>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 19.09.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 19 września

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Ekstraklasa
19.09.2011 18:30
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
typ: Wisła -2,5 gola
kurs: 4.50
buk: bet365

Na zakończenie 7 kolejki naszej rodzimej Ekstraklasy,mistrz Polski Wisła Kraków podejmie na własnym stadionie ekipę GKS-u Bełchatów.Faworytem tego meczu są z pewnością Krakowianie i sądzę,że mogą to spotkanie wygrać wysoko.
Wisła zajmuje na chwilę obecną 7 miejsce z dorobkiem tylko 9 punktów.Zdołali oni wygrać w tym sezonie tylko 2 razy z Zagłębiem i Lechem i oba te spotkania kończyły się wynikiem 1:0.Po za tym 3-krotnie dzielili się punktami i raz przegrali z ekipą gdańskiej Lechii.Do jutrzejszego spotkania przystąpią bardzo podrażnieni po czwartkowej porażce w Lidze Europy z duńskim Odense 3:1.Z całą pewnością będą chcieli przeprosić swoich kibiców wysokim zwycięstwem nad Bełchatowianami.Co do pucharowego meczu trzeba wspomnieć,że po słabej pierwszej połowie w drugiej byli ekipą przeważającą,jednak katastrofalne błędy w obronie spowodowały taki a nie inny wynik.Gdyby lepsza skuteczność pod bramką gości i zdecydowanie skuteczniejsza gra w linii defensywnej to kto wie może do dzisiejszego meczu przystępowali by w lepszych humorach.W poprzedniej kolejce &quot;Biała Gwiazda&quot; wygrała przy Bułgarskiej z miejscowym Lechem skromnie 1:0.Równie dobrze to spotkanie mogło zakończyć się wynikiem 4:0 czy 4:1 jednak piłkarzom Wisły brakowało zimnej krwi pod bramką przeciwnika.Trener Robert Maaskant może przeprowadzić pewne zmiany w wyjściowej jedenastce.W miejsce Michaela Lamey na boku obrony powinniśmy zobaczyć Marko Jovanovicia,który dla mnie osobiście jest lepszym piłkarzem.Po za tym zagrać mogą Cezary Wilk w miejsce Nuneza oraz Patryk Małecki za Andraża Kirma.
GKS z dorobkiem 4 punktów znajdują się tuż nad strefą spadkową.W tym sezonie zdołali wygrać tylko raz z Podbeskidziem ale za to 6:0.W pozostałych meczach nie byli już tak skutecznie i strzelili tylko 2 bramki,a stracili osiem.W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Widzewem Łódź.Przedtem przegrywali m.in. z Lechem 3:0 czy Polonią Warszawa 2:1.Nowy trener Kamil Kiereś,który zastąpił na ławce trenerskiej Pawła Janasa powołał na to spotkanie następującą osiemnastkę:

Bramkarze: Łukasz Budziłek, Łukasz Sapela

Obrońcy: Grzegorz Fonfara, Mate Lacić, Filip Modelski, Maciej Mysiak, Maciej Szmatiuk, Zlatko Tanevski

Pomocnicy: Grzegorz Baran, Łukasz Bocian, Miroslav Božok, Kamil Kosowski, Leszek Nowosielski, Szymon Sawala, Tomasz Wróbel

Napastnicy: Paweł Buzała, Grzegorz Kuświk, Marcin Żewłakow

Wisła musi ten mecz wygrać,aby nie stracić kontaktu punktowego z czołówką tabeli.Jeżeli zagrają jak tydzień temu w Poznaniu i poprawią nie co skuteczność to wynik w granicy 3:0 jest jak najbardziej realny a obok takiego wysokiego kursu nie sposób przejść obojętnie.
⛔100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Piłkarze Wisły Kraków po ostatniej porażce z Odense są sporo winni kibicom. Sytuacja mistrza Polski w tabeli też nie jest za ciekawa, bo w 6 meczach zgromadzili tylko 9 pkt, przy 4 strzelonych i 3 straconych bramkach. Piłkarze z Bełchatowa dotychczas zgromadzili 4 pkt, strzelili 2 razy więcej bramek od drużyny z Krakowa, ale aż 6 z nich wpakowali beniaminkowi - Podbeskidziu i to na własnym boisku. Na wyjazdach wszystkie mecze przegrali kolejno z Ruchem 2:1, Górnikiem 1:0 i warszawską Polonią 2:1
Podsumowując, mimo ostatniej, dotkliwej porażki Wisły Kraków w LE to oni są faworytem i wg mnie to właśnie oni zwyciężą w tym pojedynku.
✅50
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Portugalia
Spotkanie: Rio Ave - Sporting
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bwin
Analiza: Sporting fatalnie rozpoczął sezon i nadzszedł mecz w którym to musi się poprawić. Sporting ugrał tylko 5 pkt w 4 meczach nie dając rady takim drużyną jak ferreira, beira mar czy maritimo. Teraz jadą do ostatniej drużyny ligi i po prostu wygrać muszą. Rio Ave ugrało tylko 1 pkt gdy w pierwszej kolejce zremisowali z Braga, później już wszytsko w plecy. Sporting na pewno na morale troszkę podniesione po wygranej w Zurichu 0-2 w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Skoro potrafili wygrać tam na wyjeździe to czemu mieli by nie dać rady w Rio Ave ?
Statystyki H2H na korzyść Sportingu który na 22 mecze z Rio Ave przegrał TYLKO JEDEN JEDENY raz, równocześnie wygrywając 15 i 6 razy remisując. Wyjazdy do Rio Ave to 6 zwyciestw- 4 remisy i wlasnie ta 1 porazka.
Jak dla mnie to Sporting jutro musi wywieźć 3 pkt i podskoczyć w lidze. ????
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bucharest
Spotkanie: Frederico Gil - Jeremy Chardy
Typ: Dokładny wynik 1:2
Kurs: 4.25
Buk: betsson
Data: 19.09.2011 - 16:05
Analiza:

Jutro na kortach w Bukareszcie spotkają się Portugalczyk i Francuz. Obaj ostatnio grali fatalnie na kortach twardych, ale teraz przenoszą się na mączkę, a na tej nawierzchni obaj czują się lepiej. Do tej pory spotykali się ze sobą trzy razy - wszystkie pojedynki odbyły się w 2008 roku w turniejach wielkoszlemowych, wszędzie górą był Chardy - Roland Garros 3:0, Wimbledon 3:2, US Open 3:1. Obecnie Chardy jest na miejscu 91, a Gil mimo tego, że pierwsza połowa sezonu była niezła w jego wykonaniu jest 106. Gil po nieudanych występach na hardzie wystąpił w challengerze w Genovie, gdzie doszedł do półfinału i przegrał z Martinem Klizanem. Chardy na hardzie pojawił się tylko w Cincinnati i Montrealu gdzie odpadał w pierwszych rundach i od tego czasu, czyli od 13.08.2011 jutrzejsze spotkanie będzie jego pierwszym. Po odpoczynku jaki sobie zafundował myślę, że stoczy zacięty bój z Gilem, który nie prezentuje się już tak dobrze jak w pierwszej części sezonu, jednak myślę, że na mączce seta może Francuzowi urwać, bo jak wspomniałem wcześniej na korcie ziemnym Gil czuje się najlepiej i jest zawsze groźny. Jednak pod względem skali talentu do Chardy zdecydowanie przewyższa swojego przeciwnika i jeśli wykorzysta swoje atuty - myślę tutaj głównie o serwisie i forehandize, bo to jego najgroźniejsze uderzenia to powinien pokonać Portugalczyka, ale łatwo i tak nie będzie.
⛔100
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Bucharest
Spotkanie: Frederico Gil - Jeremy Chardy
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Przeglądnąłem wiele for, przeczytałem wiele opinii na temat tego meczu i dziwi mnie swego rodzaju masówka na Chardy&#39;ego. Jeśli weźmiemy pod uwagę aspekty czysto tenisowe to Jeremy jest lepszym tenisistą od Gila, ale w tym sezonie Francuz jest cieniem samego siebie. Chardy zniknął gdzieś na miesiąc, nie grał od porazki w Cinci z Johnsonem. Jeremy swój tenis opiera na serwisie i forhendzie, gdy te uderzenia mu nie wchodzą, a szczególnie fh cross którym trzyma wymiany i najczęsciej tym uderzeniem stara się je konczyć to zaczynają się problemy.
Gil zgubił swoją dużą formę, która zaprowadziła go w kwietniu do QF Monte Carlo, ale to wciąż tenisista na bardzo regularny i niewygodny. Ostatnie wyniki Portugalczyka to : SF challa w Genovie, 1R USO i Winston-Salem (ale to na hardzie), 1R challa w Trani i 2R w Gstaad.
Uważam, że Gil poradzi sobie ze słabym i nieregularnym w tym sezonie rywalem. Najlepszym sposobem na Gila jest zdominowanie go, Chardy ma do tego atuty, ale nie w tej formie. Regularnością i przebijactwem Francuz tego meczu na pewno nie wygra.
H2H 3-0 na korzyść Chardy&#39;ego. Wszystkie 3 mecz rozgrywane były na WS-ach, ale było to w roku 2008, a więc wtedy gdy Jeremy prezentował się bardzo dobrze.
:pluw:70
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Piłka nożna: Szwecja - Allsvenskan
spotkanie: AIK - Djurgårdens IF (0-1)
typ:1
kurs: 2,8
buk: tobet
Mój kolejny typ na AIK, ale jak tutaj nie przejśc obojętnie, gdy Tobet wystawia taki kurs na gospodarzy. Na ostatnie 10 meczów przegrali tylko 2 spotkania i to z drużynami z czołówki. AIK ma świetną serię 5 meczów bez porażki. Wątpię, aby przerwali ja w spotkaniu z 13 zespołem. Do końca rozgrywek zostało 5 meczów. Wątpię, aby dogonili lidera (8 pkt straty), więc musza bronić swojej 2 punktowej przewagi nad 3 miejscem. W tym sezonie gospodarze przegrali tylko 2 razy u siebie!
Goście jak wspomniałem jest to drużna zajmująca 13 miejsce w tabeli. Ich ostatnie wyniki nie zachwycają kibiców. Ostatnio wygrali 4:3 z zespołem zajmującym pozycję niżej w tabeli. Coś mi sie wydaje że w tym spotkaniu gospodarze wygrają 2:0, albo pokuszą sie o rozgromienie rywala.
⛔100
 
mazur2007 9

mazur2007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Bełchatów
Typ: połowa czasu / pełen czas X/1
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jak już wspomnieli przedmówcy Wisła jest faworytem tego spotkania. Bełchatów w obecnym sezonie nie zachwyca grą z dorobkiem 4pts. klasuje się na 14 pozycji.
Jeśli chodzi o Wisłę sytuacja w ligowej tabeli nie jest dobry i już Wisła musi myśleć o odrabianiu strat do czołówki. A z kim ma te punkty odrabiać jak nie z drużynami z końca tabeli. Atut własnego boiska jest dodatkowy plusem gdyż Wisła z Bełchatowem wygrywa od 2007 roku 2-0. 2-1. 3-1 i 3-0. Od tego też roku nie przegrała z Bełchatowem w meczach wyjazdowych. Zauważyłem również, że Wisła strzela pierwszego gola w drugiej połowie meczu. Dopiero w poznaniu strzeliła bramkę w pierwszej połowie. Dlatego mój typ to X/1
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 5

crezoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Superliga, Turcja
Spotkanie: Besiktas - Ankaragücü
Typ: Handicap 0:1, typ 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
godz:19:00
analiza:
dlaczego uwazam ze besiktas wygra różnica dwoch brammek, poniewaz beda chcieli zrewanzowac swoim kibicom przegrana z pierwszej kolejki z Eskisehirspor 2:1, w zespole gospodarzy dobra forme strzelacka przezentuje Hugo Almeida który ma juz na swoim koncie 3 bramki(1ligowa,2 liga europy) ponadro w czwartek wygrli z Maccabi Tel Aviv 5:1 i napewno posiadajac tak dobrych i doswiadczonych zawodników(quaresma,simao, edu,) na swoim terenie beda wygrywac ,
natomiast drozyna Ankaragucu przegrala w pierwszym meczu na wlasnym terenie 2:1 z Mersin i raczej nic wielkiego z tak renomowanym rywalem jakim jest esiktas nieugraja, ponadto od czwartkowej wygranej w lidze europejskiej mina 4 dni, wiec powinni byc w 100% gotowi na walke,tymbardziej ze mecz z LE grali u siebie wiec czasu w podruzy nietracili(taki niuans)
✅110
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Piłka nożna: Norwegia - Tippeliga
spotkanie: Rosenborg - Start (0-2)
typ:1
kurs: 2,625
buk: Sportingbet

Mecz który wybrałem na dzisiaj to spotkanie ligi Norweskiej pomiędzy Rosenborgiem a zespołem Start Kristjansand. Rosenborg po 20 meczach zajumje 6 pozycję tracąc do lidera aż 18 punktów. Co prawda zespół z Trondheim ma 3 zaległe mecze. Rosenborg w tym sezonie nie gra już w Europejskich pucharach więc drużyna skupia się na lidze i widać po ostatnich meczach że zabrali się do tego solidnie:
Sarpsborg 08 - Rosenborg 0:6
Rosenborg - Odd Grenland 7:0
FK Haugesund - Rosenborg 2:2
Rosenborg - Molde(1) 3:1
4 ostatnie kolejki to 3 wygrane zespołu z Trondheim i jeden remis. Zwycięstwa bardzo wysokie i oczywiście wygrana z liderem - Molde 3:1. Jeżeli chodzi o zespół Start jest kandydat do spadku zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli gromadząc po 22 meczach zaledwie 17 punktów. Tyle samo co ostatnia drużyna w tabeli. Mają jednak nieznacznie lepszy bilans bramkowy. Dodam jeszcze że drużyna Start Kristjansand jest 2 zespołem w lidze pod względem ilości straconych bramek. Myślę że zespół z Trondheim, który jest na fali się dzisiaj również rozstrzela i wygra różnicą co najmniej 2 bramek.
✅162,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Tippeligaen, Norwegia - 19:00
Spotkanie: Rosenborg - Start (Czy drużyna 2 strzeli bramkę?)
Typ: Nie
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin


Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz Rosenborg BK Trondheim z IK Start Kristiansand. Dobrą propozycją wg mnie jest granie, że IK Start nie zdobędzie bramki w Trondheim. Nie wiem na jakiej podstawie zostały opracowane te kursy, ale to lepiej dla nas. Dzisiejsi gospodarze do tej pory u siebie wygrali 6 razy, 2 zremisowali oraz raz schodzili z boiska pokonani. W tych 9 meczach stracili zaledwie 9 goli. Warto też podkreślić, że w jednym z tych meczów (Lillestrom) stracili aż 4 gole!!! Drużyna IK Start Kristiansand to kandydat do spadku. Mają bardzo małe szanse żeby się uratować. Na wyjazdach graja tragicznie. Raz wygrali i aż 10 razy przegrywali. W 11 meczach zdobyli zaledwie 7 goli. Goniący czub tabeli Rosenborg nie będzie mógł pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek bramek u siebie z tak słabymi drużynami jaką z pewnością jest IK Start Kristiansand.
⛔100
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
19.09.2011 20:30
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Spotkanie: CFR 1907 Cluj - FC Vaslui
Typ: x
Kurs: 3,51
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:Szlagier Rumuńskiej ligi, bardzo zbliżone do siebie pod względem umiejętności i formy zespoły. Zespół gości gra w LE, najpierw w eliminacjach wyeliminował Spartę Praga, a w fazie grupowej w pierwszym meczy tejże ligi zremisował bramkowo w Rzymie ze stołecznym klubem Lazio 2:2 co można uznać za spory sukces tej ekipy, ponieważ wiemy jak Lazio się wzmocniło w tym sezonie. Wracając do ligi rumuńskiej i tego pojedynku, zauważmy że obie ekipy dzieli 2 pkt różnicy, oba zespoły wygrały swoje ostatnie 2 mecze w lidze. Uważam, że dziś żadna nie przegra i padnie remis w tym spotkaniu, wiele na to wskazuje, ponieważ często tak bywa że po wysokich zwycięstwach jakie odnieśli dzisiejsi gospodarze przychodzi chwila zadyszki i zniżka skuteczności, bukmacherzy w roli faworytów stawiają CFR 1907 Cluj, lecz goście to nie chłopcy do bicia i na pewno sobie śmiało będą poczynać w dzisiejszym meczu, wywożąc chociażby 1 pkt z ciężkiego terenu

⛔100
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Bełchatów
Typ: remis
Kurs: 4.00
Bukmacher: Expekt
Krakowianie szybko zapomnieli o domowej wpadce z Lechią (0:1). Pojechali na trudny stadion w Poznaniu i dali lekcję futbolu Kolejorzowi. Wygrali co prawda tylko 1:0, ale szczególnie w drugiej połowie w pełni kontrolowali to co się działo na boisku. Bełchatów w pierwszym meczu pod okiem nowego trenera bezbramkowo zremisował u siebie z Widzewem. I choć piłkarze GKS-u po tym meczu mówili, że „punkt to nie tak źle” i „od czegoś trzeba zacząć” to jednak myślę , że na Reymonta będzie im to dane wypowiedzieć .
⛔100
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia - Eliteserien
Data: 19.09.2011
Spotkanie: Rosenborg - Start Pierwsza Połowa
Typ: Over 2.5 First Half
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
Godzina Rozoczęcia: 19:00
Analiza:
Mecz norweskiej Tippenligaen pomiędzy Rosenbrogiem aktualnie na 6 miejscu w tabeli a przedostatnim Startem.U siebie RBK ma bilans 6 zwycięstw, remis i 2 porażki, ze stanem bramkowym 26-9, Start na wyjazdach wygrał raz i 10 razy przegrali z bilansem 7-25.Do przerwy bilans RBK 12-4 w 9 meczach, zaś rywale 3-10.Oba zespoły potrzebują punktów, RBK ma 9 pkt straty do wicelidera Tromse ale dwa mecze zaległe, zaś Start ma aż 7 pkt straty do bezpiecznego miejsca, do tego oba zespoły mają problemy w obronie i do dyspozycji najlepszych strzelców
Braki w składzie Start:
Obrońca Priske 15/1
Obrońca Milicevic 5/0
Obrońca Knudsen 12/0
Pomocnik Stromstad 14/0
Pomocnik Hanssen 13/0
Napastnik Stokkelien 12/0
W RBK nadal kontuzjowany jest Ronning Obrońca 2/0, nie zagrają także:
Obrońca Wangberg 8/2
Napastnik Holm 9/1
Po chorobie do składu wraca Obrońca Lustig 20/3 co niekoniecznie może być dobrym rozwiązaniem, bo jeszcze w sobote nie czuł się najlepiej.
Mecze z udziałem RBK i Startu to mecze zwykle z dużą ilością goli, a wyglądało to tak(Rosenborg - Start):
4:3
3:3
2:3
4:1
3:0
3:0
4:2
1:2
2:1
4:1
2:0
Jak widzimy obie ekipy strzelają w tych meczach dużo goli i sytuacja Startu w tabeli zmusza ich do podjęcia walki o trzy punkty, bo jak mówią statystyki do utrzymania w lidze potrzebne jest zdobycie ponad 30 punktów, do tego dochodzi fakt iż goście dawno nie mieli do dyspozycji najlepszych pomocników i napastników, a brak w obronie w obu ekipach są dość duże.Także duże znaczenie ma to że gospodarze z Trondheim w ostatnich dwóch meczach strzelili 13 goli.
Na ostatnie 4 mecze tylko raz w pierwszej połowie padły 2 bramki.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy: 2. Bundesliga
Spotkanie: Karlsruher - St. Pauli
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spadki kursu to po pierwsze, po drugie... Furth zaliczyło wpadkę, remis z Aachen a to powinni wykorzystać gracze z Hamburga. Wystarczy,że St. Pauli wygra i mają lidera ;)
Gospodarze - fatalnie. 6 punktów w 7 meczach, bilans 9-17. U siebie grali 3 razy:
17.07 Duisburg, wygrana 3-2
12.08 Braunschweig, porażka 1-3
27.08 FSV Frankfurt, porażka 0-4
Moim zdaniem to mówi samo za siebie,że raczej ciężko będzie im o jakikolwiek punkt z ekipą St. Pauli.
Goście - St. Pauli. 5 miejsce, 16 punktów, bilans 5-1-1 przy 19-8 w bramkach.
Jedyna porażka to porażka na wyjeździe z Braunschweig, remis na wyjeździe z Frankfurtem... zaznaczę tylko,że Braunschweig zajmuje 3 miejsce a Frankfurt wyprzedza St. Pauli jedynie różnicą bramek.
Podsumowując, St. Pauli musi wykorzystać fatalną postawę przeciwnika, potknięcie lidera i fakt,że wystarczy zwycięstwo aby znacznie awansować w tabeli.
Kurs zachęca a mecz można będzie obejrzeć na Eurosport.
Powodzonka!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - GKS Bełchatów (Poniżej/powyżej: 2.5)
Typ: 2 (powyżej)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 odbędzie się ostatni mecz 8 kolejki Polskiej Ekstraklasy gdzie Wisła Kraków podejmować będzie GKS Bełchatów. Piłkarze Wisły zgromadzili jak dotąd 9 punktów (stosunek bramkowy 4-3) natomiast zawodnicy GKS-u mają na swoim koncie 4 punkty (stosunek bramkowy 8-8). W poprzednim sezonie w meczu rozegranym w Krakowie 15 kwietnia 2011 roku padł wynik 3:1 dla Wisły. Piłakrze Białej Gwiazdy muszą w dzisiejszym spotkaniu zgarnąć pełną pulę i myślę, że od początku spotkania ruszą do zdecydownego ataku, natomiast zawodnicy z Bełchatowa będą czekać na swoje szanse w konta ataku. Stawiam na zwycięstwo Wisły ale patrząc na kurs wole obstawić powyżej dwóch bramek bo GKS może coś szczelić na Reymonta 22.
⛔100
 
xtomay 1

xtomay

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Singapur Puchar
Spotkanie: Home Utd - Etoile
Typ: Liczba bramek poniżej 2,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Za godzinę, o 13.30, rozpocznie się pucharowy mecz drużyn Singapuru, pomiędzy Home Utd a Etoile.
Obie ekipy w lidze grają całkiem nieźle, Home Utd cały czas walczy o lidera (aktualnie 2. miejsce) ze stratą 1pkt, natomiast Etoile okupuje miejsce 5, lecz ma aż o 13pkt mniej od swoich dzisiejszych rywali.
Ale dzisiejszy mecz to mecz pucharowy. Jak wszyscy wiemy pucharowe mecze rządzą się delikatnie innymi prawami.
Singapur to kraj w którym over 2.5 jest na porządku dziennym w lidze, aczkolwiek moim zdaniem w tym pucharowym meczu bardzo dużą szanse widzę na UNDER 2.5 bramki.
Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi drużynami (lata 2010-2011) to 4x poniżej 2.5 bramki (3x win Etoile, 1x win Home Utd) oraz jeden mecz zakończył się wynikiem powyżej 2.5 bramki i padł wtedy remis 3:3.

Moim zdaniem po kursie 2.15 na typ underowy warto zaryzykować, liczę na małe zwycięstwo 1:0 którejś z drużyn lub 1:1 w regulaminowym czasie.
Powodzenia! ;)
✅115
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Rosenborg - Start
Typ: X2
Kurs: 4,15
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Źródła zbliżone do norweskich podają, że piłkarze IK Start będą walczyć o utrzymanie za wszelką cenę, muszą wygrywać każdy mecz. Goście z pewnością nie odpuszczą tego meczu i za wszelką cenę będą starali się wywieźć korzystny wynik. Strata Rosenborgu do lidera moim zdaniem jest zbyt duża i jedyne co mogą ugrać w tym sezonie to walka o 2-3 miejsce i awans do PE. Warto przypomnieć, że ostatni mecz tych drużyn w lidze zakończył się remisem (19/05/11 Start 1 - 1 Rosenborg). Jako ciekawostkę podaję dwóch pierwszych strzelców w lidze.
R. Prica (Rosenborg) 14
O. Årst (Start) 13
Liczę w tym meczu na niespodziankę i wpadkę zespołu-legendy norweskiego futbolu
Dla bardziej odważnych proponuję grać czystą 2 po kursie 12,00.
⛔100
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Typ: dokładny wynik 3-0
Kurs: 10,50
Bukmacher: Unibet
Analiza
Liczę na przełamanie Wisły w tym sezonie jak do tej pory zawodzą, jednak liczę na wygraną i to dosyć wysoką. Wiślacy w końcu powinni wrócić na właściwy tor jeśli myślą o ponownym mistrzostwie po przegranej w LE jestem zdania że wyjdą na ten mecz mocno zdeterminowani i skoncentrowani by udowodnić swoją wartość. Bełchatów moim zdaniem w tym sezonie drużyna do spadku pozbyli się kilku zawodników wyraźnie im nie idzie poza meczem z Podbeskidziem nie zachwycali stosunek bramek przeciętny 8-8, Wisła podobnie bardzo słabo stoi w bramkach jednak różnica klas zawodników obydwu tych drużyn jest dosyć spora. Ostatnie wyniki tych drużyn Wisły u siebie:
15.04.2011 Wisla Krakow 3-1 GKS Belchatow
15.08.2009 Wisla Krakow 3-0 GKS Belchatow
22.08.2008 Wisla Krakow 2-1 GKS Belchatow
09.03.2008 Wisla Krakow 2-0 GKS Belchatow
05.12.2007 Wisla Krakow 2-1 GKS Belchatow
03.06.2007 Wisla Krakow 0-1 GKS Belchatow
Jak widać Bełchatów ostatnio dobrze leży wiślakom,
Powodzenia!
⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja
Spotkanie: AIK - Djurgardens IF
Typ:Ile goli strzeli team 2? bez goli
Kurs:2.40
bwin
Dziś o godz 19 w Stolice Szwecji Sztokholm, dojdzie do spotkania dwoch grajacych o całkiem inne cele w lidze , do konca pozostało 5 kolejek AIK ma jeszcze szanse aby zdobyc mistrzostwo ale musze wygrywac i liczyc na potkniecia Helsingborg to ktorego traca 8 pkt,goscie zas niesa jeszcze pewni ligowego bytu i kazdy punkt jest dlanich ważny.
Tabela
1. Helsingborg 25 17 7 1 48:19 58
2. AIK Stockholm 25 16 2 7 40:22 50
3. Elfsborg 25 15 3 7 41:26 48
4. Hacken 24 12 6 6 46:25 42
5. GAIS 25 13 3 9 41:29 42
6. IFK Göteborg 25 11 5 9 35:29 38
7. Kalmar 25 11 4 10 30:27 37
8. Gefle 25 9 8 8 26:33 35
9. Malmö 23 9 8 6 24:26 35
10. Örebro 25 10 2 13 31:35 32
11. Norrkoping 25 8 5 12 28:42 29
12. Mjallby 26 8 4 14 26:37 28
13. Djurgården 23 7 4 12 28:34 25
14. Trelleborgs 25 7 3 15 37:56 24
15. Syrianska 25 6 3 16 23:40 21
16. Halmstad 25 3 5 17 22:46 14

AIK maja najelposza pase w lidze 5 wygranych z rzędu i tylko jedna stracona bramka, ogl AIK u siebie traci mało bramek bo w 12 meczach tylko 5 straconych, goscie maja pase 1-1-3 bramki 7-11 wiec jako tak daja rade, moj typ na dzisiejsze spotkanie to jednak wygrana AIK przy zerowym stanie bramkowym z tyłu.
Ostatni mecz tych zespołow odbył sie 4 Kwietnia 2011 wtedy padł remis 0-0 zobaczymy jak bedzie dzis.
Powodzenia !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom