>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12 listopada 2010r. (piątek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na piątek - 12 listopada !!!



Typy podajemy według wzoru:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
maku1888 1

maku1888

Użytkownik
Spotkanie: Borussia Dortmund v Hamburger SV
Typ: Borussia Dortmund wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5.
Kurs: 2.60
Buk: Gamebookers
Analiza:
Jutro o godzinie 20.30 odbędzie się mecz 12-tej kolejki Niemieckiej Bundesligi pomiedzy Borussią, a Hamburgerem. BVB jest od 10 spotkań niepokonane. Z boiska schodzili 9 razy jako zwycięzcy i raz zremisowali. HSV wygrało 5 spotkań, zajmują aktualnie szóstą pozycję, a zwycięstwem z Borussią mogą sobie zapewnić 3 miejsce - przynajmniej do soboty. Żadna drużyna jest u siebie tak długo niepokonana jak BVB (od 4 spotkań), zaś HSV ma wyrównany wyjazdowy bilans (2 zwycięstwa, remis, 2 porażki). Borussia Dortmund kontra Hamburger SV - w meczach pomiędzy obiema drużynami w historii ligowych potyczek padło aż 305 bramek (najwyższy wynik w Bundeslidze). Remis 0:0 padł ostatnio w 1999 w Hamburgu, w Dortmundzie jeszcze nigdy. W ostatnich 23 latach Borussia nie przegrała domowego meczu z HSV, gdy strzelała przynajmniej jedną bramkę. Faworytem tej potyczki jest drużyna z Dortmundu i myślę spokojnie wygrają to spotkanie. ????

⛔ 100
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Spotkanie:Wisła Kraków-Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jutro o godzinie 20:00 w Hicie 13 kolejki Polskiej ekstraklasy zmierza się ze sobą Krakowska Wisła z Warszawska Legia ciężko wskazać faworyta tego spotkania Jednak ja się pokuszę. Na początku chciałem postawić że padnie remis jednak w tym sezonie na 12 spotkań Legia nie miała wcale remisu albo przegrywa albo wygrywa i Jutro myślę ze przegra i przerwie swoja passe 4 wygranych z rzędu. Wisła podbudowana wygrana w meczu derbowym gdzie strzeliła bramkę w 94 minucie i wygrała 1-0 na pewno morale w szatni są dobre po takim wygranym meczu. Wisła z dorobkiem 18 oczek plasuje sie na 7 lokacie zaś Legia tylko o 2 punkty więcej i na 3 pozycji co pokazuje ze w tabeli jest duży ścisk i w wypadku wygranej Krakowian może dojść do zmiany lokatami z Legia wiec mobilizacja powinna być duza tym bardziej że zagrają przed własna publicznością która może ich ponieść do wygranej. W tym ciekawym spotkaniu stawiam na Wisłę myślę ze wygrają po ciężkim meczu
✅ 140
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Zwolle - F. Sittard
powyżej 2,5 gola
1.45
Bwin
Dzisiaj o godzinie 20.00 zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie w drugiej lidze holenderskiej w ramach 13 kolejki. Zagrają ze sobą Zwolle - obecny lider rozgrywek i Fortuna Sittard czerwona latarnia ligi ( ostatnie miejsce ).
Gospodarze do tej pory zdobyli 28 punktów. Mają bilans 9 zwyciestw 2 remisy i 1 porażke. W bramkach 28-9. Na 12 meczy mieli 9 spotkań w, których z ich udziałem wpadało więcej niż 2,5 gola. Tylko w 3 meczach mieili under 2,5.
Goście sezon zaczeli z punktami minusowymi. Byli ukarani 2 punktami. Dlatego pomimo zwyciestwa i 2 remisów mają na koncie 3 punkty. Ogolnie zespół słabo spisuje sie w tegorocznych rozgrywkach. Na 12 meczy mieli 12 overów 2,5. Czyli we wszystkich meczach z ich udziałem wpadało więcej niż 2,5 gola.
W tym meczu zagra lider z ostatnią drużyną. Myślę że powinnismy sie spodziewac wielu bramek.
✅ 45
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Spotkanie: Carmarthen Town - Port Talbot
Typ: 1/1 (1 połowa/2 połowa)
Kurs: 3.75
Buk: Betway
Analiza:
Carmarthen zajmuje w tabeli miejsce 5 z bilansem 5-2-5 (bramki 21:26) natomiast Talbot miejsce 9 z bilansem 3-4-5 (bramki 13:17). Lecz jeśli spojrzymy na ostatnie 6 spotkań obu drużyn to sytuacja ma się zupełnie inaczej. Ostatnio goście prezentują słabą formę zwłaszcza jeśli chodzi o strzelanie bramek: bilans Carmarthen to 4-1-1, gole 14:8 | Port Talbot 1-3-2, gole 5:10 (ale warto zaznaczyć, że aż 4 bramki gracze Port Talbot zdobyli grając ze słabą ekipą 3-ligowca CPD Gwalchmai). Jak widać Port Talbot ma poważny kłopot w strzelaniu bramek. W roku 2010 te zespoły spotkały się 2 razy, obydwa skończyły się zwycięstwem Carmarthen 1:0 (w zeszłym sezonie) i 2:1 (w 3 kolejce tego sezonu).
Sądzę, że Carmarthen wygra ten mecz, ale zaryzykuję typem, że wygra w obu połowach.

⛔ 100
 
B 0

blader92

Użytkownik
Widzew Łódź v Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 1.83 zł
Bukmacher: Bet356

Widzew po 2 porażkach na wyjeździe będzie chciał się zrewanżować i wygrać
u siebie, a że u siebie wygrywać potrafi pokazał w meczu z Jagielonią, czy Śląskiem
Wrocław. Cracovia przygnębiona porażką z Wisła w tym sezonie zdobyła tylko 1 punkt
na wyjeździe. Piłkarze Craxy na pewno będą gryźść trawę dopuki mają teoretyczne szanse
na utrzymanie, nowy tener Szatałow też będzie starał się mocno zmotywować swoich podopiecznych,
ale czy to wystarczy? Wątpie Cracovia nie ma kompletnie czym straszyć rywali, brak potenciału w ofensywie
i słaba obrona co na pewno będzie starał się wykorzystać będący w dobrej formie Darvydas Sernas może zadecydować
o zwycięstwie Łodzian. Przewiduje zwycięstwo Widzewa i nie wykluczone że będzie ono wysokie dla odważnych polecam
ten typ z Handclipem ;)
⛔ 100
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : San Jose Sharks - New York Islanders
Typ : San Jose Sharks -2
Kurs : 3,10
Bukmacher : Bet-at-home
Data: 2010-11-12 04:35
Analiza:
Islanders kontynuuje serie porazek,W nocy przegrali z Kaczorami 1:0 po słabym wystepie w ich wykonaniu.Przec całe spotkanie mieli jedną groźna sytuacje w 3 tercji ale strzał zablokował Perry,obrńca Ducks.Gracze z Anaheim niewykorzystali kupe znakomitych sytuacji by to spotkanie wygrac 2,czy 3 bramkami.Nie chce myslec co w nocy zostanie z drużyny z Nowego Jorku,bo byłem pod wrażeniem gry Rekinów gdy oglądałem ich z Tampa Bay.Grają bardzo szybkie kontry,a Islanders niepotrafili zatrzymywac sporo wolniejszych kontr Kaczorów.
Spodziewam sie rozbicia totalnego druzyny z Nowego Jorku i nie mają co marzyć że przełamią sie i skończą ten horror ,którty rozpoczął sie z Florydą.
Najlepiej punktującym zawodnikiem Rekinów z San Jose jerst Thornton ,który ma 5 goli i 10 asyst,a najwiecej goli ma Marleau co mnie nie dziwi bo to jest fantastyczny zawodnik.Narazie goli ma 6 i spodziewam sie że dzis poprawi swój dorobek.
Jedyne co mi sie spodobało w wykonaniu Islanders to to ze starali sie nie łapać kar ale czy dziś bedzie to możliwe przy zdecydowanie szybszych atakach Rekinów??Zdaje mis ie że jednak nie bo jeśli będą unikac fauli to ten krązek i tak znajdzie sie w bramce po pasywnej obronie gosci.
Zdecydowanie typuje na Rekiny z handicapem i polecam typ.
⛔ 100
 
mef90 1

mef90

Użytkownik
Spotkanie: Borussia Dortmund - Hamburg
Typ: 1 (Handicap 0-1) (Borussia musi wygrać conajmniej 2 bramkami)
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Obecny lider Bundesligi podejmuje na własnym stadionie drużynę z Hamburga która na wyjazdach niespisuje się raczej najlepiej ostatnie 2 mecze to porażka z przedostatnim Koln 3:2 i wysoka przegrana z Frankfurtem 5:2 a więc z Borussią Dortmund która utrzymuje tak wysoki poziom nieprzegrywając u siebie przez ostatnie kilka kolejek myśle że niejest w stanie wygrać. Wspomne tez że w Dortmundzie jest wspaniały &quot; 12 zawodnik &quot; jesli chodzi o kilkadziesiąt kibiców którzy przyjdą wspomagac swoich pupili i będą oczekiwać tylko i wyłącznie zwycięstwa nad swoim rywalem.Myślę że bramkostrzelny Kagawa i Barrios zdołają strzelić chociaż po 1 bramce wygrywając to spotkanie minimum 2 bramkami.
✅ 205
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Lakers (-3pkt.) - DEN Nuggets
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher : Bet 365

Analiza:
Na dziś przygotowałem sobie mecz z NBA pomiędzy Los Angeles Lakers a Den Nuggets. Moim murowanym faworytem na to spotkanie jest oczywiście drużyna LA. Jak narazie Lakersi wygrali wszystkie 8 spotkań ( tylko 2 drużyny w NBA nie poniosły narazie porażki ) co do Nuggetsów to ich bilans nie wygląda tak miło ponieważ mają 4 zwycięstwa i 4 porażki. Ostatnio Nuggetsi odnieśli bardzo dotkliwą porażkę z Indianą przegrywając 31 punktami ( 144-113 ). Za to Lakersi są na fali i gdyby nie liczyć spotkania inaugarcyjnego tego sezonu w którym wygrali tylko dwoma punktami to w każdym z pozostałych siedmiu meczy wygrywali minimum pięcioma punktami. Obie drużyny rozegrały spotkanie towarzyskie 17 października tego roku w którym to LA wygrali 102 do 95 co tłumaczy moje zagranie z handicapem.

⛔ 100
 
slaanesh 0

slaanesh

Użytkownik
Dortmund-Hamburger 12.11.10 godz. 20:30
Spotkanie: Dortmund-Hamburger
Typ: Dortmund
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Dortmund ostatnio gra bardzo ofensywnie, tworząc sobie wiele okazji podbramkowych. Dzisiejszy mecz nie należałby do łatwych gdyby nie obecne kontuzje w Hamburgerze. Hamburger zagra bez filaru ofensywy. Brak ważnych zawodników w środku pola kreujących grę takich jak Pitroipa oraz Elia, znacząco wpłynie na grę. Dodatkowo brak podstawowego bramkarza to kolejny argument przemawiający za gospodarzami. Jednak Hamburger to jest poukładany zespół i nie pomylę się jeśli handicapy na Dortmund się nie pokryją. To nie będzie łatwe spotkania goście nie dadzą sobie wbić wielu bramek jak Hannover, który w poprzednim sezonie ratował się od spadku.
Hamburger zagra bez: Rost (B 9/0), Jansen (O 8/0), van Nistelrooy (N 9/4), Elia (N 7/0), Dekmeier, Stepanek, Castelen, Torun, Benjamin.
Występ nie pewny: Pitroipa (P 10/1).
Dortmund zagra bez : Patricka Owomoyeli (O 5/0), Sebastiana Kehla (P 3/0), Floriana Kringe(P 0/0) i Mohameda Zidana (N 0/0) ✅ 75
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Miami Heat -Boston Celtics
Typ : Boston Celtics
Kurs : 3.60
Bukmacher : bet365
analiza : Drugie spotkanie tych drużyn w sezonie, jak dobrze pamiętamy w pierwszym spotkaniu w TD Garden Boston pokonał drużynę z Florydy, a głównymi aktorami tego widowiska byli : Lebron James ora Ray Allen. Dzisiaj pałeczkę lidera w ekipie Celtics przejął niesamowity Rajon Rondo, który jest liderem asyst w całej lidze natomiast w Miami przy dużej pomocy Lebrona oraz Bosha obecnie najlepiej punktuje Wade. Dużo osób po pierwszym spotkaniu wspominało, że po prostu Miami jeszcze się nie zgrało, potrzebują czasu itp.. z czym muszę się zgodzić, bo oprócz świetnych akcji, które nie raz widzieliśmy w top5/10 jest jeszcze dużo błedów w obronie co przeciwnicy skrzętnie wykorzystują . Porażki z NOH i Utah tylko to potwierdzają. Ekipa ma świetnych trzech zawodników ale brakuje ławki, która w tym sezonie już kilka razy zawiodła trenera Spolestre. Boston obecnie w podróży : w pierwszym spotkaniu pokonali zawsze mocną u siebie Oklahome natomiast w drugim minimalnie ulegli Dallas [ a właściwie Dirkowi i Taysonowi Chandlerowi]. Dzisiaj [po dwóch dniach odpoczynku co dla tak zaawansowanych wiekowo graczy jest bardzo ważne] grają kolejny mecz z pretendentami do walki w finałach konferencji. Spotkania bardzo medialne i myślę, że nikt nie będzie odpuszczał dlatego na pewno zobaczymy kawał niezłego basketu i kilka świetnych akcji. Ja skłaniam się ku Celtics, ponieważ doświadczenie oraz zgranie jakie oni posiadają wykorzystają przeciwko docierającym się jeszcze Heat.
✅ 260
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Miami Heat- Boston Celtics
Typ; Over 196
Kurs;3,50
Buk;Centrebet
Analiza;

Już dziś rewanż Miami Heat- Boston Celtics jak dobrze pamiętamy z pierwszej serii spotkań gdzie Miami uległo Bostonowi w TD Garden. Dzisiaj na parkiecie Miami zobaczymy prawdopodobnie zupełnie inną grę niż wtedy w hali Bostonu. Miami zgrane, miami rozumiejące sie nawzajem, wspólna pracy wielkiej trójki Jamesa, Wade i Bosha. Wtedy widzieliśmy wiele niedokładnych podań, sporo strat, mało zbiorowych akcji, ponieważ w ekipie Miami oto ta trójca kompletnie się nie rozumiała. Teraz po serii zwycięstw na pewno będzie lepiej to funkcjonować, więc powinno wpaść sporo pkt. Po stronie Bostonu rozgrywa fenomenalny Rajon Rondo który wspólnie z Piercem potrafi rozmontować każdą ekipię. Teraz trochę o obronie; Garnett i Shaq zdecydowanie najlepsze lata mają za sobą, stąd moim zdaniem na wielką trójkę są za wolni, będą łapać faule lub miami będzie sporo pkt. Ciekawe jak zagra Ray Allen bo nie od dziś wiadomo że super występy przeplata katastrofalnymi. Jak dla mnie dziś ten mecz może przyniesc nam naprawdę wiele emocji, i uważam że over 196 pkt po kursie 3,50 są w stanie pokryć zawodnicy obu ekip. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania. Rambo131
✅ 250
 
B 0

blkakabelek

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Cracovia , godz:20:00
typ: 1 (1wsza połowa)
kurs: 2:45
buk: Betsson
Analiza: Widzew ostatnio przegrał dwa mecze (Bełchatów - Widzew 1:0, Lubin - Widzew 1:0) lecz myśle że z Cracovią powinni sobie poradzić. Na swoim stadionie prezentuja się zdecydowanie lepiej, w Łodzi potrafili wbić 5 bramek Śląskowi, a 4 bramki liderowi z Białegostoku, Craxa ze swoją grą obronną nie ma szans, do tego Łodzianie po dwóch porażkach beda bardzo zmotywowani żeby zdobyc pewne 3 pkt z ostatnia drużyną ligii. Cracovia to jak narazie kandydat nr 1 do spadku. 4pkt w 12 meczach to bardzo słaby wynik, do tego fatalna gra na wyjazdach (5 porażek - 1 remis, 1 bramka zdobyta - 12 straconych). Myśle ze zmiana trenera też niewiele zmieni, poprostu słaba kadra i trzeba czekać do okienka tranferowego. Podsumowując: sądze, że Widzew zaatakuje od pierwszych minut i bedzie wygrywał już po 1 połowie

⛔ 100
 
luter 5

luter

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ:Legia Warszawa -1 [AH]
kurs:5,95
bukmacher:bet365
Analiza:
Juz dzis o godzinie 20:00 rozpocznie sie kolejny klasyk naszej ekstraklasy a mianowicie spotkanie pomiedzy Wilsa Krakow a Legia Warszawa.Patrzac na ostatnie poczynania obu ekip dziwi mnie fakt iz to Wisla jest faworytem tego spotkania wedlug wszytkich bukmacherow.Ja jednak uwazam troche inaczej poniewaz gra Legii i 5 zwyciestw z rzedu pokazuja ze pilkarze ze stolicy sa w dobrej formie a jak by tego bylo malo to trener Legii napewno bedzie chcial cos udowodnic swojej bylej ekipie.Moim zdanie nawet bedzie mial on sporo przewage nad druzyna gospodarzy bo kto moze znac lepiej Wisle jak nie ich byly trener ktory wywalczyl dwukrotnie mistrzostwo z tym klubem.Co do gry same Wisly to pilkarze z Rejmonta nie zachwycaja,oczywiscie na wlasnym stadionie daja sobie rade i to dosc dobrze jednak mecz z ostatniej kolejki z Cracovia oraz wysoka porazka z L:echem pokazuje ze druzynie z Krakowa duzo brakuje do omptymalnej formy.Mysle ze dzis goscie z Warszawy wygraja dosc pewnie to spotkanie i wezma rewanz za dotkliwa porazke z tamtego sezonu kiedy to ulegli Wisle 3-0 na stadionie przy Lazienkowskiej.dlatego w tym spotkaniu stawiam na wysokie zwyciestwo Legi Warszawa a moj dokladny typ to Legia Warszawa -1 bramk z opcja zwrotu w przypadku tylko jednobramkowego zwyciestwa

⛔ 100​
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Mecz: Wisła - Legia HC 0:1
Typ:1
Kurs:5.1
Bukmacher:Betsafe
Analiza:
Dziś na Reymonta hit, ja jako kibic Białej Gwiazdy typuje pewne zwycięstwo Wisełki, dodam także że od dziecka nienawidzę &quot;wojskowej&quot; Legii.Dlatego nie sugerujcie się tym typem bo może być na wyrost.Myślę że każda passa ma swój koniec po wygraniu 5 meczów z rzędu kiedyś trzeba przegrać, tym się sugeruję, także tym że na trybunach będzie komplet, a Wisła także kiedyś musi pozytywnie zaskoczyć, coraz lepiej z zespołem zgrywa się Łukasz Garguła, trawę gryzie Kirm, a i Pawełek gra coraz lepiej bo liczy na nowy kontrakt, powoli rozgrywa się Brożek, a może Joker Żuraw coś ustrzeli, a da się bo Legia nie ma rewelacyjnej obrony, a jeżeli tylko będzie się uważać na stałe fragmenty gry z których legia strzeliła 11 goli na 15, straciła także 15, identyczny bilans ma Wisła.Jeżeli Wisła zagra swój najlepszy mecz w sezonie to z pewnością może wypełnić handi.Po za tym Wisła lubi grać z takimi rywalami jak Legia.
✅ 400
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Roddick A. - Soderling R. (-1.5/+1.5)
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W spotkaniu ćwierćfinałowym turnieju Masters w Paryżu stawiam na ugranie przynajmniej jednego seta przez Szweda Robina Soderlinga. Powód jest prosty. Świetna gra w tym turnieju napewno pozwoli mu wygrać seta a może nawet mecz? Soderling jest w świetnej formie, stoi wyżej w rankingu niż jego dzisiejszy rywal Andy Roddick, który jest splasowany na 8 pozycji, natomiast Soderling na 5. Dotychczas panowie grali ze sobą 4 razy i mamy remis 2:2 w spotkaniach. Ostatni raz było to 20 sierpnia w Cincinnati. Wynik spotkania: 2:1 dla Roddicka. Dodam również, że dwa razy wygrał Soderling po 2:0 i dwa razy wygrał Roddick po 2:1. Więc, w każdym przypadku mój typ by wszedł. Oto mecze Szweda w turnieju Masters w Paryżu:
11/11-10 R16 Soderling, Robin vs. Wawrinka, Stanislas 2:0 76 63
10/11-10 R32 Soderling, Robin vs. Simon, Gilles 2:0 64 60
Gładko rozsypany Szwajcar Wawrinka i Francuz Gilles (za tego drugiego Francuzi pewnie znienawidzili Soderlinga ???? ) Oto mecze Amerykanina:
11/11-10 R16 Roddick, Andy vs. Gulbis, Ernests 2:0 63 76
10/11-10 R32 Roddick, Andy vs. Nieminen, Jarkko 2:0 61 64
Widzimy, że Andy też jest w świetnej formie ale to nie powinno przeszkodzić Robinowi w ugraniu seta. Obaj panowie grać będą bez kontuzji. To może być ciekawy pojedynek zaplanowany na godzinę 14. Soderling set!
✅ 40
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: X
Kurs: 3.29
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Jak zauwayłem mecz Legii z Wisłą opracono już na wszystkie strony tylko nikt nie postawił na remis. Jest to hit trzynastej kolejki Ekstraklasy no i klasyk naszej ligi. Obie drużyny obecny sezon rozpoczęły zdecydowanie poniżej oczekiwań. Co prawda ostatnio szczególnie Legia wygrywa, na pewno powiedzenie, że gra dobrze byłoby na wyrost. Wisła jest o 4 pozycje niżej w ligowej tabeli (Legia jest 3), ale ma tylko 3 pkt. mniej, więc gdyby dzisiaj gospodarze wygrali to awansują przed Legię i będą wyżej w tabeli. Legia w czterech ostatnich spotkaniach zdobyła komplet dwunastu punktów, a doliczając PP to ma na koncie 5 kolejnych wygranych. Trener Skorża liczy na przedłużenie tej passy w Krakowie. Trzeba jednak szczerze powiedzieć, że wygrane Legii są nieprzekonujące, z Górnikiem gole w 88 i 90 minucie, a przecież przegrywali, z Jagielonią też było 1:0, 2 gol w 90 minucie po wycieczce bramkarza gości, a goście teżmieli szanse i Legii pomógł sędzia. Piłkarz Korony dostał czerwoną kartkę i w Kielcach było 4:1 dla Legii. Wiślacy grają w tym sezonie w kratkę. W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością wysoko 5:2 pokonali Lechię Gdańsk, potem 1:4 z Lechem i ostatnio 1:0 po golu w doliczonym czasie z Cracovią. Dla mnie ciekawą opcją jest remis. Legia po 12 kolejkach tego sezonu ma bilans 7-0-5, jest jedynym zespołem ligi bez remisu, a ogólnie bez remisu jest od 15 spotkań z rzędu. Wisła też w ostatnim 5 grach albo wygrywa, albo przegrywa. Wisłą u siebie jeszcze nie przegrała, a Legia też taka dobra nie jest na wygranie w Krakowie.
Obie drużyny w piątkowym meczu nie będą mogły zagrać w najsilniejszym składzie. Wisła zagra bez: Łobodzińskiego, Clebera, Boguskiego i Kowalskiego, bez Choto, Chinyamy i Kneżevicia oraz Rzeźniczaka.

⛔ 100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Typ:Borrusia over 1.5
Kurs:1.75
Buk:Bwin

Analiza:
Awizowane na mecz 12 kolejki niemieckiej Bundesligi spotkanie Borussia Dortmund - HSV Hamburg odbędzie się dzisiaj o 20:30.
Dzisiaj niesamowicie rozpędzona Borussia nie zamierza zwalniać tempa i oddawać 4 punktowej przewagi w tabeli. Tym bardziej, że HSV gra najogólniej rzecz biorąc &#39;w kratkę&#39;. Ostatnio HSV troszeczkę strześliwe zwycięstwo 2:1 z Hoffe (po bramce w końcówce Petrica).
Ekipa Borussii Dortmund w ostatnim czasie nie dość, że gra efektownie, to jeszcze i efektywnie. Podopieczni Jurgena Kloppa nie przegrali ostatnich pięciu gier ligowych, a także zachowali szanse na awans w Lidze Europejskiej.
Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe, obie ekipy mają problemy z kontuzjowanymi graczami. W najbliższym meczu w barwach Borussii zabraknie Patricka Owomoyeli, Sebastiana Kehla, Floriana Kringe i Mohameda Zidana
W tym, że Zidan i Kringe nie zagrali jeszcze w tym sezonie, więc tych braków nie bierzemy zbytnio pod uwagę.
Pod znakiem zapytania stoi występ Lucasa Barriosa oraz Kevina Grosskreutza. Oboje narzekają na problemy z mięśniami uda, ale powinni być gotowi na dzisiejszy wieczór.
W drużynie HSV zabraknie pierwszego bramkarza Franka Rosta, a także Dennisa Aogo, Colina Benjamina, Dennisa Diekmeiera, Miroslava Stepanka, Romeo Castelena, Marcella Jansena, Tunaya Toruna, Eljero Elii i Ruuda Van Nistelrooya.
Wspominani wyżej: Diekmeier, Stepanek oraz Castelan nie zagrali jeszcze w tym sezonie z powodu kontuzji.
W niemieckich portalach również pojawia się info o niepewnym występie Pitroipy, ale nie wiadomo na ile te informację okażą się prawdziwe w praktyce.
Typuję zwycięstwo gospodarzy, może i nawet min. 2 bramkowe. Braki kadrowe w HSV znaczące. Borussia w wyśmienitej formie. Dadzą dzisiaj radę Hamburgerom.
✅ 75
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Le Mans - Evian Thonon
Typ: DW 1-1
Kurs: 6.75
Bukmacher: Bwin

Już dzisiaj mam do zaoferowania bardzo ciekawy mecz w drugiej lidze francuskiej. Faworyt tego spotkania drużyna Le Mans podejmie Evian. Tak możliwe że lekkim faworytem są gospodarze bo są wyżej o 2 lokaty w tabeli i mają przewagę własnego boiska, ale zespół gości to jest &quot;królem&quot; remisów. Może przypomnę nieco statystyki. Gospodarze zajmują obecnie drugą pozycje w tabeli z dorobkiem 26 punktów i tracą 2oczka do pierwszego Tours. Mają siedem wygranych 5 remisów i 2 porażki . . Jak widać remisów nie jest mało a zmierzą się z zespołem który ma ich więcej. Evian plasuje się na czwartej lokacie z dorobkiem 22 pkt. . Mają 5 wygranych siedem remisów i 2 porażki . . Tylko że w ostatnim czasie remisy ich dosłownie prześladują. Na ostatnie dziewięć meczy mają 7 remisów ! Nie jest to często spotykana sytuacja. Ja postanowiłem trochę bardziej zaryzykować bo dałem dokładny wynik meczu 1-1. Dwa ostatnie mecze takim wynikiem się skończyły to dlaczego 3 nie miał by się tak skończyć ;)
⛔ 100
 
V 0

veli17

Użytkownik
Spotkanie: Borusia Dortmund-Hamburger SV
zdarzenie:Handicap 0:1
typ 2
kurs 2.00
ANALIZA: Borusia Dortmund jest liderem niemieckiej bundesligi. Świetnie radzi sobie w meczach u siebie jak i na wyjazdach. Na przykładzie Mainz można stwierdzić, że dobra passa kiedyś się kończy. Z przykrością muszę stwierdzić, że Borusia tego meczu nie wygra. Hamburg jest drużyną nieobliczalną, potrafiącą wygrać z każdym przeciwnikiem. W ich szeregach gra wielu znakomitych piłkarzy i śmiem twierdzić, że posiadają nawet wyższe umiejętności niż piłkarze gospodarzy. Mimo iż w Borusii gra aż trzech Polaków i ostatni mecz pokazał,że każdy z nich ma duży wpływ na sukcesy swojego zespołu to wydaję mi się, że te łatwe zwycięstwa spowodowały większą pewność siebie u piłkarzy a także większą presję. Zarząd i kibice oczekują zwycięstw na własnym stadionie i efektownej gry. Borusia nie może pozwolić sobie na remis bezbramkowy. Ruszą więc od pierwszych minut do skomasowanych ataków a to tylko woda na młyn dla Piłkarzy gości.Myślę, że do Hamburg pierwszy strzeli bramkę i ustawi się w obronie. Stawiam na 0:1 bądź 1:1 . Obstawiam więc zdarzenie, że przy handicapie 1 dla Hamburgu to oni wyjdą zwycięsko z tej potyczki.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom