>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.05.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - lige regionalna zachód
Godzina: 19:00
Spotkanie: Seekirchen - SAK
Typ: 1
Kurs: 1.64
Bukmacher: winmasters
Analiza:
Dzisiaj powędruję aż na dalekie obrzeża ligi austriackiej gdzie 10 w tabeli Seekirchen podejmie ostatni zespół rozgrywek zespół SAK 1914. Tutaj powiem szczerze nie widzę innej opcji jak wygrana gospodarzy, seekirchen gdyby nieco lepiej gral na wyjazdach byłby w czubie tabeli. Co charakteryzuje ten zespół to bardzo dobra gra u siebie, gdzie strzelają ponad 2 gole na mecz do tego tracąc 0,9 bramki to naprawde niezly wynik. Oczywiscie trzeba tez wziac po uwage ostatnie mecze gdzie w 5 meczach tylko 1x tracili gole z liderem. Sak z kolei na wyjazdach na 13 meczy wygrał zaledwie 1 spotkanie, tracąc ponad 2 gole na mecz. Zespół juz pogodzony ze spadkiem do niższej ligi. Myślę że tutaj nie bedzie niespodzianki.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, premier league
Godzina: 21:00
Spotkanie: WBA - Chelsea
Typ: Gospodarze lub remis
Kurs: 3.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niby WBA nie walczy ani o awans do europejskich pucharów ani o mistrzostwo czy też o wyjście ze strefy spadkowej jednak nie sądzę by tego meczu nie zagrała na 100 % ze względu na to, że przegrała trzy ostatnie spotkania u siebie i według mnie będą starać się zagrać dla publiczności a jest to drużyna, która w swoich szeregach ma kilku grajków na prawdę potrafiących grać w piłkę. Z drugiej strony Chelsea zespół, który mistrzostwo niby mają w kieszeni jednak też nie sądzę żeby przeli obok tego meczu obojętnie mimo, że ciągle walczą w pucharach. Że Chelsea chce przypieczętować zwycięstwo pokazał mecz z Middlesbrough gdzie wygrali co może nie jest trudne jednak strzelenie temu przeciwnikowi aż 3 bramek jest ogromnym wyczynem. W mojej opinii to będzie ciekawy mecz zakończony remisem 1:1 a kurs mnie zachęca do zagrania.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja
Godzina: 18;30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Arsenal Tula
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od tego, że liga nie owocuje w nie wiadomo jakie ilości bramek, a ten przedział jest dość optymalny i dominujący w większości europejskich lig. Arsenal Tula ostatnio często przegrywa spotkania wyjazdowe 2:0, więc czemu by nie spróbować. Co prawda rywal jest z powiedzmy górnej półki tej ligi, aczkolwiek fajerwerków nie ma. Potrafią u siebie zdobywać punkty, ale skuteczność to nie jest ich mocna strona, również często zdobywają do 2 bramek, więc to nam pasuje. Jeśli goście zdobędą gole to będzie niemalże idealna sytuacja, bo przy ewentualnym prowadzeniu/wyrównaniu ich ten wynik będzie w stu procentach satysfakcjonować i będą stawiać autobus, a inaczej jest jak drużyna gra defensywnie, a inaczej jak wywala każdą piłkę w buraki. Zwłaszcza, że CSKA ma problemy z wykańczaniem akcji, więc to tym bardziej nie sprzyja jak przeciwnik oddala za wszelką cenę. Typuję 2:0 dla CSKA.
✅93
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Debel Mężczyzn Madryt ATP
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kyrgios, Sock - Brayan,Brayan
Typ: Zwycięstwo braci Brayan
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczorajszy mecz Kyrgiosa z Nadalem to była kompletna porażka, lecz jeżeli ktoś oglądał widział że Kyrgios krzywił minę jakby mu dokuczała jakaś kontuzja. W pewnym momencie jego meczu widać było, że nic mu nie szło i sam tak naprawdę oddawał dużo punktów Nadalowi. Jeżeli kontuzja okaże się prawdziwa to dziś również nie zagra na 100% umiejętności. W parze ma Socka który potrafi grać deblowo aczkolwiek ich przeciwnicy rozumieją się bez słów. Na mączce Kyrgios i Sock w deblu zagrali razem w sumie 44 mecze natomiast ich rywale ze sobą w parze ponad 300 co pokazuję ich doświadczenie. Myślę, że można śmiało próbować grać w strone braci ponieważ są po pierwsze bardziej doświadczeni od rywali oraz nie wiadomo w jakiej dyspozycji dziś będzie Kyrgios który wczoraj walczył z organizmem.
⛔ 100
 
N 0

neversmiling

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: KasÄąmpaşa SK vs Rizespor
Typ: KasÄąmpaşa SK
Kurs: 3.26
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Kasimpasa ostatnio wygrało z 4 w tabeli Galatasaray na wyjeździe 3:1 i jest w dobrej formie. Teraz mierzy się z kiepskim Rizesporem, który walczy o utrzymanie. Kurs świetny.
kiepska analiza
 
stanley-63 800,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Typ: czerwona kartka / tak
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Co tu dużo pisać , jest to przecież grupa spadkowa i każdy mecz to być albo nie być i walki na każdej metrze boiska możemy się spodziewać , ja liczę że mecz będzie obfitował w sporo fauli zresztą jak zajrzymy do statystyki pomiędzy tymi drużynami to często w meczu jest pokazana spora ilość kartek , inna statystyka z tego sezonu podaje że piłkarze Zagłębia zobaczyli w tym sezonie 70 żółtek i 2 czerwone natomiast goście z Gliwic również koło 70 żółtek i aż 6 czerwieni i ostatnia wiadomość to sędzia tego pojedynku a jest nim pan Bartek Frankowski który co prawda w tym sezonie nie zbyt szaleje jeżeli chodzi o czerwień bo pokazał zaledwie 2 takie kartoniki ale druga z jego statystyk czyli w/g klubu jest o wiele lepsza w czerwień i tak dla zespołu Piasta pokazał 5 a dla gości 2 czyli mamy 7 a dla Zagłębia 0 czerwieni natomiast dla rywala 3 i mamy w sumie 10 czerwonych stąd liczę że dziś po raz 3 w tym sezonie pan Bartek wyciągnie z kieszeni czerwień a tak już na sam koniec to w H2H sporo czerwieni ba nawet w jednym meczu były 2 ! !
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Spotkanie: Kasimpasa - Rizespor
Godzina: 19:00
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: iforBET
Kurs może nie za duży ale typ jest wielce prawdopodobny. Do końca sezonu pozostało 4 kolejki więc czas na ostatnie rozstrzygnięcia. O ile Kasimpasa czyli gospodarz dzisiejszego meczu nie gra już o nic bo za dużą stratę już mają do 4 miejsca o tyle Rizespor walczy o utrzymanie. Tracą 6 punktów do bezpiecznej lokaty dużo, ale szanse są, ostatni mecz pokazał, że bardzo im zależy, ograli aż 6:0 Bursaspor. Kasimpasa zaś wygrała na wyjeździe z Galatasaray 3:1. W meczu Rizespor w ostatnich meczach pada sporo bramek, prócz wspomnianego 6:0 z Bursasporem przegrali 1:2 z Fenerbahce, remis 3:3 z Basaksehir, 3:1 z Adanaspor czy remis 2:2 z dzisiejszym rywalem tyle, że w pucharze.

Nie typuję w tym meczu zwycięzcy ponieważ ten mecz może się różnie potoczyć, gospodarze mogą lekko odpuścić i przegrać a Rizespor zdobędzie te 3 punkty, które są im niezbędne ale także gospodarze mogą pokazać swoją wyższość i ograć spadkowicza. Wydaje mi się, że obie drużyny strzelą bramkę i w meczu padnie powyżej 3 goli.

Powodzenia.

✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Data: 12.05.2015. godzinna: 20:45
Spotkanie: Everton – Watford
Typ: over 3.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dla obu ekip ten sezon dobiegł końca Everton nic już nie ugra i zajmie na koniec siódme miejsc, Watford cel spełniło czyli utrzymanie, jest jeszcze szansa na wskoczenie do pierwszej dziesiątki i tutaj potrzebują zwycięstwa, te dwie perspektywy moim zdaniem będą oznaczać mecz w którym nie będzie czekania tylko ofensywna gra.
Gospodarze od trzech spotkań bez strzelonej bramki to dużo jak na taki zespół z takim potencjałem, wracają do siebie gdzie są skuteczni i tą serię będą chcieli zakończyć tylko trzy ekipy w tym sezonie strzelają w domu więcej Tottenham, Liverpool oraz Chelsea to wiele świadczy o jakości w ataku. Swoje pozycji już nie zmienią a więc będzie w ich poczynaniach wiele luzu, mają też problemy kadrowe w defensywie a więc na tym nie będą się dziś skupiać. Mecz z Chelsea który wiemy w jakiej formie jest zakończył fantastyczną serią w domu do tego meczu strzelali aż miło z szalonymi meczami jak Leicester 4:2 czy Bornemouth 6:3. Będą też pomagali Lukaku w zdobyciu króla strzelców bo jego przygoda z tym zespołem chyba dobiega końca a kwotę z transferu trzeba jeszcze podnieść.
Watford ma również serię trzech spotkań bez bramki strzelonej, plus pięć na wyjeździe, może ten już całkowity luz pozwoli im coś pograć w kontrze bo mają ku temu zawodników i warunki pokazali to z Arsenalem w Londynie w momencie kiedy jeszcze walczyli o ligowy byt. Będzie ich tutaj stać na bramkę przy ofensywnym Evertonie pokazali to w pierwszym meczu tych ekip wygrywając 3:2 oraz przed rokiem na tym stadionie remisując 2:2 w tym spotkaniu bez presji miejsca w tabeli powinno być ofensywnie. Defensywnie na wyjeździe wyglądają tragiczne tylko trzy zespoły są gorsze.
⛔ 100
 
S 38

silent_d

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka - Górnik Ł
Typ: under 1.5
Kurs: 3.55
Bukmacher: Lv bet
Analiza:
Ekspresowo bo zaraz pierwszy gwizdek - zadna z ekip nie moze jeszcze byc pewna utrzymania, a siły według mnie sa wyrownane, z kolei umiejętności - srednie, jak to w grupie spadkowej. Myślę, że będzie to bardzo zachowawczy mecz z maksymalnie jedną bramką. Ktokolwiek zdobędzie ewentualną pierwszą bramkę, zapewne będzie starał się bronić prowadzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Atp
Godzina: 21:30
Spotkanie: Coric-Thiem
Typ:Under 18,5
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj grałem przeciwko Chorwatowi i dziś również.Wczoraj zagrał znakomity mecz z Murrayem i wygrał 2:0.Dziś spotka się z Austriakiem Thiemem który jest młody i głodny gry i spisuje się rewelacyjnie.Gram tutaj under 18.5 gema po dobrym kursie bo myślę że dziś będzie słabszy dzień Chorwata i szczęśliwy przegrany pożegna się z turniejem w którym pokazał się naprawdę z dobrej strony.Kurs według mnie wart ryzyka.Na zwycięzcę pojedynku w półfinale czeka już Urugwajczyk Cuevas Pablo który ograł młodszego Zvereva 2:1.Dla mniej odwaznych polecam grać czysta dwójkę po kursie 1.30.Panowie spotkali się raz na korcie akurat w tym roku i góra był Chorwat wygrywając 2:0.Austriak będzie się chciał dziś zrewanżować.Po meczu liczymy haja.Powodzenia
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom