>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter -Leverkusen
Typ: Więcej różnych Leverkusen
Kurs: 2.1

Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dla mnie mecz trochę no bet choć też skłaniałbym się w stronę Interu.
Ale tak sobie przepatrzylem mecze Niemców oni nabijają tych różnych dość dużo. Jak wiemy ich styl gry to atak, atak i atak. Nawet z Bayernem potrafili mieć więcej różnych.
Inter też przesledzilem w lidze i właśnie nie licząc pojedynczych meczy że słabszymi drużynami oni tych rogali nabijają mało. Skłania mnie to do pobrania więcej rogali przez Niemców a i wydaje mi sie, że gra w ich kraju jakiś tam malutki handicap im daje.

110
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter Mediolan - Bayer Leverkusen
Typ: Liczba rogów w I połowie - poniżej 5,5
Kurs: 1,44

Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Mecz zapowiada się atrakcyjnie, ale ja cos czuję, że będzie asekuracyjnie i z checią do przejścia dalej z zachowaniem maksimum sił. Patrząc na statystyki rzutów rożnych obu ekip to nie sa to jakieś rewelacyjne wyniki, a jak nałozymy na to filtr pierwszej połowy to linia poniżej 5,5 rogu wydaj sie byc atrakcyjna. Inter w oststnich meczach zdobywał w I połowie 0, 1, 3 rogów, Bayer 4, 0, 4. Suma tcyh wyników daje typ na pograniczu. Dlatego wydaje mi się, że biorąc pod uwagę stawkę meczu i ewentualne wejście do półfinału gdzie spotkaja kogos z pary Szachtar/Basel to sądzę, że będzie mecz defensywny, a to sprzyja mojemu typowi. Dopiero strzelenie bramki przez jedną z ekip może zmienić obraz gdy, ale liczę, ze stanie sie to dopiero w drugiej połowie.

44
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Leverkusen
Typ : Powyżej 2.5 gola
Kurs : 1.75
Bukmacher : Fortuna
Mecz opisany z każdej strony. To że drużyny ostatnio raczej grają na under w mojej opini jest mało ważne. To jest liga Europy i tutaj rozgrywki to zupełnie coś innego niż liga. Można powiedzieć że Bayer gra u siebie, może nie na własnym stadionie ale u siebie w kraju. Bayer z niemieckiej overowej ligi przyjeżdża do dobrze dysponowanego Interu, tu można poszukać nawet większej ilości goli ale 3 brami to w mojej opini dość pewny Typ po całkiem przyzwoitym kursie. Liczę na gola w początkowych minutach Spotkania i ładny bramkostrzelny mecz.

75
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - FC Kopenhaga
Typ: FC Kopenhaga strzeli gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Faworyt jest oczywisty i co do tego nie ma wątpliwości, ale Kopenhagę stać tutaj na strzelenie gola. Manchester United jest nie tylko faworytem tego meczu, ale też głównym faworytem do wygrania całych rozgrywek. Wobec tego motywacja Kopenhagi będzie ogromna, by powalczyć z tak klasowym zespołem jak Manchester United. Trudniej o motywację będzie mieć Manchester, gdyż jest to dla nich spotkanie w stylu samo się wygra, a jeśli wyjdą z takim nastawieniem, to mogą mieć trochę problemów. Kopenhaga awansowała do ćwierćfinału zasłużenie. W swoim ostatnim meczu pokonali 3:0 Basaksehir odrabiając stratę z pierwszego spotkania. W drodze do ćwierćfinału niespodziewanie wyeliminowali Celtic. Patrząc na ostatnie mecze Manchesteru United, to ich obrona jest dość nierówna, zdarzają im się słabe mecze i proste błędy. Według mnie Kopenhaga strzeli gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina rozpoczęcia spotkania: 20:30
Spotkanie: Phoenix Suns-Oklahoma City Thunder
Typ:
1. kwarta - różnica zwycięstwa Oklahoma 3+
Kurs: 3.30
Bukmacher: ewinner

Analiza:Kurs bardzo fajny i nie wiem czemu szczerze kursy w strone Phoenix spadaja.Jest to 1 kwarta wiec obie ekipy wystawia najmocniejszy sklad.Phoenix po powrocie wyhgrywa mecz za meczem i ich dyspozycja jest bardzo dobra ale tutaj Oklahoma moze spokojnie wygrac 1 kwarte 4 punktami tym bardziej ze zdarzaja im sie gorze momenty w tych 1 kwartach.Warto dodac ze historycznie to Oklahoma wygrala kazdy z 5 ostatnich meczy i nie sadze aby dali rywalom odjechac na jakas wyzsza ilosc w tej 1 kwarcie a ja po prostu gram ryzykownie na ich zwyciestwo kilkoma koszami.Powodzenia!

230
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina rozpoczęcia spotkania: 20:30
Spotkanie: Phoenix Suns-Oklahoma City Thunder
Typ:
Oklahoma zwycięży 6 punktami lub wyżej (także po OT)
Kurs: 5,65

Bukmacher: etoto

Na szybko. Phoenix Suns ma serię 5 zwycięstw w 5
meczach. Są zatem w formie. Ale mieli za przeciwników tylko LA CLIPPERS, reszta to po piłkarsku ogórki. Zatem dzisiaj mecz prawdy. Sądzę że zadecyduje 4 kwarta, oczywiście fajnie by było by moi faworyci prowadzili od 1 do ostatniej minuty ale to sport a zwłaszcza NBA.

Odds portal: w typowaniu 1/ x/ 2 nikt nie daje na mój team. W typowaniu 1 / 2 13 na 45 daje na zwycięstwo Oklahomy.

A tu kursy na te 6 punktów przewagi kształtują się tak: https://www.oddsportal.com/basketba...s-oklahoma-city-thunder-Uo9ePFh3/#ah;1;5.50;0

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
B 672

budżetowy gracz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Leverkusen
Typ : obie strzelą
Kurs : 1.55
Bukmacher : sts
Inter ma już zapewniony awans do Ligi Mistrzów i jest po wyczerpującej końcówce sezonu. Ostatnie wyniki były lekko lepsze od gry, co pokazało spotkanie z Getafe. Plusem jest na pewno powrót do gry Nicolo Barelli, który gwarantuje wzrost dynamiki akcji w środkowej części boiska. Na stałe zakontraktowany został Alexis Sanchez, bardzo dobrze spisujący się w ostatnich spotkaniach. Niemcy są dużo świeżsi od podopiecznych Conte. Bosz preferuje ofensywny styl gry, a ofensywa z Havertzem na czele powinna zagwarantować minimum trafienie.

55
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +39
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Leverkusen
Typ : under 2,5
Kurs : 2,30
Bukmacher : sts
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie w Lidze Europy pomiędzy zespołami Interu Mediolan i Bayeru Leverkusen. Delikatnym faworytem tego spotkania wydają się być gracze z Włoch. Gracze Antonio Conte będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Gracze Interu Mediolan będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i będą chcieli zdominować dzisiejsze spotkanie. Ranga tego spotkania jest bardzo wysoka, dlatego uważam, że oba zespoły nie będą chciały się zbyt szybko otworzyć i atakować za wszelką cenę. Antonio COnte kładzie duży naciska na grę defensywną swoich zespołów, dlatego gracze Bayeru będą musieli się bardzo natrudzićaby zagrozić rywalom. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu, dogrywka i rzuty karne po których awansuje Inter.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom