>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.12.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna Włochy Serie A
15:00
Udinese - Verona
Antonio Di Natale strzeli @ 2,25 Betsson !
Nie lubię Ligi włoskiej jak polskiej, ale jednak postanowiłem że pójdę coś w kierunku jednego meczu Serie A. Di Natale to lis pola karnego i mimo swojego wieku dalej pamięta jak się strzela gole. Co prawda ostatnio trochę ucichło, ale dziś zagra na szpicy i wszystko będzie grane pod niego. Jeśli tylko będzie podyktowana jedenastka, to Antonio jako pierwszy strzela, co może być trafne w kuponie, bo akurat jedenastki wykonuje dość pewnie. Udinese gra u siebie wiec nie mogą wypaść tu źle, aczkolwiek to Liga Włoska, tu nawet ostatni zespół z pierwszym potrafi wygrać ale mam nadzieje, że Antonio nie zawiedzie, bo kurs jest obiecujący.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska
Spotkanie: Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Godzina: 18:00
Typ: 1X
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Dziś spróbuję wytypować wynik meczu beniaminka z Łęcznej z mistrzem Polski Legia Warszawa. Niewątpliwie faworytem są goście. W lidze europejskiej graja bardzo dobrze, awansowali z 1 miejsca w grupie z 15 punktami na koncie. Jeśli chodzi o ligę polską, zaliczyli już kilka wpadek. Według mnie, liga polska nie jest ich priorytetem, głownie chodzi o mecze w pucharach, dzięki którym zyskują punkty w rankingu europejskim, kasę oraz oczywiście uznanie. A zwłaszcza po reformie, czyli po 30 kolejkach punkty są dzielone na 2, przewaga punktowa maleje, w ostatnich 7 kolejkach można odrobić kilka punktów. Ale do sedna - zauważyłem, że drużyna z Warszawy po meczach w europejskich pucharach są trochę zmęczeni, do tego dochodzą urazy, trener Berg wprowadza rotacje do składu, więc widzę w tym szansę dla Górnika. Jeśli chodzi o grę Górnika na własnym boisku - też wygląda to dobrze, są niepokonani. Legia zapewniła sobie już 1 miejsce w tabeli, remis nie będzie dla nich taki zły, więc myślę że będzie to mecz walki z wynikiem 0:0, lub 1:1.
Pozdro
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina - Piłka reczna / Niemcy
Godz 17:15
Spotkanie Fuchse Berlin - Rhein-Neckar
Typ - Fuchse
Kurs - 4
Buk - Bet365
analiza:
Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow sa goscie. Ja jednak decyduje sie zagrac w strone gospodarzy, ktorzy ostatnio dosc dobrze sobie radza. Dlatego licze w tym meczu na mala niespodzianke.
Fusche od 3 meczy u siebie jest niepokonane. Rhein-Neckar ostatnio grajac na wyjezdzie ulegl druzynie, ktora znajduje sie tuz nad strefa spadkowa. Takze byla to dosc duza niespodzianka. Szanse na to ze gospodarze wyjda z tego spotkania zwyciesko sa i to nawet spore. Gosciom w Berlinie nie gra sie latwo w ostatnich 5 meczach 3 razy przegrali i 2 razy zremisowali. Takze widzimy, ze ten teren nie jest dla nich wygodny. Dzisiaj ponownie przyjdzie im sie mierzyc tam. Zapowiada sie ciekawe spotkanie. Na pewno bedize bardzo wyrownane. Szanse oceniam 50na50. Takze po takim kursie naprawde warto zagrac
⛔100
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Typ: Orlando Sa strzeli gola ( jeśli nie zacznie od pierwszej minuty - zwrot )
Kurs: 2.5
Buk: Betsson
Analiza:
Przed Nami ostatnia kolejka rundy jesiennej Ekstraklasy, w której beniaminek z Łęcznej podejmie Mistrza Polski. Legia jak wiadomo słabo radzi sobie w meczach bezpośrednio po rywalizacjach w europejskich pucharach, jednak wyniki jakie zapadły w meczach rywali Legii do tytułu, zmuszają Wojskowych do wygrania tego meczu, aby na przerwę zimową zejść z dogodną przewagą. Pomóc ma w tym rewelacyjne spisujący się w tym sezonie - Orlando Sa. Portugalczyk w 12 spotkaniach w których zagrał łącznie nieco ponad 800 minut... strzelił 10 bramek, co daje średnią ponad gol na spotkanie.
Prawdopodobnie nie zagra Miro Radovic, który zaliczył niemrawy powrót po kontuzji, i Henning Berg da mu odpocząć w tym meczu. Wiadomo jak ważny jest to dla Legii zawodnik, zatem nie można go narażać na nawrót kontuzji w ostatnim meczu w tym roku. Szanse gry przez 90 minut tak jak w ostatnim meczu Ligi Europy, powinien więc dostać Orlando.
W sierpniowej potyczce miedzy tymi drużynami, Portugalczyk strzelił 2 bramki... pojawiając się na placu gry dopiero w 67 minucie.
Sa bardzo dobrze ostatnio rozumie się z kolegami z linii ofensywnych, nie gra już tak samolubnie jak na początku przygody z Legia, co owocuje dogodniejszymi szansami na strzelenie gola.
ZWROT
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Lille - Toulousa
Typ:
1DNB
Kurs:
1.50
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Lille zajmuje obecnie 16 miejsce i jest to znacznie poniżej ich możliwości, goście są na 12 miejscu i mają dwa punkty przewagi nad Lille i jeden mecz rozegrany więcej. Gospodarze nie potrafią wygrać nawet u siebie już od dłuższego czasu lecz mieli ostatnio naprawde trudnych rywali, dziś rywal zdecydowanie w zasięgu i wydaje się że idealny na przełamanie. Lille u siebie raczej nie przegrywa, w tym sezonie mimo słabej formy przegrali tylko raz. Goście na wyjeździe w tym sezonie wygrali trzy razy i sześć przegrali nie remisując ani razu dlatego dziś gram zakład bez remisu. Lille wygrali ostatni raz 27 września więc dziś powinni być mocno zmobilizowani. Jedyne o co się obawiam to odpadniecie z LE w czwartek co może mieć niekorzystny wpływ na morale lecz z drugiej strony porażka na własnym stadionie z Wolfsburgiem może zadziałać jeszcze bardziej motywująco na co licze.
✅
50

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 5

wojci

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - ME Kobiety
Godz: 20.15
Spotkanie: Holandia - Słowacja
Typ: H +2.5 Słowacja
Kurs: 2.75
Buk: Unibet
Druga faza mistrzostw Europy Kobiet. Jak wszystkim wiadomo jak to kobiety u nich wszystko możliwe. Ja jednak widzę dużo za duży kurs na Słowację, która wygrała z Serbia, aby awansować do następnej fazy. Uległy Francji oraz Czarnogórze, które wyglądają na tle tej drugiej grupy dużo, dużo lepiej. Czarnogóra już odprawiła z kwitkiem niemki, a teraz trwa pierwsza połowa meczu Szwecja - Francja w którym bez większych problemów wygrają trójkolorowe. Holandia to nie jest jeszcze tak doświadczony zespół, choć budowany z pomysłem, ale jeszcze nie tak ograny. Nasze południowe sąsiadki według mnie są na podobnym poziomie ???? Liczę na bardzo wyrównany mecz, dlatego daję handicap, który według mnie zostanie pokryty. Nie ukrywam, że również zagram czyste zwycięstwo Słowacji.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaIzrael I liga
Godzina: 19:55
Spotkanie: Hapoela Haifa – Maccabi Haifa
Typ: X
Kurs: 4.07
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 13 kolejki Izraelskiej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 14 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli drużyna Hapoel Haifa z 7 Maccabi Haifa. Gospodarze tego meczu mają aktualnie za sobą 6 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 9. Goście natomiast mają za sobą 6 pojedynków ligowych rozegranych na wyjeździe w których to zdołali 1x zwyciężyć a 5x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 8. Zastanawiam się skąd tak wysokie kursy są na zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu i chodź rywal kadrowo silniejszy to jednak na wyjazdach gra kiepsko co widać zresztą na w/w statystykach. Warto wspomnieć jeszcze tutaj o tym, że obydwa zespoły rozgrywają w nadchodzącym tygodniu półfinałowe spotkania w ramach pucharu Ligi Izraelskiej. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że będzie to nudne spotkanie a ostatecznie zakończy się podziałem punktów co powinno zadowolić obydwie strony stąd mój typ to X.
⛔100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Hiszpania Primiera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad- Bilbao
Typ: Remis i obie drużyny strzelą gola
Kurs : 4.75
Buk: Bet365
Analiza:
O godzinie 21:00 w 15 kolejce Primeira Division zmierzą się ze sobą drużyny Real Sociedad oraz Bilbao. Gospodarze zajmują 15 pozycję z dorobkiem 13 punktów oraz bilansem bramkowym 15:20. U siebie grali 7 razy i 3 razy wygrali, raz zremisowali oraz 3 razy zremisowali strzelając 12 bramek i tracąc 9. Goście zajmują 10 pozycję z dorobkiem 18 punktów oraz bilansem bramkowym 12:15. Na wyjeździe grali 7 razy i 2 razy wygrali, raz zremisowali oraz 4 razy przegrali strzelając 4 bramek i tracąc 11. W ostatniej kolejce Real Sociedad przegrał na wyjeździe z Villarealem 4:0 a Bilbao przegrało u siebie z Cordobą 0:1. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Premiera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie - Sociedad - Bilbao
Typ - Kto zdobędzie więcej rzutów rożnych? Sociedad
Kurs - 1,8
Bukmacher - Bet365

Analiza krótko i na temat, ponieważ nie mam zbytnio dużo czasu oraz tak na prawdę nie ma się co zbytnio rozpisywać, gospodarze 3 pkt nad strefą spadkową, grają przed własną publicznością i to im bardziej powinno zależeć na zwycięstwu, więc powinni mieć większą liczbę rzutów rożnych w dzisiejszym spotkaniu.
Tak wyglądała sytuacja z rzutami rożnymi Realu Sociedad w ostatnich spotkaniach przed własną publicznością:
Sociedad - Elche 2:1
Sociedad - Athletico 2:1
Sociedad - Malaga 6:3
Sociedad - Getafe 8:4
Sociedad - Valencia 11:4
Sociedad - Almeria 13:7
Sociedad - Real Madryt 8:6


Ostatnie spotkanie tych drużyn i wynik rzutów rożnych:

Sociedad - Bilbao 5:4
Według mnie jeśli ma się więcej rzutów rożnych grając z takimi drużynami jak Real Madryt czy Atl.Madryt to myślę że nie powinno być z Bilbao, nie ujmując nic tej drużynie bo sam osobiście często im kibicuje w meczach ligowych, jednak myślę że to dziś Sociedad będzie częściej atakował i punktował cornery. Powodzenia.
⛔100
 
makaveli23 173,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina - Piłka nożna, Peru
Godz: 21:45
Spotkanie:Juan Aurich - Sporting Cristal
Typ: 2
Kurs : 4.00
Buk: Bet365
Analiza:
Wystarczy zobaczyc na forme obu zespolow by zauwazyc value w tym typie, na gosci po kursie 4.00. Gospodarze sa bez wygranej od 3 meczy, co nie za dobrze moze wplywac na moale zespolu przed tak waznym meczem jak ten finał. Goscie sa w lepszej formie (3-1-1 w ostatnich 5 meczach) i wygrali ostatnie 3 mecze z tym przeciwnikiem strzelajac w sumie mu 10 bramek. Mysle ze warto za dorbne sprobowac.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom