>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.12.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna I liga Australia
Zdarzenie: Adelaide United – Gold Coast United
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam 11 kolejki I ligi Australio w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 9 pozycję w tabeli zespół Adelaide United z 10 i tym samym ostatnim Gold Coast United. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 6 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 8. Goście natomiast w swoich 6 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zremisować a 5x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili 14. Goście tego pojedynku nie mogą przegrać z racji tego, że wtedy ich strata do opuszczenia ostatniej pozycji będzie wynosiła 7 punktów i tym samym staną się outsaiderem ligi. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że tak naprawdę to obydwa zespoły są ostatnio w słabej dyspozycji a co z tym idzie każde rozwiązanie jest tutaj możliwe. Reasumując stawiam na gospodarzy po bardzo dobrym kursie.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Bundesliga
Spotkanie:
Bayern - Köln
Typ:
Który gracz będzie strzelcem bramki? Lukas Podolski
Kurs:
3.00
Bukmacher:
bwin
Analiza:


Na dziś wybrałem spotkanie Bundesligi. Dla obu ekip będzie to ostatni mecz w tym roku.
Kolejne mecze pod koniec stycznia. Bayern obecnie jest liderem, Koln natomiast zajmuje w tabeli 10 pozycję. Bukmacherzy dużych szans na zwycięstwo nie dają piłkarzom z Koloni.
Myślę, że przy odrobinie szczęścia są w stanie urwać remis. Ale przejedzmy do typu. Podolski zajmuje obecnie 3 lokatę w klasyfikacji strzelców, ma na swoim koncie 13 bramek.
Ostatnie 5 meczy w których grał Podolski:
- remis 1:1 z Mainz (85’ Podolski)
- zwycięstwo 4:0 z Freiburg (61’ i 73’ Podolski)
- remis 2:2 z Stuttgart (16’ i 88’ Podolski)
- porażka 0:3 z Moenchengladbach
- porażka 3:2 z Werderem (45’ Podolski)

W ostatnich 5 meczach Podolski strzelił 6 bramek. Mecz z Bayernem będzie ostatnim spotkaniem w tym roku i ostatnią okazją do powiększenia konta bramkowego w tym roku więc myślę, że Podolski wykorzysta dziś z jedną sytuację bramkową i zrobi prezent swoim kibicom strzelając bramkę a może i więcej na boisku rywala.
⛔100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna, MŚ Kobiet
Spotkanie : Francja - Dania
Typ : Dania ZW
Kurs : 3.35
Bukmacher : Betsson
Analiza : 1.półfinał MŚ kobiet i jak zwykle starcie europejskich drużyn...
Francuzki zajęły 2.miejsce w grupie ulegając Brazylijkom, potem pokonały szwedki 26:23 :;/: , choć do przerwy było 12:15, a w 2.połowie nawet 4 w plecy. Ćwierćfinał to zwycięstwo nad Sborną 25:23 dla wielu postrzegane jako sensacja, jednak chyba nie do końca, bo już przed MŚ pokonały je w sparingu... Ot, taka mała niespodzianka...
Dunki wygrały grupę, potem po dogrywce wyrzuciły z turnieju Japonię 23:22 i Angolę 28:23... Przeciwniczki więc były słabsze, no ale w grupie pokonały chociażby Szwedki...
Dunki na tej imprezie znacznie osłabione, jednak one obroną potrafią zdziałać cuda, tak jak chociażby na poprzednich MŚ, gdzie zniszczyły Francuzki 24:16...
Dziś gram 4.10 na Dunki, bo mecz będzie na styku i kontra przyniesie zysk, a i kurs taki do konkursu jest jak znalazł. Żeby nieco zmniejszyć ryzyko podaję ZW na Dunki i oby była emocjonująca końcówka;)
Francuzki kiedyś zagrają słabiej a la 2.połowa z Brazylią, a Dania nie będzie wiecznie grała tak w ataku jak z Japonią;)
2-3 bramki różnicy dla kogoś wg mnie, więc próbujemy łapać wyższy kurs...
⛔100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dania - Francja
Typ: X
Kurs. 11.25
Buk: Betsafe
Stawka: 1/10
BArdzo ciekawe spotkanie nam sie tutaj szykuje obie ekipy radza sobie bardzo dobrze co przeklada sie na wyniki i gre w dzisiejszym polfinale. Dunki narazie nie przegraly meczu lecz zanotowaly jeden remis z Japonia. Francuzki do tej pory przegraly tylko z brazylia lecz one mialy to do siebie ze z meczu na mecz graja coraz lepiej co pokazal ostatni mecz z faworyzowana Rosja dzisiaj mysle ze po zawodniczkach bedzie widac trudy tego turnieju i po wyrownanym meczu obejrzymy dogrywke.
⛔100
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Dyscyplina : Snooker - PTC 12
Spotkanie : Higginson Andrew - Dale Dominic
Typ : Dominic Dale
Kurs : 1,87
Bukmacher : Unibet
Godzina: 16:00
Analiza:
Kolejny turniej z cyklu PTC, tym razem rozgrywany w World Snooker Academy. Pojedynek między Anglikiem i Walijczykiem i chociaż kursy wskazują na równe szanse obu panów, moim zdaniem faworytem w tym meczu jest Dominic Dale. Co za tym przemawia? Bardzo dobry występ podczas UK Championships gdzie przegrał z Trumpem przez (nie lubię tego słowa) pecha. Miał 4-2 (gra się do 6) i Trump wbił 2 ważne bile...nie do tych kieszeni do których mierzył ???? mogło być 5-2, skończyło się 4-6. Szczęście sprzyja lepszym podobno, w dzisiejszym pojedynku lepszym z pary jest dla mnie Dale i mam nadzieję, że los mu odda co zabrał. Higginson bez większych sukcesów ostatnio, gra przeciętnego snookera, powinien zakończyć na tym meczu swój udział w turnieju.
✅87
 
G 10

glowka

Użytkownik
Spotkanie: Cercle Brugge - Gent
Data spotkania: 16.12
Liga: Liga Belgijska
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Nie rozpieszcza nas piątkowa oferta spotkań, zwłaszcza jeżeli chodzi o piłkę nożną. Ale i w tym nieurodzaju znalazłem - przynajmniej według mnie - interesujący typ, choć ryzykowny. W Jupiler League Cercle Brugge podejmie Gent. Początek meczu w piątek o godz. 20.30.
Wskazać w tym spotkaniu faworyta to zadanie trudne. Cercle Brugge w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze - dotychczasowy bilans to osiem zwycięstw, sześć remisów i tylko trzy porażki. Dwie z nich zostały poniesione na wyjeździe. U siebie to zespół bardzo groźny, który potrafił nawet ograć lidera rozgrywek Anderlecht Bruksela 1:0.
W końcówce listopada gospodarze mieli lekki kryzys - przegrali dwa z trzech meczów, w tym dość niespodziewanie na własnym boisku z Kortrijk. Zatem bardzo długo Cercle Brugge było niepokonane w domu. Ale nas interesuje dyspozycja strzelecka oraz obrona. Tutaj wiele niejasności - u siebie Cerce traci 2,4 gola na mecz, w czterech na dziewięć starć u siebie notowali under.
Ogółem w wielu przypadkach mecze tego zespołu kończą się małą liczbą strzelonych bramek, stąd też typ na powtórkę. Również dlatego, że po drugiej stronie murawy stanie Gent - inna czołowa ekipa Jupiler League (na tę chwilę trzecie miejsce w lidze; dziesięć wygranych, trzy remisy, cztery porażki). Teoretycznie to zespół bramkostrzelny, ale i tracący sporo goli. Tyle tylko, że obraz zakrzywia kilka starć (choćby wygrana batalia ze słabym, posiadającym dziurawą defensywę St. Truiden 4:3). Trzy ostatnie bezpośrednie konfrontacje kończyły się zwycięstwem 1:0 albo Gent, albo Cercle Brugge.
Statystyki w tym przypadku nie dają jasnej odpowiedzi. Ba, można nawet stwierdzić, że wprowadzają zamieszanie. Ale Gent i Cercle Brugge zapewne będą walczyć o każdy centymetr boiska, stawka spotkania jest znacznie większa niż tylko trzy punkty. Dlatego też spodziewam się, że podobnie jak w ostatnich potyczkach, padnie under. Typ dość ryzykowny, dlatego też nie polecam wysokich stawek (3/10).
0
 
H 6

hazardzista365

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna [Francja]
Spotkanie : Sedan - Arles
Typ : H -1,5
Kurs : 2,00
Bukmacher : bet365
Godzina: 20,00
Analiza: W moim przekonaniu dość dobry kurs patrząc na sytuację obu klubów w tej chwili. Raczej można zastanawiać się nie nad tym czy Sedan wygra ale jaką różnicą. Gospodarze to największa siła ofensywna w lidze, a dzisiaj przyjdzie im zmierzyć się z najgorszym zespołem grającym na wyjazdach który w tym sezonie nie zdołał jeszcze wygrać meczu na obcym terenie. Arles mimo zmiany trenera zdołał zgromadzić tylko 2 pkt na 21 możliwych. Zmienili trenera ale miał on zbyt mało czasu żeby efekty jego pracy były widoczne. Do tego dochodzą problemy ze składem, z tego też powodu goście musieli powołać trzech juniorów. Z różnych względów nie zobaczymy dzisiaj: A. Guise (2/0) , D. N&#39;Diaye (13/1) , K. Souissi (9/0) , D. Baldé (14/0) , F. Laurenti (10/0) , R. Elie (7/0) , C. Najih (15/1) , J. Galtier (3/0) , H. Dramani (12/0) , D. Gigliotti (4/0) .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Północ
Spotkanie: HOLSTEIN KIEL - HALLESCHER FC
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie niemieckiej ligi regionalnej północ, pomiędzy Kiel a Hallescher FC.
Jest to spotkanie na szczycie tej ligi, Kiel to aktualnie lider z 40 punktami na koncie, natomiast Hallescher zajmuje miejsce trzecie z 38 punktami. Kiel wygrało do tej pory wszystki spotkania u siebie ale w żadnym z tych spotkań nie grali ani z wiceliderem z Lipska ani z dzisiejszym rywalem, co nastąpi dziś ???? . W lidze aktualnie w walce o awans liczą się tylko te trzy wspomniane wcześniej drużyny.
Czwarta drużyna w lidze (Hannover 98 II) traci aż 13 pktów(!) do Hallescher i 15 do Kiel. Zapewne tak będzie do końca sezonu i walka o awans rozstrzygnie się właśnie pomiędzy tymi trzema teamami. W ostatnim spotkaniu goście ograli również grając na wyjeździe drugi w tabeli Lipsk, dlatego myślę, że również z Kiel nie przegrają, poza tym każda passa się kiedyś kończy, również ta gospodarzy i kiedyś punkty u siebie stracą, myślę, że stanie się to dziś. Przeglądając statystyki piłkarzy wyraźnie widać, że goście mają przewagę w pomocy, natomiast gospodarze mają skutecznych napastników jak Heider czy Lindner. Lecz wyraźnie widać, że Hallascherowi pasuje Kiel, wygrali ostatnie spotkanie z nimi u siebie oraz nie przegrali (wygrywając raz) od dwóch spotkań z Kiel na wyjazdach. Typ na remis dosyć ryzykowny ale myślę, że ciekawy i kurs także interesujący, moim zdaniem zawyżony, dlatego warto zaryzykować.
✅230
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Spotkanie: Nimes - Creteil
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślałem już wczoraj o tym spotkaniu i coś mi mówiło, żeby grać spokojnie wygraną gospodarzy. Dzisiaj jednak coś mnie tknęło i jeszcze raz posprawdzałem tabele pod ewentualne wyniki kolejki. Ta wygrana nie jest taka oczywista. Przed sezonem Nimes byli wskazywani jak zespół czołówki, ale niekoniecznie do TOP3 i awansu do L2. Tutaj też tak wygląda, miejsca 4-6, ale z teoretycznie słabszymi za dużo punktów tracą i coś jest na rzeczy. Creteil to zespół środka tabeli, ten sezon poświęcony na spokojne utrzymanie. Jak widać punkty zdobywają, z lepszymi zaś często gęsto ugrywają 1 oczko. Postawione również na DW 1:1, HT/FT 1/X, tak podpowiada kula.
✅250
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Szwecja
Spotkanie: VIK Västeras HK - Södertälje SK
Typ: under 5
Kurs: 1.943
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie dwóch bardzo underowym teamów w lidze HockeyAllsvenskan. Gospodarze to 3 siłą tej ligi, w 31 grach ten zespół uzyskał 57pkt. i stracił tylko 62 gole, lepszy jest tylko zespół Leksand. Goście to średniak, zespół zajmuje 8 pozycję w tabeli, ale ich bilans bramkowy wynosi 62-72. Zespół ma gorszy atak tylko od ostatniej drużyny w lidze, a piątą najlepszą defensywę. Zespół gospodarzy ostatnio gra słabo, strzelił tylko 8 goli w ostatnich 6 grach, a w meczach na tafli VIK Västeras HK pada średnio 3,8 gola/mecz. Goście w ostatnich 6 grach strzelili 11 goli i stracili 14. Ostatnie 2 gry wygrali 3:0 i 2:0. W tym sezonie 2:0 i 5:1 dla gospodarzy. Ja jednak stawiam na niski wynik tego spotkania. W tym sezonie gospodarze zanotowali 20 underów na 31 rozegranych spotkań, a goście 20 na 30 gier, co więcej w meczach z ich udziałem pada średnio tylko 4,47gola/mecz.
✅94
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: Erzgebirge Aue - FC Ingolstadt 04
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się pojedynek słabo spisujących się w 2Bundeslidze drużyn. Jak do tej pory Aue zajmuje 13miejsce z 18punktami i bilansem 4-6-8. Dalecy są od formy i pozycji zajmowanej w zeszłym sezonie. Zwłaszcza kiepsko wygląda to w napadzie gdzie na koncie Aue jest zaledwie 15goli. Kontuzjowany jest napastnik C.Cappek (5/0). Teraz kilka słów o gościach, Ingolstadt spisuje się kiepsko. Zajmuje 16miejsce (tuż nad strefą spadkową) z 15punktami i bilansem 3-4-11. Jak widać dosyć często przegrywają, a zwłaszcza mecze wyjazdowe 0-1-8 z bilansem bramkowym 7-26. W dniu dzisiejszym nie zagra kontuzjowany pomocnik Mo. Hartmann (15/5) oraz amerykański napastnik E. Buddle (17/6) co może być poważnym osłabieniem w lini ataku. . Trener Erzgebirge Aue oraz zawodnicy zapowiadają walkę aby godnie pożegnać się z włąsnymi kibicami przed końcem 2011 oraz przede wszystkim odbić się od dna. Mają ku temu najlepszy moment walcząc ze słabiutkim, zwłaszcza na wyjazdach Ingolstadt. Ostatnio w meczach dzisiejszych gości pada under, Erzgebirge również nie strzela dużo bramek ale dzisiaj pod tym kontem myślę, że będzie przełamanie i to na korzyść gospodarzy.
Powodzenia
⛔100
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Fuhrt - Union Berlin
Typ: over 2.5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz 2 ligi niemieckiej między 3 Fuhrt, a 6 Unionem Berlin będzie należał do ciekawego pojedynku. Forma obydwu zespołów jest dobra, a szczególnie drużyny z Berlina, która na 5 ostatnich rozegranych meczów 4 razy wygrała i 1 zremisowała, strzelając przy tym 12 i tracąc 3 bramki. Natomiast Fuhrt na 5 ostatnich meczy zanotowała bilans 2-2-1. W tym czasie zdobyła 10 i straciła 4 bramki. Stawiam w tym meczu na over 2.5 bramki. Moim zdaniem mecz ten będzie otwarty i padnie dużo goli. Średnia bramek z 5 spotkań dla Union wynosi 3 na mecz. Natomiast gospodarzy 2.8 gola na mecz.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 1 Bundesligaa
Spotkanie - Bayern - Koln
Typ - strzelą obydwie drużyny gola w pierwszej połowie ? Tak
Kurs - 4.33
Buk - Bwin
Analiza :
Dziś w niemieckiej bundeslidze piłkarze zakończą rundę jesienną pierwszym spotkaniem jest mecz lidera Bayernu M. z 1 FC Koln . Niewątpliwie faworyta trzeba upatrywać w gospodarzach jednak nie skreślał bym w niczym szanse gości w tym spotkaniu . Piłkarzom Bayernu w ostatnich 7 spotkaniach przydarzyły się aż trzy porażki a włodarze klubu myśleli że przewaga Bayernu na koniec tej rundy będzie większą przewagą i spokojniejszą wiosnę jednak stało się jak się stało i Bayern ma tylko 3 punkty przewagi no ale wracam do meczu . Piłkarze FC Koln są bardzo niewygodnym zespołem dla Bawarczyków ostatnie ligowe zwycięstwo Bayern nad Koln miało miejsce bardzo bardzo dawno temu bo w sezonie 2001/2 wtedy to Bayern wygrał 3:0 od tego czasu owszem Bayern wygrał u siebie z Koln dwa spotkania ale były to spotkania w pucharze Niemiec . Przypomnę jeszcze może sezon ubiegły i mecz Bayernu na terenie Koln do przerwy wygrywa Bayern 2:0 by ostatecznie przegrać 3:2 . Drużyna Koln w ostatnim czasie notuje dobre wyniki a najlepszy ich strzelec Lukas Podolski w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 6 bramek o czym już wyżej wspomniał jeden z uczestników tej naszej zabawy a uważam że jest to też ważna informacja dlatego to piszę . tak więc co do mojego typu to wynik tego spotkania może być różny z wygraną gości włącznie tak też stawiam że uda się strzelić gola w 1 połowie tego spotkania obu zespołom ............ no ale jak będzie zobaczymy wieczorem . Pozdrawiam !
⛔100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 1 Bundesligaa
Spotkanie - Bayern - Koln
Typ - Under 0,5 do połowy
Kurs - 5.50
Buk Bet 365
Dzisiaj bardzo ciekawy mecz przed nami Najlepsza dotychczas druzyna w lidze zMonachium podejmie Drużynę FC Koln. Bayern przoduje w tabeli mając 34 punkty po 16 meczach. Natomiast popularne Kozły to 10 ekipa Bundesligi. Pojedynek ten zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ na przeciwko siebie staną najlepsi strzlcy w tych rozgrywkach Mario Gomez i Lukas Podolski. Dlaczego taki typ?? Po pierwsze spotkają się ze sobą które strzelają bardzo dużo bramek. Z moich obserwacji wynika że przeciwko sobie takie drużyny grają przeważnie underowo. Po drugi potrzebuję punktów do tabeli. A ten typ po głebokich przemyśleniach nie jest aż taki Hardcorowy. Wreszcie po trzecie w tym sezonie Bayern przegrał już 4 mecze. Jak Bayern przegrywa u siebie to przeważnie 0-1. Mam nadzieję że drużyna Koloni będzie grała bardzo dobrze z tyłu. I ich bramkarz zachowa czyste konto do połowy pozdrawiam.
✅400
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Superliga
16.12.11 19:00
Orduspor - Galatasaray
Typ: AH(1,5:0) 2
Kurs: 3.60
Gamebookers
Spotkanie inaugurujące szesnastą kolejkę tureckiej ekstraklasy pomiędzy zajmującym czternaste miejsce w ligowej tabeli zespołem Ordunsporu a liderem Galatasaray Stambuł. Gospodarze to tegoroczny beniaminek, zespół z tego nieco ponad 100-tysięcznego miasta awansował na najwyższy szczebel rozgrywek w Turcji po 25 latach. Ich przeciwnik to najbardziej utytułowany zespół w kraju, zdobywca m.in. 17 mistrzostw Turcji i 14 pucharów kraju. Ordu jak na beniaminka przystało potrafił na początku sezonu zaskoczyć rywali, jednak z czasem jest coraz trudniej, minął efekt zaskoczenia i dziś zespół ten ma serię ośmiu meczów bez zwycięstwa, a w tym pięciu porażek z rzędu. Galatasaray natomiast obecnie jest w świetnej dyspozycji, wygrali cztery ostatnie spotkania, w tym 3:1 z Fenerbahce u siebie i 3:0 na wyjeździe z Trabzonsporem, ostatni mecz przegrali pod koniec października, a na wyjeździe pod koniec września. Pomimo tego że w szeregach gospodarzy jest kilku niezłych graczy jak choćby doświadczeni Fatih Tekke, Selcuk Sahin czy Wilfried Dalmat to jednak są oni zespołem dużo słabszym od Galatasaray i spodziewam się dzisiaj zdecydowanego zwycięstwa gości.
⛔100, powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 1 Bundesligaa
Spotkanie - Bayern - Koln
Typ - Handicap -2 (+2) X - remis (wygrana bayernu 2 bramkami)
Kurs: 4.10
Buk - Expekt
Analiza :
Dzisiejsze spotkanie jest pierwszym meczem ostatniej jesiennej kolejki bundesligi, i myślę, że faworyzowany Bayern wygra to spotkanie i zostanie mistrzem jesienii. Wybrałem taki typ a nie inny, bo czuję, że drużyna z Kolonii postawi się bawarczykom, i będzie grała z kontry, jednak raczej nie strzelą bramki. Natomiast co do gospodarzy, bo głównie o nich w tym typie chodzi myślę, że ,,wepchną&quot; właśnie 2 bramki przeciwnikom. Oglądałem kilka ostatniach spotkań Bayernu M. tj. z Stuttgartem i City i ta gra wyglądała na ,,wszystkie piłki na Mario Gomeza&quot;, ewentualnie przebyłski Riberiego. Dla mnie ta drużyna jakby się zacieła, nie jest to ta sama ,,wkrzuona&quot; ekipa jak na początku sezonu kiedy to miażdzyli wszystko na swojej drodze. Większość ostatniach wygranych spotkań, Bayern wygrywa 1 lub 2 bramkami i czuję , że tak będzie i dziś. Co do gości - wiadomo, że u siebie są w miare mocni, niestety kiedy przychodzą spotkania wyjazdowe nie jest już tak kolorowo i ostatnio przegrywają (4 lose 1 draw) właściwie wszystko.
Podsumowując uważam , że spotkanie wygra Bayern, ale dwoma bramkami, nie jest to typ,,na sile&quot; po prostu nie będzie pogromu i mecz zakończy się 2-0 lub 3-1 (moze jakas udana kontra naturalizowanego niemca lukasa?). Zobaczymy o 20:30
Przewidywane składy :
Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk, Kroos - Robben, T. Müller, Ribery - Gomez
Koeln: Rensing - Brecko, Geromel, Jemal, Sereno - Clemens, Roshi, Riether, Peszko - Jajalo - Podolski
⛔100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy: Bundesliga
Spotkanie: Bayern - Koln
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na Allianz Arena przyjeżdża zmęczone po dwóch spotkaniach w ciągu trzech dni Koln. Dla Koln dzisiejsze spotkanie będzie trzecim w ciągu zaledwie niespełna tygodnia. To bardzo dużo. Ale do rzeczy.
Sędzią spotkania Guido Winkmann, 6 spotkań - 30 żółtych kartek i 2 czerwone. Kurs 1.72 na zaledwie 4 kartki w takim spotkaniu, to dla mnie nieporozumienie. Prezent od bukmachera, czy jak kto woli. Zmęczone Koln, niestety jest spisywane na porażkę, a jeszcze się spotkanie nie rozpoczęło, tyle tylko, że nie wydaje mi się, aby po tak napiętym tygodniu mieli jakiekolwiek szanse, by stawić czoła Bayernowi. Wniosek? W jakiś sposób trzeba zatrzymać &quot;Bawarczyków&quot; pytanie tylko jak? Faulem i nieczystą grą, tyle tylko, że to nie wystarczy, by zremisować, ale wystarczy, by znaleźć się na raporcie pomeczowym sędziego Winkmanna.
Bayern też nie grzeszy, jeśli chodzi o faule. W poprzednim spotkaniu przeciwko Stuttgartowi tak udało im się czyszczenie pola, że gracze Heynckesa otrzymali 4 żółte kartki.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 10

kubuspuchatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia
Spotkanie: Benfica- Rio Ave
Typ: Benfica H(0-2)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na piątkowy wieczór proponuję spotkanie ligi portugalskiej. W Lizbonie Benfica podejmie słabo spisujące się Rio Ave. Benfica to obok Porto główny faworyt do zdobycia mistrzostwa. Jak dotąd obie drużyny idą łeb w łeb i żadna nie będzie chciała odpuścić. Benfica w tym sezonie przed własną publicznością odniosła komplet zwycięstw, strzelając w sześciu meczach 16 bramek. Rio Ave natomiast jeszcze nie poznał smaku wyjazdowego zwycięstwa, a w dotychczasowych meczach na obcych stadionach zdobył zaledwie 3 bramki (wyjazdowy bilans gości to 0-1-5). Liczę że Benfica nie zlekceważy rywala i udowodni swoją siłę, odnosząc pewne zwycięstwo różnicą co najmniej trzech goli.
✅140
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Bungesliga
Spotkanie: Greuter Fürth - 1. FC Union Berlin
Typ: 2/1 (1 połowa/2połowa)
Kurs: 25
Bukmacher: Unibet
W tym meczu zdecydowanym faworytem wg bukmacherów jest ekipa gospodarzy, nic bardziej mylnego. Obie ekipy prezentują sportowo podobny poziom i dzisiejsze spotkanie na pewno będzie zacięte już od pierwszej minuty. Drużyna ze stolicy Niemiec w ostatnich 5 meczach zdobyła AŻ! 13 punktów, z nie byle jakimi przeciwnikami (remis z liderem Dusseldorfem, zwycięstwo z wiceliderem Frankfurtem) robią duże wrażenie. Gospodarze w ostatnim czasie również solidna forma, jak przystało na kandydatów do awansu, nie można sobie pozwolić na wpadki. W dniu dziiejszym przewiduję, że stołeczni wyjdą na ten mecz bardzo zmobilizowani, oczywiście ekipa gospodarzy również, ale o wyniku może decydować jeden błąd. Wg mnie w 1 połowie Berlin może coś wcisnąć, a później gospodarze zepną poślady i ruszą do odrabiania strat. Ciekawy kurs, więc spróbuję.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Niemcy 3
Babelsberg - Regensburg
Over 2.5 gola
1.95
Bet365

O godzinie 19:00 w 3 lidze niemieckiej zostanie rozegrany pierwszy mecz 21 kolejki. Zmierzy się w nim Babelsberg i Regensburg. Gospodarze są po 20 meczach na 10 miejscu w tabeli. Goście po tylu samo spotkaniach są liderem rozgrywek.
Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Gospodarze to overowa drużyna. Strzelili w 20 meczach 31 goli i stracili 30. W meczach z ich udziałem pada średnio 3.05 gola (w tabeli under/over są na 4 pozycji). Babelsberg zaliczył w tym sezonie 13 razy +2.5 gola (na 20 meczy). Goście w tym sezonie grają bardzo dobrze. Dużo strzelają goli, mniej tracą. Po 20 kolejkach średnia goli na mecz z ich udziałem to 2.75 gola. Zaliczyli w tym sezonie 10 razy over 2.5 gola (50% meczy).
Zagra drużyna ze środka tabeli z liderem. Gospodarze są bardzo overową drużyną. U siebie przed swoją publicznością powinni strzelić gola. Goście jak na lidera powinni zdobyć 3 punkty. Stawiam więc 1:2 dla Regensburgu, a zatem over 2.5 gola.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom