>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13 listopada 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na sobotę - 13 listopada !!!



Typy podajemy według wzoru:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Spotkanie: St. Pauli - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Unibet
Analiza: W sobotnie popołudnie na stadionie Millerntor-Stadion drużyna FC St. Pauli podejmie Bayer Leverkusen. Mecz rozpocznie się o 15.30 czasu polskiego. Po bardzo udanych ostatnich meczach wyjazdowych faworytem są bezsprzecznie &quot;Aptekarze&quot;. W ostatnich 3 wyjazdach zanotowali komplet zwycięstw a w sumie w 5 meczach zdobyli 13pkt. A rywale byli z wyższej półki, na początek ograli Dortmund 2:0, następnie przyszedł remis z rewelacyjnym Hannoverem 96 (2:2) a następnie już same zwycięstwa: ze Stuttgartem i to aż 4:1, Wolfsburgiem 3:2 oraz Schalke 04 (1:0). St. Pauli także dobrze czuje się na wjazdach, ale w meczach na własnym stadionie grając przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. 4pkt w 5 meczach to i tak dłuży sukces jak na beniaminka ale będzie im niezmiernie ciężko wywalczyć choćby jakiś punkt w starciu z solidnym Bayerem, który zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze, ale ma apetyty na pewno na znacznie więcej.
✅ 110
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Pacy sur Eure - Bastia
Draw no bet - Bastia
1.45
Bet365
Dzisiaj o godzinie 20:00 zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz w 3 lidze francuskiej w ramach 16 kolejki. Gospodarze tego spotkania ( którzy w tabeli zajmują dopiero 14 miejsce ) podejmą na własnym boisku lidera rozgrywek - Bastię.
Pacy sur Eure do tej pory nie spisuje sie najlepiej w bierzących rozgrywkach. Zajmują miejsce w drugiej czesci tabeli. Ich bilans meczy to 5 zwyciestw, 3 remisy i aż 7 porażek. Ostatnie ich 4 mecze to 2 remisy , 1 porazka i ostatnio zwyciestwo.
Bastia to spadkowicz z 2 ligi. Szybko sie pozbierali bo nowe rozgrywki w nizszej klasie zaczeli rewelacyjnie. Po 15 kolejkach zajmuja 1 miejsce i są w znakomitej formie. Wygrali ostatnie 7 meczy z rzędu.
Spotkają się 2 drużyny o róznych celach w tym sezonie. Gospodarze będa zapewne walczyc o utrzymanie w lidze. Goscie o powrót do 2 ligi. Wsyztsko wskazuje na to ze Bastia nie powinna przegrac tego meczu. Stawiam na remis bez zakłądu na Bastię.
✅ 45
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Spotkanie : Sląsk Wrocław - Górnik Zabrze
typ: 2
Kurs:4.5
bumkacher Bet 365
W Sobote o godzinie 16:45 we Wrocławiu miejscowy Ślask zagra z Górnikiem Zabrze . Śląsk pod wodzą Oresta Leńczyka nie przegrał jeszcze meczu po 12 kolejkach z dorobkiem 13 punktów są tuż przed strefą spadkową ( 3 wygrane , 4 remisy , 5 porażek ) . Górnik po ostatnim zremisowanym spotkaniu z Polonią Bytom czuje ogromny niedosyt do pierwszej 11 wracają Adam Banaś , Aleksander Kwiek , Michał Bemben i Mariusz Przybylski oraz prawdopodobnie Grzegorz Bonin . Górnicy zajmują obecnie 5 miejsce w tabeli 19 ounktów ( 6 wygranych , 1 remis , 5 porażek )
5 ostatnich spotkań Sląska Wrocław :
GKS Bełchatów 0-1 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 3-1 Zagłębie Lubin
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2-2 Polonia Warszawa
Wisła Kraków 0-0 Śląsk Wrocław
5 ostatnich spotkań Górnika Zabrze :
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 0-1 Jagiellonia Białystok
Jak widzimy Śląska nie przegrał 5 ostatnich sotkań są faworytem tego spotkania , natomiast Górnik to drużyna nie obliczalna potrafi przegrać jak i wygrać z każdym przekonała się o tym czolówka ligi Górnik zagra swoim najmocniejszym składem powinni sobie poradzić zawsze dobra passa kiedyś musi się kończyć dlatego stawiam na Górnik
⛔ 100
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Spotkanie: Werder Brema - Eintracht Frankfurt
Typ: Frankfurt
Kurs: 4.00
Buk: Bah
Analiza:
W 12. kolejce Bundesligi Werder podejmie u siebie Eintracht. Gospodarze zajmują w tabeli miejsce 11 z dorobkiem 14 punktów (bilans 4-2-5 bramki 19:27) natomiast Eintracht zajmuje 4 miejsce mając 19 punktów (bilans 6-1-4 bramki 20:11). Ostatnio Werder radzi sobie naprawdę cienko (ostatnie 4 mecze to porażki z Bayernem, Norymbergą i Stuttgartem - aż 6:0 ! i wygrana najsłabszą drużyną Bundesligi Borussią M&#39;gladbach). W obecnym sezonie drużyna gospodarzy to druga po M&#39;gladbach drużyna która traci najwięcej goli. Eintracht w ostatnich meczach nie przegrał - tylko raz remisując. Wygrywał między innymi ze Stuttgartem, Wolfsburgiem, Hamburgiem czy Norymbergą. Ostatnio gra im się po prostu klei + Gekas, 30-letni napastnik, który strzelił już 11 goli w tym sezonie.
Sądzę, że Eintracht wygra ten pojedynek z Werderem, który ma ostatnio obronę tak dziurawą jak ser szwajcarski i prezentuje się naprawdę słabo.
⛔ 100
 
K 0

kiko1994

Użytkownik
Spotkanie : Stoke - Liverpool (handicap 1:0)
typ: Liverpool
Kurs:4.0
bumkacher: bwin
O 18.30 będziemy świadkami ciekawego meczu, który odbędzie się na Britannia Stadium Zmierzą się ze sobą drużyny Stoke City i Liverpoolu.
Drużyny te w tabeli dzieli aż 7 miejsc , jednak tylko 3 punkty. Tabela Premiership jest maksymalnie spłaszczona, szczególnie w połowie tabeli.
Ostatnie meczy tych zespołów między sobą to :
16/01/10 PRL Stoke City 1 - 1 Liverpool
19/08/09 PRL Liverpool 4 - 0 Stoke City
10/01/09 PRL Stoke City 0 - 0 Liverpool
20/09/08 PRL Liverpool 0 - 0 Stoke City

Jak widać mecze kończyły się remisem bądz więcej niż jednobramkową wygraną Liverpoolu. Gospodarze są osłabieni brakiem kontuzjowanych Rorego Delapa i Mohammeda Sidibe. Goście natomiast przyjeżdżają na Britannia Stadium bez Daniela Aggera , Glena Johnsona , Ryana Babela i Joe&#39;a Cole&#39;a. Sądzę jednak, że bedący ostatnio w formie gracze The Reds ograją Stoke przynajmniej dwubramkową przewagą. Ostatnie 5 ich meczów to 4 zwycięstwa i pechowy remis. Stoke natomiast zaliczyło 4 porażki i zwycięstwo.Myślę, że w jutrzejszym meczu jest jeden faworyt, który chce gonić czołówkę, która odjechała mu na poczatku sezonu. Kurs bukmacherów na to zdarzenie wydaje mi się odrobinę zawyżony biorąc pod uwagę reputację i formę Liverpoolu. Uważam, że Torres do spółki z Gerrardem i resztą drużyny ograją jutro Stoke, które mimo meczu na własnym stadionie nie powinno zawiesić wysoko poprzeczki.
⛔ 100
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Alonso- Webber
Typ: Alonso
Kurs: 2.30
betsafe
Ferrari według mnie nie pokazało podczas treningu jeszcze wszystkiego. Jestem wręcz przekonany że mają asa w rękawie. Alonso w dzisiejszym wywiadzie wypowiadał się spokojnie. Opisywał dokładnie co robili podczas całego dnia. A bolid jest konkurencyjny i mało tego, da się go jeszcze poprawić. Co prawda studzi trochę optymizm że chcą się tylko zbliżyć bliżej Red Bulla, ale wydaje mi się że może być inaczej. Hiszpan znany jest z mocnej psychiki i nie przejmuje się różnymi scenariuszami w wyścigu.
W przeciwieństwie do Webbera, który przyznajmy miał już prawie pewne mistrzostwo, ale wypadek w Korei wszystko zniweczył i znowu mamy dramatyczną końcówkę. Choć sam przyznaje że dla niego jest to zwykły weekend. Jedyny wyjątek to to, że stawka jest większa niż zwykle. Jutro już powinno być nerwowo, a Australijczyk jakoś specjalnie dobrych kwalifikacji nie jeździ.
I chyba jeszcze jeden fajny argument. Im bliżej końca dnia tym chłodniej i spada wydajność Red Bullów. Ja po prostu czuje miłą niespodziankę w wykonaniu Alonso i Hamiltona. Wszyscy niby zachwycają się RBR że zjedzą swoich rywali w kwalifikacjach. Ja jestem innego zdania i jutro będzie bardzo ciasno
1 Hamilton 2 Alonso 3 Vettel 4 Webber 5 Kubica ???? taką kolejność przewiduje ????
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 3

kamil1014

Użytkownik
Spotkanie: Robin Soderling - Michael Llodra
Typ: 3-ci set 0-2 (Llodra wygra 2-0)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Betsson
godzina: 14:00
Analiza:
Llodraspisuje się świetnie w tym turnieju, do tej pory nie stracił seta, a grał z takimi zawodnikami jak Djokovic i Davydenko. Świetny serwis + wypracowany w deblu bardzo dobry technicznie wolej sprawjaję że Francuz wyrasta na zdecydowanego faworyta meczu z nieco &quot;drewnianym&quot; Soderlingiem. Szwed wygral w ćwierćfinale z amerykaninem Andy Roddickiem, który ostatnio jest bez formy. Robin wyraźnie nie radzi sobie z zawodnikami, którzy potrafia go przycisnąć, o czym świadczą porażki z Ferrerem, Federrerem i Mayerem w ostatnich turniejach. Soderling często po przegranym pierwszym secie łatwo przegrywa drugi, co świadczy o słabej psychice. W tym meczu liczę na podobny scenariusz.
Paryska publiczność zmotywuje Llodrę w trudnych momentach, a szweda pogrąży. Zachęcam do obstawiania na taki rezultat. Pozdrawiam
⛔ 100
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Koln-Monchengladbach
Typ:Over 3,5
Kurs:2,60
Buk:Bwin
Mecz drużyn z dwóch ostatnich miejsc. Goście mają strasznie dziurawą defensywę, tracą średnio 3 bramki na mecz. Jutro na pewno obie ekipy będą chciały rozstrzygnąc spotkanie na swoją korzyść, co gwarantuje emocje i sporo bramek.
Gospodarze mają solidną ofensywę, z Podolskim i Novakovicem na czele. Ten drugi ustrzelił ostatnio hat-tricka przeciwko HSV, spotkanie to zresztą zostało wygrane przez Kolonię 3-2. W składzie zabraknie jutro podstawowego bramkarza Faryda Mondragona.
Borussia również nie wygląda najgorzej z przodu, ciekawi zawodnicy-Raus, de Camargo, obydwaj ostatnio strzelili po bramce Bayernowi i zanotowali po asyście. Także i Gladbach powinno coś jutro strzelić, jedna, dwie bramki są w ich zasięgu. Zwłaszcza, że defensywa gospodarzy również należy do jednej ze słabszych w Bundeslidze.
Na pewno więc bramek jutro nie zabraknie, over 3,5 wydaje się w miarę rozsądnym typem, zwłaszcza po takim kursie.
✅ 160
 
S 1

stres

Użytkownik
spotkanie Polska-Holandia
- typ 2
- kurs 1,85
-buk: Bwin.com
- analiza
Dzis spotkanie o miejsca 9-12 Mistrzostw Swiata w siatkowce odbywajacych sie w Japoni. Polska zmierzy sie z Holandia. Wedlug bukmacherow nie ma faworyta tego spotkania. Ja gram na Holandie. Dlaczego one powinny wygrac to spotkanie?
- maja w swoim skladzie Flier Manon, znakomita zawodniczke zdobywajaca punkty nie tylko atakiem,blokiem ale rowniez servisem. Jest ona w czolowce najlepiej punktujacych mistrzostw. Najlepsza Polka-Werblinska ma od niej zdobytych 20 ptk mniej.
-Polki to jeden z zespolow, ktory popelnia najwiecej bledow wlasnych w mistrzostwach, a takie bledy Holenderki potrafia bezwzglednie wykorzystywac.
-Holenderki z Polkami lubia grac i w sotatnich meczach bez zadnych problemow zwyciezaja nasza reprezentacje. W 2009 roku w Grand Prix dwukrotnie pokonaly nas 3:0, aby potem w Mistrzostwach Europy (odbywajacych sie w Polsce!) rownie latwo pokonac nas 3:0 , w setach do 18, 13!, i 23.
-od 1982 roku to dopiero 3 wystep reprezentacji Polski na Mistrzostwach Swiata, Holenderki graja po raz 7 (tylko jedna impreze opuscily w 86r), co swiadczy, iz Holenderki maja lepsze ogranie na imprezach tego cyklu.
-Polkom MS nigdy nie wychodzily, nawet jak nasza reprezentacja w 2003 i 2005 zdobywala w Mistrzostwach Europy zlote medale, to w MS 2002 i 2006 byla dopiero 13 i 15. Nawet ms 12 bedzie najwyzszym miejscem Polek w MS od 1978roku.
Warto dzis zagrac na zwycieciestwo Holenderek. Obawiam sie, ze spotkanie moze skonczyc sie nawet w 3 setach.
⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Holandia (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet)
Typ: Polska +1,5 seta
Kurs: 1,50
Buk: Tobet
Analiza: Oglądałem wczoraj wieczorem powtórkę meczu Holenderek z Niemkami. To co grały w dwóch pierwszych setach Pomarańczowe, wołało o pomstę do nieba. No i jeszcze ta końcówka czwartego seta, kiedy to reprezentantki Holandii roztrwoniły bardzo dużą przewagę i przegrały. W tej partii Flier była kilka razy blokowana w ataku z trzeciego metra. Pomarańczowe to reprezentacja o dużym potencjale, ale chyba tylko raz to pokolenie holenderskich siatkarek naprawdę pokazało ten potencjał (podczas ostatnich Mistrzostw Europy). Według mnie powinno się zwolnić i to jak najszybciej trenera Salingera. Jeżeli chodzi o nasz zespół, to o tym, że polskie siatkarki nie grają o nieco wyższą stawkę zadecydował mecz z Chinkami, przegrany w fatalnym stylu. Zarówno Polki, jak i Holenderki grają na tych Mistrzostwach poniżej oczekiwań. Są to zespoły o zbliżonym potencjale, dlatego myślę, że nasze dziewczyny stać na ugranie w tym spotkaniu przynajmniej dwóch setów.
✅ 50
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie:polska -Holandia
Typ ???? okładny wynik 0:3
Kurs:6
Bukmacher:gamebookers
Analiza:w sobote o 4.30 bedziemy świadkami kolejnej porazki reprezentacji Polski kobiet w siatkówce.O ile walczą dziewczyny o najlepsze miejsce jakie zajeły na tej imprezie to miejsca 9-12 nie są powodem do dumy.Niestety przychodzi im grac z druzyna Holandii która nas ostatnio ogrywa bez problemu .Rok temu na ME rozgrywanych w Polsce ,Holandia rozbiła nas dwukrotnie 3:0 .Co prawda nie prezentuja takiej formy jak przed rokiem ale na nasze dziewczyny to starczy
⛔ 100
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Mecz ???? inamo Moskwa - Rubin Kazań HC 1:0
Typ:2
Kurs:5.00
Buk:Sportingbet
Analiza:
Mecz 28 kolejki Rosyjskiej ekstraklasy.W ostatnich 5 spotkaniach Dynamo wygrało 2 razy ze słabszymi od siebie drużynami i zanotowało 3 remisy w tym jeden u siebie z CSKA.Rubin zaś też dwukrotnie wygrał i 3 razy zremisował w tym na wyjeździe z CSKA, nie licząc LM gdzie gra słabo i musi wygrywać w lidzę chcąc sobie zapewnić bezpośredni awans do pzyszłorocznej edycji a do CSKA ma tylko 2 punkty straty, więc musi grać na maksa i wygrywać kolejne ligowe spotkania.A musi dziś wygrać bo nastepne spotkanie gra z liderem Zenitem.Ostatnie 3 spotkania w tym kształcie Rubin wygrał z Dynamem 3:0, 2:0 i 1:0.
⛔ 100
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks- Dallas Stars
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Bet365
Analiza:

W sobote o 4 na ranem w USA rozegra się bardzo ciekawe spotkanie ligi NHL pomiędzy Anaheim Ducks a Dallas Stars. Według mnie faworytem do zwycięstwa w tym meczu są kaczory a dlaczego?
Po 1. Ducks świetnie gra na własnym lodowisku mają 6 zwycięstw i tylko 2 porażki za to Dallas na wyjeżdzie nie radzi sobie zbyt dobrze, ich dorobek to 3 zwycięstwa i 3 porażki. Niby ten rezultat nie jest taki zły ale gdyby spojrzeć na ostatnie wyniki drużyny z Dallas odrazu widać, że nie są w najlepszej formie-ostatnie 2 wyjazdy zakończyły się porażkami 3-1 z Los Angeles i 5-0 z Colorado. Za to Anaheim Ducks ostatnie 5 meczy wygrało. Obie drużyny spotkały się już ze sobą 27 pażdziernika tego roku w Dallas gdzie drużyna Stars przegrała wyraźnie 5-2. Myślę, że Kaczory nie będą miały dziś większego problemu z rozbiciem Gwiazd.
✅ 115
 
F 0

filled

Użytkownik
Spotkanie: Sao Caetano SP - America Mineiro MG
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już za parę minut, bo o północy dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania w brazylijskiej Serie B. Gospodarze zajmują 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 48 punktów , są już praktycznie pewni utrzymania, a na jakieś wysokie miejsce w lidze też liczyć już zbytnio nie mogą. Co innego goście. Zespół zajmuje 4 miejsce w tabeli z 58 punktami, czyli zamyka listę zespołów, które mają prawo awansować do Serie A. Wysoki kurs bierze się prawdopodobnie z tego, że America ostatnio gra kiepsko, na 6 meczy wygrała zaledwie 2, jednak myślę, że drużyna w końcu musi stanąć na nogi i zdobyć komplet punktów. Wydaje mi się, że zawodnicy gości będą chcieli udowodnić, że awans im się należy i polepszą bilans wygranych wyjazdowych meczy. Obecnie na 17 wyjazdów przegrali 8. Zespoły grają podobny poziom, jednak goście moim zdaniem są o wiele bardziej zmotywowani aby to spotkanie wygrać, oby im się to udało. ;)
⛔ 100
 
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
Spotkanie: Aston Villa vs. Manchester United
Typ: 1X
Kurs: 2,04
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Na początek 13 kolejki angielskiej Premiership zawitamy do Birmingham gdzie stołeczna Aston Villa podejmować będzie Manchester United. Piłkarze The Villans w ostatniej kolejce udowodnili że gra się do końca co zaowocowało 3:2 z blackpool, natomiast Czerwone Diabły w derbach zremisowali z City 0:0 udowadniając że jednak bez Rooney&#39;a może nie nie istnieją ale na pewno ciężko zdobywa im się punkty. Parę plusów dla piłkarzy z Old Trafford to takie że jeszcze nie przegrali w ty sezonie (ale mają już 6 remisów i tyle samo wygranych) i będą chcieli podtrzymać tą serię, kolejny to taki że wracają do składu rekonwalescenci. Za piłkarzami z Birmingham przemawia fakt że graja na własnym obiekcie na którym jeszcze nie przegrali w tym sezonie. W kadrze United zabraknie Paul Scholes&#39;a i nie wiadomo czy wystąpi Evra.
Ostatnie mecz z udziałem The Villans vs. Czerwone Diabły
28:02-10 Carling Cup Aston Villa vs. Man Utd 1:2
10:02-10 Premier League Aston Villa vs. Man Utd 1:1
12:12-09 Premier League Man Utd vs. Aston Villa 0:1
05:04-09 Premier League Man Utd vs. Aston Villa 3:2
22:11-08 Premier League Aston Villa vs. Man Utd 0:0
29:03-08 Premier League Man Utd vs. Aston Villa 4:0
05:01-08 FA Cup Aston Villa vs. Man Utd 0:2
Na koniec ostatni mały plusik na korzyść gospodarzy: Agbonlahor podpisał nowy kontrakt wiążący go z klubem do 2015r. Co wg mnie zmotywuje go do dobrej gry, a to zaowocuje golem (na 7 meczy z Man Utd strzelił 4 bramki).
✅ 104​
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Anaheim Ducks - Dallas Stars
Typ : under 1,5 goals (1 tercja)
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-13 04:05
Analiza:
Brzdo duzo typerów stawia na to spotkanie over 5.5 ale ja pozwole sobie zatypowac bardzo ciekawy typ.Bukmacher zrobił niespodzianke i dał kurs 5.00 na under 1,5 w pierwszej tercji.Ja przed zobaczeniem tego kursu miałem typowac under 0,5 w pierwszej tercji ale kurs jest 1,80 :p. Typ moim zdaniem bardzo dobry bo Anaheim rozkręciło sie w ostatnim spotkaniu dopiero od drugiej tercjii.
W pierwszej nie było dużo akcji ofensywnych.Do tego po chwili odpoczynku w bramce gospodarzy z pewnoscia znajdzie sie Hiller prezentujacy sie wysmienicie.Moze bedzie over w tym spotkaniu ale raczej drużyny postrzelają sobie w 3 tercjii bo pierwsza bedzie moim zdaniem dośc senna.Dallas ostatnio prezentuje słabą forme,a Anaheim kontynouje serie zwyciestw na własnym terenie.Dla Gwiazd z Texasu to 3 mecz z rzedu na wyjeździe i w ostatnich dwóch poszło im słabiutko.Porażki z Colorado 5-0 i LA Kings 3-1 nie napawają optymizmem .Ale zajme sie ta liczbą bramek w pierwszej tercji.
Dallas jest to drużyna bardzo ofensywna,oddaje mnóstwo strzałów na bramke rywala ale ostatnie dwa mecze były na under co mnie bardzo cieszy .Dodatkowo Anaheim w ostatnim meczu zagrali troszke słabiej ale gdyby wykozystali dogodne sytuacje to powinien mecz sie skończyć zwyciestwem Kaczorów 2-3 bramkami.
A jeśli chce ktoś skorzystać i puścić typ to radze sie pospieszyć ???? Ja pusciłem ten typ bo naprawde warto.Polecam typek.
Ktoś nie wierzy to prosze . link nizej
http://zapodaj.net/images/895be3792378.jpg
⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Typ; Over 1820,5 wszystkich pkt we wszystkich meczach NBA
Kurs; 1,90
Buk;Sportingbet

Analiza;

Na dziś przygotowałem nieco dziwny typ. Mianowicie ponad 1820,5 pkt łącznie we wszystkich spotkaniach NBA. Wydaję mi się, że dziś będzie sporo wyników overowych więc ten typ jest do pokrycia jak najbardziej. Średnio na spotkanie wychodzi 202,3 pkt, ale na pewno Houston, New York, Sacramento są w stanie to pokryć. Wash i Atlanta tu boje się że troche zabraknie lecz zespoły wspomniane wyżej powinny zniwelować straty. Oto taki dziś dziwny trochę na wariata typ, jednak szanse oceniam na 75 %. Pozdrawiam Rambo131
⛔ 100
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt

Na Bułgarskiej zmierzą się dwie drużyny walczące po czołowe miejsca w lidze- tylko po jednej z nich widać to tylko na boisku w tabeli Lecha trzeba szukać na samym dole.
Trener Lechii nie będzie mógł skorzystać z usług Vytautasa Andriuskeviciusa, Marko Bajicia oraz Ivansa Lukjanovsa. Są to znaczne ubytki ale Lechia w tym sezonie funkcjonuje tak dobrze, że nie powinno być z tym problemu. Sytuacja kadrowa w Lechu jest płynna ale znacznych osłabień raczej nie będzie.
Dyspozycja Poznaniaków ostatnio jest różna i dobre mecze przeplatane są słabszymi ale z reguły Lech potrafi stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji i którąś z nich zamienić na bramkę. Jednak częste też są głupie błędy w obronie co powoduje dużą liczbę traconych bramek.
Lechia natomiast gra dobrą, solidną piłkę i z czołowych drużyn gra najrówniej. Lechici w każdym meczu są w stanie stworzyć sobie sytuację i grać na dobrym, wysokim poziomie nie schodząc poniżej pewnego pułapu.
W meczu prawdopodobnie zobaczymy wiele sytuacji bramkowych bo obydwie drużyny dysponują dużym potencjałem ofensywnym . Myślę, że wpadnie kilka bramek a na pewno więcej niż 2.5.
⛔ 100
 
witoldodrobina 0

witoldodrobina

Użytkownik
Spotkanie : Stoke - Liverpool
typ: Liverpool
Kurs:2,10
bumkacher: BAH

Dzisiaj o 18,30 na Stadionie Stoke odbędzie się dość jedno z ciekawszych spotkań 13 kolejki angielskiej Premier League.
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest właśnie Liverpool który po słąbym początku wszedł juz chyba na właściwą drogę i myślę że zacznie wygrywać praktycznie każdy mecz.
Ich ostatnie 4 mecze to
Zwycięstwo z Blacburn 2-1✅
Zwyciestwo z Boltonem 0-1✅
Zwycięstwo z liderem Chelsea 2-0✅
No i remis z Wigan⛔
Myślę ze w tym meczu liverpool jest zdecodowanym pewniakiem i pewnym typem na podwojenie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom