>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.06.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 8 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, WNBA
Spotkanie: Atlanta - New York
Typ: Atlanta Dream -9,5
Kurs: 1.81
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Poprzednie typy nie były mądrze przemyślane, jednak jutrzejsza nocka powinna przynieść korzyści. Najpierw skupię się na Atlancie. Dream dysponują ciekawą mocą na wlasnym parkiecie, można powiedzieć że całkiem dobry match up przeciwko Liberty. Mimo ostatniego zwycięstwa Nowego Jorku nie wydaję mi się, żeby mogła przeciwstawić na większa skalę Dream, popełniają błędy , generalnie tracą sporo piłek. Atlanta nie grała od kilku dni, na pewno zawodniczki beda wypoczęte. Posiadają solidną obronę, nie jest zauważalny aż tak brak Harding i dlatego też front court powinien dać sobie radę z Nowym Jorkiem. Nie ma żadnego problemu z formą a wręcz przeciwnie rozpoczęły sezon jako jeden z najlepszych. Spośród wielu spotkań wybieram Atlantę, co jak co czuje że typ jest najpewniejsze pomimo wysokiego handi.
✅ 81
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Seattle - Tulsa Schock
Typ: 2
Kurs: 4.00
betfair
Widze niezłe value to zagram. Tulsa zaczeła sezon 0-4 i będzie zdesperowana by wygrać. W przedsezonowym bylo przegrana z dzisiejszym przeciwnikiem tylko czterema pkt. Seattle zaczęło sezon od 1W-1L. Wygrana trzema pkt nad 0-3 Phoenix nie robi wrażenia. Przedtem pogrom w LA. Tulsa gra nastepnego dnia wlasnie z LA, muszą rozporządzać siłami podczas gdy Seattle, ma przerwę. Myślę ze wyjazd na zachód pomoże ekipie Tulsa zszockować :p WNBA i wygrać ten mecz i być moze kolejny jutro. Wzmocnienia ktore poczynila ekipa Tulsy przed sezonem powinny wkoncu zacząc działać, bo jak nie to koszmar z poprzedniego sezonu, moze sie powtórzyć. Jak widać typ głownie na podstawie większej (imo) motywacji druzyny przyjezdnej, zadecyduje tutaj o ich wygranej. Normalnie polecałbym +7,5, które powinno spokojnie siąść nawet jak Seattle miałoby wygrać (a o ile tak sie stanie to wątpię zeby było to DD win) ale ze typuje w konkursie to zaryzykuje dobry kurs na wygraną Tulsa Shock.
✅ 300
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, World League
Spotkanie: Korea Południowa vs Finlandia
Typ: Korea
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
2 kolejki Ligi Światowej w uważanej za najsłabszą grupie C.Prowadząca w tabeli Korea podejmuje nieobliczalnych Finów na własnej hali gdzie zawsze są dużo lepsi.W 1 kolejce pokonali dwukrotnie u siebie Japończyków w tzw. derbach Azji.Oglądałem oba te spotkania (Polsat Sport urzeczył nas wieloma powtórkami) dlatego wiem jak zagrała Korea.Wiele kombinacyjnych rozwiązań to chleb powszedni dla Koreańczyków co może być kluczem do zwycięstwa w meczu z Finami którzy opierają swoją grę na siłowych rozwiązaniach.Byłem pod wrażeniem rozgrywającego koreańskiego który prowadził grę na prawdę znakomicie i pokazał kilka spektakularnych rozegrań przez co jego koledzy mieli łatwiejszą robotę w ataku.Koreańczycy to może nie są jacyś siłacze ale widziałem że bazowali na zasięgu oraz dynamice która dawała im multum punktów zdobywanych na bądź co bądź solidnych Japończykach.Przejdźmy teraz do Skandynawów.W 1 kolejce zagrali u siebie z Portugalią i chyba każdy spodziewał się 2 zwycięstw ze strony Finów.Ale była pewna niespodzianka bo Portugalczycy wygrali jeden mecz z Finami.Nie pokazali się w tych meczach z najlepszej stronie mimo tego że grali na własnej hali.Jutro będzie moim zdaniem o niebo trudniej bo będący na fali Koreańczycy będą chcieli umocnić się na pozycji lidera tabeli co pozwoli im realnie myśleć o awansie do finału LŚ.Tak więc sądzę że to Korea zwycięży jutrzejszy mecz bo jak dla mnie obecnie mają więcej argumentów do dobrej gry niż Finowie.Kurs bardzo fajny dlatego nic tylko brać.
⛔ 100
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Spotkanie: Flota Świnoujście - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Terma-lica kolejny sezon kończy w górze tabeli I ligi, czy piłkarze tym razem chcą awansu, myślę że tak. Nawet prezes niecieczy wydał oświadczenie, a to czy dostaną w końcu licencje na gre w ekstraklasie to już inna kwestia. Jutro wszystko się rozstrzygnie i moim zdaniem w następnym sezonie zobaczymy temalice w exstraklasie hehe mało kto wie że Nieciecza to taka wioska pod Tarnowem licząca aż 1000 mieszkańców ???? Co do meczu to Termalica pokonała już flotę w tym sezonie i to aż 4:0. To co gracze obu dróżyn pokazali w tym sezonie śwadczy
że termalica jest zespołem lepszym i jej należy się awans, grają szybką piłkę, tworzą dużo okazji pod polem karnym rywala i to procentuje. Ciekawostka sędzią w tym meczu będzie Musiał a to lepiej dla Termalici, dlaczego ? bo jej trenerem jest kaziu moskal który w Wiśle kilka lat pracował z drugim Musiałem, bratem tego pierwszego czyli drugim z pierszego haha tak czy inaczej znajomości po stronie termaliki ????
⛔ 100
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Brazylia Serie B
Spotkanie : ASA - Icasa/CE
Typ : 1
Kurs : 2.00
Bukmacher : Bet365
ANALIZA :
Agremicao Sportiva Arapiraquense - Icasa/CE - 1 (2.00) - Bet365
Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do przeniesienia się dzisiejszej nocy na boiska Serie B , gdzie udało mi się znaleźć jedno bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie . 8 czerwca o godzienie 00:30 rozegrane zostanie spotkanie w ramach 5 kolejki brazylijskiej Campeonato Brasileiro Serie B , gdzie na Estadio Municipal Coaracy da Mata Fonseca zmieszą się ekipy Agremiacao Sportiva Arapiraquense i Icasa/CE . Według mnie zdecydowanymi faworytami w tym meczu są zawodnicy ASA , którzy wracają na swój teren po bardzo dobrym meczu z Boa , który udało im się wygrać 1-2 . Po bardzo słabym początku sezonu , gdzie potrafili zdobyć zaledwie 1 punkt na inauguracje ligi udało się wreszcie przełamać i zgarnąć całą pule . Wiadome było że w końcu się przełamią jednak szczerze nie spodziewałem się tego już w poprzedniej rundzie z bardzo dobrze prezentującą się na własnym obiekcie drużyną gospodarzy . Na pewno zwycięstwo ich podbudowało i na Estadio Municipal zrobią wszystko aby odblokować się także jeżeli chodzi o spotkania na własnym boisku . Gospodarze w rozegranych jak do tej pory 4 kolejkach ligowych potrafili uzbierać łącznie 4 punkty na co złożył się remis z Paysandu na inaugurację rozgrywek a także wspomniane już zwycięstwo nad drużyną Boa . Zanotowali oni również dwie porażki – najpierw na swojej murawie przegrali 0-3 z głównymi kandydatami do awansu a więc Palmeiras a także 2-0 z mocną ekipą Joinville . Wyniki może nie są jakieś nadzwyczajne , jednak oglądając tą ekipę w kilku spotkaniach widać iż drzemie tam ogromny potencjał , który z czasem na pewno się przełoży na wyniki . Wydaje mi się że spotkanie z CE to idealne spotkanie na zwycięstwo przed własną publicznością , co jeszcze bardziej uskrzydliłoby zawodników Ricardo Silvy . Jeżeli chodzi o osłabienia to zarówno u gospodarzy jak i gości są malutkie braki . Szkoleniowiec ASA nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z usług Didira , Leo Gamalho i Pedro Silvy którzy są kontuzjowani . Do drużyny wraca natomiast Reinaldo Silva .
Drużyna gości to dla mnie na chwilę obecną jedna ze słabszych ekip w Serie B i szczerze powiedziawszy utrzymanie się ich na zapleczu Serie A będzie dosyć dużym osiągnięciem . Drużyna zbudowana za małe pieniądze oparta głównie na zawodnikach wychowanych w klubie i grających tam już kilka sezonów. Zmiany jakie zaszły w klubie pod względem wzmocnienia składu nie przekonują mnie w ogóle i nie wróżę im w tym sezonie niczego dobrego . Po wygranym inauguracyjnym spotkaniu na własnym terenie ze Sportem 2-1 ekipa potwierdziła moje słowa i drużyna spisuje się dużo słabiej . O ile remis na wyjeździe z Americą RN można uznać za dobry wynik o tyle porażki kolejno z typowym średniakiem ligi Avai 3-4 na własnym terenie i AM 1-2 także u siebie nie zapowiadają dla klubu niczego dobrego . W klubie od razu wyrzucony został dotychczasowy szkoleniowiec , a w jego miejsce przyszedł trenujący do tej pory ekipę S.C. Santa Cruz - Roni Arauno . Według mojej skromnej opinii tak szybkie pozbycie się trenera i w jego miejsce wstawienie człowieka który trenował kluby głównie na poziomie Serie C nie będzie dobrym posunięciem . Nie wspominam już o tym , że na pewno nie wie na co stać danego zawodnika i będzie się musiał posiłkować informacjami od asystenta . W dzisiejszym spotkaniu w drużynie gości nie zdolny do gry będzie tylko Leyrielton a do gry wraca Da Silva .
Reasumując w tym spotkaniu z obu stron zmierzą się ekipy o bardzo podobnych umiejętnościach i możliwościach . Uważam jednak że to ASA ma na chwilę obecną więcej atutów i wykorzystają w 100% to , iż goście przyjeżdżają na to spotkanie w małej rozsypce po nie najlepszych wynikach w ostatnich pojedynkach . Liczę na przełamanie się Lucio Maranhao i Jorginho . Moim zdaniem jeżeli gospodarze zagrają podobnie do tego co prezentowali w ostatniej kolejce to o wynik możemy być spokojni .
ASA : Gilson – Chiquinho,Fabiano,Micael,Osmar – Jorginho,Rudiero,Cal – Bruno – Lucio,Wanderson . Ustawienie 4-3-1-2
Icasa/CE – Camilo – Naylhor,Nildo,Luiz Otavio,Carlinhos – Sorato,Neto – Elanardo,Chapinha – Pitbull,Junior . Ustawienie 4-2-2-2.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Kwalifikacja MŚ
Spotkanie: Gabon - Kongo
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 4.1
Godzina: 16:30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznę od gospodarzy. Gabon był współorganizatorem Pucharu Narodów Afryki w 2012 roku, gdzie wygrali wszystkie mecze w grupie. Ograli m.in. Maroko i Tunezję. Niestety odpadli już w ćwierćfinale, ale dopiero po karnych z Mali, które w Pucharze zajęło 3 miejsce. Na Puchar w 2013 się nie zakwalifikowali odpadając z Togo po zaciętym dwumeczu 2:3. Pokazali więc, że u siebie są mocni. Reprezentacja Konga natomiast nie zakwalifikowała się na PNF od 2002, a na MŚ nigdy nie udało im się awansować (to samo tyczy się Gabonu).
Afrykańskie mecze mają to do siebie, że są bardzo underowe, głównie przez pierwsze połowy, które najczęściej kończą się wynikiem 0:0. Na taki scenariusz liczę i tu, zwłaszcza, że obie ekipy do tej pory w grupie właśnie takim wynikiem kończyły swoje pierwsze połówki. Dodając do tego, iż Gabon ma jeszcze pewne szanse na awans na pewno będą chcieli wygrać. U siebie jest mocny więc jest duża szansa na zwycięstwo. Jedyny grupowy mecz do tej pory, który Gabon rozegrał u siebie zakończył się zwycięstwem 1:0 (0:0). Do tego Gabon nie przegrał u siebie od 10.11.2011, gdzie przegrali z Brazylią. Kursy na gospodarzy lecą na łeb na szyję, nawet z 2.38 do 1.62 na Bet365.
Podsumowując, ostatnie wyniki gospodarzy tego spotkania na własnym terenie wskazują, iż będą faworytem. Dodając do tego częste remisy pierwszych połówek w starciach afrykańskich reprezentacji można się spodziewać X/1.
⛔ 100
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia 2 liga
Spotkanie - Ehime : Consodole Sapporo
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.90
Buk -
Bet365
Analiza :
... dziś coś z J2-League gdzie piłkarze rozpoczną 18 kolejkę , mnie zainteresowało spotkanie pomiędzy Ehime a Consodole Sapporo , gospodarze na miejscu 18 ich bilans to 5-3-9 bramki 17:20 napiszę tu w tym miejscu jeszcze bilans w meczach domowych 3-2-4 i 12:11 ostatnio jednak są w kryzysie i 3 ostatnie pojedynki to 3 porażki ( jednak w każdym z tych meczy zdobyli gola ) .
Teraz goście którzy ostatnio prezentują się całkiem nie zle i 5 ostatnich pojedynków to 3-1-1 bramki 6:3 . Consodole Sapporo zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 23 pkt jednak np różnica punktowa między nimi a np. 6 miejscem to tylko 4 pkt . Consodole w tym sezonie w meczach wyjazdowych gra naprawdę nie zle popatrzmy 6-1-2 bramki 11:5 dlatego też liczę na ich bramkę w tym spotkaniu ( u siebie Consodole 1-1-6 i bramki 6:13 ) teraz pokażę ich H2H 5-3-7 bramki 20:23 na korzyść piłkarzy z Sapporo a na terenie Ehime ten bilans 5-0-2 i 10:6 dla Ehime . Tak więc jest szansa na bramki z obu stron po całkiem nie złym kursie , zastanawiałem się też nad zwycięstwem Sapporo po kursie 3.20 ale ostatecznie pozostanę przy bramkach . Pozdrawiam !
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [02:10]
Oakland @ Chicago White Sox
Chicago White Sox
1.78 @ Pinnacle
Chris Sale vs Jarrod Parker

W ostatnich dniach jedyna szansa na zwycięstwo CWS pojawia się wtedy gdy miota Chris Sale.
Ostatnie 3 gry to bilans 2-1 , ERA 0.4 , WHIP 0.53 , OBP .165.
W domu bilans 3-0 , ERA 1.47 , WHIP 0.78 , OBP .214.
W domu gdy Sale miota CWS jeszcze nie przegrało. Niestety dla niego dostaje bardzo mało pomocy od kolegów z ofensywy.
Pare dni temu CWS grało na wyjeździe w Oakland.
Wynik ? 0-2
Miotali Ci sami miotacze co będą dzisiaj.
Sale zrobił linię 6 IP , 4 H , 1 ER , 1 BB i 5 K.
Jarrod Parker zrobił 6.1 IP , 2 H , 0 ER , 0 BB i 7 K
Sale ma bardzo udany sezon.
Parker z Oakland za last ma bilans 2-1 , ERA 2.21 , WHIP 0.84 , OBP .230
Na wyjazdach ma bilans 1-3 , ERA 4.18 , WHIP 1.54 , ERA .369
Po słabym początku sezonu jego forma nieco się ustabilizowała , ale mecze z Detroit czy Baltimore dają się we znaki w statystykach.
Śledziłem mecz CWS z Mariners skończony głęboko w extra innings ze słynnym 5-5 w 14-tym.
Większej nieporadności obu ekip nie widziałem dawno.
CWS jest jedną z gorszych ekip w tym sezonie , ale Sale próbuje utrzymać ubiegłoroczną formę.
Cieszą bardzo niskie BABIP i AVG oraz wysokie LOB%.
Oakland gorzej sobie radzi z lefties.
W mojej opinii jak Sale zlimituje ofensywę Oakland odpowiednio to nawet ten 1 lub 2 runy wystarczą aby zebrać Zwycięstwo dzisiaj.
Ofensywa CWS jak gra każdy chyba wie i nie ma co mówić jakby dostali kolejny SHO.
⛔ 100
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia 2 liga​
Spotkanie - Kobe - Chiba
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza :
Lubię grać ligę japońską piłkarze tam walczą i często strzelają, ale do rzeczy.
Gospodarze to v-ce lider tabeli u siebie spisuje się b.dobrze na 8 meczy 6z,1r,1p. Bilans bramkowy to 17:6 co daje 2,12 bramki strzelonej na mecz.

Goscie natomiast w 8 meczach zanotowali 3z,2r,2p a wiec takze nie najgorzej. Jesli chodzi o bramki 11strzelonych, a 8 straconych. Co daje 1,37 bramki na mecz, a wiec takze powinni cos ustrzelić.

Ostatnie 5 meczy pomiedzy tymi druzynami to:
2:2, 1:1, 1:1, 0:1, 1:1
Ostatnie 5 meczy na boisku gospodarzy to wyniki:
2:2, 1:1 0:1, 2:1, 1:4

Czemu więc teraz miało by być inaczej?


POWODZENIA!
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis French Open
Spotkanie: Sharapova - Williams
Typ: Serena Williams -5 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Maria gra bardzo niestabilny tenis, pełen błędów (mnóstwo podwójnych błędów serwisowych) a Serena wręcz przeciwnie. W meczu z Errani Amerykanka zagrała niemalże doskonale - popełniła tylko 12 niewymuszonych przy 40 winnerach. Serwowała bardzo dobrze, zarówno pierwszym jak i drugim podaniem. Spodziewam się, iż Sharapova dostanie w jednym z setów wysokie baty (6-0, 6-1 lub 6-2) - a to w zasadzie wystarczy by typ wszedł. Serena obecnie gra w innej lidze niż reszta WTA - to jest poziom tak niewyobrażalny, że praktycznie nie da się go opisać. Poza problemami ze świetną Kuźniecową Amerykanka rozniosła wszystkie swoje rywalki. Jeżeli zagra tak w finale to skończy ten mecz szybko i z wysokim wynikiem. Sharapova miała dwa nierówne spotkania: z Janković i z Azarenką. Jeżeli była w stanie oddać seta na sucho Janković, to tym bardziej Serena może jej odebrać seta w ten sposób. Przy takiej ilości podwójnych błędów jakie popełnia Maria - nie jest trudno ją przełamać. Serenę łamała tylko Kuźniecowa - w całym turnieju.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: WH
08.06.2013 02:00
Analiza:
No nieźle po trzech spotkaniach.Na korzyść niedźwiadków po prostu jest cudownie.Prowadzą pewnie 0 do 3 i brakuje im tylko jednego spotkania aby być w tegorocznym finale NHL.Aczkolwiek nie sądzę aby było tak prosto i dziś pingwiny oddadzą te spotkanie bez walki.Sądzę że dziś pokażą że należy się z nimi liczyc i wygrają pewnie te spotkanie aby nie dostać gładko zero do czterech w fazie półfinałowej play-off.Liczę na to że się zmobilizują jak i w ostatnim spotkaniu gdzie ulegli dopiero po dogrywce. Strzelali więcej ale zabrakło im szczęścia.Dziś myślę że wygrają bez żadnej dogrywki i to pewnie wynikiem przynajmniej rózniącym się na ich korzyść.Myślę że dwoma golami są w stanie wygrać.nie odpuszczą jeszcze tej fazy i powalczą.W końcu ewentualne następne spotkanie jest u nich.jak wygrają i u siebie to all może się zdarzyć.go go Pingwiny.mam nadzieję że się nie zawiodę i dziś goście wyjadą z podniesionymi głowami na własny teren aby przyjąć niedźwiadków z powrotem.
⛔ 100
 
horcyk1906 1

horcyk1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Spotkanie: Miedź Legnica - Cracovia
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Analiza
Jeśli Cracovia naprawdę chce awansować do Ekstraklasy po prostu musi wygrać jutrzejsze spotkanie i liczyć na potknięcie Niecieczy lub Zawiszy. Myślę, że Pasy staną na wysokości zadania i będą &quot;gryźć&quot; trawę przez pełne 90 minut. Atutem Cracovii powinna być ofensywa - myślę, że od początku zagra Saidi i przynajmniej 40 minut Rok Štraus czyli dwaj gracze, którzy potrafią zrobić tzw. różnicę w grze.
✅ 70
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Walka: Marco Huck vs Ola Afolabi
Typ: Huck wygra przez decyzje lub techniczą decyzję sędziów
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sprawa jest prosta wszystko pokazały dwie poprzednie walki pomiędzy tymi dżentelmenami Ola Afolabi mimo dobrej postawy nie jest w stanie przekonać do siebie sędziów podejmujących decyzję na niemieckim terenie . Huck często wgrywa mimo kontrowersji przykładem jest tu pojedynek z Arslanem ... pomagają mu ściany a jego pojedynki są szarpane i trudne do punktowania . Daje typ &quot;decyzja&quot; Afolabi jest za śliski do upolowania cepem Hucka natomiast Ola bije bardzo słabo i jego ciosy nie zrobią wrażenia na Niemcu .
✅ 80
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - międzynarodowe towarzyskie
Spotkanie: Hiszpania Haiti
Typ:Handicap 0:3
Kurs: 2:50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dość ciekawy mecz na obstawianie grubego handicapu. Hiszpania wielkimi krokami przygotowuje się do Pucharu Konfederacji, który zostanie rozegrany za niecałe dwa tygodnie. Rywal w zasadzie anonimowy, a biorąc pod uwagę H2H Hiszpanii i ilość bramek, które aplikuje rywalom (nie tylko tym z dolnej półki, ale w zasadzie każdemu), spodziewać się można naprawdę wysokiego wyniku. Ja typuję minimum 4:0, ale jeśli ktoś chce zaryzykować i znajdzie kurs na wyższy handi również polecam, bo nie wyobrażam sobie aby Hiszpanie, którzy zapewne wyjdą pierwszym składem ( Boski jest strasznie sztywny i prawie zawsze wystawia tą samą jedenastkę) nie byli wstanie zmieść Haiti.
⛔ 100
brak typu
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Liga Polska
Spotkanie: Pol.Bytom-Zawisza Bydgoszcz
Typ: Handicap 1:0 - 2 (Zawisza wygra różnicą 2 bramek)
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Ciągle walcząca o awans Zawisza zmierzy się z pogodzonym ze spadkiem do 2 ligi outsiderem z Bytomia. Myślę, że chcąc przypieczętować awans goście strzelą szybko bramki żeby następnie spokojnie celebrować przejście do najwyższej ligi naszych rozgrywek. Swoją analize popieram zwycięstem drużyny z Bydgoszczy jesienią 3-1 oraz tym, że lider rozgrywek jest w gazie i taka drużyna jak Polonia raczej nie da rady ich zatrzymać. Polecam
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: Boston
Kurs: 2.35
Bukmacher: bwin
08.06.2013 02:00
Analiza:
Dzisiejszej nocy w Bostonie powinny rozstrzygnąć się losy awansu do finału ligi NHL. Gospodarze są na fali wznoszącej i spokojnie prowadzą w serii 3 do 0. Dziś z pewnością chcą przypieczentować awans oraz pokazać przed własną publicznością swoją siłę. Penguins nie mają wiele do powiedzenia w tej serii. Dopiero w ostatnim, trzecim meczu, potrafili przeciwstawić się Bruins i przegrali dopiero po dogrywce. Tym razem uważam, iż gospodarze nie będą męczyć sie z Pingwinami. Na pewno nie będą chcieli wracać do Pittsburga, bo wtedy wszystko może się zdarzyć. Dla drużyny z Bostony najlepiej byłoby zakończyć tą rywalizację już dzisiejszej nocy, we własnej hali.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa - Kwalifikacje MŚ 2014
Spotkanie: Argentyna - Kolumbia
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Trochę przyspałem z tym typem tak i jeśli chodzi o to ,że dopiero teraz pisze (zaraz przed samym spotkaniem) ale i też jeśli chodzi o kursy bo znacznie pospadały. Niemniej jednak i tak stawiam bo uważam, że warto.
Tak jak już napisał &quot;Kapszti&quot; w dziale mamy do czynienia z 2-iema najlepszymi drużynami biorąc pod uwagę atak, ale też i obronę. Argentyna przoduje w strzelaniu, Kolumbia w obronie. Goście od 8 spotkań nie zremisowali spotkania kiedy to 1:1 zanotowali u siebie z Wenezuelą. Sądzę, że dziś znowu zanotują takowy lub inny remisowy wynik. Nie będę tutaj wymieniał już fenomenalnych zawodników obu drużyn bo wszyscy dobrze je znamy, ale chce zwrócić uwagę, że Argentyna na pewno nie będzie miała łatwo w tym spotkaniu i nie widzę ich zwycięstwa dzisiaj. Nawet mimo prowadzenia w spotkaniu jestem spokojny, że Kolumbia jest w stanie doprowadzić do remisu bo i ma czym. Trener gości świetnie poukładał ten zespół i widać to dobrze od długiego już czasu. Ostatnio towarzysko zremisowali nawet z Brazylią. Dziś liczę na podobny rezultat. Powodzenia !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: powyżej 7,5 bramek w meczu
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Ponownie spróbuję typu na wysokiego overa w tym meczu. W serii jest 3:0 dla Bostonu, więc co innego pozostaje Pittsburghowi jak nie rzucenie się do jakiegoś desperackiego ataku i próba sprowokowania rywali, by poszli na wymianę ciosów? Przypomniał mi się mecz z zeszłych playoffów, gdzie Pingwiny przegrywały 0:3 w serii z Philadelphią Flyers, by w czwartym meczu zdemolować rywali na ich lodowisku wygrywając 10:3 po szalonym meczu. Nie ma co się oszukiwać, że Penguins mają szanse odwrócić losy serii w inny sposób. Ich głównym atutem jest ofensywa, która tutaj gra niestety mocno poniżej oczekiwań, a przecież w sezonie regularnym i w dwóch poprzednich rundach playoff strzelali mnóstwo bramek. Mam wrażenie, że to będzie zwariowany mecz, z ogromną ilością kar, a co za tym idzie powinno być sporo bramek. Pittsburgh jakoś musi wyprowadzić Boston z równowagi, to ich jedyna szansa.
⛔ 100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Hiszpania - Segunda
Spotkanie: Mirandes - Gijon
Typ: 1
Kurs:2,2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak można zauważyć w meczach &quot;o nic&quot; częściej wygrywa gospodarz, gdyż gra &quot;dla kibiców&quot;. Co zwiększa moją szansę na trafienie typu.
Właśnie w tym meczu gra będzie toczyć się o &quot;suche&quot; 3 punkty, które dużo nie zmienią.
Gijon już około półtora miesiąca temu spuścił z tonu. Idzie im ciężko.
Mirandes natomiast podbudowany lekko dwoma ostatnimi zwycięstwami.
Z pewnością kibice drużyny Mirandes lubią przychodzić na mecze gdyż na ostatnie 16 meczów tylko 3-krotnie przegrywali. Jak na drużynę, które walczyła o utrzymacie to bardzo dobry wynik!
Tak na prawdę to drużyna Mirandes zapewniła sobie pozostanie w lidze kolejkę wcześniej, jednak następny mecz wygrali z Cordobą. Także nie grają o nic.
Myślę, że i dziś będą mieli nawet jakiś najmniejszy cel.
Na ostatni mecz sezony piłkarze myślę zmobilizują się dla kibiców.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom