>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 06.04.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 6 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Mecz: Utah – NOH
Typ: Utah -7,5 pkt
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle
W Poprzednim spotkaniu grałem przeciwko Utah teraz zagram na nich, bo dostają takiego rywala, którego spokojnie ogrywają u Siebie z dobrą przewagą, w granicach 10 i więcej pkt. Stawiam ,że w dzisiejszym spotkaniu będzie nie inaczej. Walka z LAL o 8 miejsce trwa, wiec każde niemal spotkanie kluczowe, bo do końca sezony zasadniczego tylko kilka spotkań. NOH gra ostatnim czasy mocno przeciętnie , potrafią nieźle się pokazać i wygrać u Siebie z naprawdę solidnymi ekipami , by na drugi dzień nie mieć nić do powodzenia na terenie rywala. Handi gram za taką średnią stawkę 6/10. Jeszcze co do Utah , wcale nie zdziwiła mnie porażka z Denver. Nuggets to silna ekipa ,która może wygrać z każdym, sadze wiec ze ta porażka przed własną publicznością nie będzie miała znaczenia w dzisiejszym spotkaniu i Utah wygrywa w podobnym stylu co z Portland i Brooklynem kilka dni temu.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks- Milwaukee Bucks
Typ: Knicks -7,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Knicks są w prawdziwym gazie. Nowojorczycy wygrali 10 ostatnich meczów demonstrując w nich niezwykłą pewność siebie. Wygrana z Miami to nie była dla mnie niespodzianka biorąc pod uwagę skład Mistrzów, ale już tak wyraźna wygrana z Hawks na B-2-B w Atlancie jednak nieco zaskoczyła i to mimo tego, ze zagrał już Horford. Widać, że Carmelo Anthony&#39;emu służy gra na czwórce i small-ball w wykonaniu Knicks zdaje egzamin. Znów sporo rzutów trzypunktowych i bardzo dobra gra JR Smitha. Przy okazji wrócił też Chandler więc obrona powinna wyglądać również dobrze. Knicks walczą z Pacers o drugie miejsce w tabeli i są w tej chwili bliżsi celu.
Bucks miejsce w play-offach mają pewne, a grają o uniknięcie Heat w pierwszej rundzie kosztem Celtics. mimo słabej postawy ekipy z Bostonu sądzę, że mają oni już tak wielką przewagę, że nie powinni jej zmarnować. A Bucks z kolei grają słabo, szczególnie na wyjeździe gdzie jeszcze do niedawna potrafili zagrozić najlepszym. Tam przegrali ostatnio cztery mecze z rzędu, średnio ponad 10 punktami, nawet z 76-ers co wygląda źle. Ostatnia porażka u siebie z Timberwolves też im chwały nie przynosi. Zwykle gra się przeciwko długim seriom, ale jakoś nie wydaje mi się by Knicks mieli ja przerwać na Kozłach, które w obecnej chwili wydają się być skazane na szybkie 0:4 w pierwszej fazie play-offs.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder (-6,5 pkt.) AH
Kurs: 4,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że San Antonio Spurs będą najlepsi na zachodzie w sezonie zasadniczym. Teraz jednak niespodziewanie Oklahoma dostaje szanse, by to oni byli na pierwszym miejscu. Dzięki zwycięstwu ze Spurs 100:88 jeśli wygrają ten mecz z Indianą, to będą mieli taki sam bilans jak San Antonio Spurs. Jak widać motywacja Oklahomy jest wysoka. Jeśli chodzi o formę drużyn, to obie ostatnio grają bardzo dobrze i zdecydowaną większośc wygrywają. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą raz na parkiecie Oklahomy City Thunder i wtedy Thunder wygrali 104:93. Indiana to bardzo solidna drużyna(niestety bez wielkich gwiazd w przeciwieństwie do Oklahomy), jednak moim zdaniem Oklahoma ma znacznie większy potencjał. Duet Durant-Westbrook to najlepsza para obok James-Wade. Ta dwójka jest ze sobą doskonale zgrana i liczę na to, że dadzą sobie radę z defensywą Indiany. Uważam, że Oklahoma zrobi wszystko, by zająć to pierwsze miejsce na zachodzie.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Brann - Molde
Typ: 1X
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mistrzowie Norwegii jak dotychczas zawodzą na całej linii. W pierwszej kolejce przegrali na wyjeździe z drużyną Viking, w ostatni wtorek przegrali u siebie z drużyną Lilleström 1:2. Zdecydowanie przeważali w posiadaniu piłki (62-38), ale nie potrafili tego zamienić na gole. Ba nawet, sytuacji bramkowych i strzałów na bramkę więcej oddali goście. Nie wygląda to zbyt dobrze.
Gospodarze jutrzejszego spotkania, dotychczas zdobyli 3 pkt. W pierwszym spotkaniu pokonali u siebie Vålerenge 3:1. W drugiej kolejce zostali rozgromieni w Trondheim. Rosenborg przez całe spotkanie dominował i strzelił 4 bramki (wszystkie 4 w drugiej połowie).
Brann jest u siebie mocne. W poprzednim sezonie na własnym stadionie zanotowali 10 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Molde na wyjazdach szło średnio - 5 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek.
Obie drużyny spotkały się w przedsezonowym meczu, który zremisowały 2:2. W poprzednim sezonie, kiedy to rolę gospodarza pełnili gracze Brann (mecz był początek września) padł wynik 4:1.
Z informacji kadrowych bardzo ważny jest brak Pettersen&#39;a (podstawowy bramkarz Molde). W ostatnim spotkaniu z Lilleström nabawił się kontuzji ścięgna udowego. Jego przerwa w grze potrwa od 4 do 6 tygodni. Najprawdopodobniej zastąpi go 22 letni szwed Ole Söderberg (w poprzednim sezonie wystąpił w 7 spotkaniach).
Gdyby nie kontuzja podstawowego bramkarza Molde to skłaniałbym się w stronę remisu. Jednak teraz pewniejszy wydaje mi się typ na gospodarzy, z podpórką.
Początek spotkania o 18:00. Powodzenia.
✅ 45
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1 liga Polska
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz vs Arka Gdynia
Typ: Arka Gdynia lub remis
Kurs: 2.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kolejna seria spotkań w polskiej 1 lidze i ciekawie zapowiadające się starcie Zawiszy Bydgoszcz z Arką Gdynia.Większość z nas już pewnie wie że pewna firma bukmacherska (STS) poinformowała PZPN że ten mecz może być ustawiony.Wszystko przez to że w województwie warmińsko-mazurskim pojawiły się zakłady za bardzo duże kwoty na to że Zawisza wygra 2 bramkami.Sprawą szybko zajął się PZPN który poinformował o tym UEFA i na jutrzejszym meczu pojawi się delegacja z PZPN i UEFA.Obie strony zaprzeczają domniemanemu ustawianiu meczów.Większość bukmacherów już usunęło ten mecz ze swojej oferty ale na kilku stronach online może jeszcze obstawiać mecz Zawisza-Arka.Między innymi William Hill proponuje ten mecz.Kursy na Zawiszę gwałtownie pospadały (jeszcze na tygodniu widniały od 1.80-1.90) a Arka jest tu postrzegana jak drużyna która po prostu musi przegrać.Wszyscy podejrzewają Arkę że to ona chciała sprzedać lub nawet już sprzedała ten mecz jednak prezes Arki Wojciech Pertkiewicz stanowczo temu zaprzecza mówiąc że jego drużyna na pewno zagra na 100%.I ja się tym zgadzam bo sądzę że Arka będzie chciała odsunąć od siebie podejrzenia i będzie &quot;gryźć trawę&quot; by wywieźć jakieś punkty z Bydgoszczy.Ta afera z ustawianiem tego meczu powoduje że ciężko jest wytypować co się wydarzy jutro o 17:15 w Bydgoszczy ale ja sądzę że Arka może tam coś ugrać.Jeśli taki wątek jak to że obie drużyny mogą zagrać na remis by nie wzbudzać więcej podejrzeń nie pomoże to mam w zanadrzu jeszcze aspekt sportowy.Arka dobrze rozpoczęła tą rundę.Najpierw wygrana z Wartą na wyjeździe.Potem remis w meczu przyjaźni z Cracovią gdzie ten wynik był bardzo prawdopodobny bo Arka mimo prowadzenia i bardzo dobrej gry zremisowała 1:1.Potem wielkie rozczarowanie w Łęcznej gdzie Arka prowadzi po 1 połowie 1:0 by w drugiej połowie przegrać 2:1.Nie dziwi wynik lecz styl w jaki Arka przegrała.Bramka samobobójcza Jarzębowskiego oraz &quot;babol&quot; bramkarza &quot;żółto-niebieskich&quot; spowodował że do Gdyni Arka wracała z zerowym dorobkiem.Potem już jednak bardzo dobra gra z Kolejarzem i wygrana 3:1.Warto podkreślić ostatnio dobrą grę na wyjazdach &quot;Arkowców&quot;.Ostatnia porażka w Łęcznej która notabene była bardzo pechowa a tak to wcześniej 3 wygrane i 1 remis.Zawisza mimo tego że z drużyny odeszli tacy zawodnicy jak Błąd czy Zawistowski to jednak Bydgoski Zawisza radzi sobie na prawdę dobrze.Na wiosnę grali jak dotychczas 3-krotnie 2 razy wygrywając i 1 remisując.U siebie ostatnio bardzo przekonywujące zwycięstwo nad Miedzią Legnica która jednak w tamtym meczu popełniła mnóstwo błędów w defensywie więc nie ma się czemu dziwić.Teraz do Bydgoszczy przyjeżdża bardzo trudny i niewygodny rywal czy Arka.Piotr Kuklis i spółka to na pewno mocne wyzwanie przed drużyną Zawiszy i mam wrażenie że tak niskie kursy na Zawiszę to tylko powód tej afery ustawiania meczu.Jutro delegacja PZPN na pewno z dużą uwagą będzie przyglądać się pracy sędziów jak i piłkarzy.Jak dla mnie obie drużyny zagrają na remis by nikt nie mógł się przyczepić do wyniku spotkania.Arka na pewno będzie chciała pokazać że nie ma nic wspólnego z oskarżeniami kierowanymi w jej stronę i moim zdaniem może nawet wygrać na trudnym terenie w Bydgoszczy a remis jest z pewnością w ich zasięgu.Typ dość ryzykowny bo szczerze mówiąc sam nie wiem jak po dzisiejszej aferze zaragują piłkarze obu drużyn.Osobiście mam nadzieję że wszystko rozegra się w czysto sportowej walce.Arka to solidny zespół i kursy na ich zwycięstwo w granicach 7.00 a 7.50 to na pewno gruba przesada i chyba tylko pogłos domniemanego ustawienia meczu.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 1. Rumunia
Spotkanie : CFR Kluż - Dinamo Bukareszt
Typ: X2
Kurs: 1,91
Bukmacher : bet365

Analiza :

Forma mistrzów Rumunii zdecydowanie dołuje ostatnimi czasy. Kluż w tym roku pozostaje bez zwycięstwa w lidze. W pięciu wiosennych kolejkach zanotowali 4 remisy i porażkę. W necie wyszukałem, że kilku ważnych graczy pauzuje z powodu kontuzji lub ( jak środkowi obrońcy Rada i Cadu ) - za kartki. To z pewnością wpływa na taką a nie inną grę mistrzów Rumunii ale czy do końca ją usprawiedliwia ? W przerwie zimowej nie zdecydowali się na żaden spektakularny transfer, co teraz w kontekscie wspomnianych licznych absencji ma znaczenie niebagatelne. Pewnie kiedyś tam przełamią serię niepowodzeń ale myślę, że jeszcze nie jutro. Podejmują bowiem znakomicie spisujące się ostatnio Dinamo. Zresztą już końcówka rundy jesiennej była dla Dinama bardzo owocna. A wiosną potwierdzają swe aspiracje do czołowych miejsc w ligowej tabeli. 4 zwycięstwa i porażka - to ich osiągnięcia w 2013 r. Pogromców znaleźli jedynie w ekipie Petrolulu (4. miejsce w tabeli ). Pokonali zaś v-ce lidera Astrę (1:0 ), Rapid ( wiadomo, derby ) oraz FC Brasov ( 2:1 ).
Dlatego postawię w stronę gości. Chęc rewanżu za jesienną porażkę w Bukareszcie 0:1 pewnie też nie będzie bez znaczenia.
✅ 91
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie:Eintracht Fr - Bayern M.
Typ:połowa/Cały - Bayern/Bayern
Kurs:2,35
Bukmacher:Betclic
Analiza:
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30. Zmierzający do mistrzostwa Bayern zagra na wyjeździe z zajmującym 5 miejsce Frankfurtem. Co mam napisać w analizie? Może wszystkich zaskoczę, ale dając typ na zwycięstwo Bayernu uważam, że jest on trochę ryzykowny... Otóż obecny lider Bundesligi ma 20 pkt przewagi nad drugim w tabeli Dortmundem i do zapewnienia mistrzostwa brakuje 2 pkt... Bayern można już uznać za mistrza Niemiec...W tym meczu ma nastąpić formalność, jednak drużyna z Monachium może poprostu ten mecz zremisować...mają prawo, ponieważ są po meczu LM z Juwentusem, a zapewnić sobie mistrzostwo mogą w następnym meczu. Wydaje mi się, że jednak Bayern zrobi to teraz. Są w wyśmienitej formie, wygrali z silnym Juve 2:0 (mogli wygrać więcej,robili na boisku co chcieli) W lidze w ostatniej kolejce rozgromili 9:2 Hamburger. Co do gospodarzy to zajmują dobrą 5 pozycje i mają szanse na zajęcie miejsca premiowanego do gry w kwalifikacjach do LM. Jednak meczu z Bayernem nie wygrają. W ostatnich dwóch meczach wygrali z Furth 2:3 i przegrali z Stuttgartem 1:2. Dlatego uważam, że Bayern wygra pierwszą połowę i cały mecz.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium
Typ: Handicap europejski (1:0) - Bayern
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na początku przyznać muszę, że sam nie do końca wierzyłem w tą kompletność Bayernu o której wszyscy mówią już od parunastu tygodni. Jednak Bayern definitywnie przekonał mnie o tym w meczu z Juventusem. A więc argumentując ten typ i zaczynając analizę już na wstępie mogę powiedzieć: Tak - Bayern to drużyna kompletna. Do tego wyjazdowym zwycięstwem ekipa Bawarczyków może zapewnić sobie pewny tytuł już na sześć spotkań przed końcem sezonu, co będzie absolutnym rekordem Bundesligi. Drużyna beniaminka nie będzie jednak ułatwiała zadania Gwieździe Południa, albowiem sama chce wspiąć się w ligowej tabeli. A do tej pory jest na dobrym 5 miejscu. Mimo wszystko jest to zasługa bardzo dobrej pierwszej rundy. Zespół prowadzony przez Armina Veha nie zaskakuje już tak dobrą dyspozycją, jak miało to miejsce w poprzedniej rundzie. Frankfurtczycy mają za sobą niemal dwa koszmarne miesiące, w których nie zdołali odnieść ani jednego zwycięstwa. Od wyjazdowej wygranej 2:0 nad HSV drużyna Die Adler na przemian remisowała i przegrywała. Dopiero w ostatniej kolejce Eintracht zdołał ograć na wyjeździe 3:2 słabeusza Bundesligi - Greuther Fürth. Przed własną publicznością Kapryśna Dama nie wygrała od 26 stycznia tego roku. Patrząc na formę obu zespołów można stwierdzić, że atut własnego boiska nie będzie odgrywał znaczącej różnicy. Bawarczycy na wyjazdach odnoszą jeszcze lepsze wyniki niż na własnym stadionie ( 14 zwycięstw na wyjeździe pod rząd biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki ! ) a do tego motywacja związana z zapewnieniem mistrzostwa. Jupp Heynckes na pewno da odpocząć jutro kilku czołowym graczom, gdyż przed Bawarczykami jeszcze mecz rewanżowy z Juventusem w środę (jak dla mnie to spotkanie to tylko formalność) ale o to jestem spokojny bo wiadome jaką ławkę ma Bayern. Jeśli chodzi zaś o absencje to do ciężko kontuzjowanego Holgera Badstubera w ostatni wtorek dołączył Toni Kroos. Młody rozgrywający Bayernu doznał podwójnego zerwania mięśni przywodziciela i szacuje się, że czeka go ponad miesiąc przerwy. Do gry zdolny jest już Mario Gomez, który w ostatnim tygodniu narzekał na kontuzję kostki. W zespole gospodarzy na mecz z liderem z powodu kontuzji zabraknie jednego, ale bardzo ważnego zawodnika - Kevina Trappa. Niemiecki goalkeeper dwa tygodnie temu doznał złamania ręki, przez co wypadł do końca sezonu. Reszta zawodników Eintrachtu jest gotowa do gry. Tak więc podsumowując stawiam na pewne zwycięstwo gości co najmniej dwoma bramkami. Jeszcze na koniec podaje przewidywane składy:
Eintracht :
Nikolov - Oczipka, Anderson, Zambrano, Jung - Inui, Rode, Lanig, Aigner - Matmour, Lakic
FC Bayern :
Manu - Contento, Boa, van Buyten, Rafi - Martinez, Tymo - Shaqiri, Muller, Robben - Gomez
Powodzenia !
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Nhl, Hokej.
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins OT
Kurs: 1.70
Buk: Unibet !
Analiza: Marc-Andre Fleury vs Henrik Lundqvist tak widzę to spotkanie, pojedynek pomiędzy dwoma utalentowanymi bramkarzy.. którzy mają ogromny potencjał, do zatrzymania, każdego kto stanie im na drodze. Natomiast.. ostatnio Marc, w Nowym Jorku nie zagrał zbyt pewnie, kiedy On i jego Koledzy przegrali w delegacji.. dość wysoko. Bo aż 1:6 Nie mieli za bardzo dużo do powiedzenia, ale czuję, że dziś może to się odmienić. Od kiedy Sidney Crosby, dostał krążkiem w szczękę od swojego kolegi.. będzie jeszcze pauzował.. i niestety z meczu, na mecz widać jego braki, ale nie tylko On jest tam zawodnikiem, który może pokrzyżować plany przeciwnikowi. Mam na myśli, Malkin&#39;a, Neal&#39;a, Dupuis&#39;a albo nawet Kunitz&#39;a który znajduję się w odpowiednim momencie i w odpowiednim czasie jeśli potrzeba żeby coś ukuł. Spodziewam się dziś rewanżu moich Pingwinów nad Strażnikami i liczę, że w końcu ich zatrzymają. Będzie to na pewno wyrównane spotkanie, ale z nawiązką dla Pingwinów. Musi.. : )
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Monterrey - quarterfinal,
Spotkanie: Kerber A. v Morita A.
Typ: Kerber A.
Kurs: 1.59
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dla mnie Angie tutaj zdecydowaną faworytką, każdej tenisistce zdarza się stracić seta ze skazaną na porażkę rywalką, jednak dziś nie będzie na to miejsca. Dla Kerber hard to ulubiona nawierzchnia, Morita gra dużo na hardzie jednak bilans nie wygląda zbyt dobrze (112/105). H2H 2-2 - Dwa ostatnie pojedynki wygrane gładko przez Angie, Morita wygrywała 2007 i 2008r. (oba mecze 2:1). Obie z dobrym bilansem przystępują do tego spotkania, Kerber wygrała 14 spotkań z 21. Ayumi chwali się bilansem 19/8. Morita jeszcze nie pasuje do czołówki kobiecego tenisa, wygrywa gdzie ma wygrać, przegrywa gdzie ma przegrać, nie potrafi zrobić level up i pokonać kogoś z TOP 20. Dziś liczę na pokaz siły Angie!
✅ 59
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium
Typ: Bayern strzeli w obu połowach
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na sobotę spotkanie ligi niemieckiej w którym zespół z Frankfurtu zmierzy się u siebie z Bayernem.Faworytem są goście mimo , że mogą być trochę zmęczeni po zwycięstwie w LM z Juventusem 2:0 , jednak Bayern jeśli wygra to ma już jutro zapewniony tytuł mistrzowski i na pewno piłkarze chcieliby móc już jutro świętować i bardziej już skupić się dalej na lidze mistrzów.Bayern ostatnio pokonał u siebie Hamburg 9:2 , a jeszcze wcześniej ograł na wyjeździe Leverkusen 2:1.Zespół gospodarzy znajduje się aktualnie na piątej pozycji , ostatnio wygrał z ostatnim Furth na wyjeździe 3:2 , a wcześniej przegrał u siebie ze Stuttgartem 1:2.Generalnie Eintracht ma teraz złą passę u siebie , bo w ostatnich trzech meczach na swoim obiekcie dwa razy przegrał i raz bezbramkowo zremisował.Liczę na pewne zwycięstwo Bawarczyków , którzy chcą już mieć ligę zapewnioną dnia jutrzejszego i wydaje mi się , że zdołają strzelić w obu połowach przynajmniej gola .
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
incoguto 1

incoguto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers – Houston Rockets
Typ: Połowa/Cały mecz: Portland Trail Blazers/Portland Trail Blazers

Kurs: 4,40
Bukmacher: WilliamHill
Godz. 04:35


Analiza:
Dziś typ na przełamanie – moje i Portland. Portland przegrało sześć meczów z rzędu, więc na pewno dziś chcą to zmienić, zwłaszcza, że grają u siebie, a do gry po kontuzji wraca kluczowy zawodnik – Lamarcus Aldridge. Wierzę, że dzięki temu będą w stanie walczyć jak równy z równym z zespołem Houston. W obecnym sezonie drużyny zagrały ze sobą trzykrotnie: na parkiecie Houston raz Portland wygrało (po dogrywce), a raz poległo, a u siebie wygrali (również po dogrywce) – najważniejsze jest jednak to, że są w stanie wygrać. Dodatkowo w drużynie gości nie wystąpi Parsons, a to spore osłabienie, bo Houston zdobywa dużo punktów z obwodu, a Parsons to niezły strzelec. Wydaje mi się, że Houston nie będzie już w pełni zdeterminowane, gdyż mają zapewnione miejsce w playoffach. Portland w playoffach się nie znajdzie, więc będą chcieli teraz dać chociaż namiastkę radości swoim kibicom wygrywając u siebie pod koniec sezonu zasadniczego.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tenis- Challaner, Leon, Meksyk.
Alex Bogomolov - Dudi Sela
Typ: 2 -1,5
Kurs: 2,60
Buk: Tobet
Jeszcze rano kursy były równe, ale z godziny na godziny buki wiedziały, ze to był błąd. Faworytem jest tutaj na pewno Sela. Niby się meczył w tym turnieju, bo dwa mecze trzy setowe. No ale Henrych i Bob Reynolds na poziomie challi to naprawdę uznane nazwiska. Rosjanin banalna drabinka. W 1r półemeryt Massu, w drugiej rundzie kwalifikant Fabbiano i naprawde nie małe problemy, stracony set. W poprzednich turniejach rónież słabo, porazki z Pellą, Russelem czy anonimowym jak dla mnie Molchanovem i to 2:0. Rosjanin podajrze dwa sezonu temu przebojem wdrał sie do turniejów ATP, naprawde kilka świetnuch wymoków w dobrych turniejach ATP, ale ostanio lina pochyła wypadł z pierwszej setki... Sela mega doświadczenie, nadal grozny. Już swoje latka ma i skupia sie raczej na challangerach, na pewno ma tutaj sama na zwyciesto. Stawiam na 2:0 bo Rosjanin naprawde do ogrania i to pewnie. Czas aby wygrac mecz w tym turnieju bez straty seta...
0 walkower
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 06.04.2013r. 02.00
Spotkanie: St.Louis Blues vs Columbus Blue Jackets
Typ: St.Louis -0.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Poza tym potrzebują punktów i zwycięstwa. St.Louis wygrali dwa razy w tym sezonie z Blue Jackets. Columbus generalnie w meczach wyjazdowych nie prezentuje się zbyt dobrze. Zaledwie pięć zwycięstwa, a trzeba pamiętać, że dwa z nich zanotowali ostatnio. W sumie Blue Jackets zagrali trzy dobre mecze z Calgary i Nashville na wyjeździe i u siebie z Anaheim. Nie jest to jednak zespół, który może ciągle wygrywać. Sądzę, że dzisiaj nie podtrzymają dobrej serii zwycięstw, a tym samym nie przełamią się przeciwko Blues. St.Louis po dwóch porażkach w domu musi się otrząsnąć i wrócić na właściwe tory. Tym bardziej, że przeciwko Minnesocie i Chicago pokazali jak grać skutecznie. Moim zdaniem gospodarze dzisiejszego pojedynku to zespół lepszy, bardziej kompletny i z perspektywy całego sezonu te play-offy im się należą. Blues dużo punktów zdobywają na wyjazdach, gdzie czują się o dziwo lepiej niż na własnej tafli. Muszą być skuteczniejsi na własnym lodzie jeśli w decydującym momencie sezonu chcą powalczyć o coś więcej.
*post również w odpowiednim dziale tematycznym
✅ 103
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie - Stoke - Aston Villa
Typ - Strzelec Bramki C. Benteke
Kurs - 3,40
Bukmacher - Expekt
Analiza: Na dzisiejszy typ wybrałem mecz Angielskiej Premier League pomiędzy Stoke a Aston Villą ,obecnie Gospodarze zajmują obecnie 13 pozycję w tabeli z dorobkiem 34 pkt natomiast Aston Villa znajduje się w strefie spadkowej na 18 miejscu z 30 pkt.Stoke ostatnio spisuje się fatalnie w ostatnich 5 meczach ich bilans to 4 porażki i 1 remis .Aston Villa w swoich ostatnich 5 spotkaniach 2 razy wygrała 3 razy przegrała ,ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ drużyny pomimo różnicy 5 lokat w tabeli rózni ich tylko 4 pkt .Obydwa zespołu będą bardzo zmotywowane na to spotkanie ponieważ Aston Villa musi zdobywać pkt i Stoke również ponieważ nie mogą się jeszcze czuć bezpieczni.Ja stawiam że obydwie drużyny strzelą bramki a w moim przekonaniu jedną z nich może strzelić właśnie najlepszy strzelec Aston Villi Bentake który ma aktualnie 14 trafień i zajmuje 6 miejsce w klasyfikacji strzelców do tego w 3 ostatnich meczach trafiał do siatki rywali liczę że podtrzyma swoją passę kurs bardzo fajny .
Polecam !!
Pzdr
✅ 240
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
Typ: Home team to win both halves
Kurs: 4,00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jutro o godz. 18:00 na Pepsi Arenie Legia podejmie Zagłębie Lubin. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli z 43 pkt. zdobyczą. Zaraz za nią jest Lech, który pewnie wczoraj wygrał z Lechią. Podopieczni Jana Urbana po nieciekawie rozpoczętej rundzie wiosennej ostatnie 3 mecze wygrali, choć nie bez trudu. Wydaje się, że Wojskowi powoli wracają na odpowiednie tory i zaczną regularnie zdobywać komplet punktów. Lubinianie zaś ostatni mecz przegrali u siebie ze słabym Ruchem 2:3, a wcześniejszy mecz bezbramkowo zremisowali z Widzewem. Dodajmy, że Zagłębie Lubin wybiera się do Warszawy na mecz z Legią w mocno osłabionym składzie. W drużynie zabraknie Adama Banasia i Borisa Godala, a z urazem stawu skokowego nie uporał się jeszcze Szymon Pawłowski. Ich bilans 3 ostatnich meczy wygląda następująco:
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 2 : 2
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 0 : 4
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 3 : 0
Widać, że pada dużo bramek, szczególnie Legionistów. Oto ich kadra na dzisiejszy mecz:
Kadra Legii na Zagłębie Lubin
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
Obrońcy: Inaki Astiz, Michał Żewłakow, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Brzyski, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: Bartosz Bereszyński, Jakub Kosecki, Miroslav Radović, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman, Daniel Łukasik, Michał Kucharczyk
Napastnicy: Danijel Ljuboja, Marek Saganowski, Wladimer Dwaliszwili
Widać po nim, że za wyjątkiem Jodłowca znajdą się w niej wszyscy najlepsi zawodnicy. Uważam, że atut własnego boiska, pogoń Lecha, braki kadrowe Zagłębia i ostatni bilans obydwu drużyn pozwolą Legii wygrać obydwie połowy.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona - RCD Mallorca
Typ: Barcelona -3 bramki
Kurs: 4,20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza

Nie będe się dużo rospisywał.
Prognozy bukmacherskie mówią, że wygrana Barcelony to 68% szans, 22% to remis 10% wygrana gości.
Barcelona lubi strzelać sporą ilośc bramek co kilka spotkań co pokazuje statystyka 3.8 brakmi na mecz grany u siebie, a w szczególności zespołom z dolnej części tabeli.
Przewidywany wynik: 4:0
kiepska analiza
 
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Reg ular Season Spotkanie: Buffalo Sabres - Ottawa Senators
Godz:
0 1 :0 5
Typ:
Buffalo Sabres wygra ML
Kurs:
2.05
Bukmacher: Tobet
Analiza: Po długim nam yśle zdecydowałem się zagrać na Szable w dzisiejszym starciu z Senatorami z Ottawy. Do tego starcia dojdzie dziś w nocy o 01 : 05 czasu polskiego w First Niagara Center w Buffalo. Z góry zaznaczam,że to bardzo ciężki match&#39;up do typowania. Wiem,wiem w zespole Sabres wielka wyprzedaż sprzedają kogo popadnie a w zamian biorą nr z draftu. Jednak w ostatnim starciu z Penguins Szable fajnie wyglądały i przerwały passę bodajże 15 zwycięstw zespołu z Pensylwanii pewnie pokonuj ąc ich 4:1. Wielki mecz zagrał Ryan Miller,który dziś ponownie w bramce ekipy z Buffalo. Jego oponentem po stronie Senators będzie Robin Lehner (bilans z tego sezonu 3- 2-4 z 2.15 GAA i .940 SV%). Dzisiejsze starcie obu ekip będzie już 3 i zarazem ostatnim w obecnym skróconym sezonie. Dotychczasowy bilans to 3-0 dla Ottawy i dziś celują oni w sweep&#39;a. Ja jednak uważam,że to im się nie uda,ponieważ jeszcze nigdy w historii Senators nie &quot;poczęstowali&quot; Sabres podobnym upokorzeniem. Okey może to kiepski argument i staty nie grają ale ja podkreślam,że w ostatnim starciu Szable nie wyglądały najgorzej. Przeciwko mojemu wyborowi przemawia to iż Ottawa wygrała 3 ostatnie starcia w Buffalo jednak każde z nich dopiero po dogrywce lub rzutach karnych. Mało tego... Senators są 15-5 w ostatnich 20 spotkaniach w Buffalo. Dziś jednak liczę na to ,że szczęście będzie po stronie gospodarzy i to oni odniosą zwycięstwo. GO Sabres GO!!!
✅ 105
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 1
Spotkanie: Bastia - Brest
Typ: 2
Kurs: 4,60
Bukmacher: Bet365
Are you kidding me? 4,60 na Brest? Biorę! Spotykają się na pierwszoligowym froncie we Francji dwie drużyny walczące o byt w lidze. Dzisiejsi gospodarze, beniaminek ligi jest w dużo lepszym połozeniu niż drużyna Brest i będzie to bardzo ważna potyczka. Bardzo zdziwiony jestem tymi kursami, bo według mnie powinny być równe. Zacznijmy od początku, co przemawia za Brest. Po pierwsze pojedynki head to head. Grały te ekipy ze sobą 2 razy na przełomie ostatniego roku, czyli w bardzo podobnych składach, w pucharze i w 1 lidze. Oba mecze zostały pewnie wygrane przez Brest, najpierw u siebie 3-0, a potem na terenie Bastii w stosunku 3-1. Wcześniej, pare lat temu ekipy grały ze sobą w Ligue 2, no ale to chyba mało istotne, tak czy siak H2H na korzyść Brest 6-1-4. A teraz najwazniejsza statystyka. NA ostatnie 6 spotkań między tymi drużynami 5 razy wygrało Brest i raz padł remis! Zatem H2H zdecydowanie dla Brest. Drugi argument - doświadczenie. Brest to ekipa grająca na najwyższym froncie od 4 sezonów z rzędu, dzielnie broniąc się przed spadkiem, udawało się. Wczesniej w historii również grali w Ligue 1. Bastia prawie się nie wzmocniła i ma mniej doświadczonych graczy. Spójrzmy na tabelę. Bastia na 9 kolejek przed końcem zajmuje 13 pozycję, 36 punktów i bramki 38-56. Obok Nancy mają najgorszy bilans w lidze, zaś sami mają ich najwięcej straconych. Brest posiada 18 lokatę i 29 punktów, a ich bramki to 29-44. Na ten moment Brest traci 2 oczka do bezpiecznej 17 pozycji, a tak naprawdę do 15 bo Evian na tej lokacie również posiada 31 pkt. Jest zatem ścisk w dole tabeli i będzie mocna walka o utrzymanie, zresztą Francja jest z tego znana od wielu sezonów. Zatem patrząc na tabelę trudno wskazać faworyta.. więc skąd ten kurs na beniaminka? Atut własnego stadionu we Francji nie jest ważny, szczególnie w Bastii, słaba jakość murawy i stosunkowo mało kibiców. Spójrzmy na formę. No i własnie dlatego chyba jest taki kurs a nie inny. Bastia ostatnio na 5 meczy: 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka. Godne uwagi zwycięstwo z Lyonem 4-1. Ale każdy mecz jest inny i Bastia to tak specyficzna ekipa, że wygrywa z mocnymi a ze słabszymi dostaje bęcki, więc tym się nie sugeruję, wręcz na odwrót, ich seria musi minąć. Brest za to słabiej, wygrali z Bordo 1-0, potem remis 1-1 z Lyonem i 3 porażki z rzędu. Jeśli chcą się utrzymać, MUSZĄ te spotkanie wygrać i moim zdaniem to zrobią. Teraz spójrzmy na listę nieobecnych Bastii, bo jest ona długa, z różnych powodów nie zagrają: Magno Macedo Novaes, Dume Agostini, Maka Mary, Yannick Cahuzac, Matthieu Sans, Christophe Vincent, Olivier Vannucci, Gaetan Varenne, Gaël Angoula, Yassin El-Azzouzi. Kurs naprawdę godny uwagi. Motywacja, osłabienia gospodarzy, doświadczenie, no i najzwyczajniej to, że Bastia im leży - te argumenty powinny wystarczyć na sukces Brest. Pozdrawiam i polecam - pomogłem, kliknij dzięki, jak chcesz, zagraj z podpórką, kurs jest i tak bardzo wysoki ???? .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom