>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.06.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
jf-sebastian 1,4K

jf-sebastian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro
Godzina:
15:00
Spotkanie: Finlandia - Rosja
Typ: Rosja win
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj początek drugiej kolejki
w grupie B pomiędzy reprezentacją Finlandii a reprezentacją Rosji w lepszej sytuacji są Finowie którzy w pierwszym meczu niespodziewanie ograli Danię 0:1
po bramce
Joel Pohjanpalo.

Rosja przegrała z faworytem grupy Belgią 3:0 po dwóch golach
Romelu Lukaku i jednej Thomas Meunier.

Rosja ma nóż na gardle i aby liczyć na wyjście z grupy B musi ten mecz wygrać. U Rosjan nie zagrają Daler Kuzyayev kontuzja głowy i Yuri Zhirkov . U Finów wszyscy są zdrowi gotowi do gry.
https://www.flashscore.pl/druzyna/zenit-st-petersburg/vsXou9m7/

71
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +293
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro
Godzina:
15:00
Spotkanie: Finlandia - Rosja
Typ: Rosja powyżej 4,5 celnych strzałów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj Ruscy podejmą Finlandię , myśle ze tutaj będzie mecz jednostronny. Odziwo Finlandia wygrała swój 1 mecz z Dania ale wiemy jak wyglądał ten mecz i Dani nie była w stanie grać w 2 połowie wyszli na boisko aby tylko na nim być. Natomiast Rosja swój 1 mecz przegrali i dzisiaj już maja nóż na gardle jeżeli chodzi o awans z grupy. Wiec moim zdaniem nasi sąsiedzi siada na Finów od pierwszych minut będą chcieli wygrać wysoko a wiemy jak to Ruscy charakterni ludzi zawzięci nie odpuszcza dzisiaj i uważam ze 0:3 dla Rosji dzisiaj. Moim typem są celne strzały ponieważ uważam ze to pewniejsze niż wygrana, dzisiaj bramka gospodarzy będzie bombardowana przez ofensywę Rosyjka .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Walia
Typ: powyżej 3.5 kartek (czerwona kartka=2)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Turcy po laniu od Włochów nie mogą dziś przegrać by zachować szansę na wyjście z grupy. Walia zaliczyła udany start - remis ze Szwajcarią 1:1 nie jest zły, ale drugi remis prawdopodobnie nie wystarczy na wyjście z grupy z 2 punktami,wiec trzeba powalczyć o zwycięstwo ,bo w kolejnym straciu
z Italią może być cienko. Reprezentacja Turcji z pewnością będzie mocno wspierana przez fanów na trybunach w Baku, więc liczę na walkę i kartki obu stron. Sędzia Sergej Karasev ( 4,23 żk ) .Powodzenia !!!

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +552
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Walia
Typ: Turcja DNB (remis-zwrot)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Etoto
Analiza:


Wyraźnym faworytem tego meczu w moim przekonaniu są Turcy. Powodów tego jest kilka:

1) Turcy dysponują znacznie silniejszą kadrą. Wg. portalu transfermarkt wycena ich piłkarzy jest dwukrotnie wyższa niż piłkarzy walijskich,
2) Turcy mają zdecydowanie silniejszą linię ofensywną,
3) Turcy zagrają ten mecz "u siebie". Nie wiem, jak wielu tureckich kibiców będzie na stadionie, ale drużyna turecka na pewno może liczyć na mocny doping Azerów. Przyjaźń, wspólpraca, niedawna wspólnie wygrana wojna przeciwko Armenii, wspólnota interesów politycznych i gospodarczych i doktryna panturkizmu ściśle jednoczą te 2 kraje i społeczeństwa,
4) klimat, w tym wysoka temperatura również daje przewagę Turkom,
5) statystyki H2H są lepsze dla Walii 6 2-1-3 bramki 7;10, ale w meczach u siebie Turcja prowadzi: 3 2-0-1 bramki 7:5.
6) Walia nie jest zespołem groźnym w ofensywie, który zdobywa wiele bramek. Zwłaszcza na wyjazdach. Przeciwnie, 1 gol w meczu to najczęstszy dorobek Walijczyków,
7) Walijczycy nie wygrywają z reguły na wyjazdach. w ostatnich 4 latach pokonali na obcych stadionach: Chiny, Irlandię, Azerbejdżan, Finlandię i Bułgarię. Każdy z tych zespołów ma potencjał znakomicie mniejszy od Turków.

Widzę dla mojego typu tylko 1 niebezpieczeństwo: brak skuteczności napastników tureckich. Myślę jednak, że nie jest ono duże. Defensywa turecka przeżyła trudne chwile w meczu przeciwko Włochom, ale mimo wielkiej przewagi faktycznych gospodarzy meczu w Rzymie, nie wiadomo, jak potoczyłyby sie sprawy, gdyby nie gol samobójczy Demirala w 53 minucie meczu. Zmuszeni do odrabiania strat stali się łatwiejsi do skarcenia kolejnymi golami. Tym niemniej mam świadomość, że defensywa turecka to nie jest ich najsilniejsza formacja. Pokazał to m. in. mecz przeciwko Łotwie w marcu. Dlatego uważam za sensowne zabezpieczyć się przed remisem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +40
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy : Szwajcaria
Typ: Włochy wygrają minimum 3 golami
Kurs: 6.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Włosi swoją moc pokazali już w pierwszym meczu. Dziś znowu grają u siebie, dlatego myślę, że spokojnie wygrają. Mają lepszą ekipę, która gra mądrze i bardzo dokładnie. Szwajcaria to typowy średniak. Myślę, że dziś Włochy zagrają podobnie jak z Turcją i dziś też wygrają różnica 3 goli. Stadion w Rzymie sprzyja Włochom, więc to będzie kolejny ważny atut. Myślę, że Włochy są Pilkarsko oraz mentalnie dużo lepsi od Szwajcarii i dziś pewnie wygrają.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +634
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kanada - Niemcy
Typ: Kanada handicap -1,5 seta
Kurs: 3,25
Bukmacher: totalbet
Analiza:

Spotkanie dwóch reprezentacji, które są w dole tabeli i nie walczą już o wysokie cele. Niemcy mają bilans 4-6 i zajmują 11. miejsce. Wczoraj nasi zachodni sąsiedzi w słabym stylu przegrali 3:0 z Japonią. Gra Niemców mocno faluje. Potrafili oni tu już ograć Iran czy Słowenię, by w kolejnym meczu przegrywać z Argentyną czy Holandią. Kadrowo Niemcy potęgą nie jest. Takie nazwiska jak Reichert, Fromm, Kaliberda czy Weber to solidność, ale nic więcej. Nikt takich zawodników się nie przestraszy. Brakuje tej drużynie takiego lidera jakim był Georg Grozer. Aktualnie podopieczni Andrei Gianiego to przeciętniak, z którym może powalczyć praktycznie każdy.

Kanada natomiast zajmuje niskie 13. miejsce z bilansem 2-8. Ta pozycja jest zdecydowanie zbyt niska patrząc na potencjał Kanadyjczyków. W tej Lidze Narodów gracze Klonowego Liścia ograli tylko Bułgarię i Argentynę. Wczoraj przegrali 3:0 z Polakami, ale zaprezentowali się naprawdę dobrze. Polacy grając w najsilniejszym składzie musieli mocno postarać się, żeby wygrać, a sety decydowały się w końcówkach. Wczoraj Glenn Hoag w końcu postawił na trio Perrin-Hoag-Vernon Evans w pierwszym składzie. Zaprezentowali się oni bardzo dobrze, a jeśli ta trójka graczy jest w formie to drużyna kanadyjska potrafi powalczyć z każdym. Do tego w znakomitej formie jest środkowy Artur Szwarc. Atakuje on na dobrym procencie i potrafi dołożyć asy serwisowe. Mimo tego, że Kanada ostatnio przegrywała to mocno postawiła się Polsce, Rosji czy Francji.

Ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami padł łupem Kanady. Dziś myślę, że może być podobnie. Jeśli Glenn Hoag nie przekombinuje mocno ze składem to drużyna z Ameryki Północnej ten mecz powinna wygrać. Ich najmocniejsza szóstka w moim przekonaniu jest lepsza niż reprezentacji Niemiec, a ten kurs to duże value.

225
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +572
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Szwajcaria
Typ: Włochy
Kurs: 1.70
Bukmacher: TOTOLOTEK
Analiza:
Włosi w bardzo pięknym stylu zaliczyli inauguracje EURO, pokonując Turków aż 3:0. Była to 9-ta wiktoria z rzędu reprezentacji Włoch i 9-ta bez straconego gola a bilans bramkowy z tych meczów to 28:0! Jeżeli pokonają dziś Szwajcarię, to po raz drugi w historii uda im się zanotować serię 10-ciu kolejnych zwycięstw. Jednak Szwajcarzy to nie są chłopcy do bicia. Ponieśli oni porażkę tylko w 1 z 10 ostatnich spotkań i był to pojedynek z Belgią przegrany 1:2. W obozie Roberto Manciniego panują doskonałe nastroje, a ogromna pewność siebie dodaje im tylko skrzydeł. Ponadto Włosi grając w finałach Mistrzostw Europy czy Świata w Rzymie na 11 meczy wygrali 9 z nich i zanotowali jedynie dwa remisy. Będzie to pierwsze staracie pomiędzy obiema reprezentacjami od ponad 10-ciu lat. Trzy ostatnie pojedynki kończyły się remisami ale warto zaznaczyć, że były to spotkania towarzyskie. Dziś Włosi będą chcieli zaklepać już sobie awans do dalszej fazy turnieju a to może zagwarantować im zwycięstwo.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +413
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Szwajcaria
Typ: REMIS
Kurs: 3.80

Bukmacher: lvbet
Analiza:
Ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym może się wydarzyć absolutnie wszystko. Szwajcaria wielokrotnie udowadniała już, że potrafi grać jak równy z równym z wyżej notowanymi rywalami. Myślę, że Włochy nie będą mieli tak łatwo jak z Turcją i sam mecz będzie bardzo zacięty. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Szwajcaria rozegrała niezły, lecz pechowy mecz z Walią. Tutaj spodziewam się skromnego 0-0 lub 1-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Szwajcaria
Typ: REMIS bramkowy
Kurs: 5,2
Bukmacher: Betclic
Analiza:
"Ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym może się wydarzyć absolutnie wszystko. Szwajcaria wielokrotnie udowadniała już, że potrafi grać jak równy z równym z wyżej notowanymi rywalami. Myślę, że Włochy nie będą mieli tak łatwo jak z Turcją i sam mecz będzie bardzo zacięty. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Szwajcaria rozegrała niezły, lecz pechowy mecz z Walią. Tutaj spodziewam się skromnego 0-0 lub 1-1"

Kolega wyżej uprzedził mnie z typem więc zacząłem od zacytowania jego krótkiej acz trafnej analizy .Ze swojej strony dodam że w H2H pomiędzy drużynami mamy sporo remisów , a w pięciu ostatnich spotkaniach mamy tych remisów aż 4 , kolejny argumęt to taki że podział punktów w tym meczu może być korzystny dla obu ekip lub nawet bardzo korzystny w zależności od wyniku meczu Turcja Walia , dochodzi również przyjaźń między narodami .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Szwajcaria
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot)
Kurs:
3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj biorę spotkanie grupy A pomiędzy Italią, a Szwajcarią. Na tę chwilę "makarony" spadły na druga pozycje w grupie po dość sensacyjnym przynajmniej dla mnie zwycięstwie Walii nad Turcją. Podopieczni Manciniego będą robili wszystko, aby już dziś zapewnić sobie kwalifikacje do kolejnej rundy. "Squadra Azzurra" pod wodzą Roberta Manciniego spisuje się wyjątkowo dobrze. Ostatni swój mecz przegrała we wrześniu 2018 roku. Od dziewięciu spotkań cały czas wygrywa, warto też zauważyć że podczas tej serii nie straciła ani jednej bramki. Wygrali swoją grupę w Lidze Narodów, plasując się nad Holandią, Polską oraz Bośnią i Hercegowiną. Ja jednak przewiduję, że Helveci przerwą dziś ta serię i pokonają Donnarummę przynajmniej raz. Szwajcarzy niezbyt dobrze rozpoczęli Euro. Nie potrafili zaznaczyć boiskowej przewagi nad ekipą z i pierwsze ich spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Podopieczni Petkovica dobrze pokazywali się w meczach towarzyskich przed Mistrzostwami Europy. Pokonali Finlandię 3:2, USA 2:1 i Liechtenstein aż 7:0. Od kompletu punktów rozpoczęli również eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze. Ograli Litwę 1:0 i Bułgarię 3:1. Tak więc forma strzelecka całkiem przyzwoita. Bilans pomiędzy obiema ekipami jest w miarę wyrównany. Reprezentacje te grały ze sobą 18 razy. Większość pojedynków kończyło się remisem. Taki rezultat pojawił się na tablicy wyników w ośmiu rywalizacjach. "Makaroniarze" wygrywali sześciokrotnie, natomiast Szwajcarzy cieszyli się ze zwycięstwa czterokrotnie. Ostatni mecz został rozegrany w 2010 roku. Spodziewam się tutaj otwartego spotkania z bramkami po obu stronach. Przy trzech bramkach mamy zwrot stawki, ja liczę na co najmniej cztery.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom