>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.08.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Washington WTA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Saville - Bjorklund
Typ: Saville
Kurs: 1,58
Bukmacher: Etoto
Analiza: Niestety kurs spadł od rana ale dalej uważam że warto rozważyć pogranie w stronę Australijki. Saville zdecydowanie najlepiej czuje się na hardzie na którym nie grała od marca. Po słabym występie na Wimbledonie zrobiła sobie miesiąc przerwy od turniejów i mam dziwne wrażenie że dziś zobaczymy zupełnie inna zawodniczke. Zmiana nawierzchni, plus zmiana klimatu oraz przerwa powinny dobrze jej zrobić. Saville zrobiła spory progres i uważam że w zestawieniu ze Szwedka, ma więcej do zaoferowania. Bjorklund wygrywa bardzo dużo ale raczej z mniej wymagającymi przeciwniczkami. Australijka do meczu przystąpi po 3 kolejnych porażkach z rzędu co dodatkowo powinno wpłynąć na jej motywację.

58
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1612
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, puchar
Godzina: 20:46
Spotkanie: Magdeburg - Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht + obie strzelą
Kurs:
2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dziś spotkanie Magdeburgu - 2 ligowej drużyny z Eintrachtem Frankfurt. Zdecydowanym faworytem wydają się być goście jednak nie należy przekreślać gospodarzy bo często bywają w pucharach niespodzianki w dodatku patrząc jak Magdeburg rozpoczął ten sezon w lidze 2 - 1:2 z Dusseldofr i wygrana 3:2 z Karlsruher. Eintracht do tej pory 4 spotkania towarzyskie 3 wygrane i remis. Można wspomnieć może o zwycięstwie z Torino 3:1 z tych ważniejszych wyników.

Wydaje mi się, że gospodarze mogą powalczyć o sprawienie niespodzianki zwłaszcza u siebie jednak Eintracht szykuje się pewnie do meczu o Superpuchar i wydaje mi się, że dziś wyjdą składem właśnie najmocniejszym ( do meczu 10 dni) więc jest czas na odpoczynek.

Liczę, że zobaczymy mimo wszystko zacięte spotkanie i być może o zwycięstwie zadecyduje 1 gola więcej Eintrachtu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, Waszyngton
Godzina: 17:00
Spotkanie: Edmund - Watanuki
Typ: Watanuki
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Analiza:

Króciutko, bo za chwilę mecz. Edmund wraca do touru po dwurocznej przerwie spowodowaną urazem prawego kolana. Po tak długich przerwach z pewnością brakuje nie tylko ogrania, ale też pewności siebie. Nie chcę go porównywać do Thiema, bo to zupełnie inny rodzaj kontuzji, ale kupę czasu zajęło Austriakowi, by zacząć fajnie rywalizować i odbudować fizyczność. Brytyjczyk rozegra dopiero swoje czwarte spotkanie w tym roku, póki co wygrał 2-1 z Habibem i 2-0 z Hijikatą, by przegrać 0-2 z Ayenim. Wszystko to w challengerze w Winnipeg w poprzednim tygodniu. Dla większości są to nic nie znaczące randomowe nazwiska. Wiadomo, że Edmund ma bardzo duży potencjał, zapewne sporo większy niż Japończyk, ale 2 lata kariery uciekły.

Watanuki to po prostu rzemieślnik, który nie ma jakiegoś genialnego serwisu, czy dobrego wygrywającego uderzenia. Zwykły przebijak z charakterem jakich pełno w tourze. Mimo wszystko, jest on ograny na poziomie challenger, gra na swoich ulubionych kortach, wczoraj dosyć łatwo wygrał z Kruegerem, który na tym etapie kariery prezentuje podobny poziom co Edmund. Wydaje mi się, że do dubelka w sam raz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Termalica Nieciecza : GKS Tychy
Typ : Termalica
Kurs : 1,82
Bukmacher : Fortuna

Tak na szybko Słoniki to taki murowany kandydat do awansu jak na razie troszkę problemów jest z gra w defensywie tracą dużo bramek czerwone kartki mecze nie najlepiej im sie układają ale tam jest potencjał . Kadra Doś wyrównana mocna jak na warunki 1 ligowe zdecydowanie na plus ekipa dość międzynarodowa, brakuje troszkę zgrania- fajne wrażenie robi Poznar. Jak poprawia sie w defensywie to na pewno będą regularnie wygrywać i gromadzić pkt stwarzają sobie sporo sytuacji próbują grać piłka wiadomo to dopiero początek ligi ale dzisiaj pora na 3 pkt .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,63
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zakładam, że Korona głównie będzie ciułała punkty w spotkaniach domowych stąd też w tych meczach możemy spodziewać się z ich sporo twardej i agresywnej gry na pograniczu faulu. Zresztą gra ekip pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego zawsze charakteryzowała się takim stylem, tj. twarda i nieustępliwa walka o każdy centymetr boiska i nieodpuszczanie przeciwnikowi nawet na chwilę.
Widać to zresztą po tych 2 meczach rozegranych przez drużynę z Kielc - 19 fauli z Legią u siebie i 17 z Cracovią na wyjeździe.
Śląsk co prawda raczej nie gra tak ostro - 10 fauli z Zagłębiem i 9 z Pogonią ale aby zdobyć punkty będzie trochę musiał się dostosować do gry przeciwnika i zagrać bardziej agresywnie niż w tych poprzednich spotkaniach. Linia wydaje się wysoka ale liczę, że gospodarze zrobią większość roboty i na koniec meczu w statystykach po ich stronie zobaczymy sporą ilość przewinień.
Ostatnie 5 spotkań w Kielcach wyglądały obiecująco jeżeli chodzi o ten typ: 31, 30, 33, 38 i 30 fauli.

63
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1978
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Korona - Śląsk
Typ: over 7,5 rogów + under 5,5 bramki , Śląsk powyżej 3,5 rogów
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj fajny mecz zapowiada się w Kielcach gdzie Korona podejmie Śląsk Wrocław. Ciężko jest mi tu wytypować kto wygra, ale wiem ze mecz będzie szybki wiec poszedłem w rogi , Śląsk ma szybkich na boku zawodnikach co pozwoli im zdobyć minimu 4 rogi i na dodatek dołożyłem poniżej 5,5 bramki w meczu ponieważ mało kiedy taka linia bramkowa jest pokryta. Kurs 1.53 nie jest jakimś wielkim wyczynem ale dla mnie na singla za fajna stawkę jak najbardziej do gry .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA San Jose Hard
godzina 22.00 moze ulec
spotknie T. Townsend - S,Sanders
Typ Sanders i powyzej 22.5 gema
Kurs 3,75
betcris
Analiza :
Typowy mecz siłówka kontra wytrzymałosciówka .Taylor Townsend duża czarna dziewoja z mocnym serwisem i piekielnym forchendem ale tez z duża masą do dzwigania .Storm Sanders tenisowa spryciula z niezłą techniką i nieustempliwością.Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Townsend chyba słusznie ale to jej powrót po przerwie, od French Open zagrała tutaj dopiero dwa mecze i moim zdaniem im dłuzej mecz bedzie trwał tym większe szansę dawał bym Sanders.Obie najlepiej i najchętniej grają na hardzie , Sanders w tym roku w Miami pokonała 2;1 Niemeier a to dość podobna przeciwniczka do Townsen.Wydaje mi się że to nie powinien byc mecz do jednej bramki ale ostatecznie postawię że Sansers bedzie umiała rozrzucic przeciwniczkę po korcie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
B 260

bettingsmiles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Watford v Sheffield United
Typ: 02/-3.5 (Sheffield United wygrana lub remis, ponizej 3.5 gola w meczu)
Kurs: 1.78
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Watford a jednym z faworytow do awansu. W swoich szeregach maja do dyspozycji najjwieksza pule nowych talentow w calej dywizji oraz doswiadczonych graczy co pozwoli im wlaczyc sie w walke o najwyzsze cele w lidze. Problemem moze byc nowy trener ktory szczegolnie w poczatkowej fazie rozgrywek bedzie mogl miec male problemy zeby ten zespol odpowiednio ulozyc.

Sheffield niesiony fala sukcesow po nieudanej pierwszej czesci sezonu koncowka byla bardzo dobra w ich wykonaniu. Moim zdaniem juz od poczatku beda chcieli pokazac ze zamierzaja wlaczyc sie do walki o awans. Po ich stronie przemawia tez zgrany zespol ktory bedzie kontynuowal cele z poprzedmiego sezonu.

Watfard w przygotowaniach przed sezonoych skupilo sie na grze defensywnej. Oba zespoly zagaja raczej ostroznie wiedzac ze jedni jak i drudzy sa kandydatami do awansu.

Moj typ to wygrana Sheffield lub remis oraz ponizej 3.5 gola w tym meczu

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
couchpotato 48,1K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Soccer » Bolivia » Division Profesional
Godzina: 21:00
Spotkanie: Santa Cruz - Aurora
Typ: Santa Cruz
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:

Podejrzanie niskie kursy na gości a przy zacnej dyspozycji gospodarzy mimo wszystko bardziej niż remis widzę 3 oczka dla nich Oglądałem ich 2 spotkania i chodzili miło dla oka, brakowało zwykle skuteczności, ale oba mecze wygrali. Aurora to niewiadoma. W ostatnim meczu wyglądali bardzo słabo mimo, że wygrali z Inde. Petrolero a od tego czasu minely tylko 2 dni i mają mecz kolejny. 3 oczka dla gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Meksyk (k)
Godzina: 22:45
Spotkanie: Atlas FC - Toluca
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Na przestrzeni ostatnich 3 lat obydwie ekipy spotkały się pięciokrotnie, i w każdym przypadku padały minimum trzy gole, a łączna ich liczba zawiera się w 20, co daje średnią cztery bramki na mecz. W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkań i ach padało po pięć bramek. Toluca to zespół z udziałem którego pada sporo bramek (w 8 na 10 ostatnich przypadków minimum trzy gole), dlatego pójdę za kontynuacją tej serii i over również w dzisiejszym meczu.

60
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +555
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom