>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.01.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Espanyol – Elche
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Espanyol jako beniaminek radzi sobie bardzo, dobrze pewne miejsce w środku stawki i dość pokaźna zaliczka jeśli chodzi o przewagę nad strefą spadkową, dzisiejszy mecz może dać jeszcze większe spokój bo grają z pierwszą ekipą ze strefy spadkowej. Beniaminek na pewno bardzo dobrze wykorzystuje aspekt własnego boiska gdzie przegrali tylko jeden mecze, potrafią zagrać odważniej i skutecznie tylko w jednym meczu na otwarcie nie potrafili strzelić bramki, a udało im się tutaj pokonać min. Real Madryt 2:1. Ostatnio szalony mecze z Levante wygrany 4:3 gdzie właśnie Ci kibice nieśli ich do ataków i odrabiania strat, dziś znowu rywale niższej kategorii a więc spodziewa się tutaj też gry do przodu i walkę o kolejne trzy punkty. Elche w strefie spadkowej ale z szansa na opuszczenie tego miejsca ale dziś trzeba ugrać punkty, oglądałem kilka spotkań tej ekipy w tym sezonie i dużym problemem jest skuteczność, bo kreować jak na jakość ekipy potrafią sporo, potrafią pograć otwartą piłkę. Mecz z Barceloną pokazał że potrafią mocno naciskać w ofensywie nie mając nic do stracenia niestety wyciągnęli w tamtym meczu z 2:0 na 2:2 i znowu nie potrzebnie się cofnęli bo ta gra w defensywie im nie wychodzi, dziś liczę że postawią na najlepszą obronę czyli ataku. Pierwszy mecze tych ekipa w tym sezonie zakończył się remisem 2:2

91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +148
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina 21:00
Spotkanie : Espanyol : Elsche
Typ : powyżej 4,5 żółte kartki
Kurs : 1.65
Bukmacher : fortuna
Mecz ostry brutalny z duża ilośc kartek a nawet i czerwonymi karkami tak mi się wyobraża dzisiejsze spotkania pomiędzy tymi drużynami. Wyżej kolega zagrał już ze będzie karny albo czerwona i jestem tez przekonany ze coś z tych zakładów będzie wiec zapewne jak tak będzie wyglądało spotkanie to nie obejdzie się bez kartek. Obie ekipy maja nerwowe zachowanie który daje im spora ilośc kartek. Sędzia Gil to gość który nie boi się kartek ! Dzisiaj pokaże spora ilośc nie pozwoli aby któryś z zawodników z nim dyskutował a zapewne nie jeden zawodnik będzie chciał dyskutować co skończy się upomnieniem linia zostanie szybko pokryta

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +315
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Espanyol – Elche
Typ: over 25.5 fauli
Kurs: 1.85
Bukmacher:betfan
Analiza:


Witam
Moją pierwszą myślą na to spotkanie był over 2.5 bramki ale nie będę powielać typów od innych typerów także więc druga propozycja moja na to spotkanie to powyżej 25.5 fauli.
Średnia fauli Espanyolu to 10.7
Średnia fauli Elche to 12.9
Typ oparty typowo na statystykach ponieważ na ostatnie pięć meczy między tymi drużynami było 24,34,29,27,32 faule więc tylko w jednym meczu nie została pokryta nasza dzisiejsza linią.
Dziś jest ważny mecz dla obu ekip ponieważ obie graja o poprawę swojej sytuacji w tabeli - dla Elche będzie to okazja uciec że strefy spadkowej natomiast dla Espanyolu będzie możliwość i szansa na zbliżenie się do top 6 więc mam nadzieję że zapowiada sie ciekawy mecz obfitujący w gole, faule, kartki a także rożne.
Sedzia dzisiejszego spotkania jest JESUS GIL MANZANO ze średnia 5,27 kartek na mecz.


Tak więc dla chętnych był zagrał 2.5 gola + 4.5 kartek + 8.5 rożnych po kursie 5.00

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +319
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom