>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13.07.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 13. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna MŚ 2014
Spotkanie:Niemcy-Argentyna
Typ: Niemcy wygrają jednym golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godzina 22:00
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem finałowe spotkanie pomiędzy reprezentacjami Niemiec oraz Argentyny. Dla mnie zespołem , który gra lepszą piłkę i jak najbardziej należy im się wygrana w tym turnieju jest reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów, która od początku turnieju reprezentuję równy bardzo wysoki poziom, nie liczą spotkania z Ghaną gdzie to Afrykanie zagrali rewelacyjnie oraz meczu z Algieirą gdzie antyfutbol Algierczyków mógł pokonań Niemiecka precyzję. Argentyna w meczach grupowych nie pokazała praktycznie nic ciekawego ślizgała się w każdym kolejnym spotkaniu wygrana z Nigerią, Iranem oraz Bośnią to wygrane różnicą jednej bramki, które przy odrobinie szczęścia ich przeciwników mogły zakończyć się innym rezultatem, szczególnie spotkanie z Iranem. Jedyny godny uwagi mecz zespołu z Ameryki Południowej rozegrał z Belgią,ale to i tak za mało na tak silną reprezentację Niemiec , mecz z Holandią był bardzo wyrównany, rozstrzygnięcie przyniosły rzuty karne, ale karne to zazwyczaj loteria. Kolejny powód dla którego jutro wygrają Niemcy jest taki że oni mieli jeden dzień więcej odpoczynku, poza tym nie musieli grać dogrywki,a mecz rozstrzygnęli już w pierwszych 30 minutach resztę spotkania po prostu grali na spokojnie bez większych przyśpieszeń w grze. Uważam ze Niemcy wygrają tutaj już w regulaminowym czasie gry,ale podparłem się jeszcze możliwością rozegrania tutaj dogrywki, ponieważ obawiam się ża Argentyna może się wystraszyć i zagrać tutaj Antyfutbol, ale czy potrafi?? Messi będzie przykryty na pewno Higuain sam nic nie zrobi, a ich najlepszego zawodnika Angela Di Marii już na turnieju nie ma, tak że zobaczymy , wszystko zweryfikuję boisko.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
21:00
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie finałowe Mistrzostw Świata w Brazylii, pomiędzy reprezentacją Niemiec a reprezentacją Argentyny. Ochy i achy nad Niemcami po ich zwycięstwie nad Brazylią są oczywiście uzasadnione. Pytanie tylko, czy to Niemcy byli aż tak wybitni, czy to może Brazylia była, aż tak słabiutka. Bliższa prawdy wydaje mi się ta druga możliwość. Gdyby w półfinale mistrzostw świata przeciwko Niemcom zagrali reprezentanci San Marino, czy innego futbolowego Kopciuszka, to idę o zakład, że tak łatwo strzelanie goli Niemcom, by nie wychodziło. Prawdą jest natomiast to, że w przekroju całego turnieju ekipa Joachima Loewa prezentowała się najlepiej wśród całej mundialowej stawki. Gdyby więc w piłce nożnej wszystko zawsze było sprawiedliwe, to tytuł mistrza świata 2014 powinni zdobyć nasi zachodni sąsiedzi. Tyle tylko, że powinni, a zdobędą, to dwie różne sprawy. Przecież tacy Argentyńczycy w czasie brazylijskiego turnieju wcale nie imponowali grą. Z łatwością można wymienić drużyny, które zostawiły po sobie znacznie bardziej korzystne wrażenie. Ale to jednak Messi i spółka doczłapali się na Maracanę. Czego można się więc spodziewać po finale? Moim zdaniem przede wszystkim bardzo ostrożnej gry. Tu nikt nie podejmie ryzyka. Stawka jest najwyższa z możliwych. Zapewne też nie będzie to mecz piękny. Dominować będzie dyscyplina taktyczna. Najbezpieczniejszym typem wydaje się tu być under. Gdybym miał wskazać zwycięzcę to postawiłbym chyba mimo wszystko na Niemców, ale dopiero w doliczonym czasie gry, bądź rzutach karnych. Mecz rozpocznie się punktualnie o 21:00.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
O 31

odorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Ykkönen
Godzina: 17:30
Spotkanie: HAKA vs KTP
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz pomiędzy piątą w Ykkönen Haką a niekwestionowanym liderem tabeli KTP. Goście w obecnym sezonie nie zaznali porażki, na trzynaście spotkań wygrali dziesięć. Na wyjazdach prezentują się następująco: 2/3/0, bilans bramkowy: 14-9. Gospodarze u siebie wyglądają bardzo przeciętnie, na sześć spotkań wynik 2/2/2 a bilans bramkowy: 11-8; przy czym mecze wygrane i zremisowane to spotkania z ekipami z dolnej części tabeli. Warto dodać, że w tym sezonie KTP pokonało już raz Hakę 3:0 podejmując ją na własnym stadionie. Myślę, że miejsce gry nie zrobi graczom z KTP większej różnicy i dopiszą kolejne trzy oczka na swojej drodze do Veikkausliigi
⛔100
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Białoruś ( Vysshaya Liga )
Spotkanie: FC Gomel - Naftan Novopolotsk
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 13.07.2014
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na Białoruś gdzie w tamtejszej Vysshaya Liga odbędzie się 17 kolejka rozgrywek ligowych.
W mieście Gomel liczącym ponad pięćset dziesięć tysięcy mieszkańców na Central Stadium mogącym pomieścić ponad czternaście tysięcy trzysta widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Gomel założonym w 1959 roku o barwach zielono-białych a w gości z miasta Novopolotsk liczącego niecałe sto tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1963 o barwach żółto-niebieskich a mianowicie Football Club Naftan Novopolotsk.
FC Gomel rozegrał w tym sezonie ligowym 16 spotkań w których zdobył 23 punkty po 6 zwycięstwach, 5 remisach oraz 5 porażkach co daje obecnie 6 pozycje w tabeli białoruskiej Vysshaya Liga, bilans bramkowy 16-16.
Naftan Novopolotsk zdobył 28 oczek w swoich 16 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 17-14.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 8 razy zdobywając 14 oczek po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 2 przegranych, bilans bramek na swoim Central Stadium 11-9.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 8 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym po 4 wygranych, 1 remisie oraz 3 porażkach, bilans bramkowy w delegacjach 9-8.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż obie drużyny w tabeli dzieli 5 oczek co przekłada się na 2 pozycje w tabeli a w ostatnich 16 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami w mieście Gomel o ligowe punkty 9 razy wygrywali zawodnicy FC Gomel, 3 razy padał remis oraz 4 razy górą byli gracze Naftan Novopolotsk.
Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy na swoim terenie, Football Club Gomel w swoich 5 ostatnich meczach u siebie 2 wygrane, 2 remisy oraz 1 przegrana z bardzo mocnym Dynamem Mińsk z którym ostatnio przegrali nieznacznie na wyjeździe 1:0 czyli forma jest i do tego potrafili u siebie wygrać większość meczy z drużyną z Novopolotska a Football Club Naftan Novopolotsk na wyjazdach miał ciężkich rywali co kończyło się porażkami i coś tez tam wygrał ale akurat z zespołem FC Gomel na ich terenie zawsze się im gra ciężko i moim zdaniem 3 oczka z tego spotkania zostaną na Central Stadium z Gomel.
⛔100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: Zdobywca trofeum Niemcy
Kurs: 1,63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, w pojedynku finałowym o puchar Mistrzostw Świata 2014 typuje drużynę Niemiec. W moim odczuciu jest to drużyna &quot; kompletna &quot; pod każdym względem. Pokazała to w meczu z Brazylią gdzie była stroną przeważającą i zasłużenie wygrała wynikiem 7 : 1. Argentyna w trzech ostatnich spotkaniach w regulaminowym czasie gry nie straciła bramki. Uważam, że w w tym spotkaniu już nie zachowają czystego konta, jak nie w regulaminowym czasie to w dogrywce. Nie sądzę żeby niemiecka drużyna pozwoliła sobie na doprowadzenie do rzutów karnych. Myślę że jutro w Niemczech będzie wielkie święto i puchar trafi do drużyny z Europy
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MLS
Godzina: 1:00
Spotkanie: New York - Columbus
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Dla tych druzyn bedzie 18 mecz w tym sezonie w rozgrywkach MLS. Obie ekipy sasiaduja w tabeli - odpowiednio 13 i 14 miejsce. Colubus zdobylo 10 pkt na wyjazdach, a NY u siebie 9 ale rozegrali 2 mecze mniej. Poza tym potencjal jest po stronie gospodarzy m.in Thierry Henry tam gra. Gospodarze strzelaja sporo i traca sporo (26:26), a goscie juz mniej, ale nadal wyrownany bilans (19:19). Mysle, ze tu po prostu zadecyduje relacja dom/wyjazd i wygraja zawodnicy Red Bulls. Ogladalem ich ostatni mecz i do 30 minuty nie potrafili stworzyc ani 1 sytuacji, a po przerwie posypaly sie bramki (skonczylo sie 2-2), wiec moze podobnie tym razem?
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kadaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ, Finał
Godzina:
22:00
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wiele o tym meczu już zostało powiedziane. Ja poruszę kwestie niezrozumianą dla Mnie a mianowicie dlaczego taki wysoki kurs jest na czyste zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów.
Według Mnie Niemcy od początku meczu szybko zaczną ostrzeliwać bramkę Argentyny i prędzej czy później piłka zacznie wpadać do bramki. Wypalony Messi który mówi otwarcie o przemęczeniu wcale nie pomaga drużynie przed tak ciężkim meczem, natomiast Kanclerz Angela Merkel mówi o tym jak silnym Niemcy są krajem i że całe państwo pragnie tytułu co piłkarzy dodatkowo motywuje. Gracze niemieccy to nie Brazylia która się wypaliła bo Neymar siadł na tyłku, to drużyna która na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie najlepsza na świecie, posiadających tylu wybitnych graczy, nawet nie chce Mi się myśleć co jeszcze mogli by zaoferować jakby grał na mistrzostwach jeszcze np. Reus. Niemcy zdobędą tytuł i to bez denerwowania swoich kibiców jakimiś dogrywkami.

⛔100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Singiel Stuttgart (Niemcy)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bautista- Rosol
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ trochę ryzykowny gdyż to Bautista jest faworytem tego spotkania. Pomimo tego postanowiłem zagrać na wygraną Czecha, jako że prezentuje on dosyć ciekawy tenis. Warto cofnąć się do Wimbledonu i jego meczu z Nadalem. Potrafił on ugrać jednego seta co wbrew pozorom nie jest taki łatwe przeciwko jednemu z najlepszych tenisistów globu. Ponad to w Stuttgarcie mamy do czynienia z kortami ziemnymi, gdzie zdecydowanie lepiej radzi sobie Rosol. Powołuję się tutaj na jego ostatnie mecze z turniejów na kortach ziemnych. Otóż na 10 spotkań przegrał on tylko jedno. Natomiast co do Bautisty na 10 rozegranych meczy przegrał aż 3. Według mnie Rosol powinien spisać się lepiej w jutrzejszym meczu i końcowo wygrać go, dzięki czemu wygra cały turniej. Na koniec chciałbym zachęcić do obejrzenia tego meczu, gdyż może jako ciekawostkę powiem, iż Bautista wyeliminował rozstawionego z numerem 1 Fogniniego, natomiast Rosol turniejową dwójkę, czyli Youzhnyego co jest dla niego nie lada osiągnięciem, gdyż faworytem również tamtego spotkania nie był. Podsumowując dodam, że jest jeszcze jeden powód dla którego postanowiłem zagrać na Rosola. Otóż ostatnimi czasy tenis męski staje się nieprzewidywalny. Mówię tu o porażkach faworytów w wielkich szlemach ( Rafael Nadal czy Andy Murray), tak więc liczę że i tym razem niefaworyzowany zawodnik sprawi niespodziankę.
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ, Finał
Godzina:
22:00
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: Di Maria strzeli gola
Kurs: 8
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Hmm ...sam nie wiem co napisac...value jak cholera. Ogolnie sa dwa scenariusze - Di Maria nie zagra w tym meczu i bedzie zwrot, badz Di Maria zagra w tym meczu (o czym pisaly gazety) i bedzie jednym z dwoch podstawowych ofensywnych zawodnikow na ktorych beda liczyc Argentynczycy. Patrze sobie na kurs na gola Messiego - 2,85 i kurs na gola Di Marii 8 i zastanawiam sie gdzie tutaj logika. OK, Mesiasz to geniusz pilkarski co udowodnil w spotkaniach z Iranem, Bosnia i Nigeria, ale patrzac na statystyki tych pilkarzy widzimi wyraznie, ze wiecej strzalow oddaje Di Maria (24 strzaly w 5 meczach Di Marii - 19 strzalow w 6 meczach Messiego) a wiecej strzalow przeklada sie po prostu na wieksza szanse strzelenia gola. OK, Mesjasz to mesjasz i w 19 strzalow strzelil 4 gole, Di Maria z 24 wykorzystal 1, ale nie zmienia to faktu, ze probuje i strzela a to jest jedyna droga do osiagniecia celu. Mysle, ze w finale Argentynczycy zagraja dosyc ofensywnie i beda liczyc na skutecznosc swoich najwiekszych gwiazd. W ostatnich meczach Messi gral troche cofniety, duzo rozgrywal pilke, podawal kolegom, gral w odbiorze i nie angazowal sie w akcje ofensywne w takim stopniu jak Higuain czy Lavezzi i wlasnie w tym upatruje szanse dla bocznego pomocnika Argentynskiej druzyny. Mysle, ze Messi bedzie szczelnie kryty przez Niemcow a to sprawi, ze pozostali zawodnicy ofensywni beda musieli wziasc na siebie ciezar gry. Di Maria to szybki, zwrotyn, swietny technicznie zawodnik ktory bez problemu potrafi urwac sie rywalom. Mysle, ze w finale da z siebie wszystko i postara sie oddac kilka strzalow na bramke Niemcow. Po takim kursie nie bede sie zastanawial ani chwili i zagram na gola Di Marii.
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis ATP Newport (USA) TRAWA
spotkanie Hewitt L. (Aus) - Karlovic I. (Cro)
godzina mecz zaplanowano na 20.00
TYP zwycięstwo Karlovic
Kurs 2.0
No i mamy finał w Newport trochę mi się ciężko typuje w tym meczu bo w drodze do finału od paru dni stawiałem z powodzeniem na obu tenisistów weteranów.Zazwyczaj nie obstawiam w finałach na winy tylko gram jakies over/under na gemy czy asy serwisowe ale tutaj zajrzałem w H2H i cóz znalazłem ?4 do 1 na korzyśc IVO przy czym 3 zwycięstwa na trawie i jedno na hardzie a porażka z Hewwitem miała miejsce na o dziwo korcie ziemnym gdzie Australijczyk jest najsłabszy.Do tego nie bardzo rozumiem kursy w tym meczu na Hewwita 1.8 na Karlovica 2.0 gdzyż aktualny ranking wypada na korzyść
CHorwata 31 a Australijczyk 43.Obaj weterani w formie ale ja na szybkiej amerykańskiej trawie przewiduje zwycięstwo wielkoluda z potęrznym serwisem którego bardzo cięzko przełamać.Nie gram ostro ale w strone Ivo.powodzenia:)
⛔100 / brak buka
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Pld. 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: Seongnam I. - Jeju Utd
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do pojedynku o punkty ligowe przystąpią dwie underowe drużyny. Trzy bramki w 14 spotkaniach gospodarzy padły tylko raz, a u gości niewiele lepiej bo tylko 3 razy. Wyniki ostatnich 6 spotkań gospodarzy to: 1:1, 3:1, 0:1, 0:0, 0:0, 2:0. U gości na wyjeździe wygląda to następująco: 1:1, 1:1, 1:1, 0:3, 1:0, 0:2. H2H 8x wygrał gospodarz dzisiejszego spotkania również 8x padł remis, a 5x zwycięsko z murawy schodzili piłkarze Jeju United. Jak dla mnie mecz na remis 0:0 ewentualnie 1:1.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Szwecja 1 Allsvenskan /
Godz. 15:00
Spotkanie - Helsingborg : Gefle
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 5.00
Bukmacher - Betsson
... przed nami 14 kolejka Szweckiej Allsvenskan czyli za chwilę półmetek rozgrywek , ja wybrałem spotkanie dwóch drużyn którym zagraża najgorsze czyli widmo spadku i tak na przeciw siebie staną Helsingborg który zajmuje aktualnie 12 miejsce a jego dorobek to 14 pkt i 4-2-7 i br.14:20 oraz Gefle pozycja niżej bo miejsce 13 z dorobkiem 12 oczek i bilansem 2-6-5- i 14:16 , drużyna gości ma taką samą ilość pkt co zagrożone barażem Mjallby tylko lepszy bilans bramkowy a od bezpośredniego spadku czyli miejsca 15 dzieli ją różnica tylko 2 pkt tak więc uważam że dzisiejszy pojedynek będzie ciekawy ale i chyba bardzo ostry no bo wiadomo dla każdej z ekip to walka o cenne 3 pkt . Helsingborg gdy zajrzymy do H2H z Gefle ma dziś ogromną szansę na odskoczenie od rywala na 5 pkt ponieważ z Gefle gra mu się wyjątkowo dobrze czyli po prostu leży im ta drużyna i na 10 spotkań tu na swoim Olimpia Helsingborg jeszcze nie zaznali porażki mało tego tylko raz zremisowali a bilans to 9-1-0 i gole 29:8 tak więc jest dziś szansa na komplet pkt a na dodatek zaglądając jak goście radzą sobie w tym sezonie w meczach wyjazdowych 0-4-2 i 7:9 to skłaniał bym się za gospodarzem , ja jednak liczę jak już pisałem wyżej na bardzo ostre widowisko i jak zobaczyłem że kurs wystawiony przez Betsson aż 5.00 na czerwień w tym meczu to postanowiłem dać taki typ bo przy analizie ich H2H można doszukać się sporo takiego koloru kartonika i myślę że w tak ważnym dla oby drużyn pojedynku nie ma szans aby gra była prowadzona fair play tak więc ode mnie czerwień !
⛔100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? ATP Hamburg
Godzina: 13:30
Bagnis vs Delic
Typ: Celic
Kurs: 2,15
Buk: Unibet
Bagnis 24lata 123ATP 23-13 Clay, ostatnio slabiej sie prezentuje. W Manta na hardzie odpadl w 3 rundzie kwalfikacji z Wittenem 831ATP. Potem gral juz na Clayu. W Stuttgard przegral z P.Davydienko 658ATP w 3 setach w pierwszej rundzie kwalfikacji. W Hamburgu ogral Barth 6-3 7-5, 878ATP 0-2Clay gdzie wcale nie blysnal forma.
Delic 21lat 189ATP, 24-7clay . Ostatni turniej to rowniez Stuttgart. Po dosc latwych kwalfikacjach odpadl w 1 rundzie z 34 rakieta swiata Giraldo. W Hamburgu ogral 7-6 6-4 Marterera 538ATP 18-11 Clay. Mimo wyrownanego pojedynku zdecydowanie serwis oraz return byl po stronie Delicia. I obronil 2/3break pointow. W przeciwienstwie do Bagnisa ktory obronil az 9/11 breakow, a wygral 4/10breakow przy koszmarnym 24% drugim podaniu Bartha. Mysle ze dzis Delic wygra, moze nawet i 2-0
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Finał
Godzina:
22:00
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu warto pokusić się o zagranie na większą liczbę goli niż dwa. Dlaczego? Otóż mamy przed sobą dziś dwie drużyny, z naprawdę dużym potencjałem ofensywnym. Zarówno jedni jak i drudzy posiadają argumenty pozwalające myśleć, że ten finał nie będzie równie porywający jak chociażby partia szachów.

Niemcy, od razu kojarzy mi się kolektyw, zgranie i na prawdę duża moc ofensywna. Co bardzo dobrze zostało zaprezentowane na tle słabych Brazylijczyków. Ponad to na ich korzyść działa fakt, że w ostatnich czterech (na sześć) bezpośrednich meczach przeciwko drużynie Argentyny padł właśnie over. O bramkostrzelnych Mullerze i Klose nie muszę chyba wspominać i liczę tutaj przynajmniej na dwie bramki ze strony naszych zachodnich sąsiadów.

Argentyńczycy na papierze wyglądają bardzo dobrze, na boisku jest trochę gorzej, ale na tym turnieju nie rozegrali jeszcze żadnego fenomenalnego spotkania i liczę że pod względem bramkowym będzie to finał. Jak wspomniał już wyżej jeden z kolegów, Messi prawdopodobnie będzie odłączony od gry, a na barki Aguero, Higuaina, Di Marii, Lavezziego spadnie rola strzelania goli. I choć będzie ciężko pokonać Neuer&#39;a to myślę, że dziś akurat to się uda. Ja osobiście zagram za drobne!

⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ, FINAŁ
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: over 3.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Godz. 21:00
Analiza:
Dzisiejszego dnia kończymy 20 Mistrzostwa Świata, trzeba przyznać że zestawienie pary finałowej nie jest jakimś dużym zaskoczeniem - Niemcy to przecież główny faworyt turnieju, Argentyna trzeba przyznać zaskoczyła ale świetna gra taktyczna okazała się być receptą zespołu z Ameryki.
Nasi sąsiedzi od początku byli głównym kandydatem do sięgnięci po złoto i pierwszy cel jakim było dotarcie do finału został osiągnięty, ale tak naprawdę przegrana w finale będzie wielką klęską. Niemcy na tych Mistrzostwach trzeba przyznać mają dwa oblicza w spotkaniach z Portugalią, Francją oraz Brazylią czyli zespołami zaliczanych do tych najlepszych oglądaliśmy zespół poukładany w każdym aspekcie panujący nad wydarzeniami na boisku. Duże trudności mieli natomiast z tymi mniej rozpoznawalnym markami. Jednak mecz półfinałowym rozwiał chyba wszystkie wątpliwości kto jest najlepszą ekipą na tym mundialu, bo gdyby tylko chcieli to zrobiliby dwucyfrówkę a nie poprzestali na 1:7. Zagrali świetne w aspekcie gry, potrafią totalnie zdominować środek pola, mają świetnego bramkarza, bardzo groźne stałe fragmenty gry.
Argentyna sprawiła troszeczkę niespodziankę dochodzą do finału tego turnieju, obraz gry jaki zostawili po fazie grupowej mimo wygrania wszystkich spotkań nie napawał optymizmem, jednak dwa ostatnie spotkania zdecydowanie potwierdziły że zasłużyli na ten finał. Nie zagrali wybitnych spotkań w ofensywie ale wygrali to kapitalnym przygotowaniem taktycznym – chcieli karnych z Holendrami to przez 120 minut grali w taki sposób. Dziś takie podejście może okazać się zdecydowanie zgubne i Sabella musi postawić przynajmniej na szybsze wychodzenie z kontrą bo raczej w taki sposób będą grali. Główny atut Argentyny to jednak indywidualności i Messi który nawet człapiąc przez 10 minut może dostać piłkę i zrobić sytuacje bramkową.
Kurs na ten over jest jak najbardziej do zaakceptowania Niemcy pokazali jaką kreatywnością dysponują w przodach i nie ma co ukrywać zdecydowanie stać ich tutaj na strzelenie trzech bramek. Czym może odpowiedzieć Argentyna na pewno indywidualnościami i kontrami które na pewno będą lepiej wyglądały niż u Brazylijczyków a na pewno zadbają o to Messi, Higuanin oraz Aguero oraz może Di Maria a jak już wspomniałem w przypadku spotkania z Brazylią defensywna Niemców nie grzeszy zwrotnością i szybkością. Zobaczymy jak tyły będą wyglądały u Argentyńczyków bo ja widzę pewną analogię do Brazylii bo obie defensywny jakoś przed turniejem do mocnych nie zaliczałem. Gospodarz turnieju do meczu z Niemcami nie grał z nikim tak kreatywnych jak Niemcy to nie tracił tylu bramek, Argentyna też nie miała takiego rywala bo z całym szacunkiem dla Holendrów oni są wybitni w kontrach a podopieczni Loewa nie zagrają tak wolno jak Pomarańczowi i do tego jeszcze bardziej zdominują środkową strefę boiska. Nie ma co tu dużo pisać tak naprawdę tutaj może wydarzyć się wszystko, ale bramki powinny wpaść a przyczyn jest kilka – kreatywność Niemców, kontry jednych i drugich, stałe fragmenty gry no i oczywiście jak kto będzie prowadził to po prostu w końcówce będzie mega przestrzeń.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Stuttgart
Godzina:
15:30
Spotkanie: Bautista-Agut R. - Rosol L.
Typ: Powyżej 21 gemów
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dość dziwny finał, ale w zupełnie zasłużony. Rosol? Jest w świetnej formie, nie ma co się oszukiwać widać, że zależy mu na tym turnieju. Wczoraj wyciągnął 1 set ze stanu 4:1, a mało by brakowało o kolejne przełamanie, jednak Youzhny się zagotował i przegrał mecz. Czech wyciągał i grał czasami nieziemskie piłki, wchodziło mu dużo ryzykownych zagrań.
Zresztą ludzie, pokonał Kolbę, świetnie grającego Lopeza i Youzhnego który zagrał niezły turniej, jednak głowa nie ta. Bautista-Agut również solidnie, dobre podanie, długo trzyma piłkę w korcie, dobre wypady do siatki. Po 1,55 bym nie grał na Hiszpana, bo to jest raczej mecz 50 na 50 szans.
Jak nie wejdzie to polecam wieczorkiem (20:00) Ivo Karlovica po kursie w okolicach 2,00. H2h 4:1 z Hewittem.

✅69
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata Brazylia 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Finał Mistrzostw Świata, tak naprawdę wygrać go mogą Niemcy jak i Argentyna. Stawiam tutaj na BTS z prostego powodu - siły ofensywne oby drużyn, których nie trzeba chyba przedstawiać i nieco słabsze formacie defensywne. Niemcy pewnie będą chcieli zdominować mecz od samego początku, Argentyna będzie cofnięta do obrony, o gola dla Niemców można być na pewno spokojnym, za to o gola dla Argentyny - myślę, że podobnie, Argentyna będzie na pewno rzucała długie piłki za obrońców niemieckich, którzy jak każdy wie, nie są zbyt szybcy co na pewno będzie dużym problemem dla nich. W historii było 11 spotkań pomiędzy tymi państwami, gdzie 6 z nich kończyło się właśnie BTS, a 5 razy nie udało się pokryć tego zakładu.
⛔100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2014
Godzina: 13:00 CET
Spotkanie: Etap 9: Gerardmer - Mulhouse
Typ: Przewaga zwycięzcy (2 sekundy lub więcej)
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj znowu etap niemal stworzony dla uciekinierów w typie Rollanda czy Voecklera, zmiana lidera klasyfikacji górskiej właściwie pewna, bo od początku górki i zjazdy aż do wypłaszczenia 20km przed metą. Jeśli do tego czasu ucieczka utrzyma ok. 3min przewagi to peleton ich już raczej nie złapie, a wtedy jakiś solowy atak z grupki po zwycięstwo etapowe jak najbardziej możliwy, bo szybkich kolarzy to tam raczej wielu nie będzie, a nawet jeśli, to reszta będzie chciała ich wcześniej zgubić niż czekać na rozstrzygnięcie na ostatniej prostej. Tym bardziej, że ostatnie kilometry w Mulhouse dość techniczne i będzie gdzie gubić rywali.
✅200
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo TdF - etap 9
Spotkanie: Pierre Rolland vs Frank Schleck
Typ: Pierre Rolland
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 13:10
Analiza:

Na wczorajszym etapie Rolland przyjechał o 14 sek przed rywalem. Francuz ma w nogach Giro i na pewno tutaj nie jedzie na 100% swoich możliwości,ale widac,że mimo to nie odpuszcza i ciągle przyjeżdża blisko najlepszych. Dzisiaj może tak być,że Pierre poszuka szansy na jakiś atak ze względu na sporą ilość punktów jaka jest do zdobycia na górskich premiach. Myślę,że właśnie koszulka w grochy i wygranie jakiegoś etapu to są jego cele na tym wyścigu.
Na górskich podjazdach jest bardzo mocny i na ten moment dużo lepszy niż Frank Schleck.
Luksemburczyk jest daleki od swojej formy z przed kilku sezonów. W górach jeździ co raz słabiej i z zawodnika,który walczył o najwyższe cele stał się kolarzem drugiego rzędu bez żadnych szans na wysokie miejsce w generalce. Rolland pod górę ma większego powera,jest walecznym kolarzem,a na dodatek dzisiaj sporo długich zjazdów. Na takich odcinkach zarówno jeden jak i drugi nie czują się mocni,ale to jednak Francuz potrafi zaryzykować,a Frank zawsze takie zjazdy pokonuje bardzo spokojnie i zachowawczo.
✅79
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom