>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
L 0

lar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
Typ: Cracovia -1
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Zapraszam na mecz 3 kolejki polskiej ekstraklasy pomiedzy PBB a KSC. Dla mnie faworytem sa goście z Krakowa z kilku powodów przedewszystkim bardzo solidni obroncy jak np. Polczak Deleu czy Wołakiewicz którzy powinni sobie bez większego problemu poradzić sobie z najgrożniejszym napastnikiem gospodarzy Demjanem który swój sezon życia ma już dawno za sobą. Do tego obrona PBB to sa w znacznym stopniu porodyści wspomnę słynny sprint Nowaka w meczu z Legią. Wystarczy że ofensywni gracze KSC zastosują pressing a oni powinni zaczac sie gubic. Podsumowujac stawiam na wygrana gości przynajmniej dwoma golami.
⛔ 100
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa (Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o 18stej Podbeskidzie podejmie na własnym stadionie drużynę Cracovii Kraków . Gospodarze zdecydowanie nie weszli w sezon co było widać w dotychczasowych spotkaniach. starają się stwarzać sobie sytuacje jednak niewiele z tego wychodzi. Cracovia gra naprawdę solidnie w defensywie aczkolwiek marnuje wiele sytuacji . uważam że drużyna Cracovia jest drużyną lepszą od Posbeskidzia aczkolwiek Górale będą zaciekle walczyć o punkty w tym spotkaniu co może skutkować bramkami po obu stronach i podziałem punktów
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa, CEV Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 18:30
Spotkanie: P.Herrera/G.Collado vs A.Samoilovs/ J.Smedins
Typ: Herrera/Collado
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
ANALIZA:
Cześć. Obecnie w Klagenfurcie trwają Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej zarówno kobiet jak i mężczyzn. Z tej okazji proponuje ciekawą propozycje na jeden z dzisiejszych ćwierćfinałowych spotkań. Skupiam się na rywalizacji panów i bardzo ciekawemu starciu pary hiszpańskiej P.Herrera/ G. Collado z parą łotewską A. Samoilovs/ J. Smedins. Ja proponuje zagrać zwycięstwo Hiszpanów chociaż bukmacherzy nie uznają ich za faworytów. Obie pary to bardzo utytułowane duety. Łotysze to wicemistrzowie Europy z roku 2012 i 2013. W drodze do ćwierćfinałów pokonali mocniejsze pary i może z tego powodu brani są za faworytów. Plażowa siatkówka nie jest mi obca i wiem, że kursy nie wskazują wcale faworytów. Para Herrera i Collado razem grają od 2011 roku. W ich dorobku widnieje m.in tytuł mistrzów Europy z 2014 roku czy niedawny tryumf w turnieju rozgrywanym w Moskwie (World Tour). Moim zdaniem hiszpanie są jak najbardziej w stanie pokonać Łotyszy choć będzie to bardzo trudne zadanie. Szanse oceniam na 50/50, ale przychylam się w strone Hiszpanów. Ciekawa jest też syatystyka h2h z ostatnich 2 lat. Łotysze prowadzą w niej 3:2, ale dwa ostatnie spotkania to zwycięstwa pary Herrera/Collado, w tym jedno niedawno, bo 28.05 podczas turnieji w Moskwie (wygranego przez Herrere i Collado o czym pisałem). Liczę na wyrównanie statystyki i polecam gorąco ten typ. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Także i ja zwracam swoją uwagę na mecz w Bielsku Białej. Większość osób już napisała wszystko o tym meczu, że to Górale bez armat i bez oznak poprawy, że Cracovia ma świetnego trenera , świetną atmosferę w drużynie, że ich gra wygląda z meczu na mecz coraz lepiej i śrubują serię bez porażki. Według mnie Cracovia szybko będzie starała się strzelić bramkę żeby spokojniej kontrolować przebieg meczu. Potwierdzają to słowa Deleu, który w ostatnim wywiadzie dla któregoś polskiego serwisu podkreślił, że nie mogą liczyć, że mecz ułoży się tak jak ich ostatnia potyczka z Góralami, gdzie Cracovia strzeliła trzy bramki dopiero w ostatnim kwadransie i że muszą się postarać szybciej strzelić gola. Sumując wszystko to moje pieniądze powierzam zawodnikom Jacka Zielińskiego i ufam, że już przed przerwą wezmą się ostro do roboty, aby wyrównać najlepszą serię bez porażki w historii klubu.
⛔ 100
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , Superpuchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Lyon
Typ: PSG wygra
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo krotko ode mnie na temat tego meczu. Już od kilku lat mecz Superpucharu Francji rozgrywany jest poza granicami kraju. Dzis nie bedzie inaczej bowiem mecz zostanie rozegrany w Kanadzie w Montrealu.
Oba zespoły brały udział w towarzyskich turniejach. Znacznie lepiej powiodło się PSG , którzy wygrali International Champions Cup 2015, w finale 2:0 pokonując Manchester United. Lyon nie poradził sobie natomiast w Emirates Cup, a porażka 0:6 z Arsenalem Londyn tylko potwiedzila ostatnia slaba ich dyspozycje.
Dla mnie fawarytem jest tutaj bezsprzecznie PSG. Ogladalem mecz z United i ich gra mogla sie podobac. Stworzone akcje ktore daly bramki byly bardzo efektowne.
✅ 57
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Niemcy superpuchar
Spotkanie : Wolfsburg - Bayern
Godzina 20.30
Typ Bayern handicap - 1
Kurs 2,5
Bet365
Oczywiscie typ dosyć ryzykowny , ale mistrzowie Niemiec w ubiegłym sezonie dosc pechowo odpadli w pucharze Niemiec po karnych z Borusia , w lidze mistrzów ulegli Barcelonie i co tu dużo mowić ich wyniki troszkę poniżej oczekiwań.Moja intuicja dziś mi mówi ze bedą chcieli to wygrać i taki scenariusz ze zrobią to z przytupem przy odrobinie szczęścia tez jest możliwy , szczególnie jeśli udało by im się strzelić pierwsza bramkę.Na pewno Bayern pamięta porażkę z poprzedniego sezonu na stadionie Wolfsburga i dzisiaj jest znakomita okazja na rewanż .Oczywiscie wilki ogórkami nie są ale nawet oni śmiało mogąc przegrać z Bawarczykami różnica więcej niż jednej bramki , w przeszłości zdarzało im się to nie raz.
Jesli Bayern wyjdzie w najmocniejszym składzie z Robenem , Lewndowskim i Mullerem z przodu śmiało mogą tego dokonać.Pomimo małych rozczarowań w ubiegłym sezonie Bayern to wciąż jedna z najlepszych drużyn klubowych na globie a w Niemczech bez zastanowienia ciagle najlepsza.Czy dziś kolejny raz to udowodnią?Ja stawiam moje pieniążki ze tak i to nie mało bo Dolcan Żabki handi - 1 wszedł dziś dosc gładko , wiec mnie stać.Takie handi -1 lubią chodzić parami.A jak będzie zobaczymy juz za 3 kwadranse.
⛔ 100
 
mr-p 476

mr-p

Użytkownik
Piłka nożna Niemcy superpuchar
Spotkanie : Wolfsburg - Bayern*
Godzina 20.30
Typ 1x
Kurs 2,3
Bet365
Witam. Cóż ja mam trochę odmienne zdanie temat co do wyniku tego meczu bayern wiadomo klasa sama w sobie ale chłopaki na pewno mają gdzieś głęboko w głowach ostatnią porażkę przeciwko wilkom. cóż tysiące podań wykonaniu drużyny z monachium mogą doprowadzić do celu I zwycięstwa ale również mała jakaś strata piłki może zakończyć się kontra i golem drużyny wolfsburga oglądałem mecz bayern w chinach męczyli się okropnie piłka krążyła wokół pola karnego ciagle im brakowalo ostatniego podania. Dzis teoretycznie powinno byc trudniej o gole Bo chlopaki z Wolfsurga grac potrafia. Dodatkowa zmeczenie podroza po Azji moze wyjsc w meczu.
Jak kolega wyzej wspomnial Zabki wygraly Cracovia chyba tez wiec ktos musi zawalic kupony ????
Licze tu na remis.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
c1h4r2 0

c1h4r2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, USL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Toronto FC 2 - Louisville City
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Toronto FC 2 a Louisville City, spotkanie, w którym zwycięzcą będzie Louisville City. Dlaczego? Zespół Louisville jest w doskonałej formie, aktualnie są wiceliderem Konferencji Wchodniej, pewnie wygrywając pięć ostatnich spotkań. Posiadają bardzo solidną obronę, gdzie zdecydowanym liderem jest Conor Shanosky. Zespół posiada jednych z nalepszych napastników w lidze i potrafi strzelać bramki mając jakąkolwiek okazje do strzału, co potwierdzają ostatnie spotkania. Zespół z Toronto plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli, a forma zespołu jest bardzo niska. W ostatnim spotkaniu z Louisville, ponieśli porażkę 4:0. Jest to zespół, który nie potrafi stworzyć solidnej akcji w polu, czekają jedynie na błędy rywala i szybkie kontrataki, co w przypadku gry przeciwko zespołowi z USA jest niemożliwe. Gra Toronto FC 2 w roli gospodarza, to klątwa tego zespołu, gdyż ostatnio odnieśli tylko dwie wygrane. W przypadku Louisville, gra na wyjeździe nie stanowi najmniejszego problemu, grają pewnie, zdobywając dużo bramek na terenie rywala, ograniczając mu dostęp do swojego pola bramkowego.
✅ 67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom