>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 12.11.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Leeds United
Typ: Tottenham + powyżej 7,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Ostatnia kolejka przed zbliżającymi się wielkimi krokami MŚ. Tottenham ostatnio prezentuje formę słabą co by nie mówić bardzo słabą natomiast Leeds ostatnio pokonał choćby Liverpool na wyjeździe 2:1.
Dziś w ekipie gości dużo braków kadrowych natomiast w Tottenhamie wracają Richarlison czy Kulusevski, który już był gotowy w ostatnim meczu Pucharowym.
Liczę, że Tottenham u siebie dobrze zakończy tę rundę, wygrają i dopiszą sobie 3 bardzo ważne punkty bo przeciwnicy nie śpią.
8 rzutów rożnych powinno również wpaść, jednak jak i druga drużyna często zdobywają rożne.

105
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
kamasutra10 552,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: WHU - Leicester
Typ: Leicester / +1.5
Kurs: 4.45
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Obydwie ekipy sąsiadują w tabeli na 15 i 14 miejscu mając po 14 pkt. Goście po fatalnym poczatku ligi teraz złapali oddech i zaczęli wygrywać zwłaszcza na wyjazdach. Myślę że to co najgorsze mają już za sobą i dzisiaj też upatruje w nich zwycięzcy.


WHU po niezłym poprzednim sezonie trochę spuścił z tonu . Ekipa z Londynu nie przekonuje mnie w ostatnich tygodniach i może mieć dzisiaj problem z coraz lepiej grającymi Lisami. Choć dotychczasowe bezpośrednie mecze rozgrywane w stolicy Anglii między tymi ekipami wskazują na gospodarzy to ja idę w innym kierunku. Myślę że zobaczymy też w tym starciu 2-3:gole ale z kompletem punktów z murawy zejdzie Leicester.

345
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +2243
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2022
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Zhao Xintong - Sam Craigie
Typ: Zwycięzca meczu - Sam Craigie
Kurs: 3,35
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Typ przeciwko obrońcy tytułu, który ostatnio się mocno zagubił ze swoją formą i gra tak jakby trzymał kij w gorszej ręce, nie mówiąc o wybitnej formie z tamtego sezonu. Kulminacją był niedawny mecz w Champion of Champion z Mink Nutcharut gdzie ledwo pokonał tajską zawodniczkę (4-2) a naprawdę było blisko do przegranej. Kuriozalne pierwsze 2 frejmy gdzie pudłował po kilkanaście prób wbicia na partię, a potem było tylko trochę lepiej. Ostatecznie wygrał, ale wieczorem został szybciutko wyjaśniony przez O’Sullivana który nie dał mu żadnych szans (6-1). I nie był to jednorazowy wybryk bo w poprzednich tygodniach zaliczył 3 bolesne wtopy: z Milkinsem 4-5, z Haotianem 1-4 i z Saengkhamem 1-4, w międzyczasie zdarzyła się też ogranie Binghama gdzie błysnął 3 setkami z rzędu a rywal nie przekszadzał. Ale ogólny obraz Chińczyka pokazuje że z formą jest w lesie, długie bile które były jego przewagą już nie wpadają tak często i czysto, a wtedy to są prezenty dla ogarniętych rywali. Craigie ogarnięty jest, przynajmniej w grze punktowej nie ma problemu zrobić wygrywającego brejka z korzystnego układu. Jest świeżo po dobrej przeprawie w kwalach UKC gdzie ograł O’Connora (6-4) i Burnsa (6-2), myślę, że dzisiaj jest największa szansa na sprawienie niespodzianki i wywalenie obrońcy tytułu już w pierwszym dniu turnieju.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

235
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2729
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rennes - Toulouse
Typ: Poniżej 4,5 kartki
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betclic

Analiza:

Dziś na celownik biorę spotkanie w lidze francuskiej. Jest to spotkanie 3 zespołu ligi z 12 zespołem. Rennes w tym sezonie spisuje się znakomicie co potwierdza, że są na trzecim miejscu i mogą tak zakończyć przed Mundialem. Widziałem, że wyżej kolega opisywał to spotkanie więc nie będę się powielać. Ja za to w tym spotkaniu skupiam się na kartkach. Sędzią tego spotkania będzie W. Delajod, który w tym sezonie Ligue 1 rozdał 20 kartek w 8 sędziowanych spotkaniach i tylko w dwóch meczach pokazał więcej niż 4 kartki. Oba zespoły w swoich ostatnich meczach zbyt dużo nie kartkowały i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu także nie zobaczymy zbyt dużo kartek. Sędzia dzisiejszego spotkania pozwala grać agresywnie, ale z tego co go obserwowałem w ostatnich spotkaniach to nie pokazuje zbyt dużo kartek w lidze. Podejrzewam, że w dzisiejszym meczu zobaczymy zdecydowaną przewagę po stronie Rennes i nie ujrzymy powyżej 4 kartek w całym spotkaniu.
Oto statystyki sędziego w tym sezonie:
11.png

71
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1670
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom