>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.08.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 19:30
Spotkanie: Toronto Raptors-Denver Nuggets
Typ:Denver Nuggets poniżej 56,5 w 1 połowie
Kurs: 1.95

Bukmacher: etoto
Analiza:

Witam typ wydaje mi sie dosyc fajny do gry.Toronto mozliwe ze dzisiaj nie wychodzi pelnym skladem ale jest to wiadomo ekipa,ktora gra bardzo solidnie w obronie i szczerze wydaje mi sie ze warto atakowac akurat ta linie pozniej 56,5 pkt Denver w 1 połowie nie sadze aby Toronto pozwolilo rywalom na az tak duzo.Linia wedlug mnie za wysoko wystawiona a po tak wysokim kursie warta gry.Licze raczej na spokojny mecz bo zadna z ekip nie gra w tym meczu o stawkę wiec nie sadze aby tutaj jedna albo druga druzyna forsowala tempo.Gdy obie ekipy ze soba graly to zdecydowanie czesciej padaly bardzo niskie undery i na taki mecz w dniu dzisiejszym licze :).Powodzenia!

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +144
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Barcelona - Bayern
Typ : Vidal dostanie żółtą kartkę
Kurs : 2.60
Bukmacher : ETOTO
Analiza :
Vidal gra w tym meczu po to, by nie tylko pomóc Barcy w środku pola, ale dać jej więcej jaj, tutaj potrzeba walczaka, którym niewątpliwie jest Chillijczyk. Jego gra jest bardzo agresywna, co też prokuruje sporo fauli, a te zaś zazwyczaj kończą siężółtą kartką. Vidal w tym meczu będzie mieć na pewno okazje, by złapać żółtko, bo takowe dostawał w większości spotkań o tej stawce. Myślę, że kurs bardzo fajny nie przypadkowo typ niedostępny u większości buków. Najbardziej się boję o to, że przesadzi i dostanie czerwoną, ale żółta mimo wszystko bardziej prawdopodobna.

160
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +54
P 148,4K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplin:piłka nożna IRLANDIA: Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City-Sligo Rovers
Typ:wygra Sligo Rovers
Kurs: 2.21
Bukmacher:Betfan
Analiza:

W dniu dzisiejszym warto zainteresować się spotkaniem z ligi irlandzkiej między drużyną Cork City a Sligo Rovers .Sezon dopiero się zaczął drużyny rozegrały dopiero po 6-7 spotkań.Jednak widać,że Cork City rozpoczęło ten sezon okropnie 1 zwycięstwo 1 remis i 5 przegranych.Ma ostatnie miejsce w tabeli (10).Bilans bramkowy:1 strzelona/12 straconych.Natomiast Sligo Rovers 2 wygrane 4 przegrane.Bilans bramkowy:6 strzelonych 9 straconych.Zajmuje miejsce 8.Korzystniej wygląda drużyna gości.Patrząc na statystki ostatnich 10 spotkań bezpośrednich,drużyna Cork City wygrała 5 razy przegrała 3.Dwa remisy.Dzisiaj jest najłatwiejszy moment do podreperowania statystyk Sligo Rovers.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom