>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.06.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nadal - Djokovic
Typ: Djokovic
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nikt jeszcze nie zagrał na Djoko więc ja skorzystam z tej możliwości.Bukmacherzy skłaniają się lekko ku Hiszpanowi, co jest całkowicie zrozumiałe lecz moim zdaniem w tym meczu może wydarzyć się dosłownie wszystko.
Nadal jest żywą legendą paryskich kortów, ośmiokrotnym zwycięzcą Pucharu Muszkieterów. Wystarczy dodać że na kortach Rolanda Garrosa, przegrał on tylko jedno spotkanie, w 2009 roku z Robinem Soderlingiem. Jednak od razu pojawia się pytanie kto jeśli nie Djoković może pokonać Rafę jako drugi? Kiedy, jeśli nie w finale najważniejszego dla Nadala turnieju. Djokovicovi brakuje zwycięstwa we French Open do skompletowania wszystkich tytułów wielkoszlemowych.
Obaj znają się jak łyse konie więc nikt tu nikogo nie zaskoczy. Najważniejsza będzie dyspozycja chwili i wytrzymałość fizyczna. W czasie turnieju mówiono o bólach pleców Nadala, jednak Hiszpan przeszedł dotychczasowe rundy jak burza. Zupełnie nie zgadzam się z Kary1, który pisze że Murray pokazał w półfinale dobry tenis. Szkot z każdą piłką wyglądał jakby chciał szybciutko zwiać do szatni. Nadal nie musiał się wysilać w tym spotkaniu gdyż Andy zagrał swoj najgorszy mecz tegorocznego RG. Kompletnie nie funkcjonował u niego pierwszy serwis, w ogóle wyszedł na ten mecz bez wiary w zwycięstwo co zaowocowało przełamaniem już w pierwszym gemie.
Jedynym graczem który zmusił Rafe do wysiłku był Ferrer w pierwszym secie meczu ćwierćfinałowego, póżniej zadziwiająco się usztywnił, co było wodą na młyn dla mistrza Nadala.
Uważam że brak walki w poprzednich rundach zadziała na niekorzyść Hiszpana. Warunki które zaproponuje dziś Nole będą z najwyzszej półki. Serb musiał już udowadniać niepokornym kto tu rządzi. Postawił mu się Gulbis, postawili się Raonić i nieoczekiwanie Cilic. Dwaj pierwsi to serwismani z górnej półki, Djoko jednak bardzo szybko poustawiał swą grę i pokonał rywali.
H2H 22-19 dla Nadala. Na mączce 12-4 dla Nadala, jednak osiem ostatnich spotkań na tej nawierzchni to już tylko 4-4. Natomiast ostatnie spotkanie Djoka z Rafą, na clayu, czyli finał w Rzymie, wygrał serb 4-6,6-3,6-3.
Djoković wygrał cztery ostatnie pojedynki z Nadalem.
⛔100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina:
Spotkanie: Nadal - Djoković
Typ: Nadal-1,5 seta
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z przebiegu turnieju duzo lepsze wrazenie zrobil na mnie Hiszpan. Sumiennie oboje ogrywali swoich rywali po3-0. Nadal tylko raz oddal seta Ferrerowi, a Djokovic Gulbisowi i Ciliciow. Z lepszych rywali na uwage zasluguje Nadal -Murray3-0 (tego sie spodziewalem bo Szkot gral tu bez rewelacji) oraz Djoko-Tsonga 3-0 (Francuz bardziej przegral niz Serb wygral) i Djoko-Raonic (Kanadyjczyk zrobil ostatnimi czasy ogromny postep, ale w dalszym ciagu duzo mu daje serwis) Z rywali ktorym oddawali sety mysle ze Ferrer jest zdecydowanie najlepszy. Co &quot;usprawiedliwia&quot; Nadala, mysle ze nawet z grajacym zyciowy turniej Gulbisem bylby w stanie sobie poradzic. Wrocmy do gwiazd dzisiejszego popoludnia. U Hiszpana widac ze forma rosnie, po tegorocznych porazkach na clayu z Almagro, Ferrerem oraz Djoko. Czas wziasc rewanz na Serbie za final w Rzymie. Nie spodziewam sie takiej zacietej walki jak rok temu w polfinale, i daje Djokoviciowi max 1seta
✅155
 
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Rafael Nadal - Novak Djokovic
Typ: Rafael Nadal i Obaj wygrają seta
Kurs: 2.50
Bukmacher: william hill
Analiza:
Obawiam się, że zamiast kolejnego klasyku możemy obejrzeć raczej rozczarowujący finał, co byłoby dobrym podsumowaniem męskiego turnieju, który stał na dość przeciętnym poziomie. Obaj finaliści mieli komfortową drogę do finału. Rafał to już w ogóle spacerek, bo do 4 rundy nie widział poważnego zawodnika, a w ostatnich 2 meczach po drugiej stronie miał zakompleksionego do imentu Ferrera i słabiutkiego Murraya. Inna sprawa, że na tle będącego w formie Nadala ciężko dobrze wyglądać dobrze, fizycznie wygląda jak zawsze świetnie, forhendowe świdry precyzyjne, serwis regularny, nie ma się do czego doczepić. Zdecydowanie lepiej niż w sezonie ziemnym przed French Open, kiedy po kilku porażkach wielu uwierzyło, że Hiszpan jest do ogrania w Paryżu (w co nawet buki uwierzyły nie widząc w nim głównego faworyta). Djoko też raczej problemów w drodze do finału nie miał, wprawdzie bez żadnego błysku, na szczęście dla Serba w drugim tygodniu nie miał za bardzo kto go postraszyć, bo Tsonga, Raonic i Gulbis mogli imponować tylko serwisem, a i to niezbyt często. Trochę może martwić jego dziwna niedyspozycja w ostatnim meczu, co kosztowało go seta, kiedy to po 2.5 seta trochę mu odłączyło prąd, co zresztą sam przyznał w pomeczowym wywiadzie. Nie jest to dobry prognostyk przed finałem, bo z Nadalem na pewno nie będzie biegał mniej niż z Gulbisem. Moim zdaniem na przestrzeni 2 tygodni lepiej wyglądał Hiszpan i jest dla mnie faworytem. Ostatnio w bezpośrednich pojedynkach rządził Djokovic, w 3 ostatnich meczach Nadal nie wygrał nawet seta, ale z zastrzeżeniem, że wszystkie one były grane na twardej nawierzchni, a Hiszpan dopiero wracał do pełni dyspozycji po kontuzji. Dzisiaj idealna okazja do odwrócenia tej serii i zgarnięcia dziewiątego pucharu Rolanda Garrosa, choć pewnie nie stanie się to szybko, łatwo i przyjemnie.
✅150
 
pewu74 17

pewu74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Ykkonen
Godzina: 17:30

Spotkanie: PK-35 - JJK
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich. Dziś na tapetę biorę mecz Fińskiej Ykkonen PK-35 vs JJK.
Mój typ to wygrana gospodarzy. PK-35 obecnie zajmują drugie miejsce w lidze z 17 punktami i kontynuują passe 4 zwycięstw.
Ich oponenci to ósma drużyna ligi z zaledwie 7 pkt. na koncie.
Gospodarze z trzech meczy granych u siebie wygrali dwa i jeden zremisowali. Natomiast goście z trzech meczy wyjazdowych w tym sezonie przegrali wszystkie tracąc aż 9 bramek. Dodatkowo za wygraną gospodarzy przemawia to że obie drużyny spotkały się zaledwie kilka dni temu na terenie JJK. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem PK-35 w stosunku 2:0.Myślę że na swoim terenie powinni sobie poradzić bez problemu. Polecam i radzę się śpieszyć bo kursy spadają.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / 2 liga Polska wschód /
Godz. 17:00
Spotkanie - Wigry Suwałki : Stal Rzeszów
Typ - powyżej 2.5 gola
Kurs - 1.85
Bukmacher - Bet365
Analiza :
No to dziś kończymy sezon w 2 ligach , ja wybieram spotkanie w grupie wschodniej pomiędzy Suwałkami a Rzeszowem i uważam że w tym meczu może się wiele dziać , gospodarze przed tą ostatnia kolejka są na miejscu drugim dającym awans do 1 ligi jednak mają tylko 2 pkt przewagi nad trzecią w tabeli Siarka Tarnobrzeg natomiast goście niestety na miejscu spadkowym bo 11 jednak aby wyjść z tej strefy no oczywiście wiele się musi wydarzyć ale jednak nadzieja zawsze jest bo mają dwa pkt straty do miejsca bezpiecznego no ale wygrana to 3 pkt tak więc mogą przeskoczyć Pruszków jednak jak już wspomniałem musi się jeszcze wiele wydarzyć aby to stało się faktem , no ale mnie interesują gole w tym spotkaniu i myślę że ze trzy kibice zgromadzeni na boisku zobaczą , w pierwszym ich pojedynku Stal Rzeszów pokonała u siebie Wigry 3:0 no a sytuacja jaka jest teraz podpowiada mi że na gola z ich strony możemy liczyć no a gospodarze w tym sezonie u siebie niezwykle skuteczni bo w 16 meczach na swoim terenie 10 zakończyli wygraną 4 razy podzielili się punktami i tylko 2 mecze przegrali a w bramkach 28:15 no a jak zajrzymy do ostatnich 5 meczy to bilans 5-0-0 i te gole 13:1 też może pokazywać że bramki z ich strony zapewne padną dlatego też po dosyć ciekawym kursie 1.85 na 3 gole zdecyduję się na taki typ !
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 15:10 (wg organizatorów)
Spotkanie: Nadal R. - Djokovic N.
Typ: gemy-poniżej 37.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Cały dzień chodzi mi po głowie myśl &quot;Nadal czy Djoko, Djoko czy Nadal?&quot; i nie mogąc się zdecydować wybrałem zakład na liczbę gemów. Na 5 ostatnich spotkań między nimi padły najwyżej 33 gemy. Mój zakład 37 gemów to całkiem sporo i po takim kursie wart zagrania.

kiepska analiza
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -HISZPANIA: Segunda Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Numancia - Eibar
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnia kolejka w Segunda Division i mecz o przysłowiową pietruszkę. Spotkanie typowe w końcówce sezonu, w Numancji zobaczymy graczy którzy grali mało, jak i tych którzy żegnają się z klubem, u gości podobnie z klubem żegnają się podstawowi zawodnicy To Yuri (Real Sociedad), Morales (Levante), Gilvan Gomes (Hercules), Jack Peleteiro (Celta) wracają do pierwotnych klubów. Eibar niespodziewany zdobywca tytułu może już świętować i dziś zapewne zagrają bez presji, niemniej jednak skład wygląda tu solidnie i myślę że zawodnicy pozostawią po sobie dobre wrażenie a tym samym upieczętują tytuł kolejną wygraną, finiszując z 73 pkt co pozwoli zapisać się na kartach historii klubu.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska II Zachodnia
Spotkanie: Gryf Wejherowo - Stargard Szczecinski
Typ: over2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Aż sam się sobie dziwie że z całego dnia najbardziej podoba mi się over z trzeciej ligi polskiej, no może po za jednym meczem z Wietnamu który był rano...
Gryf ma problemy kadrowe, w ostatnim meczu podopieczni Nicińskiego mieli 12 zdrowych zawodników z kadry pierwszej drużyny.
Od razu przekuło się to na wynik i w meczu o wszystko dostali lanie 0-4 z Chrobrym Głogów, który w ten sposób zapewnił sobie pierwsze miejsce i awans.
Gryf spadł po tym spotkaniu, do piłkarzy dopiero to dociera, zapowiadają wygraną w dzisiejszym spotkaniu, chcą się pożegnać w dobrym stylu i podziękować kibicom za doping w sezonie.
Goście w ostatniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie, wygrali 4-0 z Wartą Poznań i już w głowach mają urlopy, jeszcze jednak jeden mecz i powinni się zmotywować bo na swoim boisku przegrali z rywalem 1-2.
Urlopy ważniejsze czy zemsta? Osłabienia gospodarzy czy motywacja żeby wygrać ostatni mecz... nie mnie odpowiadać na to pytanie, ważne żeby strzelali, a zobaczmy jak sobie z tym radzą.
Gryf u siebie 2014: 6-2, 1-2, 3-1, 0-3, 4-0, 2-0, 3-1. Tylko z Kluczborkiem nie było minimum 3 goli w marcu, później już mamy bramkowe rezultaty.
Błękitni na wyjeździe 2014: 2-1, 1-1, 2-1, 3-0, 0-2, 3-2, 2-0.
Różnie bywało, trochę więcej niż połowa spotkań z 3 golami, widać za to że są w świetnej formie na wyjazdach 5-1-1 pogratulować.
Jeszcze jedna ciekawostka Stargard ma najwięcej strzelonych goli w lidze 56, straconych 39, Gryf całkiem dużo nastrzelali jak na spadkowicza 51-47, straconych już dużo więcej.
Dużo argumentów za overem, Machete dzisiaj planuje przełamać niemoc weekendową w typach dnia, strzelać mi tu w meczu o pietruszkę!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Speedway Ekstraliga
Godzina:
19:00
Spotkanie: Unia Tarnów - Betard Wrocław
Typ: Tai Woffinden powyżej 10 punktów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach siódmej kolejki Speedway Ekstraligi. Unia Tarnów - aktualny lider rozgrywek i bezsprzecznie moim zdaniem najlepszy obecnie zespól w lidze polskiej podejmuje przeciętny Betard Wrocław. Tarnowianie do tej pory odnieśli pięć zwycięstw i ponieśli jedną porażkę. Vaculik, Hancock, Kołodziej i Buczkowski w tym sezonie spisują się naprawdę dobrze i stanowią zgrany kolektyw. W tym spotkaniu zwycięstwo Tarnowa nie podlega żadnym dyskusjom. Betad z kolei zdołał raz wygrać, zanotował jeden remis i przegrał cztery spotkania. Jednak skupię się na zawodniku gości a mianowicie na zawodniku o nazwisku Woofinden. Moim zdaniem ten zawodnik jest obecnie najlepszy w ekipie wrocławskiej. Na domiar tego znakomicie spisuje się w tegorocznej edycji Grand Prix w której to jest liderem. W tym spotkaniu spodziewam się, że ten zawodnik pojedzie z dużym prawdopodobieństwem sześć razy i zdobędzie powyżej dziesięć punktów.
⛔100
 
E 0

eloolo

Użytkownik
Dyscyplina: Finlandia, Ykkönen
Godzina: 17:30
Spotkanie: JAZZ VS. KTP
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Witam wszystkich, od kilku dni regularnie odwiedzam forum. Dzisiaj zdecydowałem się aktywnie włączyć do typowania. Pod lupę wziąłem spotkanie ligi fińskiej. Na przeciw siebie dwa zespoły, lider grupy KTP oraz 7 drużyna w tabeli JAZZ. Ostatnio bardzo często obstawiam z powodzeniem ligi skandynawskie. Jak wiadomo nie jest to liga klasy europejskiej. W meczach bardzo często zdarzają się overy. KTP lider grupy może pochwalić się bardzo dobrymi osiągami u siebie na 4 mecze 4-0-0 i bilans brakowy 10-2 (w sumie bilans 21-9). Na wyjazdach na 3 spotkania 1-2-0 i bilans 11-7. Gospodarze u siebie na 4 mecze 0-2-2 i bilans 2-5. Ostatnie 6 meczy kończyło się wynikiem overowym, niektóre nawet grubo ponad over 2,5. Myślę, że dzisiaj nie będzie inaczej. Goście w fantastycznej formie strzeleckiej, gospodarze to raczej chlopaki do bicia, może u siebie coś strzelą co tylko dodatkowo motywuje do tego typu. To że KTP jest niemal pewne, jednak kurs mniejszy od overowego! Polecam ten typ, bo warto.
⛔100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna mecze towarzyskie
Spotkanie: Francja- Jamajka
Typ:Jamajka poniżej 4 rzutów rożnych
Kurs: 1.61
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na towarzyskie spotkanie Naszych zachodnich sąsiadów z ekipą z Jamajki. Jak wiadomo piłka nożna w Francji to jeden ze sportów narodowych kladzie się na niego spory nacisk, Jamajka to głownie graj sportów atletycznych takich jak bieganie. Francja jeden z kandydatów do zdobycia mistrzostwa w tego rocznym mundialu w Brazylii. Gram under na rzuty rożne dla Jamajki. Po pierwsze mostatnio Francja zremisowała z Paragwajem 1:1 gdzie Paragwaj zdobył trzy rzuty rożne. Jeżeli takiej druzynie jak Paragwaj udało się zdobyć trzy rzuty rożne to ile będzie w stanie zrobić taka Jamajka która jest kilka poziomów niżej według mnie maksymlanie dwa. Jamajka ostatni mecz wygrała w marcu z u waga z Sainta Lucia co to wgl a kraj? nie wiedziałęm ze taki nawet istnieje. Francja traci średnio 0.5 bramki na mecz jest to naprawde dobry wynik, Jamajka strzela średnio jedną bramke na mecz lub kończy mecz bez zdobycia bramki. jamajka oddaje średnio 11 strzałów na mecz, bardzo słąby wynik oraz dobywa trzy rzuty rożne na mecz. Francja nie zagra pierwszą jedenastka , lecz młodsi zawodnicy którzy są na rezerwi w ważnych meczach reprezentacji z pewnościa będzie chciała się pokazac i zagrają najlepiej jak tylko potrafią
✅61
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: E-sports, League of Legends
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cloud 9 - Counter Logic Gaming
Typ: Cloud 9
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ z trochę innej beczki, he he, mianowicie chodzi o e-sports i popularną grę League of Legends. Dobry typer musi być uniwersalny więc czemu by nie obstawiać z pozoru dziwnych rzeczy, z drugiej strony mam spore pojęcie o tej grze i często oglądam LCS&#39;y (Ligę League of Legends), więc myślę, że można mi zaufać.
A więc jest to już ósmy mecz obu drużyn w letnim sezonie NA LCS (North America LOL Championship Series) Cloud 9, czyli zwyciezca zimowej edycji ligi zagra z CLG.
C9 stosunkowo słabo zaczęli ten split, mają bilans 4-3, często głupio przegrywają mecze, co do nich jest naprawdę niepodobne, bo jest to znakomity zespół. Counter Logic Gaming z kolei walczy o jak najwyższą pozycję, ich skład jest często zmieniany, jednak widać duży progres, o czym świadczy chociażby ich dotychczasowy bilans: 5-2.
Stawiam jednak dzisiaj na mistrzów, Cloud 9 ma coś do udowodnienia, przegrali wczoraj z zajmującymi ostatnie miejsce Evil Geniuses, naprawdę nie sądzę, by przytrafiła im się dziś kolejna wpadka, muszą zagwarantować sobie dobre miejsce przed play-offami.
Na pewno nie będą dziś eksperymentować z pickami, zagrają swoimi najsilniejszymi postaciami.
Zakład ten można obstawić na bet365
Zakłady Specjalne---&gt; Świat ---&gt;LOL
Serdecznie polecam ;)!
✅50
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Trynidad i Tobago - Iran
Typ: Iran -0,5 , -1 (Handicap Azjatycki)
Kurs: 2,11
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Na dziś przygotowałem spotkanie towarzyskie rozgrywane na neutralnym terenie.
Faworytami do zwycięstwa są bez wątpienia Goście IRAN. Kurs na to wskazuje. Ja w tym meczu stawiam na faworytów czyli IRAN. Jak narazie są na dobrej drodze forma na to wskazuje. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych IRANU to 4 Zwycięstwa i 1 remis z mocniejszą Chorwacją. Natomiast Trinitat i Tobago nie prezentuje jakieś tam lepszej formy. Grają słabo co widać w ostatnich meczach. Jako gospodarze przegrali 3 razy ,Zwyciężyli raz i zanotowali 1 remis. Co do do tych drużyn nie można dużo napisać. Jest to Mecz Towarzyski,ale myślę że Iran zwycięży minimalnie 1-0 góra 2-0.Są finalistami Mistrzostw Świata także myślę że nie potraktują tego meczu jako sparing,tylko pokażą na co ich stać. Dziś jest to bez wątpienia ostatni test bo przecież lada chwila rozpoczynają się Mistrzostwa Świata. Mój typ IRAN. Na pewno nie zobaczymy jakiegoś zaciętego spotkania,ale przecienik nie jest zbyt wymagający także jest szansa na zwycięstwo. Kursy spadają,więc to też coś daje do myślenia. Rano był kurs ponad 2,0 a teraz mam juz tylko 1,8. Powodzenia
✅111
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna mecze towarzyskie
Spotkanie: Francja- Jamajka
Typ: Powyżej 2.5 bramek
Kurs: 1.92
Godz: 21:00
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Już dzisiaj o 21:00 mistrzowie świata z 1998 roku reprezentacji Francji rozegra spotkanie towarzyskie z drużyną Jamajki. Mecz odbędzie się we Francji na stadionie Stade Pierre-Mauroy. Po ostatnich wynikach w meczach kontrolnych drużyny przygotowujących się do mundialu trudno powiedzieć na ile procent zagrają Francuzi, którzy bez wątpienia są znacznym faworytem tego spotkania jaki jednym z faworytów do zdobycia pucharu świata. Dodatkowo w ostatnich dniach pojawiła się informacja, że z powodu kontuzji nie jedzie na mistrzostwa największa gwiazda drużyny, czyli F. Ribery co może spowodować, że zawodnicy jeszcze bardziej będą się oszczędzać ja jednak uważam, że w meczu padną przynajmniej trzy bramki. Po pierwsze mecz odbywa się we Francji i Francuzi będą grać przed własną publicznością co bardzie z mobilizuje drużynę D. Deschamps’a. Po drugie w meczach Francji w roli gospodarza w ostatnich dziesięciu spotkaniach padło 30 bramek co dokładnie daje nam średnią trzy gole na mecz. Po trzecie goście Jamajka to obecnie 81 drużyna rankingu Fifa w ostatnim meczu towarzyskim potrafiła strzelić dwie bramki Egiptu, wcześnie przegrała tylko jedną bramką z reprezentacją Szwajcarii, dlatego też myślę że mogą się dzisiaj pokusić o jednego gola. Po czwarte forma Francuzów meczu z Paragwajem nie oglądałem, ale ze statystyki można wyczytać, że &quot;Trójkolorowi&quot; drużyny z Ameryki zdominowali posiadanie piłki 71%, sytuacje bramkowe 19, zapewne brakowało im skuteczności jeśli dzisiaj poprawią się w tym elemencie gry to powinno paść minimum trzy gole.
Skład Francji:
H. Lloris
M. Debuchy P. Evra M. Sakho R. Varane
B. Matuidi Y. Cabaye M. Sissoko
M. Valbuena K. Benzema O. Giroud
Trener: D. Deschamps
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom