>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.02.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League Of Wales Cup, Walia
Spotkanie: Llanelli AFC - Neath F.C
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Neath ma w tym sezonie patent na piłkarzy Llanelli. W ligowych starciach dwukrotnie pokonywali przeciwników, kolejno 1-0 i 2-0. Bukmacherzy faworyzują jednak drużynę Llanelli, która o dwa punkty wyprzedza w tabeli Neath.
Za gośćmi przemawia nie tylko dobra statystyka bezpośrednich starć, ale również forma. Neath wygrało 3 ostatnie mecze, 2 z nich po miesięcznej przerwie od rozgrywek.
Przerwa średnio posłużyła natomiast drużynie Llanelli, która przegrała wazny mecz z mocnym Bangor City na własnym boisku. Dlatego dzisiaj będzie znakomita okazja do rehabilitacji. Na pewno gospdoarze wyjdą na boisku zmotywowani i Neath będzie miało z nimi ciężko.
Spodziewam się więc wyrównanego meczu. Llanelli remisuje średnio tylko co 7 mecz, ale już i tak rozegrało 10 spotkań bez remisu. Dzisiaj są spore szanse na przerwanie tej serii.
✅250
 
lacoste1980 0

lacoste1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nozna - Serie A
Spotkanie : Atalanta - Genoa
Typ : X
Kurs : 3,20
Bukmacher : \unibet
W 23 kolejce Serie A zostanie rozegrany mecz pomiędzy Atalantą Bergamo a Genoa .
Drużyna gospodarzy zajmuje 15 lokatę z dorobkiem 24 punktów. Po bardzo dobrym początku sezonu i zdobyciu 15 punktów w pierwszych 8 meczach , forma klubu z Bergamo zdecydowanie się pogorszyła i zamiast walczyć o jak najwyzszą lokatę na koniec sezonu przyszło widmo walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech.
W pięciu ostatnich meczach Atalanta 3 razy przegrywała chociaż wstydu im to nie przynosi ponieważ byli to silni rywale Juventus , Lazio i Palermo .Wygrana w wyjazdowym i spotkaniu z przedostatnią Ceseną ,a szczególnie ostatni mecz na własnym stadionie i remis ze słabiutkim Lecce utwierdza mnie w przekonaniu że dzisiaj też nie zdołają wygrać , cięzko tez bedzie tą drużynę pokonać na własnym podwórku , ponieważ udawało sie to tylko wyżej wspomnianemu Juventusowi i liderowi tabeli - Milanowi dlatego postawie na remis.
Goście tego spotkania drużyna Genoa w tym sezonie w meczach wyjazdowych wygrywali tylko 2 razy z Lazio na samym początku sezonu i ze średniakiem Sieną 1 raz remisowali a pozostałe spotkania to porażki , w których tracili dużo bramek . W ostatnich 5 meczach 3 razy wygrywała ale tylko na własnym stadionie i 2 razy przegrała a w ostatniej kolejce aż 0 - 4 z niezbyt mocną Catanią. Goście dzisiejszego meczu tylko 3 razy remisowali w tegorocznych rozgrywkach ale mam nadzieje że dzisiaj bedzie podział punktów po raz czwarty.
⛔100
 
wojta_sz 6

wojta_sz

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Spotkanie: CSKA Moskwa - Tractor (Ile goli padnie w 2 tercji?)

Typ: 2 gole
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bwinhttp://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Analiza:
Na dziś mam mecz dwóch drużyn z Rosji. Zespół z Czelabińska jest ostatnio w wyśmienitej formie 4-1. Nieco gorzej radzi sobie zespół ze stolicy 2-3. Ale przejdźmy do zakładu. Dlaczego tak uważam w ostatnich 5 z 10 (suma 5 meczy CSKA + 5 meczy Tractora) meczy tych drużyn w 2. tercji spotkania podały dokładnie 2 bramki (50%). W pięciu ostatnich meczach drużyny CSKA, gdzie grało jako gospodarz w 3 z nich w 2. tercji padało dokładnie 2 gole (60%).W meczach gdzie Tractor grał jako gość również w 3 z 5 w 2. tercji padały dokładnie dwie bramki(60%). Stara prawda mówi, że statystyki nie grają, bo to prawda, ale prawdopodobieństwo pokazuje, że ten scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.
Dlatego polecam zagrać za niewielką stawkę, a nóż widelec trafi ;)
⛔100
 
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - GRECJA, Super League
Spotkanie: Levadiakos - Panaitolikos
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz o tak zwane 6 pkt. Oba zespoły z dna tabeli, Levadiakos 14 a panatolikos 13. Lecz gospodarze rozegrali o 2 mecze mniej od gości. O formie gości niema co dużo mówić, ostatnio wygrali 11 grudnia. A Gospodarze ostatni mecz przegrali 0-1 ale za to dwa przedostatnie zdołali wygrać. Wygląda na to że wyjdą ze strefy spadkowej. Oprócz atutu własnego boiska, goście mają problemy, to będzie drugi mecz pod wodzą nowego trenera który nie przyniósł upragnionych zwycięstw, gdyż w pierwszym meczu pod jego wodzą zespół przegrał z ostatnią drużyną w tabeli. Poza tym u gości 3 ważnych obrońców jest kontuzjowanych. A gospodarze mają do dyspozycji pełny skład gdyż nikt nie jest kontuzjowany ani zawieszony. Niżej wypiszę absencję gości. Pozdrawiam
Absencje:
Panaitolikos:
Edjenguele (O 16-2)
Dolezaj (O 15-0)
Koutroumanos (O 12-0)
Onwachi (A 4-0)
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Roger Federrer vs Nicolas Mahut
Typ: Nicolas Mahut +1,5 seta
Kurs: 3,55
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15.02.2012/19-30
Analiza:
Wśród kilku ciekawych spotkań turnieju w Rotterdamie znalazłem bardzo ciekawe, interesujące spotkanie. Pragnę przypomnieć, że zawodnicy grają w hali, a ten fakt daje dużo do myślenia zwłaszcza w starciu Federrera z Mahutem. Francuski tenisista posiada bardzo dobre warunki fizyczne, słynie z bardzo mocnego serwisu. Grając ostatnio w Montpellier odpadł w ćwierćfinale po porażce z Tomasem Berdychem. Wcześniej ograł chociażby 21 rakietę świata Floriana Mayera. W przypadku Federrera dużo się mówi o tym, że powinien zakończyć karierę, że to już nie jest ten sam Federrer. Z pewnością na potwierdzenie tych słów jest ostatnia porażka w Pucharze Davisa z Amerykaninem Johnem Inserem, wówczas gdy Szwajcaria przegrała niespodziewanie z USA. Obaj zawodnicy grali ze sobą dwukrotnie, jednak to było dość dawno temu. W bezpośrednich starciach Roger prowadzi 2-0. Tak jak wspominałem z pewnością atutem Francuza jest mocny serwis, co może przyczynić się do tego moim zdaniem, że ugra przynajmniej jednego seta-powodzenia
⛔100
 
catalonia88 474

catalonia88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Zenit Petersburg - Benfica
Typ : X po 1 połowie
Kurs : 2,0
bukmacher :Bwin
Zenit - Benfika , cos czuje że bramek w tym spotkaniu nie padnie za wiele , zadecyduje pewnie jedna bramka. Wybrałem taki wariant iz na poczatku oba zespoły sie bedą badac, raczej defensywa na poczatku a nie atak. Zenit jeszcze nie rozpoczą rozgrywek, takze nie rzuci sie na dobrze dysponowana ostatnio Benfike. Ale portugalczycy tez wiedza ze niema co rzucac sie na hura, nie dość ze warunki nie bedą idealne , mróz, snieg - to wynik bliski remisu bedzi im na reke przd rewanżem.
Zreszta 2 ostatnie wyniki Zenita w LM kończyły sie 0-0 !
Koncowy wynik 0-1 , tak przypuszczam.
✅100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 3,85
Buk: Pinnacle
Niezwykle ciekawe spotkanie szykuje się między Delectą Bydgoszcz, a Skrą Bełchatów. Otóż gospodarze walczą z Jastrzębiem i Resovią o 3 miejsce w tabeli, obecnie ekipy mają tyle samo punktów ale każda strata to będa rotacje w tabeli na miejscach 3-5. Za to Skra dziś ma szansę odskoczyć w przypadku zwycięstwa Zaksie, która ma ciężki mecz i &quot;prawie&quot; zapewni sobie 1 miejsce w sezonie zasadniczym. Delecta jest w wielkiej formie, mają długą serię zwycięstw i stąd też dziś Skra na pewno nie będzie miała spacerku. Do tego dodać warto, że w ostatniej kolejce niespodziewanie Skra bardzo się męczyła z Politechniką wygrywając co prawda u siebie 3:2 ale po bardzo zaciętym meczu. Jeżeli chodzi o kadry obu zespołów to Skra oczywiście ma mocniejszą, ale Delecta znowu ma m.in Antigę który rywali zna na wylot i liczę, że on coś również pomoże w rozpracowaniu rywali. Przyznam, że jak zobaczyłem kurs 1.25 na Skrę to się zdziwiłem, przy takiej formie gospodarzy jest nieopłacalne granie na nich i ja zaryzykuję na gospodarzy.
Analiza:
⛔100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz, Niemcy Spotkanie: Baskets Oldenburg - Telekom Baskets Bonn Typ: Under 165,5
Kurs: 1.952
Bukmacher: :Pinnacle Sports


Analiza:
Kontynuuję zabawę statystyczną. Na dziś wybrałem spotkanie niemieckiej koszykówki poniędzy drużynami Baskets Oldenburg, a Telekom Baskets Bonn. Co mówi statystyka? Średnia gospodarzy u siebie to 165 pkt., natomiast goście na wyjazdach legitymują się współczynnikiem 156 pkt. Na rozegranych 9 meczy u siebie team Oldenburga wyznaczoną linię przekraczał 4 razy, a team Telekomu na wyjeździe przekroczył tę linię tylko 3 krotnie.
W rozegranym meczu pomiędzy tymi drużynami wcześniej padło 160 pkt. Liczę na zwycięstwo gospodarzy, którzy rzucą 80-88 pkt i i pozwolą sobie wbić 70-75 okt. Kurs jest w sam raz na tego typu zabawę. Powodzenia.

⛔100
 
Q 1

qlim6i

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : AC Milan vs Arsenal
Typ : liczba kartek - powyżej 4,5
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Patrząc na obecną formę obu drużyn to faworyt tego spotkania jest jeden - Milan. Ale liga mistrzów rządzi się swoimi prawami więc wszystkie ligowe potyczki odkładam na drugi plan. W drużynie gospodarzy w dzisiejszym meczu na pewno nie zagrają: Gattuso, Zambrotta, Yepes, Cassano, Aquilani, Markel i Strasser. Co prawda do treningu wrócili Nesta, Pato, Abbiati i Boateng ale myślę, że chwilowa przerwa w grze nie wpłynie pozytywnie na ich formę. W związku z tymi wykluczeniami podejrzewam, że mecz będzie zacięty i nie będzie brakowało w nim ostrych zagrań, w końcu jest o co grać.
Sędzią dzisiejszego spotkania jest węgier Viktor Kassai. W ostatnich 7 meczach arbiter ten pokazał w sumie 35 żółtych kartek (średnio 5 kartek na mecz), a do tego dołożył 3 kartki czerwone (czerwona kartka liczy się razy 2). Czyli można stwierdzić, że pan Kassai lubi rozdawać kartoniki, a w pojedynku pomiędzy Milanem a Arsenalem na pewno będzie miał ku temu okazje.
✅110
 
G 2

gregorek18

Użytkownik
Piłka nożna, Copa Libertadores, Grupa 1
The Strongest - Santos
typ: 2
kurs: 2,40
Betclic
W dzień w którym na pierwszym planie jest Liga Mistrzów i mecz Milanu z Kanonierami ja postawie na cosz innej bajki. Copa Libertadores i Santos.. Santos to najjaśniejsza ekipa na kontynencie Amerykańskim. Z aroganckim Neymarem, błyskotliwym Ganso i rzemieślnikiem Aronicom w składzie są w stanie wszystko. Pamiętam ich mecz o Klubowe Mistrzostwo Świata mieli pokazać piękno a chyba zżarła ich presja i nazwiska graczy z Barcy. Dzisiejszy mecz to ryzyko ale kto nie ryzykuje to sie nie bawi.. Wysoki kurs na Santos jest dość dziwny i warto z niego skorzystać. W tym meczu kieruje się instynktem a nie suchymi statystykami i analizami. Według mnie Santos to marka w Ameryce i powinni wygrać to spotkanie.
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Parma - Juventus
Typ: 1
Kurs: 5.07
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Na dziś trochę szalony typ - tak przynajmniej może się wydawać. Starcie najlepszej w tym sezonie ekipy Juventusu z 13. w ligowej tabeli Parmą. Obie drużyny walczyć będą dzisiaj o pełną pulę, więc wątpię, że spotkanie zakończy się podziałem punktów.
Juventus to oczywiście znana marka, która rozpoczyna powrót do swoich lat świetności. Niesamowity rekord w tym sezonie - bez porażki w 21 meczach, i tylko 13 bramek straconych. Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ostatnio jakikolwiek team uzyskał tak imponujący bilans na tym etapie rozgrywek. Zmorą piłkarzy z Turynu są jednak remisy - aż 9-krotnie zdobywali oni po jednym punkcie. Przyczyna tego leży głównie w nieskuteczności Bianconerich. Matri i Vucinic to zawodnicy dobrzy jak na warunki Serie A, jednak rażą niedokładnością pod bramką rywali, i potrzebują mnóstwa okazji ażeby trafić do siatki. Drugą linię tworzą znakomici gracze - z Pirlo i Marchisio na czele, i to jest główna siła Juventusu. Dzisiaj naprzeciw nim staną jednak dobrzy w destrukcji Mariga i Modesto, więc o dominację środka pola może być trudno. Piętą achillesową przyjezdnych są moim zdaniem boki obrony - De Ceglie nie przekonuje, a Lichsteiner mimo pochlebnych recenzji jest według mnie niepewny w defensywie. To może być woda na młyn dla Parmy - drużyny która często atakuje skrzydłami i właśnie gra bokiem jest jej głównym atutem. Do dyspozycji Roberto Donadoniego są wszyscy oprócz Gabriela Paletty. Warto dodać, że odkąd Włoch przejął funkcję trenera ekipy z Ennio Tardini, drużyna nie przegrała jeszcze meczu. Liczę na to, że dzisiaj Giovinco, który przeciwko Juve zawsze gra na 110%, poniesie gospodarzy do zwycięstwa, i zakończy świetną serię przyjezdnych bez porażki w lidze.
Wynik jest oczywiście sprawą otwartą, i pewnie wielu typuje do końcowego triumfu Bianconerich. Ja jednak upatruję niespodzianki w tym spotkaniu. Uważam, iż każda seria musi się kiedyś zakończyć, i piłkarze Juventusu zejdą z boiska pokonani właśnie dzisiaj. Powodzenia ;)
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna - Serie A
Spotkanie : Parma - Juventus Suma kartek Juventus
Typ : powyzej 3
Kurs : 4,8
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W spotkanie zalegle z Wloskiej serii A spotykaja sie Parma i Juventus Turyn. Gospodarze tego spotkanie aktualnie maja 27 punktow i zajmuja13 lokata w tabelii. Goscie w tym sezonie swietnie sie spisuja nie przegrali od poczatek sezonu, maja 45 punktow i zajmuja druga pozycja w tabelii. w tym sezonie pilkarze PArmy u siebie srednio sobie radza i maja bilans 5-3-2 kiedy ich rywale swietnie sobie radza na wyjedzie i maja drugi bilans w lidze 5-5-0. W 10 poprzednich spotkanie pomiedzy oba zespolami na ten boisku 2 krotnie gospodarze wygrali, 4 krotnie goscie i padnlo 4 razy remis. Napewno dzis pilkarze starej damy zagraja tak aby przed wszystkim uniknac porazki i przedluzyc ta swietna seria bez porazek i czemu nie wygrac to spotkanie zeby objac prowadzenie w serii A. Moim zdaniem dzis zeby osignac dobry wynik Bionconerri beda musieli ostro walczyc o kazda pilka szczegolnie przeciwko Giovinco ktore zdobyl w kazdym z 3 ostanich spotkanie pomiedy oba zespolami conajmniej jednego gola i w sumie 5 gole. Uwazam ze dzis goscie zeby osignac dobry wynik zagraja nie raz nie zgodnie z przepisami co zmusi sedzia spotkanie zeby im pokazywac zioltych kartek. Stawiam na to ze dzis pilkarze Juve zagraja tak przeciwko AC Milan w poprzednia sroda i ostro powalcza o kazda pilka w srodek pola zeby kontrolowac spotkanie. Grajac przy taka pogoda nie raz interwencje goscie beda traktowany jako niebezpiecznych. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Parma i Juventusem, suma kartek goscie bedzie powyzej 3.
0
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie - Zenit - Benfica
Typ - 1-sza połowa ilość goli ? powyżej 1,5
Kurs - 3.75
Buk - Bet365
Analiza :
W pierwszym dzisiejszym spotkaniu 1/8 ligi mistrzów Zenit podejmować będzie Benficę i zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie . Mój typ na to spotkanie to że w pierwszej połowie spotkania padnie więcej niż 1.5 gola .
gospodarze już raz w tej edycji pucharów spotkali się z zespołem portugalskim a mianowicie FC . Porto pokonując ich w stosunku 3:1 i tu według zapowiedzi piłkarzy Benfiki wielki szacunek dla Zenitu . Benfica aktualnie to lider rozgrywek w Portugalii a Zenit liderem w Rosji co może dodać smaczku temu spotkaniu , gdy zajrzymy w historię Zenitu to możemy zauważyć że Rosjanie nigdy nie przegrali na swoim terenie z zespołem portugalskim . Do zespołu Benfiki na dzisiejsze spotkanie wrócą po kontuzjach Emerson i Luisao , W drużynie gospodarzy parę nieobecnych w dzisiejszym meczu zabraknie Danniego , Wiaczesława Malafeeva . Benfica zapewnie nie przyjeżdża do rosji jako chłopiec do bicia a zapewnie uzyskać jak najlepszy wynik przed rewanżem w Portugalii dlatego liczę że jakąś bramkę chłopaki zdobędą może to być w pierwszej połowie liczę na 1:1 do przerwy , jak to będzie zobaczymy za chwilę . Pozdrawiam !
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga MIstrzów
Spotkanie: Zenit - Benfica
Typ: Zenit over 1,5 kartki
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj zagrałem sobie takie oto zdarzenie w pierwszy dzisiejszym meczu pomiędzy drużyną Zenita St. Petersburg, a Benfici Lizbona. Dlaczego? Ano dlatego, że według mnie będzie to zacięte spotkanie (zresztą zdanie buków jest podobne co widać po kursach). Za gospodarzami przemawia dziś atut własnego boiska, a co za tym idzie aura pogodowa, która wiadomo jaka jest o tej porze w Rosji. Jednak z drugiej strony to goście są w rytmie meczowym. Mało tego! W lidze wygrywają mecz za meczem! Jednak dzisiaj łatwego zadania nie będą mieli ale z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą i będą atakować do samego końca. Wydaje mi się, że Benfica jest drużyną lepszą więc Zenit będzie miał czego bronić, a co za tym idzie będzie faulował przeciwnika i w konsekwencji zawodnicy gospodarzy dostaną dzisiaj jakieś kartki. Według mnie nie ma tutaj sensu przytaczać statystyk z poprzednich meczów dotyczących kartek. Ten mecz będzie wyrównany, więc z pewnością nie sędzia nie raz sięgnie do kieszonki, a ja po prostu nie wierzę w to, żeby kary załapali jedynie zawodnicy gości.
✅72
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Farncji
Spotkanie:
Dijon FCO vs PSG

Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:00 na Stade Gaston-Gerard odbędzie się zaległe spotkanie pucharu Francji pomiędzy Dijon FCO a PSG. Ekipa z Dijon to beniaminkowie Ligue 1 i jak narazie ucza sie dopiero footbolu na najwyzszym poziomie zajmujac dopiero 16 msc w tabeli i sa dotychczas jedna z najgorzej broniacych druzyn w L1. Odwortnie rzecz ma sie z druzyna PSG ktorzy przewodza Ligue 1 z dorbkiem 50pkt. Obie drużyny w tym sezonie spotkały się już dwukronie, pierwszy raz w lidze PSG pokonało u siebie Dijon 2:0, drugi raz w 1/8 Pucharu Ligi Francuskiej, w tedy to Dijon u siebie pokonało Paryżan 3:2 i wyeliminowało drużynę byłego trenera PSG, Antoine Kombouare. PSG wystapi w nieco zmienionym skladzie poniewaz trener Carlo Ancelotti dal odpoczac kilku graczom ze wzgledu na zbilzajace sie spotaknie z Montpellier, nie zmienia to jednak faktu, ze Paryzanie przyjechali do Dijon po zwyciestwo i sa moim zdanie faworytm i wygraja dzis choc napewno gospodarze latwo sie nie poddadza. Skaldy na ten meczy wygladaja nastepujaco:
Dijon : Tchagouni - Bamba, Zarour, Diallo, Paulle - Marcq, Kumordzi - K. Koné, Kakuta, Bauthéac - Jovial
Paris Saint-Germain : Douchez - Jallet, Lugano, Camara, Ceara - Chantôme, Motta, Matuidi - Ménez, Nene - Hoarau
Licze dzis na nie latwe ale jednak zwycietwo ekipy z Paryza i awans do cwiercfinalu puchary Francji.
✅75
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Plusliga
Spotkanie : Częstochowa - Rzeszów
Typ : Resovia -2,5 seta
Kurs : 2,75
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Za parę minut rozpocznie się mecz pomiędzy Tytanem AZS Cz-wa, a Resovią Rzeszów.
Gospodarzami będą siatkarze spod Jasnej Góry, ale czy faworytami? Niekoniecznie.
Resovia po awansie do kolejnej fazy pucharu CEV spowrotem jest w formie i co najważniejsze wierzy w swoje możliwości.
Do gry na dobre wszedł Marko Bojic, a także Paul Lotman.
Ten pierwszy wniósł sporo do ofensywy Rzeszowa i stanowi doskonałe dopełnienie i pomoc dla Grozera, a jeśli dołożymy do tego Grzyba i Nowakowskiego, ofensywa Resovii będzie prezentować się co najmniej dobrze.
Teraz krótko o akademikach.
Jest to zespół-mieszanka. Starzy wyjadacze + młode wilczki.
Gierczyński, Murek i do tego Janeczek czy Drzyzga.
O ile para przyjmujących potrafi grać z każdym przeciwnikiem to reszcie rutyny brakuje.
Moim zdaniem siła resovii przewyższa o &quot;głowę&quot; zespół z Częstochowy i nie Rzeszów nie powinien oddać nawet seta.
✅175
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Turów Zgorzelec - Asseco Prokom
Typ: Asseco +6,5 @ 1.97
Buk: Pinnacle
Ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski serwuje nam hit z udziałem vice-lidera, oraz reprezentującą Polskę w lidze VTB ekipę Asseco Prokomu. Prokom dopiero zaczyna swój udział w krajowych rozgrywkach, a reszta zespołów będzie zmotywowana aby pokonać mistrzów kraju. Prokom w tym meczu wystąpi bez Jerela Blassingame&#39;a i Donatasa Motiejunasa, którym Tomas Pacesas postanowił dać wolne po poniedziałkowym spotkaniu w Wilnie. Jednak wydaje mi się, że zespół Prokomu będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się na krajowym podwórku i nie odpuści dzisiejszego spotkania. Przewiduję, mimo osłabień Prokomu, wyrównany mecz i myślę ze typ z handicapem na Asseco jest dość atrakcyjny.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Milan : Arsenal
Typ : T. Walcott strzeli gola
Kurs : 7,00
Buk : williamhill
Godzina : 20.45
Analiza :
Jak widze takie kursy to nie mogę obok tego przejść obojętnie.
Dzisiaj Arsenal na pewno strzeli jakąś bramkę i myśle że Walcott ma szansę wpisać się dzisiaj na listę strzelców.
Milan jakoś nigdy nie wygrał z Arsenalem i dzisiaj też pewnie będzie miał z tym problem bo Arsenal jest obecnie w świetnej formie i jest przygotowany na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Byłoby to bardzo ładne pożegnanie z Henrym, ale to już mniej ważne.
Arsenal na pewno postara się strzelić gola a o ich sile ofensywnej wszyscy wiemy - przede wszystkim jest van Persie ale oprócz tego jest także Walcott który wyjdzie w podstawowym składzie a więc na pewno typ będzie ważny.
Wielu goli w tym sezonie on nie strzelił ale to jest piłkarz o ogromnym potencjale i on może sie wreszcie obudzić moim zdaniem.
On jest bardzo szybki, a dzisiaj tam z jednej strony defensywy będzie piłkarz przeciętny defensywnie i może sobie z uciekającym Walcottem nie poradzić i go nie upilnować.
Stawianie na gola van Persiego byłoby zbyt oczywiste, a tu mogą być niespodzianki jak dla mnie i van Persie może zostać bez gola, a Walcott albo się gdzieś urwie obrońcą, ruszy do szybkiej kontry bo przecież jest najszybszy w całej drużynie, a może też gdzieś się znaleźć w polu karnym a z jego zwinnością to to też może wykorzystać.
Po prostu czuję że Walcott dzisiaj będzie na liście strzelców i tyle, a kurs 7,00 w momencie gdy inni oferują 4 czy 5 jest wyśmienity - cymes poprostu.
Polecam - kto nie ryzykuje ten nie wygrywa
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan vs Arsenal
Typ: AC Milan strzeli w obydwu połowach
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
W 1/8 finalu LM zagra dzisiaj ekipa Milanu, która na San Siro podejmuje londyński Arsenal. Milan ostatnio zakończył nienajlepszą passę trzech meczy bez wygranej w Seria A, pokonując Udinese na ich terenie. To zwycięstwo bylo im potrzebne jak woda. Przed ważnym meczem w LM Rossoneri złapali wiatr w żagle i znów czują się bardzo mocni. Jak podają media do składu po kontuzji na dzisiejszy mecz wracają Pato i Boateng - trzon ekipy z Mediolanu. Do dyspozycji trenera będzie również Ibrahimović, który po dyskwalifikacji za czerwoną kartkę nie grał ostatnio w lidze, a który jak wiemy w Mediolanie zawsze gral wyśmienicie i strzelal wiele bramek. Na uwagę zasługuje również inny napastnik - El Shaarawy, ktory jest doskonałą alternatywą. Sądzę, że z takimi zawodnikami w napadzie AC Milan nie tylko pokona przyjezdnych z Londynu, ale strzeli gole w obudwu połowach. Mam nadzieję, że Milan awansuje do dalszej fazy, dlatego musi wykorzystać atut własnego terenu i zrobić przewagę przed
✅225rewanżem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie : AC Milan - Arsenal FC
Typ : Arsenal strzeli w obydwu połowach
Kurs : 4,50
Buk : Bet365
Analiza : Arsenal grając pierwszy mecz na wyjeździe z pewnością będzie chciał zrobic sobie przewagę przed meczem na Emirates Stadium. Angielskie drużyny jak dotąd miały sporo szczęścia grając w tej fazie przeciwko Włochom. Milan powoli wychodzi z dołka w jakim bez wątpienia się znajdował, mimo to jego skład wciąż jest daleki od ideału, nadal brakuje kilku czołowych zawodników, nie pewny jest występ Pato, Boatenga, Seedorfa i Nesty. Jeśli chodzi o Arsenal to także w lidze ostatnio wiodło im się średnio, ale po kilku słabszych meczach teraz mają serie dwóch zwycięstw , w tym raz 7:1. Mecz z Milanem będzie ostatnim meczem w Europie dla T. Henry jak do tej pory w kilku występach pokazał się z bardzo dobrej strony, mam nadzieje również że i dzisiaj przypomni sobie najlepsze lata. Obrona Aresnalu także gra coraz lepiej w ostatnich trzech meczach stracili tylko 3 bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom