>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata 2014
Spotkanie: Rosja - Izrael
Typ: 1. Połowa | Over 1.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Jedno z kluczowych spotkań, dla końcowego układu grupy F. Rosja przed szansą na objęcie prowadzenia w grupie, Izrael, walczy o utrzymanie szans na choćby baraże, wygrywając zrówna się z Rosją punktami w tabeli. Generalnie faworytem (mocnym?) Rosjanie. Natomiast ja wolę pójść w stronę bramek. Rosja ofensywnie nie ustępuje najlepszym na świecie, trio: Kokorin-Bystrov-Kerzhakov to klasa sama w sobie. To właśnie oni są w głównej mierze odpowiedzialni za strzelanie bramek. Nieco gorzej ma się rosyjska defensywa, co tylko umacnia mnie w przekonaniu, że zobaczymy dziś trochę goli. Co ważne, Rosjanie są drużyną bezkompromisową, zaczynają najczęściej z przytupem, często strzelają (lub tracą) gola w pierwszych minutach. Biorąc pod uwagę fakt, że Izraelowi remis nic nie daje, będą więc zmuszeni do grania otwartej piłki z Rosjanami. Szanse na bramki będą zapewne mieli, bo obrona Rosjan jak wspomniałem nie jest najmocniejszym punktem, toteż niesie za sobą ryzyko, jakim są kontrataki, które za sprawą szybkich ofensywnych piłkarzy, mogą przynieść wymierny efekt, w postaci bramek dla Rosji. Generalnie liczę na otwarty mecz, szczególnie w pierwszej połowie.
Powodzenia!
⛔100
 
yuriboyka 22

yuriboyka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Eliminacje Mistrzostw Świata 2014
Spotkanie: Białoruś - Francja
Typ: 2(HC-1)
Kurs: 2.050
Bukmacher: Bet365
Francja ,zespół z mega oczekiwaniami ,dysponujący świetnymi graczami ,jednak cyklicznie zawodzący na dużych turniejach. Podczas Euro2012 już słyszalne były głosy o tym ,że Francja jest pewniakiem do pierwszej czwórki. Jak skończyło się ,wszyscy wiemy ,ekipa Blanca odpadła po meczu z Hiszpanią. Stery reprezentacji przejął Didier Deschamps ,ale poprawy gry tricolores niestety nie widać. Zaledwie jedno zwycięstwo, dwa remisy i aż cztery porażki - tak wygląda bilans Trójkolorowych w tym roku kalendarzowym. Nie zachwycają wyniki oraz ,albo przede wszystkim gra. Zostały dwie kolejki do końca i cztery punkty straty do Hiszpanów. Strata tego wydaje się być do odrobienia tylko w hollywoodzkim filmie. Nasuwa się pytanie czy jednak nie należy się spodziewać bo Francuzach zaangażowania? Myślę ,że po remisie w Tibilisi w piątek ,dzisiaj Francja wyjdzie mocno zmotywowana ,z chęcią pokazania ,że jednak znaczą coś jeszcze na europejskim podwórku. Jednym z tych piłkarzy ,którzy na pewno powinni zastanowić się nad swoją postawą jest Karim Benzema ,dla którego mecz z Gruzją był 15 bez strzelonej bramki w reprezentacyjnym trykocie. W piątek przełamał się Lewandowski ,może dziś Benzema?
Przy odrobinie werwy ,Białorusini nie powinni stanowić zagrożenia dla Tricolores. 4 punkty zdobyte w obecnej kampanii jest to wszystko na co stać naszych wschodnich sąsiadów. Na Stade de France Białorusini przegrali 1:3. Jedyne co martwi to uraz najlepszego piłkarza znad Sekwany ,mianowicie Francka Riberego ,którego występ stoi pod znakiem zapytania. Pomimo tego ,myślę ,że Valbuena i reszta składu postara się o poprawę nastrojów w kraju i wygra śladami młodzieżówki wyjazdowe spotkanie z Białorusinami. Sędzią na Stadionie Centralnym będzie Włoch ,Daniele Orsato.
Start:21
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 44

shelby

Użytkownik
Piłka Nożna Eliminacje
Rosja- Izrael
Rosja wygra do 0
kurs 1.91
williamhill
Rosja w przypadku wygranej obejmie prowadzenie w grupie, którego prawdopodobnie juz nie odda (zostana jej mecze mecze z Luksemburgiem i Azerbejdżanem). Do tej pory w eliminacjach stracila tylko 3 bramki a ich przeciwnik dzis zagra powaznie oslabiony - brak dwojki najlepszych napastnikow Hemeda i Basata a takze bez pomocnika Benayouna. Rosja w swoim mozliwie optymalnym skladzie. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami zakonczyl sie zwyciestwem Rosji 4-0. Patrzac na ilosc bramek traconych przez druzyne Rosji i oslabienia ekipy z Izraela stawiam dzis na zwyciestwo gospodarzy do zera
⛔100
 
zabol82 5

zabol82

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Spotkanie: Malta - Bulgaria
Typ: Bulgaria - pierwsze 10min meczu
Kurs: 6
Bukmacher: bet365
Witam, zagram dzisiaj po wysokim kusie na Bulgarie ze strzela gola w pierwszych 10min meczu, na pewno beda chcieli szybko ustawic sobie mecz bulgarzy ciagle walcza o awans na MS i jak dopisze troszke im szczesia to powinni strzelic gola na poczatku meczu, jestem pewny ze od razu ,,usiada&#39;&#39; na rywala.
Sprobuje na drugim kuponie zagrac to samo tylko ze na Francje, wiem ze zawodza ostatnio i ciezko im idzie strzelanie bramek ale moze akurat dzisiaj, widze spore szanse na powodzenie tego zakladu po kursie 7!
Pozdrawiam i powidzenia wszystki!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 0

wiesiek7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Tour Quebec-singiel
Spotkanie: Safarova L.-Tatishvili A.
Typ: Liczba gemów 1 set - Under 9.5
Kurs: 1.57
Buk: Unibet
Analiza: Tenisistki pierwszy raz staną przeciwko sobie na korcie, według mnie Safarova bez problemu poradzi sobie z niedoswiadczoną Tatishvili, która zawsze odpada w pierwszej lub drugiej rundzie na kogo by nie trafiła. Safarova też nie błyszczy ale potrafiła na USO pokonać Tsurenko poniżej 9,5 gema w pierwszym secie, czy też wygrać z Zakopalovą i Stosur bodajże w czerwcu nie mówiąc o wygranych ze słabszymi rywalkach do jakich zalicza się Tatishvili.
✅57
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO U21 Eliminacje
Spotkanie: Czarnogóra U21 - Rumunia U21
Typ: Czarnogóra U21
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na podstawie formy ostatnich kilku meczy, które obie drużyny rozegrały zamierzam skorzystać z powyższego kursu i zagrać delikatnie na Czarnogórców. Patrzę nie tyle na formę gospodarzy, co na brak ów u Rumunów. To dopiero początek eliminacji dla obu team&#39;ów, ale jaki wniosek można wysnuć skoro Rumuni mają tylko remis z Wyspami Owczymi (ich bilans 0-1-3, bramki 3:12), a miesiąc temu towarzysko u siebie przegrali z równie egzotycznym Cyprem 0:2. Z tymi samymi Wyspami Owczymi elegancko rozprawili się Czarnogórcy w stosunku 3:0 i w ogóle nie mają w zwyczaju u siebie przegrywać (z ostatnich 9 meczów 6=W, 3=R 0=P), jak większość bałkańskich zespołów mają żywiołową publikę i mimo że to tylko młodzieżówki spodziewam się piekiełka...Montenegro wygrywając zrówna się punktami z Niemcami i to z nimi powinni walczyć o awans. Powodzenia
✅120
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EL. MŚ 2014
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wydaje mi się, że to najbezpieczniejszy typ na to spotkanie po bardzo dobrym kursie. Spodziewam się tu twardego meczu i walki do ostatniej minuty, żadna z ekip dziś nie odpuści i jeśli tu padnie pierwsza bramka to jedna z drużyn natychmiast ruszy, żeby ją odrobić. Anglicy strzelali bramki w każdym z dotychczasowych 7 spotkań jakie rozegrali, natomiast Ukraincy dwukrotnie kończyli mecze z zerowym dorobkiem bramkowym ale tylko raz to miało miejsce na własnym boisku w przegranym 0-1 spotkaniu z Czarnogórą jednak nie przywiązywałbym do tego dużej wagi bo oba te mecze rozgrywane były prawie rok temu. W Reprezentacji Anglii zabraknie dziś Ronneya, Sturridge`a i Welbecka co może odbić się na ich sile ataku, jednak chyba nie na tyle aby nie strzelić chociaż jednej bramki.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2014
Spotkanie:San Marino - Polska
Typ: under 4,5
Kurs: 2,10
Buk: Bwin
Data i godzina: 10.09.13, 20:45

Dziś o godz. 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Serravalle w San Marino odbędzie się mecz pomiędzy reprezentacją gospodarzy a polską drużyną narodową. Obiekt ten może pomieścić aż 7 tysięcy kibiców – czyli około 22% populacji tego kraju.

Zdecydowanym faworytem spotkania są Polacy, mimo iż w tym meczu nie wystąpią Robert Lewandowski, Jakub Wawrzyniak oraz Kamil Glik. Napastnika BVB zastąpił w kadrze Marcin Robak.

San Marino po ostatnim laniu z Ukrainą (9:0) będzie chciało wywalczyć korzystny rezultat z osłabionymi biało-czerwonymi. Korzystny, czyli przegrana dwoma-trzema bramkami. Jest to zadanie bardzo realne – San Marino trzykrotnie podejmowało Polaków w spotkaniach eliminacyjnych i trzykrotnie zaprezentowało się z dobrej strony. W 1993 roku San Marino uległo 0:3 po bramkach Leśniaka i Warzechy, w 2002 roku San Marino straciło ledwie 2 bramki (strzelali Kaczorowski i Kukiełka). W 2008 roku Polacy wygrali z San Marino również 0:2 bramkach Smolarka i Lewandowskiego. Przypomnijmy jednak, iż był to katastrofalny mecz naszej drużyny, czego symbolem jest wydarzenie z 15. minuty meczu - po faulu w polu karnym gospodarze wywalczyli jedenastkę, którą obronił Łukasz Fabiański.

Reprezentacja Polski jest przeciwnikiem, z którym San Marino mierzyło się w swej historii najczęściej. Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami Polaków, którzy strzelili swoim rywalom 28 bramek i tracąc żadnej. Średnio na mecz Polacy aplikowali rywalom 4 bramki.

Osłabiona w ataku Reprezentacja Polski nie powinna „szaleć w ofensywie”, powinna próbować rozgryźć rywala stosując atak pozycyjny. Defensywne San Marino skupi się na próbach kontrowania swoich rywali.

Spokojnie w defensywie, bez szaleństw w ofensywie – tak będzie wyglądał mecz San Marino-Polska. Myślę, że Polacy zakończą mecz wynikiem 0:3 lub 0:4 i utrzymają nadzieje na udział w finałach Mistrzostw Świata.
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: Over 2.5
Kurs : 2.25
Buk: Unibet
Wszyscy wiemy, że to będzie ważne spotkanie dla obu drużyn. Zwycięzca mocno się przybliży do wyjazdu na MŚ do Brazylii. No właśnie....zwycięzca. W mojej ocenie bardzo trudno wskazać faworyta tego spotkania. Niby Anglicy mocno osłabieni, ale to zawsze Anglia. Z nimi łatwo nikomu się nie gra. A już w szczególności Ukraińcom, którzy jeszcze nigdy z Anglią nie wygrali.
Jeśli chodzi o osłabienia to zabraknie Roneya, Sturringe, Caulkera oraz wykartkowanego Welbecka. Rodzi się pytanie czy tam kroś jeszcze zostanie do gry. W ataku do dyspozycji są t Rickie Lambert i Jermain Defoe. Jest też kilku „kozaków” – Frank Lampard, ostoja Chelsea Londyn, który zagra swój 100 mecz w koszulce Lwów. Steven Gerrard i Ashley Cole......więc widać ,że Anglia będzie miała kim postraszyć. Jeśli chodzi o zespół Ukrainy to jest w wielkim gazie. I to nie podlega dyskusji. Dzisiaj napewno zechcą zaatakować i pokusić się o zwycięstwo. Zespół jest zdecydowanie mniej doceniany w Europie niż Anglia, ale posiada wielką ambicję i wolę walki. Tak jak wcześciej napisałem ten mecz może potoczyć się bardzo różnie. Dlatego w mojej ocenie dobrym typem w tym spotkaniu jest Over.
Spodziewam się ataków gospodarzy, myślę że Anglicy swoją szanse do strzelenia bramki też dostaną. Potencjał ofensywny obu drużyn jest bardzo duży. Wystarczy, że któraś z drużyn strzeli bramkę, to worek z bramkami się rozwiąże. W tym meczu granie undera po słabym kursie w mojej ocenie nie jest dobrym pomysłem. Warto spróbować over 2.5 po kursie 2.25.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje do Mistrzostw Świata, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: I połowa Polska (-2 gole)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 mecz eliminacji Mistrzostw Świata, San Marino - Polska, nie trudno wskazać zwycięzcę w tym meczu, będą to nasi rodacy, to że gola nie stracą raczej też jest w 100 % pewne, teraz tylko kwestia jak wysoko wygramy? Mimo braku Lewandowskiego bez problemu strzelimy kilka goli rywalom, którzy są po prostu najzwyczajniej amatorami, nie grają w piłkę zawodowo, piekarz, lekarz czy inne specjalizację to właśnie zawody piłkarzy San Marino. Porażki 0:9 z Ukrainą, 0:4 z Włochami, 0:5 z Polską, 0:8 z Anglią, czy też 0:3 z Czarnogórą to ostatnie wyniki tej reprezentacji. My z kolei ostatnio zremisowaliśmy z Czarnogórą na Narodowym w Warszawie 1:1, ale nasza gra mogła się podobać. Tak naprawdę nie gramy najgorzej w tych eliminacjach, ale po prostu nie wygrywamy, i mamy aż 4 remisy na koncie. Z San Marino zawsze nam się grało, lekko miło i przyjemnie ostatnie wygrane to 5:0, 10:0, 2:0, 5:0, oraz 2:0 dla Biało - Czerwonych. San Marino od 8 meczy jest bez gola na swoim koncie, jest do dobry wynik jak na tą reprezentację, jednak ostatniego gola strzelili równie słabej reprezentacji Malty. Mimo, że na ataku będzie grać Brożek który w reprezentacji nie grał od dawien, dawno to nawet on powinien bez problemu wpakować rywalom kilka bramek. Ja myślę, że nasi zawodnicy będą chcieli poprawić sobie humory, więc wygrają wysoko, stawiam na wynik w okolicy 6:0, przecież San Marino to amatorzy, skoro Ukraina strzeliła 9 bramek San Marino, ja myślę że my jesteśmy w stanie ich wpakować, około 6 handicap przy takim kursie jak najbardziej do przyjęcia.
ZWROT
 
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Spotkanie: AFC HORNCHURCH - WEALDSTONE
Typ: 2
Kurs: 2.40
Data: 10.09.2013
Godz: 20.45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj, kiedy większość żyje meczami eliminacyjnymi, w oko wpadł mi mecz gdzie kurs zarówno na gości jak i gospodarzy jest taki sam, czyli 2.4. Drużyna Hornchurch, dzisiejsi gospodarze zajmują aktualnie 3 miejsce w lidze i są tylko punkt za swoimi przeciwnikami, a do lidera tracą dwa &#39;&#39;oczka&#39;&#39;. Śledząc poczynania zespołu Hornchurch można zauważyć że u siebie nie są zbytnio bramkostrzelni, a w wielu z ich ostatnich spotkań brak zdecydowanych wygranych, raczej wymęczone zwycięstwa.
Co do gości, w których upatruje faworyta. Na wyjazdach również nie szaleją jeśli chodzi o strzelanie bramek, jednak w roli gości mało tracą, a w obecnym sezonie to tylko jedna bramka. Dodatkowo warto dodać że moi faworyci poza domem jeszcze nie przegrali i będą chcieli podtrzymać dobrą passę.
Mecz będzie na pewno bardzo zacięty, ponieważ wygrana może zapewnić fotel lidera, czy to jednej czy drugiej drużynie. Myślę jednak że to drużyna Wealdstone zgarnie 3pkt, po meczu walki, gdzie o wygranej może zadecydować jedna bramka.
⛔100
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna el. Mistrzostw Swiata
Zdarzenie: Grecja - Lotwa
Typ: -1 Grecja = Remis
kurs : 3,5
Buk : Sportingbet
Na ten mecz czeka cala pilkarska Grecja. Jezeli Grecja wygra, a takie jest moje zalozenie to ma szansze wyjscs grupy na pierwszym miejscu. Oczywiscie, wszystko rozstrzygnie sie po bezposrednim spotkaniu z Bosnia i Hercegownia bo maja z Bosnia po tyle samo punktow.
Ostatni mecz ktory odbyl sie w Lichenstainie zakonczyl sie zwyciestwem jedna bramka. I tak typuje ze i tym razem bedzie. Na 10 meczow 5 meczy zakonczylo sie wlasnie zwyciestwem jednobramkowym zwyciestwem Grekow i wlasnie tutaj upatruje - 1 Grecja i Remis.
Good Luck.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: więcej niż 5,5 gola w meczu
Kurs: 2,35
Bukmacher; Bwin
Analiza : Mecz wyjazdowy naszej reprezentacji z bardzo słabą drużyną San Marino. Polska zagra bez Lewandowskiego Glika i Wawrzyniaka. Przedewszystkim brak tego pierwszego jest dużym osłabieniem. Ja jednak uważam że w takim meczu Brożek który ma Lewandowskiego zaprosić dużo lepiej się sprawdzi. Lewandowski od dłuższego czasu gra na wielkim spięciu. Wielu znawców liczy mu czas bez bramki w kadrze. Brożek zaś zagra sobie na luzie i strzeli ze dwie trzy. Szanse na gole mają też grający jak nie polacy Zieliński i Klich. A Kuba Błaszczykowski jest według mnie w super formie co widać było i w meczu z Danią i z Czarnogórą.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje
Spotkanie: Luksemburg vs Irlandia Północna
Typ: Luksemburg DNB
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Luksemburg spisuje się ostatnio bardzo przyzwoicie. Zespoły z tej ligi w eliminacjach europejskich pucharów, potrafiły eliminować drużyny mocniejsze od siebie (przynajmniej na papierze). Reprezentacja też nie spisuje się najgorzej. W piątek udało się strzelić gola na trudnym terenie w Rosji. Dziś rywal o wiele słabszy, więc strzelić bramkę to na pewno będzie minimum w tym meczu. Ostatni mecz u siebie gospodarzy, to wygrana z Litwą, która prezentuje podobny poziom do Irlandii Płn. Goście ostatni raz na wyjeździe wygrali 3 lata temu w Słowenii. W tym czasie grali między innymi z Maltą i Wyspami Owczymi, gdzie udało się wywalczyć po jednym punkcie. Z ostatnich meczów nic nie wskazuje, na wygraną przyjezdnych. Luksemburg powinien tego meczu co najmniej nie przegrać (kursy na 1x ~1.70, więc też warto pograć). Ja jednak myślę, że uda się gospodarzą strzelić gola i zachować czyste konto 1:0. Jednak gram ostrożniej i typuję wygraną Luksemburga ze zwrotem. Poza tym goście bez kilku ważnych grajków: Laferty, Brunt i możliwe braki: Ferguson, McGinn i Ward. Co powoduje bardzo poważne osłabienie offensywne.
✅175
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
San Marino- Polska
over 12 rzutów rożnych
@ 2,2
bet365

ANALIZA. Witam, tak jak ostatnio gram na dużą ilość rogów w meczu z San Marino. W piątek mi nie wyszło, ale to pewnie dlatego, że ukraina gra lepszą piłkę od naszych i oni raz po raz znaleźli sposób by umieścić piłkę w siatce, nasi będą walić głową o ścianę- utworzoną z 11 zawodników San Marino zresztą. Waldek na dzisiaj wystawi inny skład niż w piątek i zgrania już takiego się nie spodziewam. więc gospodarze nie będą mieli takich problemów z przerwaniem akcji jak to miało miejsce w piątek. W pierwszym meczu tych ekip na tych eliminacjach było chyba 17 rożnych i myślę że dzisiaj będzie podobnie, bo na dużą ilość bramek nie liczę, max 4, za to szansę widzę w rogach. San Marino broniące się w 11 będą się ratować przed utratą gola poprzez wybijanie piłki
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom