>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 14.01.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Sacramento Kings
Typ: 2
Kurs: 4,50
Buk: bwin

Analiza:
Witam,
dzisiejszy typ dość sporo ryzykowny, jednak myślę, że za niewielkie pieniądze warto go zagrać. Może i Houston jest faworytem tego spotkanie, ale nie aż takim, żeby na Kings ustawić kurs na poziomie 4,50 jak to zrobił bwin (i spadł on z 5,10)
Houston w ostatnich meczach na kolana nie powala, Sacramento też nie - to fakt, lecz uważam, że skoro stać ich było na zwycięstwo w Toronto z tamtejszymi Raptors, to dziś tym bardziej są w stanie nawiązać równorzędną walkę i pokusic się o zwycięstwo.
Analiza jak widać jakaś genialna nie jest, właściwie ten typ to gram i podaję typowo &quot;na czuja&quot;, ale poważnie w niego wierzę...
Pozdrawiam-

⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Spotkanie : Chelsea - Sunderland
Typ : 2
Kurs : 8.5

Jutro o godzinie 16:00 Chelsea przed własną publicznością zagra z Sunderlandem . Chelsea po 20 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 4 (11 wygranych , 4 remisy , 5 poraek ) co daje im 37 punktów . Sunderland po 20 rozegranych kolejkach znajduje się n pozycji 10 ( 6 wygranych , 6 remisów , 8 porażek ) co daje im 24 punkty . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .

5 ostatnich spotkan Chelsea

FA Cup Chelsea vs. Portsmouth Z - 4:0
Premier League Wolverhampton vs. Chelsea Z - 1:2
Premier League Chelsea vs. Aston Villa P - 1:3
Premier League Chelsea vs. Fulham R - 1:1
Premier League Tottenham vs. Chelsea R - 1:1

5 ostatnich spotkań Sunderland

FA Cup Peterborough vs. Sunderland Z - 0:2
Premier League Wigan vs. Sunderland Z - 1:4
Premier League Sunderland vs. Man City Z - 1:0
Premier League Sunderland vs. Everton R - 1:1
Premier League QPR vs. Sunderland Z - 2:3

Faworytem tego spotkania jest oczywiście Chelsea lecz Sunderland jest w gazie jak widzimy nie przegrali 5 swoich ostatnich spotkań w tych 5 spotkaniach ograli Man City dziwo mnie tak wysoki kurs na drużynę gości sa obecnie w lepszej formie niż rywal wygrali swoje 2 ostatnie mecze wyjazdowe myślęze kurs warty zaryzykowania powodzenia .

⛔ 100
Redwitz / Brak bukmachera.
 
chuck9004 10

chuck9004

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: LA Lakers - Cleveland
Typ: Lakers -10,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Faworyt tego spotkania może być tylko jeden i są nim bez wątpienia gracze z Los Angeles. Bilans 7-1 w meczach u siebie wydaje się być silnym argumetem aby być pewnym wysokiego zwycięstwa nad ekipą z Cleveland, którzy swoje 4 zwycięstwa odnotowali ze słabymi rywalami. Warto również wspomnieć, iż Koby Bryant błyszczy wysoką formą. Lider Lakers&#39;ów posiada średnią 30pkt na mecz, dlatego też sądzę, iż poprowadzi ich do pewnego zwycięstwa.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - Sacramento Kings
Typ: Houston -12.5
Kurs: 2,55
Buk: bwin
Analiza:


Spotkanie NBA w którym zmierzą się Houston Rockets i Sacramento Kings. Typuje tutaj wysokie zwycięstwo gospodarzy, którzy grają z chyba najsłabszą defensywą NBA. Czemu chyba? Ponieważ sezon nie jest jeszcze w pełni i nawet dużo punktów na wyjazdach traci Miami. Ale ja nie o tym. Sacramento jest młodą drużyną, na pewno pełną energii ale też pełną nierówności i braku rozwagi. Na pewno można wyróżnić u nich Williamsa, który w przyszłości może grać na najwyższym poziomie w lepszych zespołach (średnio 15 zbiórek), ale poza tym ciężko mi powiedzieć czy Kings z jakimkolwiek zespołem potrafią obronić granicę 100 punktów na wyjazdach. Są takie zespoły jak Wizards czy Pistons, które też nie mają wiele jakości, ale Sacramento w tym bryluje. Ostatnio jednak wygrali z Toronto na wyjeździe. Toronto rzuciło im tylko 91 punktów, ale już w końcówce była to gra faul za faul i do tego ograniczają się młodzi. Tak rekompensują braki techniczne. Houston takim zespołem jak Toronto nie jest. Co prawda na razie nie ma nadzwyczajnnych bilansów, ale powinien skończyć w czołowej 10 swojej konferencji. Od początku mieli trudny terminarz. Mierzyli się już 2 razy z OKC, z Lakersami, z San Antonio czy z Orlando. Wygrali tylko 3 mecze z 10 i myśle, że czas na lepsze rezultaty. U siebie grali tylko 3 mecze, z czego 2 wygrali. Średnio rzucają 99 punktów. Myśle, że będą potrafili rzucić ponad 100 w tym spotkaniu. Na początku rozgrywek grali ze Spurs i rzucili im 105. Sacramento rzuca w tym sezonie tak do 90 punktów. Ostatnio z Toronto udało im się 98 rzucić, ale myśle że nic nie dzieje sie dwa razy. Handicap powinien zostać pokryty. Tak też pokazują spotkania bezpośrednie. Rockets z Sacramento wygrywali 123-101, 102-93, 118-105, 117-107, 115-98.

✅ 155
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Anaheim Mighty Ducks @ Edmonton Oilers
Typ: Edmonton Oilers -0,5 (czas regulaminowy)
Kurs: 2,39
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Tutaj w przypadku Nafciarzy sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku Pits &amp; Sabres. Ich gra ostatnimi czasy wyraźnie nie idzie po myśli i choć wydawało się, że byli blisko w ostatnim meczu z Diabłami ,tak przegrali mecz w dogrywce będąc w osłabieniu. Kilka razy podkreślałem już, że u siebie potrafią zagrać skutecznie i z polotem, tymbardziej że będą podejmować Ducks, którzy na wyjazdach prezentują się bardzo słabo mając w dorobku jedynie 3 zwycięstwa w sezonie. Sądze więc, że przed nimi spora szansa , a z ekipą pokroju Kaczek mają na pewno okazje na przełamanie tej okropnej serii, tymbardziej że Ducks rozgrywali wczoraj mecz w Calgary.

⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes
Typ: Phoenix Coyotes &#39;60
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betclick
Analiza:


Na początku analizy ważna informacja: Najgorszy zespół ligi NHL zrezygnował ze współpracy z dotychczasowym szkoleniowcem Scottem Arnielem. Były szkoleniowiec klubu z Ohio został siódmym trenerem, który stracił posadę w trakcie aktualnego sezonu. Tymczasowo do końca sezonu najgorszą statystycznie ekipę NHL poprowadzi dotychczasowy asystent Todd Richards. Był on trenerem Minnesota Wild w ubiegłym sezonie, lecz stracił posadę na rzecz Mike&#39;a Yeo. Z Dzikusami notował przeciętne rezultaty i w trakcie dwóch lat pracy nie zdołał awansować do fazy pucharowej. Nie wątpliwe przesądził o tym mecz &quot;nad dole tabeli&quot; w którym to mierzyły się dwie najsłabsze drużyny ligi NHL: Columbus i Ducks. Mecz odbył się w Anaheim gdzie miejscowe Kaczory rozbiły Niebieskie kurtki 7:4 warto odnotować, że Kaczory po pierwszej tercji prowadziły już 4:1. Columbus pierwszym mecz z tymczasowym trenerem rozegrają u siebie w Ohio a podejmować będą Phoenix Coyotes. Kojoty mimo, że w ostatnich trzech meczach wygrali tylko raz mogą być zadowoleni ze swojej gry, a już szczególnie ze swojego goalie który osiągnął szczyt formy. Zacznijmy najpierw od wygranego meczu w Phoenix gdzie Kojoty rozbiły Wyspiarzy 5:1 Historycznego hattricka odnotował w tym meczu kapitan Kojotów Shane Doan, to jego pierwszy wyczyn w ciągu 16 sezonów rozegranych w lidze. Następnie przyszły dwa mecze wyjazdowe z bardzo trudnymi rywalami Rangersami i Red Wings oba zakończyły się remisami jednak w rzutach karnych szczęście opuściło już Kojoty. W obydwu tych meczy Kojoty z pewnością nie muszą się wstydzić swojego występu. Przegrana w New Yorku przyszła dopiero w szóstej rundzie rzutów karnych, a wcześniej gra była bardzo wyrównana. W Detroit Kojoty wychodziły dwa razy na prowadzenie jednak Skrzydła skutecznie goniły wynik doprowadzając do remisu i szczęśliwie wygrali rzuty karne. Przed Kojotami ogromna szansa na wygranie w Ohio, Kurtki przechodzą mocny kryzys nie wspominając już jak chaotyczna jest ich gra, do tego zmiana trenera na asystenta też raczej nie pomoże drużynie wydostać się z dołka. Kojoty natomiast powinni być podbudowani dobrymi meczami w Detroit i Nowym Yorku gdyż potrafili nawiązać równoległą grę z czołowymi zespołami ligi NHL. Jeżeli będą wstanie zaprezentować się podobnie w Ohio to zwycięstwo mają na wyciągnięcie ręki.

⛔ 100
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Denver Nuggets - Miami Heat
typ : Handicap ( 3.5 : 0 ) : 2
kurs : 1,91
Betsson

Nie wybralem tego typu z powodu, ze jestem wielkim fanem Heat i troche mnie zaslepia milosc. Wrecz przeciwnie, nie kibicuje im. Skusilo mnie jednak do tego typu przeanalizowanie sytuacji. Miami Heat to faworyt numer jeden do tytulu w tym roku !! i nie umniejsza nawet tego fakt, ze w ostatnich dwoch meczach poniesli porazki po dogrywce. Dzisiaj ponownie graja na wyjezdzie na zachodzie. Wyglada na to, ze druzyny z zachodzu im nie leza. Nuggets to jednak juz nie ta sila co jeszcze 2-3 lata temu. Dzisiaj brakuje tam prawdziwego lidera.W dodatku J.R. Smith wybral Chiny zamiast NBA i nie gra dla Nuggets. Ty Lawson pierwszy rozgrywajacy jest kontuzjowany i dzis go rowniez nie zobaczymy. Miami za to zagra juz w pelnym skladzie. Jest Wade, James i Bosh. Reasumujac sadze, ze dzis Heat przerwa ta serie porazek. Stawiam, ze wygraja i to w dobrym stylu, udowadniajac jednoczescnie wszystkim, ze licza sie w walce o tytul mimo tych niepowodzen. Handicap 3,5 dla Denver nie jest zbyt rozpieszczajacy i Heat powinni pokonac ten pulap roznicy pkt.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Rondo over 12 punktów
Kurs: 1,66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Żałuję, że nie wziąłem tego typu trochę wcześniej, bo kursy znacząco spadają. Rondo to obecnie najlepszy, a zarazem najbardziej aktywny zawodnik Celtów. To on rzuca, asystuje, napędza grę Bostonu. Niestety dyspozycja Bostonu nie jest taka jak innych typowych drużyn, ale widać, że Rajon jest w dobrej formie i liczę, że zgarnie trochę pkt z Chicago, tym bardziej, że to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Liczę na niespodziankę w postaci wygranej Celtics, wg wielu Chicago jest faworytem, lecz wszystko może się zdarzyć. Miejmy nadzieję jednak, że Rondo zdobędzie więcej niż 12 pkt, lecz patrząc na kilka poprzednich pojedynków np z Dallas, jest w stanie to osiągnąć.

✅ 66
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLKK
Spotkanie: GORZÓW - ODRA BRZEG
Typ: ODRA
Kurs: 4,05
Bukmacher: expekt
Analiza:

Gorzów od nowego roku ma problemy finansowe. Z zespołu odeszły:

T. Brown - 23.56min, 9.1ppg, 7.2rpg
C. Nnamaka - 22.58min, 8.1ppg, 2.2rpg

nie gra też (ciąża):

K. Dźwigalska - 22.05min, 3.1ppg, 2.7rpg, 3.2apg

W nowym roku dwa spotkania i dwie przegrane, z Artego na wyjeździe (które się wzmocniło) oraz w PP z Energą. Ogólnie nastroje są fatalne, a na parkiet wchodzą młode zawodniczki bo nie ma kim grać.

Odra nie jest może jakimś mega mocnym klubem, typowy średniak. Jednak ostatnio powalczyła i wygrała z Rybnikiem (4.miejsce w tabeli) u siebie. Z osłabionym Gorzowem też może nawiązać walkę.

Pierwsze spotkanie między Gorzowem i Odrą zakończyło się tak:

Odra Brzeg - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 75:79
kwarty: 24:18, 14:18, 19:19, 18:24

C. Nnamaka - 18.24min, w pierwszej piątce wyszła
K. Dźwigalska - 30.43min, w pierwszej piątce wyszła

⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Sydneyhttp://www.tennisexplorer.com/sydney/2012/atp-men/
Spotkanie: Benneteau - Nieminen
Typ: 1
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betgun

Analiza: Finał tenisowego turnieju w Sydney. Julien Benneteau z Francji nr 49 w rankingu ATP zmierzy się Jarkko Nieminenem z Finlandii - 77. miejsce. Jak dla mnie murowanym faworytem do zwycięstwa jest ten pierwszy. Julien bardzo ładnie prezentował się we wszystkich pojedynkach turnieju, odnosząc 4 zwycięstwa bez straty seta. Pokonani kolejno: Andreas Seppi ATP39, Feliciano Lopez ATP19, Alex Bogomolov ATP34, a w półfinale odprawił z kwitkiem, będącego obecnie w wysokiej formie Marcosa Baghdatisa ATP43. Zwycięstwa z ww. zawodnikami robią na mnie wrażenie i sądzę, że Francuz bez problemu pokona Nieminena, który w finale znalazł się dosyć szczęśliwie, mając o wiele łatwiejszą drabinkę - Duckworth czy Reynolds są poza 1. setką rankingu ATP, Istomin zaledwie 67. Gra Fina od dłuższego czasu mnie nie przekonuje, gdyż jest krótko mówiąc słaba. Co prawda Jarkko zwyciężał we wszystkich czterech pojedynkach z Benneteau, uważam jednak, że historia nie gra, a Francuz w tak dobrej dyspozycji ma doskonałą okazję na rewanż i wygranie turnieju.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 6

jukenduit

Użytkownik
Dyscyplina NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats- Detroit Pistons
Typ: CHA Bobcats (-1,5)
Kurs: 1.66
Buk bet365

Analiza:

Spotkanie dwóch słabszych drużyn w całej lidze i pytanie brzmi kto wygra ? Jednym z wazniejszych czynników który mnie skłania w graniu na Bobki jest własny parkiet. Detroit swoje jedyne 2 wygrane odniosło na własnym parkiecie (MIL i ORL). Reszta to porazki kilkunasto badz kilkudziesiecio punktowe (poza MIL 9pkt ???? ). Dzis nie wystapi prawdopodobnie tylko Vilnueva(gracz nie wiele znaczacy). Bobki badz co badz takze baty dostaja od kazdego ale potrafia powalczyc nawet z najlepszymi (porażka 1pkt z Miami, win z NY, OT z ATL) Dzis mecz w stylu odbic sie od dna i mysle, że to zaciecie Bobków jednak poprowadzi ich do zwyciestwa. HC skromny bo nie ma co ryzykowac wysokiej wygranej ale w gruncie rzeczy jak najbardziej mozliwy. Z kontuzjowanych graczy wyróznia sie tylko Magette ale i bez niego Bobki powinni to spotkanie wygrac.

⛔ 100
 
demolay 21

demolay

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Millwaukee Bucks
Typ: 1 hc -8,5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt

W sobotę o godzinie 2:30 czasu polskiego, dojdzie do starcia broniących tytułu mistrzowskiego Mavericks, z przeżywającymi regres formy na wyjeździe Bucks. Gospodarze po fatalnym początku sezonu, wydają się wracać na właściwe tory. Pomimo nieobecności kontuzjowanego Kidd&#39;a, wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Wyjazdowa niemoc Bucks(0-6) nie zostanie przełamana dzisiejszej nocy. Goście włożyli sporo sił w wygrany wczoraj mecz z Detroit, a końcówka spotkania była dla nich bardzo niepewna. Naprzeciw nim stanie wypoczęte Dallas, dążące do poprawy przeciętnego, jak na możliwości tej drużyny bilansu ogólnego. Nowitzki i Terry poprowadzą swoją drużynę do wysokiej i efektownej wygranej.

✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Phila - Wash
Phila by 26 or more 6.25
Bwin
1/10



Phila u siebie 4-0, Wizzards road 0-5.

Phila u siebie gromi:

96:73 z Pistons,
97:62 z Raptors,
96:86 z Pacers,
112:85 z Kings,

Może klasa tych drużyn nie poraża, ale kurde, mówimy o Wizzards. Zresztą oto ich wyjazdy:

Atlanta 83:101,
Milwaukee 81:102,
Boston 92:100,
Orlando 85:103,
Chicago 64:78,

No słabo, dostają mega baty praktycznie za każdym razem.

Do tego nadal Blatche nie zagra chyba:

Andray Blatche tweeted &quot;no good news from the shoulder doc&quot; on Friday.
While this obviously isn&#39;t a diagnosis of any kind, it&#39;s certainly worth noting after we reported Blatche was heading to New York to seek consultation on his shoulder injury. We should have an update from the team in the not too distant future, but the tweet from Blatche doesn&#39;t sound all that inspiring for his recovery.
PPG 11.8
RPG 7.20
APG 1.0

Więc dużo miejsca dla Hawesa, Branda i Vucevica, którzy sobie nieźle radzą. Wg mnie 13 to tutaj powinno być spokojniutko.

A co do punktów to najgorszy atak kontra najlepsza obrona, czy może być lepsza przesłanka do zagrania undera na Wizzards :?:

Washington rzuca średnio 83.6 punktu na mecz, a to wynik słabiutki. To w Europie w 40 minut niektóre ekipy mają lepszą średnią chyba. A na wyjazdach rzucają 81, jeszcze gorzej.

Phila traci średnio 85.5 punktu na mecz. U siebie to już wgl jest rewelacja, bo 76.5. I to z ekipami właśnie pokroju Wizzards.

Generalnie widzę tu pogrom.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Typ: Over 195,5 pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Obydwie drużyny z zachodu spisują się bardzo dobrze w obecnym sezonie i mieszczą się w pierwszej czwórce swojej konferencji. Według mnie trudno ocenić kto zwycięży ten pojedynek, więc skupiłem swoją uwagę na innych typach i pomyślałem o jakimś overze w tej rywalizacji. San Antonio to drużyna, której średnia zdobywanych punktów wynosi aktualnie 100,9 na mecz. W spotkaniach u siebie najmniej rzucili z Dallas (93 pkt). Ogólnie w meczach Spurs średnio pada 197,6 pkt co jest wysokim wynikiem. Nie przegrali oni jeszcze meczu na własnym terenie i żeby dziś wygrać będą dziś musieli często trafiać, bo Portland to rywal nie byle jaki. Blazers udowadniali to już nie raz w obecnych rozgrywkach. Drugie miejsce w konferencji, bilans spotkań 7-3 i średnio 195,1 pkt w ich meczach robią wrażenie. Goście na pewno dziś powalczą. Trochę martwi mnie fakt, że ich średnia pkt w meczach wyjazdowych wynosi 89,3 co jest dużo słabszym wynikiem od poczynań na własnym terenie, jednak ta średnia złożona jest z zaledwie trzech dotychczasowych meczów i może nie być całkiem miarodajna. Niestety cały czas Spurs muszą radzić sobie bez Ginobiliego, ale liczę, że Parker po dobrych grach w Milwaukee i z Houston znów zagra dobry mecz i często będzie trafiał. W Portland nadzieję pokładam w Aldridge&#39;u. Liczę na zacięte spotkanie z wieloma celnymi rzutami.

⛔ 100
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna,Ligue 1
Spotkanie: Ajaccio - Auxerre
Typ: 1 - Zwycięstwo Ajaccio
Kurs: 2,85
Buk: Bwin
Analiza:
Witam,już w ten weekend na boiska we Francji wraca topowa liga czyli Ligue 1.Pierwsza w nowym roku kolejka wygląda bardzo ciekawie a zwłaszcza mecz który uważam za ciekawy bo bez wątpienia meczem kolejki jest Montpellier - Lyon.Ale ten też jest równie ciekawy bo oba zespoły walczą o przetrwanie na następny sezon.Zespół z Korsyki widać że powoli oswaja się z najwyższą ligą i wreszcie zaczął odnosić zwycięstwa ( z resztą ostatni ich mecz z Sochoux udało mi się zanalizować ) także myślę że i tym razem typ będzie prawidłowy.Dodatkowym atutem u gospodarzy jest mała lista kontuzjowanych bo tylko dwóch zawodników którzy do tej pory razem rozegrali zaledwie 4 mecze w tym sezonie.Dla formalności podam jeszcze bilans domowy Korsykan 2-2-5 nie wygląda za rewelacyjnie ale jak wcześniej wspomniałem dopiero od kilku kolejek zespół zaczyna zwyciężać.Z kolei zespól gości z Dariuszem Dudką na czele szału nie robi w tym sezonie.Punkty przede wszystkim gromadzi na własnym boisku.Bo sam wyjazdowy bilans mówi wszystko 0-4-5.Ostatnie ich 4 wyjazdy to 4 porażki,w dodatku lista kontuzjowanych jest krótka ale bardzo wartościowa bo w meczu nie zagra Sidibe oraz Coulibaly i Sanogo którzy pojechali na PNA.W dodatku kurs na gospodarzy jest na tyle wysoki że można śmiało zaryzykować co ja mówię zagrać bo ryzyka jakieś dużego nie widzę.Powodzenia!

✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 1

greg1313

Użytkownik
Florida Panthers - Pittsburgh Penguins
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Florida Panthers - Pittsburgh Penguins
Typ: 2
Kurs: 2,65
Buk: 888sport

Gospodarze to jeden z najbardziej niedocenianych zespołów w lidze. Pantery u siebie prezentują się bardzo dobrze. W desperacji jakiej się znajdują Pingwiny po 6 porażkach zapowiada nam się dobry mecz. Jak pokazują ostatnie lata to goście częściej triumfowali w meczach pomiędzy ekipami, ale większość meczy była bardzo zacięta. Ja tutaj stawiam na gości, którzy wobec kontuzji czołowych zawodników nie powinni przegrywać tyle meczów z rzędu. Jednak trzeba przyznać, że ostatni mecz w Washingtonie zagrali bardzo dobrze i tylko niefart sprawił, że przegrali. Czyżby zwyżka formy!

⛔ 100
Redwitz / Nieregulaminowy bukmacher.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Millwaukee Bucks
Typ:2
Kurs: 5,2
Bukmacher: Pinnacle

Do ekipy Mavericks przyjezdza Buks. W ostatnich spotkaniach Dallas wygralo w Bostonie gdzie gospodare i goscie nie rzucili za wiele punktow.Przedtem wygrali w slabym Detroit i wygrali w No .Buks zas wygrali Detroit i w bardzo emocjonujacym mecu pokonali Sas ktore mialo az 60% skutecznosci z gry ,ale kapitalne zawody wtedy zagral Jacs swoje zbiorki dodal Bogut i Wygrana Millwaukee po dluzyszm czasie stala sie faktem.Dzis licze na dorby Diffens Millwaukee i wygranie walki na tablicach przez Boguta ale tacy gracze jak Delfino czy Jennings przyczynia sie do wyrowanej walki a w koncowce wygranej po atrakcyjnym kursie ekipy Millwaukee.Mysle ze w tym meczu diffense to podstawa ale obaczymy nad ranem

⛔ 100
 
amf 20

amf

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Chicago Bulls
Typ: over 183 pkt
Kurs: 2,70
Bul: Bet365

Linia wystawiona w Bet 365 to 176 pkt, jak dla mnie bardzo niska, dlatego wybieram over 183 pkt, jak dla mnie bardzo realny, po duzo lepszym kursie 2,70. W dzisiejszym meczu niezle spisujacy sie Boston Celtics podejme na wlasnej hali bardzo dobrze spisujaca sie druzyne Chicago Bulls, ktora w tym sezonie przegrala jedynie dwa mecze. Overa upatruje w tym ze druzyna Chciago Bulls ostatnio bardzo dobrze sie spisuje, a 2 mecz z rzedu ze zdobytymi jedynie 78 punktami nie powinien im sie ptrzytrafic. Poza ostatnim meczem z Washington,w ktorym zdobyli wlasnie 78 punktow, rzucali 111 z Minnesota, 92 z Detroit, 94 z Atlanta. Byki sa faworytem tego spotkania, uwazam ze rzuca 95-100 pktow. Boston natomiast gra u siebie i na pewno tanio skory nie sprzeda. Zapowiada nam sie zaciety pojedynek.

⛔ 100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Typ: 1 połowa Wizards
Kurs: 5.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Jako jedno z trzech pierwszych spotkań dzisiejszej nocy zostanie rozegrany mecz w Filadelfii. 76ers podejmą drużynę Washington Wizards, z którą zagrają jutro o tej samej porze, tyle że w stolicy. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, nie przegrali oni bowiem jeszcze w tym sezonie meczu we własnej hali, a co więcej wcześniejsze spotkania wygrywali stosunkowo wysoko. Wizards jak na razie tylko jedno zwycięstwo, w dodatku u siebie. Na wyjazdach bilans 0:5. Co więc skłania mnie do tego typu? Ano to, że Wizards nie są wcale najsłabszą ekipą w lidze, kadrowo wyprzedzają przynajmniej kilka ekip. Ostatnio wreszcie się przełamali i wygrali pierwszy mecz w 66 sezonie, po czym przegrali nieznaczenie z osłabionymi Bykami z Chicago. Moim zdaniem dzisiaj mają dużą szansę na przełamanie serii porażek na wyjeździe. Drużyna &quot;Czarnoksiężników&quot; ma naprawdę obiecujący skład, drużyna jest budowana wokół młodych: rozgrywającego Johna Walla i centra Javalego McGee. Rashard Lewis, czyli najbardziej doświadczony koszykarz w ich kadrze na razie zawodzi, natomiast chyba wszyscy wiemy na co go stać. Coraz lepiej gra Jordan Crawford, Nick Young to wciąż pewny punkt. Okej możecie powiedzieć, że cały czas zawodzą, jednak ja uważam, że w końcu przełamanie nastąpi i znów zaczną wygrywać regularnie. Przed sezonem wróżyłem &quot;Czarnoksiężnikom&quot; przynajmniej 20 zwycięstw, liczyłem nawet na więcej. Wciąż są w stanie to osiągnąć jeśli w końcu wejdą na odpowiednie tory. Gram taki typ, ponieważ jeszcze bardziej mi się on podoba. Pierwsza połowa powinna być szczególnie wyrównana a Phila ostatnio grała w nich znacznie słabiej, niż w drugich częściach spotkania.

⛔ 100
 
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1Liga
Spotkanie: Bordeaux - Valenciennes
Typ : 1 do przerwy
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin

Drużyna z Valencienes na wyjazdach prezentuje sie tragicznie. W tym sezonie nie wygrała ani razu przy czym na 10 meczów udało się jej tylko dwa razy zremisować(w bramkach 5-17) - nie wiem co mogę dopisać jeszcze o tej druzynie i jej dokonaniach na wyjazdach bo nie ma zbytnio o czym pisać - może to że dziewięć z tych 17 bramek tracili właśnie w pierwszych połowach.
Drużyna Bordeaux bo fatalnym początku i pierwszych siedmiu meczach bez zwycięstwa na swoim stadionie już chyba została nakierowana na właściwe tory i ostatnie 3 mecze z rzędu wygrała. Ogólnie rzecz biorąc to na 10 meczy na swoim stadionie 3 razy wygrywali 6 remisowali i 1x przegrali - czas najwyższy podreperować swój bilans a nie z kim go reperować jak z drużyną która na wyjazdach punktów nie zdobywa.Na pewno będą chcieli szybko uspokoić sobie mecz i być może nawet wynik ustalą już w pierwszej połowieDodatkowym plusem(według mnie) będzie prawdopodobny debiut Obraniaka.
Pozdrawiam

✅ 145
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom