>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.06.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Holandia - Niemcy
Typ; 1 (handicap 0:1)
Kurs:6,25
Buk: gamebookers

Analiza: Niemcy nie zasłużyli na wygraną z Portugalią. Nawet z remisu Portugalczycy nie powinni być usatysfakcjonowani. Buki wyraźnie po meczu Danii z Holandią spuściły z tonu, jeśli chodzi o notowania Holandii, która może mieć pretensje tylko do siebie. Holendrzy dziś pokażą, że to oni zasługują na wyjście z grupy i, jeżeli tylko nie będą marnowali setek jak z Duńczykami powinni pokonać niemrawych Niemców przynajmniej dwoma bramkami

⛔100
 
maverick46 17

maverick46

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Data: 13.06.2012 god. 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: która drużyna wykona więcej rzutów rożnych -HOLANDIA
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza :
W dzisiejszym meczu spotykają się ultra ofensywni gracze Holandii i dobrze broniący Niemcy.Holendrzy nastawieni na szybkie strzelenie bramki będą nękać graczy Niemiec strzałami za wszystkich pozycji.Niemcy zaś domyślam się będą czekali na swoją chwilę aby wbić tak jak z Portugalią zwycięską bramkę
W pierwszych swoich meczach Holendrzy mieli wielką przewagę w rożnych nad ekipą Dani spowodowane to było dużą ilością oddanych strzałów

✅75
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Data: 13.06.2012 god. 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Gospodarze (Holandia) wygra po odrobieniu straty 1 bramki
Kurs: 12
Bukmacher: Unibet
Analiza.

Na ten mecz szukalem sobie jakiegos szalonego beta bo kibicuje Holendrom i zaczalem patrzec w staty pojedynkow pomiedzy Holandia i Niemcami. Wynika z nich, ze w 7 spotkaniach rozegranych pomiedzy tymi zespolami Niemcy strzelili jako pierwsi bramke w meczu 5 razy (na 7 spotkan). Holendrzy z drugiej strony, strzelali ostatniego gola w meczu 6 razy (na 7 spotkan). Rowniez pomocny byl fakt, ze we wszystkich 7 spotkaniach obie druzyny zawsze strzelily po conajmniej 1 bramce.

Wiem, ze jest to bardzo ryzykowny bet ale patrzac na poprzednie mecze i ich przebieg oraz na fakt, ze Holendrzy sa zdeterminowani by wygrac (bo musza) to mysle, ze beda cisnac do samego konca. Niemcy moga wykorzystac kontre i strzelic bramke jako pierwsi ale wtedy Holendrzy pewnie jeszcze bardziej na nich usiadal. W pierwszym meczu Niemcy nie zachwycily. Mieli 9 okazji do strzelenia gola a Holendrzy (choc grali ze slabsza druzyna) to jednak mieli 27 okazji do zdobycia bramki. dzisiaj tez sobie jakas wypracuja i mysle, ze wygraja 1:2 albo 1:3.

⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,ME 2012
Dania-Portugalia
Typ: 2/2
Kurs: 3,10
Buk:Tobet
Analiza:

Dziś kolejne spotkania w &quot;grupie śmierci&quot;,czyli grupie B.W pierwszym dzisiejszym spotkaniu spotkają się Portugalczycy i Duńczycy.Nieoczekiwanie,po pierwszej kolejce Duńczycy mają na swoim koncie 3 punkty i spore szanse na awans.Z kolei reprezentacja Portugalii przegrała swój mecz z Niemcami i aby marzyć o wyjściu z grupy koniecznie musi dziś pokonać zespół Mortena Olsena.
Duńczycy zagrali bardzo dobre spotkanie z Holandią,zwłaszcza w defensywie.Udało im się zdobyć bramkę i później konsekwentna gra w defensywie dała im trzy punkty.Z drugiej jednak strony zespół holenderski zawiódł w tym meczu,ale stworzył sporo sytuacji podbramkowych.Gdyby w lepszej dyspozycji znajdowali się van Persie czy Robben mecz mógłby potoczyć się znacznie inaczej.
Z kolei Portugalczycy sprawili dobre wrażenie,lecz nie dało im to nawet punktu w konfrontacji z Niemcami.W tym meczu była analogiczna sytuacja jak w starciu Dania-Holandia.Portugalczycy nie wykorzystali swoich szans,m.in.uderzenie Pepe w poprzeczkę mecz,co następnie zemściło się i to Niemcy cieszyli się ze zwycięstwa.
Obie drużyny grały ze sobą w eliminacjach.Wtedy to lepsi byli Duńczycy,którzy awansowali z pierwszego miejsca.
Dziś jednak czeka nas zacięte spotkanie w walce o awans.Liczę,że znajdujący się w dobrej dyspozycji na tych mistrzostwach Portugalczycy zwyciężą ten mecz.Spodziewam się ataków piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego na czele z Cristiano Ronaldo od pierwszego gwizdka arbitra.Uważam,że przyniesie to skutek i już w pierwszej połowie Portugalczycy osiągną prowadzenie i wygrają całe spotkanie.

✅210
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Holandia strzeli powyżej 2,5 gola
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Znowu wracają spotkania grupy &quot;śmierci&quot;. O godzinie 18:00 będziemy mieli okazję zobaczyć mecz pomiędzy Dania i Portugalia. Natomiast po tym spotkaniu, typowy szlagier, mecz gigantów światowego futbolu. W godzinach wieczornych o 20:45 rozpocznie się mecz Holandia - Niemcy.
Obie ekipy zawiodły w pierwszej kolejce. Holandia przegrała swoje spotkanie z Dania, pomimo tego, że w całym spotkaniu była zdecydowanie lepszą drużyną, ale zabrakło szczęścia pod bramką. Natomiast Niemcy, skromnie bo skromnie, pokonali Portugalię - nie prezentując w sumie nic specjalnego. Nie tego się po nich spodziewałem. Po tych wynikach, to Niemcy są w lepszej sytuacji, co nie ulega wątpliwości. Jednak według mnie pod względem sportowym, Holandia jest zdecydowanie lepsza.
Z Dania ekipa &quot;Oranje&quot; oddała na bramkę rywala 28 strzałów, z czego tylko 8 w światło bramki. Zawiódł cały zespół, jeśli chodzi o pomysł na grę. Ale też zabrakło szczęścia, o czym wyżej już napisałem. Robin van Persie mógł strzelić przynajmniej dwie bramki, jednak w obu przypadkach się poślizgnął. Robben to inna bajka - zawodnik przewidywalny jeśli jest na prawej stronie boiska. Ten sam zwód, ten sam kierunek biegu i zawsze tak samo oddawany strzał. No ale czy ta Holandia jest taka zła? Według mnie nie. Mam wrażenie, że dziś wszelkie zło, które towarzyszyło im w spotkaniu przeciw Duńczykom - zniknie.
Myślę, że mecz będzie bardzo otwarty, bo dla obu ekip punkty są potrzebne jak na lekarstwo. A już na pewno Holandii, która musi za wszelką cenę rzucić się do ataku. Spodziewam się braku Affelay&#39;a , który mimo tego, że z Dania zagrał całkiem przyzwoicie - powinien zostać zastąpiony przez Huntelaar&#39;a.
W ekipie Niemiec błyszczał Ozil i to dzięki niemu Niemcy też miały sporo sytuacji bramkowych. Los chciał, że spotkania zakończyły się skromnymi zwycięstwami po jeden - kolejno Danii i Niemiec.

Holendrów stać na wysokie zwycięstwo, są według mnie lepsi na chwilę obecną i dziś o tym przekona się cała Europa i świat.

Po cichutku liczę na wynik 4:3 dla &quot;Oranje&quot;. Trzy bramki tej drużyny to według mnie dobry typ, który ma szanse wejścia.

⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 20:00
Czarnogóra - Serbia +5 1.926
Pinnacle
4/10

Dla mnie close game tutaj będzie. Wyniki obu ekip:

Czarnogóra
Czarnogóra - Kanada 63:52 - http://www.eurobasket.com/Montenegro/basketball.asp?NewsID=272102&amp;amp;Women=1
Turkey-Montenegro 47:72 - http://www.eurobasket.com/Montenegro/basketball.asp?NewsID=273061&amp;amp;Women=1
Belarus - Montenegro 69:43 - http://www.eurobasket.com/Belarus/basketball.asp?NewsID=273154&amp;amp;Women=1
Montenegro – Portugal 77-45 - http://www.kscg.me/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=1410:seniorke-ubjedljive-protiv-portugala&amp;amp;catid=40:selekcije&amp;amp;Itemid=122
Montenegro – Portugal 70:57 - http://www.kscg.me/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=1411&amp;amp;catid=40&amp;amp;Itemid=122

Serbia
Serbia - Słowenia 79:59 - http://www.eurobasket.com/Serbia/basketball.asp?NewsID=272451&amp;amp;Women=1
Serbia - Słowenia 98:48 - http://www.eurobasket.com/Serbia/basketball.asp?NewsID=272451&amp;amp;Women=1
Serbia - Słowenia 94:72 - http://www.eurobasket.com/Serbia/basketball.asp?NewsID=272562&amp;amp;Women=1
Germany - Serbia 67:86 - http://www.eurobasket.com/Germany/basketball.asp?NewsID=272717&amp;amp;Women=1
Germany - Serbia 73:76 - http://www.eurobasket.com/Germany/basketball.asp?NewsID=272784&amp;amp;Women=1
Germany - Serbia 85:81 - http://www.eurobasket.com/Germany/basketball.asp?NewsID=272920&amp;amp;Women=1
SRBIJA - RUMUNIJA 82:63 - http://www.kss.rs/Vesti/Jun%20slike/srbija%20rumunija.pdf
SRBIJA - IZRAEL 94:61 - http://www.kss.rs/Vesti/Jun%20slike/srbija%20izrael.pdf
SRBIJA - ITALIJA 88:61 - http://www.kss.rs/Vesti/Jun%20slike/srbija%20italija.pdf


Sporo spotkań obu ekip. Dla Czarnogóry problemem może być to, że ich Amerykanka - Murphy z Chicago Sky dopiero w piątek dołączyła do ekipy, nie grała w żadnym sparingu. Do tego nie ma w składzie DeForge. A przecież na zeszłorocznym Eurobaskecie, czyli na imprezie na której rewelacją były Czarnogórki, DeForge była bardzo ważnym ogniwem - 13.4 ppg, 4.9 rpg, 2.6 apg. Nie ma też w składzie Bjelicy, która dawała swoje pod koszem - 7.2 ppg, 5.0 rpg.

Serbki wszystkie sparingi w pełnym składzie. Bardzo dużą rolę w kadrze będą odgrywały siostry Dabovic. Milica już od jakiegoś dłuższego czasu daje sporo kadrze, Ana w Wiśle pokazywała swojego skila, w kadrze zresztą już też miała okazję to czynić. Serbki są też mocne pod koszem, Matic to uznana firma, nie bez powodu gra w Galacie. Krnjic to jedna z najbardziej utalentowanych juniorek w Europie. Na wszelkich młodzieżowych imprezach jakich grała czołowa strzelczyni i zbierająca. Sezon w Eurolidze już zagrała, a to bardzo cenne doświadczenie. Do tego pod koszem Maksimovic, która będzie przydatna w zatrzymywaniu Perovanovic - czołowej zawodniczki Czarnogóry. W tym sezonie PLKK w meczach Energa - CCC Perovanovic rzucała 7 i 13 punktów, Maksimovic 24 i 20. Więc widać, że Jelena umie grać na Ive. To będzie ważna sprawa.

Generalnie to siła Czarnogóry leży raczej bliżej kosza - właśnie Perovanovic, Dubljevic, młodziutka Turcinovic. Ale jak napisałem Serbki mają też tam moc. Do tego Ana Dabovic, która powinna wchodząc z ławki dawać bardzo dużo, ona może być takim X-Factorem w tych pojedynkach. Dla mnie close game i powinny być kursy wyrównane, może jakieś -1 na Czarnogórę ewentualnie.

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Spain - ACB - Men Basketball
Spotkanie: Real Madryt - Regal FC Barcelona
Typ: 1
Kurs: 1.518
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Po 3 grach w finale ACB jest 2:1 dla Realu i zasadnicze pytanie jest jedno. Real dzisiaj kończy zabawę czy nie? Dla mnie nie ma żadnych podstaw by stawiać na zespół Barcelony. Niestety z tej marki została tylko nazwa, bo to co ten zespół zagrał w meczu nr 3 było żenujące. Słaba gra, kłótnie, w końcu fizyczne utarczki z zawodnikami Realu. Kibice też dołożyli swoje. Tak czy inaczej wynik 85:59 mówi wszystko. Po 2 dziwnych meczach w Barcelonie (80:81 gdy Real prowadził prawie cały mecz i 75:69 gdy większość prowadziła Barcelona) w Madrycie nie było wątpliwości kto jest lepszy. Nie ma się co rozwodzić kto gra u kogo, bo obie ekipy mają świetnych graczy. Jednak przewaga psychologiczna na pewno po stronie Realu. Grają u siebie, są o 1 mecz od mistrzostwa. W sezonie:
Spagnola ACB Real Madrid BC - Regal FC Barcelona 85:59
Spagnola ACB Regal FC Barcelona - Real Madrid BC 69:75
Spagnola ACB Regal FC Barcelona - Real Madrid BC 81:80
Spagnola ACB Regal FC Barcelona - Real Madrid BC 86:83
Copa Del Rey Regal FC Barcelona - Real Madrid BC 74:91
Spagnola ACB Real Madrid BC - Regal FC Barcelona 78:74
ACB Super Cup Regal FC Barcelona - Real Madrid BC 74:70
W końcu trzeba strącić Barcę z tronu, pokazali to już piłkarze, pokazali Grecy w Eurolidze, dzisiaj pokażą koszykarze Realu.

⛔100
 
lampard029 2

lampard029

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,ME 2012
Dania-Portugalia
Typ: X/2
Kurs: 4,40
Buk:Expekt
Analiza:

Mój dzisiejszy typ dnia to Dania Portugalia. Obstawiam że do połowy padnie remis a po połowie portugalia skromnie wygra ale wygra. Duńczycy po wygranej z Holandią są stawiani nieco w lepszej sytuacji bo wystarcza im remis i i podejrzewam ze będą starać się nie stracić bramki a mniej będą atakować. Myślę że do połowy utrzyma się remis a w drugiej połowie portugalia będzie zmuszona do zaangazowania wiekszej liczby graczy w atak. Teraz dla nich mecz o wszystko, gdyż nawet remis nie daje im gwarancji na awans do kolejnej fazy. Jeśli chodzi o piłkarzy Portugali to liczę tu na popis Cristino Ronaldo i na to, że strzeli w tym meczu co najmniej jedną bramkę. Dania w meczu z Holandią pokazała, że nie radzi sobie z szybkimi skrzydłowymi, ale na szczęście dla Danii Oranje nie wykorzystali żadnej okazji. Nani i Postiga dobrze robili co mogli by najprecyzyjnie dograć do Cristiano. Świetne podania kreowanie gry wyróżniało tych właśnie piłkarzy. Silnym punktem Portugalii jest też obrona Pepe, Pereira , Alves, naprawdę czyścili wszystko co się da. Patricio pokazał, że można na niego liczyć w każdym meczu. W takim spotkaniu jak z Niemcami wyjmować 1 raz piłkę z siatki to żaden wstyd. Portugalia z Danią ten mecz musi wygrać by zachować szansę na wyjście z grupy.
A więc stawiam do połowy remis a druga połowę wygra portugalia.

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Niemcy (-1 AH)
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza :

Obie ekipy nie zaprezentowały się rewelacyjnie w pierwszch meczach. Ja jednak nie wierzę w możliwosc poprawy sposobu gry Holandii, za to wierze w lepszą grę Niemców. Holandia to druzyna indywidualności, nie mają druzyny jako całości. Dzieje się coś jak szarpnie Robben, gdzies wpolu karnym znajdzie się van Persie, może Sneijder coś wykreuje. Nie ma w tym żadnego łądu i taka drużyna jak NIemcy bez problemu ustawi się na tyle, aby powstrzymac ich ataki. Pisałem to już wczesniej w innym watku, ale patrząc tak na Holandię to nie widziałem ani przez chwilę faworyta rozgrywek, a nawet nie dawałem im pewnego awansu z grupy. Obrona bez szału, co pokazali w pierwszym meczu. Pomoc wyglada na papierze świetnie, ale van Bommel mnie nie przekonuje, Robben jest teraz w takim dołku i wątpię aby jakoś szczególnie wierzył w swoje umiejetnosci po tym co robił w końcówce sezonu. Sneijder też to nie ten chłop co 2 sezony temu. Młody Affelay, który w sezonie zagrał pare razy nie ma szans, aby grac na pełnym gazie co 4 dni. W ataku van Persi, który nie miał już tej formy w końcówce sezonu co miał przez większą częsc kampani gdzie strzelał co się dało. I teraz powrócmy do stwierdzenia, że nie mają pomysłu na grę? To ja się pytam jakim cudemoni mają strzelic bramki NIemcom? Co do NIemców to nie zagrali tragicznie, ani dobrze , raczej średnio. Ja jednak myślę, że oni mają więcej i to dużo więcej potencjału w ataku, nie mówiąc juz o obronie i sa w stanie wyciągnac wnioski z pierwszego meczu i zagrac dużo lepiej czego nie spodziewam się po Holandii.
Myślę, ze w Holandii nie ma teraz takiego piłkarza, który da radę wziac na barki grę w takim meczu i Holandia zostanie dzisiaj byc może odprawiona z kwitkiem do domu.

0
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Spotkanie: Dania - Portugalia
Typ: X
Kurs: 3.62
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza :Fatalnie idzie mi typowanie w tym miesiącu, ale ślepej kurze też ziarno się trafi? ????
Portugalia tego meczu nie wygra. Duńczycy są rewelacyjnie dysponowani. Zagrali b. dobry mecz z Holandią, poza pierwszymi 10 minutami. Szybcy, wybiegani i przede wszystkim znowu graja to, co na wcześniejszych imprezach. Widać powtarzalność w ich grze. Schematy i rękę trenera. Moi nowi ulubieńcy na imprezie.
Dania jest w psychicznie bardziej komfortowej sytuacji. Portugalczycy mają nóż na gardle i to wcale nie musi im pomagać. Cristiano moze grać bardziej egoistycznie, bo ostatnio wykładał piłki partnerom, a Ci zawodzili. Ale nie zrobi furory. Siłą Portugalii moze by lewy obrońca - Contrao(?), któy wyglada fizycznie bardzo dobrze i bedzie napędzał ich ataki. Poza tym Nani to też klasa.
Wygląda mi na remis i w dalszym ciągu realne szanse wszystkich ekip do awansu.

⛔100
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador - Serie A
Spotkanie: Olmedo - EL Nacional
Typ: powyżej 2.5g
Kurs: 2..05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie wiem skąd te kursy, wiem jednak, że wypada zagrać. Statystyki i historia spotkań pokazuje, że bramki w meczach z udziałem w/w drużyn, a także pojedynki bezpośrednie, wliczając neutralne tereny obfitują w bramki. Nie inaczej powinno być teraz, tym bardziej, że Olmedo dołuje kompletnie w tabeli, ale u siebie potrafią strzelić z każdym. H2H pokazuje, że dobrze gra im się z EL Nacional, i bramkę-dwie powinni wkulać. Goście w zawirowaniach, z jednej strony gonią, z drugiej uciekają. Forma jak sinusoida, ale pewne jest jedno, potrafią dużo strzelić i dużo stracić. Często zdarzają się w ich wypadku mecze, gdzie sami kryją taką linię, lub też takie gdzie rywale aplikują im po 5 goli. Powyższe warunki powinny zagwarantować pokrycie linii i przynajmniej 3 gole.

⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Dania : Portugalia
Typ - Portugalia over 1.5 gola
Kurs - 2.08
Buk - Tobet

Analiza : Obie ekipy w tych samych ustawieniach co w pierwszych meczach. Duńczycy zaskoczyli, ale dzisiaj Portugalia ma nóż na gardle i musi ten mecz po prostu wygrać, tym bardziej, że ostatni mecz będzie z Holandią, która też dziś walczy o życie. Jak dla mnie Portugalia dzisiaj musi wygrać i to wygra. W meczu z Niemcami Portugalczycy stworzyli sobie też sporo sytuacji i szkoda, ża ani jednak nie została wykorzystana. Portugalia ma ogromny potencjał w ataku - Ronaldo, Nani - trochę statyczny jest Postiga, ale jak na środkowego napastnika idzie mu całkiem, całkiem. Dzisiaj liczę na mega ofensywną grę Portugalii, która ten musi po prostu wygrać. Duńczycy raczej pograją na remis, ale wydaję mi się, że im to się nie uda. Z Niemcami Portugalii trochę brakowało szczęścia, a i tak nieźle sobie poczynali z dobrze zorganizowaną niemiecką defensywą. Duńczycy z Holandią mieli tylko 4 sytuację bramkowe, Holendrzy aż 27 i żadnej nie wykorzystali. Dzisiaj Portugalczycy także powinni przeważać całe spotkanie i myślę, ze ostatecznie wygrają.

✅108
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Niemcy : Holandia
Typ - który zawodnik strzeli 1 bramkę w meczu ? Klaas-Jan Huntelaar.
Kurs - 6.50
Buk - Bwin
Analiza :

No co tu dużo pisać , Holendrzy w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach niespodziewanie ulegli Danii 0:1 natomiast Niemcy w takim samym stosunku pokonali Portugalczyków . Dla Tulipanów jest to bardzo ważny mecz gdyż porażka eliminuje ich z walki o Mistrzostwo a byli uważani za jednego z kandydatów do tego tytułu . Mój typ to pierwsza bramka w tym meczu i liczę tutaj na Króla strzelców Niemieckiej Bundesligi Klaasa-Jana Huntelaara . W pierwszym spotkaniu przeciwko Duńczykom nie grał od pierwszej minuty , wszedł dopiero pod koniec spotkania ale pomimo tego miał chyba ze trzy dobre okazje do zdobycia gola . Dzisiaj w holenderskiej defensywie raczej nie zagra Ron Vlaar, drobne dolegliwości dokuczają także Wesleyowi Sneijderowi no a bardo nieskuteczny w meczu z Danią był Robin van Persie dlatego spodziewam się że to właśnie Klaas-Jan Huntelaar zagra od początku spotkania . Huntelaar rozegrał w reprezentacji jak dotąd 50 spotkań i strzelił 31 goli no a w tym sezonie jest wyjątkowo skuteczny i dziś liczę na niego i zaryzykuję że zdobędzie pierwszą bramkę w tym spotkaniu . Pozdrawiam !

0
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Drużyna 2 wygra i łącznie w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bah
Analiza:

Dziś spotykają się 2 drużyny z ogromnym potęcjałem. Niepodważalnie niemiecka machina funkcjonuje pięknie, tak w obronie ,pomocy jak i w ataku, tam chyba słabej formacji nie ma. W Holandii jedynym mankamentem od lat jest obrona o ile po prawej stronie obrony jest solidnie tyle lewa strona i środek jest przeciętny. Niemcy powinni to spokojnie wygrać zakładając ,ze ekipa Oranje zagra dzis totalną ofensywe, pewnie bedą przeważali , jednak na moje bo mi się tak bynajmniej wydaje nie ma takiej opcji by się nie nadziali na kontry. Raczej ciężko będzie pomarańczowym coś ugrać z ataku pozycyjnego, choc jakiegoś mega szaleństwa się nie spodziweam ,bo i remis w przypadku wygranej portugalczyków(1-2 na chwile pisania postu) nie będzie najgorszym wynikiem ,choc juz dosć kompilkującym. Takim minusem jest też to ,że Van Persie jakoś w wielkich turniejach się nie sprawdza, mimo fantastycznej gry w klubie. Ogolnie wydaje mi się typ bardzoo sensowny

✅185
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, Hiszpania 2, godzina 21:00

Alcoron - Valladolid
over 3,5 gola
5,00
Sporting bet

Analiza:

Przed nami mecz 2 ligi hiszpanskiej pomiedzy Alcoron a Valladolid. Jest to bezapelacyjnie najwazniejszy mecz a raczej dwumecz w tym sezonie dla tych druzyn. Otóz zwyciezca dwumeczu awansuje do primera division. W sezonie zasadniczym obie druzyny dwukrotnie zremisowaly 1-1 na stadionie Valladolid i 2-2 w Alcoron. Jak widzimy w Alcoron gdzie dzis rowniez odbedzie sie mecz wpadlo sporo goli, wszedl spokojnie over 3,5 gola. Dzis wlasnie taki zaklad stawiam. Mysle ze ebdzie powtorka z sezonu zasadniczego i padnie wynik 2-2. W polfinale barazy Valladolid przeszlo Cordobe a Alcoron awansowalo w rywalizacji z Herculesem. Druzyny doszly juz do finiszu sezonu i zapewne gdy ktoras z druzyn straci gola to wezmie sie ostro do odrabiania strat, tu nie ma na co czekac.. w koncu to gra o najwyzszą klase rozgrywkową w Hiszpanii. Wygrana druzyna w dwumeczu bedzie mogla w przyszlym sezonie rywalizowac z potegami takimi jak Barca, Real czy tez zdobywca ligi europejskiej Atletico Madryt. Dwumecz zapowiada sie ciekawie, awans moim zdaniem wywlaczą pilkarze Valladolid, maja w skaldzie wieksza ilosc doswiadczonych zawodnikow

⛔100
 
mateoosz 0

mateoosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Juz za chwile odbedzie sie mecz Holanii z Niemcami w Charkowie. Dla Holendrow jest to jak dla nas na kazdych imprezach (oprocz tej) jest to mecz o wszystko jesli chca myslec o awansie do cwiercfinalow nie moga dzisiaj przegrac. Z Dunczykami zagrali bardzo dobrze bo mieli az 27 sytuacji bramkowych przy 4 Dunczykow i zabraklo im tylko szczesicia bo jak widac szczescie w meczach jest bardzo wazne. Niemcy z Portugalia nie pokazali sie z najlepszej strony i statystyki mieli wyrownane, mecz byl na remis, Niemcy wygrali tylko dzieki dobrej postawie obriny głownie Matta Humellsa z Borussi Dortmund ktory w sobotnim meczu czyscil wszystko, mieli rowniez duzo szczescia przy poprzecce Pepe. Mysle ze Holandia jak i jej kibice nie wyobrazaja sobie takiego scenariusza ze ich piłkarze mogliby odpasc juz w fazie grupowej, jakby nie patrzec nadal sa faworytami na Mistrzów Europy.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom