>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.01.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 10. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz NBA
Godzina: 03:05
Spotkanie: Utah-Miami
Typ: over 183
Kurs: 1.91
Bukmacher: williamhill
Analiza: Linia jest tak niska że nie moge przejsć obok tego obojętnie. Do gry wraca dla Utah 2 podkoszowych Gobert i Favors prawdopodobnie i waka będzie na całego a Miami może to przegrać ale licze na mecz overowy na pewno w tym wypadku....183...ekipa Miami coraz lepiej tez atakuje nie tylko wygrywa obrona Wade jakby kolejna młodość Debg coraz równiejszy Whiteside powinien zagrac Dragić chce napewno też sie odrodzić preferując swój styl up tempo...po za tym na Hawks bedę grał Hornets handi na plus czy Orlando Magic. Jak zwykle sporo rzeczy do grania w sobote nie wiadomo co wybrać. Mój typ dość mocny mi sie wydaje choć jakby z kapelusza wyjęty.
⛔100
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -&gt; NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie:
Chicago Bulls @ Atlanta Hawks
Typ: Bulls ML
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:

W ostatnim czasie wszyscy kochają tą Atlante, ja im zaufałem gdy grali z Rocketsami, dogonili na dogrywkę i wygrali - klasa, zaufałem im z NYK i dostali baty, potem w rewanżu spróbowałem przciwko nim, bo było 4.0 i się udało. Oglądałem te mecze, naprawdę nie grali po swojemu, nic specjalnego, nie umiem tego opisac, ale po prostu porównując te dwie drużyny wydaje mi się, że Bullsi grają lepiej, i mają swojego lidera (Butler w gazie ???? ) na ważne momenty, a Atlanta? Korver zrobił sobie z formy sinusoide :d
Fakt mecz wyjazdowy, jednak myślę, że Chicago da radę, są po dniu odpoczynku, po 6 zwycięstwach z rzędu, a Jastrzębie wyżywają się na 76ers ^^ idę w stronę byków, mimo że na wyjeździe są faktycznie słabszą drużyną, to mam wrażenie, iż są też niewygodnym rywalem dla Hawks!
Polecam !
Błędny dzień

⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Philadelphia 76-ers - Toronto Raptors
Typ: -14.5pkt, Toronto
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Philadelphia nadal na dnie, wygrana z Minnesotą była tylko przerywnikiem w serii przegranych na własnym terenie. Ostatni mecz przegrali już z Atlantą 98-126. Mecz szybko rozstrzygnięty (pierwsze piątki grały po ok.24-26min). Tutaj może być podobnie, ale ławkę Toronto ma przyzwoitą, więc nie powinna zmniejszyć przewagi.
Toronto w piątkową noc pokonali na wyjeździe Washington 9 punktami, wcześniej Brooklyn 17pkt. Przegrane z Cleveland i Chicago nic nie znaczą, ponieważ nie ma co porównywać Kawalerzystów i Byki do beznadziejnych 76-ers. Toronto ten mecz wygra, niewiadomą jest tylko z jaką przewagą. W bezpośrednich spotkaniach Toronto wygrywało w grudniu 20 punktami i w listopadzie 16pkt. Już kilka razy asekuracyjnie zaniżałem over, aby mi typ wszedł, potem okazywało się, że weszłaby i wyższa przewaga, dlatego tym razem jadę bez ogródek. Można grać spokojnie -9.5pkt po kursie 2.0, ale myślę, że nawet over 14.5 wejdzie, zaryzykuję, bo kurs jak na NBA
duży...
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy / DEL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Eisbaren Berlin - Augsburger Panther
Typ: Alternatywny Handicap 2-drogowo // Berlin -3.5
Kurs: 6.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider tabeli [ Berlin ] zmierzy się z 8 ekipą . H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy , zazwyczaj z dużą przewagą 4/2/4/4 golami , nie licząc ostatniego meczu między tymi ekipami zakończonego na korzyść gości. Augsburg słaby na wyjeździe, w ostatnich 5 spotkaniach zaledwie 1 zwycięstwo, natomiast gospodarze u siebie taki sam bilans tylko na odwrót, mianowicie w ost. 5 - 1 porażka. Ekipa Augsburga jest bardzo zależna od formy Matsumoto i Hanowskiego, natomiast na korzyść gospodarzy działa to, że tam cał y zespół niemal równomiernie punktuje. Patrząc na formę ekipy z Berlina liczę na wysokie zwycięstwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina : 17:00
Spotkanie : Academica - Tondela
Typ : BTS
Kurs : 2,20
Bukmacher : Bet365
Analiza :
http://www.betexplorer.com/soccer/portugal/primeira-liga/academica-tondela/EX5nl5M3/
Gospodarze po bardzo słabym początku sezonu (sześć porażek), zaczęli już coś grać, ostatnie pięć meczy to dwa przekonujące zwycięstwa u siebie, bo 3:1 (z U. Madeira) i 4:3 (z Belenenses, trzecia bramka stracona w 90+), i trzy porażki, ale gdzie i z kim , trzy wyjazdowe spotkania przegrane 3:0(z Benfica), 3:1(z Porto) i ostatni mecz 3:0 z Bragą, więc rywale z górnej półki, i raczej nikt tutaj po nich nie oczekiwał zwycięstwa, te porażki były brane pod uwagę, są to drużyny z TOP 4, wszystkie grają świetnie u siebie.
Tondela natomiast ostatnie miejsce w lidze, bilans 2-2-12 (9:25), mówi sam za siebie, są na dobrej drodze do spadku, ostatnio wygrana z Rio Ave 2:3, gdzie Rio nie wykorzystało karnego, dodatkowo tak jak pisałem Rio jest w lekkim dołku, oczywiście to bardzo ważne zwycięstwo, bo wiadomo może być jak efekt domina i tera popchnąć drużynę do lepszych meczy, w ostatnim meczu porażka z Ferreira 0:2, po dość dobrym spotkaniu, więc może coś się ruszyło, mam taką nadzieję.
Academica od pięciu spotkań u siebie nie przegrała, ostatnio dwa zwycięstwa bardzo przekonujące, to jest mecz o &quot;6&quot; punktów, powinniśmy zobaczyć walkę od początku, i bramki, o gola dla gospodarzy się nie martwię, ciekawy jestem jak zagrają goście, ale obrona gospodarzy nie jest nie do przejścia, a kurs całkiem fajny, jedyny - i właśnie dlatego pewnie taki wysoki kurs to, że w 16 spotkaniach ligi goście zdobyli tylko 9 bramek, ale w ostatnich trzech meczach zdobyli cztery gole, plus nie wykorzystali jednego rzutu karnego, i grali fajną ofensywną piłkę.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Futbol Amerykański NFl
Godzina : 02:15
Spotkanie : Cincinnati Bengals : Pittsburgh Steelers
Typ : Antonio Brown Powyżej 8.5 Receptions
Kurs : 1.80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Historia większości czarnoskórych zawodników NFL jest pełna różnych przykrych zdarzeń. Nie inaczej było z naszym dzisiejszym bohaterem Antonio Brownem. W wieku 16 lat jego matka wzięła kolejny ślub i zmusiła Antonio do wyprowadzenia się z domu. To nauczyło Antonio wielu rzeczy, szczególnie jak radzić sobie samemu w wielu sytuacjach. Był świadom tego, że w życiu jest dla niego napisany pewien plan i robił wszystko aby spełnić swoje marzenia.
Antonio w szkole średniej grał głównie na pozycji QB, RB jak i również WR. Do tego był świetnym lekkoatletą. Próbował dostać się na kilka uniwersytetów jednak dopiero coach Zach Azzanni zdecydował się sięgnąć po tego młodego człowieka. Zdecydował, że Brown zostanie WR&#39;em. Po 3 latach uczęszczania na CMU Antonio podjął decyzję o spróbowaniu swoich sił w drafcie. Został wybrany dopiero z 195 numerem w 6 rundzie co świadczyło o tym, że wiele drużyn nie widziało w nim wielkiego talentu.
Brown zadebiutował w lidze 19 września 2010 roku i od tamtej zadziwia cała ligę swoimi umiejętnościami. Podczas swojego rookie season zaliczył kilka spektakularnych zagrań pomagajać swojemu teamowi zajść do SuperBowl XLV.
Przeskakując już te kilka lat do przodu śmiało możemy powiedzieć, że obecnie #48 jest najlepszym receiverem w lidze. W ostatnich 3 sezonach złapał on rekordowe 375 piłek. Dodatkowo w ostatnich 3 sezonach zanotował 1499,1698,1834 rec yards. Strach pomyśleć co by było gdyby Big Ben był zdrowy przez cały sezon. Jestem pewien, że bariera 2k rec yards by pękła. Warto też wspomnieć, że Antonio jest pierwszym graczem w historii NFL który zanotował 175+ rec yards w 4 spotkaniach w pojedyńczym sezonie.
Antonio zagrał w 16 spotkaniach w tym sezonie.
Linię 8.5 przekroczył 7 raz, ale warto wspomnieć, że Big Ben nie wystąpił w 4 spotkaniach i to właśnie wtedy Brown zanotował 4 spotkaniach w których w sumie miał 17 receptions.
Wychodzi 7 pokrytych na 12.
Jeśli chodzi o spotkania przeciwko Cincy to te drużyny spotkały się dwa razy.
#84 miał 6 rec na 11 targets i 7 rec na 10 targets. W tych spotkaniach zdobył 1 TD.
Jak wiemy dosyć wcześnie w tym roku wypadł Bell, a w dzisiejszym spotkaniu również nie zobaczymy Williamsa. To sprawia, że RB1 prawdpodobnie będzie Toussaints, a nawet nie potrafił on skutecznie biegać po Brownsach. Taka sytuacja może sprawić, że Steelers będą często w sytuacji 2&amp;long, 3&amp;long, a wtedy zdecydowanie trzeba zwrócić się do swojego najlepszego gracza jakim jest Brown.
Antonio wyróżnia się niesamowitą dynamiką, ma świetny instynkt i jest wszechstronny. Wielką przyjemnością jest patrzeć jak zachowuje się po złapaniu piłki. Obrońcy czasem nie mają pojęcia gdzie pobiegnie Brown.
Złapanie 9 piłek nie jest łatwą sprawą i wszystko tu zależy od tego jak potoczy się spotkanie. Niestety dla Steelers ich secondary jest bardzo słabe i możliwe, że to oni często będą musieli gonić wynik.
Motto Browna to
&quot;Chest Up, Eyes Up, Prayed Up&quot; co oznacza, że trzeba wierzyć w siebie, być silnym, pracować ciężko i mieć wiarę. Ja natomiast mam nadzieję, że Antonio pokaże kto jest najlepszym receiverem w lidze i wraz z Big Benem poprowadzą Terrible Towels do wygranej.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, puchar FA
Spotkanie: Tottenham – Leicester
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Buk: bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Najciekawszą parę 1/32 finału pucharu FA tworzy Tottenham z Leicester a to głównie za sprawę świetnych w tym sezonie Lisów. Tottenham rozgrywa bardzo dobry sezon i wydaje się że z taką formą jest to zespół który stać na top 4. Oglądałem ich w tym sezonie kilka razy i ich gra może się wszystkim podobać, fajnie krąży im ta piłka na boisku z odpowiednią kombinacją i szybkością. Obecnie w tej ekipie jest dużo jakości nawet w defensywie wyglądają bardzo solidnie a to było ich zmorą, w Premier League przegrali tylko dwa razy tylko ich dzisiejszy rywal może się pochwalić takim wynikiem. Goście to już sensacja tego sezonu, przed rokiem na tym etapie zespół zamykał ligową stawkę a teraz naprawdę walczy o podium bo pokazał już z najlepszym że nie ma odpuszczania i dużego kryzysu. Wyniki tego zespołu biorą się z bardzo odważnej gry potrafią dużo strzelać i dużo przy tym tracić. Dla Kogutów ten puchar dużego znaczenia nie ma nic się nie stanie jak już teraz odpadną, priorytetem jest liga, dlatego dziś trener postawi na pewno na kilku rezerwowych bo sezon długi. Najwięcej na tym moim zdaniem straci ta świetnie dysponowana w tym sezonie defensywa bo gdzieś wyczytałem że para stoperów sobie odpocznie bo do tej pory grali wszystko, ofensywa też pewnie trochę przemeblowana ale akurat w tej formacji są odpowiedni rezerwowi dający również dużo jakość. Leicester tak świetny sezon zawdzięcza bardzo odważnej grze i świetnemu duetowi w ataku, ale od trzech spotkań nie trafili do bramki rywala, dostają trudne spotkanie na przełamanie ale tak jak wspomniałem gospodarze trochę będą przemeblowani. Wydaje mi się że trener Ranieri będzie tutaj chciał iść na wymianę ciosów by odzyskać swój styl który dawał serie zwycięstw. W pierwszym spotkaniu w Premier League padł remis 1:1 ale dobrze pamiętam końcówkę tego starcia gdzie szła akcja za akcję i tego się dziś spodziewam od pierwszych minut, bo historia spotkań bogata w bramki. Przed rokiem Totki wygrały tutaj 4:3, a także przegrali w Pucharze 1:2.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -KHL
Godzina: 08:00
Spotkanie: Vladivostok - Traktor Chelyabinsk
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na niedziele wybrałem mecz w lidze rosyjskiej. Mimo, że drużyna z Vostoku jest bardzo młoda w szeregach KHL (założona 2013) To radzi sobie w obecnych rozgrywkach bardzo dobrze zajmuje 4 miejsce w swojej konferencji .U siebie także radzi sobie całkiem nieźle na 24 mecze 14 wygranych.
Nie można tego powiedzieć o ich przeciwnikach. Chelyabinsk w tej samej konferencji zajmuje 13 miejsce , a na wyjazdach z 23 meczy wygrali 6 (2 po dogrywce). W pierwszym meczu w Chelyabisnku górą byli gospodarze , którzy wygrali po dogrywce. Teraz czas na rewanż i poprawę niekorzystnego bilansu w meczach bezpośrednich.
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina : 21.30
Spotkanie : Nacional-Benfica
Typ : Benfica
Kurs : 1.64
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :
Calkiem niezly kurs na Benfice ktora ostatnio jest w niezlej formie wygrywajac4mecze z rzedu w tym rozbili w pyl w ostatnim Martimo 6:0.Nacional jest z kolei bez zwyciestwa w ostatnich 7meczach nie zachwyca takze u siebie notujac 3zwyciestwa w 7meczach.Benfica wciaz walczy o mistrzostwo i miejsce gwarantujace start w lidze mistrzow dlatego ten mecz bedzie dla nich niezwykle wazny, biorac pod uwage roznice kilku klas i forme powinni wiec wygrac zwlaszcza, ze kontuzjowany jest podstawowy bramkarz gospodarzy Gottardi.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polpharma Starogard Gdański - Śląsk Wrocław
Typ: Polpharma -8.0
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze do niedawna oba zespoły okupowały 2 ostatnie miejsca w Tauron Basket Lidze. Dziś drużyna ze Starogardu Gdańskiego to zupełnie inna ekipa. W ostatnim czasie zaliczyli 3 okazałe zwycięstwa z rzędu i z pewnością mają ochotę przedłużyć serię szczególnie że grają przed własną publicznością. Budzinauskas fajnie wykorzystuje potencjał który drzemie w chłopakach. W ostatnich spotkaniach wyśmienita forma głównego strzelca Hicksa. Oczywiście nie odstają od niego poziomem inni zawodnicy pokroju Kinlocha Mirkovića czy choćby nawet Dee. Na miarę oczekiwań w końcu zaczął grać Flieger który jest podstawowym Polakiem w drużynie gospodarzy. Skład mają na prawdę fajny i myślę że z obecną swoją grą mogą spokojnie kręcić się w okolicy 10-12 miejsca a nie być &quot;czerwoną latarnią ligi&quot;. Ich przeciwnikiem będzie Śląsk Wrocław. Jak każdy wie jest to najgorsza ekipa w lidze. Co prawda dokonali w ostatnim czasie 2 wzmocnień ale nie okłamujmy się niewiele to da patrząc na ich obecną grę. Poza tym trzeba też pamiętać że minie trochę czasu aż zgrają się z drużyną i nauczą się zagrywek. Co do reszty drużyny to oprócz Williamsa nikt się nie wyróżnia. Od czasu do czasu jeszcze Kowalenko coś dorzuci i to by było na tyle. Reszta to od początku sezonu gra poniżej oczekiwań i nie zanosi się żeby miało to się zmienić - począwszy od Chanasa kończąc na Mrozie. Ikovlev na pewno będzie dobrym wzmocnieniem ale tak jak wcześniej mówiłem będzie potrzebował trochę czasu Han z kolei to średniak w I lidze kręcił cyferki a jak przyszło zaprezentować swoje umiejętności w Kotwicy to zderzył się ze ścianą - brutalna weryfikacja jego umiejętności. Ostatnio ostry wpiernicz w europejskich pucharach z Oostende i wydaje mi się że tu może być podobny mecz biorąc pod uwagę formę jaką ostatnio prezentuje zespół Polpharmy.
✅83
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Austria
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ol. Lublana-Salzburg
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo fajny mecz nam się szykuje w Austrii. Spotkanie ostatniej drużyny z pierwszą, Lublana drużyna która traci najwięcej bramek w lidze, a Salzburg najwięcej tych bramek strzela. Lublana w ostatnich meczach bardzo słaba forma, Salzburg odwrotnie forma jest i grają dobrze. Obie drużyny w tym sezonie grały dwa razy i oba mecze wygrala drużyna Salzburga 5-2 i 5-3. Obie ekipy overowe i spodziewam się w tym meczu dużej ilości bramek.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 11

andrew33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Frosinone - Napoli
Typ: Handicap rzutów rożnych: Napoli -2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 19 kolejce serii A drużyna z Neapolu zmierzy się na wyjeździe z ekipą, która zajmuje obecnie 18 miejsce czyli Frosinone. Moim zdaniem drużyny z przeciwnych biegunów - gospodarze posiadają najgorszą defensywę w lidze 36 bramek straconych, natomiast Napoli gra zdaniem wielu najładniejszy futbol we Włoszech. Nie wiem czy jest w ogóle sens porównywać te dwie tak różne drużyny, celem Frosinone jest utrzymanie w lidze. Napoli walczy i będzie walczyć o mistrza w tym sezonie i takie mecze po prostu muszą wygrywać. Uważam, że cały mecz drużyna z Neapolu będzie atakować i zamknie rywala w obrębie swojej szesnastki. Napoli ma zagrać najsilniejszym składem przeciwko rywalom, więc kompletnie nie widzę ich szans. Kurs na zwycięstwo gości wynosi koło 1.20, mi natomiast spodobał się kurs z handicapem na rzuty rożne, wygląda bardzo przyjemnie i myślę, że bez problemu powinien wejść - Napoli będzie stroną przeważającą jak nie masakrującą.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ottawa Senators - Boston Bruins
Bójka w meczu- TAK @ 2,20 Betsson

O niechęci do siebie tych ekip nie trzeba pisać. Generalnie o niechęci Bruins do Kanadyjczyków i vice versa. Jak wiadomo to ekipa grająca twardy hokej, czasem nawet brutalny. Ostatni mecz tych ekip który odbył się 30 grudnia, zakończył się bodaj dwoma bójkami i dość mocnymi przepychankami na koniec. Poniżej statystyka bójek w meczu zainteresowanych drużyn:

Jak widać miejsce numer 5 i 9 a więc wysoko na liście zadziorności. Kolejno 17 i 15 bójek w tym sezonie. Ponadto w tym sezonie bezpośrednie 2 spotkania i 3 bójki plus mnóstwo brudnej gry i twardego hokeja. Najbardziej liczę na Borowieckiego który ma 6 bójek na koncie a także na Rinaldo (4) lub Randell (4). Będzie ostra walka nie tylko na pięści.
Zły zapis typu
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Auckland 2016 (Nowa Zelandia) KWALIFIKACJE
Godzina: 00:00
Spotkanie: De Bakker Thiemo - Pavic Mate
Typ: 2
Kurs: 5.52
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:


Zacznę najpierw od faworyta bukmacherów. Holender, Thiemo De Bakker z 99 miejsca ATP a niegdyś 40. Końcówkę roku 2015 miał udaną, ponieważ wygrał dwa challengery. W obecnym roku będzie to jego trzeci mecz. Najpierw grał w kwalifikacjach do Brisbane gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Zoppem 6:4, 7:6 i w tych kwalifikacjach pokonał niejakiego Jonsa 6:2, 6:2. Holender jak się skupi to potrafi zagrać bardzo ładny tenis, ale trzeba mieć ciągle na uwadze, że to jest sprzedawczyk i przegrywał dziesiątki meczów od tak, ponieważ „nie widać było zaangażowania w jego grę&quot;.
Jego przeciwnikiem będzie młodszy o 5 lat Mate Pavic z 638 miejsca, ale był już na 295 pozycji. Pavic jako junior miał niezłe wyniki deblowe, ponieważ wygrał Wimbledon w 2011 roku. W dorosłym deblu również się nieźle spisuje, ponieważ zaliczył 5 finałów oraz ma na koncie jeden wygrany turniej. Także w grze podwójnej sobie radzi dobrze, ale niestety w singlu nieco gorzej. Chorwat jest znacznie mniej doświadczonym tenisistą od przeciwnika, ale wiadomo, że często to nie ma znaczenia.
Mate w przeszłości pokonał Przysiężnego, Jurgena Melzera, Grotha, Darcisa, Stakhovskiego, Lorenziego, Rama, Hasse i jeszcze kilku tenisistów z podobnym potencjałem co De Bakker. Chorwat ma jeszcze wiele braków w swojej grze, ale ma bardzo mocny serwis gdzie wspiera go 188 cm wzrostu, bardzo dobry forhend. Moim zdaniem kursy są za wysokie tym bardziej że Holender to zawsze wielka niewiadoma i nie wiadomoco się po nim spodziewać. Kurs warty ryzyka za mniejszą stawkę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs
Sharks OT
(1,74) B365
Na szczęście dzisiaj można sobie na spokojnie oglądać ten meczyk, bo jest o dobrej godzinie. Bo zwykle w San Jose zawodnicy swoje mecze odbywają po 4.30 polskiego czasu nad ranem. Dzisiaj miłe zaskoczenie. Po drugiej stronie Liście. Które grają w kratkę, ale mimo tego że graja w kratkę potrafią zaskoczyć. Sporo strzałów na bramkę. Kadri trochę się odblokował, bo na początku sezonu miał kilkanaście meczy bez bramki. Miedzy słupkami Bernier, który w mojej opinii nie jest jakimś szczególnie dobrym goalie. Zdarzają mu się wpuścić głupie bramki, w których na prawdę można krążek wyłapać. Defensywa, coś tam kuśtyka. Sam Phaneuf nie obroni drużyny przed porażką. Choć ten ma wyniki obiecujące. Jak na obrońce 17 asyst! Sam on, też gra najwięcej minut w zespole Toronto, do tego bardzo dobry przegląd pola i silna postać w Power play. Ogólnie gdyby nie trener, to Liście chyba by za bardzo nie mieli za dużo do powiedzenia w lidze. Natomiast Rekiny, mają lekką mam nadzieje &#39;&#39;lekką&#39;&#39; przepaść. Są tak nisko w tabeli, jak nigdy dotąd. A początek sezonu był na prawdę mocny w ich wykonaniu. 21,3% zdobytych bramek podczas gry w przewadze, co stanowi ich siódmą lokatę, w zdobytych bramkach power play. Nie miej jednak, to dalej mocna i o silnych formacjach drużyna. Która u siebie potrafi zdominować, ale i potrafi zagrać totalny piach. Jakiś czas temu grali ze sobą te drużyny, wygrała drużyna dzisiejszych gospodarzy. Mam tamten mecz w pamięci. Na początku szybkie prowadzenie 2:0 Rekinów, później szybka odpowiedź zespołu Leafs, na 2:2. Po czym Rekiny zaczęli trochę kapitulować i dostawali już dwoma bramkami. Czasu do końca meczu było coraz mniej, ale jednak zadziałała mocna głowa i chłodny umysł. Rekiny zdołali zremisować, a podczas dogrywki kropkę nad i postawił nie kto inny jak Brent Burns. Zawodnik GOLIAT, który jest niezniszczalny jeśli chodzi o minuty spędzone na lodzie, a także jeśli chodzi o strzały. Bombarduje z każdej pozycji swoich rywali, nie boi się oddać mocnego kąśliwego &#39;snapshot-a&#39; który ma mnóstwo mocy. Jeszcze jakiś czas temu na Brenta, kursy oscylowały po 4,50 na bramkę teraz, to żeby taki kurs zobaczyć to chyba mija się z celem. Ale jego postać jak najbardziej pozytywna. Waleczny i zadziorny. Pavelski także odwala kawał dobrej roboty. Dużo bramek strzelonych w przewadze. Nawet Marleau, który mimo swojego wieku dalej próbuje walczyć o najwyższe cele. Gospodarze mają patent na Toronto, grając na swoim terenie, a także w delegacjach. Liczę, że wróci w końcu ta karma, gdzie będą wygrywać mecze za meczami, bo ich team potencjał posiadają przeogromny. Gram Sharks!
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - WŁOCHY: Serie A

Atalanta Bergamo - Genoa CFC
Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia, godz.
Atalanta HA -1 @3,85 Unibet

Atalanta aktualnie zajmuje dziesiątą pozycję tabeli ligowej i od 3 meczy nie zdobyła ani jednego punktu. Dzisiaj świetna okazja do zdobycia trzech oczek, ponieważ przyjeżdża do nich zespół z Genui, który zajmuje siedemnastą pozycję, czyli tuż nad strefą spadkową. Gospodarze u siebie grają zadowalająco, w ośmiu meczach zdobyli 16 punktów po 5 wygranych, 1 remisie oraz 2 przegranych przeciwko Torino (0:1) oraz Napoli (1:3 w ostatnim meczu na własnym obiekcie). Genoa nie zasmakowała w tym sezonie jeszcze wygranej w meczu wyjazdowym, ledwo zremisowała trzykrotnie przeciwko Udinese (1:1), Torino (3:3) oraz Frosinone (2:2). W pozostałych meczach tak jak pisałem odnosili porażki, a ogólnie strzelili tylko 6 bramek, a stracili ich 15, co nie trudno zauważyć, że strzelali tylko w meczach, które remisowali. Dzisiaj stawiam na gospodarzy, którzy na pewno będą chcieli znowu wrócić na tą lepszą ścieżkę i dać radość własnym kibicom po trzech przegranych meczach z rzędu. Handicap jak dla mnie ma szanse pokrycia, ale zabezpieczyć zwrotem na pewno warto. Kurs przyzwoity, a więc szkoda nie spróbować przeciwko słabiutkiemu zespołowi z Genui.
⛔100​
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Portugalia - Segunda Liga
Godzina : 17:00
Spotkanie : Freamunde - Atletico
Typ : Freamunde
Kurs : 1,80
Bukmacher : bet365

24 kolejka Segunda Liga daje nam kilka meczy na których należy zawiesić oko. Dziś jednym z nich był przegrany mecz przez FC Porto B. Jutro także szykuje nam się kilka ciekawych potyczek. Ja wybrałem mecz Freamunde vs Atletico, dlaczego? Ponieważ myślę, że jest to mecz w którym powinien, paść wynik korzystny dla gospodarzy, którzy są w wybornej formie. Na swoim boisku przegrali tylko dwa razy (wynikiem 1:2), cztery razy zremisowali, a sześć wygrali. Ostatnimi czasy jednak to zwycięstwem kończą swoje mecze. Problemem dla nich może być obrona drużyny Atletico, ponieważ drużyna na wyjazdach traci najmniej goli w lidze - jedenaście spotkań - siedem straconych goli. Co do drużyny Freamunde.. bardzo dobrym instynktem strzeleckim ostatnimi czasy zadziwia Pedrinho, który w trzech ostatnich meczach wpisywał się na listę strzelców. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki wygląda to różnie, jednak patrząc na mecze wyłącznie na terenie gospodarzy to bilans miejscowych wynosi 2-1-0 (6:4). Prócz wygranej gospodarzy w meczu bardzo możliwy jest over 2.5 gdzie kurs wynosi 2.40, jednak chciałbym jednak namówić was do zagrania czystej jedyneczki. Powodzenia.
ZWROT
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Grecja - Football League
Godzina : 14:00
Spotkanie : Zakhyntos - Lamia
Typ : Zakhyntos
Kurs : 3.2
Bukmacher : bet365
Druga liga grecka ????
Po 13. kolejkach Zakhyntos zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jest na najlepszej drodze żeby pożegnać się z rozgrywkami. Jednakże na swoim stadionie póki co idzie im naprawdę nieźle, ich bilans to 2-3-1. Śledząc ich wyniki widać też wyraźnie, że póki co uniknęli pogromów, a wszystkie mecze przegrali minimalną różnicą bramek. Punkty są im potrzebne na gwałt - do bezpiecznego miejsca brakuje im ich 4.
Lamia z kolei na papierze wygląda nieźle. 6. miejsce w tabeli i 20 punktów w 13. kolejkach. Tyle, że na wyjeździe nie zdołali jeszcze wygrać, a ich bilans przedstawia się marnie: 0-3-3.
Według mnie Zakhyntos utrzyma dobrą passę na swoim stadionie, a zlekceważeni przez przeciwnika mogą pokusić się nawet o minimalne, jednobramkowe zwycięstwo.
Jeżeli ktoś się boi to można też grać na to, że będzie poniżej 2,5 bramek (kurs 1.55). Jak dotychczas średnia bramek gospodarzy to 0,7 na mecz, a gości - 1,15.
✅220
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, finał Mistrzostw Swiata BDO w Lakeside (Frimley Green)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Scott Waites - Jeff Smith
Typ: Jeff Smith
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po ponad tygodniu zmagań w podlondyńskim country clubie Lakeside, finał Mistrzostw Świata federacji BDO! Na przeciw siebie stają faworyzowany 38-letni Anglik Scott Waites i 2 lata starszy Kanadyjczyk Jeff Smith. Finał jakiego mało kto się spodziewał. Anglik to stary wyjadacz, w mistrzostwach nieprzerwanie od 2008 r. Triumfował raz, w 2013 pokonując Tonego O&#39;Shea. Jednak tamten wynik to był ewenement jeżeli chodzi o jego osiągnięcia na tej imprezie, gdyż w innych latach jego najlepszym wynikiem były ćwierćfinały. W zeszłym roku odpadł już w 2 rundzie. Jego oponent zza oceanu debiutował na tych mistrzostwach w zeszłym roku, kiedy to jako czarny koń turnieju awansował do 1/2. Jak widać w tym sezonie ten wynik poprawił. Faworyt dla bukmacherów jest dość jasny, ja sądzę, że jest inaczej. Dlaczego? Przede wszystkim prześledźmy drogę jaką przebył Scott. Tego dartera już dawno nie powinno być w tym turnieju ale widać, że ewidentnie do tej pory ktoś u góry czuwał nad nim. W pierwszym meczu pokonał mało znanego Holendra Willema Madingersa 3:0 ze średnią na poziomie. Wynik był zdecydowanie do przewidzenia, gdyż zawodnik z Niderlandów raz, że małe doświadczenie, dwa żadnych większych osiągnięć. Drugie spotkanie było już z zawodnikiem zdecydowanie cięższej kategorii, Belgiem de Vosem. I jest to jedno z tych po których Anglik powinien jechać do domu, a miał więcej przysłowiowego szczęścia jak rozumu. Przegrywał bowiem już 0:3 by ostatecznie pokonać 37-latka 4:3! W kolejnym spotkaniu przeciwnik jeszcze ciekawszy - Glen Durrant. Waites przegrywał 1:3 oraz 2:4 by... wygrać 5:4! No i półfinał który był rozgrywany w sobotę, gdzie rozłożył na łopatki Hughesa 6:1. Yozza zaprezentował się w tym meczu fatalnie, a jego średnia 82,35 dobrze obrazuje, że to nie Scotty był w tak dobrej formie tylko jego przeciwnik w tak kiepskiej. Smith stoczył w półfinale pasjonujący pojedynek z Veenstrą. Widowiskowo było zdecydowanie na razie najciekawszym pojedynkiem tego turnieju. Kanadyjczyk cały czas miał mecz pod kontrolą i miał realną szansę zakończyć ten mecz legendarną 9 lotką, niestety zatrzymał się na siedmiu trafieniach. Sporo w tym meczu wskazuje na Anglika. Osiągał zazwyczaj wyższe średnie, ma większe doświadczenie na tym turnieju... Dlaczego więc stawiam na Smitha? Bo widać, że Waites grając z mocnym przeciwnikiem wyraźnie się gubi, czego dowodami są potyczki z Durrantem i De Vosem. Smith gra na tym turnieju może nie widowiskowo ale równo, nie miał ani razu noża na gardle i ta równość jest dla mnie przed niedzielnym pojedynkiem ważniejsza niż przeciętna ilość zdobywanych punktów czy ilość straconych setów. Wiem, że jeżeli Scotty&#39;emu zdarzy się przestój (a jest to bardzo prawdopodobne, bo gramy do 7 zwycięskich setów, więc szykuje się długi mecz) to &quot;The Silencer&quot; nie popełni błędów &quot;Duzzy&quot; i &quot;Foxy&#39;ego&quot; aby w momencie gdy zabraknie mu seta do wygranej to miała drżeć mu ręka. Dla porównania Waites został przełamany na tym turnieju 4-krotnie, Smith jedyne dwa razy, a trzeba dodać, że rozegrał on jedno spotkanie więcej. Poza tym double to cały czas jego mocna strona. Mecz zapowiada się pasjonująco. Buki mają swojego faworyta ale opierają się chyba na wyniku półfinału. Ja (nie wiem, może robię błąd) patrzę w przekroju całego turnieju, a tam moim zdaniem lepiej zaprezentował się Jeff. Jeżeli tylko zachowa swoją równą grę to myślę, że powinien zainkasować czek na 100 000 funtów. Anglik wykorzystał już ilość przysługującego mu szczęścia. Dla mniej odważnych polecam zagrać typ: Jeff Smith +2,5 po kursie ok. 1,53. Nawet jeżeli Kanadyjczyk nie wygra to tak jak napisałem, nie zwykł on przegrywać swojego &quot;podania&quot; więc nie powinna być to różnica 3 setów bądź większa. Tyle na moje oko ale to sport. Może się zdarzyć wszystko. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom