>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.01.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Eurocup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Unicaja - Juventut Badalona
Typ: Unicaja -3 ha
Kurs: 1,99
Bukmacher: Forbet

Analiza: Witam, na dziś przygotowałem szybki i łatwy typ mianowicie pewne zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.
Przed paroma dniami podawałem typ na zwycięstwo Gran Kanarii właśnie z ekipą Juventutu ( spotkanie zakończone 96-85 ).
Tutaj widzę podobny scenariusz. Unicaja to zdecydowanie lepsza ekipa posiadająca dużo większy potencjał oraz roster.
Dziś nie daję gościom żadnych szans. UWAGA - jak dla mnie może skończyć się nawet -10 na korzyść gospodarzy.
Gramy bezpiecznie a handicap azjatycki -3 powinien zostać spokojnie pokryty.
H2h również zdecydowanie korzystnie wygląda 10-2 w ostatnich pojedynkach na terenie w Maladze. Kurs mnie zaskoczył spodziewałem się czegoś w okolicach 1,30. Jednak jeśli oddsmakerzy dają na taką promocje to ja z niej korzystam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka reczna dania k
Godzina: 18:45
Spotkanie: Aarhus-Herning
Typ: 1 polowa - under 24.5 bramek
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Patrzac po pozycjach w tabeli mozna wywnioskować ze ten mecz moze byc calkiem wyrównany, kursy jednak tego nie odzwierciedlają, Herning jest tutaj faworytem. Sa w bardzo formie. Dziewczyny grają czesto na under,widać ze bardziej wywazona i ostrozniejsza pilke ręczna. H2h pokazuje ze bezpośrednie spotkania kończyły sie różnie,sporo jednak było underowych i mysle w 1 połowie bedzie podobnie. Mecz za moment bo o 18 45

88
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +179
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Feyenoord - Zwoole
Typ: remis
Kurs: 4.80
Bukmacher: PZBUK
Analiza:
Gospodarze to obecnie 4 siła w holenderskiej eredivisie. Zmierzą się dziś z Zwoole, które plasuje się na 12 pozycji. Feyenoord na własnym obiekcie po rozegraniu 7 spotkań ma 4 remisy i 3 zwycięstwa. Zwoole z kolei na wyjazdach również ma 4 remisy na 7 rozegranych meczy. Obydwie drużyny mają ponad połowę spotkań zremisowanych i dziś stawiam, że tą statystykę poprawią jeszcze bardziej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Szambombel 1,9K

Szambombel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Tottenham - Fulham
Typ: Poniżej 5 bramek i poniżej 12 rzutów rożnych - TAK
Kurs: 1.6
Bukmacher: ewinner
Analiza: W tym sezonie Fulham jest drużyną bardzo underową. Dzisiaj mamy under 4.5, a taki mecz zdarzył się Fulhanowi dopiero siedem meczów wstecz. W tych siedmiu meczach międzyinnymi mecz z Liverpoolem i Manchesterem City. Są bardzo niewygodnymi przeciwnikami i to jest fakt. Całkiem niedawno wspominałem, że jeśli chodzi o Tottenham jest to drużyna bardzo underowa w kwestii rożnych, jednak sam byłem zaskoczony, że przez cały mecz z Marine, Londyńczycy wywalczyli tylko dwa cornery. Jest to najlepszy przykład, że nawet przy zupełnej dominacji na boisku, również nabijają ich ekstremalnie mało.

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +185
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, League 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oldham - Mansfield
Typ: Mansfield
Kurs: 2.3
Bukmacher: sts
Analiza:

Dzis bedzie bez wydziwinia, jak zagram 2 i powyzej 3,5 mamy 0-3 (yeovil) jak zagram dwojke po dobrym kursie zamiast overa mamy gruby over i remis, ogolnie az piec razy moje mecze w ostatnim czasie skonczyly sie remisami, wiec dzis nie bedzie pod kurs, ale pod lepsza, powazniejsza druzyne.

To co wczoraj pisalem o Lee Bowyerze mozna skalkowac. Z ta roznica ze Harry Kewell oprocz zadnego pojecia o trenerce nie ma doswiadczenia i nie zaliczyl zadnego przypadkowego sukcesu. Ot bogaci byli pilkarze kupuja sobie posady trenerskie zeby nie siedziec w domu a kluby cierpia. Oldham dopiero co zebral baty w FA Cup (4-1 z Bournemouth)

Zwroccie uwage jak gra Oldham: - wyjazdy 6-2-2 (1 miejsce) u siebie 2-1-8 (23 - przedostatnie miejsce)

Chyba jest wyrazna tendencja? Goscie ogarneli puchar, przyznaj, mialem ich czysta wygrana, ale wczesnie stracony gol pograzyl mi zakld, cisneli caly mecz i opiero w dogrywce przesadzili sprawe. Moze ich pozycja nie jest oszalamiajaca (delikatnei mowiac) ale sciagneli trenera z ligi wyzej (Burton) i to nie byle kogo tylko syna Clougha, ktory tez jest dobrym trenerem. Jesli taki ktos idzie lige nizej, to znaczy ze est tamkasa i ambicje. I rzeczywiscie, ostatnio wygrali 3 mecze z rzedu, do tego puchar. Do barazy sie chyba nie dotocza, ale takich leszczy jak Oldham z takim zoltodziobem na lawce sie mija jak tyczki. I dzis to sie stanie

Oldham - Mansfield 0-2

130
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +190
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Eurocup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Unicaja - Juventut Badalona
Typ: -2.5 Juventut
Kurs: 2.54
Bukmacher: Fortuna

Kolega powyżej opisał ten mecz, a to co napisał skloniło mnie to zagrania na drużynę gości.
Sprawdziłem staty i wszystko przemawia za gospodarzami ale dlaczego jest tak wysoki kurs na nich skoro powinni łatwo ,lekko i przyjemnie to wygrać???
Ja nie wiem ale coś mi tu śmierdzi i czuje małą niespodziankę i gram na gości i to z ujemnym handi,a jak to wyjdzie się zobaczy po meczu.
Powodzenia.

154
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +236
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Superpuchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Marsylia
Typ: powyżej 5,5 kartek (żk - 1, czk - 2)
Kurs: 2,02
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Ostatnie rozegrane spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się małą bijatyka. Nie było to aż tak dawno bo zaledwie 4 miesiące temu, ogólnie wtedy sędzie pokazał aż 14 żółtych kartek i 5 czerwonych. Przeglądając statystyki z ostatnich spotkań obojętnie czy grano w Paryżu czy Marsylii to nie brakuje w nich sporej ilości fauli i kartek. I tak mieliśmy: 7żk+1czk, 6, 11, 7+1, 3 i te wspomniane 14+5.
Jak widać 6 kartek nie padło ostatnio tylko raz a że dzisiaj gramy na neutralnym terenie i to o Superpuchar Francji to emocji również nie powinno zabraknąć i kartki się posypią. Czerwona również bardzo prawdopodobna.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 1,4K

matt96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kostaryka, 1 liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Municipal Grecia - Deportivo Saprissa
Typ: Deportivo Saprissa
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza:
W lidze Kostaryki początek drugiej części sezonu, nazywanej turniejem zamknięcia (Clausura 2021). W zakończonej w grudniu pierwszej części rozgrywek zespół Deportivo Saprissy zajął 1. miejsce w grupie B, w 16 spotkaniach zdobywając 30 punktów (bilans bramkowy 29:16). W półfinale fazy play-off przegrał w dwumeczu z Herediano łącznym wynikiem 1:4. Natomiast ekipa Municpial Grecia w grupie A zajęła ostatnie, czyli 6. miejsce z dorobkiem 10 punktów i bilansem bramkowym 14:26). W ostatnim bezpośrednim pojedynku zawodnicy Deportivo Saprissa bez większych problemów pokonali w meczu wyjazdowym dzisiejszych rywali 3:0. Poza tym równie pewnie wygrali cztery wcześniejsze spotkania na stadionie Municipal Grecii (wyniki kolejno 0:3, 0:6, 0:5, 1:3). W dzisiejszym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Deportivo Saprissa - najbardziej utytułowana ekipa w Kostaryce, ubiegłoroczny zwycięzca turnieju zamknięcia (Clausura 2020). Z drużyny Saprissy w przerwie rozgrywek odszedł do Alajuelense najlepszy strzelec poprzedniego roku Johan Venegas. Dzisiaj nie zagra także zawieszony za czerwoną kartkę napastnik Daniel Colindres. Obaj łącznie w ubiegłej części sezonu strzelili 12 bramek. W zespole została cała reszta doświadczonych piłkarzy, natomiast luka w ofensywie została uzupełniona dwójką uznanych w lidze piłkarzy. Mianowicie po rocznej przerwie powrócił duet, który we wcześniejszych latach stanowili o sile Saprissy. Z wietnamskiego Ho Chi Minh City po roku przerwy wrócił Ariel Francisco Rodriguez. Jeszcze głośniejszy powrót do Saprissy oznacza transfer 86-krotnego reprezentanta Kostaryki Christiana Bolanosa, który ostatnio występował w norweskim IK Start. Obaj nie powinni mieć problemów z aklimatyzacją w drużynie, ponieważ grali przez wiele lat w barwach Deportivo. W ekipie gospodarzy doszło do kilku zmian w kadrze oraz przede wszystkim do zmiany pierwszego trenera po bardzo słabej pierwszej części sezonu. Do tego ważne braki w ataku gospodarzy z powodu kartek. Nie zagra czołowy zawodnik w poprzednim roku Harry Rojas oraz pozyskany w przerwie ze Sporting San Jose, napastnik Alejandro Castro. Deportivo Saprissa będzie tradycyjnie jednym z głównych, obok Alajuelense oraz Herediano, faworytów do wygrania w turnieju Clausura 2021. Pomimo straty Venegasa i pauzy Colindresa, Saprissa wzmocniona swoimi byłymi asami musi wygrywać takie pojedynki jak dzisiejszy. Jest to poukładana i doświadczona ekipa, która powinna zainkasować w pierwszym pojedynku turnieju zamknięcia komplet punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom