>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : NFL Futbol Amerykański
Godzina : 19:00
Spotkanie : Miami Dolphins : Green Bay Packers
Typ : Dolphins handicap +3
Kurs : 1.74
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Jeszcze kilka sezonów temu Miami byli znani z beznadziejnych występów przed własną publicznością, ale wszystko się zmieniło gdy head coachem został Joe Philbin(były trener w sztabie Green Bay). Dolphins pokryli handicap w 7 z 8 spotkań u siebie gdy byli home dogiem. Tak było chociażby w tym sezonie, gdy w Week1 podejmowali Patriots, byli dogiem, ale spokojnie wygrali przed własną publicznością. Sezon temu takie drużyny jak Chargers,Bengals, czy Patriots przyjeżdżały na Florydę jako faworyci i to Dolphins pokrywali handi.
Myślę o tym handicapie i tak na dobrą sprawę zgadzam się z bukmacherami. Po prostu Packers są lepszą drużyną, ale jest kilka warunków które sprawiają, że według mnie ten + handicap jest spokojnie do ogarnięcia przez Dolphins.
• Możemy się spodziewać, że główną bronią ofensywy gospodarzy będzie rush. Mamy tu Millera, czy Moreno który wraca do zdrowia. Obaj notują średnio ponad 5 RPP więc jest to niezła statystyka. Miami to 8 rushing offense w lidze, a Packers zajmują ostatnie miejsce w bronieniu tego typu akcji.
• Pogoda/miejsce rozgrywania spotkania. Według mnie jest też to duży czynnik, który może mieć wpływ na losy spotkania. Jak wiemy na Florydzie temperatura jest wysoka, dziś wyniesie podczas meczu około 29 stopni. Packers nie grali jeszcze w takiej aurze w tym roku. Detroit/Seattle/Chicago to zimniejsze miejsca. Rushing offense o którym wspomniałem wcześniej będzie bardzo męczyć obronę Packersów i o ile uda się utrzymać rytm gry tj. First Down’s to daje to większe szanse Dolphins.
• Chociaż tak jak wspomniałem Packers są lepszym teamem to zbierają też trochę za dużo +. Wygrana nad Chicago, którzy grali tylko przez połowe spotkania, czy Vikings którzy grali 3QB nie podnieca mnie jakoś specjalnie.
• Drużyna z Miami jest po bye i odpoczywali sobie 2 tygodnie. Nie ma czegoś takiego jak utracenie rytmu. Odpoczynek w futbolu jest potrzebny. Dłuższy czas na rozpracowanie rywala, wyleczenie kontuzji.
• Jeśli ktoś zna dobrze Rodgersa to będzie to Philbin który tak jak mówiłem był członkiem staffu GBP.
• Dolphins pokryli 7 z 8 spotkań u siebie gdy są dogiem.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 20:00
Spotkanie: Michael van Gerwen v James Wade
Typ: Highest Wade Checkout In Match over 121,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Witam. Dzisiaj o 20.00 wielki finał World Grand Prix!! A w nim urzędujący mistrz świata Mighty Mike van Gerwen zmierzy się z Jamesem Wadem. Ciekawy typ na ten mecz wystawił sportingbet i biorę go bez mrugnięcia okiem. Wade gra w tym turnieju rewelacyjnie, dwie dziewiąte lotki w spotkaniu z Thorntonem to historyczny wyczyn!! Zwłaszcza że turniej grany systemem double IN!!! Wcześniej Wade ograł Taylora! a we wczorajszym półfinale ze stoickim spokojem Andersona. Z Taylorem miał najwyższy checkout 141 a z Andersonem 121. W dzisiejszym finale James nie powinien mieć problemu by zejść z co najmniej 122. Pomimo że jego przeciwnikiem jest niesamowity van Gerwen to mecz na pewno będzie bardzo wyrównany, finał grany do pięciu setów a każdy set do pięciu legów także Wade będzie miał sporo okazji do pokrycia typu.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
L 22

lu3ax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BRAZYLIA: Série A
Godzina: 23:30
Spotkanie: Atletico PR – Figueirense
Typ: 1
Kurs: 1.6
Bukmacher
Bet365
Analiza:
Dzisiaj spotkają się ekipy podobnej jakości, lecz stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Atletico powinno wykorzystać atut własnego boiska i zgarnąć komplet punktów. Dodatkowo drużyna Figueirense do tego spotkania podchodzi w bardzo osłabionym składzie, trener ma bolaczke głowy, poniewaz nie moze skorzystac z 13stu zawodników. Motywacją dla gospodarzy jest fakt ze muszą walczyć o kazdy punkt aby uniknąć spadku.
✅60
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Uruguay, Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventud - River Plate
Typ: River Plate
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Urugwajski River, który w tym sezonie miał walczyć o mistrzostwo, jedzie zgarnąć 3 oczka, które pozwoli im wskoczyć na miejsce piątek. Rywale to typowy średniak, ale nawet mecze u siebie nie stanowią dla nich jakiegoś większego handicapu. Przegrali u siebie dwa z trzech spotkań tracąc przy tym 6 goli. Historia spotkań pokazuje, że River dobrze czuje się na boisku rywala i zwykle zdobywa tu komplet punktów. Moim zdaniem doświadczenie tego zespołu zaprocentuje i pozwoli im wygrać to spotkanie.
✅125
 
D 11

daniel16175

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Słowacja
Typ: 2
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz pomiędzy Słowacją która ma komplet punktów w rozegranych meczach Eliminacji mistrzostw Europy. Słowacja imponuje formą i w pokonanym polu zostawiła już faworytów swojej grupy i wysoko notowana Ukrainę oraz jedna z najlepszych drużyn świata Hiszpanie. Ponadto w meczach towarzyskich poprzedzających eliminacje Słowacy grali bardzo dobrze odnosząc 4 zwycięstwa i jedną porażkę. Te wyniki świadczą o tym że taka forma Słowaków to nie przypadek. Bardzo prawdopodobne jest ich zwycięstwo ponieważ tym razem zmierzą się przeciwko Białorusi która jest słaba. Białoruś wyraźnie cierpi na niemoc w grach o stawkę ponieważ ma na swoim koncie tylko 1 punkt w dwóch meczach i to zdobyty z trudem przeciwko Luksemburgowi oraz porażkę z Ukrainą. Tak grająca Białoruś jest skazana na klęskę przeciwko rewelacyjnie dysponowanym Słowakom których motorem napędowym jest Hamsik który ma wiele kluczowych podań i jest prawdziwą gwiazda tej ekipy.
Powtórzony typ
⛔100
 
tlok 50

tlok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016 - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Słowacja
Typ: Słowacja wygra pierwszą połowę
Kurs: 3.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wziąłem spotkanie Białorusi ze Słowacją. Drużyna gości jest jak dla mnie faworytem do wygrania dzisiejszego meczu. Poziom gry reprezentacji Białorusi stopniowo maleje, zaś w przypadku reprezentacji Słowacji idzie w górę. Słowacja po wygranej z Hiszpanią myślę, że nie pozwoli sobie odpuścić 3 punktów w spotkaniu z Białorusią i od początku meczu będzie dyktować warunki gry. Jak pokazują statystyki, Słowacja w znacznej większości swoich wygranych spotkań, wygrywa już pierwszą połowę. Drużynie Białorusi z kolei z reguły w pierwszej połowie nie udaje się zdobyć bramki. Uważam zatem, że drużyna gości rozstrzygnie ten mecz już w pierwszej połowie i taki tez jest mój dzisiejszy typ.
⛔100
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Independiente - Defensa y Justicia
Typ: Defensa y Justicia over 1.5 gola
Kurs: 2.87
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Obie druzyny nie dawno graly ze soba w drugiej lidze, wiec to bedzie szczegolne spotkanie, zadna z nich nie bedzie tutaj chciala przegrac. Zapowiada sie ciekawe spotkanie, jednym slowem, ale czy z bramkami? Na takie wyglada. Ponadto u gospodarzy zabraknie az 2 podstawowych obroncow. U gosci zabraknie jednego - Casteglione (7/0). Defensa na wyjeździe nie strzelila tylko przeciw River Plate. 10 bramek w 5 meczach to dobry wynik i czasami potrafia wcisnac gospodarzowi 2-3 bramki. Indepediente ma potencjal stracic w meczu 3 bramki (stracili 4 z Velez, 3 z Quilmes) i jeszcze z tymi absencjami, wydaje sie ze otwiera sie duza szansa dla Defensy na strzelenie tutaj 2+. Ponadto gospodarze mieli o 3 dni mniej na odpoczynek.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BRAZYLIA: Série A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Internacional - Fluminense
Typ: 2 - 1.poł.
Kurs: 4.33
Bukmacher Bet365
W ramach 28-ej kolejki brazylijskiej Serie A ekipa Internacional zmierzy się z Fluminense. Gospodarze tego meczu zajmują obecnie trzecią pozycję w tabeli, mając 5 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem. Wg bukmacherów faworytem jest zespół Internacional, jednak nie mogę się z nimi zgodzić. Internacional po bardzo dobrym początku sezonu, obecnie zalicza co raz więcej wpadek - 2 ostatnie spotkania i 2 porażki, w tym blamaż 0-5 z Chapecoense-SC. Coś niedobrego dzieje się w tej drużynie, stąd słabe wyniki. Stawiam więc przeciwko nim. Fluminense to solidny zespół, przypomnę - mistrz ligi z 2012 roku. Obecnie prezentują się bardzo przyzwoicie. W ostatnich dziesięciu meczach przegrali tylko raz. Liczę, że zagrają ofensywnie od pierwszego gwizdka i do przerwy będą już prowadzić.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom