>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.05.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
E 1

elnino10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Flamengo - Atletico-MG
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Milenium
Analiza: A więc dzisiaj na ruszt rusza spotkanie w Brazylijskiej Serie A, która rozpoczyna swoje rozgrywki. Pierwszym meczem w lidze, a zarazem bardzo interesującym jest wyżej wymieniony pomiędzy dwoma drużynami, które grają podobną piłkę. Jest jednak jeden aspekt który przeważa za drużyna gospodarzy- SWÓJ TEREN. Warto napisać to wielkimi literami, gdyż drużyna Flamengo u siebie nie przegrała od 20 spotkań (bilans 15-5-0, 47-12 gole). Oczywistym jest jednak początek sezonu gdzie zdarzają się różne rzeczy, lecz myślę że nawet ten aspekt przemawia znowu za Flamengo+ wysoki kurs.
⛔ 100 Nieregulaminowy buk
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 21:30
Spotkanie: Criciuma EC - Santa Cruz PE
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Rozgrywki w Brazyli dopiero ruszają i jest to spotkanie 1 kolejki. Pierwsze mecze to zawsze niewiadoma w jakiej formie są drużyny itd. itd. Ja jednak zdecydowałem się w tym spotkaniu zagrać na zwycięstwo gospodarzy, bo oni mieli dużo więcej czasu aby przygotować się do tego pierwszego starcia na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazyli. Criciuma ostatni mecz zagrali 24 kwietnia, natomiast Santa Cruz w samym maju mają już na koncie 3 spotkania i w tym ostatnie rozgrywane przed wczoraj w pucharze Brazyli !
Wątpię, że będą w stanie się w pełni zregenerować to tego ligowego pojedynku. Raczej spodziewam się, że będą nieco przemęczeni tamtym spotkaniem i dzisiaj gospodarze to wykorzystają i zdobędą 3 punkty. Oba zespoły mierzą w awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tamtym sezonie Criciuma na finiszu rozgrywek Serie B była dopiero na 8 miejscu, natomiast Santa Cruz w tamtym sezonie spadli z Serie A będąc na koniec na przed ostatnim miejscu. Ja tutaj liczę przede wszystkim na zmęczenie piłkarzy gości tym meczem pucharowym i lepszą dyspozycją dnia zespołu Criciuma. Oba zespoły mierzą w awans a ja gram w stronę zwycięstwa zespołu, który powinien być na to starcie lepiej wypoczęty.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13 30
Spotkanie: Manchester City - Leicester
Typ: Sterling strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza: Na szybko bo zaraz mecz. Ogólnie mecze zapowiada się dynamicznie. Obie szybkie ekipy , City wciąż musi wygrywać by pozostać w top 4. U siebie zwykle grają mocno ofensywnie , a po po ostatniej porażce z Leicester na wyjeździe na pewno będą mieć w głowach ten mecz. Przyjezdni nie mają dobrych bocznych obroncow , Sterling myślę że sobie poradzi. Jestem pewien że stworzy sobie kilka sytuacji strzeleckich , sam jest szybki i zwinny. Strzela bramki u siebie , moim zdaniem City będzie grało jego flanka bardzo często.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włchy, Seria A
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Fiorentina - Lazio
Typ:
1
Kurs:
2,05
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
No dzisiaj zapowiada się ciekawe spotkanie. Fiorentina podejmuje u siebie rozpędzone Lazio. Dlaczego więc typ na gospodarzy? Otóż głównym czynnikiem jest najbliższe spotkanie rzymian w finale Pucharu Włoch. Lazio już raczej nie wskoczy na pozycję umożliwiającą grę w przyszłym roku w LM, dlatego Puchar Włoch na pewno jest bardzo ważny dla nich. Inzaghi mówi wszem i wobec, że swoje największe gwiazdy zostawia w szatni aby były w 100% przygotowane na środowe spotkanie. Prawdopodobny skład to :
Vargic; Bastos, Hoedt, Radu; Patric, Parolo, Murgia, Lukaku, Keita Balde; Luis Alberto, Djordjevic źródło: www.sslazio.pl
Jak widać debiutujący bramkarz, Biglia i Immobile odpoczywają oraz debiutujący duet w ataku Luis Alberto i Djordevic.
Na prawdę warto pograć w fortunie bo panowie tam chyba śpią dając kurs 2.05, gdzie w innych bukach już oscyluje wokół 1,65.
Mam nadzieję, że to nie będzie mass pick i Fiora spokojnie powinna ograć rezerwowy mało zgrany ze sobą skład Lazio. Trzeba jeszcze dodać że Fiorentina ma realne szanse na LE w przyszłym sezonie więc motywacji nie powinno zabraknąć. Pozdrawiam

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Odra Opole - Błękitni Stargard
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Odra Opole jeśli dziś wygra mecz awansuje do 1 ligi bez względu na pozostałe wyniki więc mają o co grać.
U siebie Odra spisuje się bardzo dobrze bo na 14 meczów tylko 1 mecz przegrali dopiero 22 Października 0:3 z Olimpią Zambrów a po za tą porażką 8 zwycięstw i 5 remisów.
Błękitni na wyjazdach nie grają źle ale tylko 4 zwycięstwa mają na 14 spotkań, 4 remisy i 6 porażek.
Co najważniejsze Błękitni nie grają już o nic w tym sezonie, zajmują 7 miejsce z dorobkiem 41 oczek.
Do Opola Błękitni przyjeżdżają bardzo osłabieni brakiem 6 podstawowych zawodników + 2 podstawowych młodzieżowców. Nie zagrają: G. Rogala, R. Wiśniewski,W. Fadecki, P. Lisowski, F. Karmański, K. Orłowski którzy leczą kontuzję, P. Wojtasiak pauzuje za nadmiar żółtych kartek, M. Liśkiewicz bierze ślub. W Opolu nie zobaczymy także trenera Błękitnych.
Myślę, że Opole wygrają spokojnie to spotkanie, można nawet zaryzykować handi lecz ja typuję zwycięstwo i świętowanie awansem do I ligi.
Powodzenia.

✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina 15:30
Spotkanie : Jagiellonia - Wisła
Typ : obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,1
Bukmacher :Totolotek
Analiza: Do lidera z Białegostoku przyjeżdża Wisła Kraków, mecze tych drużyn w większości zawsze obfitowały w gole i też w tym kierunku bym się dzisiaj skłaniał, że będzie, Jagiellonia ma szansę pozostać na fotelu lidera, ma dobrą serię 9 meczy bez porażki w Ekstraklasie, ostatnią zaznała pod koniec lutego z...Wisłą w Krakowie, więc można powiedzieć, że dzisiaj mamy rewanż. U siebie Jaga nie przegrała jeszcze dłużej, ostatnia porażka w grudniu, również z Wisłą, ale tą z Płocka. W ostatnich 7 bezpośrednich pojedynkach między nimi zawsze padało powyżej 2,5 gola oraz obie drużyny strzelały co najmniej po golu. Dodatkowym powodem, w którym idę taki typ są absencje w obu drużynach w Wiśle nie zagrają podstawowi obrońcy Głowacki i Sadlok, a w Jagiellonie stoper Runje. Liczę na ciekawe widowisko oraz kilka bramek z obu stron.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk - Bayern
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, dzisiejsza oferta jest bardzo bogata jak to na weekendzie bywa dlatego natrafiłem na ciekawe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze pomiędzy tegorocznym mistrzem Niemiec Bayernem Monachium, a wiceliderem w roli beniaminka z Lipska który rozgrywa fantastyczny sezon.Przed spotkaniem z Bayernem drużyna Ralfa Hussenhuttla zdecydowanie pokonała na wyjeździe Herthę 4:1, a przecież Berlińczycy do niedawna byli jedną z lepszych drużyn w meczach u siebie i byli bliscy wygranej z Bayernem, z którym jednak ostatecznie tylko zremisowali 1:1.Znakomicie w spotkaniu w Berlinie zagrał najlepszy strzelec drużyny z Lipska Timo Werner, który zdobył dwie bramki i w tym sezonie ma ich już na koncie 19. W końcówce dwa trafienia zanotował zmiennik Davie Selke.W drugiej części rozgrywek wicelider zanotował aż cztery porażki, które uniemożliwiły beniaminkowi walkę o mistrzostwo z Bayernem, ale tak naprawdę nikt od nich tego nie oczekiwał, a RB i tak w tym sezonie gra świetnie, obecnie jest w serii siedmiu spotkań bez porażki.Drużyna z Lipska przegrała w obecnych rozgrywkach tylko dwa spotkania u siebie, obie porażki nie powinny się jednak zdarzyć, bo zarówno HSV jak i Wolfsburg to drużyny zdecydowanie gorsze, a ta druga wygrała aż 3:0. Moja propozycja na to spotkanie dotyczy opcji underowej 2,5 gola chociażby dlatego, że wszystko w lidzę jest już jasne i ten mecz nie wiele wnosi do końcowej tabeli gdyż bawarczycy zapewnili sobie koronę dwa tygodnie temu wysoko pokonując Wolfsburg 0:6. Drugim czynnikiem przemawiającym za moja propozycja jest sam fakt że zmierzą się dwa najlepsze zespoły ligi, które mają najmniej straconych goli i świetnie presperujące linie defensywne. Bardzo korzystnie prezentują się na ten mecz kursy jeśli chodzi o undery, spodziewam się tu mocno wyrównanego widowiska bez gradu goli.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder - Hertha
Typ: 1 (remis zwrot)
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w lidze niemieckiej dojscie do niesamowicie ciekawego meczu gdzie zawalcza druzyny bijace sie o miejsca premiowane gra w europejskich pucharach. Werder zajmuje 8 miejsce w tabeli aletraci zaledwie 1 pkt do miejsca dajacego udzial w lidze europejskiej dlugo w klubie wyczekiwanej. Ostatnie mecze gospodarzy sa bardzo dobre zespol cechuje sie bardzo duza skutecznoscią. Bartels z Kruse imponuja skutecznoscia i stanowia na ta chwile jeden z najmocnijszych duetow w bundelidze, jest to zespol rozpedzony ktory u siebie ostatnie 5 meczy wygrywal pewnie do tego w obronie tracili ledwie gola na 5 meczy to swietny wynik. Zespol ktory napewno jest na fali, do tego ich zawodnicy rowniez sa na fali. Hoffenheim potocznie zwany wiesniakami jest zaskoczeniem tego sezonu, druzna prezentuje sie bardzo dobrze i wszystko bylo by fajnie gdyby nie ostatnie mecze gdzie ewidentnie zeszla z nich para. Na wyjezdzie nie blyszcza ostatnimi czasy, stracili duzo polotu w ofensywie gdzie spisuja sie slabo, kreuja malo sytuacji strzeleckich a do tego jak strzelali to albo karny, albo 90min jak z koln po bramce z przypadku. Zespol nie przekonuje. Tutaj przy atrakcyjnym kursie na werder zabezpieczam sie remis zwrot
⛔ 100
 
M 2

mixons

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Drutex Bytovia
Typ: Wigry Suwałki
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Wigry muszą wygrać to spotkanie aby wciąż liczyć się w zaciętej walce o awans do Ekstraklasy, a ich przeciwnik teoretycznie ma jeszcze szansę na utrzymanie, lecz ich forma nie wróży zbyt wiele, szczególnie w tym meczu. Drutex nie wygrał w lidze od 12 listopada poprzedniego roku(!) notując od tamtej pory 9 porażek i 3 remisy. Ich wyjazdowego zwycięstwa trzeba szukać jeszcze dalej, a był to 1 październik. Obecnie jest to drużyna z najgorszą formą w lidze (3 pkt w 10 meczach) i obok Kluczborku główny kandydat do spadku, o ile nie doznają nagłego przebudzenia, które w każdym razie wątpię aby nadeszło w tak ważnym dla Wigrów meczu. Wigry natomiast to solidny zespół, który w ostatnim meczu zatrzymał serie 6 domowych zwycięstw z rzędu Olimpii Grudziądz, czego nie potrafił zrobić chociażby aktualny lider Sandecja. Patrząc na formę Wigrów, w tym roku nie tracą oni punktów z drużynami z dołu tabeli, tym bardziej u siebie, ulegając tylko liderującej Sandecji i Miedzi. Myślę, że dzisiaj również nie stracą głupio punktów i potwierdzą swoje aspiracje do awansu.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowenia - Prva Liga
Godz: 20:15
Spotkanie: NK Olimpija Ljubljana - NK Domžale
Typ: NK Olimpija Ljubljana
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 33 kolejkę ligową do słoweńskiej Prva Ligi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stožice Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Nogometni Klub Olimpija Ljubljana a w gości przyjedzie drużyna Nogometni Klub Domžale.
gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 32 spotkaniach zdobyli 53 punkty co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 2 pozycji w tabeli słoweńskiej Prva Liga ze zdobytymi 54 oczkami w swoich 32 rozegranych meczach ligowych tego sezonu.
NK Olimpija Ljubljana w tym sezonie u siebie 7 zwycięstw, 4 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 20-17 zaś NK Domžale w delegacjach 4 wygrane, 5 remisów oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 22-21.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się drużyny które mają największe szanse na 2 miejsce w tabeli za mistrzowskim już Mariborem i mój typ na to spotkanie jest wygrana gospodarzy którzy może u siebie nie grają dużo lepiej niż na wyjazdach ale na swoim terenie i tak prezentują się solidniej niż goście w delegacjach którzy swoje wysokie miejsce w tabeli ligowej zawdzięczają w głównej mierze bardzo dobrej grze u siebie w domu.
✅150
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stoke - Arsenal
Typ: Pierwsza bramka padnie w drugiej połowie
Kurs: 4.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Składy na mecz:

Dużo nie będę pisał bo już pojawiły się analizy tego spotkania.
Arsenal od 6 spotkań gra w nowym ustawieniu czyli na 3 środkowych obrońców i dwa wahadła. Od tamtego czasu gra obronna wygląda dużo lepiej. Kanonierzy stracili w tych meczach tylko 4 bramki.
Niestety w ofensywie dalej beznadziejnie, przez co mecze Arsenalu są ostatnio mega nudne.
Ok, dlaczego typ, że pierwsza bramka padnie dopiero w drugiej połowie. Otóż dlatego, że dokładnie w ten sposób wyglądało ostatnie 5 meczów Arsenalu, a bramki padały dopiero po 55 minucie spotkania.
Arsenal tego meczu może nie wygrać bo ze Stoke idzie im tragicznie - ostatnie zwycięstwo na ich stadionie miało miejsce 8 meczów temu w 2010r.
Przy tym typie na szczęście nie muszę się o to martwić. Wystarczy mi dużo chaosu i mało strzałów w pierwszej połowie, a w drugiej powinno coś wpaść.
⛔ 100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 21:30
Spotkanie:Thiem-Cuevas
Typ: Cuevas -1,5 gema
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj grałem na Austriaka i po kursie 3.95 trafiłem a dziś gram przeciwko niemu.Cuevas wszystkie 4 mecze wygrywał po 2:1 dlatego polecam zagrac DW 1:2 dla Cuevasa.Panowie spotkali się raz i góra był Urugwajczyk wygrywając 3:1.W poprzedniej rundzie wyeliminował młodego Zvereva który na turnieju znakomicie się spisywał i wygrał z nim naprawdę w dobrym stylu.Kurs naprawdę fajny polecam zagrac również czysty win Cuevasa.Co do Austriaka to na turnieju miał jeden ciężki mecz z Dimitrovem z którym wygrał 2:1.Za Cuevasem przemawia doświadczenie i znakomita forma a za Austriakiem młodość i swiezosc.Dodać. mogę jeszcze ze Cuevas dobrze trzyma serwis i to może być ten detal który przesadzi o zwycięstwie w meczu.Po meczu liczymy haja.Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom