>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 15. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: Urugwaj
Kurs: 1.65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przede wszystkim uważam, że Urugwaj &quot;namiesza&quot; na tych mistrzostwach. Niezwykle bramkostrzelny duet Cavani (28 goli w lidze francuskiej - król strzelców) - Suarez (25 goli w LaLiga - 3 miejsce), na pewno zrobi swoje. Tym bardziej, że pod wielkim znakiem zapytania stoi występ w tym meczu największej gwiazdy Egiptu - Salaha.
Urugwaj zakwalifikował się do MŚ na 2 miejscu (za Brazylią) z jak zwykle silnej strefy Ameryki Południowej. Egipt natomiast zakwalifikował się z 1 miejsca grupy z Ugandą, Ghaną i Kongo. Jednak Afryka to nie dużo silniejsza Ameryka Południowa, tego nie da się porównać.
Dodam, że w tym roku Urugwaj nie zanotował porażki w meczach kontrolnych. Pokonał Czechy (2:0), Walię (1:0) i Uzbekistan (3:0). Egipt natomiast rozegrał od początku roku 5 spotkań i żadnego z nich nie wygrał. Zremisował z Kuwejtem i Kolumbią, przegrał z Portugalią (1:2), Grecją (0:1) i Belgią (0:3).
Odważnym proponowałbym nawet handicap -1.5. Powodzenia!
✅65
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia-Hiszpania

Typ: Portugalia
Kurs: 4,20
Bukmacher: fortuna

Witam! W piątek zdecydowałem się spróbować swojego szczęścia w jednym z meczów Mistrzostw Świata, mianowicie - Portugali z Hiszpanią. Jest to jeden z bardziej wyczekiwanych i interesujących spotkań grupowych. Stawiam w tym meczu na Portugalczyków. Dlaczego? Wszystko jest związane z zamieszaniem w kadrze Hiszpanii, która po tym jak Real Madryt ogłosił, że po mundialu przejmie ich Julen Loteoegui(wtedy trener kadry) zwolniła go 48h przed spotkaniem z Portugalia.. Moim zdaniem jest to duży błąd ze strony Hiszpańskiej federacji. Kadra była zżyta z Loteoeguim a odkąd ten trener ich prowadził to wygrywali wszystkie mecze. W jego miejsce federacja zatrudniła detektora sportowego Fernando Hierro, który dotychczas prowadził tylko 2ligowe Oviedo. Moim zdaniem obecnie w głowach piłkarzy i całego sztabu panuje duży nieład i zamieszanie. Wątpię, że Hiszpania zdoła coś ugrać na tym mundialu. Prezes Rubiales swoją decyzja raczej pozbawił ich szansy na wygrana w tym turnieju. Stawiam w tym meczu na Portugalczyków, którzy bardzo dobrze spisują się pod okiem trenera Santosa. W końcu wygrali z nim Euro 2016.. Warto próbować grać ten typ, bo jest on jak najbardziej realny, a dla mniej odważnych polecam 1X z kursem 1,81.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: Powyżej 1,5 gola
Kurs:
1.46
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Dwie bramki przy takich napastnikach jakimi dysponują obydwie drużyny nie powinno być problemem. W Urugwaju Luis Suarez i Edison Cavani, w Egipcie problemy zdrowotne przezwyciezyl Mo Salah. Ponadto liczę na zagrozenie ze strony swietnie grajacego głową Diego Godina przy stalych fragmentach dla Urugwaju.
⛔100
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia-Hiszpania
Typ: LICZBA OFSAJDÓW: Powyżej 4.5
Kurs: 1,85

Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Na piątek wybieram oczywiście mecz Mistrzostw Świata: Portugalia - Hiszpania. Już w drugim dniu zmagań na MŚ, spotkają się gwiazdy światowego formatu. Będzie to mecz, który może decydować o pierwszym miejscu w grupie B. Według mnie Hiszpania jak zawsze będzie chciała grać swoją piłkę, czyli długo się przy niej utrzymywać i wymieniać dużo podań. Portugalia natomiast nastawi się na grę z kontry, tym bardziej, że z przodu będą mieli niezwykle szybkiego Ronaldo, który będzie czekał na prostopadłe zagrania.
Hiszpańska defensywa zwykle gra wysoko starając się łapać swoich przeciwników na spalonych. Z drugiej strony, Hiszpańska ofensywa, która musi być wysoko przy rozgrywaniu piłki i czekać na idealnie wymierzony piłki. Sądzę, że 5 spalonych w takim meczu to nie jest dużo.
Przyjrzyjmy się jak to były w ostatnich meczach towarzyskich:
W meczach Portugalii: liczba spalonych: 5 - vs. Algieria, 5 - vs. Belgia, 3 - vs. Tunezja, 3 - vs. Holandia.
W mechach Hiszpanii: liczba spalonych: 6 - vs. Tunezja, 6 - vs. Szwajcaria, 0 - vs. Argentyna (to był dziwny mecz..), 6 - vs. Niemcy.
Jak widać, w ostatnich meczach całkiem sporo ofsajdów. Pamiętajmy, że na tych mistrzostwach mamy VAR i sędzie będzie miał łatwiej &quot;wyłapując&quot; spalone.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Urugwaj-Egipt
Typ: Urugwaj -1.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Godz: 14:00
analiza: Kolejne spotkanie w grupie A w którym Urugwaj zmierzy się z zespołem Egiptu. Urugwaj jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, bukmacherzy wystawili na nich kurs ponad 1.5 , moim zdaniem jest to bardzo mały kurs , więc nie warto się w to bawić. Egipt bez swojej największej gwiazdy jest zespołem , który raczej ma małe szanse na powalczenie o awans w tej grupie, nie wiadomo czy Salah zagra chociażby jedno spotkanie na tym turnieju a jego występ w dniu jutrzejszym jest bardzo mało prawdopodobny. Urugwaj natomiast ma kilku na prawdę niezwykle klasowych zawodników , Cavani , Suarez z przodu oraz defensywa oparta na M. Cáceres, D. Godín,J. Giménez,G. Varela na pewno jest jedną z lepszych w tych mistrzostwach, bowiem Urugwaj traci bardzo mało bramek za to potrafi je strzelać, Egipt natomiast nie wygrał 6 kolejnych spotkań po kwalifikacjach i moim zdaniem zajmię od 3 pozycję w grupie, będzie w stanie ograć tylko Arabię Saudyjską, która dziś nie pokazała zbyt wiele w starciu z gospodarzem turnieju. Dlatego ja w dniu jutrzejszym poszedłbym w bramki, znaczy w to iż Urugwaj kilka ich strzeli , mój typ to wynik 3:0 dla zespołu Urusów , nie liczę iż Egipcjanie będą tutaj w stanie strzelić chociażby jednego gola, już pokazali iż bez Salaha nie są za wiele warci.
⛔100
na przyszlosc prosze precyzyjniej podawać te Typy. Można zrozumieć, że Twój typ to Urugwaj strzeli -1,5 gola, natomiast w rzeczywistości podałeś, że &quot;Urusi&quot; wygrają z handicapem (-1,5)
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Almaty
Spotkanie: Lopez-Perez vs. Krstin
Typ: Krstin
Kurs: 2.22
Bukmacher: fortuna
Godz: 07:00
Analiza:
Typ popieram głównie ostatnia małą falą, na której zdecydowanie jest Krstin. 3 zwycięstwa w Almatach z solidnymi przeciwnikami, a co najwazniejsze dzisiejsze wyeliminowanie Cida, który był jest w naprawdę dużej formie i miał 6 zwycięstw na 7 ostatnich meczów. Nie można pominąć faktu, że Hiszpan tez jest już tutaj na dobrym streaku, ale mam nadzieje ze Serb pójdzie dalej na swojej fali po dobrym kursie.
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Maroko - Iran
Typ: handicap 0:1 - MAROKO
Kurs: 4,75
Bukmacher: fortuna
Godz: 17:00
Analiza:
Zagramy ostro, ponieważ tak się według mnie opłaca. Maroko jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Powiem więcej i może niektórych was zaskoczę, ale mam dziwne przeczucie, że to może być jedna z rewelacji mistrzostw i może się pokusić nawet o awans z grupy, gdzie jest przecież Hiszpana i Portugalia. Na początek powiem, dlaczego tak uważam. Maroko nie ma indywidualności, ale większość zawodników pochodzi z rejonów Hiszpanii i Francji, czyli tak samo jak Senegal powinni być ułożeni taktycznie. Mają doświadczonego trenera Herve Renarda, a Maroko pokonywało już Słowację, czy Serbię. Mamy 3 mecze i myślę, że Hiszpania odskoczy, a Portugalia się często męczy z rywalami, a jak wiemy Ronaldo jest wiekowy i po długim ciężkim sezonie. Jednak aby tak się stało Maroko jutro musi wygrać. Obroną tej reprezentacji steruje Benatia, w pomocy rządzi Ziyech, a do tego dochodzą dwa wielkie talenty, czyli Harit i Hakimi. Część powie, że Iran nie jest słaby i się zgodzę, są napewno lepsi od Arabii Saudyjskiej, ale jednak Maroko jest według mnie również lepsze od Rosji. Patrząc na ich skład warto zaznaczyć bardzo fajną linię pomocy z doświadczonymi już Belhadą (160 meczów w Ligue1), Bossoufą (300 meczów w lidze rosyjskiej + Belgijskiej) oraz Al Ahmadią (300 meczów w Holandii). Według mnie skład mocniejszy Maroko ma praktycznie na każdej pozycji i jutro wygra 3-1. Powodzenia i życzę owocnych mistrzostw ????
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ Rosja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Hiszpania -1.5 roznego
Kurs: 2.00
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Spotkanie 2 faworytów w grupie, gdzie zdecydowanym faworytem jest Hiszpania i wg mnie słusznie. Dziwne, że zwolniono trenera przed samym turniejem, ale wątpię że to może jakoś poważnie oslabic drużynę. W każdym razie ja to widzę tak, że Portugalia będzie nieco cofnieta i odda inicjatywę Hiszpanom, którzy uwielbiają klepac pilka. Z resztą Portugalia nie ma jak stawić im czoła na dłużej niż chwile, jeśli chodzi o środek pola, gdzie tacy gracze jak np. David Silva, Isco czy Iniesta mają wiecej argumentów w rozegraniu piłki od Portugalczykow. Prawdopodobnie wiekszosc spotkania Hiszpanie będą konstruowac akcje na połowie ekipy Ronaldo i z pewnością nie obejdzie się bez wielu różnych, gdyż podstawowy cel Portugalii to zdobyć tutaj, chociaż punkt i raczej jak przyzwyczaili na Euro nie będą zwracać uwagę wybitnie na styl, a raczej na rezultaty i kluczowe będzie przerywanie akcji, dlatego że ekipy pokroju Hiszpanii, im dłużej klepia tym bardziej się nakręcają i przyspieszaja, aż w rezultacie obrona jest rozmontowana jakaś klepa, co czesto daje gola, a do tego Portugalczycy dopuścić nie mogą.
⛔100
 
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej AHL
Spotkanie: Toronto Marlies - Texas Stars
Typ: Handicap 0:1 - Texas Stars
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Godz: 01:00
Analiza:
Decydujący mecz w finale AHL. Już kilka razy obstawiałem te mecze finałowe. Przy tym ostatnim obstawiam wygraną Texasu w regulaminowym czasie gry z podpórką jednej bramki. Ostatni mecz w Toronto wygrał właśnie texas w stosunku 5:2 i naprawdę zostawił po sobie dobre wrażenie. Zagrali bardzo fajny ofensywny hokej o Toronto było jakies zagubione. Wiadomo to finał i każdy wynik jest możliwy - obstawiałbym tutaj remis ale wole zagrać bezpiecznie z jedną bramką do przodu. Powodzenia
⛔100
 
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Irlandia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City – Bohemians
Typ: 1 (-2) AH
Kurs:
2,59
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Cork City - lider w tabeli irlandzkiej Premier League, Bohemians zajmują 7 lokatę na 10 drużyn. W ostatnich meczach H2H było 2:0 i 3:0 dla Cork. Gospodarze aktualnie do tego w bardzo dobrej formie w ostatnich 10 meczach z bilansem 7-2-1 a ostatnie 6 meczów kończyli wygranymi. Na własnym stadionie na 10 rozegranych w bieżącym sezonie meczów wygrali wszystkie dziesięć. Goście w ostatnich 10 spotkaniach 2-3-5, a wygrane odnieśli z Bray (ostatnia lokata) i Sligo (8 pozycja), więc z ekipami słabszymi od nich. W spotkaniu z liderem nie daję im większych szans i przewiduję wyraźną wygrana gospodarzy. W przypadku wygranej 2 golami zwrot.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Stuttgart - tenis
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kyrgios - Lopez
Typ: Kyrgios
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Kyrgios jest to zawodnik o znakomitym potencjale. W pierwszym spotkaniu pokonał jednegp z gospodarzy turnieju w Stuttgarcie - Marterera po trzech setach. Na nawierzchni trawiastej Australijczyk czuje się naprawdę bardzo dobrze. Główna jego cechą jest znakomity serwis. Na tej nawierzchni pokonywał już takie gwiazdy jak m.in Rafe,Gasqueta,Zvereva. Świetny tenisista czuję że przed Wimbledonem chętnie pokaże swoją forme i udowodni że jest w stanie namieszać na wielkim szlemie. Po drugiej stronie soatko Hiszpan - Lopez. Także świetny tenisita. W pierwszym spotkaniu pokonał Simona i Troickiego. Z Serbem wygrał poniewaz Troicki po pierwszym secie skreczował. Nawierzchnia trawiasta jest.takze dobrze znana dla Hiszpana ,który także wygrywał w zeszłym roku z Dimitrovem,Cilicem,Berdychem. Krygios ostatni mecz grał w kwietniu po za meczem z Martererem. Troicki ostatnio nie zachwyca forma co prawda na innej nawierzchni ,ale porażki z Stachowskim,Klizanem nie wróżą niczego dobrego. Moim zdaniem Kyrgios jest zawodnikiem lepszym i to w mojej opini jutro odniesie zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: CS: GO (e-sport)
Godzina: 07:00
Spotkanie: TyLoo - Virtus Pro
Typ: Virtus Pro
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to Polsko-Chiński pojedynek w grupie B. TyLoo jest z pewnością nieobliczalną ekipą co udowodnili chociażby na ostatnim turnieju StarSeries pokonując Natus Vincere 2:0 - jak się później okazało, zwycięzce całego turnieju. Było to ich pierwsze spotkanie, następne bowiem przegrywali z mousesports, NIP i GODSENT. Na tym samym LANie VP zajęło podobny wynik, również 1 wygrana i 3 porażki.
Według mnie będzie to wyrównany pojedynek z delikatną przewagą polskiej ekipy.
Kwestia map:
VP ban Overpass, TyLoo ban nuke
VP pick train, TyLoo pick mirage
decydującej mapy spodziewam się inferno lub dd2
sądzę, że jeśli wygramy traina (jedną z naszych najlepszych map), to pójdziemy za ciosem i zakończymy spotkanie wynikiem 2:0
PS. Po wiecej informacji na temat turnieju zapraszam do działu e-sport: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-temat-zbiorczy-trzech-turniejow-13-18-czerwiec-2018.152328/
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka
Godzina : 20;45
Spotkanie : Dolomiti Energa Trento vs. EA7 Emporio Armani Mediolan
Typ : over 154,5 pkt
Kurs : 1,58
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Moim zdaniem ciekawe linie wystawione w włoskiej Lega A. Patrząc na ostatnie starcia kolejno notowano 137, 151, natomiast w ostatnim spotkaniu padło już 181 pkt. Sądzę, że te undery spowodowane są dominacją jednej ze stron, nie było, aż takiej walki, bo nie było potrzeby walki, Emporio rozleniwił się po 2 wygranych i dostał 2 w papę od jednak słabszych wg mnie Trento. Natomiast środowe spotkanie to już inna bajka, Mediolan narzucił tempo gry i zaczął strzelać. Poszli na wymianę ognia i tę wymianę wygrali 1 punktem. Wg mnie walka będzie, Dolomiti, żeby się utrzymać, natomiast Mediolan żeby finiszować. Gra będzie szła pod dyktando EA7 i znowu akcenty będą przeniesione raczej na atakowaną połowę.
Pozdrawiam i powodzenia!
✅58
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaLiga Narodów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Korea Południowa - Australia
Typ: Australia (-1,5 seta)
Kurs: 1,86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Myślę, że można zagrać tutaj taki typ w Lidze Narodów. Korea dostaje bęcki od każdego, nie wygrali jeszcze meczu i jedyne co ugrali to 2 sety w meczu z Japonią, wszystkie inne porażki to 3:0. Dziś mecz jest rozgrywany w Korei, do tego Australia nie należy do gigantów siatkówki, dlatego zdecydowałem się na taki handi i myślę, że Koreańczycy mogą ugrać tutaj maksymalnie 1 seta. Jeśli chodzi o Australię, to wyniki nie są najlepszę, bo 2 zwycięstwa i 7 porażek, ale jeśli chodzi o samą grę, to już nie ma aż takiego wstydu, potrafią zaskakiwać, grać ładnie, a przede wszystkim są z nich zawzięci gracze, typowe walczaki. Zaskoczyli już raz bardzo mocno, wygrywając z Bułgarią (kurs 8+) w stosunku 0:3. W starciu z Serbią wyrwali 1 punkt ugrywając 2 sety, urwali nawet seta Amerykanom, a w ostatnim spotkaniu pokonali po tie-breaku Niemcy. Myślę, że taka ekipa może wygrać dziś z będącą w beznadziejnych nastrojach Koreą dając jej maksymalnie seta.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 86
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: 3-0 Rogi wygrana Urugwaju
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam dzisiaj proponuję grać w stronę rogów Urugwaju. Typ jest czysto statystyczny i tylko na statystykach się opieram i zdrowemu rozsądkowi oczywiście ???? Gram to, ponieważ uważam,że to Urugwaj będzie prowadził grę i to on będzie nabijał dużo rożnych. Poniżej statystyki Urusów jak i Egiptu:
Belgia 8:2 Egipt
Kolumbia 11 : 1 Egipt
Kuwejt 5 :4 Egipt
Portugalia :7:0
Grecja 8:4
Urugwaj 6 : 1 Uzbekistan
Urugwaj 1 : 6 Walia
Urugwaj 7 : 2 Czechy
Szczerze Urugwaj z rożnymi to tak różnie zależy od przeciwnika. Za to Egipt za każdym razem daję się bić w tej statystyce. Uważam,że więcej rożnych Urusów to jest naprawdę solidny bet po kursie 1.37 w Fortunie polecam do jakiegoś dubelka. Ja gram ryzykowniej bo to konkurs, osobiście gram -1.5 w singlu za solidną stawkę.
✅185
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis - Hertongenbosch
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ebden - Copil
Typ: Copil +1.5 seta handicap
Kurs: 1.50
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Kurs już wzrósł na tyle, że takie zdarzenie warto pobrać. Ebden to oczywiście gracz, dla którego trawa jest ulubioną nawierzchnią, ale Copil również dobrze się na niej czuje. Rumun przełamał się tutaj po kilku przegranych meczach na ziemi, ma za sobą dwa ciężkie mecze, ale jestem przekonany, że paliwo jeszcze ma. Najpierw ograł w trzech setach Bedene (w tym dwa tie-breaki - ani razu nie dał się przełamać), a Bedene to przecież nie jakiś kelner na trawie, w tym turnieju ćwierćfinał przed rokiem, na Wimbledonie wyeliminował Karlovicia. Potem ograny Sugita, który też lubi nawierzchnie trawiaste. Jak widać Copil nie odpuszcza i skoro wygrał dwa tak trudne trzysetowe mecze, to nie odpuści na pewno. Ebden pokonał Mullera, i tu mam mieszane odczucia, bo wydawało mi się, że Muller mimo fatalnego sezonu jaki rozgrywa, na trawie się przełamie, przed rokiem wygrał ten turniej i w dobrej formie to na trawie wymiatał, ale najwidoczniej dalej grał żenadę, o czym świadczy choćby poziom drugiego serwisu. Nie umniejszam Ebdenowi tego rezultatu, ale moim zdaniem Copil jeśli będzie w dobrej dyspozycji serwisowej (a potrafi serwować na znakomitym poziomie) to seta ugra spokojnie, a może i wygra. Jeden i drugi mieli spore przestoje, szczególnie w drugich meczach - Ebden z Mullerem prowadził 5:4 w 2 secie, dał się złamać na 5:5, potem znowu złamał, by dać Mullerowi kolejne szanse na przełamanie, tym razem jednak udało się wybronić. Copil musi poprawić serwis w porównaniu do spotkania z Sugitą, bo trochę zbyt dużo było tych przełamań, przynajmniej na ten poziom z meczu z Bedene i będzie dobrze, bo Ebden mimo wszystko nie jest to gość, którego poziomu można być pewnym. Kursy powinny być dużo bardziej wyrównane według mnie, zadecyduje dyspozycja dnia. Moim zdaniem Copil może wygrać to spotkanie, jednak zdecydowałem się podać bezpieczniejszy typ.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Maroko - Iran
Typ: Maroko wygra i w meczu +1,5
Kurs: 3.20
Bukmacher: fortuna
Godz: 17:00
Analiza:
Bardzo ciekawy kurs. Dla mnie troszkę jest zaskoczeniem brak faworyzowania Maroko w tym meczu. Marokańczycy przygotowania do MŚ mogą uznać za udane. Nawet napiszę, że zdali na piątkę. W lutym zakończyli turniej Narodów Afryki, który wygrali. W finale pokonali Nigerię 4-0. Potem rozpoczęli przygotowania w meczach towarzyskich.
W reprezentacji Maroka zagra tylko dwóch rodzimym Marokańczyków, reszta to zawodnicy pochodzenia europejskiego. Oczywiście w ekipie Lwów Atlasu nie zabraknie gwiazd europejskiego formatu, a mianowicie Mehdi Benatia zawodniki Juventusu. Poza tym w drużynie z Afryki zobaczymy zawodników występujących m.in. w Realu Madryt, Schalke, Fenerbache czy Ajax.
W drużynie Iranu na próżno szukać nazwisk znanych ze światowych boisk. Oczywiście mamy kilku zawodników, którzy na co dzień grają w Belgii czy Holandii, ale nie są to gracze takiego formatu jak wyżej wymieniony Benatia.
Sprawa jest prosta, kto nie zdobędzie dzisiaj trzech punktów, to najprawdopodobniej może się żegnać z Mistrzostwami. Ja stawiam na Maroko, które ma więcej atutów, aby zgarnąć komplet oczek. Mało tego, wydaje mi się, że Lwy Atlasu mogą nie tylko sprawić problemy Portugalii, ale także wyjśc z grupy. Wielu ekspertów stawia Maroko jako zespół, który może być Czarnym Koniem turnieju.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maroko - Iran
Typ: Ziyech H. strzeli gola
Kurs: 4.00
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Szanse na wyjście którejkolwiek z drużyn wydają się małe - wszystko za sprawą dwóch bardzo silnych drużyn z Europy - Portugalii i Hiszpanii, które przynajmniej w teorii biją się o 1 miejsce.
Większe szanse z tej pary ma niewątpliwie Maroko, stąd też to oni powinni zdobyć cenne 3 punkty w dzisiejszym meczu.
Jeśli chodzi o liderów Maroka, to jednym z nich jest niewątpliwie Ziyech - strzela rzuty wolne,karne - właśnie przez niego przechodzi większość akcji, jest po prostu dla Maroka tym, czym np. Eriksen jest dla repr. Danii.
Strzelcy bramek to zawsze loteria - może być gol samobójczy, a może po prostu jakieś 1-0 po rzucie rożnym i golu obrońcy, jednak Maroko jest w stanie zdobyć tutaj minimum 2 bramki, stąd też szansa na ewentualnego gola Ziyecha jest bardzo duża, zresztą o tym jaki jest ważny dla tej reprezentacji, dowiecie sie sami oglądając mecz.
Przewidywany wynik 2-0 dla Maroka (gol Ziyech H.)
⛔ 100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: C.Ronaldo strzeli bramkę (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 3.00

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Już dziś pierwsze spotkanie z serii mundialowych hitów czyli pojedynek sąsiadów - Portugalia kontra Hiszpania. Hiszpania jest faworytem w tym spotkaniu, co nie może dziwić bo posiadają zawodników z absolutnego topu. Na każdej pozycji jest ktoś świetny, i jedynym problemem jest tylko wybór któregoś z tych zawodników. Nie wiem jak ten mecz się skończy, ale jak by to nie wyglądało na papierze przed meczem na korzyść Hiszpanii to jakoś nie chce mi się wierzyć żeby wyszli bez szwanku w bezpośrednim starciu z rywalem o pierwsze miejsce w grupie. Mimo że trzon kadry jest już zbudowany, i pewnie bez trenera zagrali by już teraz dobrze to pewnie w jakimś stopniu wpłynęła też na nich afera ze zwolnieniem selekcjonera. W związku z czym liczę na gola Portugalczyków, a konkretniej na gola największej gwiazdy ich kadry - czyli Ronaldo. Chłop na pewno jest nabuzowany, ostatnio dużo się mówi o jego transferze więc pewnie będzie chciał na arenie międzynarodowej pokazać na co go jeszcze stać. Czy w klubie czy w kadrze często gra się po prostu pod niego. Również przy ewentualnym wolnym czy karnym będzie miał pierwszeństwo. Próbuję więc typu na jego gola w tym meczu.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom