>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.12.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - RUMUNIA: Liga I
Spotkanie:Astra Ploiesti - Din. Bucharest
Typ: 2 (hc 1-0)
Kurs: 3,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam dziś mój typ to spotkanie z Rumuńskiej Ekstraklasy pomiędzy
Astra Ploiesti i Din. Bucharest. Odpowiednio 9 i 1 drużyna tabeli .
Moim zdaniem goście dziś zwyciężą , przemawia za nimi wiele argumentów
między innymi bardzo dobrze grają na wyjazdach . Z ostatnich 5 wyjazdów
aż 4 razy wygrali i tylko 1 raz zremisowali co jest naprawde nie lada
wyczynem . Drużyna gospodarzy to drużyn plasująca się w środkowej
części tabeli , nie grają jakiejś świetnej piłki . Ostatni 5 spotkań na swoim
boisku to 2 zwycięstwa i 3 remisy więc też nie jest najgorzej .
Moim zdaniem dziś lider tabeli umocni swoją pozycję i pokonają
drużynę gospodarzy w bardzo ładny sposób mało to myślę że wygrają
różnicą przynajmniej dwóch goli , dlaczego?
Oto spotkania liderów tabeli z drużynami ze środka tabeli.
Ceahlaul (10) 0 - 5 Din. Bucharest (1)
Petrolul (12) 1 - 5 Din. Bucharest (1)
Więc myślę że typ warty zagrania . Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Portuguese Super Liga
Spotkanie: Leiria - Guimaraes
Typ: Time of 1st goal (32min) - 00:00-31:59
Kurs: 1.92
Bukmacher: Tobet
Spotkanie Leiria - Guimaraes rozpocznie się o 19:15. Gospodarze jako jedyny zespól w lidze jeszcze nie remisował w tym sezonie i powiem szczerze, że bardzo mnie kusi taki wynik, myślę jednak, że remis padnie dopiero w następnej kolejce. A dlaczego? Ponieważ Guimaraes zanotowała taki wynik tylko raz i chyba zbyt proste byłoby wytypowanie dziś podziału punktów. W dodatku goście złapali ostatnio wiatr w żagle i tłuką rywali jak tylko się da - z Setubal 3-0, z Ferreira 5-1. Jednak rzadko strzelają bramki w ww. przedziale czasowym i myślę, że nadszedł czas na przełamanie tego stereotypu. A jeśli oni nie zdołają to może Leiria się obudzi i coś ustrzeli.
⛔100
 
I 3

incredible1926

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Liga ACB
Spotkanie: Estudiantes vs. Real Madrid
Typ: Real -13,5pkt
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Szybko bo zaraz początek spotkania. Real w gazie, wygrywa wszystko nie ważne z kim miałby grać. Regularnie w każdym meczu rzuca ponad 80pkt.
Ich przeciwnikiem będzie drużyna która do końca rozgrywek będzie walczyła by uniknąć spadku. Ponadto bilans ostatnich 6 meczy Estudiantes to
5 porażek z dużo słabszymi rywalami od realu
04/12/2011 Spagnola ACB Estudiantes vs. Unicaja P - 75 : 84 27/11/2011 Spagnola ACB G. Bizkaia vs. Estudiantes P - 72 : 66 20/11/2011 Spagnola ACB Estudiantes vs. Caja Laboral P - 54 : 74 12/11/2011 Spagnola ACB Cajasol vs. Estudiantes P - 89 : 61 29/10/2011 Spagnola ACB Joventut vs. Estudiantes P - 74:71
i 1 wygrana po dogrywce
06/11/2011 Spagnola ACB Estudiantes vs. Zaragoza Z - 56:56
67:63 (OT)
Faworyt w tym meczu jest oczywisty i jest nim Real, jedyną niewiadomą jest różnica zwycięstwa ekipy z Madrytu. Mój nos podpowiada mi, że w tym meczu Real wygra grubo ponad piętnastoma punktami.
⛔100
 
grzegorz94 15

grzegorz94

Użytkownik
Hokej - AHL
Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs
(1X2) - 1
1,95
Betsafe

Dziś o godzinie 23:00 w hali Bradley Center dojdzie do spotkania dwóch bardzo ciekawych drużyn.Ciekawostką jest to że drużyna z Rockford podlega drużynie grającej w NHL - Chicago Blackhawks.
Drużyna gości będzie osłabiona brakiem Marcusa Krugera i Bena Smitha którzy stanowili o sile zespołu.Pod dużym znakiem zapytania stoi występ leworęcznego Aleca Richards&#39;a.
&quot;Admirałowie&quot; są ostatnio w znakomitej formie a w szczególności ich prawoskrzydłowy Taylor Beck który strzela jak na zawołanie oraz rozgrywający ostatnio fantastyczne zawody fin Teemu Laakso który jest zarówno fantastycznym asystentem ale również potrafi strzelić.
Nie wolno również zapominać o znakomitym defensorze jakim jest Scott Ford który w tym sezonie popisywał się już niesamowitymi interwencjami i zasługuje już na grę w elitarnej lidze NHL.
Podsumowując drużyna z Milwaukee zajmująca w tej chwili 6 miejsce raczej nie da szans drużynie &quot;świń&quot;(14 miejsce) i gładko zwycięży w dzisiejszym meczu.
⛔100
 
grubinho 38

grubinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Espanyol Barcelona - Atletico De Madrid
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Tobet

Dziś o godzinie 21:30 Espanyol Barcelona podejmie u siebie ekipe z Madrytu chodzi oczywiście o Atletico, które nie zachwyca meczami na wyjeździe, gdzie nie odniosło żadnego zwycięstwa. Zmotywowany zespół Espanyolu podejdzie w następującym składzie
C. Álvarez
15 H. Moreno
18 J. Forlín
3 Raul Rodriguez
14 Galán
22 Dídac Vilá
11 C. Romaric
10 Verdú
9 Sergio García
6 Rui Fonte
39 T. Bifouma
Brakuje dobrze dysponowanego Weissa ale mysle ze bez niego Espanyol pokona Atletico jest dobrze zgranym zespołem, nie ma dużych rotacji w składzie. typ 1 dla odważnych kurs zachęca pozdrawiam powodzenia!.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Clausura
Spotkanie: Boca Jrs.-All Boys
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:

Boca Juniors zmierzą się na La Bombonera z All Boys w spotkaniu ostatniej, 19. kolejki sezonu Apertura 2011.
Boca Juniors u siebie bardzo zajmuje 1 miejsce strzelonych 14 straconych 2 zdobytych 21 punktów bilans (6-3-0) W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie z Arsenal de Sarandri i padł wynik remisowy.W tabeli sa liderem strzelonych 24 straconych 6 zdobytych 40 punktów bilans (11-7-0)
All Boys na wyjazdach gra przecietnie zajmujac 9 miejsce strzelonych 8 straconych 13 bilans (3-4-2) W ostatnim spotkaniu grali u siebie przeciwko Argentinos Junior i wygrali to spotkanie 1:0. W tabeli zajmuja obecnie 14 miejsce strzelonych 15 straconych 22 zdobytych 21 punktów bilans (4-9-5)
Choć Boca Juniors już dwie kolejki temu zapewnili sobie tytuł mistrzowski. Ja mysle ze ten mecz moze zakonczyc sie remisem.

Ostatnie mecze:
Apertura 2010: All Boys - Boca Juniors - 2:0
(Matos (k), E. Domínguez)
Clausura 2011: Boca Juniors - All Boys - 0:0

Przypuszczalne składy:​
Boca Juniors:
Agustín Orión - Facundo Roncaglia, Rolando Schiavi, Juan Manuel Insaurralde, Clemente Rodríguez - Walter Erviti, Leandro Somoza, Diego Rivero - Cristian Chávez - Pablo Mouche, Darío Cvitanich.
All Boys:
Nicolás Cambiasso - Matías Rudler, Facundo Quiroga, Eduardo Domínguez, Carlos Soto - Fernando Sánchez, Hugo Barrientos, Juan Pablo Rodríguez - Martín Zapata - Agustín Torassa (Carlos Salom), Mauro Matos.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom