>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 19.09.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 19. Września


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Seoul (Korea Południowa), twarda
Godzina: 08:00
Spotkanie: Kanepi K. (Est) - Kirilenko M. (Rus)
Typ: Kanepi
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Może i Rosjanka pomału wraca do dobrej gry, ale trzeba przypomnieć, że miała dłuższą przerwę od gry i powróciła do rywalizacji dopiero w połowie roku, i nie wiem czy to była dobra decyzja, bo wyników zupełnie brakowało. Oczywiście tutaj w Korei wygląda to już lepiej, ale daleka jest jeszcze od optymalnej formy sprzed kilku lat, w których nawet wygrywała w Seulu. Jakoś nie widzę dla niej szans w starciu z Kanepi, mimo, iż wygrała 2 spotkania, to nie były to gładkie pojedynki, bo zakończone po 3 setach, ale też warto nadmienić, że Vekić, która ma chyba największe problemy w całym tourze z psychiką, jak i Koukalova są zupełnie w ostatnim czasie bez formy i przegrywają co się da. Estonka, może i do sierpnia grała poniżej oczekiwań, ale w Stanach pojawił się promyk nadziei i przede wszystkim lepsza gra tej zawodniczka. W US Open dotarła do 4 rundy i ograła po drodze Stosur i przede wszystkim Suarez Navarro, która w ostatnim czasie smiało sobie pogrywa. Tujtaj może i bez fajerwerków, stracony set w ostatnim czasie ze słabszą z sióstr Pliskovych, Kristyną, która podobnie jak siostra bije jak szalona i jak wchodzi to na prawdę toczy się z nią ciężki pojedynek. W grze Estonki widać ostatnio regularność, gra ofensywnie i jeśli większość piłek wchodzi w kort, to ciężko ją zatrzymać i właśnie przekonała się o tym Australijka i Hiszpanka podczas US Open. Po tym co prezentuje w ostatnim czasie, jestem w stanie jej zaufać, moze i Rosjanka lubi ten turniej, ale tak jak mówiłem jest zupełnie w tym roku nieograna i przede wszystkim daleka od swojej najlepszej gry tutaj w Seulu sprzed kilku lat. Po takim kursie, jaki zaproponowali bukmacherzy idę w kierunku Estonki, i zupełnie nie sugerowałbym się ostatnimi meczami z Vekic i Koukalovą, może i piękna Maria zaczyna grać, ale to może być za mało na solidną Kanepi, takie jest moje zdanie.
⛔100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Elche - Eibar
Typ:
Over 2,5
Kurs:
2.88
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Czwarta kolejka hiszpańskiej pierwszej ligi. Zaskoczył mnie kurs na bramki w tym meczu. Nie przypominam sobie żadnego meczu piłki nożnej, gdzie kurs bukmacherów na over 2,5 byłby zbliżony do 3. Trzeba korzystać bez wątpienia. Zrozumiałbym taką sytuację, jakby obydwie te drużyny do tej pory w trzech ostatnich kolejkach nie zdobyły żadnej bramki. Ale zdobyły i to nawet nie mało. Elche w trzech ostatnich swoich meczach zaliczyło dwukrotnie powyżej 2,5 a Eibar raz. W ostatnim meczu między tymi drużynami w 2009 roku padło również over 2,5. Nie ma co się wypisywać o formach, o składach, ponieważ grając na bramki nie pierwszorzędne ma to znaczenie. Warto też zwrócić uwagę na kurs powyżej 3,5. bet365 daje około 6. Jest to Primera Divison i uważam, że 4 bramki w meczu to nie będzie jakieś specjalne zaskoczenie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie:Śląsk -Korona
Typ: x/x
Kurs 5.50
Buk Bet 365
Godz:18:00
Analiza:​
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Wrocławski Śląsk podejmie na swoim stadionie Kielecką Koronę, która w poprzedniej kolejce zdobyła po raz pierwszy w tym sezonie 3 punkty i obecnie zajmuje przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji , gorszym zespołe na chwilę obecną jest drużyna Bydgoskiego Zawiszy, według bukmacherów wystawiajacych kursy na to spotkanie faworytem jest ekipa gospodarzy , która w ostatnim spotkaniu ligowym mocno postraszyła Warszawska Legię na ich stadionie, zdobyła tam łącznie 3 gole, ale straciła aż 4 bramki i w konsekwencji spotkania nie udało się nawet zremisować, Korona natomiast w niezłym spotkaniu wreszcie zdobyła 3 punkty, okazała się zespołem mocniejszym od Bielskiego Podbeskidzia. W tym meczu moim zdaniem goście maja szanse przynajmniej na remis, uważam że wygrana z takim zespołem jak Podbeskidzie, które w ostatnim czasie spisywało się na prawde dobrze może mocno podbudować ten zespół, poza tym z każdym dniem do składu wracają kolejni nieobecni , którzy w początkowej fazie lub przed sezonem nabawili się urazów i nie mogli grać od początku tego sezonu, w Ślasku natomiast brak Paixao daje się mocno we znaki, niby ślask bramki strzela ale nie ma 100% pewności czy zdobedzie gola i ile setek tym razem zmarnuje. Goscie są zespołem , który nie gra źle, przegrywają,ale swoje sytuacje mają , brak jest skuteczności, w meczu z Legią w Warszawie powinni prowadzić do połowy 3:0 a przegrali w konsekwencji 2:0 , tak więc mój typ na to spotkanie to remis lub wygrana Kielczan, myślę że jeśli gosćie dobrze wejdą w mecz to mogą powalczyć o punkty.
⛔100 // nie centruj //
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Pirates - Boston Red Sox
Typ: Pirates at run line -1.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet 365
Start: 01:05

Starting Pitchers
Boston: Workman (1-9, 5.27 ERA)
Pittsburgh: Cole (9-5, 3.92 ERA)
Witam.Dzisiaj jest kilka spotkań wartych uwagi ale jedno wydaje się być szczególnie kuszącym.Pirates sa na dzień dzisiejszy (jestem w stanie zaryzykować te tezę)bardziej rozpędzonym zespołem niż jeszcze kilka dni temu Angels.Pirates po lekkim dołku jeszcze tydzień temu,będą chcieli zakończyć sweepem serie 3-ech spotkań z mocno przeciętnymi Red Sox i przybliżyć sie tym samym do Cardinals które wyprzedza Pirates o 2 1/2 gry.Jednocześnie Pirates utrzymują przewagę 2 1/2 nad Brewers.Przystępując do tego 3-ego spotkania vs Red Sox,Pirates rozbili swoich oponentów w 2-och poprzednich 13-1!
Dzis miotacz gości nie powininen sprawić większych problemów.Workman wygrał ostatnio swoje spotkanie UWAGA 10 czerwca i notuje 5.27 ERA w sezonie 2014 i WHIP 1.39.Na wyjazdach jest trochę lepiej 4.54 ERA ale w miesiącu wrześniu to beznadziejne 8.00 ERA.
Po drugiej stronie Cole będzie chciał wygrać 3-ci raz z rzędu.Pirates wygrali ostatnie 8 z 10 spotkań z jego udzialem u siebie.Cole nigdy jak dotąd nie wystąpił vs Red Sox ale notuje świetne 2.63 ERA w 4 ostatnich spotkaniach u siebie.
Mówiąc krotko mamy dziś do czynienia ze spotkaniem w którym staja na przeciw grający o pietruszkę z kiepskim miotaczem Red Sox a Pirates z dobrym miotaczem walczącymi ciągle o gra w playoffach.
Dla mnie wybór może być tylko jeden.
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bordeaux - Evian Thonon G.
Typ: Handicap Bordeaux -2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wiadomo taki typ to zawsze duże ryzyko, ale ja się skuszę. Gospodarze rozpoczęli sezon od 3 wygranych, 1 remisu i 1 przegranej co daje im 3 miejsce w tabeli. Evian znajduje się na ostatnim miejscu z 1 pkt i to ugranym z PSG, ale wiadomo jak to często bywa, gdy nieporównywalnie lepsza drużyna przyjeżdża na mecz do outsidera... Bordeaux jak odpali to potrafi zmieść rywala z murawy o czym zdążyły przekonać się takie kluby jak Monaco czy Nice. Goście już od 2 ekip dostali srogie baty przegrywając przynajmniej 3 golami i jeżeli Roland lub Diabate (zależnie co tam coach nawymyśla w skłądzie) będą mieli dobry dzień to spotkanie może zakończyć się kolejnym pogromem dla Evian.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eerste Divisie )
Spotkanie: VVV Venlo - Almere City FC
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 19.09.2014
Godz: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie odbędzie się 7 kolejka ligowa tamtejszej Eerste Divisie.
W mieście Venlo liczącym ponad sto tysięcy mieszkańców na De Koel mogącym pomieścić osiem tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Venlose Voetbal Vereniging Venlo założonym w 1903 roku o barwach żółto-czarnych a w gości z miasta Almere liczącego prawie dwieście tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna kontynuująca historię zespołu FC Omniworld założona w roku 2001 o barwach czerwono-białych a mianowicie Almere City Football Club.
VVV Venlo rozegrało w tym sezonie ligowym 6 spotkań w których zdobyło 10 punktów po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 2 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 6-8.
Almere City FC zdobyło 6 oczek w swoich 6 ligowych meczach w tym sezonie po 2 zwycięstwach oraz 4 porażkach co daje obecnie 15 pozycje w tabeli ligowej holenderskiej Eerste Divisie, bilans bramek 11-11.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 3 razy zdobywając w nich 6 oczek po 2 wygranych oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim De Koel 3-4.
Goście w 3 swoich wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym nie zdobyli jeszcze punktów zaliczając 3 przegrane, bilans bramkowy w delegacjach 2-8.
Moim zdaniem w tym meczu kurs jest przeszacowany gdyż spotyka się w tym spotkaniu gospodarz który owszem zaliczył ostatnio u siebie sporą wpadkę i stracił aż 4 gole lecz gościem jest zespół który w tym sezonie ligowym na wyjazdach nie zdobył ani jednego punktu i do tego ma obronę dziurawą jak szwajcarski ser i co z tego ę u siebie graja dobrze jak na wyjazdach tracą 99 procent wartości dlatego moim typem jest wygrana gospodarzy po moim zdaniem mocno nadmuchanym przez bukmachera kursie i tylko korzystać z takich okazji bo gdybym ja wystawiał kurs na ten mecz to byłoby to najwyżej w granicach 1.70 jak nie mniej.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 2:15
Spotkanie: Emelec - River Plate
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kolejne spotkanie w prestizowym pucharze Copa Sudamericana. Jedna z najlepszych druzyn Ekwadoru - a moze i najlepsza, Emelec, zmierzy się z sredniakiem ligi urugwajskiej River Plate (nie mylic z utytułowanym argentynskim klubem). Gospodarze na ten moment zajmuja 1 miejsce w swojej lidze z 44 punktami (4 pkt przewagi) i tylko 4 porazkami w 22 spotkaniach. Liga nie obfituje w bramki, więc jakiegos pogromu tutaj tez sie nie spodziewałbym (troche wiekszy faworyt niz Legia, ktora wygrala 1:0). Goscie z kolei rozegrali dopiero 5 meczow i zajmuja miejsce 11. Oba zespoly przegraly swoje 2 ostatnie mecze ligowe, ale jednak sporym faworytem nadal sa gospodarze. Wynik 2:0/2:1 mysle jest realny.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1,65
bwin
W pierwszym spotkaniu dziewiątej kolejki naszej rodzimej Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmie na swoim obiekcie przy Aleji Śląskiej podejmie Koronę Kielce. Moim zdaniem potyczkę te wygrają gospodarze. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli. Na swoim obiekcie jeszcze nie przegrali i stracili tylko jednego gola (Górnik Zabrze 2-0, Zawisza Bydgoszcz 2-1, Ruch Chorzów 2-0, Cracovia 0-0). Najlepszym strzelcem Śląskiej ekipy jest obecnie słowacki pomocnik Robert Pich ma na koncie pięć trafień ale bramki potrafią strzelać też inni Flavio Paixao i Sebastian Mila mają po trzy trafienia. Ostatni ligowy mecz na Łazienkowskiej pokazał że Wrocławianie są w stanie wygrać z każdym. Teraz przejdę do ekipy gości. Korona zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce pokonując Podbeskidzie Bielsko Biała zgromadziła po raz pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Na wyjeździe grali czterokrotnie i wszystkie mecze zakończyły się porażkami. Kolejno ogrywali ich Zawisza Bydgoszcz 2-0, GKS Bełchatów 2-0, Cracovia 2-1 i Legia Warszawa 2-0. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza strzelili jak dotąd najmniej bramek ze wszystkich ligowych zespołów bo zaledwie pięć. Dwa z tych pięciu trafień zaliczył Jacek Kiełb najlepszy obecnie strzelec zespołu. Nie sądzę a żeby w dzisiejszym spotkaniu kielczanie byli w stanie urwać choć by oczko dobrze dysponowanemu i mającemu silniejszy kadrowo zespół Śląska Wrocław.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 10

kanonier999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: Śląsk -1,5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po kilku dniach nieobecności wracam, mam nadzieję, że w dobrym stylu, na dzisiaj wybrałem tak jak kolega wyżej mecz polskiej ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław i Koroną Kielce. Wrocławianie w tym sezonie spisują się całkiem nieźle, a póki co rewelacją sezonu trzeba nazwać Roberta Picha. Drużyna z Dolnego Ślaska zajmuje póki co 5 miejsce w ligowej tabeli i na pewno będą chcieli obecne rozgrywki zakończyć na miejscu premiowanym grą w europejskich pucharach. Bardzo ładnie zaprezentowali się ostatnio przy Łazienkowskiej, gdzie potrafili postawić się bardzo mocnej w tym sezonie Legii, czym pokazali, że po przerwie reprezentacyjnej są wciąż w niezłej formie. Teraz spójrzmy na ich grę przed własną publicznością: W 4 meczach 3 zwycięstwa, 1 remis i zaledwie 1 stracona bramka, w 2 z tych 4 spotkań pokryty handicap jaki dzisiaj gram. Teraz kilka słów o ich przeciwniku, no cóż nie jest to ewidentnie drużyna, która w tym sezonie zwojuje ligę, raczej czeka ich rozpaczliwa obrona przed spadkiem. Do tej pory w 8 meczach zgromadzili zaledwie 4 punkty i okupują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu niespodziewanie pokonali na własnym boisku Podbeskidzie, ale jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni i jakoś nie wierzę, że obudzili się na dobre. Teraz spójrzmy na dyspozycję wyjazdową Korony Kielce i trzeba przyznać, że przedstawia się ona tragiczne, 4 spotkania, 0 punktów bilans bramek 1:8, 3 razy pokryty mój handicap. Myślę, że dzisiaj Śląsk gładko wygra ten mecz i da swoim kibicom powody do radości, a nam odrobinę pieniędzy na kolejne typy, powodzenia!
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tokio
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kerber - Cibulkova
Typ: Cibulkova
Kurs: 3.1
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś moim zdaniem bardzo ciekawy mecz na turnieju w Tokio na nawierzchni twardej. Spotykają się Kerber zajmująca 8 miejsce w rankingu oraz 13 Słowaczka Cibulkova. Bilans bezpośrednich meczów 4-2 dla Cibulkovej. Jednak ostatnie dwa mecze wygrała Kerber. Tutaj Cibulkova ograła Flipkens oraz Vandeweghe obie w dwóch setach. Natomiast Kerber ograła również w dwóch setach Svitolinę. Cibulkova miała rewelacyjny start do sezonu w Australian Open i finał później bardzo dobra gra finał w Kuala Lumpur i dobra gra w pierwszej części sezonu. Później słabo. Kerber sezon równy, ale bez rewelacji najlepszy wynik finał w Eastbourne. Styl gry podobny bardzo fizyczna gra rewelacyjnie kondycyjnie z przeciętnym serwisem. Moim zdaniem szanse wyrownane ja stawiam jednak na Słowaczką może na koniec sezonu znów błyśnie formą.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy Bundesliga /
Godz. 20:30
Spotkanie - Freiburg : Hertha
Typ - Hertha powyżej 2.5 gola
Kurs - 7.00
Buk - Sportingbet
Spotkanie pomiędzy Freiburgiem a Herthą przykuło moją uwagę , obie drużyny nie za dobrze rozpoczęli nowy sezon i tak gospodarze bilans 0-1-2 i gole 1 zdobyty i 4 stracone natomiast goście taki sam bilans 0-1-2 ale 5 goli zdobytych i aż 9 straconych i pójdę dziś tropem bramek zespołu gości ale po kolei - gospodarze jak sięgniemy do historii po raz kolejny zaliczają słaby początek sezonu i tak np. w poprzednim sezonie aż do 11 kolejki Freiburg czekał na pierwszą wygraną w lidze , w tym sezonie zdobyli zaledwie 1 gola co stawia ich na drugim miejscu od końca jeżeli chodzi o zdobywanie goli , najgorszą drużyną to Hamburg z zerowym kontem .
- Hertha natomiast zalicza najgorszy początek sezonu od 24 lat i niestety jest jeszcze coś gorszego to postawa defensywy która pozwoliła na stracenie aż 9 goli ale ja zaglądam na zdobyte gole i komu i tak na początek remis 2:2 z Werderem z którym gra im się nie za dobrze , potem porażka z Leverkusen 4:2 i te dwa gole mi się osobiście podobają no i w ostatnim występie tylko jedna bramka zdobyta i trzy stracone z Mainz
- teraz jednak coś pozytywnego w stronę Herthy a mianowicie z żadnym innym zespołem SC Freiburg w historii swoich występów w Bundeslidze nie ma tak złego bilansu w meczach przed własną publicznością, jak przeciwko Hercie , sześć z dziewięciu spotkań na własnym stadionie fryburczycy przegrali i tylko raz świętowali zwycięstwo (6 maja 2001 roku ) a z tych 6 porażek aż w 4 meczach Hertha zdobyła 3 gole .
Obie ekipy dziś wystąpią w osłabionych składach i tak u gospodarzy w stosunku do poprzedniego tygodnia pogorszyła się sytuacja kadrowa i trener Christian Streich nie może skorzystać z Admira Mehmediego i Daniego Schahina natomiast u gości nie zagrają Sebastian Langkamp, Marwin Plattenhardt, Alexander Baumjohann, Tolga Cigerci, czy Marius Gersbeck .... no jest tego sporo ale pomimo tego osobiście liczę że Hertha podtrzyma tą dobrą grę z Freiburgiem i po raz kolejny wywiezie z ich terenu 3 pkt a osobiście liczę że jak Leverkusen strzelili dwa gole to dziś dołożę jeszcze jeden i liczę na 3 bramki !
⛔100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar
Godzina: 17:00
Spotkanie: El Jaish - Lekhwiya
Typ: 2DNB
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Czysta promocja!! Kto wystawia takie kursy? Choć to dobre zespoły to wydaje mi się, że kursy powinny być odwrotnie wystawione mimo tego, że Lekhwiya gra na wyjeździe. A dlaczego tak typuje to pokażą staty:
1. Lekhwiya 3 3 0 0 9:0
5. El Jaish 3 2 0 1 7:5
H2H - 2 zwycięstwa El Jaish, 1 remis i 3 zwycięstwa Lekhwiya.
Jak widać goście fenomenalnie rozpoczęli sezon 3 zwycięstwa i bez straty gola, gospodarze natomiast już jedna porażka i ogółem 5 straconych bramek więc widać, że defensywa nie najlepiej funkcjonuje. Mnie do tego typu przekonuje jeszcze jedna ważna rzecz, oczywiście spodziewam się wygranej gości, mianowicie wszystkie trzy zwycięstwa Lekhwiya odniosła na stadione El Jaish więc bardzo im ten rywal leży na ich własnym obiekcie jak też i na odwrót bo El Jaish również swoje wygrane odnotowało na stadionie rywali. Podsumowując lepszy start sezonu, H2H na korzyć Lekhwiya i to że leży im gra u przeciwnika stoją za moim typem. Powodzenia
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja , Ligue1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bordeaux - Evian TG
Typ: Bordeaux -1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bordeaux pod wodzą Willy&#39;ego Sagnola spisuje się nadspodziewanie dobrze. Dopiero w poprzedniej kolejce Żyrondyści znaleźli pogromcę, a okazała się nim ekipa Guingamp, która wygrała u siebie 2:1. We wcześniejszych czterech meczach Bordeaux zdobyło 10 punktów, a wygrana na własnym obiekcie 4:1 z Monaco musi robić wrażenie.. Zespół gości Evian TG aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem tylko i dostaje naprawdę słone lanie od zespołów minimum rywale im strzelają trzy bramki na mecz , choć nie zapomnijmy , że punkt zdobyli na własnym stadionie z … PSG! Goście przyjadą bez swojego podstawowego obrońcę – Aldo Angoula , który z powodu urazu będzie musiał pauzować , aż miesiąc czyli strata dla tego zespołu wielka. W zespole Bordeaux nie wystąpią dzisiaj - Saiveta, Jussiego, Pellenarda i Traore. Na ostatnie 5 meczów padły dwa remisy i trzy zwycięstwa na własnym boisku osiągnął dzisiejszy gospodarz i również dziś oczekuję łatwego zwycięstwa zespołu Bordeaux.
ZWROT
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Eerste Divisie
Spotkanie: VVV Venlo - Almere City FC
Typ: over2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Wczoraj trzeba było podać typ z wyższą linią który Machete miał grac zamiast grzebać w ruskim syfie, no ale na błędach się uczyć trzeba...
Dzisiaj konsekwentnie gram na drugą holenderską i znowu Almere.
Tydzień temu wygrali z Oss aż 4-2, gwarancja goli w tej &quot;parze&quot; została zachowana. Dzisiaj również obie ekipy mają dobre H2H:
18.04.14 Venlo - Almere 3 : 3
04.10.13 Almere - Venlo 2 : 2
08.05.09 Venlo - Almere 4 : 1
31.10.08 Almere - Venlo 3 : 5
26.01.07 Almere - Venlo 2 : 3
03.11.06 Venlo - Almere 3 : 1
20.01.06 Venlo - Almere 0 : 1
09.09.05 Almere - Venlo 0 : 5
Tak na prawdę to wyniki z poprzedniego sezonu można brać na poważnie a te są bardzo wysokie!
Gospodarze w poprzedniej kolejce nie mogli sforsować obrony MVV i wywieźli tylko punkt, co ważne w kontekście dzisiejszego meczu, zawieszony za kartki dzisiaj jest podstawowy obrońca J. Altheer(5/0). Zamiast niego zagrać maja niedawno pozyskani R. Buwalda lub V. Maksimenko, czy zdążyli się już zgrać z nowymi kolegami? W defensywie zgranie ma kluczowe znaczenie...
VVV w tym sezonie wyznaczyli sobie za cel awans do pierwszej ligi, ma w tym pomóc transfer napastnika M. Platje z którym wiążą spore nadzieję, w końcu 2 sezony grał w NEC w pierwszej lidze.
Venlo na razie wystartowali przeciętnie, 10 punktów i 6 miejsce w tabeli, takie mecze jak dzisiaj muszą wygrywać jeżeli chcą awansować.
Ich wyniki w tym sezonie w kratkę: 0-0, 1-4, 3-2, 1-0, 0-2, 1-0.
Wyniki w większości mało overowe, ale przyjeżdża drużyna która lubi hokejowe rezultaty...
Almere sezon zaczęli bardzo udanie, wygrali na swoim boisku aż 5-0 z Maastricht, no i było by na tyle, później 4 porażki pod rząd i w końcu upragniona wygrana z zeszłej kolejki:
12.09.14 Almere - Oss 4 : 2
29.08.14 Telstar - Almere 3 : 1
25.08.14 Eindhoven - Almere 2 : 1
22.08.14 Almere Jong - Young FC Twente 0 : 1
16.08.14 Graafschap - Almere 3 : 0
08.08.14 Almere - Maastricht 5 : 0
Tylko z młodzieżą Twente nie było minimum 3 goli w meczu.
W meczu z Oss piłkarze Almere pokazali charakter, do przerwy przegrywali 1-2, po zmianie stron strzelili 3 gole sięgając po efektowną wygraną.
Almere City tuż przed zamknięciem okna transferowego wzmocnili ofensywę - wypożyczyli z Utrechtu napastnika Leon de Kogel, który w poprzednim sezonie był wypożyczony do... dzisiejszego rywala VVV, strzelił 14 goli w 29 spotkaniach.
W meczu z Oss wpisał się na listę strzelców rozstrzygając mecz czwartym golem. Może dzisiaj strzeli gola swoim byłym kolegom?
Machete czuje że VVV rzuci się do ataku już od pierwszych minut i pójdą na wymianę ciosów odnosząc wygraną, pełną goli.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP METZ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Janowicz - Monfils
Typ: over 22.5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczoraj grałem po niższym kursie i niższą linię na over Monfilsa z Przysiężnym. Dziś skuszę się znowu na over, tym razem wyższa linia, wyższy kurs, ale też mecz zupełnie inny. Skoro wczoraj &quot;ołówek&quot; Michaś złamał &quot;małpę&quot; a do tego miał jeszcze kilka szans na bp, to z pewnością stać na to Janowicza, który ma zdecydowanie większe umiejętności. Powiem szczerze, nie lubię Jurka, powiem więcej, wkruwi... mnie dość mocno od dość dawna, ale z jego atutami w meczu z kimś takim jak Monfils over jest bardzo prawdopodobny. Michaś gdyby wczoraj nie &quot;osrał&quot; się przy stanie po 5 w pierwszym secie złapałby się na &quot;taja&quot; a jak wiadomo tam to loteria. Kiedy jednak nie dograł TB to gra się posypała (psychika nigdy nie była niestety atutem Przysiężnego), całe szczęście (la mojego budżetu ;)), że wyżebrał ten 1 gem w drugim secie. Jurek ma tyle atutów, poza potężnym serwisem, który w hali jest nieoceniony, gra te swoje &quot;słynne&quot; skróty, które akurat w meczu z Monfilsem, okopanym niemal zawsze 2-3 metry za linią końcową powinny dziś przynosić pożądany skutek. Przy takiej linii wystarczą nawet dwa &quot;treściwe&quot; sety, a skoro Michaś był tak blisko TB to Jurek te szanse ma zdecydowanie większe (w ogóle wygrana Janowicza mnie specjalnie nie zdziwi). Linia dobra, kurs dobry zatem trzeba próbować singlem.
⛔100
 
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Międzynarodowe towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra - Nymburk
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam, dzisiaj w hali Zielonogórskiego CRS-u obędzie się prezentacja drużyny Stelmetu po której obędzie się mecz z drużyną z Czech. Drużyna z Zielonej Góry po poprzednim sezonie jest nie do końca usatysfakcjonowana wynikami. Przed sezonem dużo wzmocnień, zmiana trenera. Gra rozgrywającego, który można powiedzieć, że jest lepszy już niż Walter Hodge, który poprowadził Zastal do mistrzostwa oraz gry w Europejskich pucharach. Zmiana trenera też dużo wniosła. Oglądając grę Zielonogórskiej drużyny w sparingach bardzo mi imponowała i myślę, że dzisiaj sprawią miłą niespodziankę kibicom na &quot;rozpoczęcie sezonu&quot;
Natomiast drużna naszych sąsiadów z południa gra bardzo dobrą koszykówkę. W sparingach przed sezonem pokonała na wyjeździ Albe Berlin 46:53 oraz Turów Zgorzelec 92:94 oraz poległa w wyjazdowym meczu z Szolnoki Olaj 91:87.
✅80
 
G 1

gizmoluk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Freiburg - Hertha
Typ: remis
Kurs: 3,3
Bukmacher: bet365
Analiza:
W piątkowy wieczór rozpocznie się 4 kolejka niemieckiej Bundesligi pomiędzy Freiburgem a Hertha, obydwa zespoły zgromadziły dotychczas po jednym punkcie. Freiburg u siebie zremisował bezbramkowo z Borusią M&quot;G i dwa razy przegrał na wyjazdach z Frankfurtem 1-0 oraz z Dortmundem 3-1.
Hertha zanotował remis 2-2 u siebie z Werderem i tydzień temu przegrała 3-1 z Mainz na wyjeździe oraz z Leverkusen 4-2.
Freiburg przystąpi do meczu bez dwóch ofensywnych zawodników Admira Mehmediego i Daniego Schahina natomiast Herta będzie osłabiona brakiem Sebastian Langkamp, Marwin Plattenhardt, Alexander Baumjohann, Tolga Cigerci, czy Marius Gersbeck.
Resumując obydwa zespoły zajmują sąsiednie miejsca w tabeli z bilansem Freiburg 1 pkt bramki 1-4, Hertha 1 pkt bramki 5-9 i biorąc pod uwagę ostanie ich pojedynki które kształtowały się w następujący sposób:
28.02.14 BUN Hertha -Freiburg 0 : 0 22.09.13 BUN Freiburg -Hertha 1 : 1 10.04.12 BUN Hertha- Freiburg 1 : 2 19.11.11 BUN Freiburg -Hertha 2 : 2
Remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

adbunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Patrick - St. Mirren
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, na dzisiaj polecam ten oto meczyk Patrick - St. Mirren, jak dla pewnie pewniak z wysokim kursem, dlaczego zdecydowałem się na ten mecz, po 1) Drużyna Patrick ten mecz gra u siebie, po 2) St. Mirren w tym sezonie na 5 spotkań strzeliło TYLKO 1 bramkę, a tracąc przy tym 9, na swoim koncie mają 0 punktów.
Patrick na swoim koncie mają 7 punktów i stosunek bramek 9:6, moim zdaniem warto dzisiaj postawić na to spotkanie i nieźle przy tym zarobić! ????
Pozdrawiam
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny dużo strzelają, ale też tracą dużo goli. Bramkowy bilans Lechii wynosi 14-12, natomiast Pogoń legitymuje się dorobkiem 13-14. Portowcy tylko w jednym spotkaniu zachowali czyste konto, był to mecz z mało skutecznym Piastem, Lechii natomiast udało się to dwukrotnie, w spotkaniach z Podbeskidziem i Zawiszą.
Bukmacherzy faworyzują w tym meczu Lechię, która wydaje się być w lepszej formie jednak należy pamiętać, że trzy ostatnie wizyty Pogoni w Gdańsku to dwa zwycięstwa Portowców i jeden remis. Z tego też względu nie podejmuje się typowania zwycięzcy dzisiejszego spotkania, idę za to w kierunku goli. W obu zespołach mamy spore grono bramkostrzelnych graczy. Po stronie Lechii są to Colak, Makuszewski, Vranjes czy Friesenbichler, natomiast w Pogoni Robak czy też Frączczak. Wszyscy wymienieni gwarantują emocje pod jedną i drugą z bramek. Liczę na gole w Gdańsku a dla bardziej odważnych polecam over 3,5 za 3,25.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom