>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Dnia - 17.08.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę- 17 sierpnia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Spotkanie: Leicester - Bristol City
Typ: 1 handicap 0:1
Kurs: 2.25
Bukmacher Bwin
Analiza:
A niech będzie. Drugi dzień z rzędu pod lupę biorę angielską Championship. Pisząc tego posta nie wiem jak się skończy potyczka Portsmouth :) miejmy nadzieję, że po mojej myśli. Nie bez powodu nawiązuję do wczorajszego wpisu ponieważ pisałem w nim jak przewrotna jest ta liga. Leicester w pierwszej kolejce wygrał wyjazd z Coventry tylko po to żeby zaraz u siebie przegrać 0:2 z Reading czy to jest możliwe? Jak widać jest i myślę, że nie takie jeszcze przed nami. Troszkę o gospodarzach; do zespółu dołączył Kasper Schmeichel młody utalentowany syn Petera. Kenny Daglish sprzedał im Koncheskiego, który nie znalazł uznania w oczach trenera The Reds, a jest jeszcze wypożyczony z Man city Micheal Johnson oraz Gelson Fernandes. Sklad taki, że śmiało mozna myśleć o utrzymaniu w Premiership. Sam klub prowadzi Sven Goran Ericsson. Co nie gra? Myśle, że to początek i drużyna się dopiero ogrywa bo potencjał mają wielki i wg mnie awans do ligi wyżej raczej wywalczą. Ich przeciwnie czyli Bristol to brzydko mówiąc cienizna, co rok walka o utrzymanie wzmocnień z tego co wiem także brak. Uważam, że Leicester się obudzą i z kim jak z kim, ale z Bristol City wygrają bez problemu. Handicap bez mrugnięcia :) Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hatak 29

hatak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaCopa Sudamericana – 3:45
Spotkanie: Anzoategui – Deportivo Quito
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Rewanżowy mecz 1 rundy Copa Sudamericana pomiędzy wenezuelskim zespołem Anzoategui i Ekwadorczykami z Quito. W pierwszym meczu rozegranym w Ekwadorze Deportivo wygrało w stosunku bramkowym 1:0. Anzoategui zmagania w lidze rozpoczęła w słabym stylu przegrywając na wyjeździe z Yaracuyanos 1:0. W lidze ekwadorskiej ruszyła druga część sezonu zwana Segunda Etapa. Deportivo Quito rozpoczęło fantastycznie po pięciu kolejkach gromadząc 15 punktów z bilansem bramkowym 11:0. Między innymi pokonali na wyjeździe 3:0 El Nacional który Primera Etapa zakończył na 4 pozycji, Quito było 3 za takimi tuzami ekwadorskiego futbolu jak LDU Quito i Emelec. Według mojej opinii zawodnicy Deportivo Quito wygrają w Wenezueli z Anzoategui i awansują pewnie do 2 rundy, gdzie na zwycięzców czeka już peruwiańskie Universitario.
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Blake - Fognini
2
3.13
Pinnacle Sports
Analiza :
O godzinie 01:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Włochem Fognini a Amerykaninem Blake . Stawiam na Włocha z oczywistych powodów. Fognini , po ostatnich nie udanych turniejach będzie chciał ponownie zaistnieć a widać że powoli wraca do formy. Ostatnie mecze obu tenisistów :

Blake :
15/08/2011 Blake, James vs. Baghdatis, Marcos 2:1 3:6 6:3 6:2
04/08/2011 Blake, James vs. Isner, John 1:2 6:7 6:1 6:7
03/08/2011 Blake, James vs. Nalbandian, David 2:0 6:2 6:4
02/08/2011 Blake, James vs. Ito, Tatsuma 2:0 6:3 6:3

Fognini :
15/08/2011 Fognini, Fabio vs. Troicki, Viktor 2:0 6:4 6:1
09/08/2011 Fognini, Fabio vs. Tsonga, Jo-Wilfried 0:2 4:6 6:7
03/08/2011 Fognini, Fabio vs. Giraldo, Santiago 0:2 3:6 4:6

Ten kurs na Włocha troche mnie zaskoczył więc warto zaryzykować.
W Amerykaninie widze taki atut że gra u siebie to napewno mu pomoże .
Ja jednak sądze że zwycięsko wyjdzie Włoch który chce w końcu wygrać dwa mecze pod rząd. Pokonując Troickiego 2-0 napewno udowodnił że będzie bardzo trudnym przeciwnikiem .
W rankingu Fognini jest 38 a Blake 84 to już coś nam mówi. Po takim kursie warto zaryzykować. Mam nadzieje że większość publicznoście będzie chora i nie będzie mogła kibicować swojemu zawodnikowi z Ameryki:grin: No ale tak na poważnie kurs warty ryzyka polecam ????


⛔100
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie: Blake J. – Fognini F.
Typ: Blake wygra 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Buki wystawiają dzisiaj Amerykanina jako praktycznie pewnego zwycięzcę dzisiejszego pojedynku, ja tu byłbym raczej trochę bardziej ostrożny. Nawet bardziej skłaniałbym się do zdania, że, jeśli Blake ma to dzisiaj wygrać, to prawdopodobnie właśnie wygra 2-1. Już w ostatniej rundzie męczył się z niezbyt dobrze ostatnio dysponowanym Baghdatisem, przegrał pierwszego seta, ale później doszło do niego, że może wylecieć na samym początku i się sprężył. Fognini w sumie wczoraj trochę namieszał. Wczoraj Włoch grał z Troickim i gładko wygrał 2-0, a trzeba pamiętać, że Troicki to 16 rakieta na świecie. Sam już nie wiem, może nie chciał się przemęczać zbytnio przed US Open i ten turniej sobie po prostu odpuścił, meczu nie widziałem także dokładnie nie wiem jak gra wyglądała, jednak wygrana to wygrana. Jakby nie patrzeć, to Blake miał jednak o prawie jeden dzień więcej odpoczynku, a to, że zajmuje obecnie 84 miejsce w rankingu raczej nie powinno mieć znaczenia. Znaczenie ma to, że gra na swoich kortach, publiczność jest za nim, a na Amerykańskich kortach gra dobrze, do póki nie trafi na kogoś zdecydowanie lepszego od siebie. Fognini takim tenisistom na pewno nie jest, mam nadzieje, że jednak wczorajsza wygrana doda mu trochę otuchy i dzisiaj spokojnie wygra tego jednego seta. Początek spotkania około godziny 1.00.
⛔100
 
realista7 6

realista7

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Wisła Kraków - Apoel Nikozja
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Już jutro Mistrz Polski Wisła Kraków w ramach kwalifikacji LM w czwartej rundzie zmierzy się z najbardziej utytułowanym na Cyprze Apoelem Nikozja.W poprzedniej rundzie Apoel dał sobie radę w dwumeczu z mistrzem Słowacji i pokonał Slovana Bratysławę.W Apoelu gra była gwiazda Realu Madryt Esteban Solari.Biała Gwiazda w trzeciej rundzie pokanała też nie słaby zespół mistrza z Bułgarii Liteks Łowecz, a w drugiej rundzie wyeliminowali Skonto Ryga.W Krakowie dwunastym zawodnikiem dla Wisły na pewno będą kibice i to im pomoże w wygraniu tego meczu.Drużyna Roberta Maskanta powinna sobie poradzić i wygrać jutro w Krakowie.Maor Melikson, Cwetan Genkov odpoczywali w ostatnim ligowym meczu i z pewnością wezmą sprawę w swoje ręce i razem z kolegami uporają sie w pierwszym meczu z Apoelem a na wyjeździe wymęcza jakiś remis.Myślę że po bardzo długiej przerwie znowu Polski klub zawita w fazie grupowej Ligi Mistrzów. ????
Jeżeli skorzystałeś z typku kliknij &#39;&#39;dzięki&#39;&#39;. ????
Polecam ????
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar Hiszpanii
Spotkanie: Barcelona-Real Madryt
Typ: Zdobędzie puchar Real Madryt
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Od razu zaznaczam,że gram to ze zwykłej sympatii do Realu Madryt. Mają poukładany zespół, mają indywidualności, mentalność zwycięzców i Jose na ławce. I najważniejsze odebrali już jeden tytuł &quot;Barcelonie Messiego&quot; więc czemu nie iść za ciosem. O ostatnim pojedynkuj wypowiadać się nie będę bo nie oglądałem, ale z tego co mi przekazano to grał Real a strzelała Barcelona i oczywiście nie odbyło się bez kontrowersji - sytuacja w polu karnym Barcelony. Patrząc na bilans na terenie Barcelony to górą są gospodarze ale w turniejach nie idzie im najlepiej świadczy o tym wynik finału Pucharu Króla czy chociażby konfrontacja w ramach Ligi Mistrzów. Będę kontrowersyjny ale uważam,że jeżeli nie wmiesza się we wszystko sędzia to powinien wygrać Real.
Analiza oparta, za zwykłych przemyśleniach ale moim zdaniem w ekipie Realu panuje większa harmonia i spokój a Barcelona mimo,że wiedzie prym ostatnio ciągle jest niespokojna o czym świadczą chociażby ostatnie transfery - zaznaczę tylko,ze Barcelona wydała więcej od United. Od United z którego odeszli między innymi Paul, Gary, Edwin, John i Wes ;)
Powodzonka!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Eliminacje Ligi Mistrzów
Wisła Kraków - APOEL Nikozja
handicap: 0-1
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 3,70
bwin
Ekipa białej gwiazdy szykuje się na dwumecz czwartej rundy Eliminacji Ligi Mistrzów z ekipą APOELu Nikozja. To chyba będzie jeden z najważniejszych pojedynków w historii klubu. Po raz pierwszy Wisła jest tak blisko fay grupowej Ligi Mistrzów. Ja myślę że wykorzysta swoje boisko i wygra w Krakowie. Większość sympatyków &quot;Białej gwiazdy&quot; może byc zadowolona z losowania. Nie jest to klub z którym gospodarze nie mieli by szans. Podopieczni Maaskanta sa w doskonałej formie co pokazał ostatni pojedynek ligowy z Zagłębiem Lubin wygrany jeden do zera. Jego gracze grali takrze z powodzeniem w swoich reprezentacjach (Kirm, Pareiko&lt; Genkow, Kurto i Melikson). Najlepiej z nich spisał się Izraelczyk strzelił Wybrzeżu Kości Słoniowej dwie bramki a wszedł w drugiej części meczu. Ponadto w świetnej dyspozycji jest Małecki który coraz lepiej spisuje się na boisku. Graczom powinien pomóc także doping kibiców. Zainteresowanie meczem jest ogromne. Za graczami z Reymonta przemawiać może też fakt że sezon zaczęli już miesiąc temu i maja za sobą cztery mecze w europejskich Pucharach i trzy w Ekstraklasie. Cypryjczycy zagrali jedynie mecz o Superpuchar Cypru z Omonią Nikozja wygrany 1-0 i dwa mecze eliminacyjne ze Slowanem Bratyslawa 0-0 i 2-0. Cypryjskie zespoły nie sa zbytnio zdyscyplinowane w obronie i szybko strzelona bramka może zachwiać obroną. Na wyjeździe będzie ciężko wygrać więc trzeba szukać punktów u siebie. Jak to już pokazał grany blisko dekadę mecz z mistrzem Cypru. Wtedy to Wisła wygrała u siebie 5-2 a na wyjeździe zaledwie zremisowała 2-2 a Cypryjczycy niebyli jeszcze taka ekipa jak dzisiaj. Tradycyjnym ustawieniem Cypryjczyków jest 4-4-2. Grają oni ofensywny i techniczny futbol. APOEL ma kilku dobrych graczy doświadczonego Gustavo Menduce (HJK, Benfica, AEK Ateny) gra on na lewej flance gdzie kiedyś grał nasz rodak Kamil Kosowski i na niego trzeba uważać. Na szpicy gra jego rodak Ailton który ma występy w FC Kopenhaga. Ale jeśli Wiślacy zagrają tak jak z Liteksem Łowecz to o zwycięstwo na Reymonta mogę być pewny.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinatti
Data, godzina: 17.08, godz. nie ustalona
Spotkanie: Fish Mardy - Davydenko Nikolay
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: bwin
Kolejna pomyłka oddsmakera z bwin. Fish w Usa zawsze wnosi się na wyżyny swoich umiejętności, o czym świadczą ostatnie wyniki. A Denko? Cień siebie. Niezdecydowany, bez odwagi, powinien się pogubić pod gradem uderzeniem amerykanina. Żadnych atutów po stronie Ukraińca nie widzę. Jak dla mnie dwa szybkie sety.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Wisla Krakow - Apoel Nikozja
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W pierwszym spotkanie ostatniej fazej Eliminacji do Lidze Mistrzow Mistrz Polski podejmuje Cyprijski Apoel Nikozja. Jesli Wislacy chca wrezcie zagrac w LM to dzis po prostu musza to spotkanie wygrac i to wysoko. W dwoch poprzednich spotkaniach wyjazdowych w poprzenich rundach eliminacji do LM goscie wygrali w Albanii 2-0, i w Bratislawie rownirz 2-0. Widac wiec ze pilkarze Apoel nie sa latwi do pokonania kiedy graja na wykjedzie, i napewno dzis sprubuja wywalczyc dobry wynik przed rewanzowym spotkanie. Polska druzyna do tej pory u siebie w eliminacjach do LM pokonala Lotywski Skonto 2-0 i Bulgarski Litex 3-1. Widac wiec ze obie druzyny nie beda dzis latwo sie poddawac i sprubuja przedluzyc to dobra seria u siebie w przepadko Wisle i na wyjedzie w przepadku Apeol. Moim zdaniem w to spotkanie nie zabrkanie emocji, walki i determinacji zeby osiagnac dobry wynik. Licze ze bie druzyny zareprezentuja podbna skuteznosc jak do tej pory w tych eliminacjach i uda im sie pokonac bramkarza rywale nie raz. dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedy Wisla Krakow i Apoel Nikozja padnie wynik powyzej 3,5 goli.

⛔100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Spotkanie: Washington Nationals - Cincinnati Reds
Typ: Cincinnati Reds
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle
Czas Rozpoczęcia: 01:05
Dziś w nocy pięć minut po godzinie pierwszej zobaczymy mecz MLB pomiędzy Washington Nationals, a Cincinnati Reds. Obydwa zespoły to typowe ligowe średniaki. Gospodarze mogą pochwalić się bilansem 57-62, goście natomiast są lepsi o jedno spotkanie i z bilansem 59-62 zajmują trzecie miejsce w centralnej dywizji National League. Washington przegrał swój ostatni mecz z Philadephią Phillies 3-11. Nie jest to powód do wstydu biorąc pod uwagę to, że ich rywale są na razie najlepszym zespołem w MLB. Drużyna ze Stolicy również poniosła porażkę. Ulegli oni na własnym boisku San Diego Padres 3-7. Dzisiaj jednak Czerwoni zamierzają na pewno to wygrać. Ich starterem będzie Mike Leake, który może się pochwalić dobrym bilansem 10-7. W ostatnim swoim występie narzucał do ósmego inningu pozwalając jedynie na jedenaście odbić. Jego dotychczasowe występy dały mu ERA 3,84. Po przeciwnej stronie stanie Chien-Ming Wang. Nie pograł on w tym sezonie za dużo i po zaledwie trzech meczach zanotował bilans 1-2 i ERA 3,60. W tym meczu Cincinnati Reds wyglądają na zespół zdecydowanie lepszy i to właśnie na nich zdecydowałem się postawić.
⛔100
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, PP
Mecz: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Łódzki KS
Typ: 1
Kurs: 3,90
Tobet
Analiza:
Jutro na kameralnym stadionie w podtarnowskiej Niecieczy wybiegną na murawę drużyny lidera I ligi Termalici Bruk-Bet oraz ostatniej i zdecydowanie najsłabszej drużyny Ekstraklasy Łódzkiego KS.
Kursy szczerze powiem zdziwiły mnie niesamowicie. Nieciecza jest można powiedzieć na fali, bo jak inaczej nazwać niespodziwanego lidera zaplecza T-Mobile Ekstraklasy? W ostatniej kolejce pokonali Arkę Gdynia 2:1. Wyniki ŁKSu znamy, 3 mecze, 0 pktów, bramki 0-11. Jutro na pewno poprzeczka nie zostanie zawieszona tak wysoko...ale czy ŁKS jest na tyle mocny, żeby ograć rywala, który przecież ma w składzie kilku interesujących zawodników, jak chociażby byłych graczy Cracovii Pawlusińskiego, Barana czy Szczoczara oraz wielu innych oraz kilka innych ciekawych nazwisk Drozdowicz, Rybski, Mysona czy w końcu były bramkarz chorowskiego Ruchu Nowak. Boję się, że na wygranie I ligi Termalica ma zbyt wąską ławkę, ale póki są na fali powinni poradzić sobie z fatalnie spisującym się Łódzkim Klubem Sportowym, w którym nazwiska także są, szybko przytaczając Saganowski, Mięciel czy Bodzio W., te nazwiska jednak jakoś ze sobą nie współgrają zbierając lanie w Ekstraklasie, czy tak też będzie w Pucharze? Kto wie, ja życzę wygranej Niecieczy a i kurs do brania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pom89arancz 8

pom89arancz

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy Bayernliga
Spotkanie: TSV Rain/Lech - SC Eltersdorf
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet-at-home
Dziś w Bayernlidze znalazłem ciekawe spotkanie drużyn z 2 strona tabeli.
Goście po 6 meczach znajdują się na 4 miejscu tabeli natomiast gospodarze na ostatnim.
Bilans bramek gospodarzy to 4:14 więc jak widać poziomem gry nie grzeszą jak na razie.
Nie wygrali w lidze ani jednego meczu i tylko 1 zremisowali u grając u siebie co pokazuje ze znajdują się w dołku z formą.
Goście to drużyna bramkostrzelna (12 bramek na 6 spotkań czyli 2 na mecz).
Kurs jaki daje bet wydaje się atrakcyjny i wielce prawdopodobny.
Jeżeli ktoś decyduje się na mniejsze ryzyko to polecam zagrać &quot;under 2.5&quot; którego akurat Bet-at-home nie proponuje ale może inny buk daje taka możliwość.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje LM
Spotkanie: Dinamo Zagreb - Malmö FF
handicap 0-1
Typ: 1
Kurs: 2,8
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Atutem drużyny z Chorwacji będzie gra na własnym boisku. Dinamo jest w rewelacyjnej formie. W 4 spotkaniach ligi chorwackiej zdobyło komplet punktów, nie tracąc przy tym żadnej bramki!! W poprzedniej rundzie mieli za rywala HJK Helsinki, która zdecydowanie prowadzi w lidze fińskiej.
Malmo w lidze szwedzkiej jest typową drużyną z środka tabeli. Ostatnie 5 spotkań to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. W poprzedniej rundzie sprawili wielką sensację pokonując Rangersów, ale nie wydaje mi się by byli w stanie powtórzyć to osiągnięcie tym bardziej na terenie rywala.
Myślę, że można spokojnie zaryzykować handicap na Dinamo, gdyż gospodarze będą chcieli mieć odpowiednia zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Chinese Super League
Spotkanie: Guangzhou Evergrande - Shenzhen Ruby
Typ: Guangzhou Evergrande -1,5
Kurs: 1,67
Bukmacher:

Kurs bardzo zadziwiający, przynajmniej dla mnie. Inny buk oferuje dla przykładu 1,39. Guangzhou to niesamowicie mocna marka w Chinach, po 19 kolejkach prowadzi w tabeli i dotąd ani razu nie przegrała (13 zwycięstw, 6 remisów). Przeciwnikiem gospodarzy jest przedostatni zespół tabeli mający tyle samo punktów, co &quot;czerwona latarnia&quot; ligi. Shenzhen Ruby w ostatnim meczu z Guangzhou broniło się dość dzielnie, przegrywając tylko 0-1, lecz wcale nie tak dawno na wyjeździe dostało od tej drużyny baty, przegrywając 6-1. Faworyci pewnie zbliżają po tytuł i nie powinni tracić punktów z takimi słabeuszami. Mają co prawda 9-punktową przewagę nad drugim Beijing Guoan, ale ten gra w tej kolejce z zamykającym tabelę Chengdu Blades i z pewnością zgarnie komplet punktów w tym meczu. Guangzhou jest poza tym podrażnione remisem w poprzedniej kolejce z czwartą drużyną tabeli. Moim zdaniem jutro gospodarze nie dadzą żadnych szans rywalowi i pewnie pokonają Shenzhen Ruby. Pomóc ma w tym popularny Cléo, brazylijski napastnik sprowadzony z Partizana Belgrad, który prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych w lidze chińskiej.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darmus 1

darmus

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Mistrzostwa Świata U20
Spotkanie: Francja U20 - Portugalia U20
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: BET365
Pierwszy półfinał Mistrzostw Świata zawodników do lat 20 w Kolumbii. W ćwierćfinałachaż 3 mecze zakończyły się remisami w regulaminowym czasie gry (w tym właśnie mecze Francji i Portugalii. Francja wygrała w dogrywce, a Portugalia w rzutach karnych). Obie drużyny grają na zbliżonym poziomie, liczę na wyrównaną grę i spodziewałbym się rozstrzygnięcia w dogrywce lub rzutach karnych.
⛔100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: WESTERN &amp; SOUTHERN OPEN R2 TENNIS
Spotkanie: R. Federer - J.M. Del Potro
Typ: R. Federer (-1.5 Sets)
Kurs: 2.120
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Federer w Cincy broni tytułu więc myślę, że się dziś postara. Tym bardziej, że tydzień temu odpadł już w R16 z Tsongą. W tamtym spotkaniu Francuz zagrał bardzo dobrze i przegrana Szwajcara nie jest jakimś znakiem słabej formy czy lekceważenia meczu przez Rogera. Ten turniej to również ostatni sprawdzian przed US Open Federera. Organizatorzy jak to organizatorzy zapowiadają wielki mecz, jednak Del Potro według mnie jest całkowicie bez formy. Porusza się ciężko, nawet jak na niego. Backhand nie działa w ogóle. Jedyną bronią Delpo jest serwis bo nawet fh nie jest taki potężny jak kiedyś, a nie wyobrażam sobie żeby Argentyńczyk wygrał mecz samym serwisem. Myślę, że Roger podejdzie do dzisiejszego meczu bardzo poważnie i zrobi 2-0. Co do jego wygranej nie mam wątpliwości.
✅112
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Brazylia
Spotkanie : Nautico : Sao Caetano
Typ : 2
Kurs : 5,00
Buk : Expekt
Godzina : 2.50
Analiza :
Liga Brazylijska lubi zaskakiwać i myślę że tak może być i tym razem.
Buki bardzo faworyzują gospodarzy, ale ja kompletnie nie wiem dlaczego.
Ok - może i są w tabeli zdecydowanie wyżej bo na czwartym miejscu z dorobkiem 27 punktów, a ich rywale są daleko, daleko na 17 pozycji z 19 punktami na koncie.
Różnica w miejscach ogromna, ale w punktach już bez takiej przepaści.
Nautico jest ostatnio bez formy - ich dwa ostatnie mecze to remis 0:0 i porażka 2:0 a więc w dwóch spotkaniach mają punkt i nie mają ani jednej strzelonej bramki a to świadczy o jakiejś zapaści - przynajmniej chwilowej.
Sao Caetano wygrało zaś ostatnio z mocnym Goias 2:1, a więc zanotowało dobry wynik.
Nautico ma dużo gorszy napad od swoich rywali - zdobyli zaledwie 16 goli, w tym połowę z nich Kieza a więc jeśli by go zabrakło to oni już wogóle nie istnieją, a i z nim w ataku sa jednak beznadziejni.
Rywale zaś mimo iż są dużo niżej w tabeli to mają na koncie 21 bramek zdobytych i oni na dodatek nie mają jakiegoś jednego najlepszego gracza, tylko te bramki porozkładane są po trzy trafienia na kilku zawodników, a więc nawet jak kogoś zabraknie to sobie poradzą.
Historia też jest za nimi - dwa mecze i dwie wygrane - przed rokiem - najpierw u siebie 5:0, a potem na wyjeździe 1:2.
Prawie wszyscy zawodnicy którzy wtedy strzelali bramki grają nadal w tym klubie - oprócz strzelca hat-tricka Eduardo.
Jednak i tak i tak goście sa moimi faworytami a jedyne co przemawia za gospodarzami to własny stadion.
Czuję tu wynik 1:2.
Polecam
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: obie drużyny strzelą -1
Kurs: 1,59
Buk: Expekt
Analiza: Środowe spotkanie rewanżowe Barcelony z Realem o superpuchar przyciągnie z pewnością tłumy kibiców przed telewizory.Po pierwszym meczu,w którym padł remis 2:2,ciężko wskazać faworyta do zdobycia trofeum,jednak fakt,że Barca będzie gospodarzem tego spotkania stawia tą drużynę w roli minimalnego faworyta.
Podopieczni Pepa Guardioli w pierwszym starciu udowodnili,że nawet będąc nieprzygotowani w 100% do sezonu potrafią wywieźć z ciężkiego terenu korzystny rezultat.Niewidoczni Villa,czy Leo Messi potrzebowali przebłysku swoich umiejętności,by wpisać się na listę strzelców i pozbawić Królewskich 3 oczek.To pokazuje jak wielki potencjał drzemie w tej drużynie i jak ciężko ją rozpracować nawet jeśli zabiera się za to geniusz taktyki Jose Mourinho.
The Special One,jak nazywany jest portugalski szkoleniowiec będzie miał nad czym myśleć przed dzisiejszym meczem,żeby odpowiednio natchnąć Galacticos do pokonania rywali na ich obiekcie - No Camp,który będzie wypełniony po brzegi fanatycznymi Katalończykami.W składzie Realu zabraknie najprawdopodobniej leczącego kontuzję Nuriego Şahina,z którym Madryccy kibice wiążą ogromne nadzieje.Szanse na rehabilitacje po niewykorzystanych sytuacjach z pierwszego meczu dostanie Karim Benzena,który za wszelką cenę będzie chciał zapisać się w protokole meczowym jako strzelec bramki.Swoją 100 bramkę w Realu pragnie ustrzelić Christiano Ronaldo,któremu ten wyczyn nie udał się w pierwszym meczu i teraz Portugalczyk stanie przed następną szansą.Czy ją wykorzysta dowiemy się w nocy ze środy na czwartek kiedy to będzie rozgrywany ten mecz.
Biorąc pod uwagę pierwszy mecz,w którym padły 4 bramki,ofensywne nastawienie drużyn i obecność na boisku tylu wirtuozów futbolu pozwala sądzić,że spotkanie będzie obfitowało w bramki,a czy będą je zdobywać obydwie ekipy? Dla atrakcyjności widowiska mam nadzieje,że tak.Kurs do grania na to zdarzenie nie jest wysoki jednak jak dla mnie bardzo pewny.

Barcelona - Real,środa godzina 23:00​
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Superpuchar Hiszpanii
Spotkanie : FC Barcelona vs. Real Madrid
Typ : 2 DNB
Kurs : 3.25
Bukmacher: bet365
Wielkimi krokami nadchodzi srodowy wieczor pelen pilkarskich emocji. Bedziemy mogli emocjonowac sie meczami IV rundy kwalifikacji LM z udzialem krakowskiej Wisly a pozniej 2 meczem Superpucharu Hiszpanii.
Pod lupe postanowilem wziac spotkanie pomiedzy dwoma hiszpanskimi, europejskimi potentantami. O godz 23;00 na Camp Nou odbedzie sie rewanzowe spotkanie Superpucharu Hiszpanii. Po remisie 2:2 w Madrycie nadszedl czas na rewanz.
Po pierwszym spotkaniu w lepszej sytuacji jest Barcelona. Jednak kto ogladal poprzedni mecz ten wie w jakiej dyspozycji aktualnie sa obie ekipy.
W zremisowanym meczu na Bernabeu to Real gral w pilke a Barcelona zdobywala gole.
REAL 19 strzaly 4 BARCELONA
8 celne 2
Błedy stoperow, Messi ,ktory jeszcze czuje wakacje no i co jest zaskoczeniem wieksze posiadanie pilki przez Real w 1 polowie. Remis Katalonii uratowal swietnie dysponowany Valdes oraz 2 precyzyjne strzaly Vilii i Messiego przy ktorych Iker nie mial nic do powiedzenia.
Nie malą ciekawostka jest fakt iz Real pomimo wielu ciekawych transferow jakich dokonal tego lata wybiegl na murawe niedzielnego spotkania w dokladnie takim samym skladzie personalnym jak w meczu ligowym z listopada 2010, w ktorym to Barca wygrala 5:0. Sklad ten sam a gra zespolu o niebo lepsza. Real w koncu zagral ofensywnie przeciwko Barcelonie (malo kto wierzyl ze mozna tak zagrac przeciw &#39;wielkiej Barcelonie&#39;). Na pewno jest to m.in. zasluga swietnie przepracowanego presezonu i okaz kunsztu Mou.
W spotkaniu rewanzowym Real bedzie stal przed trudnym zadaniem zeby wywalczyc puchar ale mysle ze tego spotkania Barcelona nie wygra. Prawdopodbnie zagra juz Busquets oraz Pique a na koncowe minuty moze pojawi sie swiezo nabyty, dopiero co zaprezentowany Fabregas ale co sie nie stalo w poprzednim spotkaniu mysle ze stanie sie teraz a na wypadek zabezpiecze sie DNB gdyz w takim spotkaniu niestety albo i stety dla widowiska wszystko moze sie zdarzyc.
Przypuszczalne sklady:
FCB: Valdes - Alves, Mascherano, Pique, Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Villa, Messi
RM: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo - Xabi Alonso, Coentrao, Di María, Özil, Cristiano Ronaldo, Benzema
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom