>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 13.08.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lipsk - Atletico Madryt
Typ: Atletico nie przegra, wykona powyżej czterech rzutów rożnych i otrzyma powyżej dwóch żółtych kartek
Kurs: 5,00
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Najłatwiejszym etapem w moim typie wydaje się być to, że Atletico nie przegra. Jak wiadomo Atletico od lat potrafi doskonale wykorzystywać swój największy atut, czyli defensywę. Lipskowi będzie tutaj ciężko o gole, zwłaszcza, że grają bez Wernera. Do tego Atletico w każdym meczu po pandemii coś strzeliło, tutaj nie powinno być inaczej. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to uważam, że Atletico powinni zrobić te pięć rogów, ich styl gry powinien im to zapewnić. Według mnie ta linia nie jest jakaś wysoka. Najtrudniej może być z kartkami, ale sędziuje Szymon Marciniak, więc to ułatwia zadanie, no i stawka meczu jest bardzo wysoka, więc nerwowość będzie duża, zwłaszcza w drugiej połowie, więc Atletico trzy żółte kartki może wyłapać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: RB Lipsk - Atl. Madryt
Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą l 2/tak
Kurs:5,25

Bukmacher: sts
Analiza:


Długo się zastanawiałem jaką decyzję podjąć na ten mecz, czy nie odpuścić zupełnie i przy piwku obejrzeć na spokojnie, lecz zdecydowałem się luźno pograć typ który moim zdaniem ma duże szanse powodzenia - typ na BTS + jednoczesne zwycięstwo "gości".
Dwa słowa o Lipsku, zestawienie ostatnich 10 meczów z Tottenhamem w marcu 2020 oraz Bremen w lutym, od tamtej pory Lipsk zaliczał mocno średnie występy mierząc się z przeciętniakami, jedynie remisując bądź przegrywając, remisy z takimi drużynami jak Paderborn, Dusseldorf dają do myślenia. Na przeciwko Lipska staje ekipa Simeone która z kolei na 10 ostatnich meczów doznała 1 porażki na początku roku z Realem, natomiast chciałbym się skupić na innym czynniku który skłonił mnie w stronę tego typu, mianowicie 9 straconych bramek w ostatnich 10 meczach, tracili bramki ze średniakami La Liga, z drugiej zaś strony RB Lipsk tylko w 1 spotkaniu nie strzelił bramki mierząc się z nie byle kim bo z Borussią. Formacja ataku po stronie Atletico moim zdaniem to tylko nazwiska bez większej formy, większe znaczenie ma druga linia która narobi więcej szumu niż "szpica". Po stronie gości bramkę strzeli Poulsen. Obstawiam 1:2, 1:3

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: LOL NA
Godzina:
22:00
Spotkanie: TSM-Golden Guardians
Typ: Golden Guardians
Kurs:3.68
Bukmacher: sts
Analiza:

Witam wydaje mi sie ze warto sprobowac zagrac akurat ten typ.TSM w fazie grupowe okej gralo solidnie ale jak wiadomo oni w gdzy przychodza play-offy to co do czego graja tragicznie i przewaznie szybko odpadaja.Szczerze jestem zaskoczony okej graja bo3 ale w ostantim czasie grali ze soba TSM i GG i wtedy na zwyciestwo GG był kurs 2.25 a nie 3.68 dlatego warto sprobowac.Widac jeszcze w ekipie TSM brak tego koncowego zgrania.GG ostatnio grali dosyc slabo ale tak cala faze grupowa zaliczam dla nich na olbrzymi plus bo grali bardzo solidnie i stabilnie.Dzisiaj nie maja nic do stracenia i czuje tuta niespodzianke!

268
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +99
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom