>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.07.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 7 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Tennis, Wimbledon
Andrew Murray - Novak Djokovic
Andrew Murray
2.52
Pinnacle
Analiza:
Nie będę się tutaj odnosił do bilansu spotkań, ponieważ te były grane na przestrzeni wielu lat, teraz wg mnie Murray znajduje się w najlepszej formie w życiu. Potrafi walczyć w każdej sytuacji, jest spokojny i opanowany, nie przypomina już tego rozbrykanego młodzieńca sprzed 3 czy 4 lat. W tym turnieju Murray rozegrał kilka trudnych spotkań, z których wyszedł zwycięsko. Novak z kolei okopał się na pewnym poziomie i na pewno tanio skóry nie sprzeda, ale przed brytyjską publicznością będzie mu niesamowicie trudno pokonać Murraya, który rok temu grał tutaj finał a później zdobył złoto olimpijskie. Murray jest niesamowicie głodny sukcesów, ten zawodnik - który do pewnego momentu był zawsze tym czwartym, teraz nie tylko jest drugi na świecie, ale jest przed Nadalem i Federerem, którzy zaczęli zawodzić regularnością. Murray ma tylko jednego szlema, więc będzie maksymalnie zmotywowany by sięgnąć po kolejnego. Rok temu bardzo źle zniósł porażkę w finale z Federerem, teraz Szwajcar nie jest już zagrożeniem - tylko Djok, którego Murray umie pokonać.
Kurs jest świetny, ponieważ szanse są 50% na 50%, to powinien być wielki mecz i każdy wynik jest możliwy, więc trzeba brać opcję na Murraya - inaczej granie tego spotkania nie ma sensu.
✅ 152
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Wimbledo
Spotkanie:Murray-Djokovic
Typ:Murray więcej asów w meczu
Kurs:2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:Murray bardzo dobrze serwował w meczu z Jerzykiem. Zdobył 20 asów. Djokovic zdobył z Del Potro 22 ale mecz był dłuższy o seta. Szkot bardzo dobrze returnuje. Skoro Janowiczowi ciężko było zdobywać asy to serbowi może być jeszcze ciężej. W ostatnich 3 meczach. Djokovic także ma fantastyczny return ale jednak serwis powinien być domeną Brytyjczyka. Publiczność bardzo pomaga przy serwisach. Wtedy jest się bardzo skupionym i doping najbardziej dodaje skrzydeł. A jak wiadomo publiczność będzie za murarzem. Podania w meczu z Polakiem bardzo często trafiały w linie. Myślę że nie będzie to jakaś wielka przewaga ale Andy powinien zaserwować więcej asów.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Zużel, Polska Ekstraliga
Spotkanie: Unia Tarnów vs Marma Rzeszów
Typ: Rzeszów
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Derby pomiędzy tymi drużynami zawsze wywołują wiele emocji i są bardzo zacięte.W Rzeszowie był wynik 49:41 dla Tarnowian dlatego teraz czas na rewanż.Warto wspomnieć że wtedy w składzie nie było jednego z liderów rzeszowskiej Marmy a mianowicie Nickiego Pedersena.Do tego obecnie znakomitą formę złapał Grzegorz Walasek który ostatnio z Unią Leszno zdobył komplet punktów.Do tego dokłada się dobra jazda kapitana Okoniewskiego oraz Juricy Pavlica.Najsłabszym zawodnikiem z Rzeszowa jest na pewno Marco Gaschka i tutaj Tarnów ma przewagę bo o ile drugi junior czyli Łukasz Sówka jeździ na prawdę świetnie i potrafi walczyć jak równy z równym z seniorami to Gaschka nie prezentuje się zbyt dobrze.Ale i tak ta drużyna z tak jeżdżącymi Walaskiem i Pedersenem może wygrać z każdym.Warto zauważyć że niedawno w Zielonej Górze Marma bardzo mocno postawiła się bardzo dobrej drużynie Falubazu.I jeśli tak pojadą jutro w derbach to jest duża szansa na zwycięstwo.Unia to wiadomo bardzo mocna ekipa z Januszem Kołodziejem na czele.Ostatnio u siebie nie taka znowu duża wygrana z outsiderem tej ligi czyli Startem Gniezno a wcześniej porażka w Bydgoszczy z Polonią co pokazuje że forma Tarnowian nie jest zbyt wysoka.Ja liczę że Rzeszowianie to wykorzystają i zemszczą się za porażkę u siebie.Po takim kursie chyba warto próbować.
⛔ 100
 
apollo-13 2

apollo-13

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Argentyna - Francja (godz. 1.00) Typ:
Francja
Kurs:
1,65
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Francuzi po ostatnim zwycięstwie nad &quot;wielką&quot;Brazylią są na fali i będą chcieli to wykorzystać. Argentyna z racji tego że udział w turnieju głównym (turniej finałowy) ma już zapewniony ponieważ jest jej organizatorem traktuje tę fazę rozgrywek jako pewnego rodzaju trening o czym świadczą statystyki a mianowicie na 8 spotkań potrafili wygrać tylko raz na wyjeździe z USA. Francja natomiast pomimo słabego początku - 3 pierwsze mecze to 3 porażki z meczu na mecz się rozkręcają co dało efekt wygranej na bardzo trudnym terenie w Brazylii czy dwa mecze u siebie wygrane z Polakami po pięknej walce.
✅ 65
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Malmo - Gefle
Typ: X
Kurs: 4.75
buk: Bet365
Obie druzyny grały w tygodniu mecze wyjazdowe eliminacyjne w pucharze Europy i mogą być troche zmeczone szczegolnie gdy sezon trwa teraz w Szwecji w najlepsze. Wydaje mi sie ze Gefle conajwyzej moze liczyc w tym meczu na remis, bo watpie zeby gospodarze powtórzyli wpadkę z poprzedniej kolejki kiedy przegrali na wlasnym boisku 1-3 z Hacken. U siebie zremisowali do tej pory prawie 50 % meczy kiedy to Gefle na wyjazdach stoi w podobnej sytuacji, tyle ze jeszcze nie wygrali. Własnie dlatego sądze ze co najwyzej stac ich bedzie na remis w tym meczu. Az dziwi mnie troche kurs bo jest relatywnie wysoki, jak na charakterystyczna lige Szwecką i te druzyny ktore lubia sobie poremisowac. Mysle ze kurs jest bledem bukmacherow i nalezy z niego skorzystac.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J2-League
Spotkanie - Kyoto : Gifu
typ - Gifu powyżej 1.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :
....... no Urawa mnie trochę rozczarowała ale też i miałem trochę obaw co do samego typu bo jak zaznaczyłem to pierwsze spotkanie po przerwie , ale dzisiaj w J2-League chłopaki mają ciąg bo grają bez przerwy dlatego też liczę na większe zaangażowanie no a obie drużyny pomimo przepaści jaka ich dzieli w tabeli to jednak obie w ostatnim czasie sporo strzelają ........ no ale do rzeczy . Gospodarze miejsce 4 na swoim koncie 38 pkt i bilans 11-5-6 bramki 41:23 w ostatnich 5 kolejkach 3-1-1 i 14:5 , co do gości to są bardzo rozbici po klęsce 2:8 w ostatnim spotkaniu z liderem Gambą Osaka ale popatrzmy 2 gole zdobyte , Gifu jednak walczy o być albo nie być , zajmują ostatnią pozycję w tabeli i w każdym meczu trzeba gryść trawę aby mysleć o pozostaniu a do miejsca gwarantującego pozostanie dużo przecież nie brakuje bo zaledwie 3 pkt tak więc trzeba dawać z siebie wszystko i na to dziś liczę o ich klęsce już wspomniałem ale przedstawię może ich walkę w ostatnich 5 kolejkach 3-0-2 i tu brawa 11 bramek zdobytych no ale 17 straconych i gdyby nie te 8 z ostatniej kolejki to nie wyglądało by to aż tak tragicznie , obie drużyny co prawda dużo meczy ze sobą nie zagrały bo tylko 6 a 3 z tych meczy na boisku Kyoto i wyniki 3:1 i 3:1 a 1 mecz towarzyski 3:3 , dlatego jak to u mnie już bywa zaryzykuję i stawiam na 2 gole gości a kurs na Kyoto na zwycięstwo 1.28 uważam za śmieszny bo ileż to razy takie kursy zepsuły kupony . Pozdrawiam !
⛔100
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Norwegia(Adeccoligaen)
Spotkanie: Bodo-Glimt - Fredrikstad
Typ: 1
Kurs: 1.67
Godz:18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam kolejny raz do Norwegii na mecz Adeccoligaen.
W meczu spotkają się Bodo-Glimt oraz Fredrikstad.
Gospodarze rozegrali w lidze czternaście meczy w których zdobyli trzydzieści dwa punkty co daje miejsce lidera Adeccoligaen.
Bodo-Glimt grał u siebie siedem razy i zdobył komplet dwudziestu jeden punktów strzelając siedemnaście bramek a tracąc tylko dwie.
Fredrikstad zagrał w lidze także czternaście meczy ale zdobył w nich dwadzieścia dwa punkty co plasuje ich na dziewiątym miejscu w lidze.
Goście na wyjeździe rozegrali siedem meczy i wrócili do domu z dziewięcioma punktami a strzelili w nich sześc bramek tracąc dziewięć.
Mój typ to bezdyskusyjnie jedynka, Bodo-Glimt u siebie gra po prostu mistrzowsko a Fredrikstad na wyjazdach wprawdzie wygrał ostatnio dwa mecze z rzędu ale z bardzo słabym u siebie Elverum i nie dużo lepszym Follo z oboma się męcząc i strzelając im tylko po jednej bramce.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Spotkanie: Novak Djokovic – Andy Murray
Typ: Obaj gracze wygrają co najmniej jeden set (Tak) Kurs: 1.50
Bukmacher: william h ill

P rawdziwy Typ Dnia. Moim zdaniem to najpewniejszy typ na ten finał Wimbledonu, który właściwie rozumie się sam przez się, bo przy takim zestawie graczy pewne jest, że podzielą się setami. Moim zdaniem nie ma sensu zbytnio strzępić klawiatury i silić się na jakieś szczegółowe uzasadnienia, jakim to dominatorem jest Djoko, a z drugiej strony jak bardzo Andy chce w końcu zmazać klątwę Perry’ego i wygrać Wimbledon jako pierwszy Brytyjczyk od 80 lat itd. Nie ma sensu tego pisać, bo dla każdego kto się interesuje tenisem oczywiste jest, że obaj jutro dadzą z siebie wszystko, a to powinno zaowocować zaciętym meczem i trzysetówki nie przewidziano w scenariuszu. Żeby jednak nie być gołosłownym ograniczę się tylko do przytoczenia bilansu head-to-head z ostatnich 4 lat, czyli okresu największych sukcesów obu. W tym czasie Djoko z Murrayem rozegrali 10 meczów, w których aż 7 razy dzielili się setami, w tym w 4 ostatnich. Nie ma absolutnie żadnych powodów, żeby ta seria miała się jutro zakończyć.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Polska - USA
Typ: USA +1,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betgun
Witam! Na dzisiaj drugi mecz tych reprezentacji. W pierwszych tak ja się spodziewałem, że wszystko rozstrzygnie sie w tie breaku i tak też się stało. Szczęście było z Naszymi. Ale to co wyprawiali w 3 secie to jest szok, na pewno nie gra tak drużyna klasowa . Tym razem sie udało ale czy teraz tez tak bedzie , moim zdaniem bedzie jeszcze ciężej, USA jeszcze bardziej przycisnie bo tak grającą Polskę, aż żal nie skarcić. Piekny kurs na handi, nawet za przegrany mecz przez Jankesów nie może ujść naszej uwadze. Ponownie stawiam na tie, albo win USA . Kończąc moje wywody uważam, iż Polacy będą mieli jeszcze trudniejsze zadanie do wykonania niż w piątek, a że lubią tie- breaki handi na USA jak najbardziej w zasięgu. Pozdrawiam :smile:
⛔100
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Tenis - ATP Wimbledon
Djokovic vs Murray
Djokovic @ 1,625
Pinnacle
Halouu Łymbledon ???? Krotko zwiezle i na temat. Novak Djokovic numer 1 vs Andy Murray numer 2 ! HIT, kazdy spodziewa sie pieknego i wyrownanego meczu, tak zapewne bedzie, lecz Serb ma za soba wiecej atutow. Po pierwsze, nie gral wczesniej zadnych turniejow przed Wimbledonem. Na tym wielkim szlemie tylko raz wiecej niz 3 sety, co za tym idzie, jest bardziej wypoczety niz Andy, ktory mial klopoty z Verdasco, naszym Jurkiem. Djokovic to gracz regularny, pokonal swietnie dysponowanego Delpo po przepieknym meczu, natomiast Andy ma przestoje, zapasci i czasem potrafi przez to tracic sety nawet ze zwyklymi lajkami. Tu dojdzie trema. Jak dla mnie pierwsze 2-3 sety wyrownane, a pozniej Djok skonczy robote. Nie uznaje tutaj ścian Murraya, one za niego graly nie beda. Warto dodac ze Novak ma niedosyt po RG, i zrobi wszystko zeby to wygrac.
⛔100
 
K 2

kurczak19

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Norwegia 3 liga, grupa 1
Spotkanie:K.Halden-Traeff
7.07.2013 godz.14.00
TYP:X2
Kurs:1,64
BUK:STS
Traeff od 6 spotkan prezentuje bardzo wysoka forme(wygrywa doslownie wszystko).
Aktualnie zajmuje 5 miejsce w lidze,natomiast przeciwnik 7.
Traeff, pokonało min. Drobak Frogon,Skarbovik, Molde II.Ich wygrane sa bardzo przekonywujace, z reguly wygrywaja conajmniej 2 bramkami.
Na zupelnie innym poziomie grania jest obecnie zespol K.Hacken, ktory przezywa obecnie kryzys formy.Wprawdzie zdolal wygrac z bardzo przecietnym Molde II, jedna bramka, jednak w obecnej formie , przy zachowaniu marginesu błedu ,jakim jest podporka sadze ze Traeff powininien spokojnie postawic plus, przy naszych niedzielnych kuponach ????
zły buk
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś w nocy proponuję spotkanie Ligi Światowej grupy A pomiędzy Argentyną a Francją, które odbędzie ok godziny 1.00 czasu polskiego. Argentyna jako gospodarz (zapewniony awans) wyraźnie eksperymentuje składem przegrywając mecz za meczem, natomiast Francuzi sprawili kilka ciekawych niespodzianek w ostatnich meczach. Francja pokonała m. in. Brazylijczyków (3:1) oraz dwa razy Polaków (3:2, 3:2) zajmując 5 miejsce w grupie z dość dużą przewagą nad Argentyną. Kolejny mecz to kolejna szansa na punkty z ekipą, która ma już awans w garści. Liczę na wyraźne zwycięstwo gości, którzy z pewnością chcą namieszać w &quot;polskiej&quot; grupie. Na przestrzeni ostatnich lat ekipę te spotykały się trzykrotnie i a za każdym razem wygrywała Argentyna. Czas przełamać tą złą passę. Liczę w tym meczu na Francję.
powtórzony typ
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Spotkanie: Polska - USA
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad tym typem i koniec końców doszedłem do wniosku, że duże znaczenie będzie miał tutaj aspekt psychologiczny po ostatnim meczu. Koniec końców wygraliśmy, mimo iż w 4-tym i 5-tym secie broniliśmy piłek meczowych dla USA, do tego dziś Brazylia kolejny raz pokonała Bułgarów i wszystko szczęśliwie bo szczęśliwie ale układa się po naszej myśli a dokładniej pod nas. Nie chcę mi się wierzyć, że tego nie wygramy za 3 pkt i wyprzedzimy Jankesów w tabeli skoro nadarza się do tego idealna okazja.
Jeżeli chodzi o porównanie do pierwszego meczu to zmieni się tylko hala: zamiast w Katowickim Spodku tym razem zagramy w Hali Stulecia we Wrocławiu. Skład pewnie pozostanie ten sam czyli Żygadło, Jarosz, Nowakowski, Możdżonek, Winiarski i Kurek gdyż Andrea Anastasi nie ma zbyt wielkiego pola manewru. I o ile ostatnia dwójka zagrała na przyzwoitym poziomie ( chodź w obronie były problemy ale za to skutecznie nadrabiane atakiem) to reszta, a szczególnie współpraca rozgrywającego ze środkowymi wyglądała na prawdę słabo. Mizernie funkcjonował blok bo 11 bloków w ciągu 5 setów to dość słabo jak na naszą reprezentację. Ale pomimo tego nasza reprezentacja tak i w 4-tym jak i 5-tym secie potrafiła wypracować sobie przewagi punktowe (niestety bardzo szybko tracone). Oczywiście na nasze zwycięstwo wpływ miały też aż 34 niewymuszone błędy Amerykanów. Ale cóż, to ich sprawa, teraz zapewne popełnią ich mniej ale uważam, że nasi też zagrają dużo lepiej a w szczególności lepiej funkcjonował będzie środek i gra blokiem.
Podsumowując myślę, że tym razem wygramy to spotkanie znacznie spokojniej (może nie do zera w setach) ale wygramy. Powodzenia !
✅ 45
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia 2. liga
Spotkanie: Follo - Ranheim
Typ: 2
Kurs: 2.05
Godz: 18:00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W tabeli drugiej ligi norweskiej sytuacja wygląda tak, że Follo zajmuje ostatnie miejsce z bilansem 2-2-10 w 14 meczach z dorobkiem 8 pkt i napewno ma chęć zdobyć jakieś pkt, ale przyjdzie im sie mierzyć z zespołem Ranheim który w 14 rozegranych meczach ma bilans 8-1-5 i z dorobkiem 25 punktów zajmuje 6 miejsce w tabeli, jednak ostatnie 4 mecze nie napawają optymizmem gdyż wszystkie je przegrał zdobywając w nich tylko jedna bramką.... czemu więc stawiam na zespół z Ranheim?
W tabeli 2 ligi norweskiej poziomem gry od reszty klubów tejże ligi odstają takie kluby jak Follo, Elverum oraz V. Haugesund. Follo z tymi dwiema drużynami zdobyło juz 6 pkt a dodatkowe 2 pkt za remisy z &quot;ligowymi sredniakami&quot; i Ranheim jest teraz w takiej syutacji ligowego średniaka (chociaż przed tymi porażkami zajmowało w tabeli nawet 2 miejsce), z tymże na Ranheim ciąży presja wyniku po przegranych aż tylu meczach, z tymże, ze Ranheim grało z ligowymi średniakami i ogrywało ich bądź tez przegrywało zaś rozegrało tylko jeden mecz dotychczas z tymi trzema zespołami o których wcześniej pisałem, że odstają od reszty ligowców, w maju pokonało Elverum na wyjeździe 1:4 a za tydzień Ranheim będzie podejmowało u siebie Elverum i będą chcieli zapewne powtórzyć ten wynik, ja zaś myślę, że różnica w meczu Follo - Ranheim będzie na tyle duża ze goście przełamią się już w tym meczu i nie pozostanie im nic innego do roboty jak zdobyć w Follo komplet punktów.
✅ 105
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Dywizja 1 - Södra
Spotkanie: Skövde - Halmia
Typ: under 1,5
Kurs: 3,8
Bukmacher: Sportingbet
Gospodarze z bilansem 4:4:4 i 11:16 zajmują 9 miejsce. U siebie na 6 spotkań: 3:3 w bramkach i 4 razy padł under 1.5.
Goście to wicelider, 7-3-2 14:7. Na wyjazdach 3:2 i 5 razy padł under 1.5 na 6 spotkań.
Powyższe dane to na pewno mocne argumenty na zagranie tego typu, ale sprawdźmy też inne. Ostatnie spotkania Halmii to lekki spadek formy - 2 wyjazdowe remisy 1:1 z ostatnim (14) Qviding i 0:0 Bunkeflo (10). Możemy więc wirtualnie założyć azjatycki under 1 na gole gości. Gospodarze trafiali do bramki przyjezdnych tylko 2 razy w 6 spotkaniach. Daje to współczynnik 0,33. Przybliżając go możemy założyć wirtualny azjan under 0.5 na gole gospodarzy. Takim oto statystycznym sposobem wyszło mi under 1.5 na ten mecz.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: Novak Djokovic ₋ Andy Murray
Typ: Novak Djokovic wygra pierwszego seta wynikiem 7:6
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Tegoroczny Wimbledon był bardzo obfity w niespodzianki i w sensasje. Już na samym początku z turniejem pożegnał się Rafael Nadal, który przegrał z Darcisem i to w trzech setach. W drugiej rundzie odpadł drugi z wielkich faworytów Roger Federer, który przegrał ze Stachovskym. Bardzo szybko odpadł też Tsonga, który był również jednym z faworytów. Mimo to w finale spotkają się numer 1 i numer 2 ATP. Zanosi się na bardzo zacięty mecz. Obaj zawodnicy doskonale serwują. Murray w meczu z Janowiczem genialnie serwował, miał mnóstwo asów serwisowych, dużo więcej niż nasz zawodnik. Djokovic również bardzo dobrze serwuje i ma jedną bardzo ważną cechę, której mogą pozazdrościć mu wszyscy- doskonale serwuje w momentach zagrożenia. Ileż to razy gdy Novak Djokovic broni breakpointów, to serwuje asy że aż miło. Od momentu breakpointa do przełamania serwisu Serba jest bardzo daleka droga, bo według mnie ten zawodnik najlepiej ze wszystkich potrafi się wybronić w takiej sytuacji. Podejrzewam więc, że w pierwszym secie nie zobaczymy przełamań. W tiebreaku faworytem będzie mocniejszy psychicznie Djokovic. Uważam, że Djokovic wygra pierwszego seta po tiebreaku.
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gold Cup
Spotkanie: Kanada vs Martynika
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie pomiedzy zespolem Kanady a Martynika bedzie inauguracyjnym w tegorocznym &quot;Gold Cup&quot; ktory odbywa sie na terenie Stanow Zjednoczonych. Mecz pomiedzy Kanada a Martynika, ktory rozpocznie sie o 23:30 naszego czasu na stadionie Rose Bowl w Pasadenie przykul moja uwage z kilku powodow. Po pierwsze reprezentacja Kanady, moim zdaniem, jest reprezentacja bardzo przecietna a wrecz slaba. Jej styl gry oparty jest na sile i dobrym przygotowaniu motorycznym. Kanadyjczycy duzo biegaja, graja w srodku pola, staraja sie utrzymac przy pilce ale niewiele z tego jest zagrozenia pod bramka przeciwnika. Po drugie, Kanadyjczycy sa grozni na wlasnym terenie, czyli w Kanadzie gdzie osiagaja najlepsze rezultaty. Gdy przychodzi mecz wyjazdowy to wyniki zdecydowanie pogarszaja sie. Przyklad mecz z Hondurasem, ktory po prostu rzuca sie w oczy. U siebie przyzwoite 0:0 na wyjezdzie 8:1...Tak wiec brak wlasnego stadionu i wsparcia kibicow moze byc problemem, a ciezko zakladac, ze amerykanie bedacy na meczu beda dopingowac Kanadyjczykow a nie kopciuszka turnieju Martynike. Nastepna rzecz to informacja o tym, ze trener Colin Miller postanowil zabrac ze soba do USA odmlodzona reprezentacje rezygnujac z kilku podstawowych zawodnikow ktorzy jak dotad stanowili o sile zespolu. Z powodu odpadniecia w walce o MS w Brazyli, zespol Kanady zacznyma reorganizacje pod eliminacje do MS2018 (jak mozna wyczytac z oficjalnego serwisu Golden Cup - link: http://www.concacaf.com/article/canada-turns-to-youth-at-gold-cup) Tak wiec, do zespolu dolaczyli mlodzi zawodnicy, ktorzy roznie moga sobie poradzic w grze w seniorskiej reprezentacji. Zgranie moze nie byc na takim poziomie na jakim by bylo gdyby pojechala stara gwardia.
Co do zespolu Martyniki to warto wspomniec, ze dostali sie do Gold Cup poprzez eliminacje z Pucharu Karaibow. Zajeli tam 4 miejsce i zaprezentowali sie bardzo przyzwoicie (rozegrali 5 spotkan ogolem. W grupie rozegrali 3 - wygrywajac 2 i remisujac 1, nastepnie w polfinale zremisowali i dopiero po rzutach karnych przegrali z Trinidadem, w meczu o 3 miejsce przegrali 0:1). Co mnie jednak sklania do zakladu na wygrana Martyniki to wystepy w meczach z Kuba badz Jamajka. Oba te zespoly to bardzo solidne ekipy jesli chodzi o poziom CONCACAF a jednak Martynika potrafila z Kuba wygrac i zremisowac Jamajka, nie tracac w tych meczach gola. Mysle, ze jako jest to pierwszy mecz Martynika bedzie zmotywowana by zagrac dobre spotkanie. kanadyjczycy jako faworyt beda pod presja a Martynika nic nie musi, a ich wygrana badz remis bylby mila niespodzianka. Sadze, ze choc jest to napewno ryzykowny zaklad, ma szanse powodzenia. Powodzenia ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shark1906 17

shark1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ufa - Alania
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Expekt
Dziś rusza pierwsza kolejka rosyjskiej 2 ligi . W pierwszym meczu spotkają się drużyny FK Ufa oraz Alania Władywostok . Obie drużyny rozpoczynają sezon z dużymi ambicjami i aspiracjami do awansu .
Roszady kadrowe w obu zespołach przed rozpoczęciem tego sezonu były ogromne . Alania odmłodziła skład po spadku z 1 ligi . Zespól odpuścił Drenthe były gracz Realu Madryt , który będzie grał teraz w Reading . Pozostało większość zawodników tworzących trzon zespołu . Pozyskany w styczniu za 3.5 mln euro Renan Bressan z BATE , czy Gabulov nadal będą rządzić w 2 linii .
Ufa zakończyła poprzednie rozgrywki na 6 miejscu . Posiadają zgraną i ograną na drugoligowych boiskach kadrę , ale czy to wystarczy na doświadczonych piłkarzy Alanii . Większość z nich mierzyła się kilka miesięcy temu z graczami pokroju Hulka , Eto&#39;o , Witsela czy Williana .
Szykuje się zacięty i wyrównany pojedynek , ale myślę , że Alania chce jak najszybciej wrócić do elity i wyjdzie z dzisiejszego spotkania zwycięsko
⛔ 100
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: JAPONIA: J-League Dywizja 2
Spotkanie: Kyoto - Gifu
Typ: over2,5 do przerwy
Kurs: 5,5
Bukmacher: William Hill
Analiza:


Do trzech razy sztuka miałem pograć sapporo o1,5 do przerwy i mi się godziny pomyliły.... Rozgoryczony postanowiłem postawić dziś bardzo odważnie bo aż over2,5 do przerwy w spotkaniu Kyoto z Gifu.
Gifu znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli drugiej ligi Japońskiej. Mają oni 17 punktów, zaledwie 4 zwycięstwa na 22 spotkanie ale chciałem zwrócić uwagę na to że Gifu ostatnio coraz lepiej gra, w ostatnich 5 spotkaniach aż 3 zwycięstwa więc forma bardzo dobra, strzelone bramki 11 a straconych aż 17!! co daje 28 goli w 5 spotkaniach. Ich ogólny bilans bramkowy to 18:46 mają najwiecej straconych goli w lidze. Liczę na taka pokazówkę jak w meczu Gifu z G-Osaka gdzie padł wynik 2:8 a w obu połowach padło po 5 bramek.
Kyoto strzela najwiecej bramek zaraz po liderze tabeli oraz Yamagata, mają oni zdobytych 41 goli a straconych 23 ich forma również wysoka, 10 punktów w ostatnich 5 spotkaniach oraz bilans bramkowy 14:5. znajdują się oni na 4 pozycji w tabeli i na pewno chcieli by awansować i muszą walczyć o każde punkty, wiem że to dopiero pół metek ligi ale liczy się każdy mecz.
Więc gospodarze dużo tracą ale tez w ostatnich spotkaniach pokazali że również potrafią strzelać gole, goście wysoki bilans bramkowy więc nic innego tylko strzelać bramki w tym spotkaniu i oby jak najwięcej w pierwszej połowie.!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom