>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.09.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Fyrstenberg M./Matkowski M. - Bhupathi M./Paes L.
AKO. 1.57
bet365
Kursy na Bhupathi/Paes spadają i nie ma się czemu dziwić. Pozostali oni najwyżej rozstawionym deblem w turnieju i są głównymi kandydatami do końcowego triumfu. Jest to bardzo doświadczony debel, znaczy razem grają od tego sezonu, bo wcześniej grali z innymi partnerami, ale zawsze należeli do ścisłej czołówki. Zdecydowali się na zmianę partnerów, mimo, że w poprzednich parach osiągali duże sukcesy, ale jak widać, wspólnie też tworzą bardzo zgrany duet i osiągają bardzo dobre wyniki. Polska para ten sezon może zaliczyć do bardzo nieudanych, grają na prawdę bardzo słabo. W US Open jakoś udało im się dotrzeć do 1/4, ale mieli bardzo łatwą drabinkę, a mimo to i tak dość mocno męczyli się w poprzednich rundach. Teraz trafiają na wymagających rywali i powinni pożegnać się dzisiaj z turniejem.
⛔ 100
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Spotkanie: 1/8 US Open; J. Isner - G. Simon
Typ: DW: 3:1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Dziś planowo o 17.00 w US Open rozpocznie się mecz miejscowego giganta (206 cm), światowej 22-ki, z Francuzem Simonem - 12-ka. Niesamowity zasięg ramion tego pierwszego umożliwia mu zepchnięcie przeciwnika do obrony już po pierwszym uderzeniu (w US Open zagrywa on średnio po ok. 125 mph), po czym często stosuje on opcję serve&amp;volley.
Obaj zawodnicy nie grali ze sobą w ogóle ostatnio, dlatego ciężko snuć wizje head-to-head. Amerykanin szybciej prześlizguje się przez rundy turnieju. Oddał jak na razie 1 seta Baghdatisowi, Simon przegrał je 5-krotnie, w tym był blisko ulegnięciu R. Mello już w 1. rundzie. Isner pomimo siły jaką wkłada w pierwszy serwis 17 asów z Bogomolowem, nie myli się za często, w spotkaniu z nim miał 71% pierwszego serwisu, więcej niż przeciwnik, który serwował średnio 20 mph wolniej. Co więcej, nie został ani razu przełamany. A dowodem na to, że potrafi skorzystać z tego, że przeciwnik ratuje się po 1. podaniu jest fakt, że wygrał wówczas aż 85% piłek. Simon w meczu z Del Potro to tylko 58% 1-ego nienajsilniejszego przecież serwisu. Śledząc ich poczynania, to robią podobną ilość niewymoszonych błędów. O wygranej zdecyduje przełamanie, i o ile Amerykanina ciężko przełamać o tyle Simona przełamywali wielokrotnie przeciwnicy w każdej z rund. Obydwaj mieli kilka dni przerwy, zmęczenie nie ma aż takiego znaczenia (ale Simon grał dłuższe spotkania). Ostatnim z atutów Isnera jest to, że kibicują mu rodacy. Wygra on, ale nie gładko do 0. Simon bowiem to b. dobry technicznie zawodnik. Kurs warty gry, pozdrawiam.
✅ 400
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-Piłka plażowa - FIFA Beach Soccer World Cup
Spotkanie: Brazylia - Nigeria
Suma strzelonych bramek
Typ: over 9.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stawką tego spotkania jest półfinał Mistrzostw Świata rozgrywanych we Włoskim Ravennie a więc zapowiada się walka do samego końca. Najlepsza drużyna świata Brazylia zmierzy się z nieobliczalną Nigerią. Brazylijczycy jak na razie nie zachwycają. Zwycięstwo po rzutach karnych z Ukrainą oraz skromne jak na Brazylię 5-2 z Meksykiem i 3-2 z Japonią pokazują, że Brazylia nie gra jeszcze tak jak przyzwyczaiła przy poprzednich turniejach tej rangi.
Myślę jednak, że to się zmieni w fazie pucharowej. Tutaj rywale już nie będą jedynie się bronić bo by awansować trzeba będzie strzelać bramki i zapewne odrabiać straty. Brazylia zagra też w końcu z drużyną która nie będzie jedynie nastawiona na defensywę, bo Nigeryjczycy według mnie decydowanie lepiej radzą sobie w ataku niż dotychczasowi rywale Canarinhos. Nigeryjczycy bowiem mają w swoich szeregach takich zawodników jak Victor TALE (5 goli jak na razie w turnieju), Isiaka OLAWALE (3), Musa NAJARE (2) czy Ogbonnaya OKEMMIRI (2). O sile Brazylijczyków chyba nie trzeba dużo mówić w ich składzie grają gwiazdy Beach Soccera takie jak chociażby BENJAMIN, ANDRE, SIDNEY, BURU, BETINHO czy JORGINHO. Więc o bramki w ich wykonaniu jestem spokojny podobnie jak Nigeryjczyków. Liczę, że pomimo wysokiej granicy bramkowej uda się obu zespołom ją przekroczyć.
✅ 110
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia - Veikkausliiga
Spotkanie: TPS v HJK Helsinki
Typ: Całkowita liczba goli gości over 1.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Po ostatnich overach 2.5 dziś skromnie tylko 1.5. Trudno było znaleźć coś na dziś. A jak doszedłem do tego meczu, długo myślałem nad typem. Rozważałem opcję over 2.5 po kursie 3.10 ale wydaje mi się, że za duże ryzyko. Natomiast 2 gole dla Helsinek do standard. Nawet Schalke potrafili wbić u siebie 2 gole! Na wyjeździe różnie. Jednak jak pokazują mecze ligowe to ostatnio na wyjeździe strzelali gospodarzom 3,2,0,4,1,2 gole. W ostatnich 5 meczach strzelili 13 goli. Ich ofensywa jest mocna: 2.23 gole na mecz - na wyjeździe 1.91 goli na mecz. Drużyna gości jest formie, jadą na trudny teren. Zagrają z TPS, które jest mocne u siebie - ostatnio wygrali u siebie 5:0. Mają dobrą defensywę, tracą u siebie 1.6 goli na mecz.
Uważam, że jak Barcelona jest siłą w lidze hiszpańskiej, a Porto w portugalskiej, tak HJK w fińskiej. Są w formie, potrafią wygrywać z TPS, więc chociaż 2 bramki powinny dla nich paść. Jak nie po pięknej akcji, to po błędzie gospodarzy.
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - US Open (deble)
Spotkanie: Vania King/Yaroslava Shvedova - Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ponieważ przez dwa dni, mecz z mojego poprzedniego typu, nie zdołał się odbyć, spróbuję skorzystać z okazji i zaproponować spotkanie po nieco lepszym kursie, w nadziei, że w przypadku tego pojedynku aura na kortach Flushing Meadows, okaże się łaskawsza.
Przed nami spotkanie rozstawionych z &quot;3&quot; 22-letnią Amerykanka Vanią King i o dwa lata starszą Yaroslavą Shvedovą z czeskim duetem Andrea Hlavackova (25l.)/Lucie Hradecka (26.l.) - roztsawionym na US Open z &quot;8&quot;. Obie zawodniczki są uznawane za rewelację bieżącego sezonu, ale chyba tylko w kontekście sensacyjnego triumfu na French Open. W dwóch pozostałych turniejach wielkoszlemowych Czeszki odpadały błyskawicznie (Australian Open w drugiej rundzie, Wimbledon w pierwszej). Sukces na kortach Roland Garros to zdecydowanie najlepszy ich rezultat w tym sezonie, innych długo by szukać - ewentualnie można do nich zaliczyć finał w lutowym turnieju w Memphis (przegrany z parą Govortsova/Kudryavtseva).
O rywalkach Czeszek można powiedzieć dużo więcej dobrego. King/Shvedova to zwyciężczynie sierpniowego turnieju w Cincinatti, finalistki silnie obsadzonego majowego turnieju w Rzymie, półfinalistki French Open i turnieju w Madrycie. Ich dotychczasowe spotkania na US Open, a raczej styl wygranych w tych meczach, stawia ich w roli zdecydowanych faworytek spotkania.
Amerykańsko-kazachski debel w trzech dotychczas rozegranych pojedynkach (choć co prawda nie miał zbyt wymagających rywalek) nie oddał im nawet seta, pokonując kolejno: Cetkovską/Voracovą (6:1, 6:2), Dannilidou/Hercog (6:2, 6:2) i Pegula/Tonwsend (6:4, 6:2).
Droga Czeszek do 1/8 finału była dużo bardziej wyboista. W pierwszej rundzie udało się co prawda pokonać duet Johansson/Lepchenko (6:0, 7:5), ale w dwóch kolejnych Czeszki traciły seta. Kolejno w meczach z Goerges/Petković (6:4, 6:7, 6:4) i Klepac/Tatishvili (3:6, 6:3, 6:3).
Generalnie forma w tym sezonie, doświadczenie, a także doping publiczności dla Amerykanki, pozwala stawiać jej i kazachską koleżankę w roli faworytek spotkania.
✅ 68
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie : VPS Vaasa - Haka
Typ : 2
Kurs : 2.87
Bukmacher : Bet 365
Dziś o godzinie 17:30 VPS na własnym stadionie zagra z FC Hakka . Gospodarze po 22 kolejkach są na przed ostatnim 11 miejscu w tabeli ( 3 wygrane , 11 remisów , 8 porażek ) co daje im 20 punktów . Hakka po 22 kolejkach znajduje się na 7 pozycji ( 8 wygranych , 4 remisy , 10 porażek ) co daje im 28 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .
5 ostatnich spotkań VPS
1. liga Finlandia Rovaniemi vs. VPS Vaasa 0:0
1. liga Finlandia VPS Vaasa vs. Myllykoski 1:2
1. liga Finlandia Espoo vs. VPS Vaasa 1:1
1. liga Finlandia VPS Vaasa vs. JJK Jyvaskyla 1:1
1. liga Finlandia Mariehamn vs. VPS Vaasa 0:1
5 ostatnich spotkań Haki
1. liga Finlandia Valkeakoski vs. HJK Helsinki 1:3
1. liga Finlandia Kuopio vs. Valkeakoski 1:2
1. liga Finlandia Valkeakoski vs. Inter Turku 2:0
1. liga Finlandia Rovaniemi vs. Valkeakoski 1:2
1. liga Finlandia Valkeakoski vs. Myllykoski 1:2
Jak widzimy goście radzą sobie zdecydowanie lepiej na wyjazdach potrafią strzelać bramki , po cichu liczę na wygranągości 3-1 .
✅ 187
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Spotkanie: Roger Federer - Jo-Wilfried Tsonga
Typ: Tsonga +4.5 gema
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.99
I znów Tsonga trafia na Federera na wielkim turnieju. Francuz w ostatnim czasie ma patent na Szwajcara, pokonał go w zarówno na Wimbledonie jak i w Montrealu. O ile w tamtych dwóch turniejach grałem na Tsongę, o tyle teraz nie jestem co do tego przekonany, więc podpieram się handicapem. Federer do tej pory miał jednego w miarę poważnego rywala - Cilica i już stracił seta (przewaga 7 gemów). W pozostałych 3 meczach gładko odprawił Giraldo, Selę i Monaco. Tsonga natomiast miał już jeden bardzo poważny sprawdzian w meczu z faworytem publiczności - Fishem. Pokazał się tam z bardzo dobrej strony i dał radę wyciągnąć mecz ze stanu 1-2. Czy dziś Tsonga po raz 3 z rzędu da radę odprawić Federera z wielkiego turnieju nie jestem pewien ale bez wątpienia Federer łatwo mieć nie będzie.
ten typ będzie rozegrany dopiero jutro tak więc podaje zamiennik
Dyscyplina: Tenis WTA - US Open
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Andrea Petkovic
Typ: 2
Kurs: 2.82
Bukmacher: Pinnacle
Typ nieco ryzykowny ale bez wątpienia jest to spore value. Karolina ostatnio gra już lepiej co widać po wynikach, jednakże dla mnie nadal w lepszej formie jest Andrea. Dunka na US Open jeszcze nikogo znaczącego nie pokonała, a najwyżej notowana z jej rywalek (jednak będąca bez formy) Kuznetsova urwała jej seta. Niemka natomiast całe US Open Series prezentuje równą wysoką formę. Na samym US Open jej najcięższą rywalką była Vinci i Petkovic pokazała się z bardzo dobrej strony zwyciężając 6:4 6:0 nie pozostawiając wątpliwości, że mierzy wysoko. Ja od początku US Open czekałem aż Woźniacka trafi na mocniejszą rywalkę aby postawić przeciw niej po atrakcyjnym kursie i w końcu się doczekałem .
⛔ 100
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia Veikkausliga
Spotkanie: TPS - Helsinki
Typ: 2 (-1) handicap azjatycki
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O 17:30 zmierzą się drużyny z 1 ligi fińskiej. Gospodarze zajmują aktualnie 4 lokatę i podejmą na własnym boisku lidera, czyli HJK.

Helsinki to drużyna doświadczona poprzez grę z mocnymi europejskimi drużynami. Ostatnie ich spotkania to same wygrane i w większości poprzez większą różnicę goli niż 1. Przypomnę, że HJK nie tak dawno potrafiło pokonać 2:0 silne Schalke 04, a to jednak o czymś świadczy. Goście dzisiejszego meczu strzelają bardzo dużo bramek (ok.2,23/mecz) przy czym tracą również bardzo mało (0,5/mecz).

Goście to typowy zespół walczący. W drużynie tej bramki strzela głównie dwóch piłkarzy i myślę, że doświadczony zawodnik HJK jakim jest Jari Litmanem ze spółką z obrony będzie potrafił tą dwójkę zastopować.

Typuję wynik na 1:3.

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis - US OPEN, godz. 19.00
Spotkanie : Samantha Stosur - Vera Zvonareva
Typ : 2:1
Kurs : 5.2
Bukmacher : Betfair
Analiza : Mecz dwóch bardzo równo grających zawodniczek. Rosjanka w poprzednim sezonie grala w finale US OPEN, przegrywajac tylko z Kim Clijsters i to ona jest faworytką, bo ma tutaj duzo punktow do bronienia. Ale Stosur to bardzo nieustępliwa zawodniczka. Dodatkowo z Zvonarevą ma bilans 7-1, a przegrała tylko pierwszy mecz z Zvonarevą w 2004 r., gdy jeszcze częsciej grała debla niż singla. Na chwile obecna Rosjanka wygrała w US Open z Lisicki, Medina Garrigues, Bondarenko i Foretz. Stosur miała lepsze rywalki, bo ograła Kirilenko, Petrovą, Vanderweghe i Arvidsson. Stosur ma potęzny serwis, to jest jeden z jej głównych atutów. Rosjanka gra dobrze, popełnia mniej niewymuszonych błędów od Australijki. Liczę więc na wyrównany mecz i może 3 sety. Według mnie Stosur gra równo, bez przestojów, bez okresów słabszej gry. Takie właśnie momenty pokazuje Zvonareva, czasami gra jak z nut, a czasami 2-3 gemy oddaje bez walki. Na pewno będzie to zacięty mecz, faworytka dla mnie jest jednak Stosur.
⛔ 100
 
maggie_77 0

maggie_77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - US Open Singiel Kobiet
Spotkanie: Caroline Wozniacki vs. Andrea Petkovic
Typ: Andrea Petkovic wygra 2:1 w setach
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet 365
Czas rozpoczęcia: 19:00
Analiza:

Witam!
To mój pierwszy typ, więc z góry proszę o wyrozumiałość ????
Dzisiaj na kortach US Open zapowiada się niezmiernie ciekawe, ale i też bardzo zacięty pojedynek pań.
Wozniacki faktycznie gra ostatnio coraz lepiej, ale mimo wszystko w/g mnie jest to zbyt defensywny tenis, aby mogła liczyć na wygranie turnieju. Przekonała się o tym w ostatnim meczu z Kuźniecovą, który na pewno kosztował ją wiele sił.
Myślę, że ten defensywny styl nie wystarczy na znakomicie grającą Petković, której piekielnie silne uderzenia mogą wytrącić z rytmu Wozniacki.
Myślę, że ten mecz będzie wyrównany i raczej dojdzie do 3 seta, w którym ostatecznie wygra Petkovic,
⛔ 100
 
everto 20,2K

everto

Użytkownik
Dyscyplina:SZWECJA: Superettan piłka nożna
Spotkanie:Sundsvall -Värnamo
Typ:wygra po przyjęciu prowadzenia GIF SUNDSVALL
kurs:6.5
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze SUNDSVALL kursy na wygrana ok 1.5 druga liga szwecka weszła już w decydującą fazę rozegrano 23 spotkania zostało 7 tak wiec jezeli gospodarze myśla o awansie musza to wygrywać a wiedzą jak .bo bilans u siebie maja dobry 7 3 1 natomiast goście na wyjezdzie legitymuja sie bilansem 3 4 3 i potrzebuja pkt jak ryba wody 1 pkt dzieli ich od strefy spadkowej. Bankowo w tym meczu padnie duzo goli over 3.5 i wiecej ale ten zakład też jest wart uwagi
⛔ 100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: US Open 2011 QF, Tennis
Spotkanie: S. Stosur - V. Zvonareva
Typ: S. Stosur
Kurs: 2.250
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jeśli pogoda w NY pozwoli to dzisiaj zostanie rozegrany najciekawszy QF turnieju kobiet.
Dwa poprzednie spotkania Sam to maratony i Australijka może być trochę zmęczona, ale po takich zwycięstwach na pewno ma ochotę na więcej tym bardziej, że zwyciężczyni tego ćwierćfinału będzie faworytką do gry w finale. Zvonareva ma za sobą łatwiejsze mecze, ale nie do końca za sprawą jej dobrej gry. Lisicki nie zagrała nic, wcześniej Medina Garrigues i Bondarenko. Myślę, że bukmacherzy delikatnie faworyzują Rosjankę ze względu na mecz z Lisicki w którym to przecież Niemka serwowała na bardzo niskim poziomie, a jej gra bez serwisu nie istnieje. Stosur wygrała ostatnie 7 meczy z Verą i to pokazuje jak niewygodną jest dla niej przeciwniczką. Vera nie lubi spinów Sam które nie pozwalają Rosjance grać jej gry. U Stosur martwi mnie jej nerwowość w ważnych momentach (niewykorzystane piłki setowe i meczowe w poprzednich meczach), ale Vera również nie jest ostoją spokoju. Wielu odpuszcza typowanie tego meczu ale według mnie kurs na Sam jest ok, a zagrałbym nawet coś w okolicach 1.7.
✅ 125
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Stosur - Zvonareva
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś koło godziny 19:00 na kort wyjdą Samanta Stosur i Vera Zvonareva. Mecz zapowiada się wyrównanie, choć według mnie lekką faworytką jest jest Rosjanka, dlatego stąd gram na nią właśnie. Rosjanka w poprzednim US Open doszla do finału, więc broni tu wiele punktów, a przede wszystkim dobrze się tu czuje na Flushing Meadows. Zvonareva ma niekorzystny bilans ze Stosur, ale miała łatwiejszą drogę niż Australijka i nie musiała się tak męczyć. Jeśli Vera będzie dobrze czytać &quot;kick&quot; serwis rywalki to wygra na spokojnie, ale jeśli będzie popełniać głupie błędy to za ładnie nie będzie. Mam nadzieję, że typ wejdzie i można się będzie cieszyć z wygranej.
⛔ 100
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spodkanie: Słowenia - Grecja
Typ: Ponad 138,5 punkta
Kurs: 1,85
Bukmacher: Milenium
Analiza:

Grecja wygrała 4 z 5 meczy i średnio wychodzi że na mecz zdobywają ponad 70 punktów tylko raz w przegranym meczu zdobyli 58 i napewno w tym meczu muszą rzucić conaimniej 70 z czego słowenia w koszach wypada troche gorzej bo średnia to nieco ponad 60 punktów na mecz i jeśli chcą marzyc o dalszej grze muszą sie zmobilizować do tego meczu. Moim zdaniem grecja powinna wygrać ten mecz choć napewno nie bedzie łatwo a liczba punktów napewno przekroczy 138,5 Pozdrawiam wszystkich typerów.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ME
Spotkanie: Słowenia - Grecja
Typ: Ile punktów zdobędzie E. Lorbek - Więcej niż 12.5
Kurs: 1.775
Bukmacher: Sportinbet

Słowenia - Grecja, chyba najciekawszy mecz ME dzisiejszego dnia. Spotkanie będzie z pewnością bardzo zacięte i wyrównane. Ciężko też wskazać faworyta dlatego mój typ to ilość punktów które rzuci środkowy drużyny Słowenii Erazem Lorbek. Ponad 12,5 pkt. Myślę że jest to kluczowy gracz w drużynie Słowenii i od jego dyspozycji zależeć będzie gra zespołu. Erazem jest na tych mistrzostwach w formie i już w kilku meczach udowodnił że jest mocnym punktem swojego zespołu. Lorbek ma ogólnie mało fauli, dzięki czemu spędza sporo czasu na boisku. Średnia jego punktów na mecz to 14. Myślę że jak będzie w predyspozycji to bariera 12,5 pkt. nie będzie stanowiła problemu.
⛔ 100
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkania Towarzyskie
Spotkanie: Juventus vs. Notts
Typ: HT 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: expekt
Dzisaj Juventus rozegra mecz sparingowy ze zespolem Notts County. Mecz ten jest wyjatkowy gdyz jest to pierwsze spotkanie na nowym stadionie Starej Damy. Na papierze faworytem jest Juventus majacy w swojej ekipie mnostwo klasowych pilkarzy. Goscie aktualnie graja w angielskiej League One. Pomimo iz w tyn spotkaniu wynik nie gra kluczowej roli spodziewam sie godnego otwarcie stadionu meczu w wykonaniu gospodarzy i ciekawego widowiska dla licznie zgromadzonych kibicow. Jest to takze ostatni sprawdzian Juve przed inauguracja sezonu ligowego (pierwszy mecz z Parma). Kusil mnie rowniez typ na over 3.5 gdyz spodziewam sie tu duzo bramek.
Przypuszczalny sklad Juve:
Storari, Motta, Barzagli, Bonucci, De Ceglie, Pazienza, Vidal, Pepe, Del Piero, Quagliarella, Giaccherini.
Na poczatku myslalem ze dla gosci to spotkanie bedzie wyjatkowe i beda gryzc trawe. Nie wykluczam, ze tak nie bedzie ale jzu w sobote maja oni spotkanie ligowe wiec raczej beda bardziej oszczedniej dysponowac silami.
Uwazam, ze juz do przerwy Stara Dama bedzie prowadzic. Poczatek meczu o 21:30.
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
US OPEN
spotkanie: djokovic - tipsarevic
typ 3-1
kurs 4,20
sportingbet
analiza:
juz niebawem na kort centralny wybiegna- novak djokovic aktualny nr 1 swiatowego tenisa oraz jego rodak serb janko tipsarevic okupujacy 20 lokate. djoko ostatnio w najwyzszej formie wygrywa doslownie wszystko co popadnie a w tym turnieju nie przegral jeszcze nawet seta pokonujac kolejno niland, berloq, davydienko oraz dolgopolow. janko z kolei na swej drodze do cwierfinalu nie mial jakichs arcy trudnych rywali choc pokonal tak znane nazwiska jak berdych czy ferrero. faworytem tego spotkania jak i pewnie calego turnieju jest oczywiscie djokovic i dzis pewnie wygra choc typuje iz tipsarevicza bedzie stac na ugranie 1 seta. djoko 3-1
zwrot
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Cope del Rey Hiszpania
Spotkanie: Celta Vigo - Las Palmas
Typ: Celta over 2,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie drugiej fazej rozgrywkach o puchar krola Hiszpanii spotykaja sie Celta Vigo i Las Palmas. Gospodarze tego spotkanie swietnie rozpoczyli sezon wygrywajac dwa spotkanie z rzedu w rozgrywkach ligowych 3-1 i 2-1. Goscie takze dobrze sie spisywali w 2 ostanich spotkaniach ligowych zdobywajac 4 punktow po tym jak wywalczyli remis na wyjedzie i wygrali u siebie. Widac wiec ze gospodarze tego spotkanie sa swietnie przegotowywani w tym sezonie zeby powalczyc o awansu oraz zeby zagrac jak najdalej w rozgrywkach pucharowych. Pilkarze Celta Vigo w spotkaniach przed sezonm dobrze sie pokazali wygrwajac miedzy innymi z silna Portugalska Braga 2-0. Gospodarze tego spotkanie w poprzednim sezonie odpadli z rywalizacji play off o awans do Primera Division po tym jak swietnie grali przez calego sezonu szczegolnie ich linia ataku ktora zdobyla 62 gole. Pilkarze Las Palmasu rok temu z klopotami unikneli degradacja szczegolnie ze ich formacja defensywna slaba sie spisywala. Mysle ze dzis gospodarze chcac dobrze przegotowywac nastepne spotkanie ligowy, napewno zrobia wszystko zeby wykorzestac slaba strona rywale i w to spotkanie zdobyc kilku goli. Licze tez ze goscie chcac powalczyc przeciwko silniejsza Celta zrobia wszystko zeby nie raz pokonac brmakarza rywale i zmusza gospodarze zeby zagrali skutecznie w ataku. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Celta Vigo i Las Palmas gospodarze zdobeda powyzej 2,5 gola.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, US Open
SPotkanie : Djokovic : Tipsarevic
Typ : Tipsarevic wygra pierwszego seta
Kurs : 6,50 ==&gt; 5,00
Buk : bet365
Godzina : 21.15
Analiza :
Już za chwilę rozpocznie się spotkanie Djokovica z Tipsarevicem które już powinno się zacząć przedwczoraj, a więc opóźnienie sporew.
Wybrałem agresywny typ na dzisiaj - Tipsa wygra pierwszego seta.
Wiadomo że Djokovi w tym sezonie jest najlepszy i ogrywa wszystkich, że na hardzie gra genialnie, ale przecież nie może przez cały sezon iśc od wygranej do wygranej i musi wreszic eprzynajmniej stracić seta.
A czemu akurat pierwszego - Tipsa potrafi wchodzić dobrze w mecze, a Djoko pewnie będzie chwili potrzebował na wejście w mecz, bo jednak takie przesuwane spotkania nie sa jego ulubionymi.
On się bardzo koncentruje na spotkaniach a teraz na pewno tej koncentracji nie ma bo jest ona przenoszona z dnia na dzień.
Jeśli Tipsa ma wygrać jednego seta to będzie to pierwsza partia a potem Djoko go dogoni.
Tipsarevic dwa razy grał z Djokiem, dwa razy przegrywał 2:1, a więc potrafi z nim walczyć.
W jednym z tych meczów wygrał pierwszą partię.
Mieli grać ze sobą w tym roku w Belgradzie ale Tipsa oddał mecz walkowerem.
Dzisiaj może powalczyć, seta wygra i to pierwszego i moim zdaniem będzie 3:2 dla Djokovica.
Polecam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom