>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Chile
Godzina 18.30
Spotkanie Palestino - A. Italiano
Typ Powyżej 3.5 gola
Kurs 3.85
Bukmacher ETOTO
Zagram dzis w stronę goli w Chile po wysokim kursie. Oba zespoły w tym sezonie dość underowo, gospodarze z 1 over na 7 spotkań a goście jak narazie nie zanotowali 4 goli w meczu po 9 kolejkach. Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie to na ostatnie 5, 2 razy linia 3.5 goli została pokryta. Znacznym faworytem jest Palestino mimo nie najlepszej gry w ostatnim czasie. Myślę że motywacja obu drużyn będzie dziś na wysokim poziomie i zobaczymy kilka goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś wieczór w ostatnim pojedynku pierwszej kolejki fazy grupowej czeka nas mecz dwóch potęg. Zarówno Francja jak i Niemcy wymieniani są w gronie do końcowego triumfu. W spotkaniach o punkty Francuzi ostatni raz porażkę ponieśli ponad dwa lata temu z Turcją. Od tego pojedynku w kolejnych 16 bojach odnieśli 13 zwycięstw i 3 remisy. Ale jak wiadomo, każda seria się kiedyś kończy. Jeśli chodzi o Niemców to będzie to ostatni turniej Joachima Loew'a na ławce trenerskiej naszych zachodnich sąsiadów. Zaskoczył on trochę powołując do kadry Thomasa Muller'a i Mats Hummelsa. Jego końcówka kadencji nie jest do końca udana, bowiem zdarzyły mu się takie wpadki jak Hiszpanią 0:6 czy Macedonią Północną 1:2. Loew powiedział na konferencji przed dzisiejszym spotkaniem: "Naprawdę pomyślałem „nareszcie”, kiedy wsiadłem do autobusu, aby tu przyjechać. Jestem spokojny, zrelaksowany i myślę, że w ciągu ostatnich 14 dni zrobiliśmy to, co chcieliśmy". Jeśli podobne nastawienie udało mu się zaszczepić u swoich podopiecznych to powinniśmy zobaczyć dziś wieczór naprawdę ciekawe widowisko. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Ciężko mi stwierdzić, lecz bardziej stawiałbym na Francuzów. Jednak nigdy nie można lekceważyć Niemców, bowiem jest to drużyna, która potrafi mobilizować się na wielkie turnieje. Także, dziś stawiam na over 2,5 gola w meczu. Jedynie STS pozostawił tak wysoki kurs czym nie ukrywam, że skusili mnie do wystawienia tego typu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: poniżej 1.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Spotykają się dwaj kandydaci do wygrania turnieju już w fazie grupowej.
Na każdej pozycji w obu drużynach zawodnicy klasy światowej,nawet zawodnicy z ławki jednej czy drugiej drużyny mogliby spokojnie stworzyć skład który powalczyłby w tym turnieju.
Ciężko przewidzieć zwycięzcę,niby to Francja jest wielkim faworytem całego turnieju ale ja nie wiem czy nie znajdą się lepsi. Mam przeczucie że ten może się skończyć 0:0 lub 1:0 dla jednej z drużyn,to prawdopodobnie będą szachy,Kante z Kimmichem będą czyścić w środku pola,będzie dużo walki.
Nikt tutaj raczej nie będzie forsować tempa,pierwszy mecz turnieju dla obu drużyn,mam nadzieję że bez goli.

310
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +290
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ:Francja wygra,remis zwrot
Kurs:
2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To będzie trudny i ciężki mecz dla obu drużyn,remis im pasuje,ale Francuzi naszpikowani gwiazdami powinni coś ustrzelić..Wg. MNIE Francuzi są faworytami.
Ostatnie 5 spotkań między nimi, to 3 zwycięstwa i 2 remisy na korzyść Francuzów.Ostatecznie Francuzi to mistrzowie świata.
Niemcy to solidna drużyna , ale ostatnio zaliczyli wpadki,np.1-2 u siebie z MACEDONIĄ PŁN ./ i pamiętne 0-6 z Hiszpanią/
Francuzi to jeden z zespołow typowanych do zgarnięcia tytułu.20 zwycięstw w ostatnich 25 meczach.W meczach o punkty wygrali 13 z 16 spotkań a pokonani schodzili ponad 2 lata temu w meczu z TURCJĄ.
Wg . mnie tego meczu nie powinni przegrać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +229
M 2K

messi19152

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ:
K. Havertz - liczba celnych strzałów w meczu (musi wyjść w pierwszym składzie)
ponad 0.5
Kurs: 2,40
Bukmacher:
TOTALbet
Analiza:
Zawodnik londyńskiej Chelsea ostatnio jest w dobrej formie. Strzelec jedynej bramki w finale LM. Pod wodzą Tuchela uwierzył w swoje umiejętności i prezentował się dobrze. W ostatnim sprawdzianie z Łotwą zaliczył asystę.

W składzie pełnym niemieckich gwiazd znalazł uznanie i poprzez swoją formę znalazł się w tym meczu w pierwszej 11. Myślę, że będzie to mecz ofensywny i obie drużyny pokażą na co je stać w ofensywie. Uważam również, że duża część akcji będzie przechodzić przez gracza The Blues, a przy okazji nie będzie się wahał i postanowi uderzać na bramkę Francji. Powodzenia!

PS. Przeprasza, że typ tak późno. Może ktoś skorzysta w ostatniej chwili :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom