>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 16. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Data i godzina: 16.11.2013 13:15
Spotkanie: Holandia - Japonia
Typ: Holandia -1,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Z jutrzejszych meczów wziąłem sobie &quot;na ząb&quot; towarzyskie spotkanie Holandii z Japonią. Oba zespoły zakwalifikowały się do MŚ 2014 i mogą sprawdzić swoją formę w bezpośrednim starciu.
Moim zdaniem Japonia nie ma czego szukać na Cristal Arena w Genk. Japonia jest dobrym zespołem, jak na Azję, jednak w starciu nawet z europejskimi średniakami, przegrywa regularnie. Przykładem mogą być 2 ostatnie mecze, jakie Japonia rozegrała na wyjeździe miesiąc temu: 0:2 z Serbią i 0:1 z Białorusią.
Holandia w tym samym czasie rozjechała Węgry 8:1 i pokonała na wyjeździe Turcję 2:0.
Wprawdzie skład Holandii będzie się nieco różnił od tego chociażby z meczu z Węgrami, ale trzon pozostaje niezmieniony i to powinno w zupełności na Japonię wystarczyć.
Skład Holandii na ten mecz: Cillessen; Janmaat, De Vrij, Martins Indi, Blind; Nigel de Jong, Van der Vaart, Strootman; Robben, Siem de Jong, Lens.
Jak widać w porównaniu do meczu z Węgrami (8:1), mamy zmianę z bramce (Vorma zastąpi Cillessen, w obronie Vlaara i Braume zastąpią De Vrij i Martins Indi.
Środek pola bez zmian. Natomiast w ataku zabraknie Van Persiego, którego zastąpi Jeremain Lens. Jego miejsce na lewej pomocy zajmie Siem de Jong.
Taki skład gwarantuje bramki w spotkaniu z Japonią. Dlatego pewnie idę w stronę handicapu -1,5, bo Holandia powinna bez problemu pokonać &quot;Samurajów&quot; różnicą co najmniej 2 goli.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Data i godzina: 16.11.2013 16:00
Spotkanie: LIVINGSTON - DUMBARTON
Typ: OVER 3,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: WilliamHill
Jak wiadomo nizsze ligi szkockie sa bardzo overowe .
Livingston w Szkockiej drugiej lidze zajmuje 6 pozycje , Dumbarton jest oczko nizej .
Gospodarze dotychczas w 12 kolejkach strzelili 18 bramek tracac 24 .
Goście maja prawie ze identyczny bilans jedynie co rozni te druzyny pod wzgledem strzelonych bramek to ,że dumbarton ma ich 17 oraz straconych 24 .
Livingston w 6 mecczach na własnym stradionie ma bilans bramkowy 15-12 .
Dumbarton na wyjazdach po 6 kolejkach wynik bramkowy 9-12.
Pierwsze spotkanie w tym sezonie na stadionie dzisiejszego gośćia zakończyło sie wygraną Livigston 2-1 .
W sezonie 2012/13 te zespoly rozegrali ze sobą 4 spotkania z czego 3 zakonczyły sie overami 3,5 .
2012/13 :
Livingston - Dumbarton 5-0 , 2-3
Dumbarton - Livingston 3-4 , 0-3
Kurs na over 2,5 w tym meczu okropnie smieszny wiec ide dalej i kieruje sie tutaj głownie histaoria oraz tym ze te druzyny czesto zaliczają over 3,5 .
Powodzenia
_____________________________________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; to nic nie kosztuje , a będę miał motywacje do dalszej pracy .
✅115
JEDNA UWAGA DO UŻYTKOWNIKA YEBAKA
SKORZYSTAJ WRESZCIE Z OPCJI &quot;SYGNATURA&quot; W USTAWIENIACH SWOJEGO PROFILU, BO NIE MUSISZ PODKREŚLAĆ KAŻDEGO POSTA, SKORO AUTOMATYCZNIE ZROBI TO ZA CIEBIE FORUM..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
Typ: Indiana Pacers -15,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Milwaukee ma obecnie dostępnych 8-9 graczy i nie wydaję mi się, żeby ugrali cokolwiek z Pacers. Indiana to zdecydowanie bardzo silny team u siebie, wymagającą obrona w połączeniu z porządnym atakiem powinna poradzić sobie bez większych problemów z Bucks. W zasadzie handicap nie jest zbyt wysoki i myślałem, żeb pograć sobie większego, jednak taka linia w zupełności wystarczy. Ławka Pacers tak czy siak zrobi swoje, tutaj mamy do czynienia z długą kadrą i zespołem który gra bardzo poważnie w trakcie sezonu. Widzę po prostu blowout, bo kto niby w Milwaukee jest w stanie przeciwstawić się Pacers? Mayo? Nawet Butler wypadł, więc tych strzelców to posiadają co niemiara. Nie będę pisał o zaletach Indiany, bo każdy mniej więcej orientuje się na co ich stać i moim zdaniem jest to jeden z najpewniejszych betów na najbliższą nockę. Z tego co wiem siedmiu kontuzjowanych, w sumie ośmiu graczy przeciwko top 3 drużynie ligi, wniosek nasuwa się sam. Potem spróbuje coś jeszcze dodać.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia Puchar
Spotkanie - C-Osaka : Tosu
Typ - C-Osaka handicap -1.5
Kurs - 3.20
Bet365

1/8 pucharu Japonii , mnie zainteresowało spotkanie pomiędzy C-Osaka a Tosu i widzę tu zdecydowaną wygraną gospodarzy . Cerezo ostatnio w dobrej formie zarówno w lidze jak i w pucharze , w lidze chłopaki na 3 kolejki przed zakończeniem jeszcze mają szanse na pudło bo mają 4 pkt straty do 3 miejsca które na dziś zajmuje obrońca tytułu Hiroshima ale w następnej kolejce za tydzień bezpośredni mecz pomiędzy nimi , natomiast goście są już pewni utrzymania bo zajmują 14 miejsce jednak przewaga nad spadkowiczami to aż 14 pkt , no ale to liga i jak już wspomniałem Cerezo gra dobrze i w poprzednim meczu Pucharowym pokonali u siebie wicelidera Vissel Kobe i to aż 4:0 , natomiast zaglądając do meczy bezpośrednich z Tosu to tutaj zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie Cerezo zresztą popatrzmy na 20 wspólnych pojedynków bilans 12-2-6 i br. 37:19 natomiast tu w Osace 9-0-1 i br. 27:9 , ostatni ich pojedynek ligowy to porażka Cerezo ale na stadionie Tosu 2:0 ale popatrzmy na pojedynki w Osace 4:1 , 2:1 , 3:2 i 5:0 tak więc sumując to zaryzykuję i stawiam wygraną z handi Cerezo !
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Utah Jazz - San Antonio Spurs
Typ: Spurs -12,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betgun
Analiza: No cóż tutaj dużo pisać Spurs bilans 8-1, Jazz odwrotnie 1-8, wszystkie atuty po stronie Spurs, Utah wyraźnie w przebudowie i niestety ten sezon po prostu stracony, gdzieś od czasu do czasu jak w ostatnim meczu promyk radości dla kibiców i to wszystko. Spurs wiadomo ustabilizowana forma, kadra i jadą po swoje, każdy kibic Ostróg chciałby oby po mistrzostwo jak będzie czas pokaże. Wracając do bieżącego spotkania, co fajne San Antonio zdecydowanie bardziej efektownie gra na wyjazdach wręcz demolując przeciwników, grają praktycznie równo i bez przestojów. Jak dla mnie linia ta jest niska i zdecydowanie do pokrycia przez Spurs i ja w to wchodzę. Powodzenia
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Brazylia Serie B
Spotkanie -Icasa-Paysandu
Typ x/1
Kurs -4.50
Bukmacher - Expekt
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie drugiej ligi Brazylijskiej pomiędzy ekipami Icasa i Paysandu. Faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie ekipa gospodarzy na których bukmacherzy przed rozpoczęciem tego spotkania wystawili mniej więcej kurs oscylujący w granicach 1.75. Drużyna gospodarzy aktualnie zajmują 4 pozycję w tabeli z dorobkiem 56 punktów na swoim koncie. U siebie zdobyli aż 35 punktów, przegrali tylko 4 razy a teraz maja dobrą passę 7 kolejnych spotkań bez porażki an własnym stadionie. Goście zajmują 17 pozycję są aktualnie w strefie spadkowej, mają 39 punktów zdobytych i myślę ze nie dopiszą ani jednego po tym spotkaniu. Uważam że będą w stanie pokazać coś tylko w pierwszej połowie spotkania gdzie moim zdaniem są w stanie wywalczyć remis ,ale na koniec spotkania stawiam na ekipę gospodarzy.Paysandu w spotkaniach wyjazdowych zdobyło do tej pory zaledwie 6 punktów, co na pewno nie nastraja ich optymistycznie przed tym spotkaniem, grają co prawda o utrzymanie wiec na pewno będą grali do końca ,ponieważ każdy punkt jest im potrzebny do utrzymania.Stawiam w tym spotkaniu na remis do przerwy i wygrana gospodarzy na koniec meczu.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
makaveli23 354,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Gimnasia La Plata vs. Argentinos Juniors
Typ: Gimnasia La Plata i under 2.5 (wynik/suma goli)
Kurs: 3.70
Gamebookers
Patrzac na ostatnie wyniki Gimnasia napewno nie bylbys sklonny na nich postawic, ale cos jest nie tak jesli sa na nich kursy 1.95 i nadal spadają. Ja biore ich slaba forme tylko pod hipoteze , ze zla passa musi sie wkoncu skonczyc i to jest dobry moment na to bo akurat goscie maja tą passe dobra, wiec czas na odwrocenie ról. Wygrali nawet ostatnio na wyjeździe co nie zdarza im sie czesto (2-1-5). Dodatkowym powodem dlaczego wygraja tutaj gospodarze jest mozliwosc zrownania sie punktami z Argentinos Juniors i tym samym awans w tabeli o bodajze 5 oczek. Tak wiec motywacja przewazy w strone gospodarzy. Ciekawe ze mimo tak slabej formy gospodarze maja jeszcze matematyczne szanse na podium, ale to tylko mowi nam ze liga ta jest wyrownana i kazda druzyna jest w stanie raz grac dobrze raz tragicznie. Mowi sie ze powrot do druzyny gospodarzy Omar Pouso ma pomoc w defensywie i jesli wierzyc tym zapowiedziom to Gimnasia dzisiaj nie straci bramki ze slabym na wyjeździe Argentinos ktore strzelilo na wyjazdach zaledwie 5 bramek w 8 meczach, w tym trzeba zaznaczyc 3 na poczatku sezonu z San Lorenzo, co musialo byc niezlym wypadkiem przy pracy. Gimnasia La Plata strzela w kazdym meczu i teraz tylko pytanie czy sa w stanie strzelic powyzej 3? Mysle ze nie bo Argentinos jak juz na wyjeździe przegrywa to 0-1 lub 0-2. A jezeli mysle ze wkoncu Gimnasia zachowa czyste konto to nie mysle by potrzebowali strzelic te 3 gole , bardziej jestem sklonny wyobrazic sobie kontrolowane 2-0. Powodem dla ktorych kursy sa tak niskie na jedynke moga byc kontuzje w szeregach gosci, Leandro Barrera (left hamstring); Martin Wagner (right meniscus); Nereo Fernandez (hamstring); Matias Mirabaje (right aductor); Gaspar Iniguez (right thigh); Nicolas Batista (fractured vertebra) jak widac mamy tu do czynienia z az 6 absencjami. U gospodarzy dla porownania sa to tylko dwie nieobecnosci.
⛔100
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )
Spotkanie: Leyton Orient - Preston
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 16.11.2013
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na szesnasta kolejkę angielskiej League One.
w meczu zmierzą się Leyton Orient oraz Preston.
Leyton Orient rozegrało piętnaście meczy w tym sezonie ligowym w których zdobyli trzydzieści osiem punktów po dwunastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce i zajmują pozycję lidera w League One, bilans bramek 36-12.
Preston zdobyło dwadzieścia siedem punktów w swoich piętnastu meczach po siedmiu wygranych, sześciu remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich czwartej pozycji w tabeli, bilans bramek 23-16.
Gospodarze u siebie zagrali siedem razy z czego sześć meczy wygrali oraz jeden mecz zremisowali, bilans bramek u siebie 17-5.
Goście na wyjazdach zdobyli czternaście punktów w siedmiu meczach po czterech zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 11-7.
Mój typ w tym bardzo ciekawym meczu to jedynka, Leyton Orient jest najlepszą drużyną w tabeli oraz również u siebie i na wyjazdach, strzelają mnóstwo bramek a mało ich tracą a dla Preston na wyjeździe to już będą za wysokie progi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - koszykówka, nba
2013.11.16, godz. 1-00
Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls
Typ: Chicago
Kurs: 1.95
buk: bet365
Analiza:
Byki udają się do Kanady po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Narazie ich gra nie robi szału, choć wrócił ten na ktorego czekali nie tylko w Chicago - Derrick Rose. Sześć pierwszych meczy narazie na 50, ale to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań i możliwości Byków. U siebie bilans 3-0, na wyjazdach 0-3. To że u siebie wygrali wszystko nie może dziwić, bo i rywale byli conajwyżej przeciętni - Cleveland, Utah i New York. Bilans wyjazdowy na pewno trochę zatrważa, ale i rywale byli już zdecydowanie mocniejsi - Miami, Pacers i świetnie spisująca się na początku Philadelphia. Toronto to zdecydowanie najsłabszy rywal w tej stawce, więc licze na przełamanie fatalnej wyjazdowej serii. Raptory narazie na małym minusie (4z-5p) ale nie wiem czy w dłuższej perspektywie będą wstanie bronić miejsce w ósemce. Za nimi są puki co zdecydowanie mocniejsze zespoły Brooklynu czy Knicks, którzy w ostatecznym rozrachunku moim zdaniem powinny wyprzedzić zespół z Toronto. Czego spodziewać się po tym meczu? Na pewno pojedynku liderów obu zespołów Rose&#39;a i DeRozana. I tu moim zdaniem zadecyduje doświadczenie Derricka i jego gra defensywna. Jeśli chodzi o popisy strzeleckie to oboje zawodnicy potrafią grać wyjątkowo skutecznie, ale to Rose jest lepszym defensorem. Do tego ma też lepszych partnerów w wyjściowej piątce. Deng, Boozer, Noah i Butler to bardzo wyrównana i solidna ekipa, na ktorej można oprzeć niezły team. W zeszłym sezonie, gdy kontuzjowany był Rose wydać było brak lidera, który pociągnąłby zespoł w decydujących momentach. W tym roku po powrocie lidera Byki prezentują się już zdecydowanie lepiej.Jak wygląda h2h? Ostatnie dwa mecze padły łupem Tronto, ale nie było wtedy Rose&#39;a. W tym roku ACC zdobyli tylko Miami Heat, a z porażkami wracali koszykarze z Utah i Bostonu. Chicago to jednak mocniejszy zespół niż te ekipy i uważam, ze Byki wywiozą zwycięstwo z Kanady
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
Typ Wolves -4
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
Nie wiem czym się sugerowali dziś bukmacherzy wystawiając taki kurs. Ja wiem, że Wolves nie mają jeszcze takiego wydźwięku jak Pacers, Heat, OKC czy Clippers ale bazując na aktualnej formie na czyste zwycięstwo powinno być około 1,65-1,7 a nie 1,9. Nuggets mają teraz passę 2 zwycięstw jednak są one zwodnicze gdyż odniesione z Jazz i Lakers i wrażenia nie robią. Wilki również pokonali LAL jednak tam było już wszystko rozstrzygnięte po 1 kwarcie, gdzie zrównali z ziemią rywali z Kalifornii rzucając im 47 :!: punktów. Z drugim zespołem z LA przegrali nieznacznie, bo jedynie 2 punktami, a w środę dali kolejny popis, wygrywając 29 punktami z Cavs. Do składu ma dziś wrócić jeden z liderów, trafiając średnio 3 rzuty za 3 ze skutecznością 56%! Dziś Kevina Love&#39;a spróbuje powstrzymać Faried jednak czy tak rozpędzoną bestię idzie zatrzymać? Punktuje, zbiera i nawet asystuje (średnio: 27,14,2 i 5,1), a dodając do tego Rubio notującego prawie 10 asyst co grę widzimy fantastyczny zespół, który pomimo widocznych liderów tworzy kolektyw z resztą starterów (Pek i Brewer) jak i z ławką. Zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie są najlepiej zgraną jak i efektywną drużyną w całej lidze.
A Bryłki? Grają przeciętnie choć z każdym meczem trochę lepiej. Jednak jeszcze nie na tyle by walczyć z lepszymi drużynami. Wciąż muszą się dopasowywać do koncepcji trenera i diametralnie innej taktyki niż byli przyzwyczajeni.
Nie wiem czy zobaczymy kolejny odjazd od rywali w 1q jednak niespodzianki być nie powinno i uważam, że wygrana minmum 10 punktami przez Wilki może być małym wymiarem kary ;)
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Gwinea Równikowa - Hiszpania
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pobieram już dziś bo do jutra pewnie będą duże spadki. Mój najmocniejszy bet na sobotę. Ja wiem, że Hiszpanie w meczach towarzyskich czasem robią sobie jaja jeśli porównać poziom umiejętności ich piłkarzy w stosunku do tego jak mało bramek strzelają drużynie przeciwnej, która bardzo często jest 3, 4 klasy niższa no ale znowu bez przesady.
Po pierwsze spotyka się 119-sta drużyna rankingu Fifa z pierwszą. W zasadzie to by już mogło wystarczyć.
Po drugie nie widzę jakichkolwiek szans na postawienie się graczom z Półwyspu Iberyjskiego drużyny, która dostaje bęcki 3:0 z Wyspami Zielonego Przylądka, 4:0 od Kongo czy daje sobie wbić 3 bramki drużynie Sierra Leone. No bez jaj. Hiszpanie takim rezultatem powinni prowadzić w tym meczu już do połowy.
I ostatnia sprawa czyli powołania Del Bosque. Zabrakło ich dla takich graczy jak: Fernando Torres, Gerarda Piqué, Davida Silva czy Xavi Hernandez. Brak zawodnika City spowodowany jest zapewne powrotem po kontuzji, Pique i Xaviego słabą formą a Torres chyba wreszcie znudził się Vincente w kadrze, której ostatnimi czasy nie dawał za wiele. Ale zmierzam do tego, że brak w kadrze gości pod formą może być tylko plusem, gdyż nie ujrzymy kolejny raz minimalistycznej tiki-taki Hiszpanów. Powodzenia !
✅40
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Spotkanie: Leyton Orient vs. Preston
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.06
Buk: Pinnacle
Starcie lidera z 4 siłą League One zapowiada się ciekawie. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, którzy dzielnie stoją na czele tabeli. Lecz ja postanowiłem pójść tutaj w lekko innym kierunku, a mianowicie liczbę bramek. Skupie się głównie na statystyce. Tak więc: ekipa gości w dotychczasowych 7 wyjazdowych spotkaniach 3 razy zaliczyła over, a 4 under. zdobili 11 bramek tracąc 7 (średnio 2.6 na mecz). Gospodarze natomiast są na odwrót. Z 7 spotkań u siebie mają 4 overy i 3 undery. Zdobyli aż 17 bramek tracąc tylko 5 (co daje 3.1 gola na mecz). Co do formy to Leyton traci srednio 1 bramke na mecz (srednia z ostatnich 10 spotkań), strzelając nieco ponad 2 (2.3). Preston również traci średnio 1 bramkę na mecz, a strzela 1.4 (średnia również z ostatnich 10 meczy). Tak więc reasumując to jutro zapowiada się bardzo ciekawy mecz, o cenne punkty. Osobiście bardziej skłaniam się ku gospodarzom, ale nie można być tego aż tak pewnym. Dobrym typem wydaje się także BTS, ale granie go po kursie ~1.7 wydaje mi się lekko nieopłacalne. Ładny kurs jaki zaproponował nam Pinnacle wydaje się warty ryzyka. Osobiście obstawiam, że będzie jutro 2:1, ale to tylko taka wolna refleksja.
⛔100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Holandia - Japonia (Teren neutralny)
1X2
Typ: Holandia
Kurs: 1.44
Bwin
Analiza:
„Oranje” w znakomitym stylu wygrali zmagania grupowe i teraz będą szykować się minimum do obrony wicemistrzostwa Świata, które wywalczyli w RPA.
Drużyna z Azji również szybko awansowała na mundial, ale nie sadzę, aby mieli dość ambitny cel, maksimum jakie im daje to wyjście z grupy.
Piłkarze z kraju wiśni pod wodzą włoskiego szkoleniowca grają stabilnie, ale Puchar Konfederacji nie mogą uznać za udaną imprezę.
W jutrzejszym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Holandia, która prezentuje świetny futbol.
Podopieczni Louisa van Gaala zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Po 10. kolejkach „Pomarańczowi” zainkasowali na swoim koncie 28 punktów. Tylko raz ponieśli porażkę. Bilans bramkowy tej drużyny to aż 34 gole zdobyte i zaledwie 5 straconych. Fenomenalny rezultat.
W tych eliminacjach najbardziej bramkostrzelnym Holendrem był Robin van Persie. Napastnik „Czerwonych Diabłów” zdobył aż 11.
Louis van Gaal powołał na ten mecz następujących zawodników:
Jasper Cillessen (Ajax Amsterdam), Tim Krul (Newcastle United), Maarten Stekelenburg (Fulham Londyn), Daley Blind (Ajax), Daryl Janmaat (Feyenoord Rotterdam), Bruno Martins Indi (Feyenoord Rotterdam), Ron Vlaar (Aston Villa Birmingham), Stefan de Vrij (Feyenoord Rotterdam), Gregory van der Wiel (Paris Saint-Germain), Jetro Willems (PSV Eindhoven), Joel Veltman (Ajax Amsterdam), Jordy Clasie (Feyenoord Rotterdam), Jonathan de Guzman (Swansea City), Nigel de Jong (AC Milan), Stijn Schaars (PSV Eindhoven), Kevin Strootman (AS Roma), Rafael van der Vaart (Hamburger SV), Arjen Robben (Bayern Monachium), Luciano Narsingh (PSV Eindhoven), Memphis Depay (PSV Eindhoven), Dirk Kuyt (Fenerbahce Stambuł), Jeremain Lens (Dynamo Kijów), oraz Robin van Persie (Manchester United).
Swój ostatni mecz Japonce nie mogą zaliczyć do udanych, dlatego że przegrali ze słabą Białorusią 1:0.
W 8. spotkaniach decydującej fazy podopieczni Alberto Zaccheroniego zgromadzili aż 17 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 podziały „oczek” i tylko jedna przegrana. Bilans bramkowy tej ekipy ze wszystkich tych potyczek to 16 goli zdobytych i 5 straconych.
W historii obie te drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Do tej pory zawsze wygrywali Holendrzy.
Śmiało można grać na win Holendrów.
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - ET 7 - Antwerp Open 2013
Spotkanie: Jamie Cope (ENG) - Chris Wakelin (ENG)
Typ: Chris Wakelin (ENG)
Kurs: 2.42
Bukmacher: pinnacle

Wakelin w poprzedni weekend zagrał chyba snooker swojego życia. W Kay Suzanne Memorial Cup zatrzymał się dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Trumpem (2-4), ale po drodze tegoroczny debiutant po trudnych bojach ograł kilku naprawdę solidnych graczy (Highfield, Davis, Dunn, Holt) pokazując spore umiejętności. Warto też zauważyć, że s poro frejmów wygrywał jednym podejściem (68, 75, 100, 72, 90, 77, 75), a to zwykle zwiastun dobrej dyspozycji zawodnika. Oczywiście istnieje ryzyko, że ta forma to tylko wyskok debiutanta, ale akurat przeciwko zagubionemu od dłuższego czasu Cope’owi wolę zaufać żółtodziobowi w formie niż rutyniarzowi bez formy, zwłaszcza po takim okazałym kursie. ⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: A. Ustinov - D. Tua
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Bukmacherzy najwyraźniej też nie spodziewali się, że David Tua (53-4-2, 43 KO) mógł jeszcze raz potraktować poważnie treningi i przygotować się dobrze do powrotu między liny. Obdarzony zwierzęcą siłą &quot;Tuaman&quot; schudł około 50 kilogramów i wizualnie prezentuje się dobrze, choć jego ringowa forma jest wielką zagadką.
Rywalem króla nokautu z Nowej Zelandii będzie jutro ogromny Aleksander Ustinow (28-1, 21 KO), który mierzy 202 cm wzrostu i waży ponad 130 kilogramów. Białorusin jest faworytem pojedynku, choć niska waga &quot;Tuamana&quot; może sugerować, że w tym starciu Dawid może pokonać Goliata. Kurs na wygraną Nowozelandczyka jest bardzo korzystny. Pytanie brzmi, czy w wieku 41 lat &quot;Tuaman&quot; wciąż będzie w stanie rywalizować z najlepszymi, bo jego walki z Monte Barrettem pokazały, że David nie ma już ani szybkość, ani dynamiki, ani kondycji. Została tylko monstrualna siła.
Ustinov podobnie bazuje jedynie na potężnym ciosie, techniki to on nie ma za grosz co pokazał w walce z Pulevem. Mówi się że zwycięzca tej walki może byc kolejnym z rywali Władimira Kliczki. Tua wie o tym i przyłożył się do tej walki co widac po jego wadze, to ostatnia szansa Tuy na skok po wielką kasę, czyli walka z Kliczką.
⛔100
 
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA - 2 LIGA CZESKA
Spotkanie
: Usti - Zlin
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gospodarze obecnie są na trzeciej pozycji w tabeli. Na własnym obiekcie 5 razy wygrali i po jednym razie zaliczyli porażkę i remis. 16 bramek zdobyli i 7 stracili. Goście są jedną z najsłabszych ekip w tej lidze. Zlin na wyjeździe zdołali do tej pory tylko jeden raz zremisować. Nic nie jest za gośćmi i dlatego Usti powinno spokojnie wygrać to spotkanie.
⛔100 kiepska analiza
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga
Data i godzina: 16.11.2013 18:00
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biała - Chemik Police
Typ: Chemik Police -2,5 seta
Kurs: 2,20
Pinnacle
Już dziś niepokonany beniaminek Orlen Ligi, Chemik Police przyjeżdża z wizytą do Bielska Białej. Zdecydowanym faworytem tego starcia są siatkarki z Polic, które w 6 spotkaniach straciły zaledwie seta. O sile Chemika przekonały się Dąbrowianki, Muszynianki oraz Trefl Sopot. Mistrzynie Polski nie zdołały nawet przekroczyć granicy 20 punktów secie i dostały sromotne lanie 25-20, 25-13 i 25-16. Władze Chemika postanowiły z przytupem wejść do Orlen Ligi i zakontraktowali naprawdę świetne zawodniczki co ma odzwierciedlenie w osiąganych wynikach. Wydane pieniądze na pewno nie pójdą w błoto i póki co jest to główny i chyba jedyny kandydat do zwycięstwa w lidze. Ktoś zada pytanie ileż można wygrywać? No odpowiedź w przypadku Chemika jest prosta, cały czas. Nie zdziwiłbym się jakby Police wygrały wszystkie mecze w sezonie. Grają kompletną siatkówkę, pomieszanie doświadczenia i młodości idealnie się sprawdza. Skład wygląda znakomicie: Werblińska, Gajgał-Anioł, Glinka-Mogentale, Kowalińska, Mróz, Ognjenović Sawicka (libero) oraz Grejman, Bjelica, Muhlsteinova i Raczyńska. Kapitalna
forma, świetne przygotowanie, wszystko jak na razie idealnie współgra ze sobą. Bardzo dobre przyjęcie przekłada się na dużą skuteczność na skrzydłach. Agresywna zagrywka i dobra gra blokiem, wszystko to co potrzebne jest do ogrywania rywali posiada zespół z Polic. Ostatnio Chemik przegrał dopiero pierwszego seta w lidze w meczu z pałacem Bydgoszcz. Trener Mariusz Wiktorowicz dał odpocząć w tym meczu Sawickiej i Gosi Glince. Oczywiście widać było różnice w grze Chemika, ale w takich meczach warto dać pograć zmienniczką, by pokazały się z jak najlepszej strony. W takich meczach trzeba pokazać trenerowi, że warto postawić właśnie na mnie. Jak dla mnie było to świetne posunięcie trenera, by te drugoplanowe zawodniczki pokazały się przed swoją publicznością. Mimo takich rotacji mecz i tak był pod kontrolą gospodyń i udowodniły swoja wyższość w 4 secie, który wygrały 25-13. Muhlsteinova, Kowalińska, Mróz, Raczyńska, Krzos pokazały się z dobrej strony. W sobotnim meczu trener zapewne wróci do wyjściowej szóstki i będzie wyglądała ona tak: Werblińska, Glinka-Mogentale, Bjelica, Ognjenović, Gajgał-Anioł, Mróz Sawicka (libero). Sobotni rywal Chemika to drużyna BKS Aluprof Bielsko Biała. W dotychczasowych 6 ligowych meczach siatkarki Aluprofu zdobyły 11 punktów co daje im 4 pozycje w lidze. Dwie porażki z Treflem 3-0 oraz z Dąbrową 3-1 pokazują, że do czołówki im dużo brakuje. Męczarnie z Budowlanymi Łódź i wygrana dopiero po TB także chluby nie przynosi. Na dobrą sprawę punkty zdobywały tylko na słabych drużynach takich jak wspominana Łódź, Bydgoszcz, Legionowo, czy z grającą ostatnio dno Muszyną. Bielsko to typowy średniak ligi i nie sądzę by powalczył o strefę medalową Orlen Ligi. W składzie Bielska nie ma znanych nazwisk, ale drużyna zbudowana jest bardzo mądrze. Wilk, Lis, Strózik, Beier, Horka, Wojtowicz M. (libero) oraz Szymańska, Łyszkiewicz, Ciaszkiewicz. Gra opiera się głównie na Helenie Horce, która w Bielsku gra od 2008 roku. Beier i Strózik tworzą parę przyjmujących, a za rozegranie odpowiada Dorota Wilk. Mankamentem tej drużyny są nagminne przestoje w grze co skutkuje serią straconych punktów. W sobotnim meczu Chemik powinien zdecydowanie rządzić i Dzielic na siatce. Głównym zadaniem będzie zatrzymanie Horki na skrzydle i odrzucenie przeciwnika od siatki. Nie widzę elementu, w którym Bielsko byłoby w stanie postawić się Chemikowi. Trzy punkty dla Chemika SA bardzo prawdopodobne i moim zdaniem warto po raz kolejny postawić na zwycięstwo bez straty seta.
✅120
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Piłka Nożna - Polska, 1. liga
Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: William Hill
W pierwszej lidze dojdzie do bardzo ciekawej kolejki, gdyż Górnik Łęczna znajduje się w wyśmienitej formie i depcze po piętach zdecydowanemu faworytowi do awansu GKS-owi Bełchatów. Bardzo prawdopodobne, że w przypadku wygranej w Łęcznej będą cieszyli się z fotela lidera, gdyż Bełchatowianie jadą na ostatnio ciężki teren, jakim jest Nowy Sącz.
Forma Górnika Łęczna w ostatnich meczach jest bardzo imponująca - 11 punktów w ostatnich pięciu meczach oraz zaledwie dwie stracone bramki, a grali z tak uznanymi ekipami w 1 lidze jak Termalika czy Arka i Olimpia Grudziądz. Dwie bramki stracili z Olimpią i Arką, a obie te ekipy również w ostatnich dniach eksplodowały formą.
Łęczna to jedna z lepszych ekip ligi, jeżeli chodzi o domowe spotkania. Zawsze widać, że własny stadion jest ich atutem, tym bardziej, że kibice w końcu dogadali się z zarządem i dopingują Górnik.
Stomil jest natomiast najgorszą ekipą w 1 lidze, jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe. Zdobyli zaledwie 4 punkty po jednym zwycięstwie ze słabą wtedy Chojniczanką oraz remis z Wisłą Płock.
W sobotę trener Jurij Szatałow będzie miał kłopot z wyborem młodzieżowca, gdyż na zgrupowanie reprezentacji Polski wyjechali Julien Tadrowski i Łukasz Zwoliński. W tej sytuacji wybór szkoleniowca padnie najprawdopodobniej na Bartosza Wiązowskiego.
Zdecydowanie większy problem będzie miał Stomil, gdyż do młodzieżowej kadry powołany został najlepszy strzelec zespołu - Dominik Kun. Trener gości będzie miał ogromny problem z zastąpieniem tego napastnika.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : ZAKSA - Skra Bełchatów
Typ : Skra -1,5 seta
Kurs : 2,65
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Absolutny szlagier, mecz którego fan siatkówki nie może przegapić, na parkiecie same gwiazdy europejskiej siatkówki, a polskiej na pewno.

Po nieudanym sezonie 2012/13 w Bełchatowie nadszedł czas wielkich zmian, czy słusznych okaże się pod koniec rozgrywek.
Wlazły wrócił na atak, to bardzo dobre posunięcie bo najlepszy atakujący w PLSie nie może grać na przyjęciu to przecież.....nie do przyjęcia.
Uriarte - mózg drużyny, światowej klasy rozgrywający z Argentyny, który wprowadził nową jakość do gry Bełchatowian. Szybkie wystawy rodem z Ameryki Południowej.
Włodarczyk, Tuia, Antiga. Gdyby ten pierwszy grał tak jak o nim mówiono jakiś czas temu nikt nie miałby podjazdu zarówno w ataku jak i pozostałych elementów. Niestety jest odrobinę gorzej, ale na polskie realia to jeden z lepszych nabytków Konrada Piechockiego. Antiga - określany jako Michael Jordan siatkówki, ile jest w tym prawdy każdy musi ocenić sam, ale Francuz jest na tym etapie kariery gdzie doświadczenie pozwala mu na coś więcej niż ogólnie przyjęte standardy.
Drugi &#39;Francuz&#39; to Samuel Tuia, pewne przyjęcie, na siatce bez rewalacji i dlatego w kadrze sobie wiele w tym sezonie nie pograł.
Zatorski na libero to najmocniejszy punkt drużyny z Bełchatowa. Z roku na rok Paweł robi niesamowite postępy. Jest to zawodnik waleczny i nie boi się wejść w linię uderzenia.
Pięta Achillesową Bełchatowian jest środek. O tyle o ile Wrona coś tam potrafi, to nie wiem co w tej drużynie robi Kłos. Na ławce też lipa, Pliński nie gra nic nadzwyczajnego i powoli zbliża się ku końcowi kariery zawodniczej.

ZAKSA to najbardziej stabilny zespół ubiegłego sezonu, jednak tej stabilności zabrakło im na ostatniej prostej do mistrzostwa, ale jak wiadomo każdy uczy się na błędach. Prawie niezmienny skład od kilku lat, mocna paczka która ma swoje wady.
Bociek - młody atakujący, który póki co jest ogórkiem. Przebojem wdarł się do kadry, ale nic nie zdziałał. Tutaj ZAKSA ma niemały problem, bo Witczak chociaż jest solidny - nie zawsze ciągnie grę zespołu.
Dick Kooy - najlepsza inwestycja prezesa klubu na przełomie ostatnich lat. Dynamicznt Holender nie raz pokazał pazur, ale niestety równie często popełnił juniorskie błędy. Suma summarum inwestycja zwróci się w tym sezonie, bo ciężko się od razu przestawić na grę przy pełnej hali w Polsce i nie od razu zawodnik pokazuje pełny wachlarz umiejętności.

Podsumowując, Skra wyciągnęła wnioski z poprzedniego sezonu. Nie wolno kombinować. Wychodzi na to, że wszystko wraca na swoje miejsce po porażce z Czarnymi. Rzeszów podbity, teraz ZAKSA. Kto ma Wlazłego wygrywa ligę, takie hasło sprawdzało się przez ostatnie sezony, teraz powinno brzmieć - Kto ma Wlazłego na ataku wygrywa ligę, a czy się sprawdzi okaże się już na wiosnę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom