>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 10.11.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 10 listopada


Typy podajemy według wzoru:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Spotkanie: Vasco da Gama - Universitario Lima
Typ: Vasco(-2 EH)
Kurs: 3,70
Buk: Betclic
Analiza:
Już dzisiejszej nocy odbędzie rewanż w 1/4 finału Copa Sudamericana pomiędzy Vasco da Gama, a Universitario Deportes Lima. Faworytem całej rywalizacji przed dwumeczem byli gracze z Brazylii ale po meczu w Peru, ich awans nie jest już tak oczywisty. 2:0 dla Universitario, to jednak nie jest wynik nie od odrobienia. Pamiętajmy, że Aurora u siebie pokonała Vasco 3:1, a jak się skończyło na Sao Januario to chyba każdy pamięta... Fakt, że Universitario to klub będący o klasę wyżej od Aurory ale jednak w moim mniemaniu są też o klasę niżej od Vasco więc ja im zbyt wielkich szans nie daję. Co do tego, że Vasco to spotkanie wygra, to nie mam żadnych wątpliwości, a jedynie co do rozmiarów. Bo trener Cristovao Borges powiedział, że jeśli już mają awansować, to tylko po 90 minutach. I w sumie ma rację, bo dogrywka w obecnej sytuacji Vasco jest najgorsza. Nie dość, że stracą siły w 90 minutach, to potem na zmęczeniu jeszcze będzie trzeba grać kolejne 30 minut. Tak więc można się spodziewać, że Vasco będzie chciało dzisiaj wysoko ograć rywali. A sytuacja ku temu dobra, bo gospodarze grają w najmocniejszym zestawieniu. Zabraknie jedynie Felipe i Romulo ale oni po prostu nie zostali zgłoszeni do rozgrywek i to stąd pochodzi ich absencja. Reszta zagra, a skoro jest Diego Souza, Juninho w pomocy oraz w ataku Eder Luis i Alecsandro to świetnie wróży brazylijczykom, gdyż w takim zestawieniu nie powinni mieć problemów z odniesieniem wysokiego zwycięstwa. Universitario wygrało te 2:0 ale pamiętajmy, że oni nie tylko w pucharach ale również w lidze są drużyną wyłącznie własnego boiska. Na poparcie tego napiszę trzy ostatnie wyjazdowe wyniki Universitario w lidze: 0:3 Cienciano, 0:3 Alianza Atletico i 0:2 Sport Boys. To świadczy o kompletnej bezradności poza swoim stadionem. Czytałem, że goście w najmocniejszym składzie, a jedynie Johan Fano ma jakieś tam problemy zdrowotne ale ma zagrać. Tak więc Raul Llontop, John Galliquio, Raul Ruidiaz czy Andy Polo będą chcieli poprowadzić swój zespół do awansu do 1/2 finału. Jednak w moim odczuciu będzie to niezwykle trudne, gdyż po mimo faktu, że Vasco nie strzeliło w 3 ostatnich spotkaniach gola, to jednak rywali w lidze nie mieli łatwych, a Peruwiańczycy jak pisałem u siebie są mocni. Dlatego ja też dzisiaj wybieram zdecydowanie typy na Vasco i kibicuję im by awansowali dalej.

Vasco:
Fernando Prass, Fagner, Dedé, Renato Silva e Marcio Careca; Nilton, Fellipe Bastos (Allan), Juninho Pernambucano e Diego Souza; Eder Luis e Alecsandro (Elton)

Universitario: Llontop; Mendoza, Galván, Galliquio e Rabanal; Rainer Torres, Gonzáles, Vitti, Miguel Ángel Torres (Ruidíaz) e Ampuero (Flores); Fano
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Euro U21
Spotkanie: Turcja U21 - Włochy U21
Typ: X/2 Do przerwy/Koniec meczu
Kurs: 5,50
Buk: Bet365
Analiza: O godzinie 17:00 dojdzie do rewanżu w kwalifikacjach Euro U21 pomiędzy drużynami Turcji oraz Włoch. Turcja jest liderem, Włosi są na drugim miejscu. Jednak gospodarze mają rozegrane 2 mecze więcej. Włosi do tej pory odnosili same zwycięstwa. Według bukmacherów minimalnie większe szanse na zwycięstwo mają goście. Pierwszy mecz w grupie 7 między tymi drużynami rozgrywany był miesiąc temu we Włoszech. Wówczas Italia wygrała 2:0. W rewanżu, na obcym terenie będzie im jednak dużo trudniej. Myślę, że pierwsza połowa będzie bardzo wyrównana, żadna z drużyn nie będzie chciała stracić gola, mecz będzie się rozgrywał w środku pola. Natomiast prędzej czy później gospodarze, chcąc utrzymać prowadzenie w grupie, będą musieli zaatakować. Jednak drużyna z Włoch ma wielu utalentowanych piłkarzy, którzy przy ofensywnym nastawieniu przeciwników mogą łatwo wyjść z kontrą i zdobyć bramkę. Uważam, że pierwsza połowa będzie bez bramek, ewentualnie skończy się bramkowym remisem, natomiast w drugiej części spotkania goście wyjdą na prowadzenie i już jutro będą liderami grupy.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - kwalifikacje Euro 2012 (U 21 )
Spotkanie - Albania U21 - Rosja U21
Typ - dodatkowa suma goli ? powyżej 4.5
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza :
Lider 6 grupy w kwalifikacjach do Euro 2012 młodych piłkarzy do lat 21 piłkarze Rosji którzy idą jak burza w tych kwalifikacjach i na 3 dotychczas rozegrane spotkania mają 9 pkt. i co uderza mnie to stosunek bramek 10:1 wybiera się do Albanii . Mlodzi albańczycy zajmują 4 przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 pkt. ale stosunek bramek dosyć ciekawy bo aż 7 zdobytych i 10 straconych dlatego zdecydowałem się dziś na ilość bramek . Albańczycy ostatni swój mecz rozegrali z nasż mlodą reprezentacją i przegrali ale 4:3 . W meczach u siebie pokonali ostatnich w tabeli młodych Mołdawian 4:3 i przegrali z naszą reprezentacją 0:3 . Natomiast Ruscy pokonali na wyjeżdzie Mołdawian 6:0 u nas wygrali 2:0 i u siebie Portugalczyków 2:1 . Jak widać obie reprezentacje bardzo bramkostrzelne i liczę liczę że gospodarzom uda zdobyć się jakąś bramkę . Już dwa razy spotkali się jak dotychczas te reprezentacje w 2002 roku do Euro 2002 wtedy Rosja U21 pokonała u siebie Albańczyków 2:1 i na wyjeżdzie 4:1 . Dlatego zaryzykuję i liczę na więcej niż 4.5 gola . Jak będzie przekonamy się jutro . Pozdrawiam .
⛔ 100
 
franek000 36

franek000

Użytkownik
???? Tenis ; Szwajcaria ; Geneva Challenger
Mecz: Bachinger - Goffin
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W czwartek o godzinie 11.00 odbędzie się mecz dwóch dość przeciętnych graczy, mało znaczących w tenisie.
Patrząc na osiągnięcia zawodników w hali to obydwaj spisują się bardzo dobrze, jak na swoje umiejętności. Różnica w rankingu pomiędzy nimi to prawie 100 miejsc (Bachinger 93, a Goffin 175).Miało się już raz odbyć spotkanie pomiędzy tymi graczami, lecz na meczu nie pojawił się Goffin. Więc to spotkanie będzie pierwszym pomiędzy tymi panami. Bachinger jest nieco bardzie doświadczonym graczem, Goffin tylko 20 lat, wciąż zbiera doświadczenie. Kolejną rzeczą mówiąca że Bachinger jest faworytem jest fakt iż ma świetne parametry. Jego wzrost to 187cm, i jest od Goffina o 25cm wyższy. Obydwaj zawodnicy zaczęli od 1 rundy, grając z bardzo słabymi graczami. Goffin musiał się męczyć w 3 setowym pojedynku i wygrał go w tie breaku.
Myślę że w tym meczu Goffin dostanie kolejną dawkę doświadczenia przegrywając 0-2.
⛔ 100
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Spotkanie: Volzhsk - Mechel Chelyabinsk
Dyscyplina: Hokej Rosja VHL godz:15,30
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher:


Analiza:
Dzisiejszego dnia z bardzo ubogiej oferty bukmacherów wybrałem mecz hokeja 2 ligi Rosyjskiej między Volzhsk - Mechel Chelyabinsk. Gospodarze podejmą u Siebie druzynę z Chelyabinska która na wyjazdach zupełnie sobie nie radzi. Nie potrafią wygrać żadnego spotkania w regulaminowym czasie, na 8 spotkań które rozegrali zaliczyli7 porażek i jedno zwycięstwo po dogrywce.
Gospodarze natomiast nie są tak nie skuteczną druzyną jak goście i na 9 meczy u siebie mają 5 zwycięstw 1 zwycięstwo po dogrywce 2 porażki po dogrywce i 1 porażkę w regulaminowym czasie. Moim typem jest tutaj wyranie gospodarzy którzy ostatnimi czasy zagrali dwa spotkania na wyjeżdzie i choć były to bardzo słabe spotkania ale z dośc silniejszymi drużynami, tutaj w tym mogą oni powrócić z mobilizacją aby wygrać to spotkanie by zamazać te dwie porażki, nie wspominając że będą grać przed swoją publiką i na swoim terenie co może sprawić ze te czynniki takzę wpłyną na to zwycięstwo.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa-NY Rangers
Dyscyplina: NHL godz:eek:ne:30
Typ: Ottawa -1.5
Kurs:4.10
Bukmacher:Betsson
Analiza ???? ziś o godzinie 1:30 odbędzie się kolejne spotkanie o puchar Stanleya. Naprzeciwko siebie staną ekipy Ottawy Senators oraz New York Rangers. Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest zespół który będzie występował w roli gospodarza. Goście słabo radzę sobie w spotkaniach wyjazdowych a gospodarze nawet nieźle graja u siebie i myślę że kurs jest kuszący na takie właśnie zdarzenie. W pojedynkach między tymi dwoma ekipami górą jest zespół Ottawy który na 18 spotkań na własnym lodowisku wygrał aż 11 raz zremisował i 6 razy schodził z lodowiska jako pokonany. Ja myślę że Ottawa pomimo tego że w tym sezonie rzadko popisywała sie wygranymi z handicapem to bedzie w stanie pokryć w tym spotkaniu handicap - 1.5 bramki. Stawiam że gospodarze wygraja 3:1 moze 4:2.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Roddick : Murray
Typ : 1
Kurs : 4,99
Bukmacher : betsafe
Godzina : 10.30
Analiza :
To będzie wielki mecz i tu można z pewnością spróbowac gry na Roddicka po bardzo dobrym kursie, chociaż wiadomo że lekko nie będzie w tym spotkaniu.
Roddick jest 15 w rankingu, od lat jest to genialny tenisista i nadal trzyma wysoką formę.
Dysponuje piekielnie mocnym serwisem i to jest jego główny atut ale i w całym tenisowym rzemiośle jest naprawdę świetny ale to jest piekielnie doświadczony już zawodnik.
Murray to 4 rakieta świata i myślę że on do turnieju kończącego sezon nie będzie się już jakoś wielce wysilał, zagra na luzie i bez polotu i od Roddicka dostanie baty.
Obaj mają w tym sezonie 8/9 wygranych meczów w hali a więc jest bardzo dobrze w obu przypadkach i to pokazuje że ten mecz jednak będzie równy.
W historii grali ze sobą 11 razy i cztery mecze wygrał Roddick, a siedem spotkań Murray a więc tu też nie wygląda to tak źle dla Roddicka.
W hali jak narazie Murray prowadzi 3:1 ale myślę że Roddicka stać na wygranie z Andym bo jest to zawodnik wielki i z jego serwisem i ogólną mocą uderzenia może pokonać każdego.
Polecam spróbować
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kobiet
Spotkanie: Malmö - Neulengbach
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Łapię taki kurs już dzisiaj, bo wydaje mi się, że jutro zacznie solidnie spadać. Mamy spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pań pomiędzy mistrzyniami Szwecji i Austrii. Wynik może być tylko jeden - zwycięstwo ekipy Malmö i to zwycięstwo przekonujące.
W pierwszym spotkaniu rozegranym w Austrii faworytki zwyciężyły 3:1 (2:0). Na własnym boisku powinny przynajmniej powtórzyć taki rezultat, lub zwyciężyć wyżej. Malmö zakończyło rozgrywki w swojej lidze Damallsvenskan z dorobkiem 52 zdobytych goli (w tym 35 na własnym boisku), na koncie ma wygrane m.in. 6:3, 5:3, czy aż czterokrotnie 5:0. W ostatniej ligowej kolejce rozbiło 6:0 wcale nie taki słaby zespół KIF Örebro. W 1/16 finału Champions League pokonało 5:0 włoskie Tavagnacco. Największą gwiazdą zespołu jest reprezentantka Holandii Manon Melis - na listę strzelców wpisuje się prawie co mecz.
Neulengbach jest przynajmniej o klasę słabsze od swoich przeciwniczek, ale pod kątem linii goli, jakie padają w ich spotkaniach warto rzucić okiem na kilka ich ostatnich spotkań ligowych - mamy wyniki takie jak 10:0, 11:0, czy 12:0. Pewnie wynika to ze słabości ligi, ale też wskazuje na to, że dziewczyny z Austrii mogą w Malmö coś ustrzelić - wtedy o trafienie overa będzie łatwiej. Ubiegłoroczną edycję LM Neulengbach zakończyło klęskami z późniejszymi finalistkami Turbine Postdam - 0:7 i 0:9. Malmö to słabszy zespół od Niemek, ale w końcu do pokrycia over 3.5 aż taki wysoki wynik nie jest potrzebny.
Dzisiaj odbyło się pięć meczów 1/8. W czterech z nich padło więcej niż trzy gole (w trzech sześć, w jednym cztery). To wskazuje, że w rozgrywkach kobiecych, zwłaszcza w spotkaniach ze zdecydowanym faworytem, over 3.5 jest bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
R 14

refulgeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, WĘGRY: Puchar Ligi
Spotkanie: Pecsi - Ferencvaros
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: bwin
Godzina: 18:00
Analiza:
Chyba wszyscy z niecierpliwością czekamy na przyszły tydzień. A jeśli nie na tydzień, to chociaż na weekend, który przyniesie nam trochę więcej ciekawych i bardziej pewnych spotkań. Szczerze mówiąc długo zastanawiałam się nad typem na jutro. W końcu po przemyśleniach mój wybór padł na Węgry i jedyne jutrzejsze spotkanie Pucharu Ligi. W ostatnim czasie przyglądałam się węgierskim rozgrywkom. Moją uwagę przykuły wysokie wyniki, które wyjątkowo często przekraczają próg 2.5. Obstawiałam na próbę czysto teoretycznie i udawało się, więc postanowiłam coś napisać.
Jutro na stadionie PMFC w Pécs tamtejsza drużyna podejmie Ferencvaros. Gospodarzom w tym sezonie nie powodzi się najgorzej. Plasują się na 7 miejscu w tabeli ligowej. Na 15 spotkań zdobyli 24 punkty. Natomiast w rozgrywkach pucharowych w swojej grupie zajmują 2 miejsce. Rozegrali do tej pory 4 spotkania. Podczas tych 4 spotkań 2 razy zdobyli komplet punktów wygrywając w meczach na wyjeździe, raz zremisowali i raz przegrali u siebie. Wyniki 2 razy przekroczyły over 2.5. Czas zebrać 3 raz komplet, tym razem dopisując do swojego konta zwycięstwo na własnym terenie.
Jutrzejsi goście nie są dużo dalej, jeśli mówimy o rozgrywkach ligowych. Znajdują się bowiem na 10 miejscu z wynikiem15 punktów, czyli nieco mniejszym od Pecsi. Natomiast, jeśli mowa o Pucharze, jest znacznie gorzej. Ferencvaros są najsłabsi w swojej grupie. Udało im się zdobyć tylko 1 punkt remisując na wyjeździe 2:2 z drużyną najlepszą. Zawodnicy są z pewnością podłamani swoją formą i nie mają tak dużej motywacji do walki, tym bardziej, że już praktycznie nie ma o co walczyć. W spotkaniach gości over 2.5 nie został pokryty tylko raz. Wszystko wskazuje na to, że w jutrzejszym spotkaniu padną co najmniej 3 bramki.
Ostatnie spotkania obu drużyn:
Wed 07/09/11 PUL Ferencváros 1 - 4 Pécsi MFC
Sun 07/08/11 NBI Ferencváros 0 - 1 Pécsi MFC
Wed 25/10/06 MAK Ferencváros 4 - 0 Pécsi MFC
Fri 12/05/06 NBI Ferencváros 3 - 1 Pécsi MFC
Ostatnie spotkania gospodarzy w Pucharze Ligi:
Wed 13/05/09 PUL Pécsi MFC 1 - 3 Fehérvár
Tue 30/08/11 PUL Pécsi MFC 1 - 2 Kaposvári Rákóczi
Wed 07/09/11 PUL Ferencváros 1 - 4 Pécsi MFC
Wed 05/10/11 PUL Siófok 0 - 2 Pécsi MFC
Ostatnie spotkania gospodarzy w Pucharze Ligi:
Wed 31/08/11 PUL Siófok 2 - 1 Ferencváros
Wed 07/09/11 PUL Ferencváros 1 - 4 Pécsi MFC
Wed 05/10/11 PUL Ferencváros 0 - 2 Kaposvári Rákóczi
Wed 12/10/11 PUL Kaposvári Rákóczi 2 - 2 Ferencváros
Podane wyniki pokazują, że mój typ wchodził często, jednak uważam, że jest on nieco ryzykowny. Powodzenia!


✅ 65
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ,ATP Paris (1000) III runda, start: 21:30
Spotkanie: John Isner - Feliciano Lopez
Typ: Feliciano Lopez
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Lopez w dzisiejszym meczu z Monfilsem podobnie jak we wczorajszym z Llodrą udowodnił jak bardzo solidnie przykłada się w tym turnieju; bardzo dobry serwis, dobre wymiany z obu skrzydeł, efektowne woleje i przedewszystkim solidna gra przy siatce, gdzie był skuteczniejszy wczoraj nawet od Llodry - rasowego deblisty. Dziś również utrzymał swój efektywny poziom ogrywając Monfilsa, który mimo wszystko nie grał źle w tym meczu. Isner wczoraj po dość wyrównanym, długim meczu wyeliminował Wawrinkę i dzisiaj Kunitsyna. Serwis dość dobry, forhend na poziomie, jednak gra przy siatce pozostawia wiele do życzenia, co udowodnił wczoraj grając z Wawrinką. Poza tym w hali nie jest już tak skuteczny, jak chociażby w Stanach, gdzie na prawdę dobrze sobie poczyniał. W tym przypadku upatruję zwycięstwo Hiszpana, który dysponuje większym urozmaiceniem gry w danej chwili w porównaniu do Johna, dlatego konsekwentnie, po raz trzeci Lopez, który może tutaj sporo jeszcze namieszać.

⛔ 100
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL 04:00
Spotkanie: Anaheim Ducks:Nashville Predators
Typ: 2
Kurs: 2,72
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Już dzis o godzinie 04:00 nad ranem dojdzie do arcyciekawego spotkania pomiędzy Kaczorami a drapieżnikami.Faworyta w tym spotkaniu upatruje w drużynie z Nashvillee dlaczego:
-w konferencji zachodniej drużyna kaczorow zajmuje 14 przedostatnie miejsce zaś przeciwnicy notują przyzwoita 8 pozycje
-dzisiejsi gospodarze do tej pory wygrali 4 spotkania 4 zremisowali i 6 przegrali przy stosunku 27:40, zas goście do tej pory wygrali 6 spotkań 3 zremisowali oraz 5 przegrali przy stosunku 38:38
-forma obu drużyn jest zgoła odmienna gdyz kaczory na 5 spotkań nie wygrały ani razu i tylko 2 razy zremisowali i przegrali 3 razy, zaś drapieżniki 2 razy wygrali 2 razy zremisowali i tylko 1 raz przegrali
-goście na własniej tafli prezentuja sie średnio gdyz wygrali 2 razy 1 zremisowali i 2 razy przegrali zaś drapieżnicy na wyjazdach reprezentuja przyzwoity poziom wygrywając do tej pory 4 razy 2 razy remisując i 3 razy przegrywając
podsumowując w tym spotkaniu nie widze innego rozwiązania jak wygrana ,,Drapieżników&quot;.Polecam!!!
✅ 172
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pilka nozna
Szwajcaria U19
- Macedonia U19
1
kurs 2,00
bwin

Mniej pewny typ niz ten na dzisiaj ale warty ryzyka z kilku wzgledow. Jak wiadomo Szwajcaria slynie z nieprzecietnej mlodzierzy, gwiazdami seniorskiej reprezentacji sa 23-24latkowie a wiec to dowod. Z roku na rok rodzi sie kolejna mloda gwiazda wiec szkolenie prowadzone jest systematycznie i dokladnie. O Macedonii tego powiedziec nie mozna bo ani widu ani slychu o mlodych utalentowanych zawodnikach z tego kraju. Rowniez reprezentacje nie blyszcza. Przechodzac do jutrzejszego meczu. Ten mecz rozpocznie zmagania w grupie 6 wiec co do terazniejszych wynikow nie mamy porownania i chyba dlatego taki kurs na Szwajcarow ( zdecydowanie zawyzony i spodziewam sie drastycznych spadkow ). Ale mozemy sie odniesc do sparingow i mecz z lata. Szwajcarzy ostatnio grali 2 sparingi z Finami (2-1 i 0-2) wiec duzo nam to nie mowi ale w 2 meczu grali zmiennicy. Gdy juz spojrzymy na mecze z czerwca(Mistrzostwa Europy) : 3-2 z Czarnogora, 2-3 z Anglia czy 1-2 z Hiszpania to robi pozytywne wrazenie ze druzyna byla w kontakcie z tak znakomitymi reprezentacjami. Macedonia w owych ME przegrala dotkliwie 0-4 z Wegrami , 0-5 z Niemcami i 1-3 z Turkami a wiec totalnie nie dorownuja najlepszym. Z ciekawostek zremisowali z.. Polakami 0-0 a wiec kolejny dowod ze sa o wiele slabsi od Szwajcarow . Jak dla mnie ogromne value i jest pobieram i zachecam innych.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ,ATP Paris
Spotkanie: John Isner - Feliciano Lopez
Typ: Feliciano Lopez 2-0
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie III rundy turnieju Masters w Paryżu. Naprzeciwko siebie stają John Isner i Feliciano Lopez. Isner zgubił formę od kiedy skończyły się turnieje w USA. Tutaj w Paryżu męczył się z Kunitsynem oraz Wawrinką, a wcześnie poległ z Pospisilem. W zasadzie jedyną groźną bronią Isnera jak zwykle byłby serwis, gdyby nie to, że korty w Paryżu są bardzo wolne więc i ten atut został zniwelowany. Lopez pokazuje się tu natomiast z bardzo dobrej strony, eliminując już dwóch Francuzów Llodrę i Monflisa. Szczególnie w meczu z tym drugim pokazał się z bardzo dobrej strony. Lopez także dysponuje mocnym serwisem ale oprócz tego ma także inne walory. Myślę, że Lopez, który w Paryżu gra bardzo dobrze pokona będącego w dołku Isnera gładko 2:0
⛔ 100
 
S 7

slony33

Użytkownik
Dyscyplina;Hokej NHL spotkanie ;SAN JOSE-MINNESOTA typ;-1 kurs;-2.00 bukmacher ; Bet365 analiza ; Po pechowych porażkach z Pingwinami i Drapieżnikami czas na zwycięstwo na własnej tafli,myślę że duet Thornotn-Couterezapewni zapewni zwycięstwo ....SŁOŃCOM ..
Kiepska analiza.
 
P 4

pipol1221

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Ferrer -Dolgopolow
Typ: Ferrer 2:0
Kurs: 1,92
buk: Unibet
Ferrer nie będzie miał żadnych problemów ze słabo grającym obecnie Ukraińcem. Masters w Szanghaju zakończył na finale. W Walencji zagryzał wszystkich aż do feralnego meczu z Monaco, gdzie przegrał w dziwny sposób. Wydaje mi się, że Monaco wyprowadził go z równowagi udając bóle pleców i robiąc teatralne sceny męczeństwa. Widocznie zna takie triki na pitbula.
Dolgo ograł tu równie słabo kończacego sezon Kohlschreibera. Nie spodziewam się, żeby Dawid miał z nim jakiekolwiek trudności.
✅ 92
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry - Puchar Ligi - Grupa 2
Data: 10.11.2011
Spotkanie: Pecsi MFC - Ferencvaros HT/FT
Typ: Pecsi/Pecsi
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Godzina Rozoczęcia: 18:00
Analiza:
Dziś ostatnie spotkanie pucharu Ligi Węgierskiej 5 kolejki pomiędzy wiceliderem grupy 2 Pecsi a ostatnią drużyną Ferencvaros. Pecsi po 4 meczach zdobył 7 pkt tyle samo co trzeci Siofok, i mają stratę 3 pkt do lidera grupy z Kaposvari, Ferencvaros ma tylko 1 punkt i nie ma szans na awans dalej, a przypomnę że wychodzą dwie ekipy najlepsze z grupy.
Pecsi aktualnie to 8 drużyna Ekstraklasy węgierskiej z 24 punktami po 15 kolejkach zaś goście mają 10 miejsce i 15 punktów.Pecsi do tej pory w 8 meczach ligowych u siebie wygrała 4 razy i 4 razy zremisował, tak samo do przerwy, ze stanem bramkowym 12-7, zaś Ferencvaros na wyjazdach 2 wygrane, remis i 5 porażek, do przerwy raz prowadzili, 3 razy był remis i 4 razy przegrywali ze stanem bramkowym 6-10.
W pierwszej rundzie Ferencvaros przegrał u siebie z Pecsi aż 1 do 4.
Gospodarze tego meczu grali ostatni mecz w sobotę na wyjeździe z Honved remisując 1:1, zaś rywale grali u siebie ale w niedziele nie mogąc pokonać Paksi(0:0).
Dlatego dziś uważam iż zespół gospodarzy wygra to spotkanie bo ma szanse na awans dalej, do tego wygrał z rywalami na ich boisku bardzo wysoko, także są wyżej w tabeli od rywali i oczywiście do tego dochodzi brak możliwości awansu gości dalej a także Ferencvaros większą uwagę musi jednak skupić na lidzę bo ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.
Po za tym na stronach obu klubów brak wzmianki o dzisiejszym meczu, a ze strony gości wyczytałem tylko info że kilku zawodników grać ma w Reprezentacji młodzieżowej u21 i chodzi tu o podstawowego bramkarza Jova 7/0, obrońca Svab 2/0, pomocnik Toth 13/1, napastnik Poloskei II 11/2, oraz napastnik Morales 5/0.
⛔ 100
 
K 12

krzysieeek25

Użytkownik
Pilka nozna kwalifikacje ME
Anglia U21
- Islandia U21
typ: powyżej 3,5 gola w meczu
kurs 2,25
Bwin

witam,
na dziś wybrałem spotkanie kwalifikacji Mistrzostw Europy 21latków pomiędzy Anglią a Islandią.
Oby dwie drużyny grały ze sobą miesiąc temu (6.10.2011) i wtedy Anglicy na wyjeździe pokonali dzisiejszych gości 0-3. Uważam, że dziś bramek w tym meczu będzie więcej niż 3.
Ostatnie mecze Anglików u siebie to zwycięstwo w towarzyskim meczu z Izraelem 4-1 i rozbicie w kwalifikacjach Azerów 6-0. Po 3 meczach zajmują 1 pozycje z 9 pkt i stosunkiem bramek 11-1.
Natomiast Islandia pokonała u siebie Belgie 2-1 i również u siebie przegrała jak już pisałem z Anglikami 0-3 i z Norwegami 0-2 : stosunek bramek 2-6.
podsumowując liczę na min 4 bramki gospodarzy a może nawet jedną gości
typuje 4-0; 4-1
✅ 125
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Paryż 11:00 10.11.2011
Tipsarevic - Berdych
typ: -1.5 seta Tipsarevic
3.0
pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu 1/8 finału turnieju masters w paryżu Serb Janko Tipsarevic spotka sie z Czechem Tomasem Berdychem. Obaj ci zawodnicy z racji rozstawienia w turnieju mieli w pierwszej rundzie wolny los. W drugiej rundzie Serb oddal zaledwie jednego gema bedacemu ostatnio w niezlej dyspozycji Bogomolovi. Czech pokonal natomiast Hiszpana Fernando Verdasco 6:3 7:5, Hiszpan jednak ostatnimi czasy jest wyraznie pod forma. Z reszta podobnie jak Czech. Berdych po dobrym dla siebie turnieju w Pekinie prezentuje sie co najwyzej srednio. W Szanghaju przegral z Hiszpanem Feliciano Lopezem. Z kolei w Bazylei przegral z rewelacyjnym Japonczykiem Nishikorim. Tipsarevic walczy jeszcze o miejsce w turnieju w Londynie. Aktualnie zajmuje 13. miejsce w rankingu, jednak przy splocie szczesliwych okolicznosci i najlepiej zwyciestwie w tym turnieju Serb ma szanse zagrac w turnieju dla osmiu najlepszych zawodnikow sezonu. Z tego powodu mysle, ze Tipsarevic bedzie dziś walczyl na maksa o zwyciestwo w tym spotkaniu i awans do cwiercfinalu. Bilans spotkan obu panow jest korzystny dla Serba, ktory wygral 4 z 6 ich rozegranych pojedynkach. Ostatnie trzy spotkania padly lupem serba. Uwazam, ze dzis moze byc podobnie. Tym bardziej, ze Czech nie prezentuje sie ostatnio najlepiej.
⛔ 100
 
ka_es_fan 31

ka_es_fan

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Paris Indoor
spotkanie: Thomas Berdych v Janko Tipsarevic
Typ: 1
Kurs: 2.0
Buk: bet365

Mecz zaczyna się planowo o godzinie 11 więc jak ktoś chce złapać fajny kurs niech się śpieszy.
Ani jednego ani drugiego tenisisty przedstawiać nie trzeba - Berdych ma już pewny awans do turnieju masters i zapewne będzie chciał sobie jeszcze trochę na hali &quot;poćwiczyć&quot; a że ma solidnego rywala to bawił się nie będzie i myślę, że w dwóch setach tak jak wczoraj odprawi Janka ;-)
Tipsar ostatnio troszkę problemów z barkiem, krecz w turnieju w Basel...chociaż wczoraj już tej kontuzji nie było widać myślę, że na tej rudzie zakończy zabawę tym bardziej, że jak pisałem Czech będzie chciał jeszcze troszkę pograć przed masters bo parę mniejszych turniejów w zeszłych tygodniach odpuścił.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom