>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 9. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina; Pilka nozna, Copa do Brasil
Godzina: 2:30
Spotkanie: Rio Branco - Chapecoense-SC
Typ; under 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Gospodarze to druzyna z okolic Bolivi, natomiast goscie ze stanu Santa Catarina lezecego na poludniu Brazyli. Znaczy to ze czeka ich dosc dluga podróz.
Chapecoense-SC bardzo underowa druzyna, to samo mozna powiedziec o gospodarzach. Chapecoense-SC bedzie grac w Serie A (sezon rozpoczyna sie 27 kwietnia). Zostaly im 3 mecze, no ewentualnie 2 jak dzisiaj wygraja &gt;2 ale tego sie nie spodziewam. W 9 meczach w Catarinense (rozgrywkach stanowych) stracili tylko 6 bramek, jednak strzelajac ich nie wiele wiecej bo 11. Bilans 5-2-2 z takimi statystykami bramkowymi daje nam obraz druzyny grajacej profilem defensywnym. Mysle ze to w sam raz taktyka na ten mecz pucharowy, ktory rozegrają troche z daleka od wlasnego domu, zapewne na jakims biednym stadionie jak to bywa w tych wczesnych fazach pucharu brazylijskiego. Chapecoense-SC jest ponadto w seri meczow z 4 underami z rzedu i slabym remisem z druzyna bijaca sie o utrzymanie 1-1. Jest to zapewne spowodowane tym ze sprzedali swoich najlepszych graczy z poprzedniego sezonu. Dla przykladu podam tego gracza Bruno Rangel, czyli najlepszy strzelec calej ligi Serie B w 2013 roku (31 goli). Goscie maja w wekend wazny mecz z Avai na topie tabeli. Nie sa jakas siłą by nie wiadomo jak dominowac nawet nad takim ogorkiem jakim sa gospodarze. W swojej lidze maja dobre statystyki, wielu goli nie traca i jak sie dowiedzialem tam rowniez futbol graja raczej o profilu defensywnym niz heja do przodu i na pałe. tutaj beda chcieli wpierw nie przegrac tego 2+ bo wtedy traca szanse na mecz rewanzowy. Ponadto w ich druzynie zabraknie napastnika Louzada, za ktorego trener planuje wprowadzic pomocnika co zacieśni srodek pola typowo na zamułę.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 0

mryeni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Bayern od 3 meczów w LM nie wygrał spotkania, natomiast United w LM od początku sezonu błyszczy (po za wtopą z Olympiakosem). Drużyna z Old Trafford ma niezły bilans meczów wyjazdowych - na 17 meczów w PL plasują się na 1 miejscu w punktach zdobytych jako goście, mają ich aż 33 z bilansem W10 D3 L4. To nie jest zdecydowanie sezon drużyny Moyesa i nie grają już o nic w tym sezonie, bo zaledwie o Ligę Europy, więc presja jest po stronie Bayernu. Drużyna z Bawarii ma problemy z brytyjskimi drużynami u siebie co można poprzeć przykładem Arsenalu. Dodatkowym obciążeniem psychicznym jest to, że bronią oni tytułu LM, którego jak wiadomo dotąd nikt nie obronił. Uważam, że kurs 10 bardzo zachęca na postawienie takiego zakładu, nawet przy singlu można nieźle się nachapać przy małym wkładzie. Ja zaryzykuje i życzę sobie wygranej, czego i Wam również drodzy gracze ????
⛔100
 
kens 17

kens

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Coż za mecz , ja mogę z ręką na sercu powiedzieć ze to Finał LM . Dlaczego finał ?
Drużyna bez takich pieniedzy i bez takich &quot;gwiazd&quot; czyli nasze Atletico , super forma , piekna pilka , z meczu na mecz graja co raz to lepiej , ale jeżeli chodzi o mojego lidera Barcelone to ma cos do udowodnienia jezeli chodzi o LM z przed roku. Zespół złozony z gwiazd ,wiem wiem gwiazdy nie graja , gra zespol , ale ten zespol jest stworzony z gwiazd , ktory prezentuja Profutbol . Jezeli chodzi o ostatni mecz , ktory mial miejsce nie dawno , chodzi mi tu o LM to wiemy ze Barcelona grala na swoim boisku i powinna to wygrac. Tak powinna bo stastyki to mowia , swietne posiadanie piłki , 3x wiecej sytuacji bramkowych niz Atletico , i 4x wiecej strzałow na bramke tych celnych własnie. Wiem ze statystyki w meczu nie graja bo sport jest nie przewidywalny , ale faworyt w tym meczu stoi dla mnie tylko po jednej stronie , stronie gosci Barcelony . Obydwa zespoly graja na podobnym poziomie , ale stawiam tutaj na Barcelone , Messi swietna forma . Zapowiada sie twardy mecz , nie wykluczam karnego jak to w meczu z Barcelona bywa , a jezeli chodzi o karne to wiem jak sie koncza w dla druzyny Barcelony , Karny=messi=bramka .
Taki wlasnie schemat. Valdes ktory jest kontuziowany czy to oslabienie? Dla mnie nie Pinto jest dla mnie wspanialym bramkarzem , i to so wlasnie chwile dla niego by sie pokazac i udowonic ze jest w stanie bezproblemowo zastapic Victora Duzo by tu pisac na temat tego meczu , dla mnie jednym slowem Barcelona , chociaz za ta druzyna nie przepadam .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Casablanca
Godzina: 13.30
Spotkanie: Vesely J. - Mayer L.
Typ: 2
Kurs: 1.71
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Gram teraz już bo kursy moim zdaniem pospadają. Czy ja o czymś nie wiem? Tutaj powinno być co najwyżej 1,40 na Mayera, fakt Vesely gra nieźle w tym sezonie ale na takiej nawierzchni Argentyńczyk powinien spokojnie pokonać Veselego. Mayer od jakiegoś pół roku gra praktycznie tylko na ziemnej, to jego zdecydowanie ulubiona nawierzchnia, fakt, nie grał 2 miesiące ale dla niego nie powinno to stanowić żadnego problemu, w tym sezonie już zdołał pokonać wielu przeciwników pokroju Czecha. Warto dodać że Jiri rozegrał na ziemi ostatni swój mecz w sierpniu ubiegłego roku. Moim zdaniem zdecydowanie warto zaufać Argentyńczykowi.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Puchar
Godzina:
18:30
Spotkanie: Jagiellonia-Zawisza
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam , na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie pucharu Polski, jest to pierwsze spotkanie półfinałowe pomiędzy drużynami Jagielloni Białystok oraz Zawiszy Bydgoszcz. W tym spotkaniu na własnym stadionie zagrają zawodnicy z Białegostoku, którzy pomimo tego półfinałowego spotkania maja jeszcze na karku spotkanie z Gliwickim piastem w sobotnie popołudnie , po którym będzie wiadomo czy zakwalifikowali się do górnej częsci ligowej klasyfikacji. W tym spotkaniu faworytem dla mnie jak i dla bukmacherów jest ekipa gospodarzy , którzy po zmianie trenera na Michała Probierza, muszą w końcu zacząć wygrywać jak za dawnych dobrych lat, kiedy właśnie trenerem był Polski Pep Guardiola, . Probierzowi w jego poprzednich klubach zdecydowanie nie poszło , postanowił wrócić na stere śmieci i juz ma okazję na bardzo wązny triumf ponieważ w takiej sytuacji jaką mamy obecnie w lidze, zdobywca pucharu zaczyna grę w europejskich pucharach , jestem pewny w tym spotkaniu że jeśli gospodarze tutaj nie wygrają przekonywującą to na wyjazd nawet nie maja po co jechać , ponieważ stadion Zawiszy jest specyficzny i mało kto tam zdobywa bramki, oraz punkty, dlatego też postanowiłem zagrać w tym spotkaniu na wygrana ekipy z Białegostoku.
⛔100
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1/4 Finału Ligi Mistrzów
Spotkanie: Atletico Madryt vs FC Barcelona
Typ: Drużyna 1 wygra i łącznie w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki
Kurs: 4.10
Buk: Bet-at-home
Data i godzina: 09.04.14 20:45

Już cztery ostatnie spotkania tych drużyn zakończyły się remisem (1:1, 0:0, 0:0, 1:1) i w końcu musi dojść do wygranej którejś z nich! Według mnie jest to ewidentnie sezon Atletico i wierzę, że są w stanie wyeliminować &quot;wielką Barcelonę&quot; z rozgrywek LM. Myślę, że gdyby Diego Costa nie doznał kontuzji to już w pierwszym meczu Atletico pokonałoby Barcelonę na Camp Nou. W ostatniej kolejce hiszpańskiej Primera Division Barcelona pokonała Betis 3:1, ale należy podkreślić, że jedno trafienie to gol samobójczy, drugie to bramka zdobyta po rzucie karnym, a trzecie trafienie padło po &quot;dobitce&quot; niewykorzystanego, drugiego już podyktowanego w tym meczu rzutu karnego, który wykonywał Messi, (a i przy dobitce bramkarz był bliski obony). W poprzedniej kolejce Barcelona również zwyciężyła dzięki bramce zdobytej z rzutu karnego... Tak jak w zeszłym tygodniu utrzymuję, że Barcelona obecnie jest w nie najlepszej formie i z pewnością do pokonania, jeśli sędziowie nie będą przeszkadzać. Atletico jest drużyną underową (6 z ostatnich 8 spotkań under 2,5), myślę, że posiada solidną defensywę, która skutecznie zniweluje siłę ofensywną Barcy, o czym świadczy liczba bramek zdobytych w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami. Jeśli tylko Atletico zagra z pełną konsekwencją, do której przyzwyczaiła w tym sezonie i zastosuje silny pressing, jestem przekonany, że mój typ ma wysokie prawdopodobieństwo, bo Messi nie wygra sam, a przynajmniej nie przeciwko Atletico.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 02:30
Spotkanie: Lopez Feliciano-Ginepri Robby
Typ: 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zagrają se sobą Panowie &quot;starszej daty&quot; Lopez niespełna 32 lata oraz Ginepri niespełna 32. Hiszpan,jak to Hiszpanie, gra bardzo dobrze na mączce. Może w ostatnich latach nie wygrywa turniejów ale pokonuje co jakiś czas dobrych tenisistów na mączce takich jak: Wawrinka, Kohlschreiber, urywanie seta Feererowi czy Ferrerowi. Dodatkowo, jak zawsze utrudnieniem dla Robbego będzie &quot;leworęczność&quot; Lopeza i jego kąśliwe &quot;slajsy&quot;.Amerykanin w tamtym roku doszedł tutaj również przez kwalifikacje aż do ćwierćfinału, napisałem &quot;aż&quot; ponieważ clay to nie jest jego bajka. H2H 1:1,lecz grali ze sobą bardzo dawno temu ponieważ w 2003 roku gdzie Feliciano wygrał na AO 3:0 oraz w 2006 w Madrycie o dziwo 2:1 dla Robbego. Moim zdaniem jeśli Hiszpan niczego nie spartaczy to powinien wygrać w dwóch setach.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro Atletico w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów podejmie na własnym stadionie drużynę Barcelony i moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy. Trzeba sobie powiedzieć uczciwie, że to dość ryzykowny typ ale myślę iż istnieje kilka argumentów popierających mój typ. Pierwszy z nich to świetny sezon gospodarzy prowadzący oni w La Liga, doszli już do 1/4 LM i jutro staną przed szansą na kolejna rundę, okres słabszej formy który zdarza się każdej drużynie w sezonie mają już za sobą, teraz ponownie wrócili na właściwe tory. Ostatnie cztery bezpośrednie mecze to dwa remisy 0-0 i dwa 1-1 pokazuje to że podopieczni D.Simeone potrafią grać z Dumą Katalonii, są świetnie zorganizowani w defensywie dzięki czemu nie tracą dużej liczby bramek co jutro będzie kluczowe dla losów spotkania. Ważne jest, że jutro od pierwszej minuty będzie mógł wystąpić Diego Costa natomiast w drużynie gości nie zobaczymy Victora Valdesa, jego miejsce w bramce zajmie Pinto, który nie jest bramkarzem wysokich lotów i tu upatruje kolejną szansę dla drużyny z Madrytu. Drużyna z Katalonii kilka ostatnich sezonów zawsze wchodziła do 1/2 LM więc liczę również na to, że każda seria kiedyś się kończy a jutrzejszy mecz jaknajbardziej się do tego nadaje. Kolejnym argumentem,który będzie bardzo ważny w tak wyrównanym spotkaniu będzie własny stadion - myślę że te przesłanki są wystarczające aby zagrać mój typ ????
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( National Football League )
Spotkanie: Torpedo Moskwa - Luch Energiya Władywostok
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 09.04.2014
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na zaplecze rosyjskiej Premier Ligi a mianowicie na drugi poziom rozgrywkowy w Rosji - National Football League.
W rosyjskiej stolicy Moskwie liczącej prawie dwanaście milionów mieszkańców na Łużnikach mogącym pomieścić ponad osiemdziesiąt jeden tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Torpedo Moskwa założonym w 1924 roku a w gości z miasta Władywostok liczącego prawie pięćset osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Football Club Luch-Energiya Władywostok założona w roku 1958.
Torpedo Moskwa rozegrało w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobyła 49 punktów po 14 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie czwarte miejsc e w tabeli ligowej z bilansem bramek 31-15.
Luch Energiya Władywostok zdobyła w tym sezonie ligowym 50 oczek w swoich 28 rozegranych meczach po 14 zwycięstwach, 8 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie trzecią lokatę w tabeli rosyjskiej National Football League, bilans bramkowy 33-12.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 13 razy zdobywając 29 oczek po 9 wygranych, 2 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na Łużnikach 17-7.
Goście na wyjazdach 21 punktów w swoich 14 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramek w delegacjach 16-7.
Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż spotykają się w nim dwie drużyny dysponujące podobnym potencjałem, sąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej oraz grające w tym sezonie ligowym bardzo dobrze a w ostatnich 2 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami na terenie zespołu z Moskwy to Torpedo wygrało oba te mecze 1:0 i 2:1.
W tym spotkaniu drużyn walczących o awans do Premier Ligi obstawiam kolejne zwycięstwo gospodarzy z tym rywalem u siebie lecz po ostrej walce, Football Club Torpedo Moskwa w tym sezonie ligowy stara się powrócić tam gdzie ich miejsce do najwyższej rosyjskiej ligi i w tym sezonie grają bardzo dobrze a wygrywając ten mecz na swoim terenie bardzo przybliżą się do swojego celu i będzie im łatwiej o niego walczyć gdyż być może pozbędą się jednego z rywali do awansu a Football Club Luch-Energiya Władywostok owszem gra w tym sezonie bardzo dobrze ale lepiej na swoim terenie i na wyjazdach przydarzały im się wpadki i akurat w tym spotkaniu przegrają z Torpedo z którym im nie idzie i 3 punkty zostaną w Moskwie.
✅110
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Manchester United
Typ: poniżej 3.5 bramki w meczu
Kurs: 1.65 ; Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Siema, dzisiejszy typ jak zwykle siadł (2 kartki BvB ) ???? pozwolę sobie dodać że BvB pokazało kawał charakteru i gwiazdy z Madrytu zostały stłumione i myśle że momentami mieli mokro w gaciach, my powinniśmy się cieszyć że doszło do takiego pojedynku to pokazuję że Manu jutro stoi przed ogromną szansą. Przejdę do analizy mojego typu choć myślę że na tym etapie rozgrywek nasze analizy i typy są sprawą szczęścia o tyle my możemy te szczęście mieć. Ja proponuję under 3.5 w tym meczu dziś grałem po podobnym kursie ten sam typ w meczu BVB i się nie zawiodłem tak samo jutro typuję że w tym meczu nie powinniśmy zobaczyć więcej niż 3 bramki. Moim zdaniem 3 bramki to wystarczająco dużo aby któraś z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść tym bardziej że wynik pierwszego spotkania promuję jedną z drużyn, a jest nią ekipa z Monachium która odpuściła sobie mecz z Augsburgiem na rzecz własnie meczu Ligi mistrzów. Moja intuicja podpowiada mi że Guardiola jest zbyt mądrym człowiekiem aby pozwolić swojej drużynie na otwarty futbol, a z drugiej strony trener Moyes również nie chciałby aby został ukąszony przez Bayern już w pierwszych minutach. Nasuwa mi się tutaj mądra gra z obydwu stron, chyba na tym poziomie nikt już nie lekceważy jakiekolwiek przeciwnika a tym bardziej drużyny United która wiąże się z wielką tradycją LM ???? Obydwie ekipy w meczach o stawkę grają raczej na under ( moim zdaniem) 3 bramki to moim zdaniem dość dużo i dlatego gram ten typ ponieważ nie sądzę aby ekipa Bayernu atakowała już od samego początku podjemując ryzyko straty bramki ja obstawiam mądrą rozważną grę z obydwu stron w pierwszym mecz wynik 1:1 dający na tą chwilę awans dla Monachijczyków. Manu nie jest na tyle mocne aby ryzykować od pierwszych chwil tym bardziej że wynik 1:1 w pierwszym meczu zostawia sprawę cały czas otwartą.
⛔100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: Obie strzelą/wygra FC Barcelona
Kurs: 4,30
Buk: Betclick

No to próbujemy kontynuować dobrą passę po awansie Chelsea do półfinału. Dlaczego ten typ? Po pierwsze ciężko mi sobie wyobrazić czyste konto którejkolwiek drużyny w tym meczu ano dlatego, że stworzą sobie zapewne po kilka dogodnych okazji i coś po prostu wpaść musi. Gospodarze strzelali w ostatnich 12 meczach (wcześniej bez gola z Realem), goście 7 (przy ofensywnej Barcelonie nie ma sensu tego argumentować) . Do tego w bramce przyjezdnych Pinto, który broni z konieczności i daleko mu według mnie do klasy VV. Warunek pierwszy - myślę, że pewniak (1,75 sama opcja obie strzelą).
Warunek drugi? Cóż, może i Atletico czaruje w tym sezonie jak na swoje warunki ale to Barcelona jest ciągle drużyną gwiazd. To ona posiada szereg indywidualności, które w każdej chwili mogą rozstrzygnąć dwumecz na swoją korzyść. Mają też to, czego Atletico mieć nie może w tych elitarnych rozgrywkach - doświadczenie (liga europejska to inny level). Kolejny argument za Barcą wynik pierwszego meczu dający im awans już w chwili pierwszego gwizdka sędziego. Do tego mam wrażenie, że gigant z Katalonii mimo wpadek potrafi się zmotywować na ważne mecze (ostatnio 4-3w Madrycie).
Wnioski? Kopciuszek musi rzucić się na lwa. Może i go ukłuje ale wydaje mi się, że lew go pożre ;-) Good luck.
⛔100
 
M 0

michal9403

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Piacenza
Typ: -1,5 seta Piacenza
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trzeci zespół po rundzie zasadniczej Perugia podejmie przed własną publicznością wicelidera po fazie zasadniczej Coprę Piacenzę. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami wygrał zespół gości z Piacenzy, pokonując rywali 3:1(25:22, 25:17, 12:25, 25:18). MVP tamtego spotkania został atakujący z Piacenzy Luva Vettori zdobywając 19 punktów, lecz najlepiej punktującym tamtego spotkania był były siatkarz Skry Bełchatów Serb Aleksandar Atanasijevic zdobywając 26 punktów, lecz to nie pomogło drużynie z Perugii wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Zespoły spotkały się w tym sezonie 4 razy i 4 razy zwycięsko wychodzili siatkarze z Piacenzy. Bardzo dobrze w ostatnim meczu zagrał środkowy Kubańczyk Simon, który zdobył 15 punktów więc na środkowego jest to duża suma oczek. Oczywiście swoje dołożył rozgrywający De Cecco uważany za jednego z najlepszych rozgrywających na świecie. Mój typ to -1,5 seta Piacenza, który wydaje się bardzo realny patrząc po wynikach w bezpośrednich pojedynkach tych zespołów.
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions league
Spotkanie: Bayern - Manchester United
Typ: x/1
Kurs: 4.79
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów, Bayern, obrońca tytułu podejmuje na własnym terenie w spotkaniu rewanżowym zespół Czerwonych Diabłów. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W poprzednim meczu ManU pokazał się z bardzo dobrej strony nie ustępując na krok rywalowi. Dzisiaj jednak Bayern zagra przed własną publicznością, co będzie motywowało dodatkowo. Manchester ostatnio w formie - przed kilkoma dniami zwycięstwo w lidze z Newcastle na wyjeździe aż 4:0. Bayern przegrał spotkanie ligowe, ale czy to ma jakieś znaczenie? - raczej żadne, i tak mistrzostwo ma już w kieszeni i pozostało grać o zwycięstwo w Champions League. ManU będzie ciężkim rywalem i nie da łatwo wyrwać sobie szans na awans, lecz w tej fazie rozgrywek nie ma już słabych zespołów. Typuje minimalne zwycięstwo Bawarczyków po remisie do przerwy. Może doczekamy się pierwszego w historii zwycięstwa w LM dwa razy z rzędu tej samej drużyny.
✅379
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maxiu321 103

maxiu321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Manchester United
Typ: Zakwalifikuję się Manchester United
Kurs: 7.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnia deska ratunku dla United,czyli rewanżowy mecz z Bayernem,pierwsze spotkanie zakońćzyło się remisem 1-1(Vidić 58&#39;,Schweinsteiger B.67&#39;).
Czerwone diabły z walki o mistrzostwo Premier League odpadli już kilka spotkań temu,więc wszystkie siły są kumulowane własnie na LM,dokładnie tak samo jak Bayern z tym że bawarczycy zapewnili sobie mistrzostwo niemiec na kilka kolejek przed końcem sezonu !
Braki kadrowe :
BAYERN(Badstuber,Alcantara,Shaqiri,Martinez,Schweinsteiger)
MANCHESTER(Evans,Van Persie)
kiepska analiza
 
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Piacenza
Typ: Perugia
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Trzeci zespół podejmie drugi, a więc mecz na szczycie. Pierwszy mecz zakończony 3:1(25:22, 25:17, 12:25, 25:18) dla Piacenzy. Aleksandar Atanasijevic zdobył 26 punktów, mimo to Perugia poległa, lecz tym razem świetna forma byłego siatkarza Skry, oraz całego zespołu, oraz przede wszystkim atut własnego boiska przemawiają za gospodarzami. Ostatnie cztery pojedynki to wygrane Piacenzy, jednak poziom tych spotkań był wysoki i o zwycięstwie decydowały drobiazgi czy ogromne przestoje obu drużyn. Perugia chcąc się liczyć w walce musi dziś wygrać, patrząc na bardzo podobną klasę oby zespołów, i atut boiska przemawiający za Perugią decyduje się postawić pieniądze właśnie na Nich.
✅137
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 11:00
Spotkanie: Anthony Mundine - Joshua Clottey
Typ: Anthony Mundine - Decyzja lub techniczna decyzja sędziów 2.05
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie przepadam za Mundine, ale trzeba mu przyznać, że to niezłej klasy rzemieślnik. Na stare lata postanowił zejść do wagi jr średniej (największe sukcesy odnosił w wadze super średniej), gdzie jego celem jest ostatnia duża wypłata od jednego z czołowych bokserów tej dywizji. Jego rywalem będzie rzadko ostatnio boksujący w ostatnich latach były mistrz wagi półśredniej Joshua Clottey. Myślę, że walka ta może mieć podobny przebieg jak przedostatnie starcie Mundine z wypalonym już Shanem Mosleyem. Nieźle wyszkolony technicznie Australijczyk będzie zadawał niewielką ilość, za to skutecznych ciosów, dzięki czemu minimalnie, ale wygrywał będzie większość rund, tyle, że tym razem jego rywal nie wyjdzie do ringu z kontuzją pleców i nie podda się w trakcie walki. Po za tym przewaga w warunkach w fizycznych, miejsce rozgrywania walki, defensywny styl boksowania Clotteya, który nigdy w karierze nie przegrał przed czasem - wszystko to składa mi się na punktowe zwycięstwo Mundine.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Rangers - Carolina
Typ: Rangers 2 bramkami
Kurs: 5,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj to samo, to jest fatum na koniec NHL. Kolejny faworyt, który przegrywa 1 bramką i to w meczu gdzie pada... 1 bramka. Brak słów. Dziś kilka faktow:
- Rangersi maja niesamowita historie spotkan bezposrednich z Hurricanes (10 z 11 po stronie NYR)
- tylko 3 mecze na 11 wygrane 1 bramką, reszta &quot;pogromy&quot;
- ostatni mecz juz przegrany (1:3)
- Carolina przecięte sie spisuje ostatnio (5 na 10 spotkan wygranych i 2.47 strzelonych bramek na wyjazdach)
- Ward w bramce Caroliny co moze zwiastowac slaba opcje defensywna gosci (3.11 straconych bramek na mecz)
- ostatnio Hurricanes przegrali z Devils 1-3, a Devils to defensywna ekipa - Rangersi są duzo lepsi w przypadku ataku
⛔100
 
K 0

kropson91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Manchester United
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs: 8,5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam, mój typ na dziś to wygrana Bayernu 2:1. Gospodarze którzy mają zapewnione mistrzostwo Niemiec podejmują Manchester United, zespół który spisuje się kiepsko w PL.
Uważam że padnie taki wynik gdyż wskazuje na to obecna forma obu drużyn. Bayern który odpuścił sobie ostatnie mecze ligowe(3:3 z hoffenheim i porażka 0:1 z Augsburgiem) po zdobyciu mistrzostwa, kumulując formę na dzisiejszy mecz i Manchester, w lidze ostatnio zaczyna łapać formę regularnie wygrywając mecze(nie patrząc na pojedynki z potentatami do tytułu: M.City, Chelsea, Liverpool). Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki i myśle że MU powalczy, lecz jedyne na co będzie ich stać to honorowa bramka.
Mecze obu drużyn rozgrywane w Monachium:
30.03.10 LIG Bayern Manchester Utd 2 : 1
20.11.01 LIG Bayern Manchester Utd 1 : 1
18.04.01 LIG Bayern Manchester Utd 2 : 1
30.09.98 LIG Bayern Manchester Utd 2 : 2
Manchester za każdym razem zdobywał minimum jedną bramkę, zaś Bayern nie strzelił więcej niż 2. Myśle że te statystyki zostaną podtrzymane.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Eurocup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unics Kazań - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: -13.5 Unics
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz rewanżowy mojego faworyta drużyny Unicsu, który pierwszy mecz położył. O ile można się było spodziewać że będzie przegrany to 11 pkt wydaję się być dużo. Teraz jednak grają u siebie, gdzie są piekielnie mocni od 22 spotkań niepokonani prezentując bardzo dobry basket. Niesieni dopingiem i na maksa zmobilizowani bo to półfinał ,uważam że są w stanie odrobić tą stratę i awansować dalej czyli do finału. Ekipa gości poza swoją halą dużo traci na swojej wartości i nie są aż tak dobrzy, a Unics u siebie postawi im solidną zaporę. Gdy poczują krew nie odpuszczą , bo przecież ma to kto zrobić. Tacy koszykarze jak wyborowy strzelec Goudelock, Zizis, Kaimakoglou są w stanie pojechać solidnie z gośćmi co już zresztą zrobili 23.01 wygrywając 78-59. Tak więc nie pozostaje im nic innego jak zrobić im piekło u siebie i przejść dalej, mam nadzieję że mnie nie zawiodą bo potencjał mają i są w stanie to zrobić.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom