>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.08.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J-League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Yokohama F Marinos - Nagoya Grampus
Typ: over 3.5
Kurs: 2.04

Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zwycięscy tego meczu nawet nie próbuję typować, ale jednego jestem prawie pewien- w tym meczu będzie się działo sporo. Gospodarze to drużyna overowa, ich bilans bramkowy w 20 meczach wynosi 35:37. Przed własną publicznością rozegrali do tej pory 9 meczy, w których zdobyli zaledwie 9 punktów, ale nawet porażki nie były oddawane bez walki i bilans bramkowy wynosi 18:19, ponad 4 gole na mec, a nawet jeszcze w lipcu zdarzały im się takie mecze jak wygrana 8:2 z Vegalta Sandai czy porażka 5:2 z FC Tokyo.
Ich rywale to ostatnia w tabeli drużyna J-League, jednak ich forma jest wysoka i robią wszystko by wkrótce opuścić strefę spadkową. Ich ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane (4:2, 3:2, 2:1 - jak widać w dwóch linia przekroczona, a raz tuż pod), bezbramkowy remis oraz porażka (1:3).
Myślę, że bez względu na to, która drużyna zagra lepiej i jaki będzie końcowy wynik, bramek w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Godzina: 18:30
Spotkanie: Korea - Japonia
Typ: powyżej 57,5
Kurs:
1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na decydującą fazę, mecze grupowe już za nami teraz kto przegra odpada. Oczywiście murowanym faworytem w tym meczu są Koreanki, które grają FENOMENALNIE, grają mega szybki handball, którego nie potrafią dotrzymać najlepsze drużyny, ostatnio Francuzki opadły z sił i nie dotrzymały kroku w szybkim meczu z Koreankami i uległy 39:45.
Koreanki od pierwszego meczu grają bardzo szybko i rzucają bardzo dużo bramek - 45 z Tunezją, 39 z Kazachstanem, 37 z Czarnogórą, 32 z Hiszpankami i 45 z Francuzkami.
Ich rywalki Japonki są dużo słabsze ale będą musiały powalczyć w tym meczu i zagrać równie szybko jak ich przeciwniczki, Japonki także potrafią rzucić sporo bramek - 30 z Holenderkami, 26 z Argentynkami, 17 z Rosjankami, 23 z Norweżkami i 26 z Chinkami.
Obie ekipy zagrały ze sobą dość dawno bo aż 4 lata temu ale wynik był również wysoki bo Koreanki wygrały 42:34.
Dziś czuję, że Koreanki mogą dobić do około 32-35 bramek a Japonki powinny ze spokojem przekroczyć 20 bramek, myślę, że rzucą te 23-25 bramek a jeżeli łatwo się nie poddadzą to nie zdziwię się jeśli wynik zakończy się w granicach 70 bramek.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J-League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Wygra Atletico Madryt
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W środę na Le Coq Arena w Tallinie dojdzie do hiszpańskiej rywalizacji o Superpuchar Europy. Na boisku spotkają się Real Madryt i Atletico. Moim zdaniem górą będą ci drudzy, ponieważ myślę, że &quot;farcenie&quot; Realu w meczu z Atletico się właśnie dziś kończy. W przedsezonowych meczach lepiej wypada Real, a to tylko dlatego, że Królewscy w przeciwieństwie do Atletico grali więcej zawodnikami z podstawowego składu. Niewiadomy jest także występ Luki Modricia, a także nie zobaczymy Cristiano Ronaldo, który odszedł do Juventusu, nie wiem mi się wydaję, że pomimo, że Real dostał nowego trenera, to przeczuwam, że w tym zespole po odejściu CR7, a także Zidane&#39;a atmosfera w zespole nie jest jakaś najlepsza. Atletico póki co przerprowadziło ciekawe transfery i na papierze mają lepszy skład od Realu (ale to moje zdanie), spodziewam się zaciętego meczu i przeczuwam, że to właśnie podopieczni Diego Simeone będą dziś górą.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Vancouver (Kanada), ziemna
Godzina: 23:30
Spotkanie: Gregoire Barrere - Thanasi Kokkinakis
Typ: 1
Kurs: 3,07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Vancouver. W 1 rundzie Francuz Barrere wygrał z Egipcjaninem Safwatem 2-1 (6-7 , 6-4 , 6-2), natomiast Australijczyk Kokkinakis pokonał Australijczyka Thompsona 2-1 (6-4 , 1-6 , 6-3). W tym spotkaniu faworytem jest Thanasi ale ja spróbuję tutaj niespodzianki. Kokkinakis ostatnio wygrał turniej challengerowy w Aptos i po tym turnieju udał się do Vancouver. Podróż daleka a do tego dochodzi dużo meczy w ostatnim czasie, bo dla Australijczyka będzie to 7 spotkanie w ciągu 9 dni a do tego dochodzi jeszcze podróż a amerykańskiego Aptos do kanadyjskiego Vancouver. Myślę, że może czuć zmęczenie a do tego zbliża się US Open i myślę, że Kokkinakis może tutaj dzisiaj nie zagrać na 100% możliwości i widzę tutaj spore szanse dla Barrere.
▶zwrot
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Cincinnati
Godzina: 17:00
Spotkanie: Marin Cilic - Marius Copil
Typ: Ponad 2.5 seta
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Cilic jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Chorwat ma za sobą bardzo dobry sezon zwieńczony finałem w Australian Open. Ostatnio urwał seta Nadalowi w Toronto co również potwierdza jego dobrą formę. Jednak w dzisiejszym spotkaniu z Copilem spodziewam się zaciętego pojedynku. Rumun ostatnio prezentuje siębardzo dobrze. Zagrał dobry turniej w Waszyngtonie, zaś po dodaniu do sztabu trenerskiego Andrei Pavela również w wymianach prezentuje się znacznie lepiej. Oczywiście jego głównym argumentem pozostaje świetny serwis, z któego ostatnio robi doskonały użytek. Spodziewam się więc, iż w którymś z setów przedłuży je do tiebreak, któego ostatecznie wygra. Zacięte spotkanie z Murray&#39;em na pewno Copliwoi dodało wiary wqe własne umiejętności tak wiec powyższej 2.5 seta wygląda bardzo prawdopodobnie.
✅200
 
M 68

msemul

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Łosiak/Kantor-Samoilovs/Smedins
Typ: Łosiak/Kantor
Kurs: 1,83
Bukmacher: fortuna
Po wielu latach obserwacji trzeba wrócić do pisania i dzielenia się z Wami typami choć nie ukrywam że to głównie po to by zebrać wymagane 50 postów i móc wypowiadać się w dziale &quot;live&quot; na który zaglądam jak i gram typy live najczęściej. Ale odnośnie typu kolega &quot;psotnick&quot; grał już dziś przeciwko polskiej parze i zdecydowanie miał rację kurs na Rosjan był zbyt duży ale Polacy jednak sprostali zadaniu a z kolei łotysze w swoim pierwszym meczu ulegli włoskiej parze Nicolai/Lupo (piękne kursy można było łapać po przegranym pierwszym secie ja złapałem 5.0). Polacy (jak już było wspomniane) po wygraniu turnieju w Warszawie nieco spuscili z tonu Ale za to gra Łotyszy w tym całym sezonie nie przekonuje mnie w ogóle, i tak jak kiedyś byli jedną z moich ulubionych par i jedną z topowych par świata tak teraz raczej z tymi parami lepszymi lub na podobnym poziomie częściej przegrywają niż wygrywają. Nie polecam oczywiście żadnych all-inów ale za drobne można pograć, a zwłaszcza polecam obserwować i po ewentualnym przegranym secie postawić po ok 3,5.
Ze sportowym pozdrowieniem i powodzeniem
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt-Atletico Madryt
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza :

Ubiegłoroczni mistrzowie Ligi Mistrzów i Ligi Europy zmierzą się na Le Coq Arena w Talinie o ostatnie tak prestiżowe , europejskie trofeum w tym roku, które jest dla obydwu zespołów sprawa honorową
Obydwa zespoły będą nastawione ofensywnie , co zresztą obydwa zespoły udowodniły w historii swoich potyczek ze sobą . Postawienie swoich pieniędzy będzie dobrym wyborem .
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - RPA - Premier Division
Godz: 19:30
Spotkanie: Orlando Pirates - Bidvest Wits
Typ: Orlando Pirates
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do RPA gdzie w tamtejszej Premier Division w 3 kolejce ligowej na Orlando Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Orlando Pirates Football Club a w gości przyjedzie zespół Bidvest Wits Football Club.
Orlando Pirates w tym sezonie ligowym w 2 meczach zdobyli 4 punkty co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Bidvest Wits jest obecnie liderem Premier Division w RPA ze zdobytymi 6 oczkami w swoich 2 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w ostatnim sezonie ligowym zdobyli wicemistrzostwo RPA właśnie dzięki spotkaniom na swoim terenie gdzie byli najlepszym zespołem a goście w delegacjach grali bardzo średnio plasując się w środku wyjazdowej tabeli.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie na którym moim zdaniem w tym sezonie ligowym również będą jedną z lepszych ekip i udowodnią to w tym spotkaniu przeciwko obecnemu liderowi tabeli ligowej który na wyjazdach nie grał w tamtym sezonie najlepiej i teraz gospodarze udowodnią że będzie podobnie w tym sezonie ligowym.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 9 rzutów rożnych (tylko reg. czas gry)
Kurs: 2.85
Bukmacher: forBET
Analiza:
Na dzisiejszy wieczorny mecz wybieram sobie taki zakład łączony.
Z bramkami jak już wcześniej paru userów napisało nie powinno być problemu i również skłaniam się, że przynajmniej te 2 bramki zobaczymy.
Co do kartek jak wiadomo obie ekipy nie darzą się sympatią, do tego dochodzi stawka spotkania a więc możliwość zdobycia pierwszego trofeum w rozpoczynającym się sezonie a to zawsze taki pozytywny kop dla drużyny wygrywającej. Obie ekipy w rozgrywkach pucharowych spotykały się ostatnio w finale LM w 2016 gdzie Real wygrał po karnych - w tamtym spotkaniu w 90min sędzia pokazał 6 żółtych kartek. Wiem, że to nie taka sama stawka ale jednak zawsze możliwość wstawienia nowego pucharu do gabloty. Natomiast w rozgrywkach ubiegłorocznych obie ekipy spotkały się w 1/2 finału i linia kartek też była pokryta - 4 i 6. Na ostatnich 10 spotkań ligowych min. 4 kartki zawsze były, dalej nie ma sensu grzebać bo jak widać starcia tych drużyn zawsze obfitują w kartki.
Co do rożnych, Real powinien być stroną przeważającą i często gościć pod bramką Atletico, które jak to ma w zwyczaju skupi się na skutecznej obronie i na wyprowadzaniu zabójczych kontr. W tych 3 ostatnich meczach w LM rożne w liczbie 10 zawsze weszły, w lidze jest różnie i tutaj widzę największe ryzyko co do typu ale jestem dobrej myśli.
Tak na koniec ciekawy jestem jak będzie prezentował się Real bez Ronaldo wszak stracili zawodnika, który gwarantował masę bramek czy to w pucharach czy lidze.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom