>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 18. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Villareal-Napoli
Typ: gospodarze wygraja dokladnie 1 golem
Kurs 4.40
Buk unibet
Godz: 19:00
Analiza: Jednym z ciekawszych spotkań rozegranym w dniu jutrzejszym w ramach ligi europy będzie starcie zespołów Villarealu oraz Napoli, gospodarze maja praktycznie takie same szanse jak i goście w tym spotkaniu. Villareal na swoim stadionie grać w piłkę potrafi co pokazał nam w obecnym sezonie już nie jednokrotnie ogrywajac chociażby tutaj ekipę Madryckiego Realu czy valencii oraz Sevilli, gospodarze u siebie na stadionie praktycznie w kazdym ligowym spotkaniu bramki strzelają, goście natomiast w tym sezonie nie na darmo są wysoko w lidze włoskiej i dopiero po pechowej porażce z zespołem Juventusu Turyn w poprzedniej serii spotkań stracili fotel lidera, według mnie tutaj zespołem o ta jedna bramkę lepszym okaże się ekipa występująca na co dzień w Hiszpańskiej Primera Divison,ale sadzę że kontekście dwóch spotkań to goscie będa zespołem który awansuję do dalszych gier,ale na początek postawiłbym na dokładny wynik 2:0 dla zespołu gospodarzy z Villarealu, oraz na przedział bramek 2-3 oraz na BTS w tej według mnie bardzo wyrównanej rywalizacji.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Anderlecht - Olimpiakos
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Spotyka sie druzyna Belgijska z Grecką. Anderlecht jak i wiekszosc druzyn z tamtego kraju ma to do siebie ze potrafi zarowno bramek nastrzelac jak i stracic w jednym meczu. Ostatnie spotkania - a dokladniej wyniki - anderlechtu pokazuja mi mnostwo goli strzelonych jak i straconych. Przeciwnik klasy sredniej - mozna by rzec rownorzedny - mysle ze bedzie to mecz &quot;gol za gol&quot; co da nam over 2.5 po dosc dobrym kursie. Mysle że anderlecht grajac u siebie musi zdac sobie sprawe ze jesli chce przejsc dalej - musi cos tu ugrac - przed swoja publicznoscia - bo w grecji moze nie byc na co liczyc, olimpiakos natomiast wie ze bramki na wyjezdzie sa cenne a przeciwnik nie nalezy do mistrza defensywy. Licze na szybki mecz, wiele akcji i bramek!


⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka Nożna, ARGENTYNA Primera Division
01.15
San Martin S.J. – Boca Juniors
Typ: San Martin S.J.
Kurs: 3,74
Bukmacher: betathome
3 kolejka Gospodarze podejmują Lidera zeszłego sezonu Boca Juniors. Na powitanie Mistrzów przebudowany skład San Martin wyjdzie w najsilniejszym zestawieniu, zmiana Trenera nowym zostaje Manager 43 letni Pablo Lavallen znany były zawodnik River, z wieloletnim doświadczeniem w Meksyku, dobry piłkarz, Trener z wizją i solidnym warsztatem. Wzmocnione zostają skrzydła obrony, doszedł Aguilar i Casierra, obaj zawodnicy to byli podstawowi defensorzy Sarmiento Junin, odnalazł się młody obiecujący wychowanek Klubu 21 letni Lukas Salas, który napędza teraz poczynania ofensywne i staje się nowym liderem pomocy, brakuje typowego snajpera, ale Dening i Molina to ciekawa para napastników, stylem bardziej pasująca do zespołu niż gra pod klasyczną 9. Club Atletico w tym roku rozegrał tylko 2 mecze, początek lutego u siebie pokonuje 2:1 Newells Old Boys i za tydzień remisowy wyjazd z Racing Club 2:2. Nie wiem do końca na co stać piłkarzy San Martin, motywacji nie zabraknie dla przykładu z Racing Club trafienia zaliczyli rezerwowi, każdy chce się pokazać, przypasować do koncepcji Szkoleniowca, wydaje się że w tym spotkaniu jest szansa przycisnąć nerwowe i stłamszone Boca Juniors. Juniors pogubili się na starcie, w okresie przygotowawczym dostali swoje obciążenia, potem pojechali pod koniec stycznia na Turniej Torneos de Verano grając tam 4 mecze w 10 dni, wszystkie 4 mecze przegrali (bramki 2:8), co ciekawe dostają w tych meczach 5 czerwieni.! Ogólnie od 6 meczów nie strzelili bramki.! W sumie jest coś na rzeczy, mecze kontrolne i takie Hece, w Lidze okazuje się wcale nie lepiej, jak nie tragicznie. Bosteros ciężko wchodzą w początek sezonu, zaczęli od remisu 0:0 na wyjeździe ze słabym Temperley, teraz 14 lutego przyszła niespodziewana porażka na swoim terenie z Atlecico Tucuman 0:1! (niedawnym zespołem Primera B Nacional), w międzyczasie zagrali Superpuchar i dostali lanie od San Lorenzo 0:4. Ewidentnie coś nie trybi bo jeśli z takim Atletico T. toczą wyrównany pojedynek, to nie zapowiada się nagle na przełom, bo skąd szukać pozytywnego impulsu dla Boca Juniors.? Tevez nie może siebie odzyskać już ponad rok jak go z Juve oddali, Meli nie strzela, niepewny Palacios i Gago, przereklamowany Chavez, reszta personalnie jak dla mnie bez większego geniuszu. Bosteros w sporych tarapatach, trudny teren w San Juan.
⛔ 100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: KHL, godzina 15:00
Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Yekaterinburg &#39;60 @3.00 Betsson​

Znawcą KHL nie jestem, ale postanowiłem dla rozluźnienia jakoś się udzielić w tym temacie. Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego, czyli decydująca o rudzie Play-Offs. Liczę na kilka mniejszych i większych &quot;niespodzianek&quot;. Gospodarze znajdują się w znakomitej dyspozycji, zaledwie 1 porażka w ostatnich 11 spotkaniach (co ciekawe właśnie w Magnitogorsku) i dzięki temu na pewno zagrają w decydującej fazie rozgrywek. Pytanie tylko na którym miejscu zakończą sezon regularny. Aktualnie zajmują 7. lokatę w Konferencji Wschodniej i mogą być tylko wyżej. Jedyne co muszą zrobić to wygrać z Metallurgiem i liczyć na potknięcie Vladivostoku i/lub Barsa Kazan. Obie drużyny grają u siebie i to z niżej notowanymi rywalami, ale póki krążek jest w grze to wszystko się może zdarzyć. Spotkanie Vladivostok - Khabarovsk jutro już o 10:30, ja niestety nie będę miał możliwości go w żaden sposób śledzić, jak i edytować analizę po tym meczu, więc piszę troszkę &quot;na sucho&quot;. Metallurg Magnitogorsk ma zapewnione 2. miejsce na Wschodzie, gdyż wygrali Dywizję Kharlamov i nic się tutaj nie zmieni. Co zresztą pokazał ostatni mecz gości, który przegrali na swojej tafli z zespołem Chelyabinska. Może delikatna powtórka, tyle, że w gościach? Nie widzę powodów dla których mogłoby jej nie być, więc próbuję.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
Typ: Rosa Radom -5.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365http://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_1409b_96
Analiza:
Czas na pierwszy mecz ćwierćfinałowy DGBC. Oba zespoły zaliczane są do jednych z lepszych w TBL. Jeśli spojrzymy tylko i wyłączenie na tabelę może nasunąć nam się na myśl wyrównane spotkanie. Moim zdaniem nie ma nic bardziej mylnego. Dla mnie Rosa na ten moment jest zdecydowanie lepszą drużyną niż Polski Cukier Toruń. A wynik ostatniego spotkania pomiędzy tymi zespołami w Toruniu gdzie wygrali radomianie 76:62 mnie w tym utwierdza. Duży wpływ na dobre wyniki ma solidna obrona podopiecznych Kamińskiego. Jeśli dodamy do tego równie dobrą grę w ataku to zdecydowanie przewyższają gości z Torunia. &quot;Twarde pierniki&quot; to przede wszystkim drużyna opierająca swoją siłę na grze ofensywnej. Głównym dyrygentem jest Gibson który jest dobrze znany trenerowi Rosy - zapewne świetnie zna słabe i mocne strony tego zawodnika co powinno zdecydowanie pomóc jego zawodnikom. Puchar Polski jak wiadomo dla niektórych nic nie znaczy i tak może być w tym przypadku. Gibson dotychczas jest strasznie eksploatowany w meczach ligowych a na tego zawodnika trener Winnicki powinien dmuchać i chuchać bo bez niego drużyna nie istnieje. Myślę że dzisiejsze spotkanie to idealny moment żeby dać swojemu liderowi trochę odpocząć. Rosa z kolei to drużyna - dosłownie - minuty idealnie rozłożone nie przemęczając podstawowych zawodników. Jest też drużyna dla której ważny jest każdy mecz także nie widzę podstaw aby odpuścili to spotkanie. Co ciekawe radomianie wygrali ostatnie ligowe spotkanie akurat w Dąbrowie z miejscowym MKS
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - fińska Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Karpat - Assat
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betway
Analiza:
Na czwartek znowu coś do dubla i znowu mecz Dawida z Goliatem :grin: . O Karpat Oulu nie będę już pisał bo dużo napisałem 2 dni temu przy okazji meczu z KooKoo . Assat Pori drużyna mistrza Finlandi z 2013 ( ogólnie 5 razy mistrz ), ale obecnie okupuje dolne rejony tabeli ( 11 miejsce ) i nie ma sie czemu dziwić bo na wyjazdach z 25 meczy wygrali zaledwie 7 razy ( 1 dogrywka ) , u siebie idzie im ciut lepiej . Co prawda ostatnio wygrali na wyjeździe z Kalpa 3-1 , ale wcześniej zanotowali 5 porażek wyjazdowych z rzędu. W tym sezonie bilans między tymi zespołami 2-1 na korzyść Karpat , a Assat ostatnio wygrało w Oulu w lutym 2013 .
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera División
Godzina: 3:00
Spotkanie: Cartagines - CS Uruguay
Typ: Cartagines -0.75 AH
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W czwartek o trzeciej w nocy odbędzie się mecz Primera Division (Kostaryka) pomiędzy drużynami Cartagines i CS Uruguay. Jeśli ktoś ma dobrą pamięć to dobrze wie, że kilka dni temu obstawiałem już mecz drużyny CS Uruguay i tym razem postanowiłem, że także zagram przeciwko tej drużynie. Gospodarze po siedmiu kolejkach zajmują jak na razie piąte miejsce z dorobkiem trzynastu punktów, przegrali jak na razie dwa razy z czego tylko raz przegrali na swoim domowym stadionie, pozostałe trzy mecze wygrali. Jeśli spojrzymy wstecz widać gołym okiem, że drużyna Cartagines uwielbia grać na swojej murawie - na dwadzieścia trzy ostatnie mecze przegrali tylko dwa razy, zremisowali osiem razy, a reszta meczy to mecze zwycięskie. Nieco inaczej wygląda sytuacja u ich rywali. CS Uruguay zajmuje z dorobkiem pięciu punktów dziewiąte miejsce. Do tej pory udało im się jedynie raz wygrać, wywalczyć dwa remisy i cztery razy przegrać z czego dwie ostatnie porażki to porażki z drużynami przekroju gospodarzy. Na wyjazdach grają fatalnie - trzy mecze, trzy porażki, zero strzelonych goli i dziewięć straconych goli. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe odnieśli trzynastego września, od tej pory przegrali dziewięć spotkań i zanotowali trzy remisy. Spotkania bezpośrednie także na korzyść gospodarzy, którzy n pięć ostatnich spotkań cztery razy wygrali i zanotowali bezbramkowy remis. Patrząc na formę obu zespołów myślę, że gospodarze powinni wygrać minimum jedną bramką jednak w głębi duszy wierzę w to, że wykorzystają w fatalną formę drużyny CS Uruguay i wygrają ten mecz różnicą kilku bramek.
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera Division
Godzina: 01:30
Spotkanie: Sarmiento Junin - Gimnasia
Typ: Powyżej 2,5 gola w tym spotkaniu
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz dwóch typowych ligowych średniaków. Piłkarzom Gimnasii już od czterech rozegranych spotkań nie udało się już strzelić żadnej bramki na wyjeździe. Wśród kilku ostatnich rozegranych tam meczów znajdują się też takie, w których liczba goli była naprawdę znaczna. Myślę, że mogą być w stanie pokusić się tutaj o statystyczne przełamanie niechlubnej serii i strzelenie gola. Sarmiento Junin poradziło sobie w ubiegłym sezonie nieco gorzej od Gimnasii znajdując się przy tym w końcowej części ligowej tabeli. Obydwie drużyny po dwóch rozegranych jak do tej pory kolejkach maja ten sam bilans zwycięstw do porażek - 1:1. Również w przypadku ostatniego spotkania poprzedniej kolejki obydwu tych drużyn w każdym z nich padły minimum trzy bramki. Uważam, że żadna z drużyn nie odpuści tego meczu oraz że ich piłkarze włączą się do walki o kolejne ligowe zwycięstwo w tym sezonie, tym bardziej, że wszystko może się w tym spotkaniu wydarzyć. Myślę, że obydwa te zespoły będą w stanie ustrzelić tutaj minimum trzy bramkowy ostateczny wynik.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
Godzina: 01:15
Spotkanie: San Martin - Boca Juniors
Typ: 1
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liga Mistrzów mi idzie, po typie X/1 PSG (kurs.4.0) weszła mi pierwsza połowa wynik 0-0 (kurs 3.35).
Jedziemy dalej! Przenosimy się do Ameryki Południowej, gdzie jest duża szansa na kolejny dobry kurs.
Buki stawiają mocno na Boca Juniors, nie wiem dlaczego, bo są bez formy, świadczy o tym chociażby ostatnia przegrana w meczu u siebie z Atletico Tucuman 0-1 (aby sobie zdać sprawę, jakiej skali była to niespodzianka podaje kurs - był 7.50).
Typ opieram na fakcie, że w swoich 6 ostatnich spotkaniach Boca nie zdobyli gola!
San Martin natomiast dwa ostatnie pojedynki u siebie wygrane.
Jasne, kiedyś Juniors się przełamią, ale liczę, że jeszcze nie tym razem.
Kurs cały czas spada. Ja go łapie na poziomie 4.0

Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
Powtórzony typ
⛔100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Manchester United
Typ: Manchester handicap -1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wracamy do rozgrywek LE , mecz na stadionie SAS Arena gospodarze Midtjylland zmierza się z Manchesterem United.Gospodarze awansowali do fazy pucharowej z 2 miejsca w grupie , ulegając bez apelacyjne zespołowi Napoli wyniki (5:0/4:1) przegrali również z Legia Warszawa 1:0.Przyjezdni 5 zespól Premier League &#39;&#39;spadkowicz&#39;&#39; z Ligi Mistrzów ostatnio grający w kratkę.Celem na ten sezon zespoł gości jest przede wszstkim awans do Ligi Mistrzów w następnym sezonie ,w lidze może być to bardzo trudne do ugrania patrząc na świetny sezon Leicester i Spurs.Możliwość grania w kolejnej edycji LM daje również wygranie LE wiec przyjezdni nie powinni lekceważyć tych rozgrywek.Patrząc na umiejętności obu drużyn zdecydowanym faworytem jest Manchester United i uważam ze to oni przechyla szale zwycięstwa na swoja korzyść dodatkowo zdecydowanie wygrają ten mecz dlatego przewiduje handi .
⛔ 100
 
jamrri 0

jamrri

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie Midtjylland - Manchester United
Typ: 2
Kurs 1.80
Buk Bet365
Godz: 19:00
Analiza: Trener United przyznał publicznie, że łatwiej jest awansować do przyszłorocznej LM wygrywając lige europejską niż zając premiowane do tego miejsce w Premier League. United chcą wygrać LE. Nie traktują tych rozgrywek jak rzecz niepotrzebną w porównaniu do innych dużych drużych. Zaś duńczycy to bardzo przeciętna drużyna, która w jeszcze nie jest wstanie rywalizować z klubami z najlepszych lig. W fazie grupowej polegli z kretesem 0:5 przecieko Napoli. Potrafili gubić punkty z Legią i Club Brugge. Uważam, że United grając na pełnym zaangażowaniu wygra ten mecz bezproblemowo.
Powtórzony typ
⛔100
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sevilla - Molde
Typ: 1połowa Sevilla wygra przynajmniej 2 golami
Kurs: 3.25
Buk: unibet
Analiza:
Ostatnim przegranym spotkaniem u siebie w europejskich pucharach Sevilli była niespodziewana porażka z Betisem w sezonie 13/14, ale w rewanżu Sevilla wygrała 2:0, a awans rozstrzygnęła w rzutach karnych. Dopiero Manchester City w tej edycji Ligi Mistrzów zakończył serię 11 spotkań wygranych z rzędu. Molde w rozgrywkach grupowych było niepokonane na wyjeździe: wygrało 3:1 z Fenerbahce, 2:1 z Celticem i zremisowało z Ajaxem 1:1. Co ciekawe Molde po raz pierwszy gra w europejskich pucharach na wiosnę. Molde jak dotąd grało sześciokrotnie w europejskich pucharach przeciwko drużynom z Hiszpanii i nie zanotowało zwycięstwa. U siebie Norwegowie raz remisowali i dwukrotnie przegrywali, na wyjeździe zaliczyli dwa remisy i jedną przegraną.
⛔ 100
 
B 1

bok68

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS- ITF Women Sharm El Sheikh
Godzina: 10.30
Spotkanie: T.KOLAROVA - D.KIM

Typ: D.KIM
Kurs: 1.65
Bukmacher: SPORTINGBET

Analiza:
Zacznę od Kolarovej jeszcze do 2015 roku grała naprawdę przyzwoicie / ITF JUNIORS / na rozkładzie parę juniorek ogarniających ten sport i od początku 2015 zaczęła zjazd pod względem jakości gry , domniemam ze problem wieku , jest masę dziewcząt grających bardzo przyzwoicie gra do lat 16u i później sami wiecie ???? Kolarova jest modelowym przykładem .W Pierwszej rundzie męczyłą się w 3 setach z Japonką która krótko pisząc nie potrafi grać a już drugi set 06 to jakieś kuriozum które daje potężną informację co do stanu pewności Terezy i w pojedynku z przesolidną Koreanką / oczywiście przesolidną jak na 10 tysięcznik ???? / moim zdaniem nie ma najmniejszych szans . Wystarczy że Koreanka przytrzyma w 2-3 uderzeniach i Czeszka prześwietli solidność płotów w Sharmie ???? Co do Koreanki to mądralować się nie będę wystarczy ostatni mecz i jego wynik . Panna Kim ogarnęła zwyciężczynię z Sharmy sprzed 2 tygodni niejaką Wahaczyk która w finale rozprawiła się z aktualną mistrzynią juniorskiego WIMBLEDONU a więc laurke sama sobie wystawiła . Zaczynam zabawę na tym forum ???? Zachęcam do lektury moich typów ????
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21.05
Spotkanie: FC Augsburg - Liverpool FC
Typ: Liverpool FC
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet

Pierwsze spotkanie 1/16 rundy Ligi Europejskiej. Spotykamy się na niemieckim stadionie Augsburga, na którym podejmą gości z Merseyside. Moim zdaniem faworyta należy upatrywać w Anglikach. Liverpool po serii słabszych meczów nareszcie się odblokował rozgramiając w wyjazdowym spotkaniu Aston Villę 0-6. Tak naprawdę przeciwnik dosyć marny, ale styl gry, polot pokazały, że jest różnica między tym, a wcześniejszymi spotkaniami. Różnica jest jedna, jednak kluczowa. Właściwie to dwie różnice. Sturridge i Coutinho, którzy wrócili po około 2 miesięcznej pauzie spowodowanej kontuzjami. Obok Firmino są to najlepsi gracze Liverpoolu i razem w 3 tworzą niesamowity tercet, który jest w stanie rozmontować każdą obronę rywala. Do tego powrót Origiego w odwodzie daje możliwość niewprowadzania Benteke na boisko. (+).
Augsburg ostatnio w słabej dyspozycji, w lidze po zimowej przerwie ledwie 2 punkty na 4 spotkania, a poza Bayernem przeciwnicy byli średni. W tabeli 14 miejsce, punkt przewagi nad strefą spadkową sprawiają, że to Bundesliga będzie z pewnością dla Niemców priorytetem. Odwrotnie w Liverpoolu. Na awans do LM szanse marne, Klopp nie lubi odpuszczać nawet Pucharu Ligi a co dopiero Ligi Europejskiej. Prestiż a do tego możliwość awansu do LM poprzez zwycięstwo dodają motywacji.
Warto podkreślić fakt terminarza. Liverpool następne spotkanie rozegra za tydzień podczas rewanżu z Augsburgiem, 3 dni przed finał Pucharu Ligi z MC. Myślę, że będą chcieli zrobić taki wynik, żeby nie musieć grać na 100% w finale. Zresztą, przewiduje się że Kloppo wystawi najmocniejszą jedenastkę. Augbsurg z kolei gra w weekend mecz z Hannoverem, a biorąc pod uwagę ich problemy ligowe to może być dla nich nawet ważniejsze spotkanie.
Faworytem na papierze The Reds, do tego kilka okoliczności sprzyjających sprawiają, że moim zdaniem warto pójść w ich stronę.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Puchar Hiszpanii
Godzina: 21:30
Spotkanie: Valencia - Gran Canaria
Typ: Valencia (-2)
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już jutro dwa pierwsze pojedynki ćwierćfinałów hiszpańskiego Copa Del Ray w koszykówce. Mój typ idzie w stronę Valencii choć ostatnimi czasy mnie zawodziła, ale może jutro stanie na wysokości zadania. Bardzo słaby początek roku Valencii w europejskich pucharach gdzie to dała sobie wyrwać praktycznie pewny awans do play-off rozgrywek EuroCup nie miał jednak przełożenia na ligę gdzie utrzymuje cały czas pierwszą miejsce, choć pierwsza porażka na początku lutego z Laboral-em zachwiała tą pozycję. Mimo tego ostatnie dwie wygrane z Oldenburgiem i Joventutem mogą świadczyć o ponownym wejściu na właściwe tory jeśli chodzi o dobra grę i zwycięstwa z niżej notowanymi rywalami. Valencia w ostatnich latach nie wygrała pucharu Hiszpanii tylko z jednego powodu, zawsze na jej drodze w którejś z faz stała Barcelona. W tym roku jednak wydaje się, że jest na tyle mocna żeby powalczyć zarówno z Barceloną jak i Realem o prymat w tych rozgrywkach. Jutro nieciekawy przeciwnik, bo Gran Canaria ma dobrą serię w ostatnich tygodniach przekładających się na 8 wygranych z rzędu (ACB i EC), ale przeciwnicy też mniej wymagający niż jutrzejszy rywal. Może postawić spory opór Valencii, ale w tym sezonie z takimi drużynami jak Real, Barcelona, Valencia nie ma Gran Canaria zbyt dobrego bilansu i wydaje mi się, że w jutrzejszym spotkaniu też nie sprawi niespodzianki. Z wielką trójką grała w tym sezonie 4 krotnie i porażki były wysokie, Valencia (wyjazd) 61:86, Barcelona (dom) 60:88 i 81:96, Real (wyjazd) 68:85. Chyba za daleko Gran Canarii do powalczenia z takimi zespołami, dlatego jutro stawiam na pewne zwycięstwo Valencii.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Dortmund - Porto
Typ: DW 2:0
Kurs: 7
Buk Bet365
Borusia u siebie miażdży praktycznie każdego, kto stanie jej na drodze w ostatnich miesiącach. W LE przypadkiem była drużyna PAOK, która niespodziewanie wygrała na gorącym terenie 0:1, ale czy to był przypadek? Z jednej strony tak, z drugiej jednak nie, ponieważ mięli oni znikome szanse na 1 miejsce w tabeli na koniec grupowych rozgrywek, więc wystawili że tak powiem - pół rezerwowy skład. Cóż, nie pykło, mimo dobrej gry, wielu sytuacji bramkowych przegrali to spotkanie i przerwali znakomitą passę punktową u siebie na boisku. Nie miało to jednak żadnego znaczenia. Zostawmy to. 10 ostatnich spotkań u siebie to 29 strzelonych bramek, przy 7 straconych (wliczając w to mecze towarzyskie). BVB ma wielki potencjał w ataku, i równie duży potencjał w obronie, który jednak nie zawsze wykorzystują. To nie LM, więc myślę, że podejdą do tego meczu jak do poważniejszego spotkania w Bundeslidze, w której potrafią zamykać wynik na 0 z tyłu.
Porto... Ostatnie spotkania na wyjazdach pozostawiają wiele do życzenia. Ok - odpuszczając puchar ligi wygląda to trochę lepiej, lecz mimo wszystko nie do końca mnie to przekonuje. Co prawda ich ostatni mecz - zwycięstwo na wyjeździe z Benfiką- szacun. W LM nie dali rady przeciętnemu Dynamo Kijów i spisującemu się wtedy równie przeciętnie zespołowi Chelsea, przez co stracili szansę na dalszą grę w tych rozgrywkach. Kolejna sprawa to ich obecna pozycja w lidze. Jeśli w kolejnym sezonie chcą zagrać w LM muszą się konkretnie spiąć, jeśli chcą wygrać ligę, której trofeum jest od 2 lat w rękach Benfiki, muszą spiąć się jeszcze bardziej. Zatem tu rodzi się pytanie, czy trener będzie ostro cisnął piłkarzy w LE, w której przy obecnej formie piłkarzy Porto i tak mają nikłe szanse na zdobycie pucharu, czy odpuści LE, by zająć się odrabianiem strat w rodzimej lidze, by mieć szansę na wyższe cele w kolejnym sezonie?
Moim zdaniem druga opcja jest korzystniejsza dla Portowców, gdyż taki rywal jak BVB po samym wyjściu z grupy jest drogą przez mękę, na którą nie mogą sobie pozwolić w obecnej sytuacji.
Dlaczego więc 2:0, a nie więcej? Mimo wszystko goście nie będą chcieli na oczach całego świata się pogrążyć i dać się pogromić, więc porażka 0:2 z bardzo trudnym zespołem, potentatem do podbicia LE nie będzie dla nich wielkim upokorzeniem, i da kibicom (złudną) wiarę, że w spotkaniu rewanżowym będzie lepiej. ????
Dziękuję, dobranoc ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sporting - Leverkusen
Typ: Bayern Leverkusen i powyżej 2.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po Lidze Mistrzów nadszedł czas na lige europy, spośród wielu ofert wybrałem spotkanie pomiędzy Sportingiem a Bayernem, warto dodać że obie ekipy brały udział w grze w lidze Mistrzów gdzie Sporting poległ w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej z CSKA, a Bayern doszedł do Fazy Grupowej gdzie zajął 3 miejsce z dorobkiem 6 punktowym ex aquo z Romą, warto równierz przypomnieć sobie mecz gdzie mierzyli się oni z Barcą gdzie wygrywali do 80 minuty (mecz skończył się zwycięstwem barcy) a na własnym stadionie zremisowali 1-1. Co prawda Sporting jest liderem tabeli Portugalskiej ale nie zapomnijmy że Bayern jest 3 w Bundeslidze a powiedzmy sobie szczerze że to własnie Bundesliga jest bardziej wymagająca ligą ale Liga to tylko Liga, Bayern znacznie lepiej wypada w europie osiąga lepsze rezultaty i tego się trzymam a jutro napewno będą chcieli nastrzelać pare bramek by u siebie dopełnić tylko formalności, nie wiem czemu ale Obie drużyny wydają się mi bardzo overowe szczególnie Bayern dlatego myśle że nie będzie problemu z over 2.5 gola, mecz może być bardzo wyrównany albo bardzo zdominowany przez Bayern a jak będzie to dowiemy się jutro ????
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Sion - SC Braga
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: [Bet365]
Analiza:

Mecz FC Sion - SC Braga to jedna z rywalizacji, która budzi najmniej emocji w 1/16 Ligi Europy. Ani jedni ani drudzy bowiem to potentatów nawet na krajowym podwórku się nie zaliczają, choć w przypadku Bragi jest to drużyna, która w miarę regularnie gra w Lidze Europy. I właśnie na drużynę z Portugalii postanowiłem zagrać w tym meczu.
Sion co prawda to drużyna, która wyszła z ciężkiej grupy, bowiem rywalizowała z Liverpoolem, Rubinem Kazań i Bordeaux ale wydaje mi się, że w rywalizacji z Bragą to jednak Ci drudzy będą faworytem. Zespół Paulo Fonseci nie miał, aż tak trudnej grupy, bowiem okazał się najlepszy spośród Ol. Marsylii, Libercu i Groningen.
Warto zauważyć jednak, że szwajcarska Super League dopiero w ostatni weekend wznowiła rozgrywki ligowej (Sion pokonał Zurych 1-0). W Portugalii natomiast jak wiemy gramy cały czas i to piłkarze Bragi są zdecydowanie w lepszej sytuacji jeśli chodzi o ogranie i rytm meczowy. Ponadto również forma Bragi może robić wrażenie bowiem w 5 ostatnich meczach ligowych zdobyli 13 oczek.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w ekipie gospodarzy za kartki pauzuje kapitan drużyny Xavier Kouassi, kontuzja z gry eliminuje również Ilombe Mboyo i Grégory Karlena. W drużynie gości za kartki pauzuje Marcelo Goiano, kontuzjowany jest natomiast Djavan. Osobiście liczę, że większe ogranie w europejskich pucharach oraz fakt, że gracze Bragi są w dobrej formie i są też w rytmie meczowym, zaowocuje dziś na boisku i to gracze gości będą cieszyć się po końcowym gwizdu sędziego ze zwycięstwa.
✅ 180
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21.05
Spotkanie: FC Augsburg - Liverpool FC
Typ: Liverpool FC -1,5
Kurs: 3,85
Bukmacher: Unibet

Liverpool po paśmie meczów bez zwycięstw ostatnio rozgromił i Aston Ville 6:0 na wyjeździe i powoli daje znać że kapela heavy metalowa Kloopa powoli zaczyna ze sobą zgrywać. Moim zdaniem jedyne czego brakowało do tej pory w grze piłkarzy z Anfield to kreatora gry z prawdziwego zdarzenia - Coutinho który pauzował kilka miesięcy z powodu kontuzji. Jak grał Brazylijczyk Czerwoni potrafili w wspaniałym stylu pokonać m.in. Chelsea i Man City na wyjazdach, jest to zawodnik kluczowy dla tej drużyny. Do w wielkim stylu wraca człowiek kontuzja, mówię tu o Danielu Sturiddge, który mimo że się jeszcze nie do końca odnajdywał w polu karnym w niedzielnym spotkaniu to i tak strzelił gola.
Do tego w dobrej formie jest inny Brazylijczyk Firmino, który na początku sezonu zawodził a w tej chwili ma porównywalny start jeśli chodzi o gole/asysty w premiere league do Luisa Suarez mimo że jest ofensywnym pomocnikiem nie napastnikiem.
Jedyne co może zastanawiać nad moim typem to fakt czy obrona Liverpoola z Mignoletem nie sama sobie nie strzeli bramki.
Natomiast Augsburg może nie często przegrywa dwoma lub więcej bramkami u siebie ale jeżeli trafi na dużą siłę ofensywną rywali to jest do powtarzający się schemat.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom