>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 19. Marca


:idea: Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami (obowiązuje od: kwiecień 2016).
:idea: Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar (obowiązuje od: kwiecień 2016).

:idea: Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:
- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet
:idea: W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks,-1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszej nocy jak dla mnie mecz pewny do obstawienia, Winnipeg podejmuje Chicago. Potencjał drużyny z Chicago jest ogromny, przez większą cześć sezonu dominowali w swojej konferencji odprawiając z kwitkiem wszystkie drużyny ligi. W tym momencie Blackhawks złapali gorszy okres, moim zdaniem spowodowany jest bezpiecznym miejscem w Playoffs, po 4 porażkach pod rząd myślę, że drużyna Chicago da dzisiaj z Siebie wystarczająco dużo żeby pokryć mój hendi. Patrząc na ilość straconych w sezonie bramek przez Jets&#39;ów można spokojnie położyć na dużą bramek strzeloną przez Chicago. W wietrznym mieście nikt nie jest kontuzjowany, więc potencjał w ataku zostaje bez zmian. Jest to dla mnie najlepszy typ na sobotę ???? Polecam

PS. Ja lecę na to wysoko.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
ejojojo 257

ejojojo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Godzina: 18:15
Spotkanie: Granada - Vallecano
Typ: kartka przed 21 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Biorę spotkanie z dołu tabeli hiszpańskiej ekstraklasy. Spotkanie, które może w raporcie meczowym zająć dużo miejsca, bo raz, że mecze takie o utrzymanie w końcówce sezonu mają to do siebie, że ekipy się otwierają i może paść dużo bramek, dwa - nie będzie szczypania. Granada i Vallecano maja po 27 punktów i będą 3 punkty zdobyte w tym meczu mogą być arcyważne. Granada jest chyba najwięcej kartkującym zespołem w tabeli, choć nie znam dokładnych statystyk, no ale ostatnie mecze chociażby: z Espanyolem - 7 żółtych i 1 czerwień, z Betisem - 7 żółtych i 1 czerwień, ze Sportingiem Gijon - 7 żółtych. Do tego Vallecano jest zespołem które lubi być przy piłce co może podrażnić dodatkowo gospodarzy, a goście notabene będą w końcu chcieli się odkuć z tych remisów i porażek. Jest również opcja zagrania po kursie 2,05 na over 7,5 kartek, ale ten zestaw wyżej wydaję się być bardziej prawdopodobny.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawidi96 0

dawidi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gijon - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie ekipy ze strefy spadkowej z aspirującą do tytułu mistrzowskiego drużyną z Madrytu. Póki co podopieczni Diego Simeone plasują się na drugim miejscu w tabeli i do liderującej Barcelony tracą co prawda aż 8 punktów jednak do końca sezonu mają według mnie łatwiejszy terminarz niż Blaugrana i strata może okazać się do odrobienia. Marząc jednak o mistrzowskim tytule nie można sobie pozwolić na wpadkę z taką drużyną jak Gijon (19 miejsce w tabeli, 8 ostatnich meczów bez zwycięstwa - 5 porażek, 3 remisy). Reasumując nie widzę w tym meczu żadnych szans dla piłkarzy Gijonu i liczę na spokojne zwycięstwo Rojiblancos.
⛔100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Typ: poniżej 2.5 bramki
Kurs: 1.77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
No cóż. Wisła Puławy była jedną z sensacji rundy jesiennej. Zajmowali drugie miejsce w tabeli i bardzo realne szanse na pierwszą ligę. Niestety - sprzedali swojego najlepszego strzelca tj. Jarosława Niezgodę (9 bramek). W tej rundzie nie potrafią się odnaleźć. Wciąż grają doskonale w defensywie i stracili najmniej bramek w lidze - 19. w 21. meczach. Ale ofensywa kuleje aż do bólu. W pierwszej wiosennej kolejce bezbarwnie zremisowali 1:1 z Puszczą. W poprzedni weekend minimalna porażka ze Zniczem 0:1 po karnym.
Z drugiej strony mamy Stal Stalową Wolę. Drużyna ze środka tabeli i tam chyba już zostaną, bo mają z jednej strony 11 punktów straty do miejsca dającego awans a z drugiej strony 10 punktów przewagi nad miejscami spadkowymi. Z meczów w tej rundzie wyłania się obraz solidnej ekipy. Najpierw minimalna porażka 0:1 z Siarką, a w ostatniej kolejce 1:1 z liderem tabeli z Mielca.
Podsumowując - wygląda na to, że będzie to nudnawy pojedynek nie obfitujący w dużą ilość bramek ????
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Golden State Warriors
Typ: 1 handi,Dallas Mavericks - Golden State Warriors (+6.5/-6.5)
Kurs: 2.33
Bukmacher: BAH
Analiza:
No nie mogę narzekać na nadmiar szczęścia w ostatnich typach ale nie ma załamka i gramy dalej.Dziś mam przeczucie że wielki mecz możemy zobaczyć w Teksasie gdzie walczący o PO Mavs będą gryźć parkiet w starciu z mistrzami.Poszedłbym w czystą jedynkę(kurs 4.49) bo wierzę że Dallas stać jednak na ogranie Golden State u siebie ale nie będę już tak szaleć,trochę bezpieczniej,podeprę kilkoma oczkami.Czemu tak?Oczywiście jest zasada &quot;beat the champs&quot;,każdy próbuje niewielu się udaje w tym sezonie ale Mavs to ekipa starych wyjadaczy i młodych ale dobrych strzelców-wiadomo Dirk,Deron Williams,Felton,Parsons,Matthews to nie są gracze przypadkowi ,ekipa jest naprawdę zrównoważona i przede wszystkim wszyscy zdrowi.W ekipie Warriors zabraknie kluczowego gracza jeśli chodzi o obronę-Iguodala nie zagra,a jak oglądam ich mecze ma to duże znaczenie w starciach z trudnymi rywalami.Wiadomo,że jeśli wszystko będzie hulać jak trzeba to trudno się postawić drużynie Kerra ale-własny parkiet w Dallas,walka o PlayOff-w tym momencie Mavs są na 8 miejscu a Jazz za plecami i złapali wiatr w żagle.No i to co też daje mi nadzieję-w tym sezonie obie drużyny spotkały się już 2x i w Teksasie Mavs dali radę! klępnęli mistrzów 114-91.Później srogie lanie w Oakland(107-127) a więc jest szansa,będę oglądać i gram to!Powodzenia ????
Niejednoznacznie określony typ
⛔100
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
czarny_pan 59

czarny_pan

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks
Typ: 2 (in regulation 60)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kolega wyżej trochę uprzedził mój typ na dzisiejszą noc.Mówiąc trochę mam na myśli to, że jesteśmy całkowicie zgodni co do tego,że Hawks zwyciężą Jets.
Moim zdaniem handi jest odważnym wyborem biorąc pod uwagę 4 porażki z rzędu, dlatego sugerowałbym ostrożność.Nie wyobrażam sobie jednak żeby tak klasowa ekipa jak Jastrzębie mogła zaliczyć serię 5 przegranych spotkań.Zgadzam się, że będą chcieli odbić sobie na Odrzutowcach i MOŻE to skończyć się pokryciem wcześniej wspomnianego handi.
H2H na korzyść Hawks, którzy wygrywali dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki.Jets to 4 najgorzej grająca drużyna na swojej tafli.
Mam nadzieję, że Kane i Panarin trafią dziś do sieci kilka razy i zbliżą się do Blues żeby walczyć o jak najlepsze rozstawienie w Play-Offach.
Powtórzony typ (odsyłam do Regulaminu, tam wszystko wyjaśnione z przykładami)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: Lakers -5.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego, że Lakers z meczu na mecz coraz lepiej grają. Suns to w sumie ciekawy przypadek - grali marnie, nagle jakiś przebłysk: 2 zwycięstwa z Orlando i Memphis, a potem znowu lipa ; jeszcze ten ostatni mecz przeciwko Utah Jazz uzyskali jedynie 69 punktów - żenada po całości. Lakers grają u siebie, co zawsze pomaga + widać, że gracze mimo braku szans na cokolwiek, próbują trochę się zrehabilitować wobec kibiców i nie można powiedzieć, że grają słabo, coraz więcej spotkań jest takich na pograniczu zwycięstwa. Liczę, że gospodarze przyćmią Słońca, a wyżej wymieniony handicap to formalność.
Jak ktoś chce grać za pieniądze to proponuje Lakers najwięcej w jednej kwarcie albo czyste Lakers bez handi - bardziej bezpiecznie, a i tak dobry kurs ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells
Godzina: 4-30
Spotkanie: Azarenka - Pliskova
Typ: Azarenka 2-0 w setach
Kurs: 1,98
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Białorusinka wraca do swoich najlepszych dni - mogę śmiało powiedzieć po ćwierćfinałowym pogromie nad Rybarikovą. Wika konsekwentnie odbudowuje ranking i już niebawem zobaczymy ją w top10. w tym roku przegrała zaledwie raz - z Kerber w AO, gdzie Niemka wygrała cały turniej. Pliskova to oczywiście więcej niż solidny poziom ale ktoś kto ostatnio przegrywał w słabym stylu z Gasparyan czy vandeweghe to jednak nie ta półka co Azarenka w dobrej dyspozycji. Zapowiada się finał Azarenki z Sereną a ja stawiam na pewną wygraną Wiki w dzisiejszym meczu.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Nantes
Typ: Lyon strzeli 3 lub więcej bramek
Kurs: 3.54
Bukmacher: Bah
Analiza:
Gospodarze ostatnio w moim odczuciu wrócili do dobrej formy. Strzelają sporo bramek grając na swoim stadionie, z meczami wyjazdowymi bywa różnie. Mają wciąż spore szanse na awans do LM, ale muszą utrzymać poziom już praktycznie do końca sezonu. H2H bezwzględne dla Lyonu, który na 13 pojedynków u siebie z Nantes wygrał aż 12, z czego siedmiokrotnie wbijając rywalom minimum 3 bramki. Co prawda goście są bezpośrednio za nimi w tabeli ligowej i mają podobne szanse na osiągnięcie tego co pisałem wyżej, ale jak już powiedziałem Lyon jest w gazie i wydaje mi się że w takim meczu jak ten, nie zawiodą i 3 punkty zostaną na Stade Gerland. Lacazette i spółka jutro da jutro popis swoim umiejętności.
⛔100
 
deadly39 26

deadly39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Turcja Super lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas-Antalyaspor
Typ: 1
Kurs: 1.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam wszystkich, wybrałem to spotkanie, gdyż moim zdaniem jest to stuprocentowy pewniak. Gospodarze którzy aktualnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli z 60 punktami mierzą się z Antalyaspor zajmującymi 11 miejsce w tabeli z 31 punktami. Jest to jeden powód dla którego wybrałem to spotkanie. Druga sprawa to wszystkie spotkania jakie odbyły te dwie drużyny, na 13 wszystkich spotkań, które rozegrały się na stadionie gospodarzy, goście przegrali 11 a 2 zremisowali, jednak są to mecze z wielu lat. Zaś 5 ostatnich meczy Besiktas u siebie wygrało aż 4 razy i tylko raz przegrali, Antalyaspor na wyjeździe przegrali ostatnie 4 mecze i jeden zremisowali. Poza tym goście na wyjazdach przez całą ligę na 12 spotkań wywalczyli jedynie 8 punktów. Myślę, że podałem wystarczająco dużo powodów, dlaczego to właśnie Besiktas ma wielkie szanse na wygranie meczu. Powodzenia! ????
Nieregulaminowy kurs (tylko kursy od 1.40 do 5.00)
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15;30
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała- Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, decyduję się na ten typ ponieważ myślę że to dobre miejsce na przełamanie zabrzan. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał ale pokażę statystyki i myślę że GÓRNIK w końcu odpali.....oby ;)
20.09.14 EKS Podbeskidzie B-B Górnik Zabrze 0 : 3
27.07.13 EKS Podbeskidzie B-B Górnik Zabrze 1 : 2
06.10.12 EKS Podbeskidzie B-B Górnik Zabrze 1 : 3
11.11.11 MIE Podbeskidzie B-B Górnik Zabrze 1 : 2
Wiadomo Górnik teraz w całkiem innej roli, ale żeby się utrzymać w lidze to klepanie po 1 punkcie nie wystarczy, powodzenia dla tych którzy ze mną zagrają ten RYZYKOWNY typ
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga 2
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dusseldorf - Kaiserslautern
Typ: win 2
Kurs: 2,67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po failach na rogach trzeba uderzyć w coś innego. Oglądałem mianowicie dużą cześć poprzednich meczy Kaiserslautern no i cóż grali dobrze a przegrali jak (ostatnio) zwykle. Co prawda Dusseldorf nie jest może duża motywacją do zwycięstwa jednakże los powinien w końcu być po stronie Kajzerki bowiem siła ofensywna w tym zespole jest, czas by się przebudzić. Dołóżmy do tego słabe występy Fortuny przed własną publicznością w tym roku 1 pkt na 5 meczów. Nie ma innej możliwości 1-3 / 0-2 tak bym to widział jednakże kurs na czysty win wystarczy aby tutaj zamazać -200 po ostatnich błędach.
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Meshkov Brest - Vive Kielce
Typ: 2 HA -3,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie, które według mnie jest dużym błędem bukmachera Bet365. Niski handicap -3,5 dla Mistrzów Polski z umówmy się ze średniakiem Europejskim to bardzo mała linia do pokrycia.
Meshkov Brest to mistrz Białorusi, który do fazy Play Off Ligi Mistrzów dostał się awansując grupy C (tak grupa jest utworzona z zespołów niżej notowanych w rankingu niż 16). Białorusini wygrali tam 8 na 10 spotkań, z zespołami na swoim poziomie. Mistrzowie Polski, zaś w fazie grupowej zaprezentowali się znakomicie. Zakończyli rywalizację na drugim miejscu, za plecami Barcelony, którą Vive ograło na wyjeździe i zremisowało na własnym parkiecie. Te zespoły między soba jeszcze się nie mierzyły, ale jestem wręcz pewien że juro Kielczanie ograją wysoko Białoruski zespół i dalej będą kroczyć w stronę Final Four. Takie właśnie aspiracje zespół z Kielc ma, a więc taki zespół jak Meshkov powinni ogolić na łyso. Powodzenia
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaUSA, MLS
Godzina: 00:00
Spotkanie: New York City – Orlando City
Typ: over 4.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po raz trzeci mam nadzieję że znowu trafnie gram na bramki w starciu ekipy New York City, która będzie rozpoczynała trzecią kolejkę podejmując Orlando City. Spotykają się dwie ekipy które są świetne w ataku i katastrofalne w defensywie i nic raczej w tym aspekcie się nie zmieniło patrząc na pierwsze spotkania które miałem okazję oglądać.
Gospodarze na inaugurację podejmowali podejmowali Chicago Fire i skończyło się na hokeju i zwycięstwie NYC 4:3, i nie ma co ukrywać tam mogło być dwa razy więcej – szła akcja za akcję, miejsca w środku pola od lichu, błędy w kryciu zarówno indywidulane i zespołowe. To pozwalało szaleć graczom ofensywnym a jak popatrzymy na skład w tej formacji ekipy z Nowego Yorku to już wszystko wiadomo co chce tutaj grać ta ekipa – Pirlo, Lampard, Villa, tych panów nie trzeba przedstawiać. Drugi mecz to znowu wymiana ciosów z ich strony, prowadzenie 2:0 i znowu dwa mega proste błędy w defensywie. W poprzednim roku u siebie bilans bramkowy w 17 spotkaniach 32:31 co daje średnią 3.7 bramki na mecz – to jest odzwierciedlanie statystyczne sposobu gry tej ekipy.
Orlando ma młody skład z jedną gwiazdą Kaka, ta młodość oczywiście daje dużo wariantów w ofensywie co pokazali przed rokiem i na starcie obecnych rozgrywek. Dwa remisy 1:1 z Chicago oraz 2:2 z Real Salte Lake to był mega dziwny mecz bramki strzelili w 94 i 95 minucie to też pokazuje dobre przygotowanie fizyczne do sezonu i po prostu moc w ataku. Jest to też ekipa grająca ostro a myślę że to istotne jeśli popatrzymy że po stronie gospodarzy gra taki ktoś jak Pirlo. Orlando ma bardzo ofensywne wyjazdy przed rokiem z bardzo słabą dyspozycją w defensywie aż 37 bramek straconych.
Tak jak wspomniałem dla mnie najważniejszy argument jest taki że widziałem oba spotkania obu ekip i to będzie znowu wymiana ciosów tak jak przed rokiem na tym stadionie kiedy to gospodarze wygrali 5:3.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 19.00
Spotkanie: FC Koeln - Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski strzeli i Bayern wygra
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak się nazywa najlepszy strzelec Bayernu? Odpowiedź w typie. Zakład może i banalny, ale kurs porządny i wystarczy za całą motywację. Przeciwnik gra solidnie w defensywie i Lewy będzie miał trudno, ale przecież Juventus ma dużo lepszych obrońców niż klub z Kolonii, a Robert i tak wykorzystał jedyną - tak naprawdę - okazję i zapunktował w LM. Co więcej, dał sygnał drużynie i rozpoczął odwracanie losów meczu i awansu do ćwierćfinału LM. Guardiola potrzebuje go także w Bundeslidze, bo 5 pkt przewagi nad Borussią niczego jeszcze nie przesądza. Ten mecz Bawarczycy muszą wygrać. Bayern zaczął grać trochę inaczej - wszyscy pilnują Lewego, więc podania częściej trafiają do pozostałych. A co za tym idzie, w końcu obrońcy mogą się pogubić, kogo mają pilnować. Nie lekceważyłbym także motywacji w wyścigu o Torjegermajstra z Aubamayangiem. Ten korespondencyjny pojedynek kręci wielu kibiców - tak przechodzi się do historii. Przecież nikt nie wie, czy Lewy będzie miał kolejny rekordowy sezon. Kiedy więc obstawiać go w ciemno, jak nie teraz?
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Stany Zjednoczone, Indian Wells
Godzina: 03:00
Spotkanie: Williams S. - Radwańska A.
Typ: 1. set DW 6:3
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betano
Analiza:
Nie spodziewam się tutaj wygranej w całym meczu naszej Isi, chociaż bardzo jej tego życzę. Nasza tenisistka w dobrej formie, ale Serena, to Serena - wygrywa praktycznie każdy mecz po 2:0 w setach. W 2016 roku obie zawodniczki spotkały się już na korcie w ramach Australian Open (hard), w tym pojedynku górą była Amerykanka, która wygrała 1. set 6:0, a 2. set 6:4. Myślę, że dzisiaj Polka nawiąże walkę w 1. secie, i uda jej się urwać Serenie te 3 gemy.
⛔100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Vitoria
Godzina: 0:00
Spotkanie: Cerutti/Schmidt - Kantor/Łosiak
Typ: Kantor/Łosiak
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W ciekawie zapowiadającym się meczu 1/8 turnieju siatkówki plażowej w Vitorii zmierzy się brazylijski duet Cerutti/Schmidt z Polakami - Kantorem/Łosiakiem. Gospodarze wygrywając grupę, nie musieli grać meczu w 1/16. Biało-czerwoni w tej fazie ograli inny brazylijski duet w dwóch setach, kontrolując przebieg spotkania. Alison/Bruno jest jedną z najlepszych par świata, co udowodnili na ostatnich MŚ, gdzie zdobyli tytuł. Na pewno są jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa olimpijskiego. Szczytowa forma ma właśnie przyjść na czas IO. W ostatnim turnieju dość niespodziewanie swój udział zakończyli w 1/4, gdzie przegrali z Holendrami. Oglądając grę Brazylijczyków zdarzają im się przestoje, przez co tracą punkty. Polacy dość niespodziewanie w zeszłym tygodniu wygrali turniej. Grają na prawdę ciekawą siatkówkę. Kantor potrafi skutecznie zagrać na bloku, natomiast Łosiak podbija kluczowe piłki. Nieco słabiej wygląda gra w ataku Łosiaka. Biało-czerwoni z każdym meczem się nakręcają i szkoda nie spróbować ich po takim kursie.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
Typ: Powyżej 5,5 bramek
Kurs: 2,24
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Chyba powaliło betssona, z tym kursem ale tym lepiej dla mnie (mam nadzieję) Orki dzisiaj goszczą na terenie Oilers. Ekipy która była wiele razy przeze mnie już analizowana, że to elita która nie ma regularności, konsekwentnej i sumiennej gry, która mogłaby pozwolić na walkę chociażby o finały Stanleya. Hall, z Eberle się tam marnują. Mam nadzieje, że zawitają w jakimś lepszym teamie, bo fajnie się ogląda ich hokej ale w takiej drużynie jak Edmonton, to za wiele nie powygrywają. Hall, pokazał się z bardzo dobrej strony na Mistrzostwach, teraz też zaczął ostatnio gole zdobywać i dobrze, lepiej później niż wcale. Bo początek sezonu był jednak trochę ospały w jego wykonaniu. Eberle, był sporo czasu kontuzjowany, ale też wrócił silniejszy bo i bramki też szybko się pojawiły. Natomiast Orki, to ekipa trochę większego formatu niż Oilers, ze sporym potencjałem który też potrafi namieszać ale nie zawsze im to wychodzi. Bardzo dobrze im znane jest lodowisko w Edmonton, bo co tu przyjeżdżają to wysyłają rywala z kwitkiem i do tego ze sporym zapasem bramek. Nie miej jednak liczę, że będzie wyrównana walka, ale z bramkami. Orki raczej już nie mają co mówić o wejściu do finałów, bo pogrzebali sobie serie porażkami. Mimo że mają niedosyt, to na pewno i dzisiaj będą się starać o dobry wynik. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że Oilers też odpuszczą... wręcz przeciwnie.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 31
Godzina: 13,45
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: X i BTS
Kurs: 4,35
Bukmacher: betano
Analiza:
Jutro o godzinie 13,45 odbędzie sie rewanżowe spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy
drużynami Evertonu i Arsenalu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Arsenal
pokonał 2:1 dzisiejszych gospdoarzy. Arsenal nie zalcizaostatnio dobrej passy
i po odpadnięciu z Ligi Mistrzów a także z Pucharu Anglii pozostaje im tylko liga,
w której mają jeszcze teoretycznie szansę na mistrzostwo, jednak ciężko w to realnie uwierzyć,
widząc jak gra w ostatnich spotkaniach ekipa Wengera.Everton to ewidetnie drużyna, która
potrafi rozgrywać dobre spotkania przeciwko zespołom z tzw. Top 4. Te spotkania zawsze dostaraczają
niebywałych emocji, dlatego uważam że dzisiaj również taki wspaniały mecz obejrzymy.
Moim zdaniem gospdoarze będą starali się zdominować dzisiejsze spotkanie, jednak przeciwnicy
również prezentują podobny poziom dlatego ciężko będzie wskazać jednoznacznego faworytwa
w tym spotkaniu. W ostatnich latach Everton nie jest wygodny rywalem dla Evertonu, dlatego dzisisaj
spodziewam się bardzo zaciętego i ciekawego spotkania. Moim zdaniem szansę na remis w tym spotkaniu
są duże, oba zespoły mają bardzo duże aspiracje dlatego zostawią dzisiaj sporo zdrowia na boisku
i nikt nie będzie chciał się poddać. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom