>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.07.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 14. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikację LM
Spotkanie Apoel-Vardar
Typ: Apoel dokładnie 2 golami
Kurs 4.10
Buk Unibet
Godz: 19:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Reprezentant Cypru Apoel podejmował będzie przed własną publicznością ekipę Macedońskiego Vardaru. Faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i awansu do następnej rundy rozgrywek będzie ekipa gospodarzy , która w poprzednim sezonie grała już w tych rozgrywkach z dosyć dobrym skutkiem. Dla obu ekip jest to pierwsza runda kwalifikacyjna,ale moim zdaniem gospodarze właśnie już w tym pierwszym spotkaniu powinni zapewnić dobie awans do następnej rundy , ponieważ właśnie na tym stadionie radzą sobie najlepiej, gospodarze również najmocniej czują się na swoim stadionie a wyjazdowe spotkania zdecydowanie im nie służą co pokazuje ich 5 kolejnych , ostatnich spotkań wyjazdowych w których zanotowali 3 remisy oraz 2 porazki. Według mnie tutaj gospodarze wygrają, pokryją handicap -1.5 bramki,ale myślę też że wyżej niż dwiema bramkami zwyciężyć nie zdolają, dlatego też zagrałbym na handi a za drobne na dokładny wynik 2:0 własnie też dlatego że goście mają lekki problem ze zdobywaniem bramek w spotkaniach wyjazdowych.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Vitesse – Sparta Praga
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Buk: bet365
Godz. 18:30
Analiza:
Mimo że kurs nie powala to i tak jest on jak dla mnie zdecydowanie za wysoki. Vitesse od paru lat budowane na samej młodzieży, dwa sezony temu mieli niesamowity zaciąg tej młodzieży z Chelsea co pozwoliło im rywalizować o mistrzostwo kraju. Sytuacja się zmieniła tych graczy już nie ma ale dalej to czołówka ligi ale co najważniejsze dalej filozofia gry ta sama czyli znowu dużo strzelamy i tracimy po PSV i Ajaxie mieli trzeci najlepszy wynik pod względem bramek zdobytych. Po prostu ta mega utalentowana młodzież gra w ofensywie bez presji a to zawsze daje niesamowite warianty w ataku swoją fantazją po prostu nie mają kompleksów by iść w pojedynki jeden na jeden, stąd się bierze łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Maja za sobą dwa sparingi i znowu nie obyło się bez bramek 2:2 z Oostende i 4:0 z Dundee Utd. Sparta Praga przegrała mistrzostwo dlatego do tego sezonu przystąpią bardzo wkurzeni, personalnie nie stracili swoich gwiazd a nawet wzmocnili swój atak Nigeryjczykiem Fatai. Na pewno jest to zespół bardziej poukładany od Holendrów ale równie bazujące na szybkie kombinacyjne grze. Oni mają tą samą tendencję do Plzen w grach towarzyskich dużo testują i w takich grach przykładają się bardzo do ofensywy stąd są to perełki do overów. W tym okresie przygotowawczym Trinec dwa razy w tym samym dniu 5:0 oraz 1:1, ostatnio zlali Austriacki Ried aż 1:8. Jak dodamy do tego takie sparingi z zeszłego sezonu 2:4 Kazan, 2:5 PSV, 2:3 Celtic to mówi wszystko o ich podejściu do tego typu spotkań. Dwie ekipy z zamysłem ofensywnym to musi dać bramki.
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Maribor - FC Astana
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: William Hill
Analiza
:
We wtorkowy wieczór, słoweński Maribor podejmował będzie na Stadionie Ljudskim ekipę FC Astana. Dla mnie faworytem są tu gospodarze. Przede wszystkim drużyny z tak egzotycznych miejsc jak np. Armenia, Azerbejdżan czy Kazachstan słyną z tego, że potrafią stawić dzielnie czoła jedynie na własnym terenie. Dwumecz pomimo często korzystnego wyniku u siebie, zaprzepaszczają grając na wyjeździe. Myślę, że tak będzie i tym razem. Maribor to doświadczona ekipa, która w zeszłym sezonie brała udział w rozgrywkach grupowych tej imprezy, efektownie pokonując po drodze Celtic. Takie doświadczenie nie pozostanie bez znaczenia w tym meczu zwłaszcza, że ekipa Astany praktycznie go nie posiada. Formę Słoweńców ciężko ostatecznie zweryfikować na podstawie meczów kontrolnych. Jedyne spotkanie o stawkę w ostatnim czasie zagrali tydzień temu w Superpucharze, gdzie ulegli po karnych ekipie z Kopru. Przyjezdni są z kolei w środku rozgrywek, gdzie plasują się na 3 miejscu. Wydaje się jednak, że nie są oni w pełni formy co pokazuje ich ostatnia gra w kratkę w meczach z Kairatem i walczącym o utrzymanie Tobolem. Nie można również zapominać, że liga kazachska z której wywodzi się Astana jest jedną z najsłabszych w strukturach UEFA. Gracze Mariboru dobrze wiedzą, że o powtórzenie sukcesu z zeszłego roku będzie ciężko, jednak nikt nawet nie myśli o tym aby żegnać się z Champions League już na tym etapie. Podejrzewam, że nie ujrzymy zbyt wielu bramek w tym meczu za sprawą defensywnego ustawienia gości, jednak prędzej czy później ten mur powinien zostać sforsowany. Stawiam na mało bramek oraz wynik oscylujący w granicach 2:0 dla miejscowych. Jeżeli gorący, kazachski teren nie ma być dla nich drogą krzyżową, muszą to spotkanie zdecydowanie wygrać!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 11

ganman83

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sarajevo - Lech
Typ: Obydwie strzelą
Kurs: 2.0
Bukmacher:Bet365
Analiza
:
lech: Drużyna która wygrała 9 z 10-iu ostatnich meczy zdobywając 25 goli a tracąc tylko 4 gole.
Lech jest drużyną która ma możliwości które pozwalają dojść do fazy grupowej LM tym bardziej że ostatnio wzmocnili się o nowych zawodników którzy na pewno będą chcieli się wykazać.
Sarajevo: Drużyna która wygrała ligę tylko z dwoma porażkami na koncie zdobywając 55 bramek a tracąc tylko 17, jest drużyną silną na własnym boisku. Z ostatnich 10-iu meczy wygrali 8 w których zdobyli 17 bramek a stracili 7.

Podsumowanie: Powinniśmy zobaczyć kilka bramek w tym meczu z jednej jak i z drugiej strony ponieważ Sarajevo musi wygrać ten mecz w rewanżu lech będzie dużym faworytem i mało prawdopodobne że wyjadą z Poznania zwycięsko więc od samego początku powinni zaatakować bramkę Lecha. Patrząc na statystyki obydwie drużyny mają predyspozycje żeby zdobywać bramki.
Bardzo ciężko jest wytypować zwycięzce tego meczu więc wole postawić na gole z
obydwóch stron co jest bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna, Pan American Games 2015
Spotkanie: Paragwaj U22 – Meksyk U22
Typ: Meksyk U22 DNB
Kurs: 1.57
Buk: Betsson
Godz:two:35
Analiza:

Helo, witam, na jutro mam meczyk w wykonaniu reprezentacyjny. Wybrałem turniej o mniejszym prestiżu, jakim jest Pan American Games 2015 i spotkanie pomiędzy Meksykanami i Paragwajczykami. Według mnie faworytem tego meczu jest reprezentacja Meksyku, która jest bardziej doświadczona i ograna. Trzeba tu spojrzeć na kategorie wiekowe U20 i U21, bo to tam grali zawodnicy, którzy spotkają się jutro. Dla reprezentacji U22jutrzejszy mecz jest wspólną i pierwszą grą w tym turnieju. Ja uważam, że Meksykanie są zawodnikami lepszymi i mają drużynę bardziej doświadczoną, która jest w stanie w tym turnieju walczyć nawey o zwycięstwo. POWODZENIA!!!
zwrot
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Gold CUp
Godzina: 1:00
Spotkanie:Haiti - Houdnuras
Typ: 1
Kurs: 4.55
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

Spotkanie numer trzy w grupie A turnieju Gold Cup w ktorym xmierza sie Haiti i Honduras. Haiti ma Guerriera znanego z polskich boisk i przylecialo w najsilniejszym mozliwym zestawieniu. Nie graja zle ale zdobyli tylko punkt. Zremisowali z z Panama i przegrali 0:1 z faworyazowanym USA. To dobre wyniki jak na druzyne na ktora wystawia sie takie kursy. Honduras mial byc silniejszy ale nie spisuje sie dobrze. Takze zremisowali 1:1 z Panamą, i przegrali 1:2 z USA. Dla mnie ten mecz powinien byc bardziej zaciety niz wskazuja buki i choc remis wydaje sie najbardziej prawdopodobny to licze na niespodzianke.
✅ 355
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: FK Sarajewo - Lech Poznań
Typ: powyżej 3,5 goli w meczu
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Pamiętam drużynę FK Sarajewo z tamtego roku, kiedy to mierzyli się w eliminacjach do Ligi Europejskiej z Borussią Moenchengladbach. Na boisku niemieckiej drużyny przegrali aż 0:7, ale z dobrej strony pokazali się, gdy grali u siebie. Na swoim terenie przegrali tylko 2:3. Pamiętam tamten mecz i naprawdę wiele się tam działo. FK Sarajewo miała sporo niezłych okazji do zdobycia bramek, a Borussia Moenchengladbach również miała ich mnóstwo, jeszcze więcej niż gospodarze. Wtedy Sarajewo zagrało odważnie, poszli na wymianę ciosów ze znacznie bardziej popularnym klubem. Teraz Sarejewo zajęło pierwsze miejsce w swojej lidze, a u siebie nie przegrali żadnego spotkania. Lech Poznań może nie mieć łatwego zadania, by wywieźć dobry wynik. Dobrze jednak pokazał się Lech Poznań w meczu o Superpuchar z Legią Warszawa. Lech wygrał 3:1, świetnie wyglądali w ataku, choć w obronie już tak dobrze nie było. Lech ma spory potencjał do zdobywania bramek, mają kim straszyć z przodu. Tutaj widzę spore szanse na dośc wysoki rezultat.
⛔ 100
 
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Tour de France, Etap 10 H2H
Godzina: 12:25
Spotkanie: Andrew Talansky - Mathias Frank
Typ: Andrew Talansky
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój kolejny typ na tegoroczny Tour de France dotyczy po raz kolejny walki bezpośredniej między dwoma kolarzami w systemie h2h. Wtorek, 14 lipca, 10 etap i w końcu to co kibice lubią najbardziej. Góry, Pireneje i meta na podjeździe. Podjeździe wymagającym, bo ostatnie 15 km to wzniesienie o średnim nachyleniu 7,4%. Etap już zdecydowanie dla najwyższego topu. Froome, Quintana, Contador, van Garderen czy Nibali zdecydowanie są wymieniani jako główni kandydaci do zwycięstwa. Może przesadzam i jedynym, zdecydowanym faworytem jest Brytyjczyk, który znów, jak 2 lata temu trafił z niebotyczną formą na Wielką Pętlę, ale to tylko moja subiektywna opinia, a kolarstwo jest pięknym sportem właśnie przez swoją nieprzewidywalność. Jednak ja dziś skupiam się na innym pojedynku. Mianowicie na walce Amerykanina Andrew Talanskyego ze Szwajcarem Mathiasem Frankiem. Talansky 19 w klasyfikacji generalnej, ze stratą 4 minut 17 sekund do prowadzącego Frooma, a tuż za nim Frank, ze stratą jedynie 15 sekund do Amerykanina. Jednak niech to nie będzie dla was zgubne. Andrew to znakomicie jeżdżący, wszechstronny kolarz, który potrafi radzić sobie w każdych warunkach i na każdych trasach. Może nie jest to ścisły światowy top, jednak w największych wyścigach, w których startuje, zawsze kończy w najlepszej 10-20, na pojedynczych etapach potrafiąc zaskakiwać najlepszych. W zeszłym roku w znakomitym stylu wygrał Critérium du Dauphiné, jednak na Tourze nie miał szczęścia i po 12 etapie musiał wycofać się z wyścigu. Frank to zdecydowanie niższa półka, średnia liga wśród najlepszych. A już na pewno zdecydowanie niższa półka w górach. Cała kariera bez jakichkolwiek wyników, które zasługiwałyby na wyróżnienie. Świetna jazda drużyny IAM Cycling na 9 etapie, dała mu dobre miejsce, na którym obecnie się znajduje. Pojedynek h2h między tymi zawodnikami, szczególnie na takim etapie jak dziś, zdecydowanie dla Amerykanina z zespołu Garmin. Frank z każdym górzystym etapem będzie spadał w klasyfikacji, Talasky będzie piął się ku górze.
⛔ 100
 
A 3

azel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Gold Cup
Godzina: 03:30
Spotkanie: Panama - USA
Typ: USA do połowy
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są &quot;goście&quot;. Amerykanie wygrali 11 ostatnich spotkań z Panamą i w tym spotkaniu również są faworytami. W tym roku na 10 spotkań przegrali tylko raz bijąc po drodze takie reprezentacje jak Holandii czy Niemiec. W większości spotkań strzelali bramki już w pierwszych połowach i wydaje mi się że ta tendencja zostanie podtrzymana. Oczywiście nie daję szans na odpowiedź dzisiejszym &quot;Gospodarzom&quot; przeciw tak dobrze grającej w ostatnim czasie reprezentacji USA.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Gold Cup
Godzina: 03:30
Spotkanie: Panama - USA
Typ: Panama +1
Kurs: 1.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawy typ znalazłem na dzisiejszy mecz Stanów Zjednaczonych z Panamą. USA mają już zapewniony awans z pierwszego miejsca i nic nie może im stanąć na drodze do następnej fazy. Myślę, że ten mecz będą traktować jako odpoczynek. Panama gra o awans, a porażka może pogrzebać ich szanse o awansie do następnej rundy. Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby Panama wygrała ten mecz, ale pewnie coś takiego nie będzie mieć miejsca, bo jednak USA to bardzo dobra reprezentacja i grają u siebie, więc nie odpuszczą tak łatwo. Jak dla mnie remis dla wyciągnięcia jest jak najbardziej możliwy i nie chcę mi się wierzyć, że Panam da się ograć dwoma golami. Skoro nawet w meczu inauguracyjnym USA wygrało jedynie jedną bramką, a taka sama sytuacja miała w spotkaniu z Haiti. Moim zdaniem Panamczycy są bardzo niedoceniani przez bukmacherów i z pewnością nie dałbym takich kursów. Stany jeśli rzeczywiście wygrają ten mecz to dla mnie jedynym realnym wynikiem będzie wyniki jednobramkowy, bo Panama to przecież nie jest jakaś bardzo słaba reprezentacja. Stany Zjednaczone strasznie męczyły się z Hondurasem jak i z Haiti, więc teraz w tak nie ważnym dla nich meczu z pewnością nie wygrają bardzo wysoko. Myślę, że Panama tutaj ostro powalczy. Polecam!
✅ 63
 
stanley-63 906,1K

stanley-63

Typer
⚽ Kwalifikacje do Champions League
Godzina 17:30
- FK Ventspils - HJK Helsinki
- over 3.5 gola
- Kurs 5.00 / Unibet

Stadion Olimpijski w Windawie na Łotwie będzie areną pojedynku pomiędzy mistrzem Łotwy FK Ventspils a mistrzem Finlandii HJK Helsinki , oba kluby to utytułowane ekipy w swoim kraju , gospodarze poprzedni sezon zakończyli aż z 12 punktową przewagą nad drugim w tabeli Skonto jednak w tym sezonie już nie jest tak łatwo i przyjmnie bo po 11 meczach zajmują drugą pozycję , jednak w tym sezonie nie przegrali ani jednego spotkania a stosunek bramek też całkiem dobry bo +12 ( 17:5 ) no ale wiadomo to liga a puchary mają swoje prawa jednak osobiście liczę że bramka ze strony Ventspils powinna paść , co do mistrza Finlandii HJK to wiadomo , jest to najbardziej utytuowany klub w Finlandii i napewno w tej parze są faworytem do awansu do następnej rundy , ten sezon jednak w wykonaniu HJK już nie jest taki jak poprzedni i po 20 rozegranych spotkaniach mają zaledwie 1 pkt przewagi nad RoPS i w ostatniej kolejce polegli z nimi 2:1 no ale to znowu liga krajowa a dziś arena międzynarodowa i ważny pojedynek na Łotwie dlatego przed rewanżem u siebie trzeba dziś zapewnić sobie jakiś korzystny rezultat a najlepiej strzelić gola a w HJK ma kto strzelać bramki np. Demba Savage ma na koncie 6 zdobytych bramek , tyle samo Japończyk Atomu Tanaka , o jedną bramkę mniej czyli 5 zdobył Erfan Zenali , tak więc liczę że i w tym bardzo ważnym meczu coś ustrzelą a ogólnie liczę na otwarty pojedynek i przynajmniej 4 bramki !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II runda eliminacji Ligi Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FK Sarajevo - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mistrzowie Polski przystępują dziś do rywalizacji o fazę grupową Ligi Mistrzów. Na początek zmierzą się na Asim Ferhatović Hase Stadium z mistrzem Bośni i Hercegowiny FK Sarajevo. Niema co się czarować rywal jest słabszy od Lecha, ale też nie jest to zespół, który można zlekceważyć bowiem może się to skończyć bardzo źle. Zresztą piłkarze Lecha doskonale zdają sobie sprawę, że nie można lekceważyć słabszych ekip, bo kończy się to odpadnięciem z pucharów (dwa poprzednie sezony i porażki z Žalgiris Wilno i Stjarnan).
Ja osobiście postanowiłem, że zagram już w pierwszym meczu tych drużyn zwycięstwo Lecha. Podopieczni Macieja Skorży już w meczu Superpucharu z Legią Warszawa pokazali się z bardzo dobrej strony (być może na tle słabej Legii, ale jednak). Widać, że jeśli przyłożymy te dwie nasze eksportowe drużyny to jednak Lech był bardziej poukładaną drużyną i mimo wszystko lepiej się prezentował na boisku. Wydaje się, że również transfery letnie będą udanym zakupem, na razie w dłuższym wymiarze zaprezentowali się Maciej Robak i Denis Thomalla i według mnie wypadli naprawdę dobrze. Pamiętajmy ponadto, że do drużyny dołączyli również Dariusz Dudka, Dávid Holman i Abdul Aziz Tetteh, a jedynym poważnym osłabieniem jest odejście Zaura Sadaeva, choć wydaje mi się, że zamiana go na Robaka (bądź co bądź zdecydowanie skuteczniejszego zawodnika, będzie strzałem w dziesiątkę). Jeśli chodzi o samą sytuację kadrową przed dzisiejszym spotkaniem to w Poznaniu zostali Paulus Arajuuri oraz Gergo Lovrencsics, pozostali gracze są do dyspozycji trenera Skorży.
Wspomniałem o tym, że zespołu FK Sarajevo nie należy lekceważyć (myślę, że gracze Lecha tego błędu już nie popełnią). Wszak jest to ekipa, która w poprzednim sezonie potrafiła wyeliminować Greckie Atromitos i Norweskie Haugesund. W decydującej rundzie co prawda zostali rozjechani przez Borussia Mönchengladbach (2-10 w dwumeczu) ale mecze z drużynami z Grecji i Norwegii pokazują, że jest to drużyną, która potrafili eliminować rywali o podobnej klasie czy nieco lepsze. Dlatego Lech dziś powinien zagrać w pełni skoncentrowani, jeśli tak się stanie i zagrają choćby tak jak w meczu z Legią to dziś znacząco przybliżą się do III rundy el. Ligi Mistrzów. Myślę, że tak też się stanie stąd moja propozycja na zwycięstwo Mistrza Polski.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sarajevo - Lech
Typ: Lech
Kurs: 2.15
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
Do zagrania na Lecha przede wszystkim mogą przemawiać argumenty &quot;za&quot; Kolejorzem, a nie &quot;przeciw&quot; gospodarzom. Lech jest w kapitalnej formie, biorąc pod uwagę sparingi oraz mecz z Legią widać w drużynie Skorży wejście w odpowiedni rytm meczowy. Drużyna wydaje się być daleka od tzw. formy wakacyjnej, co bardzo często doprowadzało polskie drużyny do różnego rodzaju kompromitacji.
Mecz, który miał być sprawdzianem przed wtorkowym i czwartkowym dniem w kontekście europejskich pucharów na pewno dał wielki powiew optymizmu na Bułgarską, w przeciwieństwie do stolicy, piłkarze Lecha niemal ośmieszyli Legię grając koncertowo przez całe spotkanie.
Jaki przebieg będzie miało spotkanie? Na pewno z racji grania na wyjeździe Lech nie będzie non stop szturmował bramki gospodarzy. Prawdopodobnie przez większość spotkania będzie ustępował pola Bośniakom wyprowadzając raz za razem kontry. W tym elemencie Lech na pewno może liczyć na swoją skuteczność, widzieliśmy to chociażby w piątek, gdzie dwoma podaniami detronizowali obronę Legii.
Powołując się na mecz z Legią uznałem, że Sarajevo prezentuje podobny poziom, ten mecz powinien być o tyle trudniejszy, gdyż Polacy grają na obcym stadionie, ale w profesjonalnej piłce nie ma miejsca na takie tłumaczenia, że na wyjeździe może coś nie pójść, bo u siebie spokojnie odrobimy. Lech jedzie po korzystny wynik i na pewno nie będzie kalkulacji.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:00
spotkanie: Hibernians-Mac.T.Aviv
typ: 1X
stawka: 3.20
bukmacher: Bet
Witam na dzisiaj poszukam niespodzianki .W oko wpadł mnie mecz opisany w poście mecz a dokładniej stawka na gości jezusów wynosi tylko 1.30 czy aby buk sie nie walną wystawiać tak cienką stawkę i to w dodatku na gości? po drugie zaglądając w statystyki jezusi nie są tam jakimiś mistrzami grając na obcym terenie w tym roku mają jedynie 3 wygrane 7remisów i 3 przegrane.Warto dodać ,że te 3 wygrane były na samym początku tego roku później same remisy i porażki.Mam przeczucie,że tutaj jest jakiś wałek z tą stawką na gości ja pobieram 1X.Pozdrawiam ????
Zły bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2015 - Etap 10: Tarbes - La Pierre-Saint-Martin
Godzina: 12:30 CET
Spotkanie: Chris Froome - Nairo Quintana
Typ: Nairo Quintana
Kurs: 2.70 Bukmacher: expekt
Analiza: Po dniu przerwy Tour w końcu wjeżdża w Pireneje, etap kończy twardy podjazd na La Pierre-Saint-Martin (15.3km o średnim nachyleniu 7.4%), pierwsze 10km strome (średnio blisko 10%) i powinna być ostra selekcja, zwłaszcza jeśli Sky czy Movistar konkretnie depnie, potem 4km lżejszej górki (4.7%) i końcowy kilometr znowu twardszy podjazd (7%). Chyba lekka przesada z tym kursem, jakoś nie widzi mi się, żeby Froome odczepił Kolumbijczyka, obaj będą mieli duże wsparcie swoich ekip, bo Sky z Movistarem powinni rządzić pod górę. Pewnie na końcu zostaną z van Garderenem, może jeszcze Contador, a że to właśnie Quintana ma już sporą stratę do Froome’a (1:59), to po nim trzeba się spodziewać jakiejś akcji na końcowym podjeździe . Na niewiele się to pewnie zda w kontekście odrabiania strat, ale o te parę sekund Krzysio z Tidżejem zabijać się przecież nie będą. Po takim kursie warto zaryzykować.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vitesse - Sparta Praga
Typ: 1
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W sumie to nie mam zielonego pojecia dlaczego jest tak wysoki kurs na Holendrow. Zagladalem na ich strone. Morale wysokie, atmosfera swietna i nastawienie przed sezonem bardzo wyskie. Chca byc w pierwszej 3. Sparta ekipa z Czech, majavtylko jednego przeciwnika w swojej lidze Pilzno. Holandia a Czechy to roznica w szkoleniach, pilce klubowej... Nadal twierdze, ze holandia jest lepsza i pokaze to w tym meczu i go wygra...
⛔ 100
 
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: El. LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: FK Sarajewo- Lech Poznań
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet 365
Analiza:Lech oficjalnie zaczął już sezon i to w bardzo dobrym stylu, zwycięstwo z Legią 3:1 było bardzo przekonujące, gra Lecha mogła się podobać. Trzeba jednak zauważyć, że Berg znów bardzo dziwnie podszedł do Superpucharu, skład eksperymentalny, w każdym razie Poznaniacy wykorzystali to bezwzględnie. Uważam , że Sarajewa nie można lekceważyć, szczególnie u siebie, atut własnego boiska potrafią wykorzystać, na swoim stadionie grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, stołeczni kibice potrafią ponieść dopingiem swoich piłkarzy.Można było o tym się przekonać w tamtym sezonie, gdy grali z M&#39;gladbach w el. LE, w stolicy Bośni i Hercegowiny było 2:3, niemiecki klub miał spore problemy by wydrzeć zwycięstwo Bośniakom, natomiast w rewanżu Borussia już bardzo spokojnie wygrała ( jak dobrze pamiętam było 6 lub 7 do 0). Dochodzą też informacje, że za przejście Mistrza Polski, prezes FK Sarajewo, da swoim piłkarzą spore premie. Podsumowując: piłkarsko Lech na pewno jest lepszym klubem, jednak Sarajewo ma przewage własnego boiska i sporą motywacje, Poznaniacy myślę, że nie rzucą się do szaleńczego ataku mając świadomość rewanżu na własnym stadionie. Widzę w tym meczu sporą szanse na remis.
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II tura eliminacji Ligi Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FK Sarajevo - Lech Poznań
Typ: wynik/DNB - 1/TAK
Kurs: 10.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już 3 analizy dotyczyło tego meczu - powiedziano chyba wszystko.
Wobec tego dodam od siebie, że zgadzam się, że mecz będzie zacięty i na pewno padna po obu stronach gole, bo Lech już dziś będzie chciał rozstrzygnąć swój awans, a dla zespołu z Bośni to jedyna szansa przechylenia szali na swoją stronę, aby wyjeżdżać już z zaliczką i to jak najwyższą.
Ten sam tok rozumowania wskazuje, że bośniacy nawet za cenę odsłonięcia się zechcą strzelić jak najwięcej goli i objąć prowadzenie.
Typ więc narzuca się sam, a taki kurs to po prostu bajka !!!
Oczywiście można by tu podać również typ na 1/1 za 7,50 ale zarówno nie jest on tak pewny jak powyższy, a poza tym jak widać niższy - więc ostatecznie wybór jest prosty.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom