>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.05.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 1. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina:
01.00
Spotkanie:
Millwakuee Bucks vs. Chicago Bulls
Typ:
Chicago Bulls
Kurs:
1.66 (w czasie gdy grałem), aktualnie 1.61 i nadal spada
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Jestem tutaj nowy jednak nie jestem nowy w bukmacherce. Mam nadzieję, że NBA mnie dziś nie zawiedzie. Tegoroczne NBA jak na razie nie rozpieszcza nas emocjami (poza serią Clippers vs. Spurs) jednak jest jedna seria, która bardzo fajnie się obstawia. Mowa właśnie o pojedynku przysłowiowych Byków z Kozłami. Dzisiejsze spotkanie może być ostatnim w tej serii i mam nadzieję, że właśnie tak dziś się stanie. Bulls, którzy prowadzą w serii 3-2 mieli wspaniałą okazję aby skończyć tą serię już we własnej hali w Game 5 jednak niezbyt im się to udało gdyż ponieśli klęskę. Dziś jadą do Bucks gdzie chcą zapewnić sobie awans do 2 rundy Play Offs gdzie czekają już na nich bardzo osłabieni Cavs (Love wypadł na 6 miesięcy a JR Smith nie zagra w pierwszym meczu serii z Bulls). Perspektywa drugiej rundy to jeden z argumentów dla którego gracza Toma Tibodeu powinni dziś zwyciężyć. Warto także wspomnieć o tym, że hala w Millwakuee to najmniej &quot;gospodarska&quot; hala w NBA. W Game 3 było to zresztą widać gdy w dogrywce z trybun można było usłyszeć &quot;Let&#39;s go Bulls&quot;. Poza tym gracze Jasona Kidda nie mają argumentów sportowych aby pokonać rozwścieczonych Bulls. Drużyna z Chicago do dzisiejszego spotkania przystępuję w pełnym składzie do tego bez jakichkolwiek ograniczeń minutowych dla Butlera czy Rose. I właśnie ta dwójka w tej serii wyróżnia się świetną grą, którą zresztą widać spoglądając na statystki. Oboje Ci zawodnicy rzucili w meczach wyjazdowych z Bucks odpowiednio 33 i 34 punkty! Przy takiej obronie Bucks jest to naprawdę świetny wynik. Warto także wspomnieć, że ostatnie 5 spotkań między tymi zespołami w hali Millwakuee skończyło się 3 krotnym zwycięstwem Bulls z czego 2 porażki były nieznaczne a jedna z nich była spowodowana brakiem Rose w obronie (MCW rzucił wtedy ponad 30 pkt dzięki lepszym warunkom fizycznym nad broniącym go wtedy Brooksem). Warto także wspomnieć, że Pau Gasol kręci w tej serii co mecz Double-Double a w ostatnim spotkaniu rzucił 25 pkt przy skuteczności 9-15 z gry. Moim zdaniem Bulls rozkręcają się powoli aby powalczyć w serii z Cavs o finał konferencji. Dziś mają wspaniałą okazję aby skończyć serię i wydaję mi się, że powinni to zrobić. Zachęcam do grania!

✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Chicago Bulls
Typ: Chicago - 5.0 ( Handicap Azjatycki )
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do szóstej konfrontacji tych dwóch drużyn w pierwszej rundzie play-off na wschodzie. W chwili obecnej w rywalizacji do czterech zwycięstw Chicago prowadzi 3-2. Mój typ na to spotkanie to wygrana Byków 6 lub więcej punktami ( w przypadku wygranej 5ciom zwrot ). Rywalizacja między tymi dwoma drużynami niespodziewanie zawita po raz kolejny na parkiet w Milwaukee. Byki trenowane przez Toma Thibodeau od początku były wyraźnym faworytem serii prowadzili 3-0 i mieli piłke na wygranie spotkania nr.4 - nie wykorzystali jej a następnie zagrali bardzo słabe spotkanie w United Center i muszą przez to dalej walczyć o kolejną rundę. Typuje dziś ich pewne zwycięstwo ponieważ jest to o wiele mocniejsza ekipa od Kozłów. Personalnie wyglądają o wiele lepiej - Gasol, Rose, Butler, Noah to ograni na parkietach bardzo dobrzy gracze. Skład drużyny prowadzonej przez J.Kidda opiera się na młodych, walecznych, bardzo dobrze grających w obronie zawodnikach. Udało im się urwać już dwa spotkania za co należą im się wielkie gratulacje ale to jest ich max. W tej serii Gasol nie zagrał jeszcze rzadnego dobrego spotkania - pora aby pokazał na co go stać. Dodatkowo Chicago wybiegnie dziś w pełnym składzie. Do rotacji powraca Hinrich i z kontuzją poradził sobie również Mirotić co zwiększa znacząco rotacje Bulls. Nikt z zespołu z Chicago nie będzie chciał grać siódmego spotkania, które mogło by się źle dla nich skończyć dlatego dziś wyjdą zmotywowani na maxa i pokazą różnice jaka występuje między tymi zespołami.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna Holandia Eerste Divisie
Godzina; 20;00
Spotkanie; Nijmegen- Jong Ajax
Typ; Nijmegen 1-0,2-0 lub 3-0
Kurs;2.90
Bukmacher; Gamebookers
Analiza; Mecz lidera z 11 zespołem ligi. Nijmegen już dawno zapewniło sobie awans demolując rywali,mimo to nadal trzymają poziom i wygrywają mecz za meczem co prawda już nie w takim stylu jak wcześniej ale jest to przyzwoity futbol. Gospodarze maja szaloną serię 16 wygranych spotkań i niewiele wskazuje na to że seria się skończy bowiem maja za przeciwników młody Ajax który ma bezpieczne miejsce w środku tabeli i serię 6 przegranych meczy w tym pięć przegranych do zera w tym mecz z Helmond czy młodym PSV... Jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie to Nijmegen dokonał niemal niemożliwego wygrywając wszystkie dotychczasowe potyczki a było ich 18 w tym 7 razy zachowali czyste konto notując bilans 61 goli strzelonych przy 13 straconych. Ajax pod względem wyjazdów prezentuje się mizernie zdobywając 15 pkt po 3 wygranych 6 remisach i 9 porażkach. Trwa seria 4 przegranych meczy...wszystkie do zera co jest dobre dla mojego typu zwracając uwagę na fakt że Nijmegen z 6 ostatnich meczy u siebie 5 wygrało bez straty bramki. Po tym jak zapewnili sobie awans wygrali 1-0,2-0 i 2-1 więc demolki już nie urządzają i liczę że nawet tak słabo dysponowana drużyna jak Ajax postawi jakiś opór i skończy się nie wyżej niż 3 golami dla gospodarzy... Typowanie wyników zawsze jest ryzykowne ale myślę że jest kilka przesłanek ku temu że ten mecz może zakończyć się jednym z trzech proponowanych przeze mnie wyników. Podsumowując,słaba forma Ajaxu ,brak &quot;spiny&quot; Nijmegen które jednak będzie chciało podtrzymać passę i wygrać wszystkie mecze w sezonie na własnym boisku,a także to że wyniki odpowiadają takiemu rozwojowi rzeczy czynią ten typ dość prawdopodobnym, Powodzenia
⛔ 100
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Sociedad - UD Levante
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: W piątkowym meczu ligi hiszpańskiej, Real Sociedad San Sebastian podejmie na własnym stadionie Levante. Będzie to także spotkanie drużyn, które zajmują obecnie odpowiednio dwunaste oraz piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Mój typ dotyczyć będzie tego, że obie drużyny strzelą bramkę. Wydaje mi się, że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Przede wszystkim, piłkarze Levante ostatnimi czasy są w dobrej formie. Dwie wygrane z rzędu (kolejno z Getafe oraz Cordobą), a także remis z Levante, pokazały, że &quot;Żaby&quot; na poważnie myślą o utrzymaniu się w lidze, co jeszcze kilka tygodni temu nie było wcale takie pewne. Z kolei postawa Basków ostatnimi czasy jest bardzo rozczarowująca. Ostatnie sześć meczów to brak zwycięstwa, a jedynie cztery remisy, a także dwie porażki (np. ze słabiutkim Elche). Według mnie mecz ten nie ma wyraźnego faworyta, dlatego nie chcę typować zwycięzcy. Wydaje mi się jednak, że obie drużyny stać na to, żeby tę bramkę strzelić. Obrona Sociedad ostatnimi czasy jest bardzo dziurawa, a jeżeli Levante zagra na swoim poziomie, to może to skrupulatnie wykorzystać.
⛔ 100
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 01:10
Spotkanie: Atlanta Braves - Cincinnati Reds
Typ: Cincinnati Reds ML
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pitching MatchUp:
Reds RHP Mike Leake (0-1, 3.90 ERA) vs. Braves RHP Shelby Miller (3-0, 2.05 ERA)

Dziś wieczorem na Turner Field Shelby Miller i Mike Leake zainaugurują 4-meczową serię pomiędzy Atlanta Braves i Cincinnati Reds. Minimalnym faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze ja jednak uważam inaczej. Oba zespoły co prawda w obecnej chwili prezentują zbliżoną formę, gdyż Braves za 10 ostatnich spotkań mają bilans 3-7, natomiast Reds są 5-5. Co ciekawe aż 2 z 3 wygranych przez Braves spotkań jest zasługą właśnie Millera, który skutecznie potrafił powstrzymać batterów Philies i Blue Jays. Ale do rzeczy!
Co skłoniło mnie do zagrania w kierunku gości? Po pierwsze dla Millera będzie to 5 start w bieżącej kampanii i póki co ten sezon jest dla niego wyśmienity - bilans 3-0 [team jest 4-0] z zaledwie 5 oddanymi runami i tylko jednym homerem a także 2.05 ERA, 1.09 WHIP i .281 OBP osiągnięte w 22.0 IP. Moim zdaniem jak na niego to za wiele! Nigdy nie uważałem go za zbyt regularnego pitchera pomimo jego młodego wieku. Kiedyś musi pęknąć i myślę, że dziś ku temu jest dobra okazja.
Po drugie Leake znajduje się na przeciwnym biegunie - 4 starty w tym sezonie i bilans 0-1 [team jest 1-3] z 12 oddanymi runami i aż 5 HR a także 3.90 ERA, 1.01 WHIP i .257 OBP wykręconymi w 27.2 IP. Jak na niego nie za wesoło! Choć miewał on przebłyski (jak np spotkanie w St.Louis, gdzie pomimo 8 IP i zaledwie 2 runami oddanymi musiał uznać wyższość Wainio i ostatecznie zapisać L na swoje konto). Jeśli spojrzeć na bilans h2h obu starterów minimalnie przemawia on za miotaczem Reds ale doprawdy tylko minimalnie. Tak jak pisałem wcześniej - typ jest ukierunkowany bardziej przeciwko Millerowi aniżeli na świetną dyspozycję Leake&#39;a ale jak mawiał klasyk &quot;kto nie ryzykuje szampana nie pije&quot; a więc...Let&#39;s Go Reds!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sociedad-Levante
Typ: Sociedad dokładnie 1 golem
Kurs 3.85
Buk Unibet
godz: 20:45
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie które rozpocznie nam jedną z ostatnich kolejek Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w obecnym sezonie, Real Sociedad na swoim stadionie podejmował będzie Levante. Dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze , którzy na swoim stadionie w poprzednich spotkaniach ligowych radzili sobie bardzo dobrze. Gospodarze jutrzejszego spotkania w poprzednich 10 meczach przed swoją publiką zagrali tylko 1 na prawdę słabe spotkanie z Rayo Vallecano, przegrali tam 0:1 , ale można to uznać za wypadek przy pracy, bowiem następne 9 spotkań to 5 zwycięstw oraz 4 spotkania zremisowane, przegrały tutaj na prawdę znane firmy, takie jak Barcelona , Madryckie Atletico , Real, Sevilla, cała czołówka, punkty zdołał tutaj ugrac tylko Villareal oraz Valencia, jeżeli weźmiemy pod wagę ekipy z pierwszej 6 Primera Division. Levante po dwóch wygranych oraz remisie wyszło ze strefy spadkowej i obecnie mają nawet jakąś małą przewagę nad spadkiem, jednak ich spotkania wyjazdowe wyglądają bardzo słabo ponieważ w poprzednich 10 kolejkach zanotowali aż 8 porażek oraz tylko 2 zwycięstwa, często były to właśnie porażki róznica zaledwie 1 lub dwóch bramek, myślę że w tej kolejce gospodarze okażą się zespołem o 1 bramkę lepszym od ekipy przyjezdnych.
⛔ 100
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Ostrava
Godzina: 13:00
Spotkanie: Andrej Martin - Inigo Cervantes
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Jutrzejsze spotkanie Andreja Martina z Inigo Cervantesem zapowiada się naprawdę ekscytująco, a to za sprawą bardzo ciekawych kursów, które bukmacherzy ustalili.
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Hiszpan. Mimo, że ranking jest po stronie Słowaka, który znajduje się na 184 pozycji ( Hiszpan na 277 ), to Cervantes w ostatnim czasie osiąga zdecydowanie lepsze wyniki, a jestem gorącym zwolennikiem teorii, że w tak zmiennej dyscyplinie sportu jaką jest tenis, gdzie większość zależy od samej jednostki, w meczach i gdzie poziom gier zdaje się być w miarę wyrównany, o zwycięstwach decyduje FORMA danego zawodnika
A ta zdecydowanie jest po stronie Hiszpana, który po osiągnięciu fantastycznego wyniku jakim był półfinał w Challengerze w Turcji, nabrał dużo pewności siebie ( wcześniej powiem występował głównie w Futuresach ), w bardzo wyrównanym boju uległ w Vercelli Stefano Napolitano, a w kolejnym już turnieju w Czechach bardzo łatwo rozprawił się z Jamesem Wardem.
Miałem przyjemność oglądać dzisiejsze mecze zarówno Słowaka jak i Hiszpana i jestem pod dużym wrażeniem gry tego drugiego.
Słowak dziś strasznie męczył się z Pedro Cachinem. Bardzo duża ilość błędów Andreja, jeszcze większa ilość niewymuszonych ze strony Argentynczyka spowodowały, że mecz stał na słabym poziomie i jestem przekonany, że jutro Cervantes pożegna rozstawionego z 6 Andreja Martina z turnieju.
Będzie to 3 pojedynek obu panów w historii gier. W obu pojedynkach zwycięsko wychodził Hiszpan.
Sam za siebie mówi zwłaszcza wynik ostatniego meczu obu Panów:
2014 - Challenger Fuerth - Cervantes - Martin 6:0 6:3.
Nie bierze się to z niczego. Jutro spodziewam się meczu mnóstwa wymian, a biorąc pod uwagę poziom gry obu Panów w dzisiejszych meczach, jestem pewien, że Hiszpan awansuje do kolejnej rundy.
Polecam zagrać!
Pozdrawiam


✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: USA: NHL - Play Offy
Godzina: 04:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames
Typ: Anaheim Ducks 60&#39;
Kurs: 1.80
Bukmacher: BET365

Dziś pierwsze ćwierćfinały najlepszej ligi hokejowej świata - NHL. W drugim meczu Anaheim Ducks podejmie na własnym lodzie zespół Calgary Flames. W 1/8 Anaheim gładko rozprawił się z Winipeg Jets 4-0, natomiast zespół z Calgary mierzył się faworyzowanym Vancouver Canucks i niespodziewanie wyszli zwycięsko z tej pary. Po 6 spotkaniach wygrali 4-2. Anaheim to w tym roku jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa, natomiast Calgary rzutem na taśmę dostało się do fazy Play Off. W tej parze sukcesem dla zespołu gości będzie wygranie choćby 2 spotkań... Jednak nie spodziewałbym się tego w dniu dzisiejszym i stawiam na zdecydowanego faworyta w tej parze w dodatku mocno podrażnionego w ostatnim spotkaniu obu tych zespołów. Dla formalności statystyki z ostatnich spotkań:
12.03.15 NHL Calgary Flames Anaheim Ducks 6 : 3
21.02.15 NHL Calgary Flames Anaheim Ducks 3 : 6
22.01.15 NHL Anaheim Ducks Calgary Flames 6 : 3
26.11.14 NHL Anaheim Ducks Calgary Flames 3 : 2
PS
Anaheim wygrało z Calgary 19 ostatnich spotkań z Calgary Flames na własnym lodzie! Ostatnią porażkę ponieśli blisko 10 lat temu!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 802,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL PLAYOFFS
01:30
New York Rangers - Washington Capitals
Rangers -1,5
2,75 Betsson
Chwilę mnie na tym forum nie było, ale powracam i od razu wjeżdżam z ryzykownym tematem. Gospodarze po spokojnym uporaniu się z Pingwinami podejmą hokeistów ze stolicy, którzy w deciderze wygrali z Islanders. Szczerze mówiąc spodziewałem się derbów w tej fazie, no, ale Caps sprawili mi niemiłą niespodziankę. Jako, że jest to jeden z najbardziej nielubianych przeze mnie klubów to nie życzę im zbyt dobrze. Dzisiaj przyjeżdżają do jaskini lwa, którym mogą być Strażnicy. Gospodarze według bukmacherów mają największe szanse na sięgnięcie po Stana, więc dzisiaj must-win z Capsami, mimo, że to sam początek tej rywalizacji. W pierwszej rundzie Pingwiny nie sprawiły zbyt wiele problemów. Hokeiści z Pensylwanii nie podołali wyzwaniu, a Rangers wygrali z nimi serię bardzo małym nakładem sił. Obrona Caps jest porównywalna do defensywy Pens, czyli jest mizerna. Bramkarz Holtby to też nie jest ta półka, co Lundqvist, czy Talbot. Gospodarze mają znacznie lepszą obronę, a atak nie spoczywa na jednym zawodniku, tak jak to się opiera na Owcy w przypadku Caps. Bardzo wyrównany i silny roster i kolejny dosyć łatwy rywal dla Rangers, którzy dzisiaj powinni na luzie postawić kolejny krok w kierunku finału. Capitals według mnie nie mają odpowiedniej jakości w żadnej z formacji, żeby tutaj powalczyć z Rangers, którzy powinni spokojnie zamknąć serię w pięciu meczach, podobnie jak to było z Pens
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Chicago Bulls
Typ: Chicago/Chicago (wygra 1polowe i caly mecz)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Byki sa lepszym zespolem i dzisiaj pewnie zamkna ta serie, wszystko przemawia za nimi doswiadczenie, klasa poszczegolnych zawodnikow, doswiadczony trener.Wszystko poza parkietem, ale teraz mobilizacja jest pelna po 2zwyciestwach Bucks, Bulls maja ogromna szanse nie tylko na wygranie tej serii ale i calego Wschodu po kontuzji K.Love&#39;a z Cavs ktora eliminuje go z calych PO, wiec spodziewam sie twardej max.obrony od samego poczatku meczu, ktora pokaze mlokosom z Bucks ich miejsce w szyku.Oni juz zrobili wiecej niz sie po nich spodziewano wiec kiedy Bulls podniosa swoj poziom gry dzieki doswiadczeniu chlopcy z Bucks pod batuta coacha slynacego z pijackich wybrykow Kidda powinni wymieknac, dodajmy do tego ze ich rozgrywajacy M.Carter-Williams podkrecil sobie kostke w ostatnim meczu i co prawda zagra w tym meczu, ale na ile bedzie w stanie pomoc zespolowi to juz druga pora kaloszy.Bulls sa lepsi praktycznie na kazdej pozycji i dzisiaj powinni zamknac ta serie.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: AZS Koszalin v ROSA Radom
Typ: AZS Koszalin -7.5
Kurs: 2.21
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielu ekspertów typuje w tej serii zwycięstwo Radomian co dla mnie jest kompletną bzdurą. Na papierze AZS ma przewagę na każdej pozycji z wyjątkiem &quot;jedynki&quot; - Swanson/Szubarga v Taylor/Gibson gdyby Szubi był w formie to kto wie. Efekt &quot;nowej miotły&quot; zadziałał w AZSie. Pod wodzą Flevarakisa wrócili na zwycięską drogę 2 zwycięstwa i 0 porażek pokonali m.in solidny Śląsk. AZS to bardzo groźna drużyna we własnej hali. W RS polegli jedynie z Turowem i nieoczekiwanie z Polpharmą. Jak to się mówi Play-Off czas weteranów których w AZSie nie brakuje Swanson, Szewczyk, Woods, Radenović i Szubarga powinni pokazać jak gra się o wysoką stawkę. Dodatkowo Rosa słabo gra na wyjazdach i tylko przy dobrej dyspozycji za 3 odnosi zwycięstwa. Na duet Taylor Gibson AZS może odpowiedzieć Swansonem, Dąbrowski i Austinem którzy w obronie wykonują kawał dobrej roboty. Dość sporym zaskoczeniem jest brak nagrody MVP dla Woodsa. Podrażniona ambicja i chęć pokazania kto rządzi w lidze może tylko pozytywnie wpłynąć na jego grę. Oba zespoły w pełnych składach zapowiada się więc emocjonujący pojedynek. W sezonie zasadniczym akademicy pokonali u siebie Rosę 87:69. Liczę na podobny wynik w piątkowy wieczór :wink:
⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Elity - Czechy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Rosja - Norwegia
Typ: A.Panarin strzeli gola
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obrońcy tytułu są w bardzo komfortowej sytuacji, jeżeli chodzi o rywali w grupie B. Na pewno łatwiej będzie im się grać z odmłodzonymi Amerykanami, szukającymi swojego miejsca w elicie Słowakami niż np. konfrontując się z mocną Szwecją czy gospodarzami - Czechami. Na pierwszy rzut Norwegia czyli jeden z najłatwiejszych rywali. Skandynawowie to drużyna, która robi postępy z roku na rok, jednak na ten moment wyraźnie odstająca od ścisłej elity światowego hokeja. Rosjanie chcąc wejść dobrze w turniej, powinni sobie bez większych kłopotów poradzić z Norwegią. Ja dzisiaj stawiam na zawodnika będącego nieco w tle. Oczy wszystkich będą zwrócone przede wszystkim na supergwiazdy Malkina i Kovalchuka, a także szturmem zdobywającego NHL Tarasenke. Ja natomiast postawię na Artiemija Panarina. O 23-latku wspominałem już w dziale NHL. Ostatnie dni są dla niego bardzo szczęśliwe, gdyż doskonałe występy w Sankt Petersburgu nie przeszły bez echa za oceanem. Po lewoskrzydłowego zgłosiła się ekipa Chicago Blackhawks. Artiemij w tym sezonie poprowadził swoją drużynę do zdobycia Pucharu Gagarina. W sezonie regularnym zdobył 62 punkty (26G+32A) pewnie wygrywając klubową klasyfikację kanadyjską. Biorą pod uwagę całą ligę, sklasyfikowany był na piątym miejscu. W Play Offach nie był już tak bramkostrzelny, gdyż strzelił jedynie pięć bramek, ale dołożył do tego, aż 15 asyst! Lepszy od niego był jedynie Yevgeni Dadonov, który również zdobył 20 oczek, ale składało się na to, aż 15 bramek oraz Vadim Schipachyov (6G+15A). Trudno wyrokować w jakiej formacji wyjdzie młody Rosjanin, ale czuje, że z pewnością przydzielą mu kogoś z drużyny klubowej, może kogoś ze wspomnianej przed chwilą dwójki, a może Ilye Kovalchuka. Podsumowując kurs w Unibecie na to, że Artiemij zdobędzie dzisiaj bramkę wynosi 3.10. Patrząc na to co przez cały sezon grał wydaje się być lekko zawyżonym. Tym bardziej na tle zdecydowanie gorszego rywala. Moim zdaniem warto spróbować i zagrać, bo szanse znacznie większe niż wskazywałby na to kurs.


✅ 210
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL PLAYOFF&#39;s
1:35 am.
New York Rangers - Washington Capitals
// Rangers OT @ 1,60 Betsson !
Strażnicy bardzo dobrze weszli w tegoroczne playoffy, odsyłając z kwitkiem ekipę z Pensylwanii, gdzie oddali tylko jedną inicjatywę w konsekwencji przegrywając jeden jedyny raz na swoich śmieciach 3:4. Dziś już druga runda, więc wypadałoby wejść tutaj z pełnym impetem. Gospodarze, maja niemal najlepszą defensywę w lidze i tak samo podczas finałów pokazują swój największy level. Nash, jeszcze nie odpalił to do czego mnie przyzwyczajał ale i na niego przyjdzie czas. Za niego jest kilka innych osób, którzy grają solidne zawody i robią to bez wahania. Lundgvist po kontuzji wrócił na finały i również pokazuje, że nie zapomniał jak się broni w takich ważnych meczach. Dziś po drugiej stronie Stołeczni, który pierwszy mecz playoff zagrali ospale, bez pomysłu ani bez polotu. Wygrali z Wyspiarzami i mają jeden zespół z NY z głowy. Na pewno mają taki zamiar zrobić ponownie, ale tu i tak będą schody. Żeby wyrzucić ich w finałach, trzeba to dobitnie wygrać. Ale Strażnicy nigdy nie leżeli Stołecznym. Liczę, że tu będzie dominacja Strażników. Z meczu na mecz są coraz groźniejsi, a z pewnością czują że mogą w tym roku wygrać Stanleya. Nie miej jednak spodziewam się dziś meczu, w którym to właśnie oni będą rozdawać karty i zrobią ze Stołecznych to co robili w lidze. Stawiam na Rangers.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Spurs - Clippers
Typ: Clippers +10
Kurs: 1.47
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie San Antonio Spurs oraz Los Angeles Clippers. Faworytami tego spotkania są oczywiście Spursi, którzy w ostatnim meczu praktycznie wyrwali bardzo ważne zwycięstwo Clippersom z przed nosa. Mecz był naprawdę wyrównany i moim zdaniem mógł zakończyć się w obie strony. Dzisiaj Clippersi grają oto, aby po prostu zostać w play-offach. Dla Spurs również jest to ważne spotkanie, ponieważ w razie porażki ostatni mecz będą musieli grać na wyjeździe. Dla obu drużyn jest to ważny mecz, pytanie dla kogo ważniejszy. Dla mnie Clippers ogólnie wygrają to spotkanie i pokażą, że to oni są lepsi. Spurs to nie jest ta sama drużyna, jest słabo zorganizowana, ale w play-offach pokazali swoją klasę i za to należą im się pochwały. Może ostatni mecz byłby zwycięski dla Clippers, zadecydowały wolne, których praktycznie ekipa z miasta Aniołów nie trafiała, a najgorzej wykonywał je chyba Jordan. Moim zdaniem tutaj o zwycięstwie również zadecydują detale i taki handicap jest dobry i biorę go śmiało. Mało prawdopodobna jest wersja wysokiego zwycięstwa Spurs. Bardziej obawiałbym się, że to Clippers ogra Spurs, ale przecież to nie zagraża naszemu typowi. Clippers jedziemy z nimi!
✅ 47
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 52

willywow

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Rosja, Puchar VTB Promo
Godzina: 12:00
Spotkanie: Zenit Sankt Petersubrg - Nizhny Novogord
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam!
Dzisiaj chciałem przeanalizować mecz Pucharu VTB Promo pomiędzy Zenit&#39;em Sankt Petersburg - Nizhny Novogord. Drużyna gospodarzy w bezpośrednich spotkaniach nie przegrała od 13.01.2012r. czyli można stwierdzić, że ma &quot;patent&quot; na wygrywanie z Nizhny Novogord. Z ostatnich 5 spotkań gospodarze wygrywali 4 razy pokonując m.in. VEF Riga i... Nizhny Novogord. Drużyna gości na 5 ostatnich spotkań przegrała 4, więc ewidentnie są w dołku. Na koniec dodam, że Zenit rozstawiany był po sezonie zasadniczym z 4 miejsca, a ich przeciwnik z 5.


✅ 72
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Championnat National )
Spotkanie: Amiens SC - Le Poire Sur Vie
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 31 kolejkę ligową we francuskiej Championnat National.
W mieście Amiens na tamtejszym Stade de la Licorne mogącym pomieścić ponad 12 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Amiens Sporting Club założonym w 1901 roku o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Le Poiré-sur-Vie przyjedzie zespół założony w roku 1954 o barwach biało-niebieskich a mianowicie Vendée Poiré-sur-Vie.
Amiens SC rozegrało w tym sezonie ligowym 30 spotkań w których zdobyło 40 punktów co daje obecnie 10 pozycję we francuskiej Championnat National, bilans bramek 41-40 a Le Poire Sur Vie zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 30 meczach, bilans bramkowy 31-42.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 7-5-3 czyli w swoich 15 meczach zdobyte 26 oczek, bilans bramkowy na swoim Stade de la Licorne 24-17 a goście na wyjazdach 3-4-8 czyli zdobyte 13 punktów w swoich 15 spotkaniach, bilans bramek w delegacjach 12-21.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż goście walczą o utrzymanie na tym stopniu rozgrywek a w ostatnich 2 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w mieście Amiens oba te mecze po 3-0 wygrywali Amiens SC.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Amiens Sporting Club w tym sezonie ligowym gra u siebie dobrze i potrafi grać z zespołem gości na swoim terenie a Vendée Poiré-sur-Vie na wyjazdach gra słabo i nie potrafi dobrze zagrać w mieście Amiens i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Stade de la Licorne.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Rangers - Washington
Typ: 1 ml + Nash strzeli
Kurs: 3.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwsze spotkanie 2 fazy rundy play-off pomiędzy New York Rangers a Washington Capitals. Capitals grali juz w 1 rundzie z druzyna z nowego yorku, ale tą słabszą, Islanders. Pokonali ich z trudem w 7 meczach. Rangersi wygrali Puchar Prezydenta zdobywając 13 pkt więcej od druzyny z Waszyngtonu. We wszelakich statystykach byli praktycznie najlepsi, choć co ciekawe lepiej grali na wyjazdach. Atak, obrona jednak, całość to była drużyna z samego topu. Nash z ponad 40 golami prowadził Rangersów przez sezon, ale od 3 spotkan nei trafił więc może teraz? Capitals oczywiscie maja Ovechkina i mogą sprawić niespodziankę, ale
Spodziewam się też wyniku w okolicach remisu. Obie druzyny grają typowo w trybie play-offowym. Krótko, defensywnie. Wiekszosch ich meczów to undery i mecze na styk. Na pewno bedzie duzo walki. Zucarello z ofensywy odpadł u Rangersów, ale ta druzyna to kolektyw, wiec mysle ze nie bedzie to az taka wielka strata. Mecze bezposrednie - 8 z 11 wygrywali Rangers. 20 z 28 to undery. W tym kierunku mozna isc. Nie zdziwiłbym sie gdyby skonczyło się 2-2 a nawet 1-1. To jednak jest niewazne, faworytem są gospodarze i tego meczu i tej pary. Jako strzelec nawet po duzo wyzszym kursie jest jeszcze Brassard. Ostatnio myslalem czy Stepan Czy Nash. Postawilem na Nasha, strzelił Stepan. Moze i Brassard strzeli, ale Nash jako topowy strzelec dalej wydaje sie byc bezpieczniejszy. Z reszta on ma niezla historie z Caps. Na 18 spotkan z nimi trafil 12 razy.
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: FRANCJA: Ligue 1 - Kolejka 35
Godzina: 20:30
Spotkanie: Metz - Marseille
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam! po miesięcznej przerwie związanej z natłokiem obowiązków postanowiłem znów zacząć typować i wbić się w maju ponownie do top&#39;ki typerów.
Zaczynając od gospodarzy, jest to drużyna aktualnie znajdująca się w gorącym miejscu w tabeli - część spadkowa. Na 34 mecze wygrali zaledwie 7, 9 razy remisowali oraz 18 razy ponieśli porażkę. Ich bilans wynosi -19, więc tyłka nie urywa. Trzeba jednak zaznaczyć, że ponad połowę punktów zdobyli na własnym boisku! Z 16 meczy u siebie, wygrali 6 oraz tyle samo przegrali, reszta to remisy. Ciekawe jest również to, że u siebie mają dodatni bilans bramkowy. Ostatnie ich mecze są dosyć dobre, ponieważ na pięć spotkań zdobyli aż 8 punktów.
Drużyna gości aktualnie przechodzi kryzys i puchary europejskie niestety oddalają się od nich. Ostatnie mecze to pasma porażek! Ponad miesiąc temu ostatnio udało im się zwyciężyć i to na wyjeździe! Rywal jest idealny aby odbudować renomę na rynku francuskim. Aktualnie zajmują 5 lokatę, która promuje do kwalifikacji LE. Mimo ostatnich porażek bilans mają na dużym plusie! +24. Moim zdaniem jak nie wygrają tego meczu, to przekreślą sobie szanse na grę poza swoją ligą. Rywal jest słaby, więc powinni wygrać conajmniej 2 bramkami aby odbudować morale wśród zawodników.
Bezpośrednie pojedynek w ubiegłym roku zakończył się zwycięstwem u siebie Marseille 3-1. Warto zaznaczyć, że goście lubią grać na stadionie Metz, bo od 2001 roku przegrali tam zaledwie raz, 3 razy wygrali i raz remisowali.
Marsylia zamyka mi kupon wczorajszy, więc nie ma innej opcji jak zwycięstwo! ;)
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Wisła P- Widzew Ł
Typ: Wisła/Wisła
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet 365
Wiślacy chcą awansować w tym roku do ekstraklasy, ale jeszcze awansu nie mają, więc musza punktować, jest okazja bo Widzew to drużyna własnego boiska, u siebie punktują na wyjazdach im słabo idzie. Myślę że Wisła od początku narzuci swoje tempo i wygra obie połowy. Klub z Łodzi boryka się z wieloma problemami, przede wszystkim finansowymi. To z kolei przekłada się na bardzo słaby wynik sportowy. W pierwszoligowej tabeli zajmuje ostatnie miejsce. Do strefy barażowej traci 10 punktów, tyle samo do bezpiecznego miejsca, które w tej chwili zajmuje Sandecja NS, Więc myślę że typ 1/1 po kursie 2,4 będzie typem trafnym
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom