>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.02.2024 (czwartek)

Status
Zamknięty.
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Betis - Dinamo Zagrzeb
Typ: Betbuilder - Betis wygra, over 2,5 gola w meczu, Betis over 3,5 rzutu rożnego
Kurs:
3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Puchar pocieszenia czyli Liga Konferencji Europy i pojedynek hiszpańskiego Betisu z chorwackim Dinamem Zagrzeb. Stawiam w tej rywalizacji zdecydowanie na gospodarzy, choć nie wykluczam że i przyjezdni trafią do siatki. Betis w Lidze Europy zajął nieoczekiwanie tylko trzecie miejsce za ekipami Rangers oraz Sparty. Na swoim boisku w każdej potyczce grupowej over 2,5 gola. Dwa zwycięstwa (2:1 Sparta i 4:1 Aris Limassol) oraz jedna porażka w decydującej batalii z Rangers (2:3). Goście drugi plac w grupie Ligi Konferencji za Pilznem. W delegacji kiepsko 1-2 i bramki 2:3. Hiszpanie będą cisnąć bez wątpienia, żeby wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem i ja wierzę, że tak się stanie. Wydaje mi się, że dwa gole Pellegriniego to pewniak, a może i trzy pokrywające handi. Rożne muszą też być przy ofensywie miejscowych. Próbuje po takim kursie, zobaczymy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Pablito91 474,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica Toulouse
Typ: Betbuilder
Ilość rzutów różnych powyżej 9.5
Każda drużyna powyżej 0.5 różnego w każdej połowie

Kurs:2.38
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Dzisiaj Portugalska Benfica podejmie u siebie Francuską Tuluze. Uważam, że ten mecz powinien obfitowac w stale fragmenty a dokładniej różne. Zarowno w meczach Benfiki jak i Tukuzy jest sporo rzutów różnych. Jedni jak I drudzy potrafią sami ponabijać dwucyfrowe wyniki. Benfica ostatnio 11 a tuluza 12. Benfica swoje na pewno dołoży, a jeżeli będzie niekorzystny wynik dla Francuzów to oni również cos nabiją. Obie drużyny myślę, że dołożą do swoich liczników jakieś różne w każdej połowie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Brazylia NBB
Godzina: 23:30
Spotkanie: Bauru - Pato
Typ: (Handicap punktowy -5.5 pkt Bauru)
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Dzisiejsi gospodarze jeszcze na swojej hali nie przegrali w tym sezonie żadnego spotkania. W tym sezonie sprawili już parę niespodzianek m.in zwyciestwo z Sao Paulo po dogrywce w meczu wyjazdowym, wygra jedynastoma punktami z zespołem plasującym się na piątej pozycji Paulistano. Porażka z bardzo mocnym zespołem jakim jest Flamengo, ale w tym meczu Bauru byli blisko podjęcia walki o zwyciestwo lecz przewaga punktową z drugiej kwarty, gdzie w trzeciej wygrali dziewięcioma punktami nie wystarczyła, aby zblizyc się do Flamengo. Wyróżniającymi w zespole gospodaeze to Brite, Hollowell dwóch amerykańskich koszykarzy. Również warto wyroznic Rodrigues oraz Mendonca. Zespół gospodarzy patrząc na mecze wyjazdowe na dwadzieścia-trzy sptokania wygrali zaledwie sześć. Zespół grający glownie dobrze na swoim obiekcie nie radzący sobie na wyjazdach. Pato przeciętnie wyglądają jeśli chodzi o zbiórki w defensywie. Do poprawy u gości również rzuty osobiste. Na ten moment w lepszej formie gospodarze i ja tutaj gram, że wygraja minimum sześcioma punktami. Pozdrawiam.

162
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +1620
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom