>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.01.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends - LEC
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vitality - Mad Lions
Typ: Vitality
Kurs: 1.58
Bukmacher: STS
Analiza:
Dla mnie pewniak dnia. Vitality co prawda jest porównywalne do G2 z zeszłego sezonu, czyli zlepek gwiazd, które mają nie zadziałać. Ja uważam inaczej. Ten skład był budowany pod to co chcieli gracze. Perkz miał być gwiazda, chciał Alphariego i go dostał. Chcieli Carzzyego i go mają. Na każdej pozycji mają lepszego zawodnika niż dzisiejsi rywale. Wydaje mi się że zbudowano ten skład z głową i nawet jezeli któryś z nich będzie miał słabszy dzień to mogą to wyciągnąć. Ich najsilniejsza pozycja i gwiazda jest według mnie selfmade. Jest on agresywnym leśnikiem i idealnie będzie pasował pod ten zespół. Perkz zapewne wjedzie na control magu więc nie powinien mieć za dużo zabójstw, tutaj celowałbym w over selfemda (linia 3.5). Alphari dziś na wyspie bo Armut ciężki gracz, ale nie spodziewam się fajerwerków od niego. Skład Mad Lions jest średni, wydaje mi się, że zakręca się w okolicach 4-6 miejsca. Dużo zależeć będzie w ich przypadku od nowych graczy, debiutantów. Z pewnością są utalentowani ale z tego co doszły mnie słuchy są dość nieprzewidywalnie niebezpieczni dla własnej drużyny. Vitality wygrywa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Białoruś
Typ: Poniżej 58.5 bramki
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Niemcy wystąpią w tym spotkaniu jakie faworyci czemu nie można się dziwić bo w swoich szeregach mają kilka ciekawych zawodników, chociaż Białoruś w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze, co może zwiastować ciekawy mecz. To co rzuciło mi sie w oczy na tych mistrzostwach to to że pierwsze spotkania są dość zachowawcze. Wczoraj rozegranych zostało 9 spotkań i gdyby we wszystkich wystawić linie 58.5 bramki to tylko 2 mecze zagrane na over i to praktycznie na styk. Osobiście uważam że jest to spowodawane wlasnie tym że żadna z drużyn nie chce pogrzebać swoich szans już w pierwszym meczu i mocno pracują w defensywie czego przykładem może być Holandia. Szukałem jakiejś sensownej Lini i wydaje mi się że w tym spotkaniu więcej bramek nie zobaczymy a być może jeszcze mniej ale to już spore ryzyko.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia, Eredivisie
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Zwolle – Willem II
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Analiza:


Sytuacja Zwolle jest mega ciężka ekipa traci do bezpiecznej pozycji aż 10 punktów i patrząc na to jaką mają regularność w zdobywaniu punktów ta strata jest ogromna. Tak naprawdę po tej przerwie każdy mecze staje się walką o być albo nie być a już na pewno z takimi rywalami muszą tym bardziej u siebie grać o komplet punktów. Liczę że tutaj był reset i będzie zmiana gry, trzeba zacząć grać bardziej odważniej do przodu, ryzykować bo w defensywie to im nie idzie i wątpię by szło a problemem było to że brakowało bramek zdobywanych i na taką zmianę dziś liczę. Willem chyba potrzebował tej przerwy ekipa przegrała 8 spotkań z rzędu na zakończenie roku, kompletnie byli rozbici w defensywie tracili dużo bramek, kompletnie tak gra im się rozsypała. Liczę że tutaj ochłonęli i dzisiejszym meczem będą chcieli zapomnieć o tym okresie i zacząć od wygranej, zdają sobie sprawę do kogo jadą i jak to ważne trzy punkty będą w kontekście walki o utrzymanie. Liczę że obie ekipy po tej katastrofalnej pierwszej rundzie będą chciały rozpocząć nowy rok od zwycięstwa i złapania nowego rytmu i nikt tutaj nie będzie czekał na to co rywal zrobi tylko obie ruszą odważnie do ataków od samego początku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 14:00
Spotkanie: Trump - Wilson
Typ: Wilson
Kurs: 2.66
Bukmacher: Betfan

Dzisiejsze popołudnie to kolejny świetny dzień dla fanów snookera. Spotykają się dwaj swietni zawodnicy Judd Trump oraz Kyren Wilson. Obaj mówiąc oględnie nie przepadają za sobą. Dużo większe sukcesy na koncie Trumpa. Kyren niby blisko szczytu jednak zawsze czegoś brakuje żadnego tytułu z potrójnej korony w przeciwieństwie do Trumpa. bilans bezpośredni na korzyść Trumpa . Ostatnio rozbił Wilsona w Champion of Champions 6-0. jednak w Championship League 3-2 dla Kyrena. W pierwszych meczach obaj urwali się ze stryczka. Trump wyciągnął frejma na 4-4 z Allenem w potrzebie snookera. W deciderze również doczekał się blędu Allena. Natomiast Wilson przy prowadzeniu 4-1 i szansie na 5-1 zachował się fair i przyznał się do błędu przy wyprowadzeniu kija. Od tego momentu gra Kyrena się posypała jednak w deciderze Bingham popełnił banalny błąd przy wysokim prowadzeniu . Ostatnie wbicia Wilsona od żółtej to klasa światowa. Dziś spodziewam się kolejnego zaciętego pojedynku dlatego kurs na Wilsona biorę za dobrą monętę. Muszę przyznać jednak , że w przypadku tego pojedynku ciężko mi o obiektywizm gdyż sympatyzuje z Wilsonem i czekam na jego znaczący sukces od kilku lat.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maroko - Komory
Typ: Maroko + powyżej 1,5 + powyżej 8,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Maroko po 1 kolejce pokazał się z najlepszej strony według mnie. Widać u nich technikę i pomysł na grę, zobaczymy jak daleko ich to zaprowadzi. Wygrali 1:0 z Ghana a dziś dużo łatwiejszy przeciwnik Komory, które uległy Gabonowi.
Maroko jeśli zagra tak jak z Ghana to strzeli przynajmniej 2 bramki.
Jeśli chodzi o rzuty rożne to przede wszystkim boki, w postaci A. Hakimiego i Boufala w meczu z Ghaną zrobili 4 rzuty rożne ale Komory są dużo słabsze i dużo gorzej bronią z drugiej strony Komory mam nadzieję, że pomogą uzbierać dość wysoką linię przynajmniej 9 rożnych.
Liczę na dobry mecz w wykonaniu przede wszystkim Maroko - oby potwierdzili dobrą formę z pierwszego spotkania.

163
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +859
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie EHL Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Trinec Zlin
Typ: Zlin & u6.5
Kurs: 4.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spróbuje ryzyka. Trinec wystąpił nawet o przełożenie spotkania co spotkało się z odmową Zlina, który musi zdobywać punkty by w ogóle myśleć o utrzymaniu. Gracze gospodarzy poza regularnym treningiem, na pewno dzisiaj uzupełnią skład o farmę z Frydka Mistka....Kladno ostatnio było bliskie kompletu na lodzie faworyta, a Zlin obecnie jest na podobnym poziomie....

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie EHL Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pilzno - Liberec
Typ: Liberec z x
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS
Analiza:
Przed rozpoczeciem rozgrywek w czeskiej Extralidze obie ekipy były w waskim gronie kandydatów do wygrania przynajmniej sezonu regularnego i o ile Skoda trzyma sie dzielnie w czołowce to Liberec nie moze cos zaskoczyc grajac troche w kratke i notujac serie przegranych , jednak oststni mecz troche napawa optymizmem gdzie z wyniku 5-1 o mało nie doprowadzili do dogrywki. Mimo różnicy w tabeli patrząc na roster nie widzę takiej różnicy jak wskazują to kursy. Paradoksalnie to Liberec ma wg mnie większy potencjał ale coś nie mogą zaskoczyć w tym sezonie. Spodziewam się meczu na styku.

82
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +673
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League 21:00
Mecz: Brighton - Crystal Palace
Typ: Brighton over 1,5 gol
Kurs: 2,23
Bukmacher: Fortuna

Patrick Vieira mocno odmienił ten wcześniej grający siermiężny futbol, można powiedzieć "staroangielski", ale nadal mają pewne ograniczenia. Mianowicie Vieira chce grać ofensywnie, wysoko, szybko, kładzie duży nacisk na dość wysoki pressing na połowie rywala no i po kilku słabych meczach, zaczęło to wyglądać w miarę przyzwoicie. Tylko, że przyzwoicie to wygląda z takimi zespołami jak Burnley, Newcastle czy Norwich, które łatwo zepchnąć głęboko i prowadzić grę. Gdy jednak przychodzi grać z zespołami z podobnymi założeniami taktycznymi nie wygląda to dobrze, zwłaszcza w defensywie, gdzie łatwo ich skontrować przez wysoko ustawioną linię obrony. Dodatkowo, Michell i Ward to boczni obrońcy z pewnymi ograniczeniami fizycznymi i gdy muszą grać wysoko, często przy szybkich skrzydłach rywali nie nadążają za kontratakiem. Widać to dokładnie było w niedawnych meczach choćby z Tottenhamem Antonio Conte, gdzie stracili 3 bramki a mogłoby być znacznie wyżej czy z West Hamem, gdzie niby przeważali optycznie, byli lepsi, ale w ofensywie nie potrafili sobie poradzić z Benrahma, Bowenem czy przede wszystkim genialnie grającym wtedy Manuelem Lanzinim.
No właśnie a Brighton Grahama Pottera właśnie słynie z takiej gry, która nie leży Londyńczykom. Mewy nawet przed Big6 się nie cofają, tylko próbują grać swoje. Niby nie strzelają aż tak dużo goli w tym sezonie, ale akurat dzisiaj jest okazja, żeby poprawić tę statystykę. Co raz wyższa forma Neala Moupaya, Trossarda czy Kuby Modera, który dziś wyjdzie w podstawowym składzie, a żaden piłkarz Brighton nie współpracuje ta dobrze z Moupayem jak Polak (3 asysty w PL + 1 w pucharze właśnie do Neala).
Goście mocno osłabieni dzisiaj. Bez Wilfreda Zahy i Jordana Ayew, którzy wyjechali na PNA no i ciężko będzie o zastępstwo. Jednego zastąpi z pewnością wracający po kontuzji Olise, tak za drugiego za bardzo nie ma kto. Zapewne będzie to Eduard, ale on znacznie lepiej czuje się w polu karnym, niż w bocznych strefach. Brighton też osłabiony. Potter nie skorzysta z Mwepu i lidera środka pola - Bissoumy. Pierwszego zastąpi pewnie Pascal Gross (lu przy lekkiej modyfikacji ustawienia Danny Welbeck), a obowiązki lidera będzie musiał wziąc na siebie Moder, zamiast Bissoumy.
Stawiam na optycznie wyrównany mecz, nie wydaje mi się, żeby Vieira zagrał jakoś ostrożnie, dlatego Palace będą atakować, mieć spore posiadanie, ale to wszystko będzie mieć miejsce na 30-40 metrze od bramki Roberta Sancheza, za to Brighton ma patent na takich rywali i spodziewam się raz po raz podań wertykalnych ze strony Modera czy MacAllistera do kolegów z ofensywy, które skarcą przynajmniej dwa razy rywala. Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +15
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Polska liga plus liga
GodIna 20:30
Mecz: Lubin - Gdańska
Typ: Bedzie 4 set ? Tak
Kurs: 1.43
Bukmacher: STS

do mieczowych przyjeżdża drużyna z Gdańska jak dla mnie nie widzę tutaj faworyta obie ekipy maja w swoich składach ciekawych zawodników i nie wierze aby gospodarze jak i goście nie ugrali chociaż po jednym secie. Kibicuje gospodarzom ale wiem ze grają bardzi nie rowno i nie będę w stanie ugrać 3:0 także drużyna z Gdańska gra nierówno i zapewne oddadzą seta . Kurs nie za wielki ale jak dla mnie pewny

43
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +157
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka Ręczna mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: Polska win
Kurs: 3,35
Bukmacher: superbet
Analiza:

Dla mnie ten kurs to ogromne value. Na innych bukmacherach jest dużo niższy. Owszem w szeregach Polaków wykryto covid, ale ze znaczących postaci zabraknie u nas tak naprawdę Morawskiego i Chrapkowskiego. W ich miejsce Patryk Rombel powołał innych zawodników, ale oni dalej czekają na wynik testu i nie wiadomo czy dziś będą do dyspozycji. Austria natomiast to bardzo przeciętny zespół z jedną gwiazda - Bilykiem. Na niego dziś nasza kadra będzie musiała uważać najbardziej. Pierwotnie kurs na Polskę wynosił 1,60 ale po testach o covidzie poszedł zdecydowanie do góry. Myślę że to będzie bardzo wyrównane spotkanie i po tym kursie zdecydowanie pójść w stronę naszych orłów.

235
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +513
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Francja - National
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sedan - Villeranche
Typ: Over 3 gole (3 to zwrot)
Kurs: 4.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Rzutem na taśmę dodaję typ z Francuskiej 3 Ligi. Goście na wysokim trzecim miejscu i walczą o awans o szczebel wyżej. Bardzo dobre wyniki w delegacjach i chociaż strzelają i tracą mało, to upatruje dziś okazji do przełamania tej serii. Po pierwsze, Sedan znajduję się w ogromnym kryzysie. Gospodarze sześć potyczek bez triumfu (plus odpadnięcie w Pucharze po dogrywce), do tego fatalna seria na Stade Louis Dugauguez. Bukmacherzy nie dają im większych szans, jestem jednak innego zdania. Przełamanie musi kiedyś nastąpić, a początek 2022 roku jest wyborną okazją. Mój pierwszy typ to BTTS, ale spróbuję odważniej na over 3. Oczywiście, wyniki, h2h i „underowość” tej ligi mówią co innego, jednak lubię w potyczkach dwóch defensywnych filarów pograć przeciw logice. Tutaj widzę spore szansę na słuszność tej tezy i przynajmniej zwrot. Dla odważnych można również za drobne pójść w bramki gospodarzy. Pachnie mi tu sensacją – zobaczymy jak będzie :)

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: Polska handicap -1,5 gola
Kurs:
3,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Podobnie jak kolega wyżej uważam, że kursy wystawione na to spotkanie to spore nieporozumienie. Zaznaczę, że ze mnie słaby ekspert od szczypiorniaka jednak coś nie coś wiem. Biało czerwoni prawie w komplecie z zawodnikami z mocnych lig europejskich. Naprzeciw mnie mało znana ekipa Austrii z jednym no może dwoma, trzema rozpoznawalnymi w świecie handballu graczami. Moim zdaniem jeżeli nasza reprezentacja chce w ogóle zaistnieć w tych Mistrzostwach to wygrana z Austrią to mus. Niemcy i Białoruś to mocniejsze ekipy od naszych dzisiejszych rywali i tam o punkty będzie znacznie trudniej. Kurs na samo zwycięstwo Naszych już zajęty, więc idę o bramkę wyżej.

255
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +539
gamen0 165,3K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brighton - Crystal Palace
Typ: 1 i over 1.5
Kurs: 2.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21 odbedzie się spotkanie w Premier League pomiędzy drużynami Brighton I Crystal Palace. Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być drużyna gospodarzy ktora notuje bardzo dobre wyniki w tym sezonie. Drużyna gosci jest osłabiona brakiem Zahy i Ayew którzy pojechali na Puchar Narodów Afryki. Gospodarze w tym sezonie graja swój mocno ofensywny futbol i starają się grać takie mecze nawet z drużynami z top 6. W mojej opinii w dzisiejszym meczu zobaczymy właśnie ofensywna gre i wobec absencji że strony gosci to gracze Brigthon zdobędą komplet punktów. Moim zdaniem gospdoarxe będą atakować przez pelne 90 minut i jeśli skuteczność nie zawiedzie to strzela dzisiaj kilka bramek. Mój typ to 2:0

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom