>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 12. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open
Godzina:
1:00
Spotkanie:
Wawrinka S. - Federer R.
Typ:
Wawrinka S. +2,5 seta
Kurs:
1.49
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 3:16 z lat 2005-2015. Tylko jest to tak naprawdę historia bez większego znaczenia. Odkąd Wawrinka zmienił sobie trenera na Magnusa Normana, gra jak każdy widzi. Jeżeli trafi z formą podczas turnieju, rozkręci się w nim to... dwa tytuły wielkoszlemowe na koncie, a w zasięgu ręki jest tak naprawdę i trzeci, ale z tym to na razie poczekajmy bo do tego jeszcze daleka droga.
Co tu dużo pisać o tym typie? Federer nie stracił podczas tego turnieju jeszcze seta, gra genialnie, Wawrinka stracił tylko jednego z Youngiem. Podczas French Open kursy były bliźniaczo podobne i co się okazało? Federer nie ugrał nawet jednego seta. Rok temu podczas turnieju WTF w Londynie Federer obronił kilka piłek meczowych i był to jeden z najlepszych meczów w sezonie. W 7 ostatnich meczach, aż w 6 Wawrinka wygrywał przynajmniej jednego seta. Pisanie czegokolwiek więcej moim zdaniem nie ma sensu. Zawodników każdy zna, wie o co grają i na co ich tak naprawdę stać. Dla mnie 1,30 na Federera to trochę śmiech na sali, tak szczerze to liczyłem na minimum 1,50-1,60.
Pierwszy półfinał ;) Djokovic - Cilic.
⛔ 100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna , Austria Tipico Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie Altach - Rapid Wiedeń
Typ: 2 i Over 2,5 gola
Kurs 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider austriackiej Bundesligi przyjeżdża do Altachu, aby walczyć o kolejny komplet punktów i umocnić się na 1 pozycji. Gospodarze na tą chwilę zajmują 8 pozycję, w 7 kolejkach 2 wygrywali oraz 5 przegrywali swoje mecze. Rapid świetnie prezentuje się na początku sezonu, pokonali m.in Salzburg na stadionie rywala 2:1, wyeliminowali Ajax z LM oraz w ostatniej rundzie postraszyli Szachtar, o mało nie eliminując ich w końcówce meczu rozgrywanego we Lwowie, który to zakończył się wynikiem 2:2. Na swoim podwórku mecze z udziałem Rapidu zawsze obfitują w sporą ilość bramek, ba wszystkie 7 meczów zakończyło się overami 2,5. W ostatni mecz między tymi drużynami w maju tego roku zakończył się zwycięstwem Rapidu 3:1. Biorąc pod uwagę z jakim rozmachem grają piłkarze ze stolicy Austrii, upatruje tu ich kolejne zwycięstwo okraszone kilkoma bramkami.
⛔ 100
 
N 2

niekumaty12

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna , Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie Lorient - Angers
Typ: 2
Kurs 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mam do zaproponowania typ na sobotę 12 września 2015 r. w 5 kolejce we francuskiej Ligue 1. Na stadionie Stade du Moustoir, FC Lorient podejmuję rewelację tych rozgrywek Angers SCO. Ciężko ocenia się drużyny po zaledwie 4 kolejkach, ale bez wątpienia lepszy start zanotowała drużyna gości. Natomiast Gospodarze ostatnie 2 mecze przegrali na wyjeździe z Reims i u siebie z St. Etienne kolejno 4-1 i 0-1. Po 4 meczach zajmują dopiero 18 miejsce w lidzę z dorobkiem 2 pkt. Co jest dość słabym wynikiem jak na drużynę która grywa już 9 lat w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji. Za to drużyna przyjezdnych 2 ostatnie mecze zwycięstwo na wyjeździe z GFC Ajaccio i remis u siebie z Nice&quot;. Po 4 kolejce beniaminek zajmuję czwartą lokatę z 8 pkt na koncie wyprzedzając takie marki jak Lyon czy St. Etienne. Dla mnie najważniejszą statystyką jest fakt że drużyna gości lepiej radzi sobie na wyjazdach. Na 4 mecze 2 u siebie kończyły się remisami, a 2 mecze na wyjazdach wracali z pełną pulą pokonując GFC Ajaccio i Montpellier takim samym wynikiem po 2-0. Pokazali że trzeba na nich uważać w tym sezonie. Mój typ na te spotkanie jest wygrana drużyny gości po kursie 4,50. Zapraszam do tego typu i życzę wysokich wygranych.

Plagiat analizy
Zgodnie z Regulaminem automatyczne wykluczenie z konkursu, czerwona kartka i okresowy ban
Bawimy się fair!
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar świata
Godzina: 5.10
Spotkanie: USA-Włochy
Typ: USA - 1,5 seta
Kurs 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Amerykanie obok Polski to główny faworyt do wygrania całego pucharu. włosi moim zdaniem ostatnio coraz słabsi. obie ekipy do tej pry bez porażki i myślę że to dlatego tak wysoki kurs na moją propozycje, lecz obie ekipy z nikim poważnym o tej pory nie rywalizowały. Ostatni mecz ( na mistrzostwach świata ) wygrai amerykanie 3-1 co daje im psychologiczną przewagę nad rywalami. liczę iż dzisiaj powtórzą ten wynik co oczywiście spowoduję iż moja propozycja zostanie pokryta.
✅ 110
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Everton - Chelsea
Godz: 13:45
Typ: 2
Kurs: 2,0
Buk: bet365
Analiza:
W 5 kolejce angielskiej Premier League zmierzą się ze sobą ekipy Everton i Chelsea. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, ale uważam, że to goście wyjdą z tej konfrontacji zwycięsko. Everton z dorobkiem 5 punktów zajmuje 9 lokatę, natomiast aktualni mistrzowie zdobyli do tej pory zaledwie 4 oczka i plasują się dopiero na 13 miejscu. Everton od początku sezonu nie może ustabilizować formy. Nieoczekiwany remis 2-2 z beniaminkiem Watford na inaugurację u siebie, następnie rozgromienie solidnych &quot;Świętych&quot; 3-0 na ich terenie, później porażka u siebie z City 0-2, a ostatnio bezbramkowy remis z Tottenhamem w Londynie. Z pewnością kibice gospodarzy liczą, ze uda się wykorzystać beznadziejną formę &quot;The Blues&quot; i odnieść 1 zwycięstwo w sezonie na własnym obiekcie. Ale wg mnie Chelsea w końcu zagra na swoim poziomie i zdoła pokonać rywali. Z pewnością przerwa spowodowana meczami kwalifikacyjnymi do Euro nie dała odpocząć zawodnikom J. Mourinho, gdyż grają tam praktycznie sami reprezentanci swoich krajów, ale wg mnie &quot;The Special One&#39; wyciągnie wnioski z dotychczasowej gry swoich piłkarzy, szczególnie jeśli chodzi o grę w defensywie i w tym spotkaniu mistrzowie Anglii zagrają zdecydowanie lepiej i na miarę swoich możliwości. Spodziewam się wygranej Londyńczyków, ale po bardzo zaciętym spotkaniu. Absencje: Everton - Cleverley (4/0), Galloway (3/0). Chelsea - niepewny występu jest Oscar (1/1).
⛔ 100
 
W 17

woo

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Watford-Swansea
Godz: 16
Typ: 2
Kurs: 2,85
Buk: betsson
Analiza:
Szalony kurs na Swansea. Zespół uważany za rewelację początku ligi mierzy się z beniaminkiem. Watford w 4 meczach ugrało 3 punkty, trzykrotnie remisując, ale nie był to remis z żadnym zespołem z czołówki. Swansea natomiast potrafiło urwać punkty Chelsea, a w ostatniej kolejce ograć Manchester United. Formę strzelecką łapie Gomis, o Fabiańskim chyba nie trzeba wspominać, zawsze pewny punkt drużyny. Dodatkowo Ayew został wybrany piłkarzem sierpnia i zapewne będzie chciał potwierdzić że w pełni zasłużył na to wyróżnienie. Watford potrafił strzelić zaledwie 2 gole, więc od razu widać że ze skutecznością u nich na bakier. Dla mniej odważnych opcja ze zwrotem w przypadku remisu, w końcu piłka nożna bywa nieprzewidywalna ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Crystal Palace - Manchaster City
Godz: 16.00
Typ: powyżej 1.5 bramki w I poł
Kurs: 2.38
Buk: Bet365
Analiza:
Starcie jednego z największych zaskoczeń w poprzedniej kolejce czyli Crystal Palace , które pokonało Chelsea i zarazem jest viceliderem grupy i lidera czyli Manchaster City . Obie ekipy grają świetny sezon i mimo iz to początek to warto pochwalić gospodarzy , którzy chyba zaskoczyli wszystkich . Przegrali tylko jeden mecz z Arsenalem , zaś City nie stracili jeszcze punktów i co jest jeszcze lepsze - po 4 meczach nie stracili nawet bramki . Grają wyśmienicie a dodatkowo zrobili ciekawe transfery . To oni są faworytem i na pewno zaatakują . Stawiam w tym meczu na typ powyzej 1.5 bramki w I pol glownie dlatego ze oba kluby graja bardzo dobrze i jestem pewny , że rzucą się do ataku . Dla mnie pewny dość zakład . Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Bayern-Augsburg
Typ:
Bayern dokładnie 2 golami
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie z niemieckiej bundesligi piłkarskiej , bayern Monachium na swoim stadionie będzie podejmował ekipę Augsburgu, dla mnie chyba zdecydowanym faworytem jak dla każdego w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy, Augsburg jak na razie zdobył niewiele punktów, ponieważ ma ich na koncie tylko 1 , zdobyty na wyjeździe, ale w meczach na swoim stadionie przegrał po 0;1 oba mecze, Bayern natomiast już kilka bramek strzelił i w spotkaniach na swoim stadionie w obecnym sezonie grał dwa razy i dwa razy wygrał wysoko najpierw 5:0 następnie 3:0, były to wygrane kolejno z zespołem Hamburga , oraz Leverkusen, myślę że w tym spotkaniu ekipa gospodarzy powinna pokazać klasę i spokojnie poradzić sobie ze słabszym od siebie rywalem, myślę że zobaczymy też tutaj over 2.5 bramki w tym spotkaniu , myślę ze sami gospodarze są w stanie pokryć ten handicap, stawiam na dokładny wynik 3:1 dla zespołu z monachium.

⛔ 100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: Barcelona wygra obie połowy
Kurs: 8.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutrzejsze hitowe starcie w hiszpańskiej Primera Division według mnie ma faworyta w postaci aktualnego mistrza Hiszpanii - Barcelony. Z drużyny z Madrytu odszedł ważny gracz środka pola czyli Arda Turan, który był płucami tej drużyny, z przodu ubytek w postaci Mandzukicia. W ich miejsce sprowadzeni Vietto i Martinez, według mnie całkiem dobre transfery, jednak potrzebują oni zgrania z nową drużyną, a w przypadku Martineza także i poznania specyfiki Primera Division. Barcelona oprócz absencji Pique i koszmaru na prawej obronie wystąpi w najmocniejszym możliwym składzie z trio MSN na czele. Uważam, że mecz będzie dość wyrównany aż do pierwszej bramki, którą mam nadzieję Barcelona ze swoim ofensywnym usposobieniem zdobędzie w pierwszej połowie. Kontynuując moje uzasadnienie dlaczego gram taki typ to myślę że w 2 połowie gracze Atletico przegrywając pierwszą połowę ruszą do przodu i być może ( na co liczę) zostaną skarceni przez Barcelonę po raz drugi. Myślę że wynik zakręci sie w okolicach 2:0 dla Barcelony gdyż jak wiadomo z Atletico nigdy nie gra się łatwo i na goleadę raczej nie ma co liczyć. Po jednej bramce na każdą połowę Barcelona jest w stanie strzelić, mam nadzieję że będzie też dobrze bronić.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Oeste - Boa
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 25 kolejki brazylijskiej Serie B. Zmierzą się Oeste i Boa Esporte. Obie drużyny w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie. Tak też było z Oeste w sezonie poprzednim, Boa z kolei walczyli o awans do ostatnich kolejek. Teraz sytuacja jest lepsza dla Oeste, którzy zdobyli 5 punktów więcej od rywali i zajmują miejsca poza strefą spadkową. Niedawno byli też w dobrej formie, ale cały sierpień pozostali bez wygranej - 5 remisów + 3 porażki, z czego 2 na wyjeździe. Dlatego też jeśli chodzi o nich sądze, że spokojnie mogą być faworytem i to wygrać. Boa z kolei ma najsłabszy atak w lidze (19 bramek), a na wyjazdach wygrali tylko 2 razy. Ostatnio 4 porażki z rzędu. Oeste z kolei sporo razy wygrywało dopiero po przerwie swoje mecze (7 razy i ogólnie 15 to X do przerwy), więc licze na dobrą defensywe Boa w pierwszych 45 minutach, a później planową wygrana gospodarzy.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata
Godzina: 12:20
Spotkanie: Japonia - Kanada
Typ: over 4.5 seta
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Za nami dzień przerwy w siatkarskim pucharze świata. Według bukmacherów to kanadyjczycy są lekkim fawortem. Myślę jednak, że tę niewielką stratę zniweluje przewaga własnego boiska. Gramy przecież w Japonii.
Kanada - ich bilans do tej pory to porażki 0:3 (USA) oraz 1:3 (Włochy) oraz wygrana 3:2 (Egipt). Przeciwnicy raczej dość mocni - szczególnie USA i Włosi. Obie te reprezentacje grają do tej pory bez porażki.
Japonia - ich bilans do tej pory to porażka 1:3 (USA) oraz wygrane 3:1 (Australia) i 3:2 (Egipt).
Zagram dziś ryzykownie ze względu na niskie kursy. To będzie wyrównany mecz i przy odrobinie szczęścia zakończy się dopiero po tie-breaku.
Ostatni mecz między Japonią a Kanadą 2 lata temu zakończył się wynikiem 2:3.
⛔ 100
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna,Urugwaj
Godzina: 1;15
Spotkanie: Defensor Sp-Rentistas
Typ: x/1
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:Na dzien dzisiejszy wybralem spotkanie z Urugwajskiej 1 ligi. Jak to tej pory druzyna Defensor po 4 spotkaniach zajmuje 2 lokate z 3 zwyciestwami i 1 porazka. Ostatni mecz ligowy przegrali na wlasnym stadionie 2;1 konczac serie 11 meczy bez porazki u Sb i konczac na 5 zwyciestwach z rzedu na wlasnym stadionie. Ich przeciwnicy Rentistas, jak do tej pory zalizyli po 2 zwyciestwa i porazki (w tym 3 spotkania wyjazdowe i w 3 remisowali do przerwy ostetecznie wygrywajac 2). Defensor jest u Sb dosc pewny i licze na ich spokojne zwyciestwo , ktore mam nadzieje nadejdzie dopiero w 2 polowie. Mozna i by sie doszukiwac w tym meczu lamanca 2/1
✅ 400
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester Utd -Liverpool FC
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: sts
Analiza:
Obie ekipy grają niezwykle wyrównanie w tym sezonie, gromadząc po 7 punktów w 4 meczach. W takich meczach bardzo istotna jest przewaga własnego boiska oraz długa ławka rezerwowych. Trener Brendan Rodgers będzie miał niemały ból głowy przed hitem 5. kolejki BPL. Z powodu kontuzji wykluczeni ze składu są: Lallana, Sturridge czy Henderson, którzy na pewno byliby brani pod uwagę przy ustalaniu wyjściowego składu, gdyby byli w pełni sił. Louis Van Gaal jest w zdecydowanie lepszej sytuacji, bowiem będzie miał do dyspozycji niemal cały zespół. Dodatkowo,w świetnym humorze z meczów kadry powinien wrócić Rooney, który został najskuteczniejszym snajperem w historii Anglii. Cały piłkarski świat będzie z uwagą śledził również nowy nabytek Czerwonych Diabłów - Martiala. Myślę, że atut własnego boiska oraz brak kontuzji w zespole i coraz lepsza dyspozycja WR dadzą zwycięstwo MU w jutrzejszym klasyku
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - Półfinał
Godzina: 01:00
Spotkanie: Wawrinka vs Federer
Typ: Federer win 3:0
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spodziewam się krótkiego meczu, ponieważ skonfrontują się zawodnicy których dzieli mała przepaść na tą chwilę ( moim zdaniem, bo wszystko się może zdarzyć )
Trasa Wawrinki do tej pory wydawać by się mogła całkiem przyzwoicie, no bo stracił tylko seta z Donald Youngiem ( ale czy strata seta z takim rywalem to znak o jego dobre dyspozycji?? ), przeszedł z kolei bez straty seta Alberta Ramosa, Chunga ( 3 tie breaki, moim zdaniem katastrofa, nawet jeśli kontrolował spotkanie to doprowadzić do tie breaków z takim graczem....)
oraz Bemelmansa i Kevina Andersona w ćwierćfinale 6-4, 6-4, 6-0...
Ten ostatni wynik również nie powinien robić wrażenia, gra Kevina to był cień z wcześniejszej rywalizacji z Andym.
Roger Federer kończy powoli swoją karierę, ale nadal porusza się bardzo dobrze po korcie i nie widzę przeszkód aby nie wygrał US Open...
Wygrał już z takimi przeciwnikami jak Philipp Kohlschreiber, Isner czy Francuz Richard Gasquet !!
Nie stracił w tym turnieju seta!!
A z Richardem stracił zaledwie 7g!!!
Wawrinka może być niebezpiecznym graczem dla niego, ale tylko na glinie...
Na twardej nawierzchni Roger go po prostu miażdży.
W ostatnich 14 konfrontacjach na twardych kortach pomiędzy nimi Roger wygrał 14 razy!!
Federer gra w tej chwili na innym poziomie i nawet jeśli Stan zagrał by na 100% swoich możliwości to ciężko tu mówić o niespodziance, a ja idę jeszcze dalej i myślę że, wygra bez straty seta.
Szczerze mówiąc wątpię że, Wawrinka może podnieść swój poziom od ostatnich pojedynków!!
Dla mnie 3:0 Roger win
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Francja Ligue 1
17:00
Lyon - Lille
Lacazette strzeli :gool:
@ 2,60 Unibet
Przed nami piąta kolejka we Francuskiej Lidze a drużyna Lyonu ma zaledwie 7 punktów. Choć ich sytuacja nie jest wcale najgorsza, to najważniejsze chyba jest to, że dość sporo tych bramek strzelają. Kurs na wygranie gospodarzy też moim zdaniem opłacalny, ale ja sobie wybrałem tutaj inny wariant. Alex będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu - tak powiedział trener. Co bardzo cieszy, choć ostatnio nie mógł cieszyć się z gry z powodu bólu pleców. Do tego przypominam że w zeszłym sezonie miał 27 bramek. A co najlepsze, z dzisiejszym przeciwnikiem ustrzelił trzy gole! Więc na pewno to pamięta, jak grał wtedy. Dwoił się, troił i robił z obroną Lille robił co chciał i nikt nie był w stanie go zatrzymać. Pomimo, że miał tam lekki uraz pleców ja tam mu zaufam, bo kurs taki to promocja. Nawet z lekkim urazem, Lacazette potrafi zdobywać bramki. Dobra wiadomość jest taka, że rzuty karne wykorzystuje Alex więc kolejny atut, ze zdobyciem bramki. Choć jeszcze dobra wiadomość dla mojego napastnika, żeby strzelił bramkę jest również taka, że w meczu z Lille nie zobaczymy Fekira. Który na prawdę genialnie się prezentował, mając 4 bramki na koncie. A mecz z Caen tylko uświadomił mi jakość i płynność tego zawodnika. Tak więc, jutro go i przez bardzo długi czas nie zobaczymy. Więc jeśli tylko Alex będzie grał od pierwszych minut, a sądzę że tak będzie, to myślę że to on będzie rozdawać karty w ataku Lyonu i przypomni nie tylko mi ale i kibicom jak się strzela. A na prawdę gość ma potencjał, uraz pleców jaki miał mnie nie zraża bo to mega siła w ataku która potrafi pokrzyżować mnóstwo szyków w obronie rywala. Dlatego gram na Alexa. Jeśli nie zagra od pierwszych minut będzie zwrot, ale ja i tak uważam że trener na niego postawi.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ: Betis wygra
Kurs: 2,30
Bet365
Ciekawie zapowiada się mecz Betisu z Realem Sociedad. Betis co prawda ostatnio zebrał pięciopaka od Realu, ale widać, że to już inny zespół od tego, który dwa sezony temu spadał z ligi. Real Sociedad póki co idzie w byle jakość. Dwa remisy, które tak naprawdę nie pokazały nic. Defensywa się trzyma, ale atak to jest jedna wielka parodia. Tam się nic nie dzieje. Żeby wygrywać trzeba tworzyć sobie akcje, a później je wykorzystywać. W przypadku RSSS brakuje obu tych elementów. Betis też jeszcze nie miał okazji wygrać, ale to co widziałem mi wystarczy, by wyciągnąć jakieś wnioski. Ofensywa da sobie radę. Po stronie gości zabraknie Inigo Martineza, więc ważnego ogniwa w zespole. Reyes po raz pierwszy będzie musiał być filarem obrony, ale zobaczymy jak mu to wyjdzie po przerwie na reprezentacje.
Ogólnie podoba mi się podejście Betisu. Pepe Mel jest pewny swego. Już teraz mówi o tym, że drużyna wyjdzie ofensywnie nastawiona z mocnym pressingiem już na połowie przeciwnika. Ostatnie 4 dni szlifowali jeszcze na ustawienie obrony, ale treningi odbywały się za zamkniętymi drzwiami, więc zobaczymy co tam wyczarują, ale tak jak mówię - poprawa jakościowa już jest!
Jestem mocno przekonany do obu tych typów, a jak Mel mówi, że będzie petarda od początku - to będzie.
Więcej typów w temacie!
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Anthony Joshua vs Gary Cornish
Typ:
over 1.5
Kurs:
1.66
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Złoty medalista olimpijski Anthony Joshua (13-0, 13 KO) zmierzy się z Garym Cornishem (21-0, 12 KO)
Półtorej rundy tyle jutro daje Garemu że przetrwa . Czyli 1.31 drugiej i bet na plus .

Gary jest niepokonany , młody 28 lat w sile wieku . Ma dobre warunki fizyczne i zasięg , wygląda na w miarę odpornego . To nie jest jakiś bum , balon czy bokserzy past prime których tylko takich ostatnio obijał Joshua .

Przegra przed czasem ale nie sądzę aby to nastąpiło tak szybko . Joshua musi nabierać doświadczenia i zbierać rundy jak w przyszłym roku chce startować do najlepszych .
Klik
⛔ 100
 
kaibutsu95 123

kaibutsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Shanghai
Godzina: 06:30
Spotkanie: D.Wu (CHN) vs M.Trungelliti (ITA)
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsson
Analiza:
Nadszedł czas na półfinał szanghajskiego challengera na twardej nawierzchni. Trungelliti gra turniej życia, nigdy go nie widziałem w takiej formie, w returnie żre jak rozwścieczony doberman, a jego ręka jest pewna jak siekiera w ręku drwala. Wu również gra świetny turniej ale niestety to nie ten poziom, sentymenty na bok, darzę Chińczyka wielką sympatią ale tym razem będzie bezradny i będzie kolejną przekąską dla włoskiej bestii, któremu wróżę wygraną w całym turnieju. Wysoki kurs pomimo poprzednich pogromów, grzech nie skorzystać, polecam.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Everton - Chelsea
Typ: Everton strzeli w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chelsea jest w sporych tarapatach, bo choć sezon niedawno się zaczął, to ich sytuacja w tabeli jest bardzo zła. Po czterech kolejkach mają już stratę ośmiu punktów do lidera, a tym liderem jest Manchester City. Patrząc na wzmocnienia Manchesteru City, to bardzo trudno będzie Chelsea o mistrzostwo. Z Evertonem zadowoli ich tylko zwycięstwo, więc muszą atakować od początku meczu. Everton to ofensywnie grający zespół, więc nie zdziwi mnie podobny przebieg meczu jak to było podczas ostatniej wizyty Chelsea na tym obiekcie. Wtedy byliśmy świadkami świetnego meczu, a Chelsea wygrało 6:3. Pomimo wysokiej porażki Everton strzelił w obu połowach. Everton u siebie zawsze mobilizuje się na mecze z najlepszymi zespołami i wiele z nich traci tam punkty. Chelsea ma od początku sezonu duży problem w obronie, w każdym meczu tracą po dwie lub nawet więcej bramek. W trzech pierwszych meczach sezonu Chelsea traciło w obu połowach, a jedynie z Crystal Palace zagrali na zero pierwszą połowę, ale w drugiej stracili dwie bramki. To będzie kolejny trudny mecz dla Chelsea.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom