>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.01.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek -17 stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:




Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -&gt; Ligue 2
Spotkanie: Nantes - Troyes
Typ: Nantes wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie poniżej 2,5
Kurs: 2,60
Buk: Gamebookers
Analiza:
17 stycznia o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie 20 kolejki Ligue 2 pomiędzy drużynami Nantes i Troyes. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują w lidze 6 pozycję i zgromadzili na swoim koncie 29 pkt, ich bilans bramkowy to +5, a ich strata do obecnego lidera Evian to zaledwie 4 pkt. Goście plasują się nieco niżej na miejscu 13 z dorobkiem 24 oczek i bilansem równym 0. Jak widzimy w tabeli jest bardzo „ciasno” i 3 pkt dla ekipy Nantes będą oznaczały awans na pozycję vice-lidera. Obie drużyny są jednymi z najlepszych na wyjazdach w lidze. Nantes u siebie zdobyło jak dotąd 15 pkt po 9 spotkaniach (4 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki). Troyes na wyjazdach na 10 spotkań wygrali 4, tyle samo przegrali, a 2-krotnie dzielili się punktami z przeciwnikami. Oba zespoły są typowo Overowe czy to u siebie czy na wyjeździe. Nantes 74% swoich spotkań w tym sezonie kończyło wynikami poniżej 2,5 gola, w przypadku ekipy Troyes jest to 79%. W tym sezonie oba zespoły już się spotkały, wtedy gospodarzem było Troyes a zwycięzcą Nantes strzelając gospodarzom 2 bramki nie tracąc przy tym ani jednej. Miejsce w lidze, ostatnie spotkania oraz Historia przemawia za zespołem dzisiejszych gospodarzy i myślę, że przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale nie zobaczymy zbyt wiele bramek. Oto ich ostatnie mecze:


08/01-11 Puchar Francji Nantes vs. Cognac 3:1
20/12-10 2. liga Francja Le Havre vs. Nantes 0:1
17/12-10 2. liga Francja Nantes vs. Sedan 0:0
11/12-10 Puchar Francji Nantes vs. Vertou 2:0
03/12-10 2. liga Francja Istres vs. Nantes 2:1

08/01-11 Puchar Francji Troyes vs. Metz 2:2 2:3 (d.)
21/12-10 2. liga Francja Laval vs. Troyes 0:0
17/12-10 2. liga Francja Troyes vs. Croix de Savoi 1:1
11/12-10 Puchar Francji Schiltigheim vs. Troyes 0:3
06/12-10 2. liga Francja Le Mans vs. Troyes 1:0

Historia ich bezpośrednich pojedynków (tylko gdzie Nantes w roli gospodarza):
19/10-07 2. liga Francja Nantes vs. Troyes 2:0
19/08-06 1. liga Francja Nantes vs. Troyes 1:1
14/02-06 1. liga Francja Nantes vs. Troyes 1:1
15/12-02 1. liga Francja Nantes vs. Troyes 2:1
22/12-01 1. liga Francja Nantes vs. Troyes 1:0
18/11-00 1. liga Francja Nantes vs. Troyes 4:0
15/01-00 1. liga Francja Nantes vs. Troyes 3:0
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Lacko Lukas +9,5 gema - Federer Roger
AKO. 1.85
betway​
Lacko ostatnio wygrał z Nadalem seta do 0, to chyba wystarczy za rekomendacje ;) A tak serio to Lukas rozegrał wtedy bardzo dobre zawody. Mimo, że Nadal był trochę chory(na pewno nie tak jak w meczu z Davydenko), to nie często zdarza mu się przegrywać sety do 0. Słowak dobrze serwował, świetnie grał z głębi kortu i rozrzucał Nadala po korcie jak chciał. W 3 secie trochę nie wytrzymał psychicznie i minimalnie przegrał, ale z taką grą na pewno nie będzie łatwym rywalem dla Rogera. Federer nie jest killerem, szczególnie w pierwszych rundach szlemów, gdzie lubi sobie trochę poprzebijać i spokojnie wejść w turniej. Lacko będzie chciał się pokazać z dobrej strony i według mnie hindi spokojnie zostanie pokryte.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Koszykówka: NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Denver Nuggets
Typ: 2
Kurs: 3.97
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek koszykówki amerykańskiej ligi NBA w którym to zmierzą się zespoły San Antonio Spurs z Denver Nuggets. Gospodarze tego spotkania w swoich 5 ostatnich występach zdołali 5x odnieść zwycięstwo zdobywając przy tym 483 punkty z stracili 447. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x zwyciężyć a 2x doznali porażki zdobywając przy tym 578 punktów a stracili 514. Goście tego pojedynku po mimo mniejszej ilość zwycięstw od gospodarzy zdobyli zdecydowanie więcej punktów co w moim przekonaniu nie stawia ich na straconej pozycji przed tym pojedynkiem. Reasumując myślę, że kurs 3.97 który znaleźć możemy w PinnacleSports jest jak najbardziej warty zaryzykowania. ⛔ 100
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Proszę usunąć post powyżej.
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - Ligue 2
Spotkanie: Nantes - Troyes
Typ: under 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin
W ostatnim czasie w lidze i jedni i drudzy strzelają i tracą bardzo mało bramek. Nantes w 5 ostatnich ligowych meczach, 4 razy kończyło mecz z nie większą łączną liczbą goli jak 2. Troyes wygląda w tej statystyce jeszcze bardziej imponująco, bo na 5 meczy, 5 razy zaliczyli under 2.5.
Nantes w meczach u siebie zdobyło 9 goli i straciło 6 na 9 spotkań. Troyes natomiast na wyjeździe zdobyło zaledwie 6 i straciło 7 goli.
Jutro spodziewam się bardzo zaciętego spotkania i postawy defensywnej ze strony gości. To powoduje, że under 2.5 jest tutaj bardzo prawdopodobny.
✅55
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie:
Daniela Hantuchova - Regina Kulikova
Typ:
1
Kurs:
1,57
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
W końcu, po długim czasie oczekiwania, doczekaliśmy się pierwszego wielkoszlemowego turnieju w sezonie 2011. Na pierwszy dzień, proponuję typ na pierwszą rundę singla kobiet. Daniela Hantuchova, przeciwko Reginie Kulikovej. Kurs 1,57 jak na pierwszą rundę jest wysoki, i w sumie nie wiem czemu. Hantuchova to nie jest może ta najwyższa półka, ale zawsze gra solidnie. Jest specjalistką od gry mieszanej, ale w singlu też sobie radzi nieźle. Zwłaszcza pasują jej korty w Melbourne, gdzie w 2008 roku zanotowała najlepszy występ na turnieju wielkoszlemowym - półfinał, gdzie odpadła z Aną Ivanović. Wygrała w karierze trzy turnieje WTA, wszystkie na nawierzchni twardej. W rankingu zajmuje 31 miejsce. Jej rywalka, zajmuje dopiero 114 lokatę. Nie wiem za wiele o jej grze. W zeszłym roku w AO odpadła w pierwszej rundzie. W turnieju w Dubaju przegrała z będącą wtedy w kiepskiej formie Agnieszką Radwańską. Naprawdę cieżko mi jest powiedzieć coś więcej. Dla mnie oczywistą faworytką jest Hantuchova, i nie rozumiem kursu 1,57 wystawionego przez Bwin.
⛔ 100
 
M 0

mateusz123-54264

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania PRIMERA DIVISION
Spotkanie: Atlético de Madrid - Real CD Mallorca
Typ: 1
Kurs: 1.94
Buk:pinnacle
Analiza:
Jutro tj 14.01.2011r. o godz 21 w meczu 19 kolejki Primera Division stana na przeciw siebie Atletico Madryt i Real CD Mallorca. Obydwie drużyny maja po 27pkt w lidze, na pierwszy rzut oka ciężko jest wskazać faworyta w tym starciu. Moim faworytem jest drużyna z Madrytu. Argumentami na ten typ moze byc: atut własnego boiska: Atletico w tym sezonie u siebie wygrało 5 meczy zremisowało 2 i przegrało również 2 z czego osatnia porażka na własnym stadionie miala miejsce 27.11 po bardzo zacietym meczu z Espanyolem przegranym wtedy 2:3, i wczesniejsza porażka 19.09 z Barcelona.Takich rzeczy nie można powiedzieć o rywalu ktory nie najlepiej sie czuje w roli goscia gdyz wygrali tylko 2 mecze na wyjezdzie mieli 1 remis i az 5 przegrali w dodatku w kazdym tym meczu tracili conajmniej 1 bramke i strzelili łącznie tylko 8 bramek a stracili 17.Atletico tutaj również wypada duzo lepiej gdyz na 9 meczy u siebie strzeli 16 bramek i stracili tylko 6.
✅94
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie Wawrinka Stanislas - Gabashvili Teimuraz
Typ: Ilość setów w meczu ? 4 lub więcej.
Kurs: 2.35
Analiza: Buki chyba robią sobie żarty z kursów na Wielkiego Szlema...
Moim zdaniem lekko przesadzony kurs na Gabashviliego, może nie szło mu zbytnio ostatnio w turniejach. Ale nie oszukujmy się to zawodnik, który potrafi zagrać dobry tenis. Chyba buki zapomniały jak dobrze poszło mu na cegle w Roland Garrosie w którym doszedł do 1/16.
Oboje grali ze sobą w czerwcu w Szwajcarii także na Clayu i padł wynik 1:2, myślę, że opcja 4 lub więcej setów to pewniak!
Gaba na pewno powalczy, nie wierzę , żeby rusek nie ugrał ani jednego seta...
Co więcej uważam, że on jutro wygra.
Kurs na zwycięstwo Gabashviliego 6.20!
Rusek chyba musiał by dosłownie sprzedać mecz, żeby nie ugrać ani jednego seta... myślę, że jest to nawet typ ze stawką o wiele wyższą. A po 2 to Australian Open a tam się gryzie cegłe, by coś ugrać. Osobiście czuję, ze Gaba seta wygra, a nawet cały mecz.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Niemcy/Niemcy (ht/ft)
Kurs: 3.80
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś o 17:00 odbędzie się jedno z najciekawszych meczy Mistrzostw Świata, bowiem w grupie A Niemcy zmierzą się z Hiszpanią. Obie drużyny należą do grona zespołów, które uznawane są za faworytów do zdobycia mistrzostwa. Niemcy w inauguracyjnym meczu pewnie pokonali aktualnych vice mistrzów Afryki - Egipt 30:20. Wczoraj zmierzyli się z dosyć słabym rywalem - Bahranjem, ale nie zlekceważyli ich i pewnie wygrali 38:18. Miałem okazję oglądać urywki meczów w wykonaniu Niemców i grają dosyć kombinacyjną oraz miłą dla oka grę. Trener Niemców zapowiadał, że chce w miarę równo rozłożyć siły zespołów, ale dziś jest ważne spotkanie, można powiedzieć o drugie miejsce w grupie, gdyż z aktualnymi Mistrzami Świata - Francją będzie im bardzo ciężko. Hiszpanie również rozpoczęli mistrzostwa od wygrania z Bahrajnem 33:22. Oglądając mecz widziałem, że Hiszpanie zlekceważyli trochę przeciwnika i przełożyło się na takie straty bramkowe. W niedzielnym meczu mieli spore problemy z pokonaniem Tunezji. Po pierwszej połowie remisowali, a w drugiej połowie odskoczyli na 7 bramek, a mimo to potrafili roztrwonić tą przewagę i wygrać tylko 21:18. Trochę jestem zdziwiony kursem wystawionym na Niemców przez buków i po takim kursie polecam ich grać.
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Australia Open
Spotkanie:
Monaco J. - Benneteau J.
Typ: Monaco -3.5 gema
Kurs: 1.82
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dzisiaj rozpocznie się wielki Australia Open. Zobaczymy na nim największych tenisistów świata. Ze względu na range turnieju nie sądzę aby kto ktokolwiek chciał odpuścić. Myślę że nie odpuści nawet Jaun Pablo Monaco ktory zmierzy się z
Benneteau. Monaco obecnie jest 28 rakietą świata a jego rywal zajmuje 53 pozycję tyle że miał poważna kontuzję i oprocz turnieju w listopadzie nie grał aż rok a jest. Dla zawodnika to jest na prawdę długa przerwa i zanim wróci do normalnej dyspozycji trochę minie. I to właśnie jest dla mnie głowny powód dodatkowo Francuz nigdy nie zachwycał więc nie sądzę że teraz coś pokaże dodatkowo gra z Monaco który nie oszukujmy się jest znanym graczem i w takim turnieju powinien się wnieść na wyżyny swoich możliwości !

zwrfot
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: 2 (+14,5)
Kurs: 1,81
Buk: Bwin
Analiza
Chile - Polska typ 1 (+14,5)

Jak gra naszych piłkarzy na turnieju w szwecji wygląda chyba każdy z nas widzi - jest optymistycznie mówiąc tylko średnia. Po dwóch wygranych, a raczej wymeczonych meczach ze średnimi zespołami jakimi sa Słowacy (wygrana 2) i Argentyńczycy (wygrana 1pkt) przychodzi czas na spotkanie z teoretycznie najslabsza drużyną w grupie - Chile. Co prawda ani dyspozycja turniejowa ani pozycja w światowych rankingach chilijskiej drużyny nie jest najwyższa ale nie grają zastraszajaco źle (porażka 15pkt z Koreą i 10 z gospodarzami Szwecją), co wobec słabej dyspozycji naszych daje wysokie prawdopodobieństwo wejścia mojego typu, poza tym nasi chłopcy mają przed sobą bardzo ciężkie mecze i Bogdan Wenta po uzyskaniu kilkubramkowej przewagi pozwoli podstawowym zawodnikom odpocząć.
Warto też wspomnieć o kontuzji i prawdopodobnej absencji etatowego wykonawcy karnych i skrzydłowego naszej reprezentanci T. Tluczynskiego.
Myślę ze nasi spokojnie dowodzą zwycięstwo różnica 7-10 goli.
Polecam ten typ jako dużo pewniejszy niż spread +14,5 na Polskę.
⛔ 100
 
maks 2

maks

Użytkownik
Koszykówka: NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Denver Nuggets
Typ: San Antonio Spurs -16.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Centrebet
Analiza:
Dzisiaj o godz. 3.00 czasu polskiego San Antonio Spurs podejmą u siebie Denver Nuggets. San Antonio jak na razie ma najlepszy bilans w NBA. Ostatni mecz u siebie przegrali 27 listopada poprzedniego roku z Dallas. Od tamtego czasu na własnym parkiecie pokonali między innymi takie drużyny jak New Orleans 109:84, Atlantę 108:92, Lakersów 97:82, Oklahomę 101:74 i Dallas 101:89. Takie wyniki robią wrażenie, MAnu Ginobili i Tony Parker rozgrywają jeden z najlepszych swoich sezonów. Denver jak na razie ma 23 zwycięstwa i 16 porażek. Ostatnio gra w kratkę, najpierw trzy porażki z Clippersami, Sacramento i New Orleans, każda dośc wysoko, a poterm 3 zwycięstwa z Phoenix 132:98, Miami 130:102 i Cleveland 127:99. Zwycięstwa bardzo okazałe, ale niewiele mówiące o ich formie, ponieważ Phoenix w tym sezonie grają tragicznie, nie grają prawie w ogóle w defensywie, Miami grało pierwszy raz bez Lebrona, a Cleveland jest najgorszą drużyną w tym sezonie, była to ich trzecia porażka z rzędu. W poprzednim meczu w San Antonio wygrali gospodarze 109:103. Biorąc pod uwagę całe zamieszanie z odejściem Carmelo Anthoniego i jego nie do końca pełne zaangażowanie w gre zepołu można przypuszczać, że wysoki handicap na San Antonio ma szanse na powodzenie.
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Spotkanie:
Gasquet R. - Dancevic F.
Typ: 1 (-6.5 gema)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj mam trochę pecha bo już pisałem analize ale jak się okazało poszło to na marne bo mecz mój odwołana niestety. Nie chcę marnować dnia bez typu dlatego wpadłem na pomysł dać inny typ z Australian Open. Moim zdecydowanym faworytem, zresztą bukmacherów też jest
Gasquet który jest 33 rakietą świata. Francuz na razie zgromadził na swoim koncie 1280 pkt i w tym turnieju na pewno będzie chciał powiększyć swoją zdobycz puntkową. W pierwszej rundzie nie powinien mieć trudnego zadania bo trafił na Dancevica. Kanadyjczyk jest na 267 miejscu w rankingu tenisistów i raczej w takim turnieju jak ten nie ma czego szukać. . Sądzę że ten mecz będzie tylko formalnością a francuz spokojnie wygra przewagą 6 gemów. !
✅83
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna, Mistrzostwa Świata
Spotkanie : Dania - Serbia
Typ : Dania -7.5
Kurs : 3,02
Bukmacher : bet365
Data: 2011-01-17 20:15
Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:15 rozpocznie się 3 mecz w grupie C w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej pomiędzy Dania, a Serbia. Faworytem tego spotkania jest ekipa Danii, którzy wyśmienicie radzą sobie na Mistrzostwach Świata i każdego przeciwnika odsyłają z dużym bagażem bramek. Oba zespoły do tej pory wygrały swoje mecze i otwierają grupową tabelę. Jeśli chodzi o Duńczyków to odnoszą oni przekonywujące zwycięstwa demolując swoich przeciwników (z Australią 47:12, z Rumunią 39:30). Serbia także wygrywa swoje mecze, ale już pierwszy pojedynek pokazał, że nie było łatwo (z Algerią 25:24, z Australią 35:18). W takim przypadku wygrana Danii wydaje się być pewna, tylko na jakich rozmiarach się ona zakończy? Wydaje mi się, że będzie oscylować ona gdzieś w graniach takich jak wynik z Rumunią. Dania jest wyśmienicie przygotowana do MŚ o czym świadczyły już wyniki przed nimi (ze Szwecją 29:29 i 34:28). Rumunia miała gorszy okres przygotowawczy, zwycięstwa przeplatały się z porażkami (z Tunezją 26:24, z Czechami 25:22). Dlatego postanowiłem postawić na Duńczyków, że po raz kolejny odniosą wysokie zwycięstwo.
✅202
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie-ROSJA: KHL
Spotkanie : Magnitogorsk-Atl.Mytisci
Typ : 1
Kurs : 1,7
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 14 zostanie rozegrana kolejna kolejka 1 ligi rosyjskiej w hokeju na lodzie.Zmierzą Magnitogorsk(zajmuje 3 miejsce)-Atl.Mytisci ( 11 miejsce). Ostatnie 6 meczy Magnitogorska wyglądały następująco:
15/01-11 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Jaroslaw 2:4 13/01-11 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. N.Nowgor. 2:1 11/01-11 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. HC Yugra 4:1 09/01-11 1. liga Rosja Astana vs. Magnitogorsk 1:3 07/01-11 1. liga Rosja Omsk vs. Magnitogorsk 5:3 05/01-11 1. liga Rosja HC Yugra vs. Magnitogorsk 2:2
2:3 (d.)4 wygrane i 2 porażki,natomiast Atlant wygrał 3 razy i przegrał też 3 razy:
15/01-11 1. liga Rosja Ufa vs. Atl.Mytisci 3:3
4:3 (d.) 13/01-11 1. liga Rosja Czeljabinsk vs. Atl.Mytisci 2:2
2:2 (d.)
2:3 (k.) 10/01-11 1. liga Rosja Atl.Mytisci vs. Dyn.Minsk 1:1
1:1 (d.)
2:1 (k.) 08/01-11 1. liga Rosja Atl.Mytisci vs. Dyn.Riga 4:3 06/01-11 1. liga Rosja Atl.Mytisci vs. CSKA M. 1:2 29/12-10 1. liga Rosja Dyn.Minsk vs. Atl.Mytisci 4:3W bezpośrednich spotkaniach sytuacja wyglądała następująco:
15/09-09 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 2:0 15/03-09 1. liga Rosja, playoff Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 4:2 14/03-09 1. liga Rosja, playoff Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 3:0 19/10-08 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 5:5
5:5 (d.)
6:5 (k.) 04/09-07 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 3:0 23/11-06 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 0:3 30/01-06 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 5:2 09/12-05 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 4:1 23/02-05 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 4:1 05/11-04 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 3:1 03/01-04 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 3:0 27/09-03 1. liga Rosja Magnitogorsk vs. Atl.Mytisci 7:1
10 zwycięstw Magnitogorska,1 remis i 1 zwycięstwo Atlanta.Dziś mam nadzieję że Magnitogorsk wygra ????
⛔ 100
 
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania PRIMERA DIVISION
Spotkanie: Atlético Madrid - Mallorca
Typ: Obie Drużyny Zdobędą Gole(tak)
Kurs: 1.65
Buk:unibet
Analiza:
Cóż tu dużo pisać.Ostatnie mecze jakie grała Mallorca w tym roku to
Mallorca - Almeria 4-1
Mallorca - Hercules 3-0
widać więc że rok rozpoczęli bardzo dobrze.Atletico trochę zawodzi, lecz grając u siebie też powinno strzelić.Tak więc mój typ jak najbardziej ok.
⛔ 100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie:
Atletico - Mallorca
Typ:
2-1, 3-1 lub 4-1
Kurs:
4,50
Bukmacher:
GamebookersCzas rozpoczęcia: 21:00
Zespół Atletico po przegranym derbowym meczu z Realem na Santiago Bernabeu w Pucharze Króla 1:3 stanie do walki o punkty w lidze i podejmie na własnym stadionie sąsiada z tabli zespół Mallorki. Gospodarze zajmujący 7 miejsce zaś goście zajmują 8 lokatę. Atletico u siebie zanotowało 5 wygranych oraz po 2 remisy i porażki. Mallorca na wyjazdach wygrała 2 razy, raz podzieliła się punktami oraz 5 krotnie przegrała. Wydaje mi się jednak iż uda im się strzelić 1 bramkę, ale gracze z Madrytu odpowiedzą 2 lub 3 i wygrają ten mecz.
⛔ 100
 
lucyfer1 4

lucyfer1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv-Hapoel Akko
Typ: Hapoel Tel Aviv
Kurs: 1.28
Buk:Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj w izraelskiej lidze taki &quot;mecz na szczycie&quot;. Drugi w tabeli Hapoel podejmuje u siebie 5 w tabeli Akko. Faworytem tego spotkania sa gospodarze, którzy będą atakować pozycje lidera. Do prowadzącego Maccabi tracą 3 punkty. Gospodarze wygrali u siebie 5 meczy, 1 zremisowali i 2 przegrali strzelając przy tym 20 goli i tracąc 9. Goście to typowi domatorzy, natomiast na wyjazdach nie radzą sobie dobrze , wygrali tylko 2 razy. Wobec zapędów Hapoelu Tel Aviv na pozycję lidera inna opcja niż wygranie tego meczu nie wchodzi w grę
⛔ 100
niski kurs
 
djkruko 87,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina - Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Mecz: Atletico Madryt - RCD Mallorca
Typ: 2
Kurs: 4.40
Buk: Betfair
Analiza:
Ostatni mecz 19 kolejki hiszpańskiej ekstraklasy pomiędzy sąsiadami w tabeli siódmym Atletico a ósmą Mallorcą.Obie ekipy do tej pory zgromadziły po 27 punktów, lepszym bilansem bramkowym legitymuje się Atletico.Do tej pory pięć zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki zgromadziło Atletico u siebie, także dość dobry stan bramkowy 16-6, Goście zaś dwa razy wygrali, raz zremisowali i pięciokrotnie przegrali na wyjeździe, ze stanem bramkowym 6-16.Niby wszystko pięknie przemawia za gospodarzami, ale...Gospodarze w styczniu rozegrali już cztery mecze, grają co trzy dni bez rewelacji ale wyeliminowali lepszym bilansem bramek drużynę Espanyolu z pucharu Króla(remis u siebie 0:0, remis na wyjeździe 1:1)następnie dostali baty od Herculesa(który przegrał wcześniej właśnie z Mallorcą aż 3:0), potem derbowa porażka z Realem w pucharze króla 3:1(bramka zdobyta ewidentnie ze spalonego).Gra co trzy dni, do tego dochodzi także kontuzja kluczowego zawodnika drużyny Sergio Aguero, po tym jak do Besiktasu odszedł Simao , także kontuzjowany jest Mario Suarez no i od jakiegoś czasu także Tiago, do tego dochodzi wyraźny brak formy Reyesa i Raula Garcii, Także Forlan który dopiero wrócił do składu po kontuzji nie zachwyca(niby strzelił z Realem, ale dołożyć nogę to każdy prawie potrafi), dobra gra bramkarza także ma wpływ na wyniki gdyby nie to to gracze z Madrytu odpadli by z pucharu króla czy dostali większe baty od Realu.W meczu z Realem wielkie błedy popełniali obrońcy Atletico, także jeżeli Mallorcą będzie miała taką sytuację na pewno ją wykorzysta.Skupmy się teraz na gościach czyli na drużynie Mallorki.Na początku stycznia przegrali dwumecz w pucharze Króla z Almerią dwukrotnie 3:4 by za trzy dni ograć tą samą drużynę aż 4:1(mam wrażenie że mógł być &quot;możliwy&quot; układ, albo też wystawienie w pucharze trochę innego składu niż na ligę.
Podsumowując biorąc pod uwagę słabą dyspozycję i brak Aguero, rozgrywanie meczów co trzy dni, do tego dochodzi także rewanż w czwartek czyli za trzy dni z Realem(jeszcze mają szansę awansu)Atletico może dziś przegrać z Mallorcą która miała więcej czasu na regenerację i nie czekają ją już mecze w pucharze Króla.Kurs warty grania, nawet za większą kaskę niż drobniaki.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Den Bosch - Zwolle
Bukmacher: Bet365
Typ: 2 hc azjatycki -1
Kurs: 3.20
Czas rozpoczęcia: 20:00
Analiza:
Mecz małego ryzyka, ponieważ stawka jest zwracana w przypadku wygranej 1 bramką (z tego co wiem tak jest w handicapach azjatyckich), a wygrana więcej niż 1 bramką jest bardzo prawdopodobna. Zwolle to niekwestionowany lider Jupiler League. Na 18 meczów przegrał tylko 2 razy i 2 zremisował, strzelając aż 46 bramek, to jest 2,5 gola na mecz. Co prawda ostatnio przegrali z Emmen, ale aż 3:4, po czerwonej kartce, więc myśle, że to tylko wypadek przy pracy. Wcześniej mieli passe 10 zwycięstw. Mecze wyjazdowe? 7 na 9 to zwycięstwa kończące się overem 2.5, więc w tym przypadku też może tak być. Den Bosch to średniak 2 ligi, zajmuje miejsce 11. Nie wygrali meczu od października, potem przegrywali i remisowali. Nie grają jakoś specjalnie dobrze u siebie, bo mają 3 wygrane na 8, w każdym tracą bramki. Mój typ 0:2 bądź 1:3.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom