>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 9 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: Wisła Kraków zachowa czyste konto
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wisła dobrze jak na swoje możliwości weszła w sezon jeśli weźmiemy pod uwagę klasę rywali. Na wyjazdach wywieźli dość szczęśliwie 3 punkty z Kielc, terenu na którym niejeden potentat naszej ligi stracił i straci jeszcze punkty, a także zremisowała we Wrocławiu ze Śląskiem. U siebie rozegrała na razie jedno, bezbramkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Jagiellonia rozgrywająca z konieczności swoje pierwsze mecze na wyjazdach wygrała 1-0 z bydgoskim Zawiszą i 3-2 z wrocławskim Śląskiem a także przegrała 0-2 z Lechią. Do dyspozycji Franka Smudy wraca Osman Chavez, ale nie wiadomo czy dostanie szanse gry, szczególnie że w poniedziałek po raz kolejny wyjeżdża na reprezentację. W zespole nie ma kontuzji, zaległości treningowe nadrabia Paweł Brożek i lada mecz powinien odpalić. Miśkiewicz broni coraz lepiej i wyrasta na filar zespołu. To prawda że gra obrony Wisły przyprawia o palpitacje serca, ale tych bramek mimo dużej ilości sytuacji rywali krakowianie tracą mało. Dlatego przeczuwam tu kolejne czyste konto bramkarza Wisły.
⛔100
 
makaveli23 289,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Austria » Erste Liga
Austria Lustenau – Horn
Typ: 2
Kurs: 4.50
Buk: bet365
W Austrii kryzys. Druzyna w tym roku w lidze wygrała razem tylko 4 mecze wliczając poprzednią drugą częsc sezonu i ich bilans wraz z aktualnym sezonem wyglada marnie 4-6-11. Gra zespołu wygląda tragicznie i z tego co udało mi się wyczytać na austriackiej stronie, druzyna ma problemy w utrzymywaniu się przy piłce, a głównym pomysłem na grę są dlugie piłki, co jest trochę zaskakujące ponieważ druzyna swoją grę jeszcze w tamtym roku opierała na kombinacyjnej grze z klepy. W dodatku Austria jeśli chodzi o odbiór piłki to można powiedzieć ze gra zbyt pasywnie, nie grając pressingu. Z przodu grają na pół gwizdka bez przekonania i łatwo jest zabrać im piłkę po czym druzyna przeciwna z łatwoscia jest w stanie przeprowadzić groźny atak. Druzynie brakuje samookreślenia, braku zaangażowania i zgrania. W tym sezonie jeszcze nawet nie strzelili bramki a mineły już 4 kolejki! Teraz trafiają na przeciwnika który albo zmusi ich w koncu do strzelenia czegoś, albo zaadoptuje się do stylu gry gospodarzy, tak czy inaczej przewiduje ze goscie którzy grają radosny i ofensywny futbol, będą w stanie z łatwoscia strzelić 2-3 bramki gospodarzom. Tak jak mowilem kryzys u gospodarzy trwa już od przerwy zimowej w poprzednim sezonie, kiedy to klub nie odnowił kontraktów z kilkoma waznymi zawodnikami i nie zapewnil w ten sposób pewnej potrzebnej klubowi – stabilizacji. A negatywne tego efekty skumulowane zostały dodatkowo przez kontuzje pomocników na początku sezonu (do tej pory nie wiem czy ktorys z nieobecnych powroci na ten mecz) ale co ciekawe to jeśli zobaczymy sobie na soccerwayu strone Austrii Lustenau to zobaczymy ze „polowa” skladu wyjsciowego to obroncy, wiec nie dziwie się ze jak do tej pory grajac tym skladem druzyna potrafila się tylko bronic ???? a strzelanie bramek to mission imposibble, ale trzeba powiedziec ze jak na defensywę to bilans 0-3 w bramkach nie wyglada najgorzej ???? To własnie w okresie kiedy zaczął się lekki kryzys druzyny Lustenau - ekipa Horn, wykorzystała te problemy i dwukrotnie wygrała z Austrią, a proszę zobaczyć, po jakich kursach:

Mysle ze w obecnej sytuacji mamy duża szansę na powtórke z rozrywki i znowu wygrana Horn po bardzo dobrym kursie. Nie wiem zbyt wiele o gosciach, ale wiem jedno, ze jest to druzyna nie mająca az takich problemów ze strzelaniem bramek jak gospodarze, a ich dziurawą obronę, Austria Lustenau, którą dotknął marazm i tak nie wykorzysta.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
&lt;b&gt;&lt;/b&gt;
No i ostatni typ, gdzie zupełnie nie wiem czemu kurs wygląda jak wygląda. 2.60 na Włoszki z Rosją to kurs co najmniej dziwny.
Nie jest tajemnicą w jakim składzie Rosjanki przyjechały na tegoroczne WGP. Bez Gamovej ich gra wygląda przeciętnie, mają bardzo słabe przyjęcie, spokojnie są drużyną do ogrania co pokazała m.in nasza reprezentacja. Włoszki również bez kilku znanych nazwisk, ale do tej pory prezentowały się lepiej od Rosjanek. Bardzo ciekawym nazwiskiem jest na pewno atakująca o Senegalskich korzeniach Diouf. Parametry niesamowite, technika jeszcze nie ta, ale niektóre ataki wyprowadza już na naprawdę świetnym poziomie. Liderką Włoszek jest oczywiście doświadczona Costagrande, do tej prezentowała się naprawdę bardzo dobrze.
Kurs powinien być co najmniej równy, także myślę, że śmiało można spróbować:
Włochy (2.62) Pinnacle
⛔100
 
puszol 4

puszol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IRLANDIA: Pierwsza Liga
Spotkanie:Cork City FC - Bohemians FC
Typ:2 DNB
Kurs:3.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:W tym meczu Cork City gra u siebie na boisku ich ostatnie mecze to remis i dwie wygrane.Na boisko wyjdą w okrojonym składzie, czterech obrońców z podstawowej jedenastki nie zagra w tym meczu, co na pewno nie pomoże im wygrać.Statystyki tej drużyny w tym wypadku za dużo nam nie powiedzą.Natomiast ostatni mecz Bohemians z UC Dublin zakończył się wygraną przyjezdnych, ale to gospodarze mocno kontrolowali to co działo się na boisku przez 90 minut, oni pierwsi strzelili bramkę, a za chwilę mieli okazję na drugą, jestem pewien, że gdyby udało im się strzelić tą drugą bramkę, wynik byłby korzystny dla Bohemians.Niefortunnie przez stałe fragmenty gry stracili dwie bramki, przy wyniku 1-2, w drugiej połowie przeciwnicy dorzucili jeszcze swoje dwa grosze i mecz zakończył się wynikiem 1-3.Z boiska piłkarze zeszli sfrustrowani bo głupiej przegranej, na pewno na to spotkanie będą mocno zmotywowani by wygrać. Z kontuzji wraca
Dave Mulcahy i Ryan McEvoy, ten pierwszy 16 razy na boisku z dwiema bramkami, natomiast McEvoy 20 razy na boisku również z dwiema bramkami. Z drużyną praktycznie bez obrony nie powinni miecz większych problemów.
⛔100
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Dysciplina Pilka Nozna bundesliga 2
spotkanie : Dinamo Dresden - Union Berlin
typ : Union Berlin +0,25
kurs : 2,02
book: pinnacle
analisa: Union budowali silni skad dla awansowac u Bundesliga,startowali zle bo przegrali u cebie ze Bochum,ale u Bielefield gdzie remisowali 1-1 na koniec match mieli kilka situaczie dla wygrac match ale marinowali.Dresden wizauem ze Bochum i nic specialnego ten druzyna,remisowali ale bylo bardzo slabi match:Myslem kto Union nigdi przegrac jutro ten match.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie - Montpellier - PSG
Typ - 2
Kurs - 1,86
Bukmacher - Pinnacle
Analiza -
Początek sezonu, do typowania wypada podejść z dystansem, zwłaszcza spotkanie z udziałem PSG. Najważniejsza wg mnie wiadomość dotycząca meczu - Cavani w meczowej 18. Nie wiem czy zagra od początku, ale na pewno możemy spodziewać się chociaż kilkunastominutowego występu jednego z trzech najlepszych napastników Europy, na Stade de la Mosson. Poza tym spodziewam się, że Blanc wystawi podobny skład, który w sobotę ograł Bordeaux w Superpucharze. Sama gra Paryżan nie była zła, chociaż samo zwycięstwo w mocno kontrowersyjnym stylu. Jednakże porównując stan przygotowań PSG sezon temu do sytuacji teraźniejszej stwierdzam, że jest lepiej. Nadal drużyna ze stolicy jest jednym wielkim gwiazdozbiorem, każdy ma tam swoje ambicje, ale widać, że już zaczyna się tworzyć jakiś kolektyw. Do tego dochodzą takie indywidualności jak Zlatan Ibrahimovic, które mogą w pojedynkę wygrać mecz.
A w spotkaniu z tak przeciętną drużyną jak Montpellier nie wykluczałbym takiego scenariusza. Ekipa z Langwedocji jest cieniem samej siebie, kiedy dwa lata temu zgarnęła mistrza. Większość znaczących nazwisk odeszła (Belhanda, Utaka), już zeszły sezon pokazał, że mistrzostwo było tylko jednorazowym wyskokiem. Z powrotem Montpellier stało się ligowym przeciętniakiem.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Grand Prix
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ+2.5 set Kazachstan
Kurs: 2,60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Siatkówki nadszedł czas i odrazu łapiemy kurs piekny na Kazachstan. Drużyna ta gra bardzo ambitnie i często lubi urywać sety drużynom szczególnie 1 które gra super. Strasznie męczyły się Włoszki, wygrały z Niemkami ostatnio 3-2 z Argentyną poległy ale walczyły dzielnie. Dziewczyny ambitne które chcą sie pokazać i nie mają nic do stracenia. Po drugiej stronie Polki które solidarnie przegrały wszystkie mecze fakt że z mocnymi ekipami ale jednak. Co ważną kwestią jest ich gra, która jest nierówna i szarpana, nie potrafią utrzymać w dłuższym okresie czasu odpowiedniego poziomu. Jestem przekonany że Kazachstan wykorzysta słabość Polek i jednego seta urwie naszym siatkarkom co nie jest czymś immposible. Taki kurs miażdźy i nie wyobrażam sobie nie skorzystac z niego. Ambitne dziewczyny z Kazachstanu spokojnie wygrają seta i wzbogacą konta grających na nie Zuchów. Polecam i pozdrawiam
Gorący typ Maxiego. Jestem tutaj dla Was ????
⛔100
 
wwdrazi96 11

wwdrazi96

Użytkownik
Piłka nożna - 1 Bundesliga
Mecz: Bayern Monachium - M Gladbach
Typ: Handicap (-1) Bayern
Kurs: 1.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Cześć, nie wiem jak wy ale ja już się nie mogłem doczekać ligi niemieckiej. Na początek na piątek wieczór szykuje nam się mecz z jednym faworytem jest nim Bayern. Nowy trener, nowe zagrania. W tym meczu trener Guardiolla zapowiedział, że wystawi mocny skład... znajdą się w nim takie potęgi jak: Arjen Robben, Bastian Schaistiger, Ribery, Mandżukić czy też Gomez . Bayern jak każdy wie w poprzednim sezonie był mistrzem Niemiec, zdobył Ligę Mistrzów, więc myślę, że bawarczycy wygrają ten meczy różnicą 2 bramek albo i wyżej. Dla odważnych proponuję zagrać, że bramkę strzeli Robben lub Mandżukić ... Szykuje sie pogrom !????
Mam nadzieję że pomogłem. !
⛔100 nieregulaminowy kurs
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Podbeskidzie - Zagłębie
Typ: 2
Kurs: 2,45
Buk: betathome
Analiza: o godzinie 18odbedzie sie spotkanie dwóch drużyn, które plasują sie na dwóch ostatnich miejscach w tabeli. Gospodarze i goście zdobyli narazie w tym sezonie po jednym punkcie. Podbeskidzie moim zdaniem są pierwszym kandydatem do spadku. Miedziowi po dwóch porażkach z rzędu zmienili trenera i zremisowali u siebie z słabo grającym Lechem 0-0. Zagłębie naprawdę ma wielu dobrych zawodników min Przybecki, Papa. Myśle że pojadą z goralami i doświadcza pierwszego zwycięstwa w tym sezonie
⛔100
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga, 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach
Typ: Borussia Moenchengladbach +2,5
Kurs: 1,96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wreszcie zaczyna się Bundesliga i na początek zostaliśmy uraczeni ciekawym spotkaniem pomiędzy mistrzem Niemiec, a ósmą ekipa poprzedniego sezonu. Faworytem oczywiście w tym meczu gospodarze, ale nie spodziewałbym się tutaj wielkiego pogromu na inaugurację Bundesligi, a raczej spokojnego badania rywala, bo ten nie z najniższej półki. Bayern miał już poważny sprawdzian przed sezonem, był to superpuchar Niemiec, gdzie dostali baty od innej Borussii, tej z Dortmundu aż 2:4. Na pewno był to chłodny prysznic dla zawodników mistrza Niemiec i Pep musi zmazać szybko plamę, jednak nie jestem pewien czy mu się to uda, gdyż jeszcze nie ogarnął całego zespołu, miesza, rotuje, zmienia zawodnikom pozycję i na początku, w tych dwóch, trzech pierwszych kolejkach może nie być kolorowo dla Bawarczyków. Rywale w praktycznie nie zmienionym składzie, odszedł Hanke z tych zawodników grających pierwsze skrzypce, a w zamian przyszli Kramer z Bochum, Kruse z Freiburga, który zaliczył 11 bramek w poprzednim sezonie, a także Raffael były gwiazdor Herthy BSC i Mero z FC Lahti. Są więc wzmocnienia, a na dodatek udało się zatrzymać najlepszych strzelców z poprzedniego sezonu, mianowicie De Jonga, Arango i Herrmanna. W meczach sparingowych przed startem sezonu spisywali się nieźle, wygrana z Dortmundem, Celticem czy Nurnberg daje do myślenia, niestety z Bayernem przegrali aż 1-5, ale wtedy nie grali Stranzl, Daems i Brouwers czyli podstawowi obrońcy. Sądzę, że jutro goście solidnie powalczą o jakiekolwiek punkty z mistrzem Niemiec, Bayern faworytem, ale nie będzie miał łatwo. Myślę, że dwubramkowe zwycięstwo Bayernu to max jaki mogą dziś wycisnąć, a kurs bardzo przyjemny.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 900,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Austria 2 liga
Spotkanie - First Vienna : Liefering
Typ - Liefering powyżej 3.5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Sportingbet
Analiza :
..... ostatnio kiedy Liefering grał u siebie w meczu na szczycie stawiałem przeciwko nim jednak drużyna pokazała że w tym sezonie nie ma na nią mocnych spróbuję tym razem zagrać na gole z ich strony . Lider drużyna Liefering dziś zagra z ostatnim zespołem Erste Liga First Vienna i popatrzmy na bilanse obu drużyn , gospodarze jak już wspomniałem zamykają tabelę a ich dorobek po 4 kolejkach to 0-1-3 i bramki 2:11 mówi nam chyba dużo , na swoim trenie chłopaki zagrali tylko 1 mecz z Altach i polegli 1:4 , natomiast Liefering w meczu u siebie wspomnianym wyżej pokonał Altach 5:1 dlatego wniosek nasuwa mi się tylko 1 że faworytem i to zdecydowanym w tym dzisiejszym pojedynku może być tylko jedna drużyna a mianowicie Liefering kwestia jest tylko ile goście dziś zdobędą goli ja myślę że wiele no bo patrząc na ich bilans to tak możemy prorokować , bilans Liefering po 4 kolejkach to 4-0-0 bramki 16:4 czyli średnia czysta 4 wspomnę może jeszcze ostatnie spotkanie Liefering z Rheindorf Altach tam do przerwy chłopaki prowadzili 2:0 a w drugiej części spotkania między 55 a 65 minutą zdobyli 4 gole ( 10 min które wstrząsnęło Rheindorf Altach ) tak więc nie pozostaje nic tylko znowu ryzyko jak to zwykle u mnie bywa i stawiam na przynajmniej 4 gole gości . Pozdrawiam !
⛔100
 
maer 263,4K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia ( Tippeligaen )
Spotkanie: Brann - Lillestrom
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 09.08.2013
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Norwegii na spotkanie w ramach Tippeligaen.
W meczu spotkają się Brann oraz Lillestrom.
Brann rozegrało w lidze osiemnaście meczy w których osiem razy wygrało, dwa razy zremisowało oraz osiem razy przegrało co daje dwadzieścia sześć punktów i szóste miejsce tabeli, bilans bramek 28-28
Lillestrom zagrało osiemnaście spotkań w lidze z których sześc wygrali, cztery zremisowali i osiem przegrali co daje dwadzieścia dwa punkty i dziesiąte miejsce w Tippeligaen, bilans bramek 23-27.
Gospodarze u siebie grali dziewięć razy i zdobyli dwadzieścia cztery punkty po ośmiu wygranych i jednej porażce, bilans bramek u siebie 22-7.
Goście grali na wyjazdach dziewięć meczy z których przywieźli siedem punktów po dwóch wygranych, jednym remisie oraz sześciu porażkach, bilans bramek na wyjazdach 7-17.
Mój typ to jedynka, Brann to typowa drużyna swojego boiska gdzie zdobyła dwadzieścia cztery punkty z swoich dwudziestu sześciu w lidze, traci mało bramek u siebie, a pokonał ich tylko grając na wyjeździe Rosenborg który na wyjazdach gra bardzo dobrze, Lillestrom nie jest drużyną wyjazdową dlatego nie będzie w stanie poradzić sobie na stadionie Brann i przegra.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - I Liga
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Obie ekipy początku sezonu do udanych zaliczyć nie mogą. Sandecja rozpoczęła od dwóch porażek po 0:2 z Okocimskim Brzesko i GKSem Katowice, Miedź natomiast najpierw zremisowała 2:2 z Wisłą Płock, a następnie przegrała 1:2 z Flotą Świnoujście. Nie da się jednak ukryć, że to podopieczni Rafała Ulatowskiego są większym rozczarowaniem, od Sandecji bowiem nikt walki o najwyższe cele nie oczekiwał, w Legnicy natomiast głośno mówiono o walce o Ekstraklasę.
Jak na razie Miedź jest drużyną bez wyrazu, popełniająca opłakane w skutkach błędy w defensywie i czekającą jak na wybawienie na powrót Wojciecha Łobodzińskiego. Dziś jednak tego zawodnika na boisku jeszcze nie zobaczymy dlatego uważam, że nie należy spodziewać się jakieś wielkiej metamorfozy w grze Miedzi i grając na ciężkim terenie w Nowym Sączu wcale nie muszą uzyskać korzystnego dla siebie rezultatu. W poprzednim sezonie Sandecja u siebie była raczej ekipą bezkompromisową na 17 spotkań 7 wygrała, 9 przegrała i tylko raz zremisowała, co ważne jednak jedno ze zwycięstw odniosła właśnie przeciwko Miedzi pokonując ją 1:0. Spodziewam się więc, że dziś możemy być świadkami niespodzianki jakich wiele w 1.lidze i zwycięstwa gospodarzy czyli Sandecji Nowy Sącz.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: Wisła -1
Kurs: 4.25
Bukmacher: expekt
analiza:
Typ bardzo ryzykowny, ale realny. Jeszcze kilka lat temu na grających u siebie Wiślaków ciężko było wyłapać kurs w okolicach 1,5. Oczywiście poziom gry obu zespołów się zmienił, ale Biała Gwiazda wydaję się wchodzić powoli na odpowiednią sciężkę.
W poprzedniej kolejce Jaga uległa na wyjeżdzie Lechii 2-0, co może dawać do myślenia. Oba zespoły rozegrały wyjazdowe mecze ze Śląskiej (jaga wygrała 2-3, Wisła 0-0) lecz do tych spotkań podchodzę sceptycznie gdyż Wrocławianie zdają się rzucać wszystkie siły na Europe (co zresztą pokazali wczoraj w Belgii).
W drugiej kolejce Wisła zdołała wywrzeć 3 punkty na trudnym terenie w Kielcach, natomiast w pierwszej na własnym stadionie zremisowała bezbramkowo z Górnikiem. Mam nadzieję, że powróci Wisła Kraków za dawnego Farnka Smude. A wygrana 2-0 czy 3-1 (lub wyższa) zdaje się być realna. Zwłaszcza przy kursie ponad 4.
Wiślacy zagrają także dla swoich kibiców, którzy czekają na pierwsze ligowe zwycięstwo przy ulicy Reymonta. Pozdrawiam
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UKRAINA: Premier League
Spotkanie: M. Zaporozhye-Sevastopol
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W tym pojedynku lepiej wygląda beniaminek z Swstapolu. Oglądałem skróty ostatnich meczy i musze przyznać że goście zrobili na mnie lepsze wrażenie. Swestapol w ostatnim meczu pokonał u siebie Tavriya 1-0 ale mógł wygrać zdecydowanie wyżej, tak na marginesie bardzo dobrze gra w tej drużynie Mariusz Lewandowski który w Polsce jest trochę zapomniany, a na Ukrainie nadal ceniony i chwalony za grę. Jeśli chodzi o Zaporoze to drużyna w ostatnim meczu tylko zremisowała z Hoverlą, a jeśli popatrzymy na statystyki w tym meczu to zdecydowanie gospodarze powinni wygrać. Jeśli chodzi o kontuzje to oba zespoły wystąpią w najsilniejszych skład.
ZWROT
 
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ekstraklasa
Spotkanie - podbeskidzie : zagłębie
Typ - podbeskidzie
Kurs - 2.80
Buk - bet365
Analiza :
siemanko i jak co tydzień o 18:00 zaczynamy nasz Polski bałagan...ale do rzeczy zagłębie w fatalnym stanie bez formy, pomysłu ale za to z jednym punktem na koncie wybiera się na stadion podbeskidzia które nie prezentuje sie wcale lepiej niż drużyna gości. stawiam na gospodarzy ponieważ dużo lepeij im idzie gra, rozwijanie akcji i chyba co najważniejsze ich wykorzystywanie. faktem jest także to że właśnie podbeskidzie ma bardzo ciężki terminarz gdzie na początku sezonu mierzy sie z legią, górnikiem gdzie tracili punkty dziś mysle,że nie powinni mieć z tym kłopotów i spokojnie na własnym stadionie sobie zapunktują sam mecz jak dla mnie zapowiada sie ciekawie bo obydwie drużyny jeżeli chcą być na minimum 8 miejscu no to czas najwyższy zacząć .
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna niemcy III liga
Spotkanie - Borussia Dortmund II - Unterhaching
Typ - wygra Borussia II ( 1 )
Kurs - 2,15
Buk - sportingbet

Po zeszło tygodniowej nieobecności do składu Borussi powracając Ozbek ( pomocnik) i Gunter ( obrona) brakować nadal będzie Bandowskiego , Thiele i Almorovica ale nie jest to zaskoczeniem dla trenera i Ich brak jest już w swój sposób załatany. Dużo większy orzech do zgryzienia ma trener gości po mimo że to druga kolejka ligi to od początku sezonu nie morze liczyć na takich zawodników jak Hufanagel ( pomoc, pods. zawodnik zeszłego sezonu) Kauffmann ( pomoc, pods. zawodnik zeszłego sezonu) Sternisko ( pomoc, zawodnik rezerwowy sezonu) Steinherr ( atak, pods. zawodnik zeszłego sezonu) no i plus do tego kontuzje z ostatniej kolejki Bauer ( obrońca, podstawowy skład) Willsch (pomocnik, ważny zawodnik) Humells ( obrona , ważny zawodnik) jak by mało tego było nie pewni występu są Dittrich ( obrona, podstawowy skład) i Gotze ( atak, zawodnik rezerwowy). Kim więc można ich zastąpić ??? No właśnie w przerwie klub sprzedał swoich ważnych i wartościowych zawodników takich jak D.Rohracker,A.Winkler,Y.Yilmaz, M.Schwalb,S.Thee,M.Siebald,S.Riederr,L.Odak,F.Rudy.M.Drun ( zawodnicy występujący w zeszłym sezonie w podstawowym składzie) a w zamian za nich sprowadził trzech 19 latków, trzech 18 latków, dwóch 17 latków i 4 zawodników w przedziale wiekowym 20-23 lata. Z nich wszystkich jako tako prezentują się F.Gotze ( dzisiaj nie pewny występu) M.Erb i M.Dunke. Polityka kadrowa tego klubu sprawiła że na dzisiejszy mecz trener wystawi bardzo młodziutki mało doświadczony skład. Za wygraną Borusii II przemawia także bilans gier wyjazdowych Unterhaching który wygląda tak 10 meczy 3 remisy i 7 porażek . Borusia II powinna dzisiaj bez problemu wygrać.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 203

krolwta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF PIROT 9 sierpnia 2013
Spotkanie: Spremo-Grammatikopoulou
Typ: Spremo
Kurs:1,83
Bukmacher: bet365
Typ: Spremo
Kurs: 1,83 Bet365
Analiza:
Spotkanie 671 22 letniej serbki z 16&#39;sto letnia 626 greczynka. Serbka u siebie gra juz 4 turniej w i osiagnela juz qf, sf i f. na clay&#39;u czuje sie dobrze, bilans w tym roku 14/9 ogolnie 112/75. Oficjalnie jej ulubiona nawierzchnia to clay. Greczynka bardzo mloda, oficjalnie lubi grass aczkolwiek jako seniorka w tym roku najlepiej radzi sobie na hardzie. jej wysoka pozycja bierze sie z tego, ze udalo jej sie wygrac w tym roku dwa &#39;domowe&#39; turnieje na hardzie. Jako juniorka max 190 wiec bez szalu. Generalnie to taki kurs imo jest darem z racji tego, ze mimo iz panie znajduja sie na rownych miejscach to na clay&#39;u serbka jest duzo lepsza. No i gra u siebie. Mysle, ze po takim kursie i taki mecz mozna zagrac mocniej poniewaz widze tu powazny blad bukmacherow. GL
⛔100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: A. Radwanska - S. Errani
Data: 09.08.2013 17:00
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bwin
Mecz dwoch przebijaczek na zblizonym na ten moment poziomie a taka roznica kursow. Podziwiam wiare bukmacherow w Radwanska ale fakty sa takie ze dawniej Aga dostawala baty tylko od wielkiej trojki Serena, Aza, Maria, a od jakiegos czasu zaczynaja sie sie coraz czesciej przytafiac w padki w postaci porazek z pozostalymi, duzo gorszymi zawodniczkami jak Cibulkova czy Stosur, a nawet te mecze wygrane nie wygrywa juz tak zdecydowanie jak kiedys i coraz czesciej meczy sie w trzech setach albo w tiebreakach. Radwanska w ogole sprawia wrazenie jakby zatrzymala sie w rozwoju, osiagnela taki polap ktory ja zadowala i pozwala trzymac sie w czubie, przytulac ladne sumy a jednoczesnie sie nie przemeczac. Nie widac w niej ambicji do pracy, do bycia lepszym, bo jakby ja miala to juz dawno by cos probowala zmienic, zatrudnij porzadnego szkoleniowca, popracowac nad sila uderzen. A widac ze jej sie po prostu nie chce i tak jak jest teraz jej pasuje. Errani to fizycznie podobny typ zawodniczki, filigranowa, gra typowo na przebijanke polaczoona ze sprytem. To taka troche gorsza kopia Radwanskiej, ale Sara ma ta przewage ze ona nigdy nie odpuszcza. Talentem nie doruwuje nawet w polowie Adze, ale ambicja i wola walki bije ja na glowe. Radwanska od dluzszego czasu spoczela na laurach i nie wykazuje zadnej inicjatywy. Sara walczy zawsze i wszedzie i mysle ze dzisiaj bedzie tak samo. Forma Agi mi nie imponuje i nie postawilbym na nia zlamanego grosza. Za to Errani moze dzisiaj sprawic niespodzianke i sprowadzic nieco na ziemie wybujale ego Radwanskiej na co po cichu licze.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom