>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.08.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 15 Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play![/quote]
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Spotkania towarzyskie
Spotkanie:Estonia-Polska Wynik handicap 1
Typ: Polska -1
Kurs:4.00
Bukmacher:Betlic

Analiza:
Przed nami pierwsze spotkanie Polski pod wodzą Waldemara Fornalika . Nowy trener z pewnością będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i powołał na mecz jeden z najsilniejszych piłkarzy polskich jakich ma obecnie do dyspozycji .W spotkaniach między tymi drużynami graliśmy z nimi 8 razy 7 razy wygraliśmy raz padł remis .Ten mecz pokaże nam na jakim poziomie stoi nasza reprezentacja przed eliminacjami do mistrzostw świata w Brazylii .Kurs na Polaków bez Handi jest też bardzo wysoki bo wynosi Az 2.05 co z pewnością zachęca do grania . Jestem przekonany że nasza drużyna będzie grała bardzo ofensywnie i pokona zespół Estonii 2-3 bramkami ja osobiście gram na Handi -2 z kursem 9 .W ostatnich meczach nasi napastnicy Robert i Artur strzelili w spotkaniach swoich klubów bramki co zapowiada że czeka nas emocjonujące widowisko z dużą ilością bramek .Nasza reprezentacja z pewnoscią będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony po spotkaniach podczas mistrzostw Europy w Polsce.

⛔100
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati
Spotkanie: Richard Gasquet - Milos Raonic
Typ: 0:2
Kurs: 2,50
Buk: Betsson

Analiza:
Zaplanowany na pierwszą w nocy czasu polskiego pojedynek pomiędzy Francuzem, a Kanadyjczykiem zapowiada się interesująco, ale ja myślę, że Raonic spokojnie sobie poradzi z Gasquet. Dlaczego??? Ma zdecydowanie solidniejszy serwis, co na hardzie daje dużą przewagę. Richard znany jest z tego, że kondycja nie jest jego mocną stroną, a w zeszłym tygodniu doszedł aż do finału turnieju Rogers Cup, więc jestem pewny, że to poważnie nadszarpnęło jego wytrzymałość i dzisiaj po prostu nie będzie miał za wiele do powiedzenia. Oglądałem spotkanie Francuza i z Isnerem i z Djokoviciem, w obu nie grał za dobrze z tym, że Amerykanin w półfinale bardzo pomagał, a Gasquet jak na siebie świetnie serwował (przed tie breakiem pokazała się statystyka, że trafia 94% pierwszego podania), w finale już to tak dobrze nie wyglądało. Dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie świetnie serwujący Kanadyjczyk i jeśli tylko będzie popełniał mniej błędów niż robił to Isner (głównie z forehandu) to spokojnie pokona Richarda Gasquet swoją siłową grą. Myślę, że Milos w tym spotkaniu nie straci serwisu i wygra je bez straty seta. Jedyna broń Gasquet to tak naprawdę backhand, bo ani serwis ani forehand z całą pewnością nie robi na nikim wrażenia. I jeszcze jedno co zaobserwowałem u Gasquet to słaby return grany na środek kortu i tak jak pisałem w półfinale w Toronto uratowało go tylko to, że Isner nie potrafił kończyć tych piłek tylko wyrzucał je w aut bądź ładował w siatkę. Oczywiście returny te spowodowane były świetnymi serwisami, a dziś będą one jeszcze lepsze więc tak jak wspominałem - jeżeli Raonic wystrzegnie się prostych błędów przy kończących uderzeniach powinien spokojnie pokonać Francuza. Moim zdaniem wynik tego spotkania zależy tylko od tego na jakim poziomie zagra Kanadyjczyk.

✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Kolejarz Stróże - Miedź Legnica
typ: 2
kurs: 2,85
Tobet


Dla mnie osobiście faworytem tego spotkania jest Miedź. Jedynie pokrzyżować plany może absencja dwóch podstawowych zawodników. Nie wiadomo czy w jutrzejszym spotkaniu zagrają: Jakub Grzegorzewski oraz Andrzej Bledzewski. Bramkarz Legniczan będzie pauzował za czerwoną kartkę w meczu Pucharu Polski. W tym samym meczu ucierpiał Grzegorzewski, czołowy napastnik gości, strzelec drugiej bramki w ostatnim meczu. Napastnik ma stłuczone mięśnie pleców i dopiero rano zapadnie decyzja apropo włączenia go do 18 meczowej. Niestety nie widać zbytnio zawodnika, który mógłby go zastąpić. Jesli chodzi o Kolejarz, to w tym sezonie nie powinien być tak wysoko jak w poprzednich rozgrywkach. Potwierdza to ostatnie spotkanie zremisowane 1:1 z walczącym o utrzymanie GKS-em Tychy. Podpierając typ na statystykach poprzedniego sezonu, to warto zauważyć, że większośc punktów Kolejarze zdobyli na boiskach rywala. Po takim kursie myślę, że warto zaryzykować i postawić na Legniczan

⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia Seria B
Spotkanie: Gremio Barueri - Goias
Typ: 1
Kurs: 4.02
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 17 kolejki Brazylijskiej Serii B w którym to zmierza się będący aktualnie na 20 i zarazem ostatnim miejscu ekipa Gremio Barueri z 4 Goias. Gospodarze tego spotkania mają jeden z najgorszych bilansów z wszystkich zespołów występujących w zapleczu najwyższego szczebla Brazylijskiej piłki klubowej nie wygrywając jeszcze w tym sezonie na własnym stadionie co udało się już wszystkim zespołom. Goście natomiast w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze a ich gra jest naprawdę efektywna nie przegrywając jeszcze w tym sezonie na własnym stadionie natomiast na wyjeździe miało to miejsce 2x w 8 dotychczasowych występach. Warto tutaj jeszcze sięgnąć do historii ostatnich pojedynków po między w/w zespołami i tak w ostatnich 3 rozgrywanych u dzisiejszych gospodarzy 3x zwyciężali właśnie gospodarze! kolejno 13/09/09 3-1, 07/11/10 4-1, 31/08/11 2:0. Historia historią a obecna sytuacja gospodarzy jest bardzo zła a zespół potrzebuje wygranej aby włączyć się do walki o pozostanie w Serii B na przyszły sezon bo aktualnie strata do bezpiecznej pozycji wynosi 10 punktów . . .Reasumując pobieram tutaj przełamanie gospodarzy co pozwoli zmniejszyć dystans do bezpiecznej pozycji w tabeli po bardzo dobrym kursie.

✅302
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 8

chrisss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia Seria B
Spotkanie: Gremio Barueri - Goias
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Ośmielę się nie zgodzić z kolegą Gumbim . Wszystkie atuty w tym spotkaniu przemawiają za drużyną gości. Drużyna Gremio jest w tragicznej formie (ostatnie 5 spotkań 0-1-4 2:11 0,4 strzelonej i 2 stracone na mecz ) , u siebie też nie grają cudów( 0-3-5 4:13 - remisy ze słabym Bragantino i przeciętnym CRB )
Natomiast drużyna gości jest w fenomenalnej formie ( 4-1-0 12:1 )
, na wyjazdach nie mają jakiegoś szczególnie porażającego bilansu ( 3-3-2 16:14), jednak trzeba zaznaczyć że w ostatnich meczach wyjazdowych zanotowali 3 zwycięstwa z rzędu. Myślę że drużyna Goias przedłuży tą passę, w końcu gdzie szukać punktów jeśli nie u outsiderów

⛔100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
na: Tenis - ATP Cincinnati
Spotkanie: Richard Gasquet - Milos Raonic
Typ: Tie-break w 1 secie
Kurs: 3
Buk: Bet 365

Drugi już w tym dziale typ na spotkanie młodego, obdarzonego genialnym serwisem reprezentanta Kanady, Milosa Raonica z Francuzem Richardem Gasquetem. Faworytem jest ten pierwszy, lecz według mnie na zwycięstwo, a tym bardziej na handicapy setowe nie warto stawiać, gdyż w Tie-breakach mogą się dziać różne rzeczy. Myślę że będzie to spotkanie wyrównane, z duża ilością gemów w 1 secie. Te spotkanie może być bardzo podobne do tego rozegranego w półfinale turnieju w Toronto, gdzie to spotkał się Gasquet z Isnerem. Wówczas faworytem do zwycięstwa również był zawodnik z potężnym serwisem, a tie-break w 1 secie spowodował że to jednak francuz wygrał 1 seta i pózniej cały mecz. Panowie spotykają się pierwszy raz ze sobą więc nie można zobaczyć jak toczył się ich poprzednie pojedynki. Tegoroczny bilans na hardzie mają podobny, Raonic ma 1 porażkę więcej. Obaj gracze prawo ręczni więc nie będzie elementu zaskoczenia. Francuz w tym roku notuje przeciętny sezon na nawierzchni twardej, jego obecność w finale w Toronto było olbrzymim zaskoczeniem, po drodze pokonywał Isnera, Fisha, Berdycha i Kukushina. Tylko człowiek ryba urwał mu seta. Raonic w Toronto zatrzymałsię właśnie na Isnerze, z którym przegrał 7:6 6:4, pokonując po drodze Troickiego. Jak do tej pory w jego 13 meczach tylko 4 razy w 1 secie był under 10 gemów. Myślę że dziś jest duża szansa na to że zobaczymy Tie-breaka w 1 secie

✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 11

sigir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Spotkanie:
ABC - America MG
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tak jak kolega Gumbi wybieram typ na przełamanie.
America Mineiro przeżywa fatalną passę. Zaczęło się od zaskakującego remisu z Guarani 1:1. Potem było tylko gorzej - cztery porażki, kolejno z Boa, Joinville, ASA i Vitorią. To ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, mimo prowadzenia uzyskanego w 23 minucie i gry z przewagą jednego zawodnika od 38 minuty. Ale są i pozytywy: tylko w jednym meczu tej czarnej serii America nie zdobyła bramki.
Dlaczego właśnie teraz ma nastąpić przełamanie? Bo po prostu nie ma już na co czekać! Było
miejsce w pierwszej trójce Serie B, jest miejsce 7. Czas wracać do gry, bo czołówka ucieka. W tabeli &quot;forma - ostatnie 5 meczów&quot; Amerikę wyprzedziła nawet Ipatinga! Niżej spaść się nie da...


✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Estonia - Polska
Typ : Zespół 2. zwycięży a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola
Kurs : 2,55
Bukmacher : bwin

Analiza :
Dla obu drużyn będzie to ostatni poważny sprawdzian przed ruszającymi za 3 tygodnie eliminacjami Mistrzostw Świata. Polacy będą próbowali zmazać dobrym wynikiem plamę z Euro 2012. Jak mówi kapitan naszych - Kuba Błaszczykowski : trzeba jak najszybciej się podnieść. Lepszej okazji ku temu narazie nie b ędzie wszak w el. MŚ czekają dużo trudniejsi rywale (zaczynamy od Czarnogóry). Nie spodziewam się jutro wielkiego widowiska choć o zaangażowanie zawodników możemy być spokojni - to ostatnia szansa na przekonanie do siebie nowego selekcjonera. Estończycy są wyżej od naszych w rankingu Fifa (49., my 54.) ale to na szczęście wcale nie musi przełożyć się na obraz gry, przeciwnie - myślę, że to Polacy będą nadawać ton grze i częściej będą zagrażać bramce przeciwnika. Fornalik nie zrobił rewolucji w kadrze i dobrze bo jest jakiś kolektyw jakieś podstawy, na których można próbować zbudować coś pozytywnego. Ja - szczerze mówiąc - prędzej bym widział w roli selekcjonera Oresta Lenczyka, za któtym przemawiałoby większe doświadczenie ale niewykluczone, że Fornalik nie okaże się chybionym pomysłem Pzpn-u. A wracając do jutrzejszego rywala to jeszcze rzut oka na statystyki H2H a te są dla Estonii miażdżące : 8 meczów, 1 remis, 7 porażek, bramki : 3:18. A under dorzuciłem bo Polacy mało w tym roku strzelają ( nie biorę pod uwagę Andory bo to nie ta liga).

H2H :

25.09.23 Estonia - Polska 1:4
02.09.25 Estonia - Polska 0:0
04.07.26 Polska - Estonia 2:0
18.05.02 Polska - Estonia 1:0
20.08.03 Estonia - Polska 1:2
16.11.05 Polska - Estonia 3:1
03.02.07 Polska - Estonia 4:0
27.02.08 Polska - Estonia 2:0

Pozdrawiam.
----------------------
&gt;&gt;&gt;&gt;Pomogłem ? Kliknij &quot;dzięki&quot;

⛔100
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Piłka Nożna
Czarnogóra- Łotwa
typ: 1
kurs: 1.70
BetClic

Na dzień 15.08.2012 roku zaplanowano oficjalne towarzyskie spotkania reprezentacji. Jednym ze spotkań które wydaje się dość ciekawe by je opisać i zagrać jest spotkanie Czarnogóry z Łotwą. Czarnogóra jest przeciwnikiem Polski w eMŚ 2014 i myślę że Polacy mogą mieć spore problemy z tą drużyną. W jej składzie znajdziemy takich zawodników jak: Marko Basa (Lille), M. Jovanović (Crvena Zvezda), Luka Pejowić (Jagiellonia), Stefan Savić (MC), V. Volkow (Partizan), E. Zverotić (Young Boys) - i to są tylko obrońcy. Teraz czas na pomoc i atak: N. Drincić (Krasnodar), M. Novakowić (Amkar Perm), Simon Vukcewić (Blackburn), Mirko Vucinić (Juventus), S. Jovetić (Fiorentina), F. Bećiraj (Dinamo Zagrzeb). To są te najbardziej znane nazwiska kadry Czarnogóry a co do kadry Łotwy to można kojarzyć tylko kilka nazwisk takich jak: Rudnievs (Hamburger SV), Lukjanovs (Lechia Gdańsk), Visniakovs (Cracovia), A. Cauna (CSKA Moskwa), K. Gorkss (Reading), A. Vanins (FC Sion). A większość zawodników tej reprezentacji jest z rodzimej ligi bądź innych słabszych Europejskich. Mam nadzieję że jutro pewnym zwycięstwem będą cieszyć się gospodarze. Ostatnie spotkania sparingowe tych drużyn to 2-2 Czarnogóry z Belgami i 1-1 Łotwy z Finami.

✅70
 
K 0

kojot81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Spotkanie: Estonia - Polska
Typ: Dokladny wynik(wiele opcji) 0;1,0;2 lub 0;3
Kurs: 3.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Srodowe spotkanie jest wielkim znakiem zapytania,dla naszej reprezentacji.Wiekszosc zawodnikow,nie ruszylo jeszcze z liga,takze nie spodziewam sie aby rzucilo sie na slaba Estonie od pierwszych minut.Jak doskonale wiemy nasza reprezentacja nie jest maszyna do strzelania goli,nawet z tak slabym rywalem nie spodziewam sie aby padly wiecej niz 2 brameczki.Patrzac na ich sile razenia,to nie sadze aby zdolali cos ustrzelic,tym bardziej ze Szczesny ma cos do udowodnienia.Ciezko sobie wyobrazic zeby przed eliminacjami nie ograc takiej druzyny,jak Estonia.Moj typ na wynik to 0;2 i obym sie nie mylil.Pozdrawiam

⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Spotkanie:
ABC - America MG
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy o godzinie 2:45 rozpocznie się spotkanie w ramach 17 kolejki 2. ligi brazylijskiej. Na przeciwko siebie staną zespoły odpowiednio z miejsc 13. i 7. Może zacznę od gości. America Mineiro to spadkowicz i widać bardzo szybko chcieli zapewnić sobie powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, chyba aż za szybko. Po bardzo udanym początku sezonu przyszedł kryzys: 1 pkt zdobyty w 5 meczach z bilansem bramkowym 5:10. Myślę, że ten kryzys jeszcze potrwa ponieważ jadą do Natalu. ABC jest w odwrotnej sytuacji niż przeciwnik. Są w formie z bilansem 3-1-1 9:5. Jeszcze 5 kolejek temu byli w strefie spadkowej z dorobkiem 10 pkt. Teraz mają nad nią 5 pkt przewagi. Jednak to nie daje pewności utrzymania się w lidze, w której pozostało jeszcze 22 kolejki do rozegrania. Dlatego trzeba wykorzystać formę i ugrać jak najwięcej punktów. Spadkowicz dostał zadyszki i na razie nie potrafi się odnaleźć, co najprawdopodobniej ułatwi dzisiejszemu gospodarzowi zdobycie kompletu punktów.


⛔100
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Szwecja - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją Szwecji i Brazylii zapowiada się jako ciekawe spotkanie. Brazylia kilka dni temu zakończyła niepowodzeniem występ w IO bo tylko tak można nazwać nie wygranie tego turnieju przez drużynę Brazylii. W Finale byli faworytem ale nie dali rady drużynie Meksyku i polegli 1:2. Kilka dni po IO grają znowu tym razem mecz towarzyski. Duża część składu jest taka sama jak na IO. Z wzmocnień na pewno do składu dołączył Dani Alves ale za to brakuje Marcelo. Typ jest przeciwko ekipie Brazylii, bo nie wydaje mi się, żeby kilka dni po ważnym turnieju potrafili spiąć się na mecz towarzyski. Po kilku tygodniach wspólnej pracy pewnie są już zmęczeni i ostatnie czego im trzeba to grania przez 90 minut w meczu i nic. Morale pewnie też nie są za wysokie, bo nikt się nie spodziewał, że jednak Brazylia nie wygra swojego pierwszego złota na Olimpiadzie w piłce nożnej.
Szwedzi to bardzo solidny rywal. Z Euro 2012 odpadli już w grupie ale grali dosyć fajny futbol. Pokonanie Brazylii to zawsze jakiś tam prestiż dlatego jeżeli ktoś potraktuje mecz poważniej to Szwedzi.

⛔100
 
pawkoxd 0

pawkoxd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Spotkanie:
Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy
Typ: 1
Kurs:
1.55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dzisiaj rozpoczyna się druga kolejka Polskiej I ligi. O godzinie 19.00 dojdzie do spotkania pomiędzy drużyną Zawiszy Bydgoszcz, a beniaminkiem - GKS&#39;em Tychy. W tym meczu możliwa jest tylko wygrana gospodarzy. Bydgoszczanie w ostatnim meczu odpadli z Pucharu Polski po przegranym meczu z Cracovią Karków, jednak w ostatniej kolejce I ligi, na wyjeździe pokonali drużynę Sandecji Nowy Sącz, aż 5:0. Potwierdza to tylko, że w tym roku Zawisza, walczyć będzie o awans do Ekstraklasy. Odpadnięcie z Pucharu Polski powoduję że drużyna z Bydgoszczy musi skoncentrować się na lidze. Imponujące, wyjazdowe zwycięstwo pokazuje, że i w tym roku będzie to poważny kandydat do awansu. W poprzednim sezonie Zawisza przegrał tylko jedno spotkanie na swoim terenie, siedem zremisował i aż 9 wygrał. Teraz coś o drużynie gości. GKS Tychy w poprzednim sezonie awansował do I Ligi, w tym sezonie również odpadł z Pucharu Polski z drugoligowym Górnikiem Wałbrzych. W pierwszej kolejce ligi drużyna z Tych zremisował u siebie z Kolejarzem Stróże, czwartą drużyną I ligi w ubiegłym sezonie. Drużyna z Bydgoszczy będzie chciała na własnym boisku pokazać swoim kibicom dobrą grę, a ci kibice są głodni zwycięstwa, na pierwszym domowym meczy w I lidzie w sezonie 2012/2013. Zwłaszcza po tak wysokim wyjazdowym zwycięstwie z drużyną Sandecji. O gola w tym meczu może pokusić się Paweł Abbott, który został sprowadzony z Ruchu Chorzów, a w swoim debiucie w drużynie Zawiszy strzelił bramkę. Na ten mecz mają powrócić Cezary Stefańczyk oraz Hermes (strzelił bramkę w Nowym Sączu), którzy borykali się z drobnymi kontuzjami.

⛔100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Szwecja - Brazylia
Typ: over2.5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godz. 20:00 rozpocznie się mecz towarzyski między Szwecją i Brazylią. Szwedzi pomimo odpadnięcia z Euro już w fazie grupowej, zaprezentowali się nie najgorzej. Brazylia w jakiejkolwiek by nie była formie i w jakiej fazie przygotowań by była to jednak zawsze jest Brazylia - bardzo groźny zespół pod niemalże każdym względem. Skład podobny do IO, co powoduje, że możemy się spodziewać kilku bramek strzelonych przez Brazylię, ale i również kilku straconych, gdyż defensywa Brazylii na IO nie była idealna - finałowy błąd Rafaela np. Do tego Szwedzi w ostatnich 6 meczach tylko raz mieli under2.5 - tak to wyniki 2:3, 1:2, 2:1, 3:2, 3:1. Jak widać ich defensywa też nie jest jakąś mocną stroną. O ofensywnie grającej Brazylii w każdym meczu i czasem zapominającej o defensywie już pisałem. Dlatego uważam, że dziś będziemy świadkami ciekawego meczu, obfitującego w co najmniej 3 bramki. Pozdrawiam!

✅75
 
sopranos 0

sopranos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Spotkanie: Bogdanka Łęczna - Okocimski
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś 2 kolejka na zapleczu polskiej ekstraklasy, moją uwagę zwrócił mecz Bogdanki Łęczna z Okocimskim. Zespół z Brzeska jest beniaminkiem ligi i będzie to jego pierwszy mecz w lidze. Bogdanka jest jednym z tych zespołów który ma bardzo słabe wyniki w meczach wyjazdowych, a punkty zdobywa raczej na własnym boisku, dlatego wydaje mi się że to gospodarze są faworytem tego meczu pomimo ostatniej porażki z Miedzią Legnica 0:2. Historia meczów obu drużyn ogranicza się do dwóch meczy 15-08-07 Górnik Łęczna 7 - 0 Brzesko i 22-03-08 Brzesko 0 - 1 Górnik Łęczna, jak widać Okocimski nie zdołał dotychczas strzelić nawet bramki, mam nadzieję że tak będzie i tym razem.

⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Cincinnati
Spotkanie: Y. Shvedova - U. Radwańska
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: Expekt
Spotkanie drugiej rundy turnieju WTA w Cincinnati. Naprzeciw siebie staną pochodząca z Kazachstanu Yaroslava Shvedova z naszą rodaczką Urszulą Radwańską. Nie będę długo się rozpisywał bo nie ma nad czym. Zdecydowaną faworytką tego pojedynku zarówno dla buków, ale jeszcze bardziej dla mnie jest Shvedova, dlatego kursy rzędu 1,45 na jej zwycięstwo biorę w ciemno z pocałowaniem ręki. Reprezentantka Kazachstanu jest tenisistką o niesamowitym potencjale, na miarę co najmniej TOP10 światowego rankingu. Niestety karierę Shvedovej mocno komplikują kontuzje przez co zawodniczka ta traci zazwyczaj większość sezonu i nie jest w stanie pokazać pełni swoich możliwości. Jednak w ostatnim czasie zdrowie powoli zaczęło jej dopisywać co momentalnie przełożyło się na osiągane wyniki - ostatnie 10 spotkań, bilans 7-3, przy czym porażki tylko z topowymi zawodniczkami: Kvitovą, S. Williams, oraz Lisicki (na igrzyskach). Tutaj w Cincinnati Yaroslava również sygnalizuje znakomitą formę, grała już 3 spotkania (2 w kwalifikacjach), nie tracąc w żadnym nawet seta. Dziś przyjdzie jej zmierzyć się z naszą nadzieją, młodszą z sióstr Radwańskich. Ula potencjał ma bardzo duży, forma w tym sezonie również coraz lepsza, ale moim zdaniem na Shvedovą to nie wystarczy. Nie to żebym nie doceniał naszej zawodniczki, ale po prawdzie Ulka z nikim znaczącym ostatnio nie wygrała, goli równo średnie zawodniczki, choć i z tymi od czasu do czasu ma problem. Shvedova pod względem potencjału to zawodniczka o klasę lepsza, doświadczenie również przemawia na jej korzyść. Gdyby nie kontuzje mogłaby skutecznie bić się o czołówki rankingów. Dziś powinna to udowodnić na korcie, bo zdrowa Shvedova jest moim zdaniem poza zasięgiem młodszej Radwańskiej.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Estonia - Polska
Typ: X
Kurs: 3,58
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad tym meczem. Trener Fornalik ma u mnie ogromny kredyt zaufania. Lubię go i cenię. Wiem, że jego kadra będzie grać inaczej niż Smudy. Jest Piech, niewątpliwie dobry pomysł u boku Lewandowskiego. Ale...
Ten zespół, w takim ustawieniu 4-4-2 zagra ze sobą pierwszy raz. Mają pojawić się nowe twarze. To może wprowadzić na początku pewien chaos.
Po drugie Fornalik miał mało, bardzo mało czasu na razie, zeby wpoić im swoją filozofię gry. Ile? dwa treningi? To nic. I to może być widoczne.
Po trzecie to tylko mecz sparingowy, Fornalik ma prawo w nim próbować różnych graczy i pewnie będzie to robił. Wynik jest sprawą drugorzędną.
Po czwarte prawie nikt z kadry nie zaczął jeszcze sezonu. Zawodnicy są po ciężkich obozach przygotowawczych. Ważniejszy dla nich jest początek ligi, który sie zbliża niż towarzyski mecz kadry, który potraktują pewnie jako okazja do poznania się z trenerem, a nie wygrania za wszelką cenę.
Po piąte, liga Estońska jest rozpędzona. Sezon tam w pełni. Zawodnicy na formę nie powinni narzekać.
W eliminacjach do Euro Estonia zdobyła 4 pkt z Serbią. Z Serbią nie potrafili wygrać Włosi. Pokonała Irlandię Płn z którą nasze gwiazdy nie tak dawno męczyły się niemiłosiernie.
Dlatego myślę, że Polacy wcale nie mają łatwego meczu i remis jest tu bardzo prawdopodobny.

⛔100
 
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Spotkanie: GKS Katowice - Warta Poznań
Typ: 2
Kurs: 2,63
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dzis dojdzie do II kolejki na zapleczu polskiej ekstraklasy. W grafiku widnieje kilka ciekawych spotkań w których gospodarze powinni okazać się górą. Ja jednak wybrałem spotkanie GKS Katowice - Warta Poznań i myślę, że to goście nie powinni pozostawić zadnych złudzeń piłkarzom Gieksy. Warta Poznań po golu Grzegorza Bartczaka pokonała w tygodniu 1:0 ekstraklasowe Podbeskidzie Bielsko-Biała i pierwszy raz od 17 lat awansowała do 1/8 finału krajowego pucharu.Na pewno piłkarze z Poznania będą chcieli dalej kontunuować zwyżkową passę i pokuszą się o zwycięstwo w dzisiejszym meczu. W pierwszej kolejce ulegli oni Arce Gdynia 2-0 po dość słabym meczu. Nowi zawodnicy poznańskiego klubu którzy pojawili się przed sezonem to: Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin), Daniel Ciach (Polonia Warszawa), Adrian Laskowski (GKS Dopiewo), Adrian Lis (Polonia Warszawa), Bartłomiej Pawłowski (Jagiellonia Białystok), Michał Płotka (Arka Gdynia), Mateusz Pogonowski (Legia Warszawa, Młoda Ekstraklasa), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) i Marcin Trojanowski (Chojniczanka). Z klubu odeszli Piotr Reiss czy Marcin Klatt jednak Warta stawia teraz na młodość i myśle, że to zaowocuje w pełni jak nie w tym sezonie to w następnym.Dla rywala Warty, GKSu Katowice, lato było pełne pozasportowych emocji. Właściciel Ireneusz Król chciał, by klub zajął w ekstraklasie miejsce Polonii Warszawa. Dopiero ostry protest kibiców sprawił, że GKS pozostał w pierwszej lidze. Klub czeka teraz trudna walka o utrzymanie się w niej, bo ma zakaz pozyskiwania nowych zawodników, a najlepszy strzelec Tomasz Hołota odszedł za prezesem Królem do Polonii Warszawa. W pierwszym spotkaniu w Katowicach z GKS poradził sobie nawet lepiony na ostatnią chwilę ŁKS, który wygrał 2:1. W zespole GKsu trudno szukać znanych nazwisk. Jako jedyni kibicom mogą kojarzyć się Przemysław Pitry (napastnik) oraz Adrian Napierała (obrońca) Za Wartą przemawia również fakt dobrej orgaznizacji klubowej oraz bezpiecznego budżetu. W tamtym sezonie Warcianie wygrali w Katowicach 3-0 i dobrze będzie jak powtórzą dzisiaj ten wynik ????

⛔100
 
K 16

kawaguchi007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin

Analiza:

O godz. 20.45 we Frankfurcie rozpocznie się towarzyskie spotkanie, w którym zmierzy się drużyna Niemiec i Argentyny. Dla Niemców będzie to spotkanie mocno testowe. Stwierdził to zresztą sam Loew mówiąc, iż zamierza dać szansę również zawodnikom młodym, nie tworzącym trzonu reprezentacji. Najlepiej niech świadczy o tym brak w kadrze takich zawodników jak Manuel Neuer, Bastian Schweinsteiger, Mario Gomez, kapitan Philipp Lahm, Per Mertesacker oraz Lukas Podolski. Część z nich nie otrzymała powołania z powodu urazów, a część dostała po prostu &quot;wolne&quot;. Z kolei Argentyna przyjedzie praktycznie w swoim najmocniejszym garniturze z Messim na czele, który w 3 tegorocznych meczach reprezentacji zdobył aż 7 bramek i na pewno będzie chciała zrewanżować się za pogrom 0:4, którego doznała z rąk (a raczej nóg) Niemców podczas meczu ćwierćfinałowego MŚ w RPA. Ponadto Argentyńczycy mają (ostatnimi czasy) problemy z Niemcami jedynie w turniejach, podczas gdy w sparingach idzie im już lepiej. Chociażby przed MŚ w RPA, w marcu 2010 r., wygrali w Niemczech 0:1.
Reasumując, Argentyna jest w mojej ocenie zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ przyjeżdża tutaj wygrać, a Niemcy bardziej będą stawiali na testowanie swoich drugoplanowych graczy oraz ustawień.

✅210
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom