>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.04.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy - GAMBRINUS LIGA
Spotkanie: FK Viktoria Žižkov - FC Viktoria Plzeň
Typ: FC Viktoria Plzeň wygra dwoma golami lub więcej.
Kurs: 2.31
Buk: Bet365
Analiza:

T. Prochazka Def 17.1
K. La France Def 15.2
M. Stastny Def 19.0
P. Jurco Att 7.1
V. Miloslavjev Mdf 8.0
M. Sivric Att 17.3

To lista nieobecnych przed tym meczem w szeregach gospodarzy. Złożyło się na to m.in kilka zawieszeń za kartki, zwłaszcza po ostatnim meczu ze Slavią. Nie dość, że robią za ligowego outsidera, są murowanym kandydatem do spadku, to jeszcze z drużyną walczącą o mistrzostwo, nie mogą wystawić optymalnego zestawienia. Co na to goście ? Pilzno w bardzo dobrej formie. W ostatnich pięciu meczach wyjazdowych strzelili 13 bramek, grając m.in ze Spartą czy Teplicami. Przy niewielkich różnicach punktów, różnica bramek może mieć znaczenie. Przy dzisiejszym zwycięstwie wskazują na drugie miejsce, ze stratą dwóch oczek do Sparty. Typ na zwycięstwo w samym meczu wielce prawdopodobny. Przewaga gości winna być niepodważalna, stąd wygrana więcej niż jednym golem jest mocno prawdopodobna.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivise
Spotkanie: Ajax Amsterdam - De Graafschap (dodatkowy handicap azjatycki)
typ: Ajax Amsterdam -3.5
kurs: 2.05
bukmacher: Bet365

W holenderskiej Eredivisie Ajax Amsterdam kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, rywale natomiast gubią punkty co sprawia, że podopieczni Franka de Boera są coraz bliżej obrony mistrzowskiego tytułu. Dzisiaj mają niepowtarzalną szansę odskoczyć rywalom na 6 punktów w ligowej tabeli m.in. dlatego, że i AZ Alkmaar wczoraj przegrało a i Twente tylko zremisowała. Zadanie nie wydaje się trudne ponieważ na Amsterdam Arena przyjedzie ekipa De Graafschap, która w tym sezonie obok Excelsioru Rotterdam walczą o to by nie spaść bezpośrednio z ligi a załapać się do barażów o utrzymanie.
Ja postanowiłem wykorzystać znakomitą serię Ajaxu i ich imponującą skuteczność (18-0 w ostatnich 5 meczach taki jest ich bilans bramkowy) i zagrać przekonujące zwycięstwo Ajaxu z handicapem -3.5 gola. De Graafschap jest bowiem ekipą, która nie przypadkowo znajduje się na dnie ligowej tabeli ponieważ jest to drużyna tracą sporo bramek (na ten moment 62). Na ten moment więcej goli straciły tylko ekipy Venlo i właśnie Excelsioru (67) ale myślę, że po dzisiejszym spotkaniu te statystyki mogą się zmienić. Ajax bowiem w tym sezonie zdobył najwięcej bramek spośród wszystkich ekip w Eredivisie, aż 81 i trzeba też przyznać, że ostatnio ich forma wyborna i trudno spodziewać się by dzisiaj mieli mieć jakieś problemy z De Graafschap. Wystarczy bowiem spojrzeć na statystyki pojedynków między tymi ekipami w ostatnim czasie. Ajax wygrał 10 ostatnich meczów między tymi ekipami! Czasami robiąc to w naprawdę imponującym stylu jak 8-1, 7-1, 6-0 czy 5-0 więc również dzisiaj przy tak wybornej formie i fakcie, że rywal jest jednym z najsłabszych ekip w lidze powoduje, że warto spróbować zagrać wysoki handicap w stronę gospodarzy.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową obu ekip. W Ajaxie zabraknie Nicolai Boilesena (4/0), Nicolása Lodeiro (12/2), Thulani Serero (7/0), Dmitri Bulykina (18/8), Miralema Sulejmaniego (22/11) i Jody Lukokiego (6/2). Lista nawet długa ale też trzeba przyznać, że w większości są to zawodnicy dla których po prostu zabrakło miejsca w kadrze po tym jak kilku zawodników powróciło po kontuzjach (Derk Boerrigter czy Kolbeinn Sigthórsson). Goście natomiast zagrają bez Jussi Kujala (13/1) , Muslu Nalbantoglu (14/0) , Yuri Rose (25/3), Vito Wormgoor (25/1) iJan-Paweł Saeijs (12/0). Jak dla mnie ten mecz może zakończyć się tylko w jeden sposób czyli pewnym i wysokim zwycięstwem Ajaxu.

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna II Bundesliga
Spotkanie - Paderborn : Cottbus
Typ - Paderborn wygra a w meczu padnie więcej niż 3.5 gola
Kurs - 5.25
Buk - Bwin
Analiza :

Wybrałem na dzisiaj spotkanie w II Bundeslidze pomiędzy Paderborn a Monachium 1860 . W/g mnie gospodarze powinni poradzić się dzisiaj z Energie , jak na teraz zajmują oni wysokie 5 miejsce w tabeli z zaledwie 2 punktową stratą do miejsca dającego baraż o I bundesligę czyli walczyć jest o co . Paderborn w ostatnich 3 spotkaniach co prawda nie przegrało ani jednego meczu ale zdobyli tylko 5 punktów w ostatnich swoich meczach u siebie też jakoś im idzie niezbyt dobrze bo ostatnie 3 mecze to dwa remisy i porażka tak więc czas na wygraną . Goscie 14 pozycja w tabeli i raczej nie grozi im spadek , w ostatnich 10 spotkaniach zaledwie 1 zwycięstwo 5 remisów i 4 porażki , zaledwie 6 goli zdobytych i 11 straconych . W swoich bezpośrednich spotkaniach lepszy Paderborn który w 7 pojedynkach odniósł 4 zwycięstwa 2 x górą Energie i jeden remis . A był już między nimi wynik na boisku Paderbornu kiedy wygrali aż 5:1 no może dziś takiego pogromu nie będzie ja liczę na 3:1 dla gospodarzy , jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; HOLANDIA: Eredivisie
Spotkanie: Ajax - Graafschap
15.04.2012 14:30
Typ: under 4.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza: W dzisiejsze niedzielne popołudnie o godzinie 14.30 odbędzie się spotkanie w Holenderskiej Eredivisie pomiędzy zespołami Ajaxu i Graafschap. Ekipa z Amsterdamu to murowany kandydat do zdobycia mistrzostwa i w dzisiejszym meczu z 17 w tabeli drużyną gości powinien spokojnie wygrać. Jednak jak pokazuje historia pojedynków między tymi zespołami, wcale takiej spokojnej wygranej być nie musi. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami na Amsterdam Arena kończyły się wynikami kolejno 3 i 2 do 0. Ajax w ostatnich meczach u siebie strzela co prawda dużo bramek, ale bardzo mało traci. Dzisiejszy mecz dla gości może mieć duże znaczenie, ponieważ do końca sezonu pozostało mało meczy, dlatego w dzisiejszej potyczce z liderem na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. W moim odczuciu powinniśmy obejrzeć dobre widowisko i wolę walki ze strony obu ekip. Mój typ to 2:1 dla Ajaxu po bardzo zaciętym meczu.

✅67
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Speedway Ekstraliga
Spotkanie: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
Typ: Falubaz Zielona Góra
Kurs: 1,85
Buk: Unibet
Analiza:

Pogoda płata figla i dzisiejsze mecze zagrożone. Oferta jest żenująca i ciężko coś wybrać. Zdecydowałem się tylko na jeden typ a mianowicie gram na wygraną Falubazu Zielona Góra. Kurs marzenie, bo moim zdaniem wszystkie drużyny w SE na własnym torze będą wygrywały i tu nie powinno być żadnych wyjątków. Falubaz przegrał przed tygodniem z Bydgoszczą 52-38, bardzo słabo pojechali Holta, Jabłoński i Jankowski. Zawiódł także Piotr Protasiewicz. Jednak na Falubaz nie można patrzeć przez pryzmat tej porażki bo na własnym torze ta drużyna jest bardzo mocna. Jonsson i Protasiewicz dzisiaj powinni liderować drużynie, stać ich na pokonanie liderów z Tarnowa. Także obaj powinni te 25 zrobić. Za Holtę niby ma jechać Davidsson także Jonas będzie wzmocnieniem ale według mnie Holta powinien jechać zamiast Jankowskiego. Jabłoński na W69 jeździł dobrze także powinien na tej drugiej linii coś przywieźć. Dudek na własnym torze odprawi zarówno Janowskiego jak i Gomólskiego. Strzelec u siebie też jest niezły, mecz będzie na styku ale Falubaz go wygra. Tarnów postrzegany jako hegemon po wygraniu jednego meczu z jedną najsłabszych drużyn ligi i to jeszcze na swoim torze!! nie róbmy jaj bo Tarnów prawdę mówiąc na wyjazd ma dwóch pewnych zawodników są to Kołodziej i Hancock. Janowski to jeszcze junior i może wygrywać jak i wąchać dymek, Gomólski na wyjazdach szału nie będzie robił. Druga para Madsen i Vaculik też na wyjazdach nie będzie wygrywała także sukcesem będzie każdy remis nieprzywieziony przez tą parę, Lampart na wyjazdach też według mnie będzie bez szału. Reasumując liczę na wygraną Falubazu bo potencjał mają taki sam jak Unia ale własny tor będzie sporym handicapem, typuję 48-42 dla gospodarzy.

⛔100
 
D 1

dlugigda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 6,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj Lech podejmuje na własnym stadionie Lechię Gdańsk. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze.Jednak moim zdaniem wygrają dziś goście. Lechia musi wygrać ten mecz jeżeli myśli o grze w ekstraklasie w przyszłym sezonie. Ostatnie spotkanie Biało-zieloni przegrali po dobrej grze z Zagłębiem Lubin. Goście z Lubina strzelili bramkę w pierwszej połowie a następnie postawili przysłowiowy &quot;autokar&quot; na własnej połowie, broniąc się 10 -11 zawodnikami na własnej połowie.Pomimo wielu ataków gdańszczan, a nawet poprzeczki, nie udało im się doprowadzić do remisu/zwycięstwa. Lechia musi wygrać ten mecz, ponieważ ma tylko 2 punkty przewagi nad ŁKS-em, który jest na pozycji spadkowej. Myślę że będzie to ciężki mecz ale zwycięski dla Lechii.

⛔100
 
O 5

osin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New York Knicks - Miami Heat
15.04.2012 19:00
Typ: Knicks
Kurs: 2.41
Bukmacher: Pinnacle

Faworytem dzisiejszego spotkania jest grające ostatnio w kratkę i słabo na wyjazdach Miami. Warto dodać, że te drużyny prawdopodobnie spotkają się w 1. rundzie play-off. Według mnie jedynym argumentem przemawiającym za Heat jest to, że nie przegrali meczu w Nowym Jorku od 10 spotkań, ale spójrzmy na ich ostatnie wyniki wyjazdowe. Przegrali oni 8 z 9 ostatnich spotkań na parkietach tych drużyn, które po przerwie na Weekend Gwiazd, mają dodatni bilans zwycięstw i porażek. A Knicks jest jedną z tych drużyn i po All-Stars Weekend notuje bilans 13-4 a na własnej hali są niepokonani od 9 spotkań. Anthony i spółka gra zadziwiająco dobrze w defensywie. Przeciwnicy Knicks zdobywają średnio ledwie 83,3 punkty, przy skuteczności 38,6 punktu. Knicks zmuszali też swoich rywali do popełnienia średnio 20 strat na mecz, a nie od dziś wiadomo, że Chalmers i Cole nie są najlepszymi rozgrywającymi i popełniają sporo strat. Przeanalizujmy jeszcze mecze Miami w tym sezonie, kiedy schodzili z boiska jako loserzy. Zawsze kluczem była gra podkoszowa(Chicago, Oklahoma). To pod deską przeciwnicy Heat wygrywali spotkania, a Knicks mają w swoim składzie prawdopodobnie obrońce sezonu 2011/2012 - Tysona Chandlera, który dominuje strefe podkoszową i zamyka dostęp do łatwym punktów spod kosza. Myślę, że Knicks wygrają, ale po zaciętym i emocjonującym meczu.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Malaga - Real Sociedad
Typ: Ile goli strzeli zespół 2? Więcej niż 1,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Wszyscy uważają za faworyta ekipę Malagi... I pewnie nic w tym dziwnego, bo oni dziś muszą wygrać... Valencia przegrała i jest dobra okazja aby wskoczyć na miejsce, które daje im grę w Lidze Mistrzów. Jednak na Estadio La Rosaleda przyjedzie Real Sociedad, który na wyjazdach co prawda nie spisuje się wzorowo, jednak w dziesięciu wyjazdowych spotkaniach przeciwko Maladze, wygrał pięć meczy, cztery przegrał i jedno zremisował... Nie taki zły wynik. Miejsce w tabeli nie odzwierciedla gry Realu Sociedad, według mnie grają niezłą piłkę, a pierwsze skrzypce w zespole prowadzi Agirretxe i Vela. Malaga na własnym stadionie obecnie ma serie trzech spotkań bez porażki, jednak w dzisiejszym spotkaniu zagrają bez Caballero czyli pierwszego bramkarza, jego zastępcy Kameni&#39;ego, a także Toualana, Joaquina, Baptisty i Dudu. W Realu Sociedad nie zagra Zubikarai, Aranburu, Demidov, Ifran, I.Martienez, Cadamuro czyli głównie posypała się defensywa gości. Co nie zmienia faktu, że pomimo dzisiejszej porażki powinni wykorzystać brak pierwszego i drugiego bramkarza Malagi i strzelić przynajmniej 2 bramki.

⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie - Ultrecht - Venlo
Typ - drużyna suma goli ? Venlo powyżej 1,5
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Analiza :

Meczem walki określiłbym spotkanie w Holenderskiej Eredivisie pomiędzy Ultrechtem a Venlo. Obie drużyny w tym sezonie nie prezentują jakieś niesamowitej formy , gospodarze są na raczej bezpiecznej pozycji 13 z dorobkiem 33 pkt i mają właśnie nad dzisiejszymi rywalami 8 pkt przewagi . Ostatnie mecze w wykonaniu gospodarzy to 4 zwycięstwa 3 remisy i 3 porażki jednak gdy popatrzymy na mecze u siebie to w ostatnim czasie spisują się dobrze ostatnia przegrana miała miejsce w grudniu ubiegłego roku kiedy to doznali pogromu z Twente aż 2:6 od tego meczu nie przegrali . Goscie natomiast jak już wyżej wspomniałem okupują 16 miejsce i na teraz muszą rozegrać bój w barażach o pozostanie jednak do końca rozgrywek pozostało 5 spotkań i nie skreślałbym ich w walce o pozostanie , faktem jest że są w fatalnej serii bo przegrali ostatnie 5 spotkań jednak przed porażkami mieli serię 4 wygranych pod rząd , postawiłem w moim typie na bramki gości a konkretnie przynajmniej 2 - dlaczego ? sugeruję się statystyką meczy pomiędzy nimi na stadionie Ultrechtu 3:2 , 2:2 , 1:4 , i 1:2 jak widzimy potrafią być równym partnerem dla Ultrechtu czy dziś tak będzie ? mam taką nadzieję . Pozdrawiam !

✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Malaga (-1,5) - Real Sociedad
Typ: Malaga (-1,5)
Kurs: 2,44
Buk: Pinnacle
Analiza:

Piłkarze Malagi przystapią do spotkania, z pewnym utrzymania zespołem Realu Sociedad, z wiadomością o klęsce Valencii w meczu z Espanyolem. Oznacza to iz piłkarze gospodarzy w razie zwycięstwa awansują na 3 miejsce, dające udział w Lidze Mistrzów bez wstępnych kwalifikacji. Soceiedad ma 10 kpt przewagi nad druzynami spadającymi z ligi co praktycznie daje juz im utrzymanie. W dzisiejszym meczu nie będa gryźli murawy, żeby wyrwac punkty Maladze. Najprawdopodobniej bedą do końca sezonu walczyli na własnym boisku, żeby dac trochę radości własnym kibicom. Na wyjazdach grają bowiem tragicznie. W 16 meczach zdobyli jedynie 12 pkt, strzelili 15 bramek a stracili 32. Gospodarze za to na własnym stadionie w 16 spotkaniach zdobyli 35 pkt, strzelając 32 bramki, a tracąc 20. Sociedad nie przegrał od 3 spotkań, ale nie grał z nikim bardzo wymagającym, a takim zespołem jest na pewno druzyna Malagi. Malaga natomiast w ostatnij kolejce pechowo przegrała z walczącym o utrzymanie Villareal 2-1. W tym meczu prowadzili 1-0, ale w 82 minucie bramkarz otrzymał czerwień i sprokurował karnego, którego gospodarze wykorzystali, a później w doliczonym czasie zdobyli zwycięskiego gola. Jedanak to Malaga była lepsza w tym spotkaniu i myślę, ze dzisiaj podrazniona tą porażką pewnie pokonają swoich przeciwników.

⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Utrecht vs VVV
1 (-1 AH),
1.83
Bet365

Bet z cyklu &#39;promocje&#39;. Kurs na azjatycki handi to moim zdaniem duża pomyłka. Ostatnio grałem przeciwko Utrechtowi to prawda, dzisiaj jednak wygląda to wszystko zupełnie inaczej. Do kadry wrócili: Asare (23/5 mid.), van Dijk (13/0 gk.) oraz na ławie usiądzie Gerndt (18/4 atk.). To spora różnica, dzisiaj zabraknie jedynie Mulengi, a reszta w pełni sił - szczególnie Asare. Venlo to drużyna nie grająca już o nic tak naprawdę - pogodzeni są z barażami, grają słaby futbol. Venlo nic nie wygrywa w ostatnim czasie, totalne dno. Utrecht również bez rewelacji, ale wygląda to dużo lepiej, szczególnie dzisiaj (kadra). Utrrech po ostatnim blamażu musi jakoś udobruchać fanów i dzisiaj pokonać outsidera - najlepiej wysoko. H2H wygląda dobrze - Utrecht ostatnio remis i 3 wygrane z Venlo - ani razu nie pokryli handi, pora to zmienić. Polecam, bo warto.

✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue One
Spotkanie: Lorient - Montpellier
Typ: Montpellier -1 bramka
Kurs: 4.00
Bukmacher:WilliamHill

Na dziś wybrałem mecz ligi francuskiej pomiędzy Lorient a Montpellier.
Obie drużyny w tym sezonie o coś walczą gospodarze o utrzymanie a goście o mistrzostwo ligi.Lorient obecnie zajmuje 18 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów i jest na pozycji spadkowej ale jak widać w tabeli spadkiem jest zagrożone conajmiej 8 drużyn które mają przewage po punkcie i dwa nad strefą spadkową więc walka o utrzymanie będzie trwała do końca.Lorient z ostatnich 4 meczów
u siebie przegrało 3 i tylko 1 wygrało.
Montpellier obecnie zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli mając 66 punktów i tylko 3 przewagi nad drugim w tabeli Paris Saint Germain i chcąc zachować bezpieczny dystans muszą wygrywać mecze z takimi drużynami jak Lorient.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to zwycięstwo gości u siebie 4:0.
pojedynki bezpośrednie Lorient - Montpellier:
Montpellier Lorient 4 : 0
Montpellier Lorient 1 : 2
Montpellier Lorient 3 : 1
Lorient Montpellier 0 : 0
Montpellier Lorient 2 : 1




⛔100
 
A 0

anonymation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyńska Clausura
Spotkanie: Unión de Santa Fe - Arsenal de Sarandí
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Dziś o godzinie 22:10 dojdzie do pojedynku vice-lidera ligi argentyńskiej z 12 zespołem w ligowej tabeli. W ostatnich 5 spotkaniach Arsenal przegrał tylko raz, z liderem Boca Juniors w pozostałych spotkaniach gromadził komplety punktów. Nie jest to zespół tylko własnego boiska, zdobywają punkty także na wyjazdach o czym świadczy wyjazdowa statystyka ostatnich 5 spotkań, 3 wygrane, 2 porażki. Dzisiejszy gospodarz niestety ślubuje ostatnio fatalną passę, drużyna nie może wygrać od 8 spotkań. Ostatnia wygrana miała miejsce 6 Listopada ur. Union zawodzi, Arsenal jest w gazie. Dla mniej odważnych polecam postawić ten mecz z podpórką. Pozdrawiam.

⛔100
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Primera Division
Spotkanie - Rayo Vallecano- Atletico Madryt
Typ - X
Kurs - 3.61
Buk - PinnacleSports
Analiza :
W meczu jakby się mogło wydawać zdecydowanym faworytem jest Atletico Madryt. Mają oni na pewno większe ambicje niż na miejsce po środku tabeli La Liga. Jednak mnie nie przekonują wszystkie opinie, że ekipa z Madrytu &quot;musi&quot; wygrac jeżeli chcą mieć realny pogląd na miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Atletico ma bardzo słaby bilans spotkań spotkań wyjazdowych w lidze (2-5-9), natomiast Rayo gra u siebie w kratke (7-1-8). Kolejnym istotnym elementem który skłonił mnie do postawienia na remis jest fakt, iż Rayo nie zremisowało ani jednego meczu od 22!!! kolejnych spotkań, natomiast Atletico od spotań 12! Myślę, że
ten remis w końcu paść musi, a kiedy jak nie dziś?

2 typ...
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Czechy, Gambrinus Liga
Spotkanie: SK Sigma Olomouc - 1. FK Pribram
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,1
Bukmacher: Betfair
Analiza: O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie 25. kolejki. Bukmacherzy dość zdecydowanie wskazują faworyta w postaci gospodarzy, jednak ja uważam, że Pribram wcale nie jest na przegranej pozycji. Nie przegrali meczu od sześciu spotkań a dwa ostatnie wygrali. Zajmują obecnie piątą lokatę ze stratą 11 punktów do trzeciego miejsca, gwarantującego kwalifikacje do Ligi Europejskiej ale kto wie, może będą chcieli jeszcze powalczyć. Sigma plasuje się na trzynastej pozycji, mając pięć punktów zapasu nad miejscem spadkowym. Ostatnio grają całkiem dobrze. Dotarli do półfinału pucharu Czech, gdzie pierwszy mecz zremisowali z Teplicami u siebie 0:0 co nie napawa optymizmem przed rewanżem. I tutaj wietrzę swoją szansę, myślę że Pribram ma szanse wykorzystać zmęczenie po czwartkowym meczu Sigmy. Możliwe, że Sigma będzie chciała się skupić na pucharze. W każdym bądź razie kurs jak dla mnie warty ryzyka.


Zwrot
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - I liga Polska
Spotkanie: GTŻ Grudziądz-Ostrovia Ostrów
Typ: GTŹ(-16,5)
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza:

Wahalem się czy podać taki typ ale jednak warto to pobrać. Grudziądz u siebie zawsze mocny, a w tym sezonie mają walczyć o awans i sklad ku temu mają spokojnie. Andersen, Kościuch, Ljung, Karpov i Watt. Fakt, ze to taki sklad, że każdy też może zawieźć ale jeśli zawodnicy będą w dobrej formie, to spokojnie to 2 miejsce są w stanie zająć. Na juniorce mamy Cyrana i Osmólskiego. Ostrovia wygrala pierwszy mecz z Lokomotivem u siebie ale tylko 47:43. Dzisiaj jednak czeka ich bardzo trudny mecz, bo z zawodników, którzy tam mogą punktować solidnie jest tylko Pikej. Mial jechać Gizatulin ale nie doleci na czas i jego miejsce zajmie Adrian Gomólski jeśli dojedzie na czas i to na sprzęcie Borodulina... A poza tym kto ma tam punktować? Może Jamroży ale reszta czyli Kroner, czy Staszewski to cienizna, podobnie jak juniorzy więc myślę, że będą mieli ogromny problem by wyjść z 30 pkt i najprawdopodobniej dostaną dzisiaj mocno w &quot;zęby&quot;. Jak dla mnie Ostrovia jest najslabszą drużyną w lidze i czeka ich spadek.

✅85
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Heracles - Waalwijk
Typ: Remis
Kurs: 4.01
Bukmacher:pinnacle Sports

Spotkanie drużyn bezpośrednio sąsiadujących w tabeli - Heracles zajmuje 11. miejsce i ma na koncie 36 punktów, a Waalwijk 10. i ma 4 punkty więcej. Obie ekipy wciąż walczą o ósme miejsce, dające udział w barażach o awans do LE. Zarówno gospodarze jak goście ostatnio prezentują zbliżony poziom i spisują się średnio - mecze wygrane przeplatają przegranymi. Sądzę, że po zaciętym, ale wyrównanym pojedynku, mecz zakończy się remisem, a podział punktów będzie satysfakcjonujący dla jednych i drugich. Możemy się spodziewać otwartego spotkania i kilku strzelonych goli. Na dodatek oba zespoły dawno z nikim nie dzieliły się punktami, dlatego może nastąpić przełamanie serii.

✅301
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 0

januszronaldo

Użytkownik
Dycyplina: Zuzel - Ekstraliga, Polska
Spotkanie:Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnow
Typ: Falubaz Zielona Gora (-2.5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Zdecydowalem sie zagrac na Falubaz z niewielkim handicapem, gdyz nie wierze w tak niewielkie zwyciestwo gospodarzy. Wydaje mi sie, ze zielonogorzanie, o ile w ogole wygraja, to wygraja wyzej niz 46-44. A co przemawia za gospadarzami?A no przede wszystkim tor, chec zmazania plamy z Bydgoszczy oraz doping fanatycznych kibicow. Wprawdzie sklad jaskolek wyglada imponujaco, tak jak ich wysoka wygrana sprzed tygodnia. Wielu wpadlo w hurraoptymizm po rozbiciu slabej Sparty. Atutami gosci beda napewno, mistrz Herbie, narodowy polewaczkowy, wracajacy do formy Koldi oraz moncy junior w postaci Magica, ktory wczoraj w Gorzowie pokazal, ze jest w gazie. Wydaje mi sie, ze ani Madsen, ani Vaculik ani mlody Gomolski nie nawiaza walki z liderami Falubazu i skupia sie na zatrzymaniu Jablonskiego oraz Strzelca i Loktajewa, ktory w ostatniej chwili wskoczyl do skladu. Jesli chodzi o zawodnikow zielonogorskich, to sa piekielnie mocni na swoim obiekcie. PePe i AJ beda starali sie wygrywac z asami talii Cieslaka. Niewiadoma pozostaja forma Jonasa Davidssona. Mam rowniez watpliwosci co do decyji Rafiego o odsunieciu od skladu Holty. Niby nie przygotowal sie do sezonu ale po spasowaniu sie z torem powinien przywiezc kilka waznych punktow. Ciezki mecz, i w sumie kazdy rezultat jest mozliwy, wygrana tarnowian mnei nei zdziwi, jednak Falubaz musi wygrywac u siebie, bo za tydzien czeka ich trudny wyjazd do Torunia, nestepnie Leszno u siebie i gorzowska Stal przy Slaskiej. W przypadku porazek na swoim torze, zielonigorzan moze zabraknac w finalowej czworce, dlatego wola walki bedzie napewno i stawiam na zwyciestwo Falubazu 50-40.


Dyscyplina: Zuzel, Ekstraliga Polska
Spotkanie: Apator Torun - Wybrzeze Gdansk
Typ: Apator - 20.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Wygrana aniolow wydaje sie byc pewna, lecz kurs 1.01 to zenada. Nie bede sie rozpisywal, bo uwazam ze sam Pedersen meczu nie wygra. Mlodzi Jonasson i Pieszczek nie sa pewni na wyjazdach, tak samo jak Tomek Chrzanowski, ktory najlepiej czuje sie nad morzem ;) Torunianie dysponuja mocnym skladem. Ward i Holder w formie, reszta napewno soldnie przepracowala tydzien po blamazu w Gorzowie. Zdeterminowani, spasowani z torem zawodnicy Apatora gladko przejada sie po Wybrzezu. Typuje ok. 60-30, wiec handicap powinien wystarczyc.

⛔100
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
Spotkanie:Rayo Vallecano:Atletico Madryt (1:0)

Typ:2

Kurs:3.50

Bukmacher:Bet-at-home

Bukmacher:Bet-At-home

Analiza:Kibice Atletico Madryt nie mają powodów do dumy po ostatnim spotkaniu derbowym ich ulubieńców z zespołem &quot;Królewskich&quot;.Mimo tego,że drużyna Diego Simeone grała dobrze i długo utrzymawała remis ostatecznie została zdeklasowana,przez co ekipa z Madrytu spadła na dziewiąte miejsce w tabeli,ale gdy chcę się jescze liczyć w walce o Ligę Europy może to zrobić wygrywając z takimi zespołami jak Rayo.Ekipa dzisiejszych gospodarzy tak naprawde nie gra już o nic,cel został wykonany,zespół zajmuję spokojne miejsce w tabeli. Różnica potencjał między oboma drużynami jest oczywiście ogromna.W moim przekonaniu Simeone dysponuje jednym z najlepszych składów w całej lidze.W końcu tacy gracze jak Arda,Adrian,czy oczywiście Falcao są wstanie zrobić różnice.W dzisiejszym meczu cały tercet jest do dyspozycji trenera,i nie ukrywajmy,że każdy inny wynik jak wygrana gości będzie sporą niespodzianką. Jako,że ktoś już wcześniej wytypował na Atletico normalnie,ja zdecyduję się postawić na gości z handicapem,przy tym potencjalne w ataku zespół ten powinnien spokojnie wygrywać takie mecze.

⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Norwegia 1
Brann - Stromsgodset
Over 2.5 gola
1.62
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem rozkręcającą się dopiero ligę norweską. W meczu czwartej kolejki spotka się ze sobą Brann i Stromsgodset. Gospodarze po 3 meczach są na 12 miejscu w tabeli, a goście plasują się na pozycji numer 8. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola, a poniżej kilka argumentów przemawiającym za tym zakładem.
Po pierwsze zagrają ze sobą najbardziej overowe ekipy w lidze. W klasyfikacji na najwyższą średnią bramek na mecz (gole zdobyte/stracone) gospodarze plasują się na 2 miejscu, a goście są liderem takiej statystyki. Po drugie obie drużyny mają po 3 meczach 100% overów 2.5 na swoim koncie. Brann zaliczyło wyniki 2:1, 3:1, 3:1, a Stromsgodset ma na swoim koncie wyniki 2:1, 3:2 i 3:3. Jak widać obie ekipy strzelają jak i tracą sporą ilość goli. Moim zdaniem nie powinny zmienić taktyki przed dzisiejszym meczem, a to zapowiada kilka bramek w tym meczu. Po trzecie w drużynie gospodarzy gra obecny król strzelców Tippeligaen A. Askar, który ma na swoim koncie 3 gole. Będzie chciał zapewne powiększyć swój dorobek bramkowy. Moim zdaniem wszystko wskazuje, że w tym meczu będą bramki. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy 2:1.

✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom