>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.06.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do MŚ2014 - Azja - Grupa B
Data: 12.06.2012 god. 12:00
Spotkanie: Australia - Japan
Typ: X
Kurs: 3.58
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:

Dwie najbardziej renomowane reprezentacje narodowe ze strefy azjatyckiej, w ktorej ta pierwsza ma ostatnio mały kryzys. Remis w ostatnim spotkaniu na terenie przeciwnika Oman 0:0, oraz przegrany sparing z reprezentacja Danii 0:2 ktora przygotowała sie do Euro mozna uznać za kalkulowana. Ale dzisiaj beda goscic niezwykle bardzo dobrze dysponowana w ostatnim czasie reprezentacje Japonii. Którzy w gr.B po dwóch spotkaniach Oman 3:0, Jordania 6:0, zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem dwóch zwycięstw i znakomitym bilansem bramkowym 9:0. Boisko dzisiaj powinno sprzyjać gospodarzom, bowiem ostatnio z tego co wiem, reprezentacja rugby gospodarzy rozgrywała spotkanie na dzisiejszym boisku, wiec boisko niby nie jest w idealnym stanie, co moze miec znaczenie przy dobrym wyszkoleniu Japończyków. Gospodarze za wszelka cenne nie beda chcieli doznac smaku porazki, ich celem jest zdobycie 3 pkt. i przybliżenie sie do rywali. Lecz goscie graja w ostatnim czasie bardzo dobrze, paru zawodników prezentuje bardzo dobry poziom sportowy, gdzie u gospodarzy potrzebna jest zmiana pokoleniowa niestety Kewell,Schwarzer,Bresciano,Ognenovski, sa to zawodnicy bliżej juz zawieszenia korków na haku. Gdyby nie atut wlasnego boiska, faworytem bez dyskusji ekipa Japonii. Ale ze względu na własną publikę stawiam na podział punktowy.

✅258
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
borzos 1,4K

borzos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do MŚ2014 - Azja - Grupa B
Data: 12.06.2012 god. 12:00
Spotkanie: Australia - Japan
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:


Mecz juz lada chwila wiec nie ma co duzo pisac na ten temat, Japonia przyjezdza dzisiaj w gosci do Austalii i nie ma watpliwosci ze to oni dzis beda grali pierwsze skrzypce. Majac 2 wygrane na koncie prowadza w tabeli ostatio wygrane nad Omanem i Jordania bez straty gola pozwalaja wierzyc ze dzis bedzie podobnie lecz Australia tez ma spore mozliwosci ale tak jak kolega wyzej wspomnial sa w lekkim dolku.Moze atut wlasnego boiska im pomoze a moze nie ale Japonia majac Kagawe i Honde w takiej formie napewno nie odpusci mecz juz za chwile wiec sie przeonamy

⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis
Spotkanie: Benjamin Becker - Viktor Troicki
Typ: 2
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dawno się tu nie udzielałem, dlatego poprawiam się i na dziś wybieram mecz, pomiędzy dwoma dość dobrymi tenisistami. Mój typ to oczywiście na Serba, z racji tego, że potrafi podnieść się po przegranym serwisie, po przegranym secie. Grali ze sobą tylko raz i górą był Troicki, pewnie wygrywając 2-0 w setach. Dziś uważam, że będzie to samo. Kursik aż miły, choć wiem że nie będzie miał łatwej przeprawy, to i tak myślę, że górą w tym meczu będzie Victor.. Dlatego taki typ, jak na niego puszczam śmiało.

✅87
 
M 1

masakra88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012

Spotkanie: Grecja-Czechy
Typ: dokładny wynik: 0:0
Kurs: 6,75
Bukmacher: bwin
Analiza:

Drugą serie spotkań rozpoczną Grecy z Czechami. Obie drużyny do końca chcą walczyć o wejście do ćwierćfinałów. Grecja jest troszke w lepszym położeniu, ponieważ urwała Polakom 1 pkt. Poziom tych obu ekpi według mnie jest taki sam. Obie drużyny mają w składach tych lepszych jak i tych gorszych zawodników. Między tymi dwiema drużynami odbyły się 3 mecze i kolejno były takie wyniki: 0:0, 0:0, i 0:1. Sądzię, że dzisiaj padnie bezbramkowy remis. Będzie równa walka, dużo emocji, ale przeczuwam, że obie ekipy będą świecić nieskutecznością. Jak juz ktos wczesniej wspominał under 2,5 to dobry typ. Ja ryzykuję na 0:0. Powodzenia!

⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie - Malezja : Singapur
Typ - uda się obydwu drużynom strzelić gola ? Tak
Kurs - 1.65
Buk - Bwin
Analiza :

Towarzyskie spotkanie pomiędzy Malezją a Singapurem wydaje mi się że może być ciekawe bo obie 11 spotkały się już i to niedawno w Singapurze a mecz zakończył się remisem 2:2 . Dla drużyny Malezji jest to 3 spotkanie rozegrane w tym roku i tak 2 mecze z Philippines i wyniki 1:1 i 0:0 no i wyżej wspomniany mecz z Singapurem 2:2 . Natomiast Singapur rozegrał mecze z Azerbejdżanem 2:2 i przegrał 1:0 z Hong Kongiem . Ja jednak sugeruję się w moim dzisiejszym typie bezpośrednimi ich spotkaniami które zawsze są emocjonujące a przede wszystkim obfitujące w bramki w dotychczasowych ich spotkaniach a było ich 10 to w 6 z nich obie drużyny zdobyły przynajmniej po 1 golu a od 4 spotkań bramki strzelili w każdym z nich no i wyniki dosyć wysokie bo 2x po 2:2 raz 5:3 no i na dzisiejszy typ co wystarczy 1:1 , ale myślę że dzisiaj zobaczymy sporo goli no a każda z drużyn sobie strzeli po golu , jak będzie przekonamy się niebawem . Pozdrawiam !

⛔100
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro 2012
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: powyżej 4,5 kartek
Kurs: 2.20

Analiza:
Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla obu ekip. Rosjanie na pewno chcieliby zapewnić sobie pewne pierwsze miejsce w grupie już po dwóch spotkaniach i ze spokojem podchodzić do ostatniego meczu z Grecją. Polacy z kolei muszą wywalczyć przynajmniej remis, aby mieć realne szanse na wyjście z grupy. Na pewno żadna z drużyn się nie podda i od początku obie ekipy będą chciały przejąć inicjatywę. W ostatnim meczu Polska pokazała, iż obrona nie jest jej najlepszą stroną, choć była tylko jedna czerwona kartka(Szczęsny). Ofensywa Rosjan jest dobra i czasem po prostu Polacy będą zmuszeni do faulowania. Do tego Polska wystąpi w nieco eksperymentalnym składzie (Dudka w miejsce Rybusa/Obraniaka - moim zdaniem głupota) może doprowadzić do nieporozumień.
Rosja również będzie miała problemy, przede wszystkim z Lewandowskim. W walce o górną piłkę nie ma sobie równych, więc jakieś uderzenia łokciem mogą się pojawić, a za to żółta kartka jest obowiązkowa.
Arbitrem dzisiejszego meczu jest Wolfgang Stark. W poprzednim sezonie w 27 spotkaniach, które sędziował, pokazał 110 żółtych kartek i 8 czerwonych.

Życzę Polsce z całego serca wygranej, choć wiem, że łatwo nie będzie. Oby zagrali dwie połowy na pełnych obrotach, a wtedy remis jest spokojnie w naszym zasięgu! Zapowiada się mecz walki - oby ze szczęśliwym dla Nas zakończeniem!

⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Urszula Radwańska vs Samantha Murray
Typ: Samantha Murray +1,5 seta
Kurs: 4,00
Buk: Expekt
Data/godzina rozpoczęcia: 12-06-2012/15-30
Analiza:
Dziś na korcie numer 2 dojdzie do tego spotkania w Birmingham. Urszula Radwańska po sukcesie w Nottingham z pewnością dziś będzie chciała zaprezentować się dobrze. Odniosła sukces w Nottingham, gdzie była rozstawiona dopiero z siódemką. Należy przyznać, że może i nie grała ze zbyt wymagającymi rywalkami, jednak wygrała kolejny turniej w karierze. Wyraźnie widać, że Polka dobrze czuje się na tej nawierzchni. Ula z pewnością sukcesami chciałaby dorównać swojej starszej siostrze Agnieszce, ale jeszcze dużo pracy przed nią. Jej rywalka Samantha Murray to mało znana zawodniczka. To Brytyjka, która na tym turnieju występuje dzięki dzikiej karcie. To zawodniczka sklasyfikowana w czwartej setce rankingu WTA. Ostatnio swoje liczne występy przeplata pomiędzy grą na trawie, a w hali czasami. W Nottingham odpadła w pierwszej rundzie gdzie uległa zawodniczce Vandeweeghe, która dotarła do półfinały, by ulec Uli Radwańskiej. Dziś liczę na to, że ściany pomogą Murray ugrać przynajmniej jednego seta-powodzenia

⛔100
 
P 27

pajter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Osters IF - Assyriska
Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: bet365

Osters w wybornej formie. Pięć ostatnich spotkań wygranych, stosunek bramek 12:2 i własne boisko. Assyriska gra przyzwoicie jednak 2 zwycięstwa, 0 remisów, 3 porażki i ujemny bilans bramek pokazuję, że szału nie ma. Osters strzela ogólnie sporo bramek( w 11 meczach bilans 22:8), Assyriska w 9 meczach strzeliła 14 goli i straciła aż 11. Gospodarze mają jeden mecz mniej od drugiego Hammarby i na pewno będą chcieli wykorzystać szansę by powiększyć przewagę.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Polska - Federacja Rosyjska
Czy D Perquis otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
Typ: Tak
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt

W pierwszym meczu co prawda nie udało się trafnie wytypować zawodnika który otrzyma żółtą kartkę (typowałem Marcina Wasilewskiego) dziś jednak spróbuję ponownie zagrać na naszego reprezentanta, że dostanie żółtą kartkę tym razem partnera Wasyla ze środka obrony Damiana Perquis.
Jak już wspomniałem przy pierwszym meczu Polacy mają dość mało zwrotnych i wolnych zawodników w obronie (nie licząc Piszczka) w dodatku i Perquis i Boenisch są po kontuzji. Dzisiaj mamy zagrać dość defensywnie (z trójką defensywnych pomocników) więc należy się spodziewać, że Rosjanie będą często przebywać w naszym polu karnym i okolicach. A ekipa Rosyjska ma naprawdę bardzo ciekawych i trudnych do upilnowania zawodników jak Alan Dzagoev, Andrey Arshavin, Roman Shirokov czy Aleksandr Kerzhakov. Myślę, że nasi zawodnicy będą mieli z ekipą &quot;Sbornej&quot; spore problemy i często będą uciekać się do gry faul by przerwać dobrą akcję Rosjan i myślę, że będzie się również zdarzać, że nasi zawodnicy nie będą po prostu nadążali za rywalami.
Dlaczego kartka dla Perquisa? Jest to zawodnik podobnie jak Wasilewski często grający faul w poprzednim sezonie rozegrał w sumie rozegrał 22 spotkania (licząc wszystkie rozgrywki) i otrzymał 6 żółtych kartek. W meczu z Grecją na dobrą sprawę również powinien dostać żółtą kartkę za zagranie ręką we własnym polu karnym. Myślę, że przy szybkiej i kombinacyjnej grze Rosjan, ten zawodnik będzie miał sporo kłopotów i tym razem jednak znajdzie się w notesie sędziego Wolfganga Starka, który jeżeli będzie trzeba to na pewno nie zawaha się pokazać reprezentantowi żółtej kartki.

⛔100
 
O 0

orety

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Poland - Russia
Typ: Over 2.5 goals
Kurs: 2.20
Buk:Expekt

Jak dla mnie fajny typ, o dobrym kursie. Polska-Rosja wiadomo jaka stawka tego spotkania, mniemam iż Rosja potraktuje to spotkanie w grupie jako priorytetowe. Jak wygląda ich siła ofensywna przkonali się niedawno czesi, pomimo swojej ciekawej&quot; grze zostali pokonani z tym, że zdołali wpakowac raz pilkę rywalom. Dzisiaj powinno być podobnie, napór Rosji w ofensywie, nerwówka naszych w defensie wraz z niesamowitą chęcią wygrania (o ile taka dziś będzie) powinna się przełożyć na kilka błędów tym samym, okazji do strzelenia gola.

⛔100
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Typ #2 bo pierwszy ZWROT

Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: Mistrzostwa Świata

Spotkanie: Irak - Oman
Typ: Over 1,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie rozgrywane w Doha, Qatar
Jest to trzeci etap Azja do kwalifikacji mistrzostw świata , Spotkanie między Irakiem [na 8 spotkań w tym roku zaliczył 2 zwycięstwa , 3 remisy , 3 przegrane ] a Oman [ na 6 spotkań ma na kocie 2 zwycięstwa , 2 remisy i 2 przegrane ]

Bilans bezpośrednich spotkań to

Oman Irak 0 : 0
Irak Oman 3 : 2
Oman Irak 4 : 0
Oman Irak 0 : 0
Irak Oman 1 : 3
Irak Oman 3 : 1
Oman Irak 1 : 1

średnia bramek = 2,71

Irak ma w dobrej formie napastników :
- Younis Mahmoud Khalef (IRQ) Irak 6 goli = który zajmuje pierwsze miejscu w śród strzelców w. w. kwalifikacji na równi z 4 innymi zawodnikami z innych państw ..
- Nashat Akram (IRQ) Irak 4 gole jest na 3 miejscu z 2 innymi zawodnikami #1#Tabela na dole


Oman hmmm jego napastnicy ciężko coś napisać pozytywnego jak dotąd tylko Amad Al Hosni strzelił 3 bramki ale to było na 10 ostatnich spotkań .. Wiec czemu ja widzę w tym spotkaniu Over :

Bilans spotkań obu zespołów :=2,71
Irak napastnicy na fali
Oman napastnicy muszą się rozkręcić &quot;może dzisiaj&quot; 2 spotkania bez bramek muszą robić swoje ..

#1# Tabela strzelców
1 Shinji Okazaki (JPN) Japonia 6
- Hasan Abdel Mahmoud (JOR) Jordan 6
- Younis Mahmoud Khalef (IRQ) Irak 6
- Chu-Young Park (KOR) Korea Południowa 6
5 Ahmad Hayel (JOR) Jordan 5
- Nassir Al Shamrani (KSA) Arabia Saudyjska 5
- Junmin Hao (CHN) Chiny 5
8 Keun-Ho Lee (KOR) Korea Południowa 4
- Keisuke Honda (JPN) Japonia 4
- Nashat Akram (IRQ) Irak 4


Miałem grać over 2 &quot;ale w razie zwrotu nie miał bym co za bardzo wybrać już na dzisiaj a kurs fajny bo
2,075

✅60
 
billi 207

billi

Użytkownik
ME, Grupa A


Polska-Rosja

typ: Liczba zmian w meczu : 0-4
kurs: 4.5
bukmacher: Betsafe



analiza:


Fajny typ udało się wyśledzić. Smuda ze zmianami był zawsze na bakier,w czasie tych mistrzostw nic się nie zmieniło. W meczu inauguracyjnym Franz dokonał jednej ,wymuszonej zmiany mimo iż przebieg meczu wymagał dokonania kompletu zmian,na pomeczową krytykę Smuda odpowiedział &#39;&#39;Dlaczego mam robić tak jak wy chcecie ? Będę robił po swojemu&#39;&#39; . Moim zdaniem Smuda nie dokona w tym meczu więcej niż 1 zmiany (no chyba ,że będziemy wygrywać i będzie grał na czas ,ale w moim mniemaniu to nam niestety nie grozi),ponieważ słynie z przekornego charakteru i nie uginania się pod wolą społeczeństwa i tym razem również będzie chciał zrobić wszystkim na &#39;&#39;złość&#39;&#39; i postawi na swoim.

Dick Advocaat w 1 meczu z Czechami dokonał tylko 2 zmian pomimo wysokiego prowadzenia.Mógł dać wejść innym wejść w turniej,pozwolić im się ograć a innym dać odpoczynek podczas tak intensywnego turnieju tym bardziej ,że 3 punkty były już przyznane a mimo to nie wykorzystał wszystkich zmian.

Taki kurs na pewno warty gry:razz:

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Polska : Rosja
Typ - Polska zdobędzie powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.10
Buk - Bwin
Analiza :

Poooooooolska Biało-czerwoni ! Tak to już za chwilę nasza reprezentacja rozegra kolejne spotkanie na Euro tym razem przeciwnikiem zespół Rosji . Wiemy jak grali obie drużyny w swoich pierwszych spotkaniach , ja uważam że każdy mecz to inne widowisko i nie wracajmy do meczu z Grekami bo jak się okazało już na tych mistrzostwach i ci wielcy mają jakieś problemy w swoich spotkaniach . Dla naszej reprezentacji mecze z Rosją czy z Niemcami mają inną wartość obojętnie czy to mecz towarzyski czy taki jak dzisiaj w Euro , chciałbym przypomnieć że w towarzyskim spotkaniu Polska : Niemcy rozegranym nie tak dawno widzieliśmy Polaków walecznych , i tylko 5 sekund zabrakło aby odnieść historyczny sukces . Dlatego moje serce no dorzucę rozum jakby było mało i wątrobę jest dzisiaj za biało - czerwonymi i więrzę że wygramy . W ostatnim towarzyskim spotkaniu z Rosjanami dawno bo w 2007 roku nasza reprezentacja zremisowała 2:2 przegrywając do przerwy 2:0 . W pierwszym ich spotkaniu rozegranym 2 czerwca 1996 roku w Moskwie gospodarze wygrali 2:0, po golach Jurieja Kowtuna i Władimira Bieszczastnego. Biało-czerwoni zrewanżowali się 27 maja 1998 w Chorzowie, wygrywając 3:1. Gole dla Polaków zdobyli wówczas Mirosław Trzeciak i Tomasz Hajto (dwa) . Jak widzimy w 2 z 3 dotychczasowych spotkaniach Polacy zdobyli więcej niż 1,5 gola i dziś na to liczę przewiduję 3:1 dla Polaków . Jesteśmy z wami my za was .............. . Pozdrawiam !

⛔100
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina:piłka nożna Euro2012
spotkanie:pOLSKA - ROSJA
typ:czy zawodnik rezerwowy strzeli gola? TAK
kurs:4,3
bukmacher: bwin

witam nadszedł czas na to czy ostatni mecz zagramy o nic składem rezerwowym czy mecz 3 z Czechami bedzie meczem o wszystko.ale wrócmy do analizy meczy dlaczego wybrałem typ że zawodnik rezerwowy strzeli bramkę bo po pierwsze
- &quot;Dyzma&quot; musi zmieniać zawodników w drugiej połowie bo połowa składu nie ma sił na pełne 90 minut a wiadomo jak zmieni to albo na Wolskiego albo na Grośickiego a wiadomo jak ci zawodnicy grają na podmeczonego rywala
-po drugie w pierwszym składzie Polaków oprócz Lewego nie ma zawodnika aby trafił do bramki dlatego czas na zmiany
-po trzecie Rosjanie też mają dobrych zmienników i jak Polaczków podmęczą to też Advocat pośle do boju któregoś że swoich snajperów i eż może rezerwowy strzelić

⛔100
 
K 3

ketteringtwn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia division 3 group 2
Spotkanie: Lorenskog 2 - Boler
Typ: 2
Kurs: 2,25
Buk: bet 365

Analiza:
Rezerwy drużyny Lorenskog plasują się na 4 miejscu od końca w tabeli ligowej. Od 5 spotkań nie odnieśli zwycięstwa, a ich ogólny bilans to: 1-4-3 i 7 zdobytych punktów.
Ich przeciwnicy Boler to solidna drużyna środka tabeli, która w ostatnim meczu uległa na własnym boisku 2-3 wiceliderowi z Frogenparkner. Lorenskog2 zremisowało 0-0 z drużyną vestfossen na wyjeździe. Drużyna Boler plasuje się wyżej w tabeli ligowej, bo na miejscu 6. Ma bilans 4-1-5, więc rzadko remisuje. Powalczą goście o komplet punktów na wyjeździe ze słabszym rywalem, szczególnie, że zdobywają dużo bramek a ich przeciwnicy mało. Stawiam 2.

⛔100
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: over 3,5
Kurs: 4,33
Buk: Bet365

Analiza: Analizę piszę po meczy Grecja - Czechy wygrany przez Czechów 2:1. W tej sytuacji nie ma znaczenia czy Polacy zremisują czy przegrają spotkanie, będą musieli w ostatniej kolejce pokonać Czechów. Tylko w przypadku zwycięstwa nie będziemy pod ścianą. Jeżeli w tym meczu pierwsi gola strzelą Rosjanie wtedy szansa na over jest duża ponieważ Polacy będą musieli strzelić dwa. Rosjan satysfakcjonował by remis, jednak nie wierze, żeby w takim spotkaniu z Polską i przede wszystkim po takim spotkaniu z Czechami grali defensywnie.

⛔100
 
E 0

el_konrad

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EURO 2012
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: 1 połowa - Azjatycka suma goli powyżej 0.5, 1
Kurs: 1.755
Buk: Bet365

Wysoki kurs jak na taki typ. Polska będzie zmobilizowana od pierwszej minuty do strzelenia bramki i do udowodnienia coś Rosjanom ???? A Rosjanie ? To samo jak Polska, myślę, że jest to pewny typ. Ostatni mecz z Grekami pokazał, że Polska potrafi zagrać świetną połowę, a później wiadomo co nas czeka (ostre lanie) ;) Ale nie ma sensu myśleć co będzie później, ważne aby ten typ został zaliczony. Składy potwierdzone, nie ma niespodzianek więc będzie walka od pierwszej minuty i kto pierwszy strzeli ten będzie

✅38
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EURO 2012
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Co nastąpi jako pierwsze? AUT
Kurs: 1,7
Buk: Bah

Tego typu jakoś chyba pomimo regulaminu nie trzeba specjalnie opisywać ,bo jest to spośród tych 4 opcji podanych przez bukmachera najbardziej prawdopodobne.Mając do wyboru:
aut
rzut wolny
Wykop spod bramki
Rzut rożny
Bramka

Zwyczajnie wybicie poza boczna strefe boiska wydaje się najbardziej prawdopodobne, an moje jedyne co może nie wyjść to to ,ze ktoś sfauluje ale szanse są tak czysto matematycznie na moje jak 25% do 75% na korzysć autu. Pozdrawiam.

⛔100
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Paragwaj 1. liga
Spotkanie: Sol de America - Tacuary
Typ: Sol de America
Kurs: 1,52
Buk: Betsafe
Analiza:
Kurs jak na taki mecz całkiem przyzwoity, otóż 4 drużyna ligi Sol de America mierzy się przed własną publicznością z najsłabszą drużyną w lidze Tacuary. Gospodarze w niezłej formie, trzy zwycięstwa z rzędu (w tym zwycięstwo w ostatniej kolejce z wyżej notowanym Libertad). Drużyna Tacuary gra po prostu słabo, ostatnie zwycięstwo odnieśli (i jak do tej pory jedyne) 7 kwietnia, 1-0 u siebie z Cerro Porteno. Później były cztery porażki i dwa remisy. Poza tym są najsłabszą drużyną &quot;wyjazdową&quot; tylko 2pkt, bilans 0-2-6, bramki 5:15. Sol de America po prostu musi wygrać ????

✅52
 
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Spotkanie: POLSKA-Rosja
Typ: Błaszczykowski Strzeli
Kurs: 4,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Przed nami cięzkie spotkanie z Rosją, która świetnie rozpoczęła rozgrywki Euro 2012. Mają dobrze zgrany zespół, bo aż 7 piłkarzy Reprezentacji Rosjii gra w jednym klubie, więc na pewno są groźni. Polski nie można skreślać, ponieważ w takich meczach pokazujemy jak najlepiej swoje umiejętności, czego dowodził mecz towarzyski z Niemcami oraz z Portugalią. Jestem optymistycznie nastawiony na to spotkanie i wierze całym sercem, że Polska pokona dzisiaj Rosje.
Czuje, że Polska dzisiaj strzeli gola, a dokładnie zdobędzie go KUBA z rzutu karnego.

POZDRO :grin:

✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom