>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.11.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 16. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje EURO 2016
Spotkanie: Irlandia-Bośnia
Typ: Irlandia wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.95
Buk: Unibet
Godz. 20:45/ 16/11/2015
Analiza: Jutro zostanie rozegrane kolejne spotkanie barażowe w którym Irlandia podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Bośni. Gospodarze są moim faworytem w tym spotkaniu może nie do jakiegoś wysokiego zwycięstwa,ale na pewno do awansu na mistrzostwa , które już w przyszłym roku zostaną rozegrane na stadionach we Francji, Bośniacy w meczach wyjazdowych grają w kratkę, mogą powalczyć z zespołami znacznie słabszymi aniżeli ekipa Irlandii, która w tych eliminacjach w 5 meczach na swoich stadionach nie przegrała ani jednego , zremisowała dwukrotnie i 3 razy wygrywała, bilans bramek to 11:2 , ogólnie gospodarze od 9 kolejnych spotkań są niepokonani na stadionach u siebie w tym czasie 3 razy zremisowali i 6 razy wygrywali, z Bośni przywieźli dobry wynik , zremisowali tam bramowy i tutaj remis bezbramkowy , który moim zdaniem może paść ponieważ gospodarze potrafią się bronić , w ostatnim meczu grupowym nawet Niemcy nie zdołali zdobyć tam ani jednej bramki, stawiam na wynik 1:0 lub 0:0,nie sądzę żeby Bośniacy byli w stanie coś ugrać na tym ciężkim terenie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
Typ: Los Angeles Lakers
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Początkowo byłem skłonny zagrać na gości, jednak spojrzałem w h2h i sobie myślę jak Lakersom tak dobrze idzie w tych meczach to może i dzisiaj będą w stanie podtrzymać tą serię i zaskoczyć wszystkich (jeżeli ta sztuka by się udała byłoby to pierwsze domowe zwycięstwo, które prędzej czy później nadejdzie). Ludzie naprawdę tam mają potencjał i możliwości, Hibbert, Randle, Russell , Clarkson, Sweet Lou to nie są przecież goście z tak zwanej pierwszej łapanki, mogą odpalić w każdej chwili. Może Kobe dziś będzie miał swój dzień lub zagra po prostu dla dobra drużyny i nie będzie tak forsował rzutów jeżeli te nie będą mu siedzieć. Detroit wczoraj dało ciała z Clippersami, mieli ich na widelcu jednak w drugiej połowie dostali raka mózgu i ostatecznie przegrali, może to będzie w nich dzisiaj siedziało. Lakersi odpoczywali dzień więcej co też może być ich delikatnym handicapem.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2016
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ:
czerwone kartki: O 0,5
Kurs:
3,30
Bukmacher:
ComeOn
Analiza:
W Poniedziałek rewanż pomiędzy ostro grającymi Irlandią i Bośnią. Wynik pierwszego spotkania (1:1) premiuje Irlandię. Bośniacy nie mogą sobie pozwolić na stratę bramki przed jej strzeleniem. Irlandia z pewnością będzie się głównie broniła i liczyła na kontrataki. Liczę na czerwoną kartkę???? przy którejś z kontr i możliwości wyjścia sam na sam z bramkarzem .
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Rangers vs Leafs
Typ:
1 (-1.5) 60&#39;
Kurs:
2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy NY Rangers a Toronto Maple Leafs. Rangersi w niesamowitej formie i dzisiaj zagrają o 9 zwycięstwo z rzędu w lidze.
Strażnicy mają najlepszą defensywę ligi, bo tylko 29 straconych goli i 3 najlepszy atak - 53 gole stracone. Przed własną publicznością wygrali kolejne 7 meczy. Co warto zauważyć wszystkie te spotkania wygrali różnicą przynajmniej 2 goli. Ostatnie wyniki: 4-0 (Sharks), 4-1 (Kojoty), 4-1 (Flames), 3-1 (Leafs),5-2 (Capitals!), 3-0 (Carolina), 6-3 (Blues!) Rangersi prezentują się znakomicie i są bardzo skuteczni. Można łatwo i szybko policzyć, że w tych ostatnich 7 meczach ich bilans bramek to: 29-8! W ostatnim spotkaniu po fantastycznym meczu pokonali St Luis Blues 6-3 i stali się liderami konferencji wschodniej. Dzisiaj przyjdzie się im zmierzyć z niżej notowaną drużyną Liści która nie zachwyca ani u siebie ani na wyjeździe, ma bilans bramek 38-50 więc wydaje się, że dzisiaj będzie skazana na porażkę. Dla tych, którzy nie zdecydują się na handi, polecam czystą 1 po kursie około 1.7

⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U19 - Kwalifikacje
Godzina: 13:30
Spotkanie: Luksemburg - Polska
Typ: Polska(-1,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher:bet365
Analiza:
Luksemburg zaczął eliminacje od niespodzianki czyli wyjazdowej wygranej nad Cyprem, następnie przyszła porażka również w roli gości z Bułgarią, teraz kolej na mecz na własnym terenie z Polską. Gospodarze zapewne chcieli by postarać się o kolejne punkty jednak nie widzę dla nich takiej opcji. Nasza reprezentacja zaczęła eliminacje od 2 zwycięstw i z bilansem bramkowym 4:0 przewodzi grupie. W kadrze jest kilku chłopaków znanych już z naszej ekstraklasy Drągowski, Świderski, Ryczkowski to przykłady. Do tego kilku utalentowanych zawodników terminujących w klubach zachodnich: Chelsea,Lazio,Schalke,Wigan . Naprawdę mocna paka. U rywali większość trenuje w lokalnych klubach, bardziej &quot;markowe&quot; nazwy to Fc Metz i Saarbrucken Fc. więc bez rewelacji. Nasze młodzieżowe reprezentacje zazwyczaj dominują fizycznie nad przeciwnikami, co może mieć tu spore znaczenie, gdyż będzie to 3 spotkanie w ciągu 5 dniu dla obu ekip. Liczę nie tylko na zwycięstwo ale i przewagę co najmniej 2 goli.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
1:00 AM
New York Rangers v Toronto Maple Leafs
@New York Rangers (1.80)
Betsson

Kolega wyżej wrzucił już to spotkanie z typem bardziej ryzykownym ale jak najbardziej możliwym do pokrycia. Ja również decyduje się na ten mecz ale bez handi ze względu na dużą stawkę jaką przeznaczyłem na Strażników. Fakt są w wybornej formie i idealnie trafiłem w przed ostatniej analizie ich zwycięstwo po możliwym OT ze względu na duże prawdopodobieństwo zakończenia meczu nie w regulaminowym czasie gry. Kurs na Rangers lekko rośnie ze względu na niepewny występ Matsa Zuccarello czyli jak dotąd najskuteczniejszego gracza ekipy z Nowego Jorku. Klonowe Liście wygrały ostatnie 3 spotkania i to z bardzo mocnymi rywalami więc podejście z dużym respektem będzie na miejscu ze strony podopiecznych Alaina Vigneaulta. Niemniej jednak gospodarze są faworytem tego spotkania.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Dania
Godzina: 19.00
Spotkanie: Horsens - Lyngby
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ na Lyngby, dlaczego? Dwa ostatnie wyjazdowe spotkania wygrali, odpowiednio z
Silkeborg (6) 2-1 i Halsingor (7) 1-0.
Horsens ostatnio bezbramkowo zremisowało u siebie z w.w. Helsingor, wcześniej
przegrało z liderem tabeli Vendsyssel FF 0-1.
Typ opieram na dobrej postawie Lyngby na wyjazdach oraz bezpośrednich spotkaniach, dwa ostatnie mecze wygrało Lyngby, w sierpniu 2015 na wyjeździe 4-2,
w maju 2015 u siebie 2-1.
Liczę, że i tym razem Lyngby poradzi sobie z Horsens.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy WSM Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Most - Ceske Budejovice
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Mimo, że gra gości w stosunku do założeń jakim było przewodzenie w drugiej lidze czeskiej nie zachwyca to jednak postanowiłem na nich postawić. Hokeiści Most tamten tydzień mieli niezwykle słaby odnosząc dwie dotkliwe porażki na wyjeździe z Kadan 2:8 i u siebie z Trebic 2:6. Umocnili się dzięki temu na pozycji przedostatniej drużyny w lidze z zaledwie 5 wygranymi w 22 rozegranych do tej pory meczach. Goście po wygranej niecały tydzień temu 7:0 z ostatnią drużyną ligi Sumperk 7:0, znowu mają problem ze skutecznością. Dwa ostatnie spotkania to wygrana na wyjeździe z Trebic po dogrywce 3:2 i porażka u siebie Perov-em 1:2. Mimo wszystko utrzymują nadal 3 miejsce w lidze, ale do prowadzącej dwójki Kladna i Jihlavy tracą coraz więcej punktów. Jutro doskonała okazja na powrót do dobrej skuteczności, może nie takiej jak w spotkaniu z Sumperk, ale wygranie spotkania przez nich biorę w ciemno.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: El ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia
Typ: X/X
Kurs: 4.51
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Spotkanie rewanżowe baraży do Mistrzostw Europy 2016 we Francji. Para Irlandia - Bośnia i Hercegowina. Pierwszy mecz skończył się wynikiem 1:1 i na uprzywilejowanej sytuacji stoją gospodarze - rywal z naszej &quot;polskiej&quot; grupy. Oglądając ten mecz można było zobaczyć wielki chaos w poczynaniach Bośniaków i bardzo poukładaną grę Irlandczyków w obronie. Goście nie pozwalali im na wiele, choć sami też grali głęboką defensywą i do 84 minuty nie padły bramki. Potem padły w kilka minut dwa i skończył się remisem. Teraz Irlandczycy będą mogli grać tym bardziej swoją defensywną taktyką i przeczekać rywala, cierpliwie budując ataki. Według mnie ten mecz będzie miał podobny przebieg jak pierwszy. Oczywiście Bośnia ma lepszych piłkarzy, ale jako goście nie zachwycają - w ostatnim czasie na wyjazdach wygrali tylko z Andorą i Cyprem (ale tutaj Cypr postawił im trudne warunki). Irlandia jest silniejsza niż te zespoły. X do przerwy jeśli nie pdnie jakiś babol wydaje się bardzo prawdopodobny, a dalej? Moim zdaniem zadecyduje maksymalnie jedna bramka, albo skończy się to remisem.
⛔ 100
 
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Tauron Basket Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Torun Handi - 6
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jutro nie ukrywam , troche serduchem jestem za swoimi ziomami z Miasta, piernikami. Mój typ posiada jednak bardzo duże uzasadnienie w statystykach a także samej grze Torunia. Jak wiadomo początki sezonu to wyniki nie zawsze idą w parze z grą. Torunianie to absolutne objawienie Całej ligi. Z dużym zapasem pokonywał w lidze uznane marki, grając konsekwentnie w obronie i z ogromnym polotem w ataku. Zwycięstwo z Energą , +24 Pełna kontrola od początku do końca , z AZSem Koszalin gdyby nie pierwsza przespana kwarta wynik zapewne oscylował by w granicach +20 , mimo to +9 i z dużym spokojem w ostatniej kwarcie, Ze Śląskiem +13 narzucony styl, i ściana w obronie. Jedyna porażka z Prokomem po zaciętym boju 83:79 to nic bo Prokom co roku jest faworytem do mistrzostwa. Natomiast Szczecinianie Enerdze ulegli wyrażnie -12 a jedyne zwycięstwo odnieśli w męczarniach nad ostatnim treflem. Polecam mój typ :smile:
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Calgary Flames
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Ja dzisiejszej nocy pogram na Chicago. W tym sezonie grają jak grają , ale u siebie prezentują się całkiem dobrze w 10 meczach zgromadzili 15 punktów. Natomiast ich rywale wygrali w delegacji 3 mecze i przegrali 7. Ostatnia ich wygrana z Washingtonem po dogrywce hmmm... , nie wiem czy była to dobra gra płomieni , czy słabsza capitals.
Tak czy owak stawiam na Chicago , bo gdzie jak nie na zespole z Calgary obrońcy tytułu mają zbierać punkty ????
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Sacramento Kings vs Toronto Raptors
Typ: Cousins over 27,5 pkt.
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

DaMarcus Cousins dziś będzie chciał się pokazać na co go stać w starciu z Toronto Raptors i po tym jak poprowadził swój zespół do 2 zwycięstwach nad Detroit i Brooklynem.
Cousins w końcu znalazł swoją optymalną formę i rzuca średnio 31,3 punktów na mecz w ostatnich 3 meczach.
Dziś wieczorem, będzie rywalizować z Jonasem Valancuinasem, który nie jest najbardziej utalentowanym obrońcom, ale odegrał znaczącą rolę w utrzymaniu niskiej punktacji na słabszych zawodników w lidze.
Lepsi zaś zdominowały go, tzn. kocury, tacy jak Whitside (20 pkt 11 reb), Jahlil Okafor (26 pkt 7 reb), Adams + Kanter (25 pkt 13 reb), to są tylko przykłady, oczywiście ale już po nich możemy coś wywnioskować.
Cousins ma też dobre 3, a to ważne przy takiej dużej linii, jaką dziś zagramy...
Ostatnie 2 mecze to 40 i 33 pkt. dziś liczę na podobny scenariusz !!

✅ 110
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (NBA)
Godz. : 03:05
Spotkanie : Toronto Raptors - Sacramento Kings
Typ : Toronto
Kurs : 1.71
Buk : bet365
Analiza : Z początku kusiło mnie zagranie na Handicap, minimum -5 na Raptors, ale spojrzałem w H2H i doszedłem do wniosku, że to byłoby nieco igranie z ogniem. Nie ukrywam, że gram ten typ nieco na czuja. Ale dobre mecze Raptors dają podstawy do stawiania na nich, Kings prawdę mówiąc nie wygrało ostatnio z wielkimi tuzami (Detroit Pistons oraz Brooklyn Nets to raczej nie są faworyci NBA), a ich bilans (3-7) w porównaniu do bilansu (7-3) nie wygląda zbyt imponująco, no i też 3 ostatnie bezpośrednie mecze między nimi kończyły się wygranymi Raptorsów, a najbardziej okazała w rozmiarach okazała się wygrana w ostatnim ich meczu 11 lipca kiedy Toronto rozniosło Kings 90-68. Podsumowując Toronto ma odpowiednie argumenty na win, ale ta seria gier sypnęła niespodziankami, i nie zdziwię się jeżeli jednak Kings urwie coś dla siebie, nie mniej kurs na Raptors kusi i tak też stawiam.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 2:35
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Calgary Flames
Typ: Sam Bennett strzeli gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsson
Analiza: Sam Bennett to zawodnik Calgary Flames, który wykazuje się bardzo dobrą skutecznością od jakiegoś czasu. Biorąc pod uwagę dziesięć ostatnich meczów, to Sam Bennett zdobył bramkę w czterech z nich. Gdyby wziąć pod uwagę sześć ostatnich meczów, to Sam Bennett zdobył bramkę w trzech z nich. Bennett nie oddaje wielu strzałów, ale jeśli już się zdecyduje na strzał, to często jest to uderzenie dające gola. Zauważyłem też taką ciekawostkę, że Bennett teraz w co drugim meczu zdobywa bramkę. W meczu z Colorado Avalanche strzelił, z Philadelphia Flyers nie strzelił, z Pittsburgh Penguins strzelił, z Florida Panthers nie strzelił, z Tampa Bay Lightning strzelił, z Washington Capitals nie strzelił. Teraz przypada mecz, w którym według tej serii powinien zdobyć bramkę, gdyby ta seria miała być kontynuowana. Chicago Blackhawks traci dość dużo bramek, z Calgary dwie lub trzy też powinni stracić i jedna z nich mam nadzieję będzie autorstwa Sama Bennetta.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Albania - Gruzja
Typ: Albania
Kurs: 1.80
Bukmacher: otobet.com
Analiza:
Pierwsza moja analiza, miejmy nadzieję - skuteczna. Spotkania towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Testowanie taktyk, ustawień, nowych graczy. Z jednej strony Albania, która ostatnio jedynie zremisowała z Kosovem, podejmuję u siebie Gruzję, która na wyjazdach sobie nie radzi. Ostatnio została rozbita przez słabą Estonię aż 3:0. Albania, rewelacja eliminacji do Euro, gdzie przeszła przez grupę bez grania baraży, pokonując mocną Portugalię. Natomiast Gruzja była outsiderem swojej grupy, nie wliczając Gibraltaru.
Skoro Estonia, która potęgą piłki nożnej nie jest, potrafiła roznieść Gruzję, to co pokaże Albania? Wszystko wskazuje na pewne zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy liga U21
Spotkanie: Viktoria Plzen U21 - SC Znojmo U21
Typ: over3.5,4.0
Kurs: 2.05
Bukmacher: b e t 3 6 5
Godzina: 14:00
Kursy od rana szaleją, tylko w ciągu kilkudziesięciu minut kurs z @1.85 podskoczył na @2.05 i teraz już spada z powrotem. nie wystraszyłem się tego nagłego skoku i zagrałem, miałem to już od wczoraj zaplanowane.
Znojmo stawiałem tu wielokrotnie praktycznie co kolejke i... linie pokrywali nawet tak wysoka jak 5.5 ze Spartą, od 9 kolejek czyli od 14 września w spotkaniach najgorszej drużyny w lidze zawsze padają przynajmniej 4 gole.
W poprzedniej kolejce w końcu wygrali i to okazale 4-1 z Libercem u siebie.
A jak graja na wyjazdach to już inna bajka, wyniki tych 9 kolejek:
4-1, 2-5, 3-6, 0-4, 0-6, 0-7, 3-4, 1-5 i 1-4.
Najgorszy zespół, najgorsza defensywa 57 straconych goli w 15 kolejkach, co ciekawe mają sporo strzelonych jak na outsidera 27 goli, 8 wynik na 17 zespołów. Dlatego zawsze gram overy w ich spotkaniach.
Plzen słabo w tym sezonie, strzelali mało i tracili też niewiele, ale coś się ostatnio &quot;polepszyło&quot;, 3-3 z Liberec 2-2 z Mlada i 1-3 ze Sparta.
Wysokie remisy z drużynami w ich &quot;zasięgu&quot;, dzisaj powinni sami 4 gole strzelić jak goście będą w takiej formie jak do tej pory na wyjazdach.
H2H
21.05.15 LIG Plzen U21- Znojmo U21 5 : 2
03.11.14 LIG Znojmo U21 - Plzen U21 0 : 0
05.05.14 LIG Plzen U21 - Znojmo U21 3 : 2
21.10.13 LIG Znojmo U21 - Plzen U21 2 : 3
Plzen u siebie overwo.
Powinno być sporo goli.
⛔ 100
 
N 0

ndegndgngrs

Użytkownik
David Ferrer - Andy Murray
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bet365
Spotkali się ostatnio w półfinale w Paryżu gdzie górą był Andy 2-0 (6-4, 6-3). Było tam sporo przełamań, Ferrer w drugim secie już miał 3-1 i serwis jednak potem przyszło załamanie gry i Andy dwukrtonie przełamywał Hiszpana i wygrał mecz. W ostanich 4 meczach górą był Murray. Ostatni raz Ferrer pokonał Murraya w Szangahju w zeszłym sezonie po trzech setach. Co ciekawe dwa razy spotykali się w finałach Masters- w 2010 roku wygrał Andy rok później Ferrer.
Murray po US Open zagrał tylko w dwóch turniejach ATP i dwa mecze w Pucharze Davisa- dwukrotnie w finale przegrywał z niesamowitym Djokoviciem. Ferrer grał więcej- Wygrana w Malezji, przegrany półfinał z Djoko w Pekinie, wtopa tydzień później z Tomiciem. Wygrana w Wiedniu, a w Paryżu odpadł właśnie z dzisiejszym rywalem.
Myślę, że David wyciągnął wnioski z tego ostatniego spotkania, ugrany set to będzie minimum, to Andy będzie pod presją zwycięstwa.
⛔ 100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – 2.Grecja
Spotkanie: Panegialios FC - Kissamikos
Typ: under 2,5
Kurs: 1.47
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:00
Kurs nie powala (żeby nie powiedzieć, że jest na granicy rozsądku), ale szanse na wejście widzę. Gospodarze w strefie spadkowej, poza problemami organizacyjnymi słabo zbilansowana kadra – tak na dobrą sprawę nie ma wartościowych napastników. Ostatnie 4 mecze u siebie underowe, bilans bramek 2:1. Średnia liczba bramek w meczach 1,71. Przeciw nieźle spisujący się zespół z Krety, choć przede wszystkim na własnym terenie. W meczach wyjazdowych 3 undery na 4 mecze, średnia bramek w meczach w lidze 1,86, stosunek bramek na wyjazdach 4:3.
Przeciw typowi może zagrać desperacja gospodarzy, którzy muszą zacząć wygrywać, żeby się wydostać z końca tabeli. Jeżeli zagrają zbyt otwarty futbol to może skończyć się wysokim wynikiem.
✅ 47
 
fraggzor 83

fraggzor

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP World Finals
Godzina:
21:00
Spotkanie: Wawrinka S. - Nadal R.
Typ:
Stan Wawrinka
Kurs:
2.30
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Bukmacherzy wciąż faworyzują Nadala w tym meczu i kursy praktycznie nic się nie zmieniły po ich ostatnim spotkaniu w Paryżu, gdzie były podobne i wygrał Wawrinka. Moim zdaniem powinny być bardziej wyrównane ale skoro bukmacherzy tego nie widzą, to trzeba z tego korzystać. Wiadomo, że Staszek spina się na duże turnieje a jak się zmobilizuje to jest w stanie wygrać z każdym tak jak to było z Djokovicem na Rolland Garros i z Nadalem w Paryżu. Moim zdaniem dzisiaj triumfatorem tego spotkania będzie ponownie Wawrinka, jeżeli tylko backhand będzie działał tak jak trzeba to Nadal nie będzie miał tu wiele do powiedzenia owszem mecz będzie na pewno zacięty i może kończyć się jak ostatnia potyczka na 2 TB a może nawet i trzech. Nadal jest bardzo zdeterminowany żeby cokolwiek wygrać ale on się już pomału wypala, ma problemy z zawodnikami z pierwszej 10 i kluczowe pojedynki zazwyczaj przegrywa. Jest pierwszym kandydatem do odpadnięcia z grupy. Na pewno będzie to widowisko godne finałów a ja z chęcią pobieram taki ładny kurs i polecam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom